0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Kaip atradote šį forumą?
« Prieš 3 metus »
   Peržvelgiau šen bei ten temas, tai, man regis, tokio klausimo niekas dar nebuvo uždavęs - šitoks klausimas gal netgi duotų idėjų forumo reklamai ir informacijos sklaidai. Ypač pastaruoju metu pagausėjo forumiečių.
   Taigi, būtų įdomu sužinoti, kaip visgi užtikote šį forumą? Kas paskatino jus čia ateiti ir prisijungti, ko tikėjotės? O gal apskritai čionai atitempė kas nors iš draugų - galite ir išduoti, kas toksai:)

   Pradedant temą, ilgą laiką neatsiminiau, iš kur pats forumą ištraukiau, bet kažkada čia skaitinėdamas senas temas radau savo žinutę, kad forumą atradau kažkur „Facebook“ socialiniam tinkle, tai galbūt kažko ieškojaus su HP tematika ;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Klasiokė išgirdo, kad mėgstu HP, tai parodė patį forumą ir kaip kas viduj, nors pati čia nebuvo aktyvi ir turbūt tik kelis kartus prisijungė. Tikėtis nieko nesitikėjau, nes niekada nieko nesitikiu.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Ieškojau kažko apie Hogvartsą ir matau interaktyvus.hogvartsas.lt. Galvojo why not? Prisiregistravau, nieko nesitikėjau ,nes nežinojau kur patekau.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Mane čia atitempė žmogutis su kuriuo vienu metu bendravau, deja, jis jau nebe forume.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Ieškojau informacijos apie Hogvartsą ir be Vikipedijos vienas iš pirmųjų rekomenduojamų puslapių Hogvartsas.lt. Jo šoninėje juostoje buvo siūlomi paskutiniai pranešimai, parašyti forume, tad susidomėjau kas ten vyksta ir pasilikau.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Atvedė baisus velnias čia dar vadinamas Soreno vardu.
Lengva, įdomi istorija.

*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
  Pažiūrėjau HP filmą ir paskui prisiminiau apie Harį Poterį. Įdomu pasidarė, pradėjau apie jį žiūrėti internete ir aptikau šį forumą. Nieko nesitikėjau, tiesiog buvo įdomu kas čia.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1964
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Somehow radau FB grupę, skirtą šitam forumui, atėjau čia. Ir pasilikau.

*

Neprisijungęs Danielis Lorijanas

  • Burtininkas
  • ***
  • 135
  • Metamorfmagas
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Apie šį forumą pirmą kartą sužinojau iš Džei. Kaip viskas tiksliai nutiko, tiksliai nepamenu. Iš tikrųjų kelis kartus aš buvau prisiregistravusi prie šio forumo, bet kiekvieną kartą ištrindavau savo paskyrą. Ilgesnis mano užsibuvimas buvo su Mišele Streikers (tai buvo kažkur apie 2016 metus), kurią po 3 kursų ištryniau ir vėl palikau forumą.
 Visgi, aš vėl grįžau į čia su Džei dėka. Tuo metu jau Lietuvoje buvo išleistas "Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti" (kuris vėl sužadino nostalgiją HP pasauliui) filmas, ir panašiu metu forume vyko registracija į HB2 (Antrasis Hogvartso mūšis). Džei iki pat mūšio rpg pradžios ūžė man galvą apie tą mūšį, kol galiausiai pasidaviau ir vėl iš naujo prisiregistravau.


Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
    Perskaičiau "Justės" žurnale straipsnį ir susidomėjau. ;D
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
    Perskaičiau "Justės" žurnale straipsnį ir susidomėjau. ;D

Lygiai tas pats ir man ;))

*

Neprisijungęs Raya Maires

  • Burtininkė
  • ***
  • 50
  • Lytis: Moteris
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #11 Prieš 2 metus »
Permirkusi karantine ieškojau įdomios veiklos su HP, ėjau per svetaines ir t.t. Bei radau galiausiai šį nuostabų forumą. Prisijungiau, ir iki dabar man čia gera ir jauku.

*

Neprisijungęs Shiro Spiderfig

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • „Voras viską verpia iš savęs.“
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #12 Prieš 2 metus »
Daug seniau dalyvaudavau įvairiuose foruminiuose lietuviškuose teksto RP, dauguma jų buvo sukurti Forumotion platformoje. Buvau užsiregistravęs ir keliuose kituose tuo metu aktyviuose Hario Poterio roleplay forumuose, bet ilgai neužsibuvau.

Tada Google paieškoje aptikau ir šį forumą, kuris itin išsiskyrė nuo visų savo unikaliu dizainu ir patogia bei interaktyvia sistema. Susikūręs veikėją prisijungiau ir radęs keletą žmonių, pradėjau roleplayint. Tik mano entuziazmas pačiam RP tuo metu blėso, kitais žodžiais atsibodo, tad ilgai neišbuvęs dingau. Noriu atsiprašyti visų, kurie su manimi tuo metu rašė istorijas ir buvo palikti ant ledo.

O dabar visai nesenai scrollindamas pro Disboard serverių sąrašą aptikau Hogvartsas.lt oficialų Discord serverį ir prisiminiau apie šį šaunų forumą. Discord yra puiki auganti platforma, ypač tarp jaunimo, tad manau, tai gera vieta reklamuoti šį puslapį.

*

Neprisijungęs Brita Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 68
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Greičiau mirsiu nei išduosiu.
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #13 Prieš 1 metus »
Man labai patiko Haris Poteris tad aš jieškojau kažko su juo ir atradau šį forumą. Pradžioje nežinojau ką jame daryti, bet dabar tai darau su dideliu malonumu. :)
– Tu įtraukta į sąrašą tų Žiobarų kilmės burtininkų, kurie neprisistatė komisijai.
– O tu neva Landynėje miršti nuo spuogelinės! Hariui, štai kam nereikėtų eiti, nes už jo galvą pažadėta dešimt tūkstančių galeonų!
– Puiku, liksiu čia, – burbtelėjo Haris. – Praneškite, jeigu įveiksite Voldemortą, gerai?

*

Neprisijungęs Mila Hedwig

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
Ats: Kaip atradote šį forumą?
« Atsakymas #14 Prieš 4 mėnesius »
Draugė parodė (Brita Hedwig).