0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

mergaitė123

Ats: 2 Astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #30 Prieš 2 metus »
Adelė visą astronomijos pamoką tiesiog gražiai tariant pramiegojo. Išgirdusi mokytojos žviegimą rėkimą ji greitai prasibudino, tačiau išvydo, kad iš pamokos vaikai jau neša kojas. Ji greitai pakilo nuo suolo ir pratarė kelis žodžius:
- Viso gero, profesore, buvo labai įdomi pamoka ir praktika. Tikiuosi, kad kitą kartą bus taip pat įdomu, kaip ir šį kartą.
Adelė Mokslinčė dar prisėdo ant suolo ir parašė mokytojai raštelį:
Citata
Gerbiamoji mokytoja,
aš labai atsiprašau, kad visą pamoką pramiegojau. Kitą kartą tai nebepasikartos.
Su pagarba pirmakursė Adelė Mokslinčė
Mergaitė greitai numetė lapelį mokytojai ant jos teleskopo ir išėjo pro milžiniškas duris, vis dar galvodama ar profesorė Willy Phoenix nesupyks dėl tokių keistų mergaitės žodžių jai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Adelė Mokslinčė »

*

Magdelė

Ats: 2 Astronomijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #31 Prieš 2 metus »
Mokiniams išbėgus, Vilė apėjo visą klasę, nuvalė kelias rašalo dėmes ir dulkes nuo suolų ir lentynų, pravėrė langą ir papurškė orą mėtų kvapo gaivikliu.
  Mergina ketino išeiti ir palikti klasę visam savaitgaliui. Tereiks sutvarkyti namų darbus, tada atsipalaiduoti ir negalvoti apie pamokas. Tiesa, buvo problema. Po tėvų mirties sesuo Hana gyveno su Semu. Ir ji klaikiai siuto ant Vilės. Galvojo, kad turi keršyti merginai už tėvų mirtį ir kažin kodėl profesorė išties jautėsi kalta.
 Bet dabar Vilė stengėsi negalvoti apie kraupoką sesers elgesį. Prieš akis nusimatė smagus savaitgalis, laisvė nuo pamokų ir piktų snarglių klastuolių.
 Dar sykį apėjusi klasę, Vilė užtiko kažką ant savo teleskopo. Perskaičiusi raštelį, mergina balsu nusikvatojo. Adelė buvo visiškai kitokia, nei Žana.
 Įsidėjusi raštelį į kišenę (nesugalvojo kur kitur jį padėti) mergina išėjo iš kambario. Staiga, prisiminusi, kad dar reikia ištaisyti krūvą namų darbų, profesorė pliaukštelėjo delnu sau per kaktą ir suraukė antakius. Atrodo, smagus atsipalaidavimui skirtas savaitgalis ką tik virto namų darbų karalyste.