0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashton Hughes

  • III kursas
  • *
  • 70
  • Taškai:
 Puolėjai neartėjo, aukso šmaukštas ir Klarė neapsilankė, tad grifiukas ir toliau nuobodžiavo. Per lietų beveik nieko nesimatė, tad jautėsi aklas it kurmis. Šalia jo nieko nebebuvo ir būtų toliau nuobodžiavęs, jei ne per aikštę skardžiai nuskambėjęs švilpukas. Tai galėjo reikšti keletą dalykų - kas nors gavo muštuku taip, kad užsimušė ar reikia staigiai išgabenti į ligoninės sparną, arba viena iš gaudytojų sugavo šmaukštą. Muštukai, nors ir labai mylintys Ashtoną, tačiau šiandien nebuvo labai agresyvūs (tai reiškė, kad jei Hughes išgyveno du muštukus, kiti juos irgi galėtų išgyventi, nebent atmušėjas galvą uždaužytų blokštu), tad liko tik vienas variantas.
 Žinojo, kad Klarė buvo pastebėjusi šmaukštą, pats jį pamatė, tad galimybių, jog jis atsidūrė Švilpynės gaudytojos rankose nebuvo. Rungtynės baigtos, Grifų Gūžta laimėjo.
 Palikęs savo numylėtus lankus, berniukas leidosi žemyn, padarė kilpą ore ir kadangi nusileido šiek tiek per toli, linkstančiomis kojomis per purvą pribėgo prie savo komandos. Taip, pagaliau, rungtynės baigtos! Jis galės grįžti į pilį, kur bus šilta. Tačiau svarbiausia - Grifų Gūžta nugalėjo. Džiaugsmas grifų akyse buvo nenusakomas, o Ashtonas jautė palengvėjimą, kad nepaisant to praleisto kritlio, komanda vis vien išsiveržė į priekį. Viskas susitvarkė ir greičiausiai Adam'as jo neišmes iš komandos, nes pirmakursis nepadarė lemiamos klaidos. Pradėti kvidičininko karjerą ar bent jau pomėgį nuo pergalės buvo labai smagu. Kas, kad teks lankytis ligoninės sparne dėl tų prakeiktų muštukų. Kas, kad greičiausiai peršals ir ten apsilankyti reikės dar bent kartą. Svarbiausia, kad viskas baigta. Lietus vis dar plovė dabar jau nugalėtojų veidus, tačiau visi dabar buvo nebe tik peršlapę  bet ir laimingi.
Jis norėjo ką nors pasakyti, tačiau buvo užkimęs ir nežinojo ką, tad pasišypsojęs prie žaidėjų, su jais patraukė pilies link.
If you stand for nothing, what’ll you fall for?- A.Ham "Hamilton"