0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sakura Levins

• V kursas
  • *
  • 190
  • Taškai: 653
Ats: Hogvartso amalynas
« Atsakymas #15 Prieš 2 mėnesius »
Deja, bet sutiktoji mergina levandų eterinio aliejuko atsisakė. Na, tiksliau neatsisakė, tačiau išvis ignoravo pasiūlymą. Šiek tiek nuliūdusi Sakura įsidėjo aliejuką atgal į kišenę.
- Tavo teleskopas, tiksliau jo vamzdis, čia, - parodė atsakydama į merginos klausimą. - Aš... aš jau sakiau... Tu jau klausei. Aš esu Sakura Levins. Iš Varno Nago. Ketvirtakursė. O tu? - kilstelėjo antakį.
Gal jai kažkas blogai su atmintimi? Čia jau šviesiaplaukė ėmė svarstyti, kokį eterinį aliejų galėtų pasiūlyti šiai panelei norint gerinti atmintį ir susikaupti. Kas padėtų? Mėta? Japoninis laurenis? Gvazdikėliai?
- O tu mėgsti gvazdikėlius? - paklausė.
Tačiau nespėjus nieko konkretaus pasiūlyti mergina ir vėl plojosi ant žemės. Sakura šiek tiek nusigando - ar du smūgiai per tokį trumpą laiką dar labiau nepakenks?
Nustebusi dėl to, kad panelė strazdanę apkaltino, varnanagė vis tiek ištiesė jai ranką taip siūlydama pagalbą stojantis.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

• IV kursas
  • *
  • 778
  • Taškai: 667
  • 277 teleskopai (22-08-06)
« Atsakymas #16 Prieš 2 mėnesius »
- Mano teleskopas! - patenkinta sušuko Elliw, tačiau netrukus gavo labai nusivilti. Tai nebuvo astronomijos prietaisas. Tai buvo... Kažkokia nesąmonė! Suprantama, dėl to kaltos buvo tik penkios bjaurios mergiūkštės, tačiau velsietė nė vienos iš jų nepastebėjo. Nepaisant visko, vis tiek viskas buvo tik jų kaltė. Ak, kodėl jos negali tiesiog išnykti?!
Kažkokia nepažįstama mergaitė, pliurpė, bet Elliw jos nepaisė. Ne, ji nebuvo Liucija, Sabrina, Joana trečioji, Vėtratrūnė ar Sarah. Tad kam jos klausyti? Kartais klastuolė ir taip pamiršdavo vieną kitą dalyką, tad dabar neketino apsisunkinti gyvenimo dar labiau. Deja, ta nepažįstamoji ir toliau šnekėjo, tad reikėjo arba išsiaiškinti, kas ji (ką gali žinoti, gal ji gera mergaitė?!), arba tiesiog eiti kur nors, kur būtų sveikų teleskopų. Ar galima tikėtis, kad nepažįstama mergaitė jai padės? Ko gero, nelabai, tad Elliw kurį laiką mąstė, ką jai daryti dabar. Ar bandyti kažko klausti? O gal tiesiog... Jau neprisiminė, apie ką mąstė, tad nustojo varginti savo smegenis.
Reikėjo atsistoti, ką Elliw nelabai sėkmingai padarė. Na, atsistoti pavyko, tačiau visa kita buvo tiesiog tragiškai blogai. Norėjosi verkti, tačiau netrukus velsietė jau neprisiminė to priežasties. Nė nepastebėjo, kaip netyčia užlipo ant gulinčio vamzdžio.
- Kur mano teleskopas?! - piktai paklausė ji. Neįsivaizdavo, kur brangenybė galėjo išnykti, tad buvo gerokai supykusi. Nepatenkinta žiūrėjo į mergaitę, bet galiausiai prisiminė, kad ji nėra viena iš bjaurių mergiūkščių, tad daugiau nieko nesakė. Reikėjo eiti ieškoti teleskopo kažkur kitur.
Nepratarusi daugiau nė vieno žodžio (ir netgi nieko neapkaltinusi) Elliw nusisuko ir nužingsniavo tolyn. Po kiek laiko susivokė, kad tolsta nuo pilies, tad vėl apsisuko ir nuėjo į priešingą pusę. Praeidama pro keistąją mergaitę jos nė nepastebėjo, o netrukus parėjo į mokyklą.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 17 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Sakura Levins

• V kursas
  • *
  • 190
  • Taškai: 653
« Atsakymas #17 Prieš 2 mėnesius »
Dabar Sakura buvo tiesiog įsitikinusi, kad šiai merginai buvo kažkas nutikę. Arba ji susitrenkė galvą, arba jai įkando koks nors gyvis, arba čia įkišti kerai. Deja, bet šviesiaplaukė nežinojo, kaip galėtų padėti tai mokinei. Starzdanė ėmė abejoti, kad eteriniai aliejai pagelbės. Vėliau, sveikimo laikotarpiu, tikrai taip, tačiau ne dabar. Dabar reikėjo nukenksminti pagridinę priežastį, dėl ko ši moksleivė neprotavo.
Ji kalbėjo apie teleskopus ir klausinėjo tų pačių dalykų. Regis, nesuprato, ką jai atsakydavo Sakura. Varnanagė tikėjosi, kad nieko bloga merginai nebus. Vylėsi, kad ligoninėje ją išgydys. Sakura norėjo paimti vargšelę už parankės, kai ši atsistojo, ir palydėti į pilį, tačiau bendramokslė ėmė ir nužingsniavo. Nužingsniavo ji nuo pilies, todėl Sakura nusigando ir buvo bepradedanti vytis. Juk ji negalėjo leisti neadekvačiai merginai tolti nuo saugios vietos. Tačiau ta mokinė pati apsigręžė ir, ilgaplaukei pasirodė, kad nuėjo į pilį. Pro Sakurą dabar ji pratipeno taip, tarsi jos čia nebūtų.
Susirinkusi savo daiktus keturiolikmetė taip pat patraukė pilies link. Be pagalbos ji vis tiek negalės pagaminti rožių eterinio aliejuko, be to, negalėjo taip palikti tos vargšės mokinės. Levins nutarė, kad kreipsis į kažką ir bandys padėti.