0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #45 Prieš 3 metus »
    Klasėje vis dar vyravo chaosas, nors kiek ramesnis. Monica nusprendė pailsėti: atsisėdo ir išsitraukė storą, blizgančia oda aptrauktą vertinimų knygą. Dirbti su taškų sistemomis ji nemėgo, bet jei jau turi laiko dabar, nebereikės sėdėti vakare...
    Ji įsigilinus skrebeno į lapus, karts nuo karto pamirkydama plunksną. Galvoje viskas aprimo, nebesigirdėjo ūžiančių mokinių. Ar ji - bloga profesorė, jei dabar ignoruoja savo "mylimų" mokinių problemas? Ne. Juk per šias 45 minutes neišmirs visa laida, ar ne?
    Plius, jie, rodos, profesorės pernelyg nereikalauja. Moonlight nusprendė stalą palikti tik tada, kai kažkas specifiškai kviesis jos. O tai neturėtų nutikti grei...
    Netoliese pasigirdo balselis, šnekantis apie blogą spalvą. Mintyse Monica, kuriai šiaip ne taip nustojo skaudėti galvą, suriaumojo. Tačiau išorėje kuo meiliausiai nusišypsojo ir pridėjo. Tiesą sakant, ją stebino, kad tik vienas mokinys susimovė išgaunant tam tikrą atspalvį.
 - Ahaaa, Rivera, pažiūrėkim... - Monica pastvėrė šaukštą ir pamaišė "Vėžlinę odą". Nors spalva siaubingai skyrėsi nuo žalios, konsistencija buvo gera. Netgi puiki. Aišku... - Michelle, man atrodo, tu prastai sutrynei rožių žiedlapius ir mėtas. Gal tu susimaišei ir jas pjaustei, arba netgi... Palauk, - stabtelėjo mergina. Dėl keisto netolygaus burbuliavimo jai viskas paaiškėjo. - Michelle, ar tu išvis netrynei lapų? Tiesiog sumetei? - negalėdama patikėti pakartojo. - Tai didelė, didelė klaida...

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #46 Prieš 3 metus »
 Švilpis su šiokiu tokiu išgąsčiu akyse žvelgė į Marleną. Kartais ši klastuolė lankydavosi net ir vaikinuko košmaruose. O dabar ji čia ir vėl. Ir savo dabar atliks šalia vargšo pilkų plaukų savininkas sunkiai nurijo susikaupusias seiles.
- Oh negerai, - sumurmėjo švilpis. Tada atsiduso, kadangi tikrai neturėjo jokios galimybės dingti iš čia. - Na, kai aš prisėdau prie šio stalo jis buvo laisvas. Visiškai laisvas. Taip, deja, niekur nedingsiu, nes darbo padaryti iš naujo nespėsiu, - pasakė, o tada bandydamas nebekreipti dėmesio į mergaitę, tęsė savo darbą. Jones pavardę nešiojantis vaikinas sutrynė džiovintus klevo lapus, supylė visą drakono ašarų buteliuką ir supjaustė vynuoges bei šermukšnio uogas. Tada jas sumetė į katilą ir viską ėmė maišyti. Eliksyras gana greitai įgavo ryškiai žalią spalvą ir patapo gana tirštu. Berniukas jį supylė į buteliuką ir staiga pajautė, kaip ta velnio mergaitė jam į gerklę supylė skysčio. Rudaakis labai tikėjosi, kad eliksyras buvo ryškiai žalias.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Mark Fraceller

  • V kursas
  • *
  • 58
  • Taškai:
  • Esu kažkas tarp bejausmio žmogaus ir perdėtai emocionalaus lavono.
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #47 Prieš 3 metus »
Mark savo tamsiai rudomis, beveik juodomis akimis stebėjo kiekvieną Mulungu judesį. Visiškai kiekvieną veiksmą. Tam priežasties nebuvo. Na, beveik. Pirma - klastuolis kažkodėl bijojo visų, net savo bendrakoledžio, kuris, rodės, nieko tokio, kas pakenktų garbaniui neketino padaryti. Antra - nenorėjo, kad kam kiltų įtarimų apie gyvūną, tyliai snaudžiantį jo katile. Tamsiaodžiui surikus (padėkojus?), Mark kiek nusivylęs, bet labiau nuliūdęs prisėdo ir delnu parėmė ranką, taip uždengiamas akis. Bus sunku jam viską išsiaiškinti.
Mažiausia, ko australas norėjo, buvo tai, kad pirmakursis pradėtų baksnoti miegantį pitoną. Iš baimės išplėstomis akimis stebėjo Mulungu pirštą, lendantį į katilą. Laimei, jis taip ir nepalietė gyvūno. Trečiakursis nusprendė paaiškinti, kad gyvūno, kuriam vardo dar nebuvo sugalvojęs, buvimas pamokoje turėjo likti paslaptimi. Žiūrėdamas tiesiai į Mulungu akis, Mark parodė į katilą ir pridėjo pirštą prie suglaustų lūpų. Nesitikiu, kad jis ką nors supras...
Pažvelgti į eliksyro receptą Klastūnynui priklausantis mokinys neturėjo nė menkiausio noro - svarbiausia buvo pasirūpinti bevardžiu pitonu.
Klaidžiojau naktyje ieškodamas atsakymų.


*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #48 Prieš 3 metus »
Kristina kaip visados sėdėjo pirmame suole prie nepažįstamos kaip ji sakydavo. Išgirdusi mergaitė užduotį sutriko. Aš turėsiu tai gerti? A pasiuto ji?
- Mokytoja, o jeigu aš nusinuodysiu? Ant manęs labai tėvai tada supyks, ai, bet gerai norite, kad nusinuodyčiau tai ir gerai- įsižeidusi tarė Kristina.
Mokinė pasiėmė lapelį ir pradėjo rašyti receptą:
Citata
,, Vėžlinė oda"
Taigi pirmiausiai reikia pasiimti didelį puodą, nes reikės ir virti. Į burbuliuojantį puodą reikia
 įdėti trys didelius šaukštus vorų seilių, 100 gramų varlės akių, vieną šaukštą moliūgų sulčių, varškės, katės plauko. Visus šiuos produktus įdėti į katilą ir išmaišyti kol gausis tiršta masė.
 Tuomet į vieną puoduką įdėti varnos plunksną ir užpilti citrinų sulčių. Kai išmaišai puoduke įdedi masę į katilą kur buvo tie kiti produktai. Palaukti apie dešimt minučių kol išvirs ir gausis geltona spalva.
Kristina jau norėjo eiti prie darbo, bet prisiminus, kad reiks ir išgerti ją pykino.



*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #49 Prieš 3 metus »
Kabinete naujokėlė nesigaudė kas per katilai, puodai. Bet Veronika išgirdusi savo kvailos pusseserės Kristinos balsą suriko:
- Kas tau blogai? Gi nenusinuodysi.. jetus. Ir išvis gal vieną dieną suprask ką sako mokytoja.
Drąsuolė Spellman ėjo rašyti receptą:
Citata
Taigi, taigi reiktų viso kilogramo negyvų gyvačių, druskos vieną šaukštą, varlių seilių, pieno 100 gramų, vynuogių sirupo, katės danties ir sviesto. Pirmiausiai šiuos produktus visus sutrinti, ypatingai katės dantį na ir sutrynus įdėti į puodelį ar stiklinę ir galima jau gerti. Visa spalva turi būti oranžinė.

Parašiusi receptą Veronika pradėjo po mažu gyvatės trinti, vaizdas buvo gana šlykštus, tuomet pradėjo katės dantį trinti kol pasidarė geltonas skystis iš danties na iš tiesų tai spalva priklauso nuo to kokios spalvos yra dantis. Sutrynusi Spellman sušuko:
- O jetus kaip baisu!


*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #50 Prieš 3 metus »
Priėjusi Kristina prie katilo labai bijojo kažką ne taip padaryti, o tai buvo didelė tikimybė. Pasiėmusi šaukštą pradėjo dėti vorų seiles tai buvo labai šlykštu, nes jų masė buvo ne skysta, o labai tiršta ir lipni. Įdėjusi trys šaukštus seilių jau ruošėsi dėti ir varlių akių. Įdėjus ir varlių akių ji vos neapsivėmė. Taip pat reikėjo dėti šaukštą ir moliūgų sulčių, o ji kaip tik ir neturėjo.
- Gal kas nors gali man paskolinti moliūgų sulčių??
Bet kaip visada ją visi praignoruodavo. Mokinė rado ant berniuko stalo puodelį moliūgų sulčių ten tikriausiai reikėjo tam berniukui į eliksyrą, bet ji neatsiklaususi pasiėmė jį ir įdėjo šaukštą moliūgų sulčių. Dar įdėjo visą varškę ir įdėjo kartu ir katės plauką. Pradėjus jai maišyti masė buvo visa labai šlykšti ir dar kabėjo tos varlių akys žodžiu, šlykštu. Pamaišiusi ir palaukusi kokias penkias minutes ji kartu supylė citrinų sulčių ir varnos plunksną.



*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #51 Prieš 3 metus »
Klastuolė nuėjo prie trintuvų kur spaudžia vaisius ar kokius nors produktus ir įmetė į tą keistą daiktą negyvų gyvačių. Spaudė trintuvas gyvates ilgai na, bet Veronika buvo kantri. Kai baigė spausti gyvates įdėjo  druskos vieną šaukštą, varlių seilių, pieno 100 gramų, vynuogių sirupo, katės dantį ir sviesto. Viską sutrynus ji pastebėjo, kad masė visa ne oranžinė kaip turėjo gautis, o pilka.
- Kažkokia kvailystė! Viskas čia yra gerai! Pala Kristina čia ne tu man su savo magija padarei, kad man nesigautų? Nu žinok aš tau atkeršysiu! O tu Eliw čia nesivaipyk su savo kvailu, bjauriu teleskopu!
Visa susinervinusi raganiukė darė iš naujo ir ji pastebėjo, kad jai nesigavo, nes įdėjo per daug vynuogių sirupo todėl spalva ir pasikeitė. O varge kuo toliau tuo daugiau darausi panaši į savo kvailą savanaudę pusseserę sužinotų mano mama tai man galvą nurautų.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #52 Prieš 3 metus »
- O varge, kas tau darosi Veronika? Kodėl iš karto aš? Aš nieko nepadariau, pati kalta, kad nieko nemoki, o tau atsiprašant aš einu toliau dirbti- užvertus akis tarė Kristina.
Grifė nebekreipdama dėmesio į Veroniką, tęsė darbą. Pradėjo maišyti viską ir jai gavosi, pirmą kartą kažkas jai gavosi iš pirmo karto. Bet prisiminus, kad jai reikės išgerti norėjo tik tai vemti. Kristina įsipylė visa tai į savo asmeninę stiklinę ir pradėjo gerti. Atsigėrus Kristina pradėjo springti.
- Padėkite! Aš tuoj apsivemsiu, man bloga!
Mokinės ranka pasidarė visa žalia.
- O Dieve, kas mano rankai ar galite man kažkas padėti!?
Kristina išgirdusi kitų mokinių žodžius sutriko.  Ar rimtai taip niekam aš nerupiu? Visi nori mane palikti mirti? Viskas.
Mokinė užsimerkė ir galvojo apie gerus dalykus, savo draugus, kaip ji laimi taurę. Bet nesuprato ar ji tik apsinuodijusi nualpo ar blogiau... Bet po kelių minučių Kristina atsibudo ir paprašė vandens.



*

Neprisijungęs Michelle Rivera

  • III kursas
  • *
  • 148
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #53 Prieš 3 metus »
Švilpė nerimavo, nes viskas mergaitei pavyko iki dabar. Ji nusiminė ir, priėjus profesorei nustebo, kad toks mažytis dalykėlis sugadino visą eliksyrą. Po šimts velnių, ką aš pridirbau...
Michelle atsisuko į profesorę ir linktelėjo galvą, norėdama parodyti, kad ji nesutrynė rožių ir mėtų lapų. Geltonplaukė norėjo dingti iš kabineto kuo greičiau, tačiau supratusi, kad taip negalima aiškiai tarė:
- Profesore, o ką man tada dabar daryti? Ar palikti tokį, ar gaminti iš naujo?
Italė labai tikėjosi, kad gaminti iš naujo neteks, nes daiktų paieška, grūdimasis pro kitus mokinius, įtampa gaminant eliksyrą mergaitei visai nepatiko. Ji tikėjosi, kad profesorė galės įdėti kokių stebuklingų miltelių, ar ištars burtažodį ir eliksyras pasitaisys...

*

Neprisijungęs Veronica Spellman

  • Menininkė
  • ***
  • 147
  • Esu pripiešus gal penkiasdešimt juodų katinų.
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #54 Prieš 3 metus »
- Kristina, tu gal čia vaidini? Kas nuo kažkokio eliksyro nualptų? Nu nesąmonė... - kalbėjo Veronika.
Raganiukė vėl labai nekreipė dėmesio ir bandė iš naujo daryti. Šį kartą dėjo mažiau vynuogių sirupo ir gavosi viskas kaip ir turėjo. Veronika jau norėjo gerti įsipylusi į puodelį, bet prisiminus kokie yra produktai, o ypatingai negyvos gyvatės, ją pykino. Klastuolė jautė, kad gali visko būti juk gali ir nukristi ar net gi numirti, o jai prieš visus mokinius nukristi būtų žemas lygis. Na ką gi bandome.. Veronika atsigėrusi jautė didelį kartumą ir jos visa burna degė, o galva atrodė tuoj suplyš.
- Ah! Padėkite, man skauda!
Mokinė nustojo rėkti ir pasakė burtus kurie pamažino skausmą:
- Nurnajam kruglajam - vėl lotyniškai pasakė burtus Veronika.
Skausmas tikrai pamažėjo, o iš jos organizmo visi šie produktai per sekundę dingo. Viskas gerai..

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

  • Burtininkė
  • ***
  • 190
  • Lytis: Moteris
Ats: I NiV pamoka visiems kursams
« Atsakymas #55 Prieš 3 metus »
    Mokinė, rodos, iš ties nuliūdo dėl nepavykusio darbo. Monica vos susilaikė nenusivaipius - tiek to, jei pačiai plėšia galvą, nereikia gąsdinti mokinių... Tiesą sakant, ji jau pamokos buvo visiškai tikra dėl kelių nesėkmingų eksperimentų, burbuliuojančio ar išvis drugeliais besispjaudančio katilo. Tačiau nesitikėjo šurmulio ir tiek daug betvarkės - rodos, tik tokia ir yra nuodų ir vaistų dėstytojos lemtis. Krūva šiukšlių ir neklusnių vaikų, - piktai pagalvojo ir spirtelėjo auksiškas drakono kiaušinio šukes tolyn nuo bato nosies.
 - Na, kitaip eliksyro nepataisysi, Rivera, - tarstelėjo išsiblaškiusi. Po lukštų jos akis pradėjo traukti, rodos, kilometrus besitiesiantis šiukšlynas ant grindų: jepaffterio milteliai, kubietiško mango lupenos, tarp kėdžių kojų pasislėpę apvalūs gintariukai... Dieve, kiek darbo... elfams, - pagalvojo moteris ir labai begėdiškai apsidžiaugė dėl nenuilstančių Hogvartso namų elfų. - Jei nenori, iš naujo nedaryk, tik atmink, kad pažymys numažės. Juk šita derva tikrai neveikia pagal paskirtį.
    Po šių žodžių nepatenkinta Monica atsisuko į stalų priekį - ten riejosi kažkokios mokinukės.
 - Gal galit sumažint gar... - pradėjo ji, tačiau tuomet išvydo, kad vienos jų ranka žaliuoja. Prakeikimas! - pagalvojo, lėkdama ton pusėn. Moonlight negalėjo patikėti: ar sunku negerti blogo atspalvio eliksyro??
    Nelaimingoji grifė Granger apalpo, Monicai likus metrui iki jos. Profesorė tyliai ištarė burtažodį ir stebėjo, kaip gaivaliojasi ta nenaudėlė. Jai paprašius vandens, išbūrė stiklinę, ir bumbėdama pasitraukė.
 - Jeigu sakau ryškiai žalia, tai ir gerkit ryškiai žalią...
    Dėkui Dievui, pasigirdo varpas. Ji stebėjo labai jau apgailėtinai besitvarkančius mokinius: vienas kitas pašlavė grindis, vos keli ingridientus nutempė iki sandėliuko. Monica buvo tvirtai pasiryžusi apšaukti juos visus ir areštuoti, tačiau pajuto, kaip gelia galvą.
    Nieko, per kitą pamoką atsiims... - pagalvojo ir nusvirduliavo pietų.