0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Žana ramiai sedėjo savo kabinete, nebuvo labai ankstus rytas, tačiau profesorė vis dar norėjo miego. Šiandien profesorė buvo visiškai nenusiteikusi vesti naujos pamokos, jai labai skaudėjo galvą. Profesorė supratus, kad į pamoką ateis visi kursai staigiai išgėrė vaistų, nes žinojo, kad pamokoje tylos tai tikrai nebus. Po kelių minučių į klasę pradėjo rinktis mokiniai tada prakalbo ir profesorė:
- Labas rytas, vaikai, šiandienos pamoka bus iš dviejų dalių- teorinės ir praktinės. Šiandien mokysimės burtažodius Katiniausius ir Lemiosius. Taigi burtažodis Katiniausius yra skirtas išburti betkokiam skysčiui, kurio šiam laikotarpiui labai reikia ir patariama naudoti. Prašau jūsų, vaikai, parašyti po penkias vietas, kur galima panaudoti betkokį skystį išburtą šiuo butažodžiu. Atsiminkite, kad nuodingų skysčių mes nenaudojame, todėl jų aprašyti negalima.
Profesorė kelias minutes patylėjo ir laukė, kada mokiniai nustos kelti šurmulį, tačiau suprato, kad pamokos laiko gaišti nebeapsimoka.
- Kol dar nepradėjote noriu jus supažindinti su antruoju burtažodžiu- Lemiosius. Šis burtažodis yra skirtas padrožti pieštukams. Jis yra pakankamai sudėtingas, todėl jį atlikti mokinsimės per praktikos dalį. O dabar kibkite prie darbo! -nusišypsojo profesorė.Pirmasis jūsų darbas yra ant lapelio parašyti (išgalvotas) penkias vietas, kur galima panaudoti burtažodžiu ,,Katiniausius " išburtą betkokį skystį . Šis skystis negali būti naudojamas nunuodyjimui ir tai negali būti vanduo.
PERSPĖJU
Jeigu pamatysiu, kad darbai sutampa jų nevertinsiu. Gi turite savo galvas ant pečių ir tikrai galite jas panaudoti.

Jeigu kažkas neaišku parašykite asmenine žinute/ pelėda. Darbą atlikti iki GRUODŽIO 10 DIENOS 18:00
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 1 metus »
Grifų gūžtos mokinė atsisėdo į savo vietą pirmame suole ir klausėsi mokytojos. Kaip tingiu kažką daryti, bet reikia mokytis kai baigsis pamokos tada galėsiu tinginiauti ir pailsėti. Kristina lyg ir suprato užduotį ir pradėjo atsakinėti lapelyje:
Citata
Na tarkim atsitinka taip, kad saldumynų didžiausiame rojuje kuriame visi saldainiai kurie tik egzistuoja yra, bet pritrunka obuolių sulčių kurių norėjai tai gali pasakytiKatiniausiusir gėrimas atsiranda. Gyvūnų namučiuose kuriuose būtų devyni aukštai ir visas rojus jiems, pritrūktų vaistų pasakai Katiniausiusna ir vaistas atsiranda. Mėnulio namelyje kuris būtų mėnulyje ir jame būtų visko daug pritrunka šiltos arbatos, nes mėnulyje šalta greitai pasakai Katiniausius ir gali mėgautis na ir bent gerklėje nebebūna šalta. Nuimkelyje tai vieta kurioje gali mėgautis visokiais gėrimais, bet nerandi kokakolos , pasakai Katiniausius ir tavo mėgstamas gėrimas atsiras. Junglekyje dinozaurų rojuje reikia jiems specialių sulčių Katiniausius, jaučiasi dinozaurai puikiai.
Kristina parašė į lapelį ir atidavė profesorei.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »*

Neprisijungęs Laura Brack Zurita

 • III kursas
 • *
 • 31
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jeigu žodyje 'mama' padarysi 4 klaidas gausis 'alus'
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 1 metus »
Laura lyg plunksnelė nusileido ant kedės Kerėjimo kabinete. Jai ši pamoka gan patiko, kadangi vaizduotė buvo jos stiprioji pusė, o šioje pamokoje jai jos tikrai reikėjo. Mokytojai pasakius užduotį ji išsitraukė sąsiuvinį ir plunkstą su rašalu. Pagalvojusi ir atsivertusi švarų lapą pradėjo rašyti:
- Jeigu atsibustum dykumoje galėtum pasakyti "Katiniausius" ir atsiratų tavo taip geidžiamas vanduo ar, bet koks kitas norimas gėrimas. Jei būtų besalygiškai šalta galėtum pasakyti "Katiniausius" ir tavo rankas, o po to ir visą kūną sušildytų puodelis karštos arbatos, kavos ar vyno. Vakarėlyje pritrūkus ar neradus reikiamų gėrimų tepratari "Katiniausius" ir po sekundėlės visi norimi gėrimai jau atsiranda ant stalo. Jei tavo augalams pritrūktų vandens pratartum "Katiniausius" ir prie tavęs atsirastų laistytuvas pilnas taip reikalingo gėralo. Jeigu netyčia pradėtum degti tu ar, bet kas kitas tau tereiktų pasakyti "Katiniauisius" ir vanduo padėtų jiems išsigelbėti iš tos skausmingos agonijos.
Laura parašiusi nunešė lapelį mokytojai ir dingo iš kabineto.


Prašau pataisyti šį darbą, nes vandens ,,Katiniausius" kerai negali išburti. Prašau pataisyti iki pamokos pabaigos, pastabą ištrinsiu AŠ.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Laura Brack Zurita »
It's your story, darling. Feel free to hit 'em with a plot twist whenever you want.

*

Neprisijungęs Violeta Stephenson

 • VI kursas
 • *
 • 80
 • Taškai:
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 1 metus »
Violetai kerėjimo pamoka neatrodė sudėtinga, bet tuo pačiu ir nebuvo lengva. Tačiau ją, kaip bebūtų keista, dar šiais metais nepraleido, dėl savimi kiek didžiavosi. Menkai šyptelėjo, bet prakalbus profesorei, šypsena dingo bei visą dėmesį sutelkė į ją. Tikėjosi kokios nors gal net lengvesnės užduoties, kaip kad praeitą pamoką, tačiau regis teks pasukti galvelę. Atsiduso bandydama gerai pagalvoti vietas, kur galima panaudoti jos ištartą pirmąjį burtažodį. Kai atrodė, kad sugalvojo, sėdėdama kėdėje išsitiesė.
- Pirmoji vieta yra kai... Katiniausius burtažodžiu išburti vaikams specialų skystį, kurio išgėrę jie užmerkę akis matytų jų norimą pasaką. Antroji, kai reikia pabėgti iš kažkurios vietos, kurioje esi įkalintas, todėl šiuo burtažodžiu galima išburti skystį, kuris paverstų nematomu kokias penkiolika ar dvidešimt minučių, tiksliai nepamenu. Trečioji vieta, kai augintinis sunkiai suserga, reikėtų ištarti Katiniausius ir rankose ar šalia atsirastų specialus skystis, kuris galėtų pagydyti augintinį, tačiau gyvūnėlis turėtų būti netoli mirties manau... Ketvirtoji, kai esi nusilpęs ar trūksta organizmui kokių nors vitaminų, tai šis burtažodis išburtų skystį, kuriame būtų reikiami vitaminai organizmui ar kad palaikyti energiją, kai jos labiausiai reikia, - pasakiusi keturias vietas, trumpam nutilo, nes teko prisiminti ir penktą vietą, kas buvo kiek sunkiau. - Ir penkta... Kai esi pasiklydęs miške, ištarus burtažodį Katiniausius bei atsigėrus tą skystį, tik užmerkus akis gali matyti kelią atgal, todėl kai tik prireikia žemėlapio, jeigu taip galima jį pavadinti, tereikia užmerkti akis bei jį pamatai, o tuomet atsimerkus eini keliuku, kurį įsiminei galvoje, - paskutinę vietą papasakojo kiek plačiau prisiminusi.
Profesorei papasakojus, ką veiks jie per praktinę dalį, mėlynų plaukų savininkė kilstelėjo antakius. Pakankamai sudėtinga...?, paklausė savęs mintyse. Mat tai atrodė jai gan itin kvailoka, burtažodis padrožti pieštukui gali būti sudėtingas. Vos matomai papurtė galvą į šonus.

*

Neprisijungęs Vilkolakis Svajoklis

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Gyvenimas vienas, brangink jį
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 1 metus »
Vilkolakis atėjo į kerėjimo pamoką ir radęs laisvą suolą ėmė klausytis mokytojos, kuri pasakojo apie teorijos dalį. Mokytojai baigus pasakoti apie teoriją Vilkolakis paėmė sąsiuvinį, rašalo ir plunksną ir pradėjo rašyti.
Citata
- Pirma vieta... Esi beorėje erdvėje ir nebegali daugiau sulaikyti kvapo, panaudojęs burtažodį Katiniausius išsiburi eliksyro kurio atsigėręs valandai turėsi neribotas oro atsargas. Antra, esi labai sunkiai susižeides su burtažodžiu Katiniausius pasidarai eliksyro kuris tave iškart pagydo. Trečia, esi pasiklydęs ir tau reikia rasti kelią, panaudoji burtažodį Katiniausius, kad pasigaminti eliksyro kuris jo išgėrusį nuteleportuos kur tik tas norės. Ketvirta, esi užpuolamas laukinio gyvūno, panaudojęs burtažodį Katiniausius pasidarai eliksyro kuris suteikia labai didelį greitį, kad galėtum nuo jo pabėkti. Penkta, atsibundi degančiame name ir pamatai kad už tavo kambario durų šėlsta ugnis. burtažodžiu Katiniausius pasidarai eliksyro kurio išgėrus ir po to iššokus pro langą vienintelį pabėgimo kelią, nusileistum lengvai kaip plunksna.
Pabaigęs rašyti Vikolakis pasidėjo sąsiuvinį ant suolo krašto ir ėmė laukti pamokos pabaigos.


« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

 • III kursas
 • *
 • 193
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Tikiu tuo, kuo noriu tikėti
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 1 metus »
 Amelija sėdėjo kerėjimo pamokoje ir galvojo apie savo rytą. Ji labai anksti atsikėlė ir nusprendė paskaityti knygą, todėl dabar jautėsi pavargus. Dabar ji žiūrėjo pro langą į didelius baltus dabesis. Įsivaizdavo, kad yra ten. Dabesyse. Debesyals buvo kaip gražios pilys ir Amelija galvojo, kad tikra kvailystė, kad žmonės negali ten vaikščioti. O gal debesysee gyvena angelai?
 Amelija taip užsigalvojo, kad kai mokytoja pradėjo kalbėti mergaitė krūptelėjo. Išgirdus klausimą ji pradėjo rašyti:
Citata
Galima katiniausius kerus naudoti tada, jeigu eini į žygį ir labai pavargsti, tada išsiburi energijos suteikiančio eliksyro ir eini toliau.
 Dar galima naudoti katiniausius, jeigu nori paklausyti muzikos, tada tiesiog išsiburi eliksyra kuris tau galvoje sukuria muzikos skambesį.
 Arba jeigu nori priversti ką nors pašokti su tavimi, tada pasakai katiniausus ir išburi gėrimo, sukuriančio norą šokti. Arba dar galima naudoti šiuos kerus jei reikia nusiraminti prieš egzaminą - pasakęs katiniausus išsiburi ramybės eliksyro.
Na, arba tiesiog keliauji kur nors arba atostogauji ir neturi kokio nors skanaus gėrimo - pasakai katiniausus ir turi kokį nors mėgstamą kokteilį arba kitą gėrimą.
Amelija baigė rašyti ir papurtė nuo rašymo pradedančią nutirpti ranką.


« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
Galbūt...

*

Neprisijungęs Kralyna Anta

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 1 metus »
Ši burtažodį 'Katiniausias' galiima panaudoti vyne, belekokiose sultyse,


Viskas yra padaryta blogai, paskaityk taisykles ir jeigu ko nesuprasi klausk. Pataisyti iki pamokos pabaigos. Pastabą ištrinsiu AŠ
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »

Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 1 metus »
Žana surinkusi visus mokinių parašytus lapelius juos peržvelgė ir tarė:
-Peržiūrėjus darbus pamačiau, kad viskas atlikta puikiai, tačiau, Laura, vanduo negali būti išburtas iš  ,,Ketiniausius" kerų. Žana atsiduso. Tikiuosi praktika vaikams patiks, o jeigu ką aš jiems padėsiu.
-Taigi, o dabar praktika. Pirmiausiai noriu pasakyti, kad bandysime atlikti ,,Lemiosius" kerus. Noriu priminti, kad šis burtažodis yra skirtas padrožti pieštukams. Jis yra pakankamai sudėtingas, todėl jį atlikti ir mokinsimės per praktikos dalį. Viskas atrodo pakankamai paprastai. Jums tereikia atsiversti vadovėlio šimtas dvidešimt aštuntą puslapį, perskaityti ir įsiminti kokią žalą jums gali padaryti šie kerai. Perskaitę užsidėkite juodas odines pirštines, kurios tuoj atsiras ant jūsų stalų. Po to pažvelkite į lentą ant kurios yra nupiešta, kaip gi reikia mostelti lazdele į pieštuką, kurį norite padrožti. Tada tiesiog sakykite burtažodį ir padrožkite dešimt pieštukų. Tam jums gali prireikti ir mano pagalbos, todėl jeigu kas nepavyksta iš karto kreipkitės į mane. Primenu, kad burtažodį reikia ištarti taisyklingai, nes kitaip ir patys žinote kas gali nutikti. O dabar jau kibkit į darbus! -po tokios ilgos litanijos atsiduso Žana.
Ji ramiai vaikščiojo po klasę ir dalino juodas odines pirštines, kurias žadėjo duoti vaikams.
-Bėja, pirštines galėsite pasilikti, jų turiu milžiniškus kalnus.Taigi jus turite padaryti kelis dalykus:
1. Perskaityti vadovėlyje pateiktą medžiagą (ten tik keli sakiniai, kas gali nutikti darant šiuos kerus)
2. Užsimauti patogias arba kaip tik labai nepatogias odines pirštines.
3. Sunkiai arba kaip tik lengvai padrožti dešimt pieštukų.
 
Turi būti trys post'ai po 600-1200 simbolių arba du postai 1200 ir daugiau simbolių.

Jeigu kažkas neaišku rašykite asmenine žinute. Jeigu reikės mano pagalbos taip pat lauksiu žinutės.
Praktika iki gruodžio 16 dienos, 15.00
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • ***
 • 45
 • Lytis: Moteris
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Kerėjimas. Bent viena pamoka, kuri iš tiesų turėtų būt į naudą. Turėtų, bet deja taip nėra. Kiekvienais metais išmoksta vos vieną ar du naudingus burtažodžius. Visi kiti atrodo lėkšti ir visiškai nereikalingi. Galbūt karts nuo karto praverčia buitiniame gyvenime.
 Teorinės dalies tamsių plaukų savininkė visai negirdėjo. Prasėdėjo lyg užhipnotizuota savo pačios sukurtame vidiniame pasaulyje. Negirdėjo profesorės, negirdėjo šurmulį keliančių mokinių. Rodos, dešimtį minučių tebuvo paskendusi tamsoje, kurią įsivaizdavo. Tyloje, ramybėje, laimėje. Vaikų šūkavimai vieną ir tą patį burtažodį privertė sugrįžti prancūzaitę į realybę. Iš tariamo to paties burtažodžio ir lazdelės baksnojimo į pieštukus įstengė susiorientuoti kas vyksta. Panašu, jog pamokos praktinė dalis jau prasidėjo ir atrodė juokingai kvaila. Visiškai nenaudinga ateityje. Gūžtelėjusi gležnais petukais užsimovė odines pirštines, kurios nemaloniai prigludo prie plaštakos varžydamos veiksmus ir odą. Buvo gana sudėtinga pilnai suspausti kumštį. Tikriausiai merginai kiek per mažos arba tiesiog mažai nešiotos ir visai nepratampytos. Užvertusi nepatenkintai akis atsiduso tvirtai suimdama raudonmedžio burtų lazdelę.
- Lemiosius, - abejingai pratarė. Niekas neįvyko. Susiraukusi tyliai urgztelėjo, tačiau įstengė suimti mintis į vietas ir susikoncentruoti ties magija, kaip kadaise mokė Emetas. Sekundei užmerkusi akis stabilizavo kvėpavimą ir ramiai pratarė burtažodį antrą kartą.
- Lemiosius, - ramus žodis paliko brunetės lūpas ir pasklidusi magija padrožė vieną iš pieštukų. Plačiai nusišypsojo. Kadaise buvusio draugo patarimai dėmesio sutelkimui vis dar veikė. Jautėsi dėkinga jam iki šiol.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
~ Alone, by herself she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Kerėjimas Kristinai buvo pati mėgstamiausia pamoka. Na ir po Katiniausius kerų pradėjo mokiniai mokytis Lemiosius. Pirmiausiai grifiukė atsivertė šimtas dvidešimt aštuntą puslapį. Jame dar apsiskaitė apie kerus, kad kaip visada jai nevyktų nesąmonių. Mokinė jau buvo pasiruošusi drožti savo nenudrožtus pieštukus, bet pirmiausiai nuėjo pasiimti odinių pirštinių. Na štai Kristina pradedam. Ji jau norėjo drožti pieštukus ir pasakė:
-Lemiosius! - garsiai sušaukė Kristina.
Žinoma, kad niekas nepavyko, grifė žinojo, kad vis tiek jai iš pirmo karto nepavyks. Ji pabandė antrą kartą:
- Lemiosius.
Na šį kartą taip pat nepavyko. Be kantrybės susinervinusi Kristina sušaukė per visą klasę:
- LEMIOSIUS!!!!!
Iš tų visų nervų drožtukas pradėjo drožti ne pieštukus, o Kristinos nagus!
- Ak tu kvaily nustok, nes baigsis tau blogai !
Bet atrodė, kad drožtukas tik šaiposi iš jos ir toliau drožia jai nagus, bet skaudžiai.
-Lemiosius - visa be vilties tarė grifė.
Bet šį kartą jau kažkaip pavyko ir drožtukas nebedrožė jai nagų ir pradėjo drožti vieną pieštuką. O kaip matau jau viskas normaliai na gerai pabandysiu tada dar kartą vienas, du , trys
- Lemiosius.
Drožtukas pradėjo drožti antrą pieštuką, na ir taip Kristina su visais penkiais pieštukais, bet kiti penki net nesidrožė, o drožtukas pasiėmė iš mokinės vieną odinę pirštinę.
- Ei tu drožtuk, gražini man mano pirštine ar girdi??
Bet drožtukas kažkoks pas ją buvo pamišėlis ir net nesiruošė jai atiduoti pirštinės ir nudrožti pieštukų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »*

Neprisijungęs Violeta Stephenson

 • VI kursas
 • *
 • 80
 • Taškai:
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Mergaitė išklausiusi profesorės kalbos, regis turėjo ne vieną klausimą, kuriuos jau geriau pasiliko sau. Nieko nelaukdama atsivertė šimtą dvidešimt aštuntą puslapį. Perskaičiusi duotą medžiagą, kas gali nutikti netinkamai panaudojus kerus, tyliai atsiduso. 
Nemanė, kad jie gali būti tokie, taip ir negalvojo, kad turi būti sudėtinga. Gavusi odines pirštines, užsidėjo jas bei į ranką paėmė savo burtų lazdelę. Pažvelgusi į lentą, bandė suprasti kaip reikia mostelėti lazdele. Tuomet burtų lazdelę nutaikė į vieną iš pieštukų bei mostelėjusi lazdele tarė:
- Lemiosius.
Gan tvirtai ištartas burtažodis suveikė. Todėl mergaitė nusišypsojo pamačiusi, kad pieštuką vis dėl to padrožė ne taip ir sudėtingai. Tuomet lazdele nusitaikė į antrąjį pieštuką, kuris deja po ištartų kerų nepasidrožė. Kiek nesupratusi kilstelėjo antakius, tuomet vėl pabandė.
- Lemiosius, - vėl taip pat tvirtais tarė ir iš antro sykio antrasis pieštukas pasidrožė. Gal vis dėl tai tikrai nėra jau toks lengvas.... Atsidususi, bandė susikaupti ties kitais pieštukais.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 metus »
Heidi džiaugsmui antroji Kerėjimo pamoka nebuvo sudaryta vien tik iš teorijos. Aišku teorija pradžioje ir nebuvo labai smagus dalykus, bet bent po jos buvo praktika, o ne kaip praeitoje pamokoje dar teorijos. Prisiminus praeitos pamokos nuobodumą mergaitę net nupurtė. Praktika atrodė pakankamai paprasta, tad tai buvo visai smagu, tik nelabai smagus dalykas buvo tas, kad reikėjo naudoti kerus, kurie buvo visiškai nereikalingi gyvenime už Hogvartso. Didžioji dalis šeimų namuose turėjo drožtukus ar kitus drožimo įtaisus, su kuriais daug paprasčiau ir nerizikuodami savo pirštais galėjo nudrožti pieštukus.
  Pasiėmusi vadovėlį ir atsivertusi profesorės pasakyta puslapį, kuris buvo šimtas dvidešimt aštuntas ėmė skaityti tuos kelis sakinius, kurie turėjo paaiškinti ką negero galima pasidaryti su šiais kerais. Kadangi informaciją buvo pakankamai lengva suvirškinti tamsiaplaukė neužtruko ilgai prie knygos ir jau po mažiausiai dviejų minučių ėmėsi mautis tamsias pirštines.
  Iš pat pradžių šios nepasirodė labai patogios, bet kol klastuolė pasiėmė pieštukus, lazdelę ir pasiruošė atlikti darbui pirštinės tapo kiek patogesnės. Pažvelgusi į lentą pabandė atsiminti ranos judesį, kurį reikėjo atlikti tariant ši burtą. Aišku, to padaryti nepavyko, tad Heidi nusprendė kiek parizikuoti ir burdama žiūrėti į lentą, kad nesuveltų judesio. Tikiuosi, kad viskas bus gerai ir tik maža dalis stalo bus taip pat nudrožta su šiais kerais.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 metus »
Kuo toliau tuo daugiau Kristina nervinosi, drožtukas niekaip negražino odinės pirštinės. Ai bala ne matė nereik man tos pirštinės ir su viena atliksiu kerus.
- Lemiosius.
Viskas buvo gerai, drožtukas bent tada pakluso ir nudrožė šeštąjį pieštuką, bet Kristina atsisukusi į savo ranką kuri buvo be pirštinės pasidarė visa raudona ir pradėjo bėgti kraujas. Mokinė greitai nubėgo pas kerėjimo profesorę ir paklausė:
- Ką man daryti?? Labai skauda ir niežti - pravirko grifiukė.
Kristina net neišgirdusi mokytojos atsakymo nubėgo pas tą drožtuką iš pykčio ir nusitvėrė jį.
- Tu žiūrėk ką man padarei!! Tu dar juoksiesi? Tuoj aš tave per puse sulaužysiu!
- Lemiosius?
Atrodė, kad drožtukas išsigando ir pradėjo jau drožti septintąjį pieštuką, bet mergaitei vistiek skaudėjo ranką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »*

Neprisijungęs Heidi Mollson

 • VII kursas
 • *
 • 221
 • Taškai:
 • Ačiū, Igi, už vienposčio RPG idėją. Ir taip, aš noriu atsakymo
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
  Heidi šie kerai nesisekė ir su kiekviena nesėkme ar skyle stale mintis, kad drožtukai yra geriausias sprendimas vis dar išliko jos galvoje ir po truputi didėjo. Po penketos apvalainų skylių ir mažiausiai dešimties nepavykusių kerų mergaitė pasidavė ir padėjusi lazdelę ir pieštukus iš kišenės išsitraukė kišeninį pjaustymo įrankį. Apsimesdama, kad kažką vis dar buria tamsiaplaukė kartojo tą patį burtažodį rankiniu būdu droždama pieštukus. Jau po penkių minučių pusė iš dešimties buvo nudrožti ir gražiai vartaliojosi ant stalo laukdami kol kita pusė bus taip pat nudrožta.
  Šito darymas nebuvo sukčiavimas ar koks kitas dalykas, kurį sakytų profesorė jeigu kažką darytum ne taip kaip ji sakė. Kadangi kabineto šeimininkė sakė, kad reikia tariant burtažodį nudrožti pieštukus, bet neminėjo, kad tam reikia taip pat naudoti ir lazdelę. Tad kol klastuolė lyg kokia papūga kartojo tą patį burtažodį, kol drožė pieštukus viskas buvo gerai ir ji darė, tai ką liepė profesorė.
  Nudrožusi dar keletą pieštukų ir pakartojusi tą patį burtažodį dar bent dvidešimt kartų mergaitė nusprendė kiek pailsėti ir tik po kelių minučių vėl imtis darbo. Aišku kažko labai įdomaus per kerėjimo pamoką nenuveiksi laukdamas ar tiesiog nieko nedarydamas, tad tamsiaplaukei po kurio laiko atsibodo nieko nedaryti ir ji ėmėsi paskutinės poros pieštukų.
  Jau po kokių trejetos minučių visa dešimtis pieštukų saugiai gulėjo ant stalo laukdami kol juos kas pasiims ir nusineš.
Parduodami katinai už 3s ir silkės už 1s (netransfigūravimo tikslais). Dėl pirkimo kreiptis į mane.

Ginu šeimos vyrus, tad nekabinkit Mayran ar Quentin
Jie jums tiesiog per geri :)

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: II kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 metus »
Kristina prisiminė, kad savo kuprinėje ji turi dar pleistrų ir kremo nuo skausmo, todėl užsitepė kremo, gerai išsitrynė ir užklijavo ant viršaus dar ir pleistrą. Kažin nesibaigs čia blogai, o jeigu dar ir išbers? Bet grifų gūžtos mokinei buvo lyg ir viskas gerai. Kristina kantriai vėl ištarė burtažodį:
- Lemiosius.
Aštuntas pieštukas taip pat buvo jau nudrožtas. Mokinė šiek tiek pavargo sėdėti todėl nuėjo pavaikščioti aplink klasę ir apsidairyti kaip kiti mokiniai dirba.
- Šauniai, tik siūlau garsiau sakyti burtažodį- aiškindama tarė grifiukė
Ji vaikščiojo, vaikščiojo ir pastebėjo, kad ranka truputį išberta. Kristina greitai nubėgo prie savo stalo, atsisėdo, nusiplėšė pleistrą ir galvojo, kad be pleistro bus geriau. Ji prasivaikščiodama pamėgino vėl:
- Lemiosius!!!!
Po tokio šūkio visi pieštukai buvo nudrožti.