0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Kokiose keistose, netikėtose ar neįprastose vietose yra tekę rašyti RPG postus? :D
Tiesa, pati nelabai turiu, kuo pasigirti, nes juos dažniausiai rašau namie, tad įdomiausia vieta, ko gero, būtų Pamerkių traukinio stotelė.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Labai jau nemėgstu rašyti telefonu tai irgi dažniausiai rašau namuose, kur patogu ir viskas po ranka.
O pati keisčiausia... Turbūt tiltas virš žiedo Marijampolėje (kam įdomu, tas netoli stoties). Bet tada parašiau tik dalį posto, užbaigiau ir pasitaisiau namuose.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Nors tema velniškai gera, visgi kažko įdomaus, kur jau būčiau rašęs post'ą, nesugalvoju, daugumoj kartojas vietos, kuriose pasidaro nuobodu arba netyč atsidarau chat'ą, kur sėdi koks skolos išmušinėtojs. Galvoju, galimai vieną kartą rašiau post'ą lėktuve, nes atsimenu, jog kelionė mažumėlę prailgus buvo;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Man lėktuve tik fiziką teko aiškinti kai kam iš šito forumo... :(((
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Esu rašius daug kur, bet neįdomiose vietose. Mokyklos bibliotekoj prie kompo (po kurio laiko bibliotelininkė paklausė, ką darau), per informatikos pamoką prie kompo (nepamenu, ar postas, ar nd buvo), esu NiV postą rašius Kazlų Rūdos bibliotekoj, kartą kvidičo rašiau sėdėdama ant sūpynių ir eidama į autobusų stotelę. Bet dažniausiai, žinoma, namie.
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Kaip ir daugeliui, įprastai rašau namuose, bet tekę rašyti RPG ir automobilyje, ir traukinyje.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ar du, ar tris kvidičo postus rašiau ranka ir tą dariau darbe. Actually, ranka rašyt labai patiko ir dar geresni postai išėjo, gal reikės dažniau. Gal ir įdomesnių vietų atsiras. :DD
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Nežinau, ar informatikos kabinetas mokykloj yra labai keista vieta, bet tekę rašyti ten. Keletą kartų. Kai dar mokiaus. O esu rašius ir vidury miškų kažkur, ir per "vakarėlį". Lėktuve kol kas ne, bet gal dar pasitaikys.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Nežinau ar tai keista vieta ,bet rašiau traukinyje, lėktuve (į word). Netgi varžybose.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

Nėra kažkokios labai keistos vietos, galbūt tiesiog mokykloj..

[*tyliai pakeičia atsakymą, nes prieš aštuonis mėnesius per daug nusišnekėjo*]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ariella Annė Brown »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 243
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Na kompiuteriu (telefonu nerašau) esu rašiusi tik namie (prisijungiau į šį forumą kai jau buvo prasidėjęs karantinas). Na bet šiaip prisimenu kad buvo vienas toks išskirtinis atvejis: sėdėjau namie prie kompo, kol galiausiai mama susinervinusi (kodėl aš taip ilgai sėdžiu prie kompo) išvarė mane į lauką porai valandų. Tai ką? Pasiėmiau užrašinę ir keliavau sau po kaimą nosį į užrašinę įkabinus ir skrebindama lapus tušinuku :D Grįžus namo teko viską perrašinėti...
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Raya Maires

  • Burtininkė
  • ***
  • 50
  • Lytis: Moteris
Aš kažkaip tik namie, na yra vieną kartą buvę, kad rašiau pas močiutę

*

Neprisijungęs Kleonas De la Gardie

  • Smuklininkas
  • ***
  • 39
  • Lytis: Vyras
  • Antraštė
Nėra tos keistos vietos, nes dažniausiai rašau namuose, bet būna atvejų kai pradedu rašyti ant žolės kieme ar namelyje ant ratų, kai vyksta kokios kelionės.
Aš vis dar kalbu per miegus.
Aš vis dar sapnuoju.
Kaip galima tobula rimtis,
Kai mano protas toks triukšmingas?


*

Amina Mizuno

Probably mokyklos bibliotekoje, kai tave supa jaunesnių klasių mokiniai, kurie spokso ką veiki;D

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Parašiau postą Kauno oro uoste! :D
Savaime aišku, neįmanomai greitai atsakinėjančiam Alanui, nes žinojau, kad kelias dienas neatrašysiu. :D
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight