0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Šiandien Žana buvo visiškai nesusikaupusi ir išsiblaškiusi. Mergina jau sėdėjo klasėje ir gurkšnojo kavą, kuri buvo su mėtos po skoniu, o tai Mokslinčei visai patiko. Ji ramiai nužvelgė klasę, atsistojo nuo krėslo ir nuėjo atidaryti užuolaidų. Pro langą matėsi blankus vaizdas, merginai tai labai patiko. Atrodo, kad nesužinosi kas slepiasi už šio rūko, gali atsitikti bet kas! Ji pamatė, kaip prasivėrė klasės durys ir įbėgo krūva mokinių, kuriems tikrai nerūpėjo, kas matosi pro langus. Mokytoja atsiduso ir prakalbo:
- Na labas rytas visiems, kurie susirinkote. Šiandienos pamokoje bus tik viena pamokos dalis- praktinė.  Šiandienos burtažodis, kurį nagrinėsime - Aunikusis, tikiu jis skamba tikrai labai nelogiškai, tačiau manau, kad jį sužinoti bent vienam iš jūsų būtų naudinga. Taigi šis burtažodis gali išburti spalvą. Jis nėra labai sudėtingas, tačiau iš pirmo karto ne kiekvienam pavyksta. Šis burtažodis gali padaryti kelis dalykus. Taigi pirmasis yra, kad palietus bet kokį daiktą su šiuo burtažodžiu tas daiktas nusispalvins ta spalva, kuria pasakysite. Noriu pridurti, kad daiktas nenusispalvins, jeigu sakysite spalvas, kurios nėra: raudona, mėlyna, žalia, geltona, juoda, ruda, rožinė ir violetinė. Visos kitos spalvos tiesiog ne veiks. Taip pat antrasis būdas yra, kad jeigu tardami burtažodį lazdelę nukreipsite į teptuką, tai tada teptukas dažys ta spalva. Taip pat galioja ta pati taisyklė, kad galima naudoti tik tas spalvas, kurias aš pasakiau.
Žana nukreipė savo lazdelę į lentą ir lentoje pasirodė paveikslėlis, kuris rodė kaip gi reikia mostelti lazdele ir tarė:
-Pažvelgę į lentą pamatysite, kaip gi reikia mostelti lazdele, o tariant burtažodį „ Aunikusis" reikia pasakyti ir spalvą. Pavyzdžiui- Aunikusis raudona. Manau, kad supratote viską, tačiau jeigu tik kils neaiškumų iškarto klauskite. Tik prisiminkite, kad į jūsų klausimą bus atsakyta tik tada jeigu bus pakelta ranka. Taigi šiandienos darbas yra naudojant šiuos kerus, skirtingomis spalvomis nuspalvinti penkis puodelius ir atlikus šį darbą nupiešti piešinį, kuriame būtų panaudotos bent penkios spalvos iš šių kerų naudojant juos ant teptuko. Tikiu, kad visi neturite teptukų ar popieriaus lapo, todėl visa tai atsidurs jums ant suolų, o dabar kibkite į darbus!


Praktika yra iki 2020.12.28 15:00.
Reikia arba dviejų post'ų po 1200 simbolių arba trijų post'ų po 600 simbolių.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Atsisėdusi Kristina į savo vietą, įdėmiai klausėsi mokytojos, o ji norėjo išmokti, kad ir kaip jai sunkiai sekėsi. Grifiukė buvo palikusi teptukus ant kriauklės, todėl greitai nuėjo prie kriauklės ir vėl atgal atsisėdo į savo vietą. Viską supratusi mokinė jau norėjo eiti prie darbo.
-Aunikusis raudona!
Kristina labai nustebo, nes iš pirmo karto jai nusidažė puodelis raudonai, o visą laiką jai blogai sekdavosi. Grifė pabandė nudažyti dar vieną puodelį. Kristina pastebėjo, kad jos visas sijonas pasidarė tomis spalvomis kokiomis ji sakė kerus. Nu ir kodėl man taip?
-Aunikusis, violetinė.
Puodelis pasidarė violetinis. Kristina visa švytėjo, kad jai pavyko todėl nusprendė dar kartą.
- Aunikusis ruda.
Taip pat nusidažė rudai.
-Aunikusis rožinė.
- Aunikusis mėlyna.
Visi puodeliai blizgėjo jos išburtomis spalvomis. Kristina pasižiūrėjusi į savo sijoną pamatė, kad jis visas mėlynas, o mėlynas dėl to, nes anksčiausiai sakė šią spalvą. Nu ir kodėl man taip?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »



*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Naujokė, kitaip tariant Kristinos pusseserė sėdėjo pirmame suole visa atsipalaidavusi ir kitoje rankoje lūpų blizgis tam, kad jai nusivalytų šis pasiteptų kitu. Veronikai kerėjimas ir ateities būrimas buvo pirmoje vietoje, nes raganoms buvo svarbu mokėti burtus ir kerus, o Spellman ir buvo daugiau ragana. Veronika nugirdo kaip jos nekenčiama pusseserė buria ir nugirdo kaip sakė rožinė.
- Brangute, kaip matau spalvų nebežinai daugiau tik rožinė? Ir išvis pasižiūrėk į savo batukus mieloji, visi žali tikriausiai nuo tavo netinkamo kerėjimo- garsiai nusikvatojusi pasakė Veronika.
Raganiukė jau ėjo prie darbo.
- Aunikusis, juoda!
- Aunikusis, mėlyna.
- Aunikusis, raudona.
- Aunikusis, žalia.
- Aunikusis, ruda.
Pasakiusi visas spalvas atrodė lyg per sekundę visi puodeliai nusidažė.
- Ha matai? Kristina kitą kartą gal pasistenk labiau? Labai užjaučiu dėl batukų beje..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Martin'as ir vėl sėdėjo kerėjimo pamokoje, tačiau nebe pačiame gale, o priekyje. Ir laukė, kol mokytoja pasakys teorinį klausimą, o jis per jį galės galvoti svajoti apie maistą, kurio jo skrandis prašyti prašė. Kaip puiku būtų dabar koks sumuštinis su daug sūrio. Ne, būtent tą kartą, kai jis turėjo apie svajoti, profesorė nusprendė pradėti nuo praktinės dalies, kuri tikrai buvo skirta mergaitėms. Kam galima reikėti pakeisti kažkokią spalvą jei ne tik pirmakursėms mergaitėms jų batukus ar sukneles?
Ne su itin dideliu noru, švilpis baigęs svajoti apie maistą vėl pradėjo galvoti apie praktiką. Spalvų pasirinkimas buvo itin mažas ir joje, nebuvo jo mėgstamiausios spalvos - oranžinės ar net itin labai dažnai naudojamos baltos. Net mergaičių nuvalkiota rožinė yra. Nesąmoningas burtažodis.
Pasipraktikavęs mostą, o po jo ir tarimą, kuris neatrodė itin sudėtingas, vaikinas pasiėmė burtų lazdelę ir tarė:
-Aunikusis mėlyną. Puodelis nusidažė apgailėtina mėlyna spalva. Jis visiškai nesitikėjo, kad mėlyna spalva bus tokia blanki ant puodelio, tačiau jis net nenorėjo pamėginti jos išryškinti, nes bijojo, kad su ''tobulu'' burtažodžiu ji taps dar šlykštesnė.
-Aunikusis geltona.-Pasakė švilpis ir puodelis nusidažė jo koledžo spalva. Ši spalva buvo išties graži ir jam visai patiko, tačiau visgi ji nebuvo tamsi ir nepriminė oranžines. Gaila.
Tą patį burtažodį pakartojęs su kitais likusiais puodeliais ant jo stalo puikavosi penki puodeliai: mėlynos, geltonos, žalios, juodos, raudonos spalvos, iš kurų pats gražiausiais buvo geltonas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
- Šiaip tai Veronika, atlikau aš viską gerai! O tyčiotis yra tikrai nemandagu...
Kristina stengėsi į savo kvailą pusseserę labai nekreipti dėmesio. Mokinė pasiėmė popieriaus lapą ir pradėjo sakyti kerus piešiniui:
- Aunikusis geltona- pasakė grifė ir piešinyje atsirado geltona saulutė.
- Aunikusis, rožinė.
Kristinos teptukas nudažė rožiniai ne piešinį, o jos veidą. Ne nu nejaugi nepavyko? Dabar išvis išsityčios iš manęs Veronika..  Grifiukė nuėjo prie veidrodžio ir su šaltu vandeniu plovė savo rožinį veidą. Atsiplovus ji visa liūdna priėjo prie savo stalo ir toliau tęsė darbą.
- Aunikusis raudona.
Ir vėl ne piešinys nusidažė, o jos nauji bateliai kuriuos jai padovanojo patinkantis vaikinas. Ji išgirdo juoką ir suprato, kad tai tikriausiai Veronika daro išdaigas, nes kerus ji sakė teisingai.



*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Veronika buvo labai kilni ir išgirdusi kaip jos ta kvailė pusseserė atsikalbinėja jai, buvo baisu. Ji iš neapykantos jai pradėjo sakyti burtus kurie nudažys ne piešinį, o jos batus, veidą.
- Letroku maroku sėc- sumurmėjusi tyliai raganiukė pasakė.
- HAHAHA. Vargšelė kaip čia tau taip nepavyko? Ai tau gi visados nepavyksta, nes gal nemoki?
Veronika jau nebekankino Kristinos ir pati ėjo prie darbo. Ji jau puodelius buvo nudažiusi todėl nusprendė piešti.
- Aunikusis, juoda- pasakė ji ir nusidažė juodai namas.
- Aunikusis, ruda- rudai nusidažė moters plaukai kurią ji piešė.
- Aunikusis, violetinė- nusidažė moters suknelė.
Veronika trumpam paliko piešinį ramybei ir nuėjo pasidažyti dar, nes atsivalė jos lūpų blizgis ir vokai patepti akių šešėliais.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
- Kaip tu drįsti? Kodėl tu taip su manim elgiesi? Ką aš tau padariau? Ar tu bent supranti su savo buka galva, kad šitie bateliai nebuvo pigūs ir aš žinau, kad čia tu taip padarei, todėl atsiprašau, bet man atsibodo! - supykusi tarė Kristina.
Ji iš viso pykčio pastūmė ją ir nuėjo toliau dirbti. Nu ir kas, kad aš ją pastūmiau? Ji to nusipelnė.. 
- Aunikusis rožinė- nusidažė pilis rožiniai.
- Aunikusis raudona- nusidažė raudonai langai.
- Aunikusis ruda- nusidažė medžio kamienas.
- Aunikusis žalia- nusidažė žaliai lapai.
- Aunikusis mėlyna- nusidažė dangus.
Nupiešusi piešinį Kristina atnešė piešinį profesorei ir atsisėdo į savo vietą. Grifei nebuvo labai įdomu tiesiog sėdėti todėl pradėjo rašyti į savo dienoraštį.



*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
- Panelyte, gal atsargiau? Aš jei ką dažausi ir šiaip pati kalta, kad nemoki naudotis šiaip paprasčiausiais kerais- melavo Spellman.
Kai Veroniką pastūmė ji tik nusijuokė ir pasakė:
- Oi kaip man skaudėjo, aš tikrai nemoku atlaikyti skausmo- juokėsi per visą ji.
Veronika pasidažiusi ėjo toliau prie darbo.
- Aunikusis žalia- nusidažė monstrai žaliai jos piešinyje.
- Aunikusis mėlyna- nusidažė dangus.
Pabaigusi piešinį ji perlenkė per puse ir burtais padarė, kad jis pats nuskristų pas profesorę ant stalo, nes ji tingėjo stotis ir kažką daryti. Veronika pastebėjo kaip jos pusseserė vėl rašo dienoraštį, ji greitai jį nusičiupo ir pradėjo skaityti:
- Aš nekenčiu savo pusseserės, nes ji mano batus išpurvino dažais ir padarė veidą rožinį na žinoma aš jį nusiploviau, labai nebenoriu su ja pyktis, bet ji matau nori....
- Oho, kokios dramos Kristina ai pasiimk man visiškai ne įdomu.
Mergina metė dienoraštį tiesiai jai į rankas ir atsisėdusi ant suolo maivėsi prieš vaikinus.

*

Katherine Silverstone

Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Jaunoji pirmakursė tik įžengusi į klasę jautė kaip sukaustė baimė kai pirma karta apsilankė pamokoje, dėl išsiblaškymo atsisėdo į laisva vietą tarp keletos mokinių. Katerina stengėsi sutelkti dėmesį į profesorės vedama pamoką, bet nors ir kiek stengėsi atsipalaiduoti dėl jos baimės net nepajudėjo ir nekrūptelėjo. Katerinos galvoje tik plėskėsi mintys, kad tik save nuramintu Nusiramink, viskas gerai tau pasiseks, tik neatrodyk išskirtinė ir kvaila. Po galais aš ir esu tokia mintyse kalbu su savimi
Mostelėjusi lazdelė kaip mokytoja rodė ir ištarė:
-Aunikusis raudona. -Puodelis nusidažė raudona spalva, o Katerinai jautė lyg akmuo nukrito nuo širdies ir iškarto atsipalaidavo .
-Aunikusis juoda. -Ši kartą katerinos veide tik blizgėjo akys ir maža šypsena šyptelėjo.
-Aunikusis mėyna. -Katerina jau pradėjo tikėti savimi ir tikėjosi jog jai ir toliau pasiseks.
-Aunikusis ruda. -Taip ir nusidažė.
-Aunikusis geltona. -Jos veide pasirodė iš karto nevilties žvilgsnis kai nenusidažė geltona spalva puodelis, ir žvelgdama į kitus mokinius viskas sekėsi už pavydėjusi Katerina, vėl pabando iš naujo, kad nepasirodytu mokinė kuri nieko nesugeba.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
 Amelija sėdėjo kerėjimo pamokoje. Ji jautėsi pilna energijos ir labai nenorėjo laukti, kol praeis teorija. Kai profesorė pasisveikino, Amelija pasiruošė nuobodžiai pasėdėti, kol visi kiti atsakys į klausimus. Na gal ir pati atsakys, Amelijai buvo labai svarbu surinkti koledžui taškų. Štai todėl mergaitė labai apsidžiaugė, kai profesorė paskelbė, kad teorijos nebus. Amelija pilna pasitikėjimo savimi ir nekantraudama pradėti išklausė profesorės. Deja, kai kiti mokiniai pradėjo dirbti Amelijai dingo visas pasitikėjimas. Nes kitiems išėjo puikiai. Amelija buvo tikra, kad visko nenuspalvins gerai iš pirmo karto. Ji susistatė puodelius priešais save į gražią eilę. Išsitraukus lazdelę ji pradėjo ja mojuoti, bet burtažodžio nesakė. Norėjo įsitikinti, kad viskas pavyks, kai pabandys spalvinti puodelį. Galų gale Amelija pasiryžo. Tvirtai suspaudus lazdelę ir nukreipus ją į puodelį Amelija ištarė:
- Aniukusas! - Amelija nespėjo suvokti kas vyksta - puodeliai pradėjo daugintis. Po kelių sekundžių sustojo, bet Amelija jau gulėjo, nublokšta puodelių lavinos, po didele jų krūva, o dar daugybė puodelių (ir sveikų ir sudužusių) ritinėjosi klasėje.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
Galbūt...

*

Katherine Silverstone

Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
Vis toliau mojuodama lazdele Katerina, pastebėjo kaip viena pirmakursei pradėjo vis daugintis puodeliai. Katerinai buvo labai juokinga, bet sulaikiusi savo juoką. Paklausė varnanagės
-Amm.. Nemanau, kad taip veikia burtas, oh atleisk už nemandagumą mano vardas Katerina, tau reikia pagalbos? Katerina truputi surinko ritinėjančius klasėje puodelius, bet katerina iš karto susigaudė, kad turi toliau dirbti su savo paskutiniu puodelių, nors ir norėjo būti maloni ir surasti draugų, bet Katerina taip labai savimi nepasitikėjo, kad galėtu patikti kaž kam keistuolė, bet aš atrodžiau lyg beprotė žmogus guli puodelių krūvoje, o aš nieko nedarau.
Patraukusi kitus puodelius su skirtingomis spalvomis ir prieš save pastatė puodelį, giliai atsikvėpdama pasakė
-Aunik, bet net nespėjusi ištarti burtažodžio, paslydo už jos riedančiu puodelių, ir iškart gulėjo ant grindų, pajutusi didžiuli galvos skausmą iškrt susiėmė už galvos .  Katerina pasipiktinusi pagalvojo Ah ar kaž kas pradės kaž ką daryti?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Elliw sėdėjo netoliese ir kaip vanagas ieškodamas aukų žvalgėsi aplinkui. Labiausiai tikėjosi pamatyti Liuciją, Sabriną arba Joaną trečiąją. Svarbiausia, kad nesutiktų neLiucijos ir ne neLiucijos. Profesorė kažką šnekėjo, tačiau rudaplaukė nė nesiklausė. Seniai suprato, kad ji užduočių niekaip negali įsiminti, tad nutarė, kad nė neverta stengtis. Ne, geriau jau sėdėti ir tyrinėti teleskopą. Ir rūpintis, kad jis išliktų sveikas, žinoma.
Netrukus mokiniai pradėjo rėkauti vieną ir tą patį žodį. Net Elliw suprato, kad tai tikriausiai yra burtažodis, kurį jiems reikia mokytis. Aunikusis? Kokia nesąmonė! susimąstė mergaitė, tačiau išsitraukė lazdelę, kuria skubiai netyčia bakstelėjo sau į kaklą. Nežinojo, ką tiksliai padaryti, tad tik pridėjo lazdelę prie teleskopo ir burbtelėjo:
- Aunikusis.
Laimei, nieko neįvyko. Tiesa, Elliw šiek tiek sutriko, mat buvo pasiryžusi sėkmingai atlikti burtažodį. Dabar reikėjo susikaupti ir dar kartą paklausyti, ką sako mokiniai. Netrukus velsietė atkreipė dėmesį, kad jie lazdelėmis baksnoja puodelius ir prie burtažodžio priduria kokią nors spalvą.
- Aunikusis žydra, - garsiai suriko Elliw, tačiau nieko neįvyko. Mergaitė suirzo. Parodė lazdele į priešais sėdinčios vyresnės mergaitės plaukus ir išrėžė: - Aunikusis rožinė!
Ar tik tai nebuvo pirmas kartas, kai Elliw pavyko burtažodis? Mergaitės plaukai nusidažė nuostabiai rausva spalva, tad velsietė buvo patenkinta. Neįsivaizdavo, kaip reaguos rausvaplaukė, tad pasiskubino pasiimti teleskopą ir nuskubėti į klasės priekį. Beeidama užkliuvo už ant žemės dėl kažkokios priežasties besimėtančio puodelio ir užvirto tiesiai ant kažkokios mergaitės, gulėjusios ant grindų.
- Ko tu čia voliojiesi?! - nepatenkinta suriko Elliw. Skubiai atsistojo žingsnį žengė į šalį, tačiau netyčia įspyrė tai pačiai mergaitei. Visai nepatenkinta rudaplaukė nusisuko ir tą akimirką jos akys užkliuvo už ne neLiucijos. Kilstelėjusi antakius mergaitė patraukė jos link. Jau buvo pamiršusi, kokį burtažodį šiandien mokosi, tačiau prisiminė, kad gali nudažyti jos plaukus rausva spalva. Tik visai prisiartinusi prie ne neLiucijos suprato susidūrusi su problema: jos plaukai jau buvo rausvi. Elliw sutriko: nežinojo, ką daryti dabar. Tad tik stovėjo ir kiek kvailokai spoksojo į tą nemandagią mergaitę, kažkokioje ten pamokoje užėmusią Liucijos vietą.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Katherine Silverstone

Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Katerina sugrėbusi už stalo kampo, lėtai atsistojo ir kiek prisilaikiusi už stalo, laukė kol pasibaigs bent truputi svaigti galvą ir vis akimis sekė klastuolę kuri užkliuvo už jos ir dar prie to pačio ir įspyrė. Vis stengėsi nusiraminti, bet dar nepasibaigusi pamokai jos pyktis tik didėjo ir norėjo visa pyktį išlieti klastuolei.
Katerina net užmiršo savo paskutinį puodelį, kuri turėjo užbaigt nuspalvinant geltona spalva puodelį.
Visa drąsa sukaupusi vienuolikmetė mergaitė priartėjo prie jos kuri įspyrė ir trenkė rankomis į stalą.
-Ar tau viskas gerai?! Tiesiog eini užkliūni ir dar vėliau įspiri, ar tu nors moki geru manierų?
Kiek garsiau pradėjo kalbėti, bet tada pirmakursei nerūpėjo kas aplinkui yra, rudaplaukė tik tenorėjo gauti atsakymą ir išversti jos daiktus po klasė kaip tuos pačius riedėjančius puodelius.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Katherine Silverstone »

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
Švilpė, prasidėjus pamokai, atsisėdo į pirmą eilę ir pradėjo klausytis profesorės.
Išgirdusi visus aiškinimus, vienuolikmetė apsidžiaugė, kad nebus teorinės dalies, bet išgirdusi, kad burtažodis nepavyksta iš pirmo karto, šiek tiek nusiminė, nes, vis dėlto, Michelle buvo tik pirmakursė, o ką jau kalbėti apie naujus burtažodžius...
Nustūmusi visas neigiamas mintis toli ir palikusi mintyje tik pozityvumą, mergaitė pasiėmė puodelius ir lazdelę. Rivera susikaupė ir aiškiai, galvodama apie raudoną puodelį ištarė:
- Aunikusis raudona.
Vienuolikmetės nuostabai, puodelis nusidažė gražia raudona spalva. Man... pavyko? MAN PAVYKO IŠ PIRMO KARTO!!!! Švilpė norėjo šaukti iš laimės, bet ji tik pakreipė burtų lazdelę į kitą puodelį ir vėl aiškiai ištarė:
- Aunikusis mėlyna. Puodelis nusidažė gražia kaip mėlynės spalva. Geltonplaukė nusišypsojo ir nukreipė lazdelę į trečiąjį puodelį.
- Aunikusis žalia, - ramiai ištarė mergaitė ir stebėjo kaip puodelis tapo žalias. Nuostabu!
Pirmakursei buvo likę du puodeliai ir tada ji galės eiti prie piešinio. Ji nukreipė savo burtų lazdelę į ketvirtąjį puodelį ir vėl, tokiu pačiu balsu ištarė:
- Aunikusis juoda.
Puodelis pavirto juodas. Mergaitė labai džiaugėsi, kad jai puikiai sekasi, todėl visai atsipūtusi tarė:
- Aunikusis geltona...
Deja, puodelis nenusidažė geltonai, todėl mergaitė pabandė dar kartelį.
- Aunikusis geltona! - šiek tiek garsiau ištarė Michelle ir puodelis pavirto geltonas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

  • V kursas
  • *
  • 128
  • Taškai:
Ats: III kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
 Marlena sėdėjo, tiksliau, gulėjo kerėjimo pamokoje ant suolo. Mergaitė šiandien suprato vieną itin svarbų dalyką - augančioms smegenims būtinas miegas. Miegas, kurio ji, deja, kasnakt gaudavo ne itin daug. Nežinodama, ar nori kažką daryti pamokoje, klastuolė dėliojo ant stalo buvusius paprastus baltus puodelius į bokštą, tada po du (visada likdavo vienas be poros), tada bandė sukurti kažkokią skulptūrą iš jų, o galiausiai nusprendė atlikti praktiką.
 Pasirąžiusi ir nusižiovavusi, Ashley paėmė lazdelę į ranką. Burtažodis neatrodė itin sudėtingas, bet vis tiek rudaplaukei teko pamankštinti riešą, kad darydama judesį atpalaiduotų ranką - pernai pasimokė, kai po kerėjimo egzamino riešą skaudėjo taip, kad teko belstis į Ligoninės sparną, o juk tada dar laukė ir krūva kitų darbų, skirtų pasiruošimui likusiems patikrinimams...
 Aunikusis tas, Aunikusis anas ir po nežinia kiek bandymų vienas puodelis švietė šleikščiai geltona spalva. Ta geltona priminė ne kokias pievos gėlytes, o kažkokį itin bjaurų eliksyrą, savo bjaurumu, deja, neaplenkiantį antivilkinės šlykštynės. Antrasis puodelis nusidažė ne itin tokia ryškia spalva - iš juodos liko tik keista pilka ir tai ji nebuvo vienoda, kas Marlenai itin nepatiko.
 Nepatiko kaip ir netikėtai priešais akis pasivaidenę rožinės sruogos. Pačiupinėjusi savo plaukus, Ashley išplėtė ir taip dideles akis iš baimės - jos plaukai švietė ryškiai rožine spalva. Pasibaisėtina!
 Ir kol mergaitė stengėsi atsigauti po tokio sukrėtimo, pasigirdo ir jį sukėlusios mėmės balsas. Klastuolė iš pykčio drebančia ranka paėmė geltoną puodelį ir sviedė jį į klykaujančią nevėkšlą ignoruodama tai, kad šalia jos buvo dar ir kita mokinė.