0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • III kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 1 metus »
Švilpė, prieš pradedant ruošti trąšas, dar kartelį apžiūrėjo savo augalėlį, nes norėjo įsitikinti, kad visi pasenę lapai būtų nurinkti. Pasukinėjus augalą į visas puses, pirmakursė rado vieną mažytį lapelį, kuris buvo labai labai geltonas. Michelle staigiai nuskynė tą lapelį ir nuėjo gaminti trąšų. Mergaitė iš dėžės pasiėmė vieną buteliuką su dilgėlių užpilu ir nusinešė pasidėti prie savo mėlynojo rugio. Po kelių sekundžių, vienuolikmetė neskubėdama nuėjo pasiimti arklio šerių ir serbento lapų. Kol kas viskas sklandžiai vyksta.. Pati sau galvoje ištarė Rivera ir vėl grįžo prie savo pasodinto augalo. Ji atsidarė buteliuką su dilgėlių užpilu, sumetė arklio šerius ir serbento lapus. Buteliuką uždarė ir šiek tiek pamaišė bei padėjo ant stalo ir laukė, kol galės pilti trąšas ant augalo.

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai: 288
 • Kartais geriau pasilikti nakty, nes ryto laukti jau per sunku.
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Nepažystama klastuolė jau buvo "pažystama". Dabar Vanesa žinojo, kad ji - Marlena, ji taip pat mokosi Klastunyne ir Herbalogijos profesorius per daug atidžiai ją stebi (matyt yra kažko nemažai pridirbusi). Taigi, jau galima teigti, kad Marlena Elizabet'ai jau buvo pažystama. Kai merginos per labai trumą laiką deramai susipažino, Vanesa sužinojo dar kai ką - ką Marlena su Vanesos pagalba ruošiasi daryti.
Kai klastuolė turėjo pakankamai informacijos ir apie išdaigą profesoriui, ir apie pamokos darbą, ji jau  laikė rankose paruoštą viralą. Kol Marlena nenuskubėjo prie savo augalo, Elizabet dar pakuždėjo jai:
- Klausyk, o gal galėtum dar ir man sumaišyti tas trąšas? Na žinai, kad kai jau "prisidirbsiu", kad galėčiau iš karto eiti tręšti savo augalo.
Jaunoji japonė nebelabai jau ir klausėsi ką atsakė Marlena, jai šiuo metu labiau rūpėjo ką pasakys profesoriui ir kaip viską tiksliai be klaidų atlikti.
Vanesa atsargiai nukurnėjo iki profesoriaus, viralą slėpdama už nugaros. Kai galų gale klastuolė atsibeldė iki profesoriaus, jis buvo nuo juodaplaukės nusisukęs ir, Elizabet'os manymų, atidžiai stebėjo ką gi daro toji Marlena. Pasinaudojusi puikia proga Von Chang nusprendė veikti dabar, ir taip likti nepastebėta.
Pirmakursė atsargiai pastatė ant stalo, esančio už dėstytojo, mišinį ir giliai įkvėpė. Jos sumanytam žingsniui reikės labai greitos reakcijos (kurią Vanesa turi nemenką). Mergina tyliai bet giliai atsiduso ir pastūmusi indelį, kuriame buvo viralas, prie pat profesoriaus nugaros. Elizabet tyliai suskaičiavusi iki trijų patraukė nykštį nuo indo, o pati žaibiškai nulėkė tolyn. Tada iš indelio išsiveržė didžiulės putos, kurios nežmoniškai smirdėjo. Kaip Marlena ir sakė, mišinys tikrai smarkiai suputojo, kaip šampanas. Mišinio profesoriui pateko ir į akis ir į burną ir visur kitur, todėl profesorius Turner tikrai negalėjo pastebėti, kas gi jam iškrėtė šį pokštą.
Atlėkusi prie Marlenos, klastuolė su šiokiu tokiu pasididžiavimu parodė į putomis apibėgusį ir beprotiškai dvokiantį profesorių, o tada neištvėrusi sukrenkštė, juk ne kasdien išvysi tokį reginį, o juo labiau, pats jį ir iškėsi/atliksi. Tada mergina apsidairė, ir galiausiai neradusi tai ko ieškojo, pakėlė akis į Marleną.
- O kur mano trąšos?
Ar vis dėl to, turėsiu jas gamintis pati... liūdnokai pagalvojo Elizabet Vanesa Von Chang.
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Danielis Lorijanas

 • II kursas
 • *
 • 135
 • Taškai:
 • Metamorfmagas
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #32 Prieš 1 metus »
-Man irgi patinka magiškų gyvūnų priežiūra!- su džiaugsmu paantrino švilpis, jo plaukams nusidažus geltona spalva,- Aš visą laiką svajoju tapti magizoologu! Kokie tau gyvūnai yra mėgstamiausi? Kokius norėtai sutikti? Turi augintinių? - apipylė šią klausimais.
Sudžiūvusių lapelių ant mėlynojo rugio vis mažėjo ir mažėjo, o
Etanas netilpo savo kailyje. Pagaliau! Turėsiu su kažkuo apie gyvūnus pasikalbėti! Magiškų gyvūnų priežiūros pamoka buvo kol kas vienintelė, kurią mėgo mažasis Lorijanas. Visos kitos buvo šiaip sau. Galima pakęsti, bet nėra prieš širdies.
-Būtų puiku, nes kiek anksčiau ieškojau, taip ir neradau. Gal tu atrasi tai, ko aš nepastebėjau.
Už paduotą butelaitį padėkojo, linkteldamas galva. Į šį įmetė, kaip profesorius liepė, arklio šerių ir serbento lapų. Stipriai ir greitai užspaudė buteliuko dangtelį, mat iš šio pasklido smirdantis kvapas. Na, ką turi praeiti penkios minutės.- susiraukęs nuo smarvės pamintijo antrakursis. Tikiuosi, iki tol laiko nenuslopsiu nuo šio smirdalo.
Buteliuką padėjo ant stalo ir pabaigė skinti sudžiūvusius lapelius.
Mintys jau skriejo link bibliotekos, kai jie abu tarp knygų rietuvių, lentynų ieško apie jo galias. Niekada neįsivaizdavo, jog taip jam kažkada atsitiks!
Penkios minutės ėjo į pabaigą.
In New York you can be a new man. - Aaron Burr, "Hamilton".


*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • III kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
Švilpė stovėjo prie stalo ir laukė, kol galės pilti trąšas ant savo augalo. Laikas sklinko labai lėtai, todėl pirmakursė pradėjo vaikštinėti aplinkui visą balkoną. Vienuolikmetė pradėjo apžiūrinėti kitų augalus ir, na, visi buvo labai panašūs. Mergaitė pradėjo grįžinėti prie savo vietos ir pritūpė ant žemės. Kodėl viskas vyksta taaaiiiiipppp lėtaiii???
Po kelių minučių Michellė staigiai atsistojo ir prisiminė savo trąšas. Geltonplaukė pasiėmė buteliuką, jį pakliunkino, kad mišinys pasimaišytų, ir atkimšo kamšelį. Italė visas trąšas supylė ant augalo stiebo prie žemės ir padėjo buteliuką, kuriose buvo trąšos, toliau nuo vazono. Rivera nusimovė pirštines ir dar kartelį apžvelgė savo mėlynąjį rugį. Viskas, baigiau!
Sulaukusi pamakos galo Michelle išėjo iš šiltnamio ir grįžo į pilį.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 763
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Ats: II herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Sunkūs atodūsiai vienas po kito paliko Matthew lūpas. Profesorius bandė tai slėpti, tačiau akylesnis mokinys tikrai būtų galėjęs pastebėti, koks nelaimingas yra mokytojas. Marlena Ashley Hatfield, aišku, į pamoką grįžo ir neketino elgtis kaip klusni mokinė. Susidarė įspūdis, kad ji į tai nori įtraukti ir kitą, jaunesnę, klastuolę. Matthew susiraukė ir jau ketino aiškintis, ką mergaitės sumąstė, kai išgirdo, kad kažkas į jį kreipiasi. Deja, nespėjo prisiartinti prie mokinės, mat paaiškėjo dviejų neklaužadų planas: Turner, galima sakyti, paskendo kažkokiose neaiškiose putose.
- Hatfield! - suriko profesorius jau beveik springdamas. Tarsi to būtų maža, medžiaga, kurią paruošė mokinės, klaikiai smirdėjo. Gerai buvo tik tai, kad jau pamoka visai artėjo prie pabaigos. Vos kelios minutės, ir bus galima pamiršti apie herbologiją. Kadangi kai kurie mokiniai išėjo nieko net nepasakę, Matthew buvo visai nelaimingas. Nors... Gal ir gerai, kai mažesnis kiekis paauglių pastebi eilinę profesoriaus nelaimę.
- Galite eiti, - nuskambėjus varpui likusiems pranešė Turner. Ir tik kai paskutinis mokinys uždarė šiltnamio duris, jis suprato pamiršęs Hatfield pasakyti, kad daugiau kelti kojos į šiltnamį ji nebegali. Kas buvo ta, kuri Marlenai padėjo, Matthew net ir nežinojo.