0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Džim Džim krioklys (Australija)
« Prieš 3 metus »
   Pasakiško grožio krioklys, esantis Kakadu nacionaliniame parke, ypač įspūdingiausias drėgnuoju metų laiku, kasmet pritraukia daugybę lankytojų. Vanduo, krentantis iš dviejų šimtų metrų aukščio nuo rausvų uolų, sukuria taip suaugusių, o ypač mažųjų mėgiamą vaivorykštę, paversdamas šią vietą tik dar žavesne. Įspūdingo aukščio uolos, besidriekiančios pusės tūkstančio kilometro, leidžia suvokti kokia ši vieta didinga ir nuostabi.
   Manoma, jog didžiojoje dalyje Kakadu nacionalinio parko teritorijos, kuri savo plotu prilygsta Šveicarijai, prieš milijonus metų tyvuliavo jūra. Dabar vietoj jos Džim Džim krioklio apačioje driekiasi pievos, miškai ir pelkės. Leidžiant laiką čia galima ne tik pasigrožėti tokiu pasakišku vaizdu, neabejotinai įsirėžusiu atmintyje ilgam, tačiau ir atrasti ramybę, kurios šiais laikas daugelis ieško.
   Per milijonus metų pasikeitusi gamta, pasakojanti įdomiausias istorijas, šioje vietoje gali atskleisti slapčiausias paslaptis ir suteikti tai, ko kiekvienam reikia.


Tamsa. Visas pasaulis buvo išnykęs, palikęs ją vienui vieną. Spalvos susiliejo į vieną, pasislėpdamos po giltinės apsiaustu. Čia pat šniokštė krioklys. Didelis ir galingas, regis, žmogaus protui nesuvokiamu grožiu. Vanduo krito nuo aukštų uolų ir be jokių žodžių ar prašymų padėti dingdavo apačioje. Išnykdavo lyg šio nė nebūtų buvę. Kažkur tolumoje čiulbėjo dar negirdėti paukščiai. Gyvūnija nesidominti mergina staiga susidomėjo, koks gi ten paukštis. Kiek kryptelėjo galvą. Visur tvyrojo tik aklina tamsa, bet tas čiulbėjimas keistai ramino. Regis, atostogos išėjo į naudą.
   Atsimerkė išgirdusi už nugaros bruzdesį. Safyrinės akys nuslydo ištisais plotais miškų, pievų ir pelkių. Beribė platuma. Tuomet pasisuko į už nugaros likusią palapinę. Turbut Elijah pabudo.
   Tingiai kulnais pabaksnojo uolas. Niekad nebūtų pagalvojusi, jog sėdės ant uolos krašto per atostogas ir mėgausis ramybe. Praleido čia vos kelias dienas, o jau spėjo pamėgti šią vietą ir nenoriai skaičiavo laiką iki išvykimo.
   -Ar praleisti amžinybę čia atrodytų per daug netikroviška?-kilstelėjusi galvą pažvelgė į dangų. Saulę paslėpęs debesis mirktelėjo apačioje sėdinčiai merginai. Plaukė lėtai ir tingiai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Pasirinkęs šią vietą Dawson' as tikrai nesuklydo. Galbūt tai bus pačios geriausios, ramiausios ir įsimintiniausios atostogos jo gyvenime. Kodėl? Todėl, kad jis turi planą, turi svajonę, kurios siekį bandys įgyvendinti šios kelionės metu.
Auštant rytui Dawson' as  tik spėjo sudėti akis, o jau reikėjo keltis, o jis visą naktį buvo paniręs į savojo tikslo realizavimą, kuris jam yra be galo svarbus.
- Labas rytas, - pirmi žodžiai išsprūdo iš jo lūpų besiverčiant į kitą pusę, kurioje turėjo miegoti Luna, tačiau deja, ranka lakstė po tuščią miegmaišį. Jos ten nebuvo. Vampyro galvoje ėmė suktis įvairiausios mintys. Jis nė nedvejojęs kaip kulka nėrė iš palapinės. Mat, po to įvykio, kada pati Luna sukėlė sau pavojų, jis nebežino ar gali ja pasitikėti. Jai ji toliau taip elgsis, greit pražūs.
- Aš maniau, kad tu miegi. - Pasitrindamas akis nužvelgė merginą nuo galvos iki kojų, taip įsitinkindamas, kad ji sveika ir, kad joks pavojus jai čia negresia. Juk jis čia - šalia.
- Atsikėlęs norėčiau rasti tave prie savęs, - žengtelėjo kelis žingsnius arčiau merginos. - Juk žinai, kad aš vis dar nerimauju dėl tavęs. - Švelniai paimė merginos riešą ir apglėbė ją jai iš už nugaros. Smakras nejučia atsidurė ant merginos pečio.
- Praleisti amžinybę čia būtų tiesiog nuostabu, galėčiau žinoti, jog tu nesiveli į situacijas, kurios gali tave atimti iš manęs.. - pakštelėjo šiai į skruostą. - Gal eime dar pagulėti? - Švelniai dešine ranka patraukė jos plaukus nuo josios kaklo. - Turbūt nesupyksi, jei.. - neužbaigęs sakinio jis ėmė bučiuoti jos kaklą, kol nejučia nuslinko link pačių lūpų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Elijah Chris Dawson »
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
   -Nurimk, man viskas gerai, aš sveika ir nuo tavęs nesitraukiu toliau nei...-mintyse paskaičiaviavo apytikslį atstumą nuo palapinės iki vietos, kurioje dabar sėdėjo,-penkiolika žingsnių,-vyptelėjo įkvėpdama pušų kvapo, sumišusio su vandens ir to, ko nesugebėjo įvardyti.
   Kurį laiką tylėjo spoksodama į apačioje sunkiai įžiūrimas medžių viršunes. Prie tokio vaizdo jau spėjo priprasti. Dalis nenorėjo grįžti į Ūdrų Žabangus, nenorėjo grįžti į kasdienybę, tik taip visko palikti negalėjo. Vilkams reikėjo alfos, o alfai gaujos, Marlenai taip pat reikėjo žmogaus, kuris ja pasirūpintų, net jei Lunai šitai sekėsi gana prastai.
   -Negalėjau užmigti,-galiausiai pratarė,-nenoriu miegoti, kai čia jaučiuosi taip gerai,-šyptelėjo,-teoriškai ir radai prie savęs, o ne prie kokio lokio,-kilstelėjo antakį pajuokaudama. Nebuvo pratusi, kad ja kas nors rūpintųsi, tai ji visuomet visais rūpindavosi. Juk ji alfa, jos pareiga, tik Elijah nebuvo jos gauja.
   -Žinau,-linktelėjo užtikrindama,-bet man niekas negresia, pati galiu savimi pasirūpinti, na, išskyrus tą kartą, jis daugiau nepasikartos,-papurtė galvą atsiremdama į vaikiną, uždėdama rankas ant šio rankų, apjuosusių jos liemenį.
-Mane nužudyti ne taip lengva, kaip atrodo,-vyptelėjo prisimerkdama ir apsvaratydama rudaplaukio pasiūlymą. 
   -Leidi sau per daug...-sukikeno užsimerkdama ir atlošdama galvą. Nesipriešino tam, neturėjo jėgų, o ir nenorėjo. Seniai jautėsi tokia laiminga.
   -Kaip sugalvojai atvykti čia? Ir kodėl būtent čia?
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
- Toliau nei metrą, - pabrežė įsiterpdamas tarp Lunos skaičiavimų. - Penkiolika žingsnių jau per daug, - mintyse ėmė skaičiuoti atstumą nuo palapinės iki juodaplaukės. Tai apie dvidešimt du žingsnius..
Elijah buvo per daug rūpestingas Lunos atžvilgiu, tačiau ji tam kas kart suteikia pagrindą. Jos nuolatiniai neapgalvoti sprendimai, priveda ją prie mirties slenksčio, kuris kaži ar visad jai leis ant jo išsilaikyti, nenukritus į prarają.
- Jei negali užmigti, žadink mane, - kilstelėjo rankas aukštyn, prasiražydamas. - Aš labai džiaugiuosi, kad tau čia gera. Juk nieko nėra geriau, kaip girdėti iš mylimo žmogaus, jog jis laimingas. - Kilstelėjo lupų kampučius aukštyn. - Na, jei atisitiktų taip, jog rasčiau prie lokio, labai užpavydėčiau, - į vilkės antakio kilstelėjimą atsakė tuo pačiu.
- Man atrodo, kad savimi pasirūpinti tu negali, - abejingu žvilgsniu nuskenavo juodaplaukę. - Na, aš apie tą kartą ir kalbu.. - rimtas balso tonas sudirgino čia esančių klausos faktorius.
- Aš niekada neleidžiu sau per daug. Akivaizdu, - gūžtelėjo pečiais mėgaudamasis mylimosios draugija. Buvo taip ramu, malonu ir gera. Momentą norėjosi sustabdyti laiką, kad šis, tiesiog sustotu bėgęs ir, nors keliems metams leistų pagyventi dabartyje. Be jokių problemų ir rūpesčių, kurie laukia jaunuolių sugrįštant.
- Na tiesa sakant, aš puikiai tave pažįstu ir ši vieta puikiai tinkama.. - Užsičiaupė nebaigęs sakinio, jis tikrai dabar negali išsiduoti apie staigmeną laukiančią jos vakare. - Puikiai tinkama mūsų poilsiui. Juk gamta, paukščiai, vanduo viskas kas geriausia dabar yra vietoje. - Besidairydamas kalbėjo Dawson' as. - Aj.. - Krismtelėjo sau į lupą, - ir žinoma pagaliau mes kartu, - tvirtomis rankomis švelniai apjuosęs jos liemenį atsukė ją į save. Norėjo matyti jos safyrines, spindinčias akis. - Mes kartu ir pagaliau vieni. - Tvirtai suspaudęs Luną glėbyje, ją pabučiavo.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
   Tyliai atsiduso bejėgiškai papurtydama galvą. Ginčytis dėl tokio kvailo ir bereikšmio dalyko neverta, tačiau toptelėjo, jog tai tik demonstruoja atsipalaidavimą ir ramybę. Šitai, po to kas įvyko ir kiek jie abu iškentė, prilygo rojui. Laikas čia ėjo beprotiškai greitai. Per greitai. Niekuomet nesusimąstydavo, kad nuo hogvartso laikų prabėgo jau šešeri metai, dar visai neseniai lankiusi pamokas dabar jau rūpinosi, kad jas lankytų kitas žmogutis. Prieš keletą metų tebuvo paauglė, o dabar... Na, nelabai jau ir suaugo. Laiko tėkmė jos, regis, nepaveikė. Tarsi tai būtų tik pro šalį tekantis upelis, o nuleidęs akis stebi, klausaisi jo čiurlenimo.
   -Ir sutrukdyti tavo grožio miegą?-nusižiovavo tingiai sumirksėdama. Regis, miego trūkumas galiausiai ėmė veikti. Galbūt tebuvo tai tik laiko klausimas.
   -Negali būti,-vyptelėjo kilstelėdama antakį. Buvo spėjusi pamiršti, ką reiškia šitaip leisti laiką su Elijah. Hogvartse visą dieną ir neretai naktimis praslampinėję pro pilį praleisdavo kur kas daugiau laiko nei dabar. Visgi, viskas keičiasi. Hogvartsas liko praeityje.
   -Galiu,-užprotestuodama atkirto pasiryžusi atkakliai ginti savo nuomonę,-tik ne visuomet fortūna nusišypso...-galiausiai prisipažino kiek tylesniu balsu. Toks nuoširdumas, nors ir nevisai atviras, jai nebuvo priimtinas, tad kiek sutrikusi suraukė antakius analizuodama savo elgesį.
   -Ak, nejaugi? Niekada?-kilstelėjo antakius žvilgtelėdama į melsvai žalias akis. Nejučia kilstelėjo lūpų kampučius.
   -Pasiilgau šito...-nesipriešino nė vienam Elijah'aus veiksmui, veikiančiam ją tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Galiausiai garsiai nusijuokė linktelėdama ir atsakydama į bučinį.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Elijah po ilgo laiko jautėsi atsipalaidavęs, nors rūpesčiai jo iki šiol neapleido, jis stengėsi jais atsikratyti nors per šias atostogas, kurios vampyrui yra itin svarbios ir lemtingos. Tačiau ne visada pavykdavo, kartais atrodydavo, kad tėvo klonas apsigyveno Chris' o galvoje.
- Man nereikia grožio miego, - šyptelėjo, - aš ir taip gražus. - Mirktelėjo viena iš žalsvai melsvų akių. - Na, juk jei būčiau pabaisa, tokia graži ir daili mergina tikrai nebūtų su manimi. - Spindinčios akys buvo įsmeigtos į Luną.
- Gali? - Kilstelėjo antakius auksčiau. - Fortūna? - Balso tonas atrodė kur kas griežtesnis ir nervingesnis. - Juk žinai, kad tavęs prarasti aš visiškai nenoriu ir, kad be tavęs dabar jau nieko nebeturiu. Absoliučiai nieko, tu vienintelė dėl kurios aš egzistuoju ir kvėpuoju. - Rudaplaukis atsiduso. - Tu esi žmogus dėl kurio paaukočiau gyvybę, o tu man sakai, kad fortūna ne visada šypsosi? - Klausiamu žvilgsniu žvelgė į safyrinės spalvos "kamuoliukus".
- Aha. Niekada niekada, - pagaliau jiedu vėl šmaikštavo, flirtavo ir visos nelaimės, atrodo liko praeityje, nors šiai vienai tebuklingai savaitei.
- Ne tu viena.. - kelias sekundes pasimėgavęs bučiniu atsitraukė. - Paskutiniu metu mes labai retai matėmės. O kartą vos neišsiskyrėme. Nemanai, kad tai negerai? - Dešine ranka nubraukė rudą plaukų sruogą užkritusią ant akių. - Juk tu žinai, kad tu vienintelė mergina kurią galiu mylėti. Tau vienintelei pasisekė okupuoti mano širdį, mintis bei kūną visam laikui. - Dawson' as džiaugėsi pagaliau galintis būti vienu du su mylimąją. Ir po ilgo laiko prisiruošęs priimti itin svarbų sprendimą savo gyvenime.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
   -Taip, taip, amžinai gražus ir žavus Elijah Chris Dawson,-užtikrintai kelis kartus palinksėjo dėbtelėdama į vaikiną. Lūpų kampučiai nežymiai pakilo suformuodami blausią šypseną. Laikas nenumaldomai bėgo, o štai grynakraujis nė per nago juodimą nepasikeitė. Išliko toks pats savimeila. Kitu atveju šitai merginą erzintų, tačiau pripratimas vertė paprasčiausiai tai ignoruoti.
   -Pamiršai apie "Gražuolę ir pabaisą". Vidinis grožis svarbesnis už išorinį, net jei pirmą įspūdį visgi palieka išorinis,-vyptelėjo pavartydama akis,-ir nuo kada tu pasidarei toks šilkinis kačiukas?-kilstelėjusi antakį nužvelgė vampyrą. Krimstelėjo sau į apatinę lūpą žvilgsniui kiek ilgiau apsistojus ties Elijah'aus lūpomis.
   Akimirką nuotaika subjuro ir Luna buvo pasiryžusi kirsti it kokia gyvatė atgal, tačiau tolimesni žodžiai privertė apsigalvoti. Jau buvo spėjusi pastebėti, kad didžioji dalis jos sprendimų ją priveda prie akistatos su mirtimi ir kas kart ji sėkmingai išvengia dalgio kirčio.
   -Žinau, todėl pažadu pasistengti būti atsargesnė ir nekelti sau pavojaus,-tyliai iškvėpė,-daugiau tai,-turėdama omenyje paskutinį kartą, kai kūną veikė nuodai, turėję ją nužudyti,-tikrai nepasikartos...-linktelėjo, regis, pati sau. Galbūt reikėjo įtikinti ne tik vampyrą tuo?
   -Meluoji,-žaismingai nusišypsodama ir pargriaudama vaikiną ant vėsios žemės,-ir net neraudonuoji,-kilstelėjo antakius švelniai priglausdama savo lūpas prie jo. Juodi, ilgi plaukai užkrito paslėpdami jų veidus ir švelniai sukutendami Elijah'aus kaklo odą.
   -Turi idėjų kaip tai ištaisyti?-atsitraukusi, kelis kartus giliai įkvėpusi kryptelėjo galvą. Apsvaigusi nuo artumo nepajėgė dorai galvoti.
   -Koks poetas,-kiek pašaipiai pakomentavo,-tik vis dar nesuprantu, kaip man pavyko tave sukaustyti grandinėm?
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
- Prieštarauji tam? - Įtariamai nužvelgė merginą. - Sprendžiant iš šios, vos matomos šypsenos tu neabejinga mano grožiui, žavesiui ir.. - spustelėjo ją arčiau savęs, vėsiais delnais apglėbęs jos liemenį, - ir mano bučiniams? - Antakiai žaismingai kilstelėjo į viršų, žalsvai melsvos akys įsmigo į vilkės lupas.
- "Gražuolė ir pabaisa", - pašaipus balso tonas, leido spėti, jog rudaplaukis nebuvo tos pasakos gerbėjas, - tai tik istorija, - veptelėjo ką galvojęs, - klausyk, juk nemeluosi, kad aš tave sužavėjau savo išvaizda? - Dawson' as su ja žaidė ir tuo mėgavosi. - Nes kalbant apie vidinį grožį nežinau ar jį turiu, juk aš šaltakraujis vampyras? - Kilstelėjo lupų kampučius į viršų. - Ir aš tikrai ne kačiukas. - "Griežtas" balso tonas nuaidėjo kažkur toli į miškus.
Dawson' as buvo atsipalaidavęs, todėl nesiruošė gadintis nuotaikos, kalbėdamas su Luna apie tas kelias dienas, kada jis buvo paskendęs tamsoje su mintimis, kad daugiau niekada jos nebepamatys.
- Ar tu tikrai gali tai pažadėti man? Ir sau? - Elijah buvo sunku patikėti tuo, ką Luna jam kartojo. Jis nežinojo ar gali ja pasitikėti.
- Aš niekada nemel.. - nepabaigė sakinio, mat staigūs merginos veiksmai Chris' ą šiek tiek nustebino. - Šito aš nesitikėjau.. - švelnūs delnai puikavosi ant josios skruostų. - Bet gal leisi man? - Akimirkai atsitraukė nuo jos lupų ir pakeitė poziciją. Dabar grynakraujis savo svoriu spaudė ją prie žemės. - Šitaip geriau, - pirštais nubraukęs jos juodus plaukus jai nuo lupų, apdovanojo ją dar vienu bučiniu.
- Manau, kad turiu idėjų, - dešinės rankos pirštai slydo vilkės liemeniu, jis mėgavosi kiekvienu prisilietimu.
- Na matai, pavyko. Galbūt aš negaliu atsispirti tavo kūnui, sielai, protui, kiek pamenu tu visada buvai šalia manęs, net ir tada, kada aš draugavau su kitomis. - Jų artumas neleido jam mąstyti, viskas ko jis dabar norėjo tai -  ji.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
   Žvilgsnis nejučia nukrypo į viršų, į beribę dangaus platybę. Balti, lengvi it plunksnos debesys plaukė sau žaisdami su apačioje esančių vaizduote. Vienas iš jų priminė krokodilą, kiek pravėrusį nasrus ir laukiantį grobio. Kitas - viščiuką. Mažą ir kvailą, besimokantį išgyvenimo žiaurumo persunktame pasaulyje.
   -Galbūt,-žaismingai šyptelėjo lėtai nudelbdama safyrines akis žemyn, susirasdama netoliese nuo milžiniško aukščio krentantį vandenį, sukuriantį nuostabų vaizdą. Kelias akimirkas tylėjo stebėdama, galiausiai kryptelėjo galvą pasisukdama į vaikiną.
   -O, koks pasitikėjimas savimi,-vyptelėjo,-istorija, bet... Visuomet galima, ko nors pasimokyti,-gūžtelėjo pečiais pasitaisydama batų raištelį, mat, keli žingsniai ir turbūt sportbačiai liks vidury Džim Džim kriokio.
   Perpratusi Elijah žaidimą ir jo taisykles, Luna tik papurtė galvą šyptelėdama. Atminty švystelėjo Hogvartso pilis. Regis, dar visai neseniai jie tebuvo paaugliai, besimokantys magijos, o dabar...
   -Ar tai retorinis klausimas?-stengdamasi išvengti atsakymo į pateiktą klausimą žvilgtelėjo į rudaplaukį,-gerai... tada būsi šuniukas,-palinksėjo galva apsimesdama, kad nesuprato, ką norėjo pasakyti šalia sėdintis "rimtas" ir "suaugęs" vampyras.
   -Taip, o dabar tai pamiršk,-ir tą akimirką viskas apvirto aukštyn kojom. Ne, ne, pasaulis liko savo vietoje, paprasčiausiai ji buvo paveikta stipresnio asmens, kad ir kaip nesinorėjo šito pripažinti. Linksmai nusijuokė vietoje dangaus išvydusi melsvai žalias akis.
   -Ir kokios gi jos?-apsimesdama, kad nieko nejaučia, o kūnu perbėgę šiurpuliukai tėra tik lauko sąlygų sukeltas reiškinys, susidomėjo.
   -Stebiuosi, kaip jos dar gyvos,-vyptelėjo bandydama sugrąžinti save į vieną iš daugelio situacijų, kuriuose teko pabūti esant paaugle ir būnant su Elijah.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Luna Gardner »
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
Ar labai blogai norėti amžinybės, kurioje nėra pavojų ir piktų žmonių? Kur tavo mylimų žmonių gyvybė nėra pavojuje? Kur dvasinė laimė - svarbesnė už materialines gėrybes? Ir deja, ieškoti atsakymų į šiuos subtilius klausimus yra beprasmybė, nes tai tik vaizduotė. O realybė skaudi, nuvilianti ir žiauri.
Elijah visada bijojo netekti tų, kuriuos myli, todėl savo galvoje kūrė kitokio gyvenimo prototipą, tokio kurio niekada neturės. Ir tam, kad bent akimirką pasijusti rojuje jis nusprendė ją čia atsivežti. Į saugią, gamtos supamą teritoriją. Be jokių raganų, burtų ir priešų. Tik čiurlenantis vanduo, ošiantys medžiai, žalia žolė ir kas kart "apkabinantys" šilti vėjo gusiai.
- Galbūt? - Vos matomai krimstelėjo į apatinę lupą. - O galbūt aš noriu tiesos? Kodėl tu su manimi? Juk galėjai turėti ne tokį egoistišką, savimylą vaikiną? - Klausiamai nužvelgė priešais stovinčią Luną. Jo rimtas balso tonas išdavė tai, kad jis kalba be jokių sarkastiškų užmojų.
- Pasimokyti galima tik iš padarytų klaidų, visa kita tai tik.. - kilstelėjo galvą į viršų, akimis nužvelgdamas beribį dangų, - pasaka? - Nejučia tarstelėjo ir nutylo. Vėl gamtos ir gyvūnijos skleidžiami garsai leido jais pasimėgauti. 
- Ne gi tu taip nori išvengti atsakymų į mano klausimus? - Nustebusi veido išraiška ir kilstelėję lupų kampučiai leido suprasti, jog Chris' as ją erzina. - Šuniukas? Na jau ne... - Tvirtos rankos spustelėjo ją dar stipriau.
- Kaip aš galiu tai pamiršti? - Žalsvai melsvos akys stebėjo tuos du mažus safyrinius, spindinčius kamuoliukas.
- Aj.. supratau, - šarmingas šypsnis akimirką šnaižaravo Dawson' o veide. - Tikrai nežinai? - Šiltas oro gūsis lietė juodaplaukės kaklą. Jis tuo mėgavosi, o ji tik apsimetinėjo, jog nieko nejaučia. - Ar tikrai nieko nejauti? - Labai tyliai sužnabždėjo jai į ausį, jis žinojo, kad ji tik su juo žaidžia, tad jis elgėsi taip pat. - Priešinsiesi ilgai? - Paėėmęs jos ranką uždėjo ją sau ant krūtinės. - Jauti? - Stiprūs širdies dūžiai norėjo išsiveržti iš savo vietos. - Turbūt dėl tavęs vienos ji taip trankosi. - Mestelėjo jos delną sau ant peties ir ją pabučiavo.
- Na.. Negali žinoti. - Praeitį Chris' as buvo eilinis mergišius, kuriam reikėjo visų panelių, dabar ėjo iš proto tik dėl vienos. Tos, kuri šiuo momentu, mėgavosi jų leidžiamu laiku.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
   -Elijah'au...-papurtė galvą,-nustok šitaip kalbėti. Aš pasirinkau tave, tai mano sprendimas,-neseniai žaismingas ir švelnus balsas dabar skambėjo tvirtai ir netgi griežtokai. Jie leidžia atostogas, o kalbėsis apie tai, kodėl ji pasirinko ne kitą vaikiną?
   -Taip, galėjau pasirinkti bet kurį kitą vaikiną ir galbūt dabar būčiau su juo, bet tai tu tą dieną atėjai į pievą, tai tu buvai tas, su kuriuo aš leidau visą laiką, su kuriuo krėtėm išdaigas ir su kuriuo pykomės. Nebenoriu daugiau kalbėti apie praeitį,-žodžiai buvo nukirsti. Svarstyti apie pokalbio pratęsimą - beviltiška.
   Sakoma, kad iš klaidų mokomės. Praeitis, istorija - gyvenimo dalis, tik Luna mielai tą dalį būtų ištrynusi. Ji nesugebėjo apsaugoti tų, kuriuos mylėjo. Kailas mirė gindamas ją, Džesika per jos neapdairumą. Šiurpą kėlė vien mintis, jog gali dar ko nors netekti? O kas tuomet? Gyvens lyv niekur nieko? Jaus kaltės jausmą, kasdien griaužiančią ją, ir toliau bus tokia karinga?
   -Per siaurai žvelgi į pasaulį,-vyptelėjo persibraukdama ranka per ilgus, juodus plaukus. Vėjo gūsis taip pat savo šiurkščiom rankom pataršė besirangančias juodas gyvates.
   Sukikeno nė nežvilgtelėdama į vaikiną. Safyrinės akys stebėjo horizontą. Žvelgė į tolį, bet nieko nematė. Tuščias žvilgsnis.
   -Paprastai. Pamiršk. Bent kelioms akimirkoms,-gūžtelėjo pečiais per daug negalvodama, tarsi kalbėtų apie orą. Kartu tai toks reikšmingas dalykas, o kartu...
   -Ne,-tuoj pat atsakė ir vėl sugrįžus prie erzinimo vienas kito,-ne,-dar vienas neiginys, dar viena šypsena ir dar kartą linksmas sukrizenimas.
   -Turbūt?-prisimerkė laikydama ranką ant Dawson krūtinės, stengdamasi nereaguoti į šiltą orą, kutenantį kaklą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
- Aš galiu drąsiai teikti, kad tai nuskambėjo per daug griežtai? O aš norėjau kažko mielesnio? - Keletas retorinių klausimų išsprūdo iš rudaplaukio rausvų lupų. - Nors kita vertus, taip, tai vienas iš tavo geriausių pasirinkimų.. - Sarkastiškas teiginys ir žvilgsnis pasiekė merginą.
- Tu pati geriausia, - stiprios, šiltos rankos apglėbė Luną ir tvirtai suspaudė ją glėbyje. Dawson' as  ją pažinojo daug geriau nei  kas kitas. Ir buvo tikras, kad praeitis nėra jos draugė. Luna lyg mirčių magnetas, kuris atsukęs savo neigiamą polių surenka viską kas teigiama.
- Aš žinau, suprantu, kodėl tu tokia, tačiau ne viskas yra tobula, visi mes darome klaidas, kažką prarandame, tačiau turime kovoti, išlikti dėl tų, kuriems esame reikalingi, - šilti ir nuoširdūs žodžiai išbyrėjo lyg pupos iš Chris' o sielos gilumų.
- Galbūt, - veptėlejo vampyras, nors buvo tikras, kad jo požiūris į pasaulį per daug platus, turbūt dėl to jis labai dažnai nudega, vis bandydamas visus apsaugoti.
- Pamiršiu, bet tik todėl, kad labai gražiai prašai, - dešinės rankos pirštai nardė po vilkės plaukus.
- Ne? - Nutraukė kelias akimirkas trukusį bučinį, - na jei ne tai ne, tada aš atsitraukiu, - Elijah buvo puikiai įvaldęs jos erzinimo principą, todėl nė kiek nesistebėjo jos žaidimais. Nors tai jį vedė iš proto.
- Ėj, - nusiritęs nuo merginos, sunėręs rankas už galvos išsitiesė ant žolės. - Juk, žinai, kad tik dėl tavęs, kodėl tau taip patinka mane kankinti? Iš pradžių sugundai, o po to žaidi? Čia nauja tavo flirto taktika? - Susidomėjusios akys įsisteiblijo į mažus, spindinčius safyrinius kamuoliukus.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
   Atsiduso vos matomai praverdama lūpas, ketindama atsakyti į vaikino klausimus, tačiau nieko nepasakė. Ji nuo pat pradžių parodė, kad pokalbis apie praeitį jos nedomina, niekad nesvarstė, kodėl pasielgė vienaip ar kitaip. Nesvarstė, kodėl pasirinko Elijah'ų, o ne kokį kitą juodaplaukį, rudakį ar dar kokį. Nė karto nesusimąstė ir apie tai, kad Avery galėjo palikti gyvą, atiduoti ją aurorams ar dar kam ir pamiršti ministeriją. Neanalizavo savo veiksmų, likusių praeity, galėjosi tik dėl Kailo mirties.
   -Žinau,-galiausiai nustūmusi niūras mintis šalin atsakė į vaikino žodžius net jei į juos atsakymo ir nereikėjo,-tikrai?-trūkčiojamai įkvėpė pajutusi, kaip vaikino rankos surakina jos kūną ir stipriau spusteli. Sukikeno susimąstydama, kiek ilgai tai truks. Žinojo, kad netrukus teks grįžti atgal ir gyventi toliau. Lyg niekur nieko. Įprastas, neįdomus, nuobodus gyvenimas, tampantis geresnis būtent dėl tokių akimirkų.
   Į sekančius žodžius tik linktelėjo. Nebeturėjo, ką pasakyti, o galbūt nebenorėjo.
   -Ei,-priekaištaudama dėbtelėjo į rudaplaukį šiam atsitraukus ir palikus ją vieną. Visgi tik ramiai įsitaisė šalimais ir vėl pagaliau galėdama stebėtu dangų,-taip,-palinksėjo kryptelėdama galvą ir mirktelėdama.
   Kurį laiką tylėjo stebėdama grynakraujį, bandydama suprasti, kaip šis jaučiasi, galiausiai nusijuokė prisimerkdama.
   -Aš kantriai laukiu, kada tave tai ims erzinti,-dar kartą mirktelėjo.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
Elijah nebuvo kvailys, jis suprato merginos nepasitenkinimą, kalbant apie praeitį ir jos padarinius. Tačiau ar tai kas praėjo gali būti taip lengvai pamirštama? Su tuo susitaikoma? Daug klausimų, tačiau atsakymų nėra. Galbūt kartais yra daug lengviau išsipasakoti kitam, nei laikyti viską savyje. Rudaplaukis neabejojo, kad Luna yra pasistačiusi sieną, kuri per daug tvirta, nesiruošianti griūti. Tad vaikinui lieka tik su tuo susitaikyti. Nors kartais atrodo, kad juodaplaukė juo nepasitiki. O galbūt, tik bijo pasirodyti silpna.
Praeitis ir toliau lieka užtrenkta kažkur tolumoje. Chris' as nutylo ir nepratarė nė žodžio. Užsičiaupė ir leido sau atsipalaiduoti. Dabar jis mėgavosi minkšta, saulės spindulių įšildyta žole bei vilkės draugija.
Nors jis ir bandė išlaisvinti save nuo įvairių filosofinių klausimų jam tiesiog nepavyko. Jis muistėsi bandydamas surasti patogią padėtį ant žemės paviršiaus, tačiau galiausiai atsisėdo, sunėrė rankas ant kelių ir nukreipė akis į tekantį vandenį. Kelias akimirkas pamąstęs vėl atsigręžė į šalia esantį gyvą "padarėlį".
- Kantriai lauki? - Primerkęs akis su vos matoma šypsena įtartinai nužvelgė safyrinių akių savininkę. - Meh.. - dustelėjo, - turbūt sulaukei.. - veptelėjo kiek liūdnesniu balso tonu. - Jau erzina.. - tyliai po nosimi sužnabždėjo sau rudaplaukis, tačiau neabejojo, jog jos jautri klausa tai sugavo.
Dawson' as jautėsi atstumtas, nors puikiai žinojo, kad ji žaidžia, tačiau po to vakaro, kada ji buvo sužeista, kažkas pasikeitė. Ji nebebuvo tokia, kokią jis ją pažinojo. Žinoma, jis ją mylėjo ir troško su ja praleisti visą gyvenimą, tačiau norėjo atvirumo. Atvirumo iš jos pusės. Juk šiandien jis ruošiasi pačiam svarbiausiam sprendimui savo gyvenime, bet jei nėra pasitikėjimo, kaip jis gali tai realizuoti?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Džim Džim krioklys (Australija)
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
   -Nejaugi?-pastebėjusi kiek pasikeitusią vampyro veido išraišką pasirėmė alkūnėmis į žemę kryptelėdama galvą. Safyrinės akys kurį laiką stebėjo vaikiną. Svarstė apie ką šis mąsto. Nusiminusio grynakraujo matyti nenorėjo, bent jau ne dabar. Nuoširdžiai troško sugrąžinti tą atmosferą, kuri dar visai neseniai tvyrojo aplink juos.
   Atsisėdusi Elijah'ui už nugaros apglėbė prisiglausdama. Giliai įkvėpusi trumpam sulaikė kvėpavimą. Aštrūs vyriški kvepalai sukuteno uoslę. Galbūt paprastai merginai šie tokio įspūdingo efekto ir nesukeltų, bet vilkiška uoslė reagavo gana jautriai. Turbūt būtų sukosėjusi nuo tokio stipraus kvapo, bet laikui bėgant prie to priprato ir netgi pamėgo.
   -Man patinka tavo kvepalai,-sušnabždėjo pabučiuodama šį į skruostą,-ir tu patinki, bet kvepalai labiau,-prisivertė šyptelėti vildamasi, kad vampyras taip pat pralinksmės ir sugrįš iš savo apmąstymų.
   -Ar mums grįžus... Tu iškart paliksi mane ir grįši pas saviškius?-balse nebuvo jokio kaltinimo, galėjai pajusti tik liūdesio gaidelę, persipinusią su nusivylimu. Vampyrai Elijah'ui buvo tiek pat svarbūs, kiek jai gauja, tad puikiai suprato, kodėl šis dingtų vos jiems grįžus. Visgi vylėsi, kad kartu galės praleisti bent kelias dienas iki kol vėl šio nematys kelis mėnesius. Ar tokio ji gyvenimo norėjo? Matyti savo vaikiną kas kelis mėnesius, susitikus elgtis tarsi nieko nebuvo?
   Papurtė galvą. Ji atostogauja ir apie tai pagalvos vėliau. Va toks tas gyvenimas. Svarbiausia neužkrauti savęs praeities ir ateities mintimis. Gyventi dabartimi.
I am a wolf and I am stronger than fear.