0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Kai įžengi į pelėdyną reikėtu nueiti iki pat jo galo, tada po kaire apgraibom (nes ten tamsu, beveik nieko nesimato) susirasti iš aslos nežinia kaip išaugusią šaknį, ją spustelti tris kartus ir sušnibždėti "Prisiekiu niekam neišduoti pelėdyno" ir tada prasiveria durelės,  pro kurias laisvai pratilpi galėtu tik mažesnio ūgio antrakursis. Tada šeip ne taip (jei esi trečiakursis ir viresnis) pralindus pro durytes gali išvysti daug ypatingųjų pelėdų: feniksininių pelėdų, hipogrifinių pelėdų, žaibiškų pelėdų ir t.t. Jos visos yra draugiškos ir geraširdės, leidžiasi prie kojyčių pririšti laiškus ir išskraidina juos, išskyrus vieną, ji tupi nelabai toli nuo durų, jeigu prie jos prisiartinsi, vargu ar išneši sveiką kailį (pasakojama, kad ji net akių obuolius išdrasko).
Nikolė per pusryčius didžiojoje salėje gavo iš mamos laišką, tad papusryčiavusi nukurnėjo į pelėdyną jai atrašyti. Mergaitė įžengusi į pelėdyną nubėgo iki jo galo, tris kartus spustelėjo šaknį, sušnibždėjo reikiamą frazę ir įslinkusi pro duris nukurnėjo prie savo mėgstamos pelėdos. Jos jau buvo geros draugės, kadangi Nikol neturėjo savos pelėdos ši feniksininė pelėda "priklausė" jai. Varniukė net vardą buvo sugalvojusi - Fanė. Vienuolikmetė brūkštelėjo raštelį mamai, pririšo jį ant Fanės ir išleido ją pas mamą.
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Elizabet buvo ta reta mokinė, kuri žinojo slaptą vietą pelėdyne. Ir ji tuo naudojosi. Kaskart kai tik užsimanydavo išsiųsti laišką, ji eidavo iki pelėdyno galo, ten susirasdavo šaknį ir ją spustelėdavo. Na o tada aišku eidavo į ypatingąjį pelėdyną. Po sočių pusryčių ji kiekvieną penktadienį eidavo į pelėdyną pasiųsti namo žinios, kaip prabėgo savaitė, na tiksliau darbo (Vanesai mokslo) dienos. Taip ir šiandien. Ji nudundėjo laiptais į pelėdyną, tada pelėdyno gale sušnibždėjo slaptažodį, prieš tai supūsteldama šaknį ir pateko į ypatingąjį pelėdyną. Čia ji labiausiai mėgo žaibo pelėdas, nes jos paštą pristatydavo žaibo greičiu. Tad kaip įprastai pasirinko vieną iš žaibo pelėdų. Pririšusi laišką pelėdai ir ją išsiuntusi namo, pastebėjo, kad dar turi laiko iki varpo dūžio, todėl atsirėmė į akmeninę pelėdyno sieną ir pradėjo spoksoti pro langą, pro kurį ką tik išskrido jos laiškas.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Rytas. Ką tik visi papusryčiavo. Sočiai prisivalgęs Vegard išėjo į pelėdyną su laišku rankoje kuris buvo skirtas John'ui. Vegard dėja negalėjo nuspirkti savo svajonių baltosios pelėdos tad tenka naudotis mokyklos pelėdomis. Užlipęs į viršų maždaug per penkias minutes, Vegard toli pamatė atlapotas duris.
-Įdomu?
Vegard tyliai ,kad neišgąsdinti paukščių nuėjo prie durų. Vėjas plaikstė juodas su žalios spalvos klostes. Priėjo arčiau. Į sieną atsirėmusi stovėjo merginą, ta pati su kuria Vegard naktį kalbėjosi Klastūnyno bendrajame kambaryje.
-Elizabet Vanesa Von Chang, kodėl visada aš sutinku tave?
Klastuolis pastebėjo ,kad šioje neįprastoje vietoje taip pat yra pelėdų.
-Ar jos kuo nors ypatingos?,-Po šio sakinio ant apsiausto peties nutūpė pelėda.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Elizabet staiga pastebėjo kaip įėjo vaikinas, tas pats kurį sutiko Klastunyno bendrajame kambaryje, ir vėl netikėtai. Elizabet susigūžo. Ji nežinojo ką atsakyti į klastuolio klausimą, bet pasakė tiek:
- Kuo tu vardu? Praitą kartą, kai matėmės tu pavogiai informaciją iš manęs apie vardą, o pats neprisistatei, - tada po kiek laiko dar pridūrė, - Taip šios pelėdos ypatingos, jos yra čia slepiamos, kad nevisi galėtu jomis pasinaudoti. Tarkim va ta, kur nutūpė tau ant peties, yra feniksininė pelėda. Jos kaip ir feniksai gali sudegti ir vėl prigimti iš pelenų, taip gali gyventi 500 metų, o mano mėgstamiausios yra žaibo pelėdos ir ištvermingosios pelėdos. Žaibo pelėdos tupi ten, - ji parodė į viršutinį kairį kampą, - jos skrenda žaibo greičiu ir taip greit pristato paštą. Ištvermingosios pelėdos yra rusvai raudonos, atrodo kaip ugnis, jų veidai balti, o pačios karštos. Dabar jų nematu. Beje namo dažniausiai siunčiu ištvermingąsias pelėdas, nes jos turi nuskristi iki pat Japonijos. - ji padarė pauzę, ir staiga kai ką prisiminė, - Pala, o iš kur tu sužinojai įėjimą į ypatingąjį pelėdyną?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elizabet Vanesa Von Chang »

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Saeterhaug pastebėjo ,kad mergaitė susigūžė.
-Aš sakiau kuo vardu esu, jei tu negirdėjai ne mano problemos, Vegard Saeterhaug.,-Gana piktokai pasakė berniukas. Jei ji šį kartą neišgirs aš jei būsiu nepažįstamasis.
-Aš pavogiau informacija?! Aš nebuvau bažnyčios archyvuose ir nekaulijau informacijos!,-Suriko žalių akių savininkas.
Mergaitė kažką pasakojo ,bet Vegard nesiklausė ,o tik stebėjo pelėdas. O pelėdų spalvų įvairovė...
-Gal žinai kur jas galima nusipirkti ir ar galiu išsiūsti laišką šeimai į Norvegiją?
Vegard išgirdo dar vieną klausimą ,bet iki galo nedagirdo.
-Aš...aš...durys buvo atidarytos ir sužinojau.,-Pasakė ir dirbtinai nusišypsojo.
Ji turėtu būti vardu Elizabet Tauškutė Von Chang, o ne Elizabet Vanesa Von Chang piktai pagalvojo Vegard.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Vegard pasidomėjo apie laiško išsiuntimą ir Elizabet mielai jam paaiškino:
- Tikrai gali. Rekomenduočiau ištvermingąsias pelėdas, jos tikrai nuskris iki Norvegijos. Va, žiūrėk ten! Ką tik viena pro langą įskrido. O tu gyveni Norvegijoj? Nežinojau. Ten gražu? Aš seniai svajoju ten nuvykti, bet tėvai neleidžia... - nusiminusi užbaigė klastuolė, bet išgirdusi berniuko pasakojimą apie paliktas atviras duris nustebo, - keista, jos pačios, kai tik kažkas įeina užsidaro. Įdomu... - paskutinį žodį ji sumurmėjo labai neaiškiai ir tyliai. Galiausiai Vanesa prisėdo ant šaltos aslos ir pradėjo svarstyti galimybes apie praviras duris. Galiausiai ji pratarė:
- Galbūt tai Akilandos darbas? Jis dažnai krečia pokštus, bet abejoju, kad jis žino šitą slaptavietę... - nutęsė mergina. Staiga metusi viską iš galvos prabilo:
- Kur dabar eisi? Aš tai iki Klastunyno, pasiimsiu daiktus ir į astronomiją. Jei tau pakeliui, gal nori katu? Papasakočiau kaip reikia patekti į šį ypatingąjį pelėdyną, kad kitą kartą galėtum ateiti, kada tik panorėjęs. 

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Po mergaitės atsakymo juodaplaukis akimis susirado nesenai įskridusią ištvermingają pelėdą ir nuėjo link jos. Prie kojytės pririšęs laišką paėmė pelėdžiukę ant rankų (gyvūnui tai nepatiko) ir nunešę link lango ir paleido skristi. Vegard nusišypsojo pamatęs kaip pelėda skrenda. Kad tik nuneštų kur reikia.
-Norvegijoj labai gražu, jei nori atvyk, kviečiu į svečius ,o jei tėvai neleis pasakyk ,kad kelionę mes apmokėsime, gerai?,-Maloniai pasakė pirmakursis.
Kai mergaitė pradėjo kalbėti apie duris Vegard nelabai klausėsi ,nes jam buvo vienodai kaip jos atsidarė ir kieno tai darbas.
-Na jau ne, aš į astronomiją neisiu negaliu jos pakęsti, tegul tas profesorius daro su manim ką nori, jo pamokoje per tuos septynis metus pasirodysiu tik 2-3 kartus. Be to man reikia į bendrajį kambarį tad eime.,-Po šių žodžių berniukas praėjo pro mergaitė ir ėjo link kambario. Jei norės pasivys
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Elizabet išklausė Vegardo pasakojimų apie Norvegiją, o kai šis pasiūlė atvykti pas ją į svečius, ši džiaugsmu netvėrė:
- Tai aišku, kad noriu, - sušuko ji, - Tik gal per atostogas, kitą savaitę, ką manai?
Vanesa dar pasvajojo, kaip atrodys jos kelionė į Nyderlandus ir kaip jie patys atrodys. Tada vaikinas kažką pamurmėjo apie astronomijos pamokas ir klastunyno bendrąjį kambarį  ir pralenkęs Vanesa išėjo pro mažas duris. Staiga Elizabet suprato, kad pasitaikė proga kartu su Vegard "paslampinėti" po mokyklą iki Klastunyno bendrojo kambario ir nubėgo paskui klastuolį. Išbėgusi dar patikrino ar šį kartą durys užsidarė ir pasivijusi Vegard iškat pradėjo:
- Man taip pat nepatinka astronomija, lankau astronomiją tik todėl, nes bijau būt neperkelta į kitą kursą.

*

Prisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #8 Prieš 2 metus »
Erka iš kitų mokinių sužinojo apie pelėdyno kambarėlį su ypatingomis pelėdomis. Ir dažnai ten lankydavosi. Aišku naudodavosi ir savo pelėda. ji savo baltąją pelėdą labai mylėjo. Bet mylėjo ir ypatingąsiais. Ji nuėjo į pelėdyna. Paglostė savo pelėdą ir nuėjo prie šaknies. Tris kartus spustelėjo ją ir ištarė: prisiekiu niekam neišduoti pelėdyno. Mažas durelės prasivėrė ir klastuolė įžengė į kambarį su ypatingomis pelėdomis. Nuėjo prie savo mylimiausių ir jas paglostė. Paskui nuėjo prie vienos iš feniksinių pelėdų. Prie jos kojos pririšo laiškelį. Ir pelėda nuskrido. Ji ją palydėjo akimis kol jos visai nebesimatė. Tada išėjo. Vėl tris kartus spustelėjo šaknįbir durys dingo. Tiksliau pranyko. Nes durys tiesiog užsitraukė tamsia siena.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Prisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Slapta vieta su ypatingosiomis pelėdomis
« Atsakymas #9 Prieš 2 metus »
Erka vėl vaikščiojo po koridorius neturėdama ką veikti. Klastuolė nesugalvojo nieko geriau kaip nueiti į pelėdyną. Ji nuėjo. Ir aišku pasuko į patį tolimiausią pelėdyno kampą. Klastuolė nuėjo prie šaknies ir ją švelniai (labai švelniai) spustelėjo tris kartus. Tada gan garsiai ištarė: prisiekiu niekam neišduoti pelėdyno. Siena atsidarė ir Erka lengvai galėjo užeiti į slaptą vietą su ypatingomis pelėdimos. Ji užėjo ir kaip visada patraukė paglostyti savo pačių pačių pačiųmėgstamiausių, o tokių buvo tikrai tikrai nemažai. Labai labai nemažai. Klastuolės mėgstamiausios buvo visos feniksinės ir kelios kitos pelėdos. Visos jos klastuolei be galo patiko. Tiesiog be galo. Klastuolė dar kartą kelias paglostė. Paskui vienai iš jų pririšo laiškelį ir kaip visuomet palydėjo ją akimis. Visas šias pelėdas klastuolė be galo, tiesiog be galo mylėjo. Klastuolei neteko ilgai laukti kol pelėda sugrįš. Ji perskaitė atsakymą. Tadar dar kartą paglostė kelias pelėdas ir nuėjo į klastūnyno bendrajį kambarį.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!