0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
Mokiniams baigus atsakinėti mergina vos vos linktelėjo.
-Gerai, pradedame nuo pradžių,-ji mostelėjo burtų lazdele ir prie užrašo "Ateities būrimo būdas:" šiek tiek žemiau atsirado "būrimas iš kavos tirščių", o šalia kito užrašo išvardinti mokinės paminėti reikalingi dalykai būrimo metu.-Puiku, uždirbai savo koledžui du taškus, judame toliau,-baltapūkė vėl mostelėjo burtų lazdele ir lentoje atsirado dar vienas užrašas žemiau kavos tirščių - "būrimas iš arbatos lapelių", tačiau prie antrojo nebuvo nieko.-Manau, ponaiti, tikrai galėjai logiškai pamąstyti ir pasakyti, ko reikia šiam būrimui,-ant lentos atsirado dar vienas užrašas, kuris buvo identiškas aukščiau esančiajam, tačiau skyrėsi vienu dalyku.-Gauni vieną tašką, kadangi pilnai neatsakei klausimo... Kas toliau? Taip, imbieras... du taškai, puikiai,-Elridė dar kartelį mostelėjo burtų lazdele ir reikalinga informacija atsidūrė lentoje. Sekundei mergina sudvejojo kokio velnio ji nusprendė viską dėti ant lentos, bet na, patogiau juk.
-Toliau... Aha, plaukai, puiku, du taškai... Tada... Mėnulio šviesos būrimas, be jokių komentarų. Du taškai, man patinka jūsų pasirinkimas, panele,-šyptelėjusi mokinukei mergina toliau tęsė savo vertinimą.-Taip, kaip suprantu spalvos turės savo reikšmę dėl ateities meilėje? Kitą kartą pasistenk būti konkretesnė, o dar būtų geriau, jei nekaišiotum papildomų būrimų, kadangi prašiau tik vieno, bet gauni du taškus,-atkreipusi dėmesį į dar vieną mokinę Elridė trumpam sustojo ir žvilgtelėjo į lentą. Ji pilnėjo, o mokinių atsakymai dar nevisi buvo aptarti. Taigi, o ji tikėjosi, kad atsakys keli mokiniai ir bus galima judėti toliau... Naivu.
-Paukščio plunksna... du taškai. Toliau, medis... Hm, tiesą sakant sudominai, jei netyčia turi galimybę paklausti kokia esmė šio būrimo būtų labai šaunu išgirsti,-lengvai pripažindama, kad nėra girdėjusi apie tokį būrimą profesorė vis tiek užskaitė atsakymą ir tuo pačiu pasižymėjo savo galvelėje, kad privalo apie jį paskaityti.-Taip, toliau... Dažai, du taškai, puiku... Siūlai, taip pat du taškai... Ir... Meilės burtas, na čia jau atsakei tik į vieną dalį. Prašyčiau nemaišyti užkerėjimo su ateities būrimu, tačiau, kadangi paminėjai, ko reikia tavo pasakytam būrimui, gauni vieną tašką,-giliai atsidususi Elridė nieko neužrašė lentoje, kadangi negalėjo užskaityti pilnai atsakymo.
-Eglės spygliai, puiku, du taškai, vaškas taip pat. Irrr kas mums liko? Ai, taip, na, vestuvių būrimas, gerai, du taškai, nesikabinėsiu, kad iškart nepasakei pavadinimo.-šyptelėjusi dar vienai mokinukei Elridė bakstelėjo į lentą.
-Viską privalote turėti užsirašę, čia ypač tiems, kurie nieko nesiklausė, naudokitės lenta... Kadangi ateityje to prireiks, duodu laiko nusirašyti, o tada pakalbėsiu apie būrimą, kurio nepaminėjote ir pradėsite savo praktikos darbą.-Elridė kuriam laikui atsipūtė stebėdama mokinius. Kas rašėsi, kas ne, o koks jai skirtumas? Troliukus rašyti merginai buvo ne problema, juk tai ne jos kaltė, kad jie nesimoko, juolab, kad pati ne ką ten mokydavosi labai, nors, regis, mokyklą baigė puikiai.
-Taip, taigi, jūs nepaminėjote nei vieno būrimo iš sapnų. Jų yra įvairių, bet šią pamoką turėsite išnagrinėti juos ir man palikti savo darbus. Pasiruoškite pergamentą ir su kuo rašysite. Įsitaisote kaip norite, kai kambaryje pasklis muzika kiekvienas po kurio laiko pajusite, kad jus apima jausmas, lyg esate po ilgos, sunkios dienos, kad sunkėja vokai, o tada užmigsite. Sapnai nebus ilgi, dažniausiai jie nebūna logiški, sutrikdo savo neaiškumu, vienas du įvykiai. Kai sapnas baigsis pabusite, o tada ir prasidės jūsų analizavimas ir tikrasis praktinis darbas.-Lenta, kurioje buvo prirašyta daugybė informacijos ištuštėjo ir joje atsirado daugybė klausimų.
- Ką tau sapnas priminė? Ką jautei sapnuodamas? Kas sapne vyko? Ar mąstydamas apie sapną kažką jauti? Kokia perkeltinė prasmė galėtų už to slypėti? Ar pastebėjai kažkokius išskirtinius simbolius? Kaip tai atspindi tavo dabartinė būseną? Visi klausimai yra svarbūs, jei neatsakysite į vieną ne problema, tačiau tikiuosi rasti atsakymų į kuo daugiau klausimų, ar bent jau bandymą pamąstyti. Sapnų analizavimas svarbus ne tik ateities numatymui, bet ir praeities, dabarties suvokimui. Jausmai, kuriuos jaučiate gali būti ir dabartis ir ateitis, simboliai, kuriuos pamatysite, tai ženklai, kas jūsų laukia. Ateities būrimas nebūna plynas atsakymas, kas bus. Tai yra didžiulis, klaidingas labirintas, kuriame nesunku pasiklysti,- pagaliau baigusi kalbėti Elridė pasiėmė iš kišenės ausų kamštukus.
-O dabar opapa, einate miegoti ir darote savo praktinį darbą,-ramiai tarstelėjusi mergina užsikimšo ausis, o jai mostelėjus burtų lazdele po kambarį pasklido tyli, švelni muzika.


Veikėjas užmiega, pamato kažkokius įvykius, vienas arba du. Pavyzdžiui:  veikėjas atsiduria miške, kuriame pamatė triušį, jis ima jį gaudyti ir įkrenta į duobę, jam krentant pasikeičia vaizdas į tai, kad jis skęsta vandenyne. Vėliau atsibudęs ima mąstyti apie viską, kas įvyko ir atsakinėti į klausimus naudodamasis vienu, ar kitu epizodu. Juos atsakykite citatos formoje, kad man būtų lengviau vertinti. Pavyzdys:
Citata
Ką sapnas priminė? Didžiulę vandenyno baimę.
Kas sapne vyko? Vijausi triušį, kritau į duobę, ėmiau skęsti.
Ar mąstydamas kažką jaučiu? Jaučiu nemalonumą pilve.
Kokia perkeltinė prasmė galėtų slypėti? Bėgu paskui kažką, kas vėliau mane „paskandins“ ir sukels kančią.
Išskirtinis simbolis: triušis.
Dabartinė būsena: imuosi bet ko (dėl to nieko nemąstydamas vijausi tą triušį, nes tiesiog galėjau)
Jei dar turite klausimų rašykite A.Ž. ar į peledyną, jei būsiu gyva.
P.S. prašau bent trijų postų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 669
 • Taškai: 598
 • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Elliw nepatenkinta sėdėjo šalimais ir raukėsi. Prie jos prisigretino kažkokia mergiūkštė, kuri tikrai nebuvo Liucija. Ji tikrai nebus pajėgi sutaisyti teleskopo, jeigu netyčia prireiktų. Tai reiškė, kad vieta, kur galėtų sėdėti geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje, buvo užimta. Taigi velsietė dėbčiojo į nepažįstamą mergaitę ir laukė, kada ji teiksis išsinešdinti. Ir štai vienu momentu spėjo apsidžiaugti, kad ji susiprato išeiti. Vos tik mergaitė atsistojo, Elliw patenkinta sušuko:
- Liucija!
Ji lyg ir buvo pastebėjusi draugę klasėje, tad dabar galėjo tikėtis, kad ji ateis ir atsisės šalia. Deja, netrukus paaiškėjo, kad šita nemandagi mergiūkštė tiesiog ketino paplepėti. Tai dar labiau suerzino rudaplaukę: ji tikėjosi, kad pagaliau galės pasišnekėti su Liucija, o šita nesiteikia šiek tiek pasitraukti! Supykusi velsietė atsistojo ir, žinoma, nepraleido progos nuversti kėdę.
- Tu užėmei Liucijos vietą! - užriko ji ant nemaloniosios mergaitės nepaisydama nei profesorės, nei kitų mokinių. Piktai stumtelėjo mergaitę tolyn nuo savo stalo: prie jo be jos pačios galėjo sėdėti nebent geriausia ir protingiausia mergaitė, o šita plepė tikrai tokia nebuvo. Rudaplaukė dar ilgokai piktai spoksojo į nemandagiąją mergaitę. Norėjo išlieti visą pyktį, tačiau nerado tam tinkamų žodžių. Laimei, bent jau teleskopas vis dar buvo sveikas.
Netrukus pasigirdo muzika. Elliw visai sutriko: pamiršo esanti pamokoje, tad niekaip negalėjo suprasti, kas čia groja. Apsižvalgė po klasę, tačiau vis tiek atsakymo į šitą klausimą nerado. Buvo tikra dėl vieno: tai tikrai ne teleskopas. Deja, toliau bandyti išsiaiškinti, kas čia vyksta, ji nebeturėjo laiko: muzika privertė ją užsimerkti ir pajusti siaubingą nuovargį. Kadangi buvo stačia, nugriuvo ant grindų. Begriūdama užkliudė stalą, ir nuo jo garsiai atsimušdamas į žemę nukrito teleskopas.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Na grifė visai džiaugėsi, kad gavo du taškus, o dabar reikėjo eiti miegoti. Pala ką miegoti??
- Mokytoja? Ar viskas bus gerai?
Kristina išsidrąsinusi nuėjo miegoti ir klausėsi muzikos. Ji net gi nepajuto kaip greitai atsirado sapne. Ji atsirado tiesiog paprastoje krautuvėlėje kurioje buvo daug visokiausių saldainių, taip pat buvo ir pardavėjas. Jis maloniai paklausė:
- Sveika, ar norėtum kažko? Yra nauji ledai.
Kristina visiškai nebijojo ir stebėjosi koks kvailas sapnas, bet pardavėjui paduodant ledus, Kristinos ranka prilipo prie pardavėjo.
- Ką jus darot? Paleiskit mane!
Šaukė ji, bet jos pardavėjas nepaleido ir nustūmė į apačią. Apačioje buvo pajūris, ji buvo visiškai viena, bet atsisukus dar kartą pamatė tą patį pardavėją rodantį kažkokius ženklus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Christina Granger »*

Neprisijungęs Veronica Spellman

 • Menininkė
 • ***
 • 147
 • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
Naujokėlė Veronika iš ties sutriko, ji bijodavo visados kaip siaubo sapnų, košmarų, bet raganiukė buvo ne kartą tai ištvėrusi todėl nebuvo bent pirmas kartas. Klastuolė nugirdo kaip jos nemėgstama mokinė Eliw kažką kalba, Veronika net nesiklausiusi pradėjo kalbėti prieš visą klasę:
- Klausyk panelyte, ar tavęs kažkas klausė? Man regis ne ir šiaip kaip matau tau jau naujų batukų reikia hahaha - nusikvatojus tarė Veronika.
- Taigi, aš jau pasiruošusi, o jus zuikučiai galite likti čia- dar kartą tarė klastuolė.
Veronika įsitaisė patogiai ant stalo ir net nepastebėjo kaip pateko į sapną. Ji pirmiausiai atsirado kažkokiame raganų dideliame name, jis buvo visas juodas, aplūžę langai ir baisiai nešvaru. Klastuolė žengė pirmą žingsnį į namą ir išvydo kažkokį vyrą.

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 206
 • Taškai: 34
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Staiga, Nikolės nelaimei ar baimei, pakilo iš suolo Elliw. Varniukė nustojo kvėpuoti, ji jau laukė smūgio iš teleskopo į galvą... Bet staiga Elliw pradėjo nežmoniškai rėti (antrakursė neapsisprendė kas geriau - gauti iš teleskopo į galvą ar būti aprėktai Elliw). Kai tik klastuolė kiek apsiramino Nikolė pradėjo kaip nežinau kas drebėti, ji labai bijojo ir nebegalėjo prisiminti ką katik rėkė mergina priešais ją. Nikolė per tą riksmą net neišgiirdo praktinės užduoties, tik stovėjo kaip įbesta ir drebėjo. Labai smarkiai drebėjo.
Kai pagaliau varniiukė suprato, kad Elliw vėl kalbėjo apie Liuciją, ji apsidairė. Jokios Liucijos ji nematė. Ji pažvelgė į profesorę su viltimi, kad ji padės, bet buvo per vėlu. Staiga nei iš šio, nei iš to užgrojo labai keista muzika ir Elliw sudribo prie mergaitės kojų, atrodė kad ji mirė (varniukė slapta apsidžiaugė, bet tik trupam), bet netrukus paaiškėjo, kad ji užmigo.
Tada Nikolę apėmė lengvas svaigulys, pasijuto nuovargis ir prisimerkė akys. Po kiek laiko, varniukė nukrito tiesiai ant Elliw (bent jau minkštai) ir skaniai užsnūdo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
Ženklai atrodė tai viena sudaužyta širdelė prie jos trikampis, trikampyje akis. Kristina nesuprato kas vyksta tad ji tik nuėjo prie jūros. Grifei kažkas užėjo ir ji užsimanė pasimaudyti. O kas čia tokio? Taigi linksma ir be to jokių žmonių nėra, tas vyras taip pat dingo.. Grifiukė su savo suknele pradėjo plaukioti jūroje. Jai patiko, vanduo nebuvo šaltas, bet besimaudydama pamatė elnią kuris bėgo ir prašė pagalbos na ir tuo pačiu rodė Kristinai signalus, kad liptų greičiau iš jūros. Grifų gūžtos mokinė greitai visa šlapia norėjo pasivyti elnią, bet jūra pasidarė visa raudona ir ji pradėjo skęsti. Kristina jau galvojo, kad mirs, bet pasinaudojo kerais kurie padarė, kad ji nebeskęstu. Kristina visa šlapia pradėjo bėgti paskui elnią.*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Na ir kas galėjo pagalvoji, kad būtent Elridės klasėje prasidės pykčiai. Ar jie jai rūpėjo? Tiesą sakant, nelabai. Mergina puikiai galėjo atsiminti save ir kaip netgi norėjo nudėti vieną merginą, bet čia jau kita istorija. Dabar reikėjo sugalvoti kažką, kas sustabdytų vaikus nuo tokio siautėjimo.
Bet, na, ilgai galvoti nereikėjo. Muzika tiesiog ėmė ir sutvarkė visas problemas. Ką baltapūkė darys kitų pamokų metų - neaišku, bet bent jau dabar buvo ramu, kai vaikai sukniubo į savus miegus. Tik, va, netvarką reikėjo vis tiek sutvarkyti.
Elridė priėjo prie dviejų išdribusių lavonėlių ir šiaip ne taip atsargiai juos pakėlė ir pasodino į savo vietas. Jų kūnai buvo kaip didžiuliai bulvių maišai, o profesorė tikrai nebuvo pasižymėjusi didžiule fizine jėga. Na, juk, kam tai, jeigu turi magiją?
-Taigi, įdomūs čia vaikai paliko...-tyliai sumurmėjusi mergina žvilgtelėjo į ant žemės gulinti teleskopą.-Sumaišė su astronomija?-toliau garsiai mąstydama ji pakėlė teleskopą nuo žemės, na, tiksliau, kas iš jo liko ir sudėjo ant stalo. Profesorė puikiai suvokė, kad šį reikaliuką reikėjo sutvarkyti, vis dėl to, nesinorėjo, kad vaikas neturėtų su kuo dirbti kitoje pamokoje tik todėl, kad netikėtai užmigo. Reikėjo jiems duoti daugiau laiko ir neignoruoti... Reikėjo.
Mergina mostelėjo savo lazdele ir pasitelkusi šiek tiek magijos sutaisė tą nelemtą teleskopą. Ačiū Dievui, kad magija egzistavo, nes kaip tokį daiktą sukonstruoti baltapūkė neturėjo jokio žalio supratimo.
-Na, tikiuosi problemos ties tuo ir baigsis,-garsiai burbtelėjusi, kadangi mokiniai miegojo, profesorė patraukė į savo vietą iš kurios ramiai galėjo stebėti miegančius mokinius.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 669
 • Taškai: 598
 • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Elliw kažkur bėgo. Nežinojo nei kur esanti, nei ką čia daranti, tačiau dėl vieno buvo tikra: tiesiog būtina patekti į priešais esantį mišką. Užkliuvusi už kažkokio akmens plojosi ant žemės, tačiau nepaisydama skausmo atsistojo ir skuodė toliau. Blogiausia buvo tai, kad miškas visiškai neartėjo, galbūt netgi tolo. Kai visai neliko jėgų, Elliw sustojo ir apsižvalgė. Buvo labai akivaizdu, kad medžiai nepriartėjo. Jeigu ji jų nepasieks... Atsitiks kažkas blogo, tik mergaitė, deja, neįsivaizdavo, kas. Tai ir buvo baisiausia.
Leidusi sau pailsėti vos kelias akimirkas rudaplaukė vėl pasileido bėgti. Atrodė, kad lekia dar greičiau, tačiau prakeiktas miškas tik tolo. Elliw juto pamažu pradedančią kilti paniką.
Už nugaros sušmėžavo kažkoks šešėlis, privertęs trylikametę suklykti. Kojos susipynė ir jau atrodys, kad mergaitė vėl grius ant žemės, tačiau tą akimirką ji į kažką atsitrenkė. Vos spėjo susivokti, kad galiausiai kažkaip atsidūrė miške, į kurį taip stengėsi patekti, pabudo.
Prireikė nemažai laiko, kad susivoktų kur esanti. Prie to nemaža dalimi prisidėjo sveikas teleskopas, stovintis tiesiai prieš akis.
- Ačiū, Liucija! - patenkinta ištarė Elliw. Bandydama iki galo suprasti, kas čia ką tik atsitiko ji pamatė bjauriąją mergaitę, vėl įsitaisiusią šalia jos. Rudaplaukė nepatenkinta susiraukė: - Sakiau, kad čia sėdėti galima tik Liucijai!
Baisiausiai supykusi ir įsižeidusi ji stipriai pastūmė nepažįstamą mergaitę, kuri jai užkliuvo, nes... To Elliw jau neprisiminė, bet turbūt pakankama priežastis buvo ta, kad šis žmogus nebuvo geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje.
Kiek padvejojusi rudaplaukė paėmė teleskopą ir nesigailėdama trinktelėjo juo nemaloniajai mergatei į galvą. Patenkinta išsišiepė, bet tik tada pastebėjo, kad prietaisas įskilo.
- Liucija?.. - gailiai pašaukė Elliw.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Elliw Gwawr Dwynwen Goff »
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Žaneta Froz

 • VI kursas
 • *
 • 187
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
 Mergina vos spėjo susivokti, kad mokytoja baigė šnekėti kai išgirdo muziką. Lygiai taip pat vos pradėjus suvoki atsikirus muzikos garsus jai pradėjo merkits akys, taip greitai pasireiškė melodijos poveikis. Mergina net nespėjo patogiai įsitaisyti suole, todėl taip ir sedėdama, nusivirusia ant krūtinės galva ji užmigo.
Viskas vyko taip greitai, kad tik užmerkus akis iš karto pradėjo rodytis vaizdai. Iš pradžių tai tebuvo padrikos spalvos ir daiktai, ir tik po kelių akimirkų jos susiliejo į vieną bendrą vaizdą. O vaizdas buvo tikrai įspūdingas. Merginos fantazija sukūrė labai tikrovišką paplūdymio vaizdą. Kiek prisiminė tokiame ji dar nėra buvusi, todėl nežino ar tai buvo grynas jos pasamonės vaisius ar kelių atskirų paplūdymių, kuriuos ji buvo mačiusi, derinys. Smėlis buvo baltut baltutėlis, o jūros vanduo švarus ir skaidrus. Niekada nemanė, kad bet koks papludimys kuriame lankosi žmonės galėtų būti toks švarus. Galbūt tame ir buvo esmė, šis paplūdimys buvo nelankomas žmonių. Matė lėtai banguojančias, putą nešančias jūros bangeles. Be to jūra buvo ramut ramutėlė, kaip ežeras. Tolyn horizonte nesimatė visiškai nieko, tik nesibaigiantys kilometrai jūros vandens. Žaneta galėjo prisiekti, kad ji galėjo užuosti sūrų jūros kvapą. Keista, bet savo kūno nematė ir dar keisčiau buvo tai, kad negalėjo jo valdyti. Atrodė lyg žiurėtų filmą ir svarbiausia - ji pirma kartą sapnuodama suprato, kad sapnuoja.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žaneta Froz »
“I keep wondering
how sad do I have to be
for someone to stop insisting
everything is going to be fine?”
― Courtney Peppernell, Pillow Thoughts

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 206
 • Taškai: 34
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Staiga varniukė užmigo. Jos miegas buvo labai saldus, o sapnas... Sapnas labai keistas:
Nikolė atsidūrė Magijos Ministerijoje, tamsiame ir ilgame koridoriuje. Ant juodų plytinių sienų visur kabėjo ministro Fasiro Von Sjuardo plakatai, kuriuose jis šypsosi plačia šypsena. Mergaitei pasidarė vėsoka ir nejauku. Ji išvydo labai toli, tiesiai prieš ją duris. Dvylikmetė pasileido link tų durų. Ji paspartino žingsni. Tada pradėjo palengva bėgti. Galiausiai Nikolė išvystė greičiausią galimą greitį ir pasileido bėgte. Durys artėjo. Staiga, kai liko gal kokie dešimčia metrų iki paslaptingųjų durų, tiesiai priešais mergaitę, lyg iš po žemių išdygo ministras. Hogvartso mokinė nespėjusi stabdyti, rėžėsi tiesiai į Von Sjuardą. Jie abu susivyravo ir tada Nikolė nukrito ant nugaros, o ministras tiesiai ant jos. Po kiek laiko  Fasiras atsikėlė, pasivalė dulkes, pasitaisė kaklaraištį ir kritiškai nužvelgė į jį katik atsitrenkusę mažvaikę. Staiga jis prabilo:
- Už tokį BAISŲ nusižengimą, sodinu tave 5 metam kalėti Askabane.
Tai paskęs jis apsisuko ir nuėjo pakviesti psichų. Dar po kurio laiko vėl pasirodė  Fasiras Von Sjuardas, bet šį kartą jau su 9 psichais. Vienas iš jų rankose laikė teleskopą, jis prisiartino prie drebančios Nikolės ir užsimojęs teleskopu vožė jai per galvą.
- Aaaaaaaaaa! - Nikolė pabudo ir pamatė, kad psichas yra visai ne psichas su teleskopu, o Elliw su jau įskilusiu teleskopu. Varniukės pranašystės išsipildė, ji tikrai jai davė per galvą. - Skauda! Profesore! Elliw daužosi per galvą teleskopais! Labai skaudžiai!
Staiga Elliw nei iš šio, nei iš to, Nikolę pavadino Liucija.
- Aš nesu Liucija. Aš esu NeLiucija. O jei dar tiksliau, tai Nikolė, Nikolė Parker! - nežinia kodėl taip smarkiai užgriaudėjo varniukė.
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 683
 • Lytis: Moteris
 • meow
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
Ar Elridė buvo pasiruošusi tokiai pamokai, kokia jos laukė? Žinoma, kad ne, ji nebūtų patikėjusi, kad Hogvartse vis dar yra tokių vaikų, kurie yra lygiai taip pat netekę proto kaip ji. Dar geriau būtų, jei viskas taip sujaugtų profesorės smegenis, kad ji grįžtu į senus laikus ir pradėtų šaukti ir rėkti ant visko, kas ją erzino. Bet deja, dabar mergina stebėjo, kaip mokinė, kurią tik buvo pasodinusi ant kėdės, kad nedribsotų ant žemės, trenkia naujai sutvarkytų teleskopų kitai merginai?
Kokioj velniavoj atsidūrė ši baltapūkė? Kodėl čia visi taip netekę proto? Profesorė nuskubėjo prie mokinių jau kiek per vėlai, mergina buvo įsižeidusi, kad viskas vyko būtent jos pamokoje, kad čia nebuvo jokios ramybės ir tvarkos, o juk pakankamai nuolaidžiavo visiems.
-Netrukdau jūsų pykčių?-palyginus griežtu balsu paklausė baltapūkė, tada nužvelgė abi mokines.-Nežinau kokį velnią čia sukate, bet prašysiu jūsų išsiskirti, o tu,- atkreipusi dėmesį į merginą, kuri gavo iš teleskopo.-Būtinai po pamokos nueikt pasitikrink ar viskas gerai, tačiau dabar susirask kitą vietą ir tikiuosi būsi pajėgi pabaigti savo darbą... Jei labai stipriai skauda sakyk, padėsiu ir aš. Na, o jūs... Panele, prašyčiau šiek tiek pagarbos, paskutinį kartą sutvarkysiu teleskopą jei pažadi nebesmurtauti MANO klasėje ir atlikti tai, kas užduota... Sutarta? Kitu atveju lauksiu po pamokų.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Bėgdama mergaitė elnią buvo labai sunku pasivyti jis tik bėgo, o Kristina visa šlapia vos pabėgo. Taip ir buvo ji jo nepasivijo ir atsibudo. Mokinė atsibudusi vos galėjo prakvėpuoti.
- Prašau vandens, vandens!!
Po kelių minučių šiek tiek atsipeikėjo ir pasiėmė lapelį atsakinėti:
Citata
1. Nepažįstamą vyrą kuris mane sekė.
2. Nepažįstamo vyro ranka prilipo prie manosios, o vėliau atsidūriau prie pajūrio kuriame vos nepaskendau ir gaudžiau elnią.
3. nemalonumą rankoje lyg būtų koks šuo įkandęs.
4.Signalai nuo elnio, kad galiu paskęsti.
5.viena sudaužyta širdelė prie jos trikampis, trikampyje akis, elnias.
6. norisi vandens, alkana pasidariau ir skauda galvą.
Grifiukė atsakė į klausimus ir sėdėjo vaitodama.*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • V kursas
 • *
 • 669
 • Taškai: 598
 • 265 teleskopai (22-05-15)
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
Elliw pasipiktino. Šita mergiūkštė ne tik užėmė Liucijos vietą, bet dar ir rėkauja! Tai jau buvo aukščiau bet kokių įžūlumo ribų.
- Ne, tu ne neLiucija, - išrėžė rudaplaukė pagalvojusi apie tą šūdinomis bandelėmis besimėtančią bjaurią mergaitę, kuri išties buvo neLiucija. Laimė, jos čia nesimatė, tad buvo galima jaustis šiek tiek geriau.
- Ji man trukdo, - nepraleido progos pasiskųsti Elliw, kai tik pasirodė profesorė. Ji buvo kiek keista ir nejauki, tačiau sutaisė teleskopą, o tai dabar buvo svarbiausia. Pradėjo atrodyti, kad gal ši pamoka nėra tokia jau bloga. Galėtų tik šita nemandagi mergiūkštė nuo jos greičiau pasitraukti! Elliw apsikabino teleskopą ir žvilgtelėjo į lentą, ant kurios tebebuvo klausimai. Sutrikusi bandė prisiminti, kas įvyko prieš kelias minutes. Kažkokiu būdu į atmintį grįžo faktas, kad ji miegojo. Deja, sapnas jau buvo išnykęs nebūtyje.
- Sabrina? - liūdnai kreipėsi Elliw tikėdamasi, kad draugė padės suprasti, ką reikia padaryti dabar. - Joana trečioji?
Kad ir kaip būtų gaila, šioje klasėje buvo tik šita be galo bjauri ne neLiucija. Velsietė pažvelgė į ją neapykantos kupinomis akimis.
- Tai tavo kaltė, kad aš nežinau, ką reikia padaryti! - suriko ji. Piktai pasidėjo ant stalo pergamentą ir išsitraukė aplūžusią plunksną. Suirzusi pradėjo skrebenti:

Citata
Ką sapnas priminė? Neprisimenu.
Kas sapne vyko? Atsitrenkiau į medį.
Ar mąstydamas kažką jaučiu? Nemąstau.
Kokia perkeltinė prasmė galėtų slypėti? Nesupratau klausimo.
Išskirtinis simbolis: Teleskopas.
Dabartinė būsena: Mane labai erzina ne neLiucija!

Numetusi plunksną kažkur paėmė pergamentą ir atsistojo. Teleskopas vis dar stovėjo ant stalo ir netgi buvo sveikas. Elliw patenkinta apsižvalgė ir jau žengė profesorės stalo link, kai susiprato, kad pergamento rankoje nebėra. Atsisukusi į ne neLiuciją rudaplaukė visai supyko:
- Tu sugadinai mano pamokos darbą!
Mergaitė norėjo žengti tos nemandagios bjaurybės link, tačiau tada pastebėjo, kad prie bato kažkas prilipo ir pasilenkusi susiprato, kad tai yra tas pats pergamentas, kurį ji laikė dingusiu. Noras dar kartą vožtelėti teleskopu bjauriajai mergaitei į galvą niekur nedingo, tačiau Elliw pagailėjo savo didžiausios brangenybės, tad tik galiausiai nunešė purviną ir sutryptą pergamentą profesorei ant stalo.
Grįžusi į savo vietą atsisėdo ant kėdės, kuri tą pačią akimirką subyrėjo.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

 • Menininkė
 • ***
 • 147
 • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
Įžengusi Veronika pirmąjį žingsnį, name buvo šalta, apdulkėta, nešvaru. Mokinė atidarė kambario duris ir išvydo moterį kuri sakė:
- Tu turi greitai slėptis esi vienintelė kuri įkalinta sapne, nes esi ragana labiau negu burtininkė sapnų demonas tave gali užmigdyti mirtinai slėpkis!
  Visa išsigandusi Spellman pasislėpė spintoje, joje labai nepatogu buvo, bet dėl gyvybės viskas įmanoma. Ji išgirdo kaip demonas eina link jos todėl ne nekvėptelėjo. Raganiukė žinojo kuo imtis todėl pasakė burtus kurie gali trumpam sustabdyti sapnų demoną, o per tą laiką gali išbėgti iš namo.
- Lekrusto kuršėlis laivasta brumdėjis - tyliai sumurmėjo lotyniškai burtus Veronika.
Sapnų demonas trumpam užmigo, bet neilgai. Per tą laiką Veronika bėgo kiek galėdama iš namo ir prašė pagalbos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Veronica Spellman »

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

 • VI kursas
 • *
 • 206
 • Taškai: 34
 • Lytis: Moteris
 • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Pirma AB pamoka visiems kursams |'20 žiema
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
Nikolė atsisuko į katik priėjusią profesorę ir (kadangi joje nebetilpo pyktis) ant jos pradėjo baisiausiai rėkti:
- Ar matote klasėje kokią nors dar vieną laisvą vietą?! Ne! Nes jos čia nėra! O aš sėdžiu čia, nes daugiau nėra kur sėdėti, ir... ir manot, kad man tai labai patinka?! - kiek išsirėkusi rožinių plaukų savininkė kiek aprimo. Ji apsidairė ir pamatė lentoje aiškiai užrašytą praktinį darbą. Ji staiga prisiminė, kad visai užmiršo savo sapną per tą nelemtą Elliw. Ir dar, negana to, Elliw pradėjo rėkti ant Nikolės, o ši nesusitvardžiusi jai taip pat atsakė rėkdama.
- Manai, aš čia tik rėkiu ant tavęs?! Tu tai visai nerėki ant manęs?! Dar ir kaip rėki! Manai - aš dėl visko kalta?! Aš taip nemanau... Tai TU dėl visko kalta!!! - varniukė buvo prakaitu išmušta, visa raudona ir seilės jei berėkiant tiško į šalis. Ji dar taip supykus nebuvo seniai. Ir dėl visko kalta ta kvaila mergina Elliw! Jau geriau jos visai šiame pasaulyje nubūtų buvę.
Tada mergaitė klestelėjo į suolą, užsimerkė ir pabandė nurimti. Kažkiek tai padėjo, bet labai mažai. Kai jau Elliw ant jos neberėkė, varniukė pabandė prisiminti sapną.
Taip, leidžiuosi tamsiu koridoriumi Magijos Ministerijoje. Ant sienų kaba... Pala kas kaba ant sienų? Ai tiek jau to... Tada aš atsitrenkiu į netikėtai atsiradusį ministrą ir jis mane paskiria kažkeliems metams  (neprisimena keliems) į Askabaną. Jis išeina, paskui grįžta su psichais, vienas iš jų su teleskopu (Elliw), kuris po kiek laiko man trenkia į galvą... Pavyko prisiminti! Nudžiugo Nikolė, bet ne ilgam... Staiga Elliw vėl pradėjo rėkti ant Nikolės. Šį kartą dėl kažkokio sugadinto pamokos darbo. Bet antrakursė jau nebekreipė į tai didelio dėmesio, tiesiog pabandė ignoruoti, bet gavosi nelabai gerai, nes po kiek laiko ji atsistojo ant kėdės ir vėl suriko treptelėdama stipriai koja į kėdę.
- Nusibodai tu jau man! Vis gadini ir gadini man pamoką! Neliečiau jokio tavo pamokos darbo ir nedrįysk kaltint manęs! - ji ir vėl buvo išmušta raudoniu.
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti