0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 371
 • Lytis: Vyras
Namas Aberdino miesto pakraštyje yra lygiai toks pat kaip ir kiti rajono namai. Vieno aukšto, tačiau nemažas pastatas, turintis palėpę. Namas mūrinis, sienos nudažytos šviesiai ruda spalva. Langai dideli, praleidžiantys daug saulės šviesos. Stogas tamsiai bordinis ir į viršų smailėjantis, dėl to galima spėti, kad palėpė pasižymi gana žemomis lubomis.
Tik įėjus pro dailias medines duris kairėje galima pamatyti labai paprastą, tačiau tvarkingą virtuvę. Dešinėje durys į vonios kambarį. Koridoriumi paėjus tiesiai atsiduriama nemažoje foje, iš kurios matosi durys į tris atskirus miegamuosius ir svetainę. Foje ant sienų yra prikabinta daugybė kelioninių nuotraukų, daugelyje iš jų galima pamatyti juodaplaukį vyriškį su paaugle mergaite. Kambarių durys yra skirtingų spalvų (juodos rudos ir šviesiai žalios), tačiau vienodo dizaino: medinės ir visai paprastos.
Visi trys miegamieji yra pakankamai dideli ir jaukūs. Didžiausiame iš jų, turinčiame rudas duris, gyvena pats Matthew Turner. Jis kambaryje turi rašomąjį stalą, didelę spintą ir lovą. Šviesiai žalios durys slepia kambarį, paskirtą globotinei, kurią Matthew ketina įsivaikinti, Deoiridh. Kambarys kiek mažesnis, tačiau taip pat jaukus ir šviesus. Trečiasis kambarys yra skirtas svečiams. Jame yra tik lova, rašomasis stalas ir kėdė, tačiau kambarys neatrodo tuščias.
Iš fojė paėjus trumpu koridoriumi randamos antros namo durys, už kurių yra nemažas, tačiau nelabai prižiūrėtas kiemas. Čia yra daržas ir dvi obelys, taip pat pavėsinė su suoliukais ir staleliu. Viskas atrodytų labai jaukiai, jeigu būtų tinkamai prižiūrėta.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Matthew Turner namas (Aberdinas, Škotija)
« Atsakymas #1 Prieš 2 savaites »
Tai buvo pirmosios Kalėdos, kurias Deoiridh praleis ne Hogvartse. Buvo labai keista žinoti, kad gruodžio pabaigoje ji sėdės traukinyje, vežančiame į Londoną. Kvailiausia buvo tai, kad Kings Kroso stotyje ji susitiko Matthew, kuris taip pat ką tik buvo atvykęs iš Hogvartso, ir keliavo į Aberdiną - miestą Škotijos šiaurėje. Tai reiškė, kad jiedu sėdėdami kitame traukinyje važiuos beveik pro tą pačią mokyklą, iš kurios ką tik atvyko į Londoną.
Visos kelionės metu Deoiridh sėdėjo šalia herbologo ir mąstė. Bandė atsakinėti į klausimus, kuriuos kartais išgirsdavo, tačiau buvo pernelyg užsigalvojusi, kad sugebėtų palaikyti normalų pokalbį. Ilgoką laiką bandė suprasti, kaip jaučiasi. Žinoma, buvo be galo laiminga: Matthew visai neseniai pasakė, kad nori tapti jos tėčiu. Tai buvo geriausias dalykas, kurio mergaitė galėjo tikėtis. Tačiau kartu buvo ir kažkoks jaudulys. Jį, ko gero, labiausiai lėmė netikėtas Sigurdo pasirodymas tada kambaryje. Deoiridh visai nenorėjo, kad kiti mokiniai ką nors žinotų. Deja, panašu, kad tai nebus labai realu, o tada visi galvos, kad ji tik bando išpešti kiek įmanoma daugiau naudos iš to, kad yra artima profesoriui ir koledžo vadovui...
Kitas klausimas, kuris gerokai kankino mergaitę, buvo labai paprastas: ką jai reikės visą tą laiką veikti? Negi nuolat kalbėsis su Matthew? Hogvartse viskas buvo paprasčiau: galėjai valandų valandas ir netgi dienų dienas klaidžioti po pilį, kiemą ir, žinoma, Uždraustąjį mišką. Labai norint buvo galima kiekvieną naktį leisti su varlėmis. O ką jai reikės daryti ten, Aberdine? Matthew (varlė, žinoma) liko Hogvartse, mat Deoiridh nenorėjo gąsdinti augintinės gabendama ją į kažkokią neaiškią vietą. Pirmiausia reikėjo susipažinti su ja pačiai.
Kai galiausiai jiedu atvyko į miestą, Deoiridh niekaip negalėjo nustoti žvalgytis. Žinoma, jai čia neteko lankytis, tad dabar buvo be galo įdomu. Kadangi Matthew keliauti oru nemokėjo, iki namo, jos pasiūlymu, jiedu keliavo pėsčiomis. Gerai, kad mergaitė buvo pripratusi daug vaikščioti, nes paaiškėjo, kad tai yra gana toli. Vis dėlto tai nebuvo labai svarbu: Deoiridh buvo pernelyg viskuo patenkinta ir susidomėjusi.
Išvydusi namą, prie kurio pasuko Matthew, rudaplaukė pajuto, kaip jaudinasi. Labai seniai nebuvo lankiusis pastate, kuris nėra nei mokykla, nei viešbutis, nei oro uostas, nei kavinė. Tai buvo namai. Jeigu viskas susiklostys gerai, ši vieta taps ir jos namais. Deoiridh žvelgė į namą ir nežinojo, ką pasakyti. Tik spoksojo plačiomis akimis ir gėrėjosi vaizdu. Protu suvokė, kad namas nėra kažkuo ypatingas, tačiau momentas buvo toks svarbus, kad būtų užtekę net ir paprasčiausios lūšnos. Žinoma, geresnės būsenos nei tos, kurią ji sugriovė tada, kai puolė kaltinti Cristal.
- Man čia patinka... - tyliai sumurmėjo ji. Pakėlė akis į Matthew ir galiausiai įžengė į vidų.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 371
 • Lytis: Vyras
Ats: Matthew Turner namas (Aberdinas, Škotija)
« Atsakymas #2 Prieš 2 savaites »
Per Kalėdų atostogas Matthew paprastai nepraleisdavo progos aplankyti šeimos. Vis dar puikiai sutarė tiek su tėvais, tiek su broliais, tad pamatyti juos kartą per metus buvo didžiulė šventė. Šiais metais viskas buvo kitaip. Herbologas jautė šiokią tokią kaltę, kai parašė motinai neatvyksiąs, tačiau priežastis buvo itin rimta. Tiesą sakant, jis ketino vis tiek praleisti Kalėdas su šeima, tačiau šį kartą tai tebuvo vienas žmogus - maža mergaitė, kuri, jeigu viskas bus gerai, jau šią vasarą oficialiai galės tapti jo dukra.
Kai Matthew pasiūlė Deoiridh praleisti Kalėdas jo namuose, mergaitės reakcija buvo kiek netikėta. Tiesą sakant, iš pradžių herbologui pasirodė, kad ji atsisakys. Tai būtų buvę labai skaudu, tad kai ji sutiko, vyras buvo be galo laimingas. Ne mažiau laimės buvo ir tada, kai Kings Kroso stotyje pasitiko mergaitę. Žinoma, pasistengė likti nepastebėtas: puikiai žinojo, kad nė vienas iš jų nenori, jog gandai pasklistų po visą mokyklą. Ne, kol kas šis ryšys turėjo likti mažyte judviejų paslaptimi.
Sėdėdamas traukinyje Turner bandė kalbinti Deoiridh, tačiau buvo akivaizdu, kad ji yra susimąsčiusi. Tai visiškai nestebino, tad Matthew, pamatęs, kad pasišnekėti nepavyks, galiausiai atstojo. Jiedu turės daug gražaus laiko pasišnekėti, o dabar mergaitei reikia suvokti, kur ji važiuoja ir kas jos laukia. Pačiam kelionė kiek prailgo, tačiau vos atvykęs į Aberdiną suprato, kaip Deoiridh čia įdomu. Ji žvalgėsi po miestą, kuris bet kuriam vietiniam žmogui buvo visiškai nuobodus. Vis dėlto buvo galima suprasti mergaitę, tad Matthew pernelyg neprieštaravęs sutiko eiti pėsčiomis. Pasvarstė, ar nereikėtų perspėti, kad teks nemažai pasivaikščioti, tačiau atrodė, kad Deoiridh yra pernelyg užsidegusi eiti.
Pagaliau pasukęs prie reikiamo namo Matthew iš karto pajuto, kaip mergaitė jaudinasi. Atsisuko į ją, tačiau neragino: leido jai pasigrožėti vaizdu, kurį tiesiog privalėjo sukelti šis vaizdas: nors namas nebuvo prašmatnus ar baisiai didelis, tai buvo namai. Namai, kuriuose ji galės gyventi. Turner pajuto, kaip geras jausmas maloniai šildo širdį. Nusišypsojo grifiukei ir atrakino duris. Kantriai laukė, kada ji įeis vidun. Galiausiai įsekęs paskui ją į vidų herbologas išgirdo žodžius, kurie dar labiau pamalonino.
- Džiaugiuosi tai girdėdamas, - nusišypsojo Matthew. Neskubėdamas parodė, kur Deoiridh gali pasidėti striukę, ir nuvedė ją jos kambario link.
- Neturėjau labai daug laiko visko sutvarkyti, bet po Kalėdų nueisime į parduotuvę, nupirksime tau šokių daiktų.
Nepaisant to, kad ilgai galvojo, kaip reikės elgtis, kai Deoiridh čia atvyks, dabar jautėsi šiek tiek sutrikęs. Tiesą sakant, net neįsivaizdavo, ar reikėtų pasiūlyti pavalgyti, ar leisti mergaitei pabūti vienai. Vis dėlto nutarė, kad pastarasis variantas nėra pats tinkamiausias: rudaplaukė vienumoje praleido daugybę laiko.
- Eime į virtuvę, ką nors užkąsime, - nusišypsojęs pasiūlė Matthew.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Matthew Turner namas (Aberdinas, Škotija)
« Atsakymas #3 Prieš 1 savaitę »
Deoiridh nepaliovė žvalgytis po namo vidų. Puikiai suprato, kad jis nėra kažkoks ypatingai prabangus ar didelis. Vis dėlto tai buvo vieta, kuri taps jos namais, tad jau vien dėl to buvo daugiau nei ypatinga. Eidama kartu su Matthew savo kambario link ji norėjo kažko klausti, bet įtarė, kad šio tylos momento geriau negriauti. Viskas atrodė... Na, "iškilmingai" gal ir nereikėtų sakyti, tačiau grifiukė juto, kad jokių žodžių šiuo metu nereikia.
Įėjusi į kambarį, kuris turėjo būti skirtas jai, Deoiridh apstulbo. Jis atrodė milžiniškas, mergaitė neįsivaizdavo, kam jai gali reikėti šitiek vietos. Pakėlė akis į Matthew ir jau norėjo to klausti, kai herbologas dar labiau nustebino mergaitę: pirkti kažkokių daiktų? Jai? Juk ji pripratusi turėti tik tai, kas yra ant pečių! Grifų Gūžtos mergaičių miegamajame, žinoma, mėtėsi jai priklausančios knygos ir apsiaustai. Tačiau tai buvo mokykla ir jai reikalingi daiktai. Negi Matthew galvoja, kad jai reikia kažko asmeninio? Vis dėlto šito paklausti rudaplaukė nesiryžo.
Deoiridh nesijautė alkana, tačiau nenorėjo dabar likti viena, tad neprieštaraudama nuėjo su Matthew į virtuvę. Ji irgi atrodė keistai didelė, tačiau taip nepribloškė mergaitės: kadangi teko pabuvoti Hogvartso virtuvėje, nustebti buvo sunku. Vis dėlto čia nesimalė jokie namų elfai, tad buvo galima viską apžiūrėti įdėmiau. Nejučia prisiminė nuotykius Hogvartse: pirmasis susitikimas su Sigurdu, kuris baigėsi ne itin sėkmingai, vėliau keistas nutikimas su Klare, kuri sugebėjo užgauti jautrią stygą... Ir vis dėlto mintys apie virtuvę kėlė šypseną, tad Deoiridh visai patenkinta leidosi į tyrinėjimus. Viskas jai čia buvo nauja, viską norėjosi pačiupinėti, tačiau buvo kiek drovu. Nors Matthew žinojo, kad mergaitė seniai nebuvo jokiuose namuose, pasirodyti esanti visiška neišmanėlė ji nenorėjo. Tad tik apėjo virtuvę ir galiausiai atsisuko į juodaplaukį.
- Matthew, - galiausiai nutraukė tylą mergaitė. - Aš... Neįsivaizduoju, ką reikia veikti namuose. Visą laiką praleidžiu Hogvartse, o ten visada yra kur nueiti. Ką man reikės daryti šitų atostogų metu?
Deoiridh pati kiek išsigando dėl taip atvirai užduoto klausimo. Tai buvo bene didžiausia jos baimė, o ji paėmė ir išsidavė... Tad dabar, tikėdamasi išvengti susidūrimo su herbologo akimis, ji priėjo prie lango ir pažvelgė pro jį. Atrodė, kad oras ruošiasi subjurti, tad panašu, kad teks likti čia. O tokiu atveju ji tikrai nežino, ką reikės daryti. Tuo labiau, kad negalėjo viltis, kad Matthew norės visą laiką praleisti su ja.

((RPG nebus tęsiamas))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 dienas sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 371
 • Lytis: Vyras
Ats: Matthew Turner namas (Aberdinas, Škotija)
« Atsakymas #4 Prieš 2 dienas »
Pagaliau atostogos! Mokslo metai taip išvargino Matthew, kad, jo nuomone, dabar reikėtų kokių penkerių metų miego ir nieko neveikimo. Deja. Šiam malonumui herbologas turėjo tik porą dienų, mat po to keliaus su Deoiridh į Ispaniją. Tiesą sakant, kai pasiūlė ten skristi, nė nepagalvojo, kad būtent iš tos šalies yra Davina. Laimei, mergaitė į tai neatkreipė dėmesio (o gal net ir nežinojo to fakto), tad buvo galima ramiai ruoštis kelionei.
Vis dėlto šiandien į svečius turėjo atvykti Matthew kolegė. Herbologas nelabai suprato, kodėl ją pasikvietė, ir gerokai nustebo, kai ji sutiko. Tiesą sakant, mokslo metų metu jie beveik nebendravo, nebent tais atvejais, kai profesorė Moonlight ateidavo pasiskųsti Deoiridh elgesiu, kuo Matthew vis dar negalėjo patikėti. Vis dėlto ji turėjo bet kada pasirodyti, tad reikėjo pasiruošti. Laimei, turėjo kažkokių sausainių, nors Matthew nebuvo pripratęs priimti svečius.
Deoiridh pasinaudojo pirma gražia diena Aberdine ir išėjo pasivaikščioti. Turner nė nesusimąstė apie tai, kad kolegės neperspėjo apie tai, kad jį ir šią mergaitę sieja šis tas daugiau nei koledžo vadovo ir mokinės ryšys. Vis dėlto nutarė kol kas nieko ir nesakyti - Monica čia turėjo apsilankyti pirmą ir paskutinį kartą, tad jai tikrai nėra būtina nieko žinoti.
Profesorius nužvelgė virtuvę ir patenkintas nutarė, kad ji atrodo pakankamai tvarkingai. Žinoma, visada atsirastų prie ko prisikabinti, tačiau tikėjosi, kad Monica nebus iš tų. Norėjosi ramiai pasišnekučiuoti - jeigu pavyks susibendrauti, galbūt kitais metais bus lengviau dirbti?
Matthew sėdėjo virtuvėje prie stalo ir kiek nekantriai laukė beldimo į duris. Buvo šiek tiek aptvarkęs vidinį kiemą, tad, jeigu ką, jiedu galės nueiti ten. Turner labai tikėjosi, kad viskas bus gerai.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 142
 • Lytis: Moteris
Ats: Matthew Turner namas (Aberdinas, Škotija)
« Atsakymas #5 Prieš 1 dieną »
    Monica kaip visiška kvailė stypsojo gatvės pakraštyje ir mąstė, kuris gi namas priklauso Matthew. Kai šis ją pasikvietė užsukti į svečius, mergina tikėjosi visiškai maginės atmosferos: gal gūdus miškas, gal kiemas su herbologijos profesoriaus žalumynais, gal tiesiog keistas pastatas prie krioklio. Bet ne.
    Tai buvo tikrų tikriausia žiobariška gatvė.
    Monica senokai nebuvo tokioje lankiusis, tačiau manydama, kad namą pažins iš pirmo žvilgsnio, į kolegos laišką pernelyg neįsižiūrėjo. Dabar dėl tokio aplaidumo save peikė.
    Ji tučtuojau stvėrė rankinę, kur kažkur giliai giliai gulėjo pamirštas kvietimas. Merginos į vieną delną suspausti šokoladinių kriauklyčių dėžutė ir pakelis aviečių arbatos pavojingai balansavo, o ant tos pačios rankos pirštų pakabinta kraustoma rankinė siūbavo, į šonus barstydama senus popiergalius.
    Na, kurgi jis?? - klausinėjo savęs Moonlight ir skubriai pasitraukė nuo gatvės, kur jos vos neparvažiavo juodutėlis sedanas. Pagaliau suradus suglamžytą voką ji permetė akimis tekstą, o tuomet nelinksmai nusijuokė.
    Visą tą laiką ji stovėjo priešais Matthew būstą.
    Ji greitai priėjo prie durų ir pasibeldė, žinodama, kad prasegta rankinė vis dar šiukšlina jo kvartalą, saldumynų ir arbatos dėžutės neatrodo patraukliai dėl tarp jų stirksančio aplamdyto laiško, o ir plaukai dėl nedraugiško Škotijos vėjo susišiaušę kaip dygliakiaulė.
    Na nieko. Matė girtą, gal dabar neapalps.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 371
 • Lytis: Vyras
Ats: Matthew Turner namas (Aberdinas, Škotija)
« Atsakymas #6 Prieš 6 valandas »
Matthew kelis kartus žvilgtelėjo į laikrodį, kol suvokė neprisimenąs, ar parašė laiką, kada tikisi viešnios. Labai galėjo būti, kad parašė "bet kada dienos metu," taigi lyg ir neturėjo nekantrauti, bet dabar jautėsi būtent taip. Pradėjo atrodyti, kad kolegė nepasirodys. O ir kodėl turėtų? Amžiumi jis gerokai vyresnis, tad tokio intereso lyg ir neturėtų turėti. Mokslo metų metu itin daug nebendravo. Tad jei Monica pamanys, kad kvietimas nebuvo rimtas, ar jį iš viso ignoruos, stebėtis, ko gero, nereikės.
Dėl tos priežasties išgirdęs beldimą herbologas net pašoko. Jau buvo visiškai įsitikinęs, kad kolegė nebepasirodys. Kelis kartus giliai įkvėpęs nuėjo atidaryti durų.
- Sveika... - Davina. Laimei, pavyko vardo neištarti garsiai. Pernelyg šviesūs plaukai (ne)maloniai priminė buvusią mokinę. Vis tik šis kvietimas buvo draugiškumo gestas, tad Matthew nusišypsojo ir pridūrė: - Užeik.
Įleidęs kolegę pro duris Turner jas uždarė ir staiga susirūpino: apie ką juodu kalbėsis? Juk daugiau pabendravo tik tada, kai... hm, abu buvo kaip reikiant girti. Labai tikėjosi, kad kalba nenukryps prie mokinių - Monica tikrai rastų, ką pasakyti apie Deoiridh, o kaip tik apie ją herbologas šnekėtis nenorėjo.
- Gal nori arbatos? - paklausė Matthew virtuvėje, prieš tai pasiūlęs atsisėsti. Suprato labai seniai neturėjęs svečių. - Atleisk, kavos pasiūlyti negaliu - neturiu nė lašo...
Herbologas užkaitė vandenį - ar Monica norės arbatos, ar ne, užpildė keistą skylę, kurią buvo galima pavadinti "nežinau, ką daryti dabar." Vyras karštligiškai bandė sugalvoti, ką pasakyti, tačiau smegenys atkakliai atsisakė dirbti. Matthew kuo lėčiau krapštėsi su arbatos pakeliais, kai į galvą šovė mintis. Jis atsisuko į Monicą ir paklausė:
- Kokie planai vasarai? Juk planuoji grįžti į Hogvartsą, ar ne?
Tikėjosi išgirsiantis teigiamą atsakymą - kažkodėl atrodė, kad šiai jaunai profesorei nėra svarbu, koks jis nevykėlis. Jeigu jau atsiliepė į kvietimą, matyt, nori pabendrauti. O šito paskutiniu metu labai trūko. Žinoma, Deoiridh nemaža dalimi užpildė tą tuštumą, tačiau herbologui labai trūko draugų. Santykiai su broliais, deja, kiek suprastėjo.
Vandeniui užvirus Matthew toptelėjo, kad galėjo pasiūlyti kai ką kito. Nežinojo, ar norėjo, kad kolegė prisimintų "vakarėlį" po laiptais, bet pats tikrai nebūtų atsisakęs taurės ar dviejų vyno.
- Gal nori ko stipresnio? - paklausė jis. Arbata taip ir liko neužplikyta.