0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

 • Burtininkas
 • ***
 • 58
 • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
||Tema: bitininkystė||

Pirma žiobarotyros pamoka naujais mokslo metai. Pirmas rimtas Darren‘o užsiėmimas po ilgos vasaros, tačiau Hasley šeimos atstovas buvo be galo išsiblaškęs ir visiškai nepasiruošęs darbui naujoms pamokoms, naujiems bei seniems veidams, o tuo labiau gyvūnams, tačiau narvai kaip ir visad buvo prie jo stalo, tik šį kartą jau su visais patogumais. Buvo gultai, žaisliukai ir kiti maži, tačiau malonumą suteikiantys daiktai. Kad ir pasiruošęs, tačiau tikiuosi nesutikti kokių varlių. Pagalvojo profesorius. Be to, jis pats nesuprato kam ėjo į profesoriaus vietą ir vėl į tą patį dalyką - žiobarotyrą, tačiau jau kažką pakeisti buvo neįmanoma (buvo, bet jis to daryti nenorėjo).
Nuo pačio ankstyvo ryto, kai pradėjo ruoštis pamokai, jam viskas nesisekė, atrodė, kad jį būtų apsėdęs koks demonas, trukdantis kažką atlikti tobulai. Tačiau tai buvo išties įmanoma, nes vasarą jis lindo tikrai ten kur jam nereikėjo. Apie tai jis net galvoti negalėjo, todėl verčiau sėdėdamas profesoriau kėdėje, išblyškusiu veidu stebėjo mokinius ir skaičiavo vorus sienų kampuose, per skubėjimą paliktus gyventi dar vienai dienai. Vorai geriau nei mano pasidavimas gyvenimui. Liko tik susikaupti ir pradėti dar vieną pamoką. Suskambėjus mokyklos varpui ir mokiniams susirinkus į klasę, žiobarotyros klasės durys užsidarė, profesorius atsistojo prieš visą klasę ir užkimusiu balsu tarė:
-Sveiki susirinkę į pirmą žiobarotyros pamoką. Kaip matote ir vėl aš, Darren Hasley, ne jūs neapsirinkat, dėstysiu žiobarotyrą. Tikiuosi, kad naujiems veidams patiksiu, o seniems neatsibosiu dar labiau. Taigi, apsieikim be pamokslų ir pradėkime darbus, nes visgi šiandien ne sekmadienis. Šiandien pamoką pradėsime nuo lengvo teorinio klausimo. Ir kaip, beje, supratote iš daiktų klasėje, šiandienos tema bus susijusi su bitėmis, medumi ir vašku. Apibrėžiant – bitininkystė, – pasakė profesorius ir atsigėrė gurkšnį kavos, o mokiniams leido pagalvoti apie pamokos temą. – Taigi, papasakokite kokie bitininkystėje yra naudojami daiktai, prietaisai? Pasakykite po kažkokį daiktą ir apibūdinkite jį porą sakinių. Galite pasakyti kam naudojamas, kaip atrodo ir panašiai. Sėkmės uždirbant savo koledžui du lengvus taškelius. Be to, pirmakursiai, prieš pradedant atsakinėti, prisistatykite. - Ištarė profesorius paskutinius pamokos pradžios sakinius ir atsisėdo į savo suolą, kuriame paleido ausis ir rankas į darbą.

||Pamoką pratęsiu rugsėjo 6 dienos vakarą (orientuokitės į 20h.) ||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Cassidy Melens

 • Burtininkė
 • ****
 • 212
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Mergaitė nenorėdama vėl sėdėjo žiobaratyros pamokoje.Ji po vasaros tikėjosi išvysti naują žiobaratyros profesorių.Bet deja vėl buvo tas pats Hasley su savo visokiausiomis idėjomis.Ir jį išvydusi Vovere suprato ,kad reikės jį kęsti dar mažiausiai metus.Ji iš pradžių norėjo neatsakyti į klausimą ir jį ignoruoti.Bet antrakursė norėjo ir pelnyti bent vieną tašką ,o tam reikėjo atsakyti į klausimą ir atlikti praktiką.Todėl ji gan ilgai svarstė ką daryti.Kol pagaliau nusprendė ,kad atsakys į klausimą.Tad pakėlė ranką ir rimtu žvilgsiu bei piktu tonu prabilo:
-Yra toks prietaisas medsukis.Jis padeda iš korių jų nesugriovus išimti medų.Jis taip pat yra apvalus dažniausiai metalinis.
Varniukė visiškai nesistengė atsakyti į klausimą ir nebijojo ,kad atsakys blogai.   
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Daniela Kravitz

 • ****
 • 351
 • nothing is bigger than family ♥
    Ta žiobarotyra... Daniela nė pati nebežinojo, kodėl varginasi eiti į šitas pamokas. Kelios buvo tikrai įdomios, tačiau kuo toliau, tuo labiau ją traukė užsidaryti savo kambaryje ir neklausyti tų marmalų apie kvailus žiobarų išradimus. Taip, pasivažinėti traktoriumi praeitais metais buvo smagu, bet... kam tie daiktai išvis reikalingi burtininkams?
    Šiandienos tema buvo bitininkystė. Dėkui Dievui, penktakursė apie tai nusimanė. Tas nusimanymas apsiribojo žiniomis, kad medus gaunamas iš bičių, o be bičių pranyktų augalija, bet vis tiek - šiandien ji bent nesijautė kaip visiška prašalietė, neištarianti pavadinimų.
    Klausimas buvo keistas - ir iš kur jai žinoti apie prietaisus? Prietaisus, kuriais apdorojamas medus? Ją dar labiau nustebino mokinė, kuri pakėlė ranką ir greitai į tą klausimą atsakė. Nesvrabu, kad varnė - ar ji laisvalaikiu naudojasi tuo metsukiu?
 - Esu girdėjusi apie tokias bites, - ištarė Daniela. Parodysiu, ką žinau aš, - mintyse sukikeno. - Jei neklystu, jos... gamina medų? Apie procesą nelabai ką išmanau, bet galiu pasakyti, kaip jos atrodo. Mažos, su sparneliais, geltonai juodai dryžuotos...
“Because she looked like a monster, that’s why. And it never occurred to me that monsters might feel pain.”

*

Neprisijungęs Darren Hasley

 • Burtininkas
 • ***
 • 58
 • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Darren‘as gurkšnojo savo neseniai pasigamintą kavytę ir klausėsi mokinių atsakymų bei mėgino pastabėti ar koks mokinys neatsivedė savo gyvūno į pamoką, tačiau jis liko nieko nepešęs. Nei gyvūnų, nei atsakymų lavina nepasipylė. Gal ir gerai, kažką naujo sužinos pamokoje, o ir darbus galės normaliai atlikti be gyvūnų. Bent viena pamoka be varlių!. Darren‘as džiaugėsi, kad nėra varlių, tad išgirdęs vos porą atsakymų ir minutę tylos, jis atsistojo prieš klasę ir jau atkimusiu balsu tarė:
-Panelės Krisina ir Kravitz, vien už jūsų pastangas skirčiau du taškus, tačiau jūs juos ir taip gaunate, nes daiktai, bites irgi užskaitau, ir jų apibūdinimai yra idealūs, neturiu nei ką bepridurti. – Pasakė dviejų mokinių įvertinimus Darren‘as ir pasiėmė baltą pergamento lapą su visą svarbia informacija pamokos praktiniai daliai.
-Taigi, žiobarų pasaulyje yra be galo vertinamos bitės, na ne kiek jos pačios, bet jų darbo vaisiai – medus. Jis yra saldus, turi daug gydomųjų medžiagų ir yra sveikesnis cukraus pakaitalas, tačiau apie tai plačiau išgirsite kitose žiobarotyros pamokos. Senovėje bitės gyvendavo savo sukurtuose namuose – lizduose, tačiau keičiantis laikams, buvo sukurti dirbtiniai namai – aviliai, kuriuose bites dirba, gyvena, daugina, miršta bei žinoma teikia naudą žmonijai. Vieni yra nepatenkinti tuo, nes mat bitės yra kankinamos, tačiau kuriai grupei priklausot jūs, renkatės patys. Žinoma, niekur nedingo jų pačiu susikurti namai lizdai, tačiau tai tapo retesniu vaizdu, nes dabar dažniau taip gyvena jų priešės širšės, vapsvos. Manau užteks apie bičių gyvenimą, tačiau jeigu labai įdomu, galite daugiau informacijos rasti vadovėlio 15 puslapyje. - Padarė trumpą pertrauką Darren, prieš sunkiausią dalį.
-Manau pereikime prie tos dalies, kai paaiškinsiu ką šiandien veiksite. Veikla bus nei sunku, nei nesunki. Patirsite visko. Šiandien naudosimės burtažodžiu Apestamel, kurio pagalba medus pakeis spalvą į tamsiai raudoną ir sukurs bitės matomą vaizdą, tačiau, kad jį pamatytumėt, jums reikės paragauti mažiausiai šaukštelį medaus, o tada pasinersite į haliucinacijas. Taigi, jūs nuo mano stalo pasiimate vokelį ir ant jo esantį medaus indelį. Grįžę į savo suolus panaudojate Apestamel burtažodį, kad medus įgautų kitą spalvą, bei bitės užkoduotą vaizdą. Atplėšėte vokelį ir perskaitote kuo jūs tapsite ir kur jūs būsite, o tada išgeriate medų ir po kelių sekundžių turėtumėte patirtį haliucinacijas. Kad grįžtumėte atgal į klasę, jums reiks mintyse ištarti burtažodį Lematsepa, kurio pagalbą jus panaikinsite medaus poveikį, tačiau yra ir kitų grįžimo būdų. Pavyzdžiui, įgelsite kažkam, mirsite, pasibaigs užburto medaus poveikio laikas, jis trunka apie 50 minučių, tad jeigu burtažodis ir nepavyks, jums haliucinacijos vienaip ar kitaip baigsis. Na, o grįžę į klasę į vokelį įdėkite tą patį pergamento lapelį, tik ant jo pasirašykite vardą, pavardę bei vieną žodį patiko/nepatiko. Kas norite, galite parašyti kodėl. Tikiuosi, kad supratote ką šiandien veiksite ir tikiuosi, kad užduotį atlikti pavyks kiekvienam. Būtinai pasimėgaukite vaizdu ir veikla, kurią jūs patirsite bitės kaily.- Pasakė visą svarbią informaciją Darren‘as ir nužvelgė mokinių reakcijas.- Be to, jeigu medaus spalva taps žalia (jos pakeisti nebebus įmanoma), vadinasi jums burtažodis nepavyko iki galo (tariant nebuvote susikaupę iki galo, netvirtai laikėt lazdelę) ir vaizdas bus lyg pro tinklelį, visiškai kaip bičių ir bus sunku pasigrožėti vaizdu. – Viską iki galo pridūręs profesorius Hasley liko stovėti prieš klasę, tik pasitraukęs į šoną, kad netrukdytų vaikščioti.

||Reikalauju bent 3 post‘ų, kurių apimtis siektų +650 simbolių. Sutrumpintai ką turėsite atlikti:
(Pirmas post‘as)Pasiimate vokelį ir medų, grįžtate į savo suolą. Ištariate burtažodį, pakeičiat medaus spalvą ir atplėšiate vokelį. Po jūsų post‘u parašysiu komentarą, kuris nurodys, kas haliucinacijose jūs būsite (bitė motinėlė, tranas ar bitė darbininkė) ir kur (avilys, lizdas). Vien dėl to, kad kiekvienas netaptumėte tuo pačiu ir nebūtumėte ten pat, nes nevisi skaitot vieni kitų post‘us. Tačiau jūs turite pilną teisę palikti tą vietą ir išskristi į lauką.
(Antras postas). Išgeriate medų, patenkate į haliucinacijas ir aprašote ką veikiate, kokį matote pasaulį ir pan. Pasistenkite viską aprašyti kuo detaliau ir unikaliau.
(Trečias postas). Vienu iš būdų grįžtate į klasę, pasirašote ant pergamento lapelių ir pamokai pasibaigus paliekate klasę.
Visa tai yra rekomendacijos, darykite kaip jums patogiau, tačiau pirmame post‘e būtinai atplėškite vokelį.  Pamoką pabaigsiu rugsėjo 13 dieną. (Orientuokitės į 20h). Jeigu kyla klausimų, būtinai rašykite į a.ž..||

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • ****
 • 398
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
 Jones visiškai nieko nežinojo apie bites ir bitininkystę, tad per teorijos klausimą tiesiog tylėjo. Kiek pasėdėjęs savo suole vaikinukas išgirdo kokia bus praktikos užduotis. Ryan'ui ji pasirodė gana įdomi. Jis pats pirmas atsistojo iš savo suolo, tada nuėjo prie profesoriaus suolo ir paėmė medų ir vokelį į savo rankas ir grįžo į suolą. Atsisėdo į jį ir vokelį pastatė į šoną, o į rankas paėmė medų ir išsitraukė savo lazdelę.
- Apestamel, - ištarė pilkų plaukų savininkas. Medus lėtai ėmė keisti spalvą ir galiausiai pilnai nusidažė tamsiai raudona spalva. Rudaakis apsidžiaugė, kad kerai pavyko iš pirmo karto. Jones lėtai praplėšė vokelį. Tada perskaitė kas jame parašyta. Hmmm, įdomu pamąstė, o tada nusišypsojo ir ėmė laukti lango atidarymo ir išskrydimo pasibitėti.

||Bitė darbininkė, avilys.||

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Darren Hasley »
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • Vaiduoklis
 • ***
 • 138
 • Skanaus!
Mulungu sėdėjo visai sutrikęs. Kiek suprato, ši pamoka turėjo būti apie žiobarus. Jau buvo išmokęs, kad žiobarai yra nemagiškojo pasaulio atstovai - tokie kaip, pavyzdžiui, jo šeima. Tai reiškė, kad pamoka lyg ir turėtų būti suprantama ir lengva. Bet kur ten! Vaikas nesuprato nieko, kas buvo kalbama. Mokiniai net neprisistatė, niekas nekartojo tų pačių žodžių, be to, kalbėjo vos du bendraklasiai (nelaimei, tai buvo bendraklasės). Tad nenuostabu, kad afrikietis dabar buvo labai sutrikęs.
Vėl pradėjus kalbėti profesoriui Mulungu net nesistengė klausytis. Pamažu jis prarado susidomėjimą tuo, kas čia vyksta. Dabar labiausiai norėjo grįžti namo. Ten jį supranta, jis pats supranta kitus ir niekas keistai nežvilgčioja, kai tu ką nors šiek tiek garsiau pasakai... Deja, tokios galimybės dabar nebuvo. Reikėjo sėdėti čia ir bandyti kažką išmokti. Pamatęs, kad mokiniai eina prie profesoriaus stalo, Mulungu padarė tą patį. Vėlgi žiūrėdamas, ką daro kiti, pasiėmė medų ir vokelį. Nelabai žinojo, ką reikės daryti, tačiau tikėjosi, kad ką nors nugirs. Laimei, sėdėjo netoli nuo kito berniuko - kiek vyresnio mokinio pilkais plaukais. Afrikietis įtempęs akis ir ausis stebėjo, ką daro tas mokinys. Išsitraukė lazdelę ir pakartojo išgirstą žodį:
- Apestamel!
Tai buvo ištarta tokiu garsumu, kad tikriausiai girdėjosi net ir uždraustajame miške. Bet nieko neįvyko. Mulungu pakartojo burtažodį dar garsiau. Medus lyg ir pakeitė spalvą. Grifiukas nebuvo tikras, ar taip ir turi veikti kerai, bet liko patenkintas. Pagaliau paėmė į rankas vokelį. Puikiai suprato: jeigu ten bus kas nors parašyta, jis nesupras. Vis dėlto atplėšti reikėjo, tad vaikas taip ir padarė.
Nė vienas iš ten parašytų žodžių nebuvo girdėtas.

||Tranas, avilys.||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Ashton Hughes

 • III kursas
 • *
 • 70
 • Taškai:
 Apie žiobarus Ashtonas nieko neišmanė, bet nebuvo toks durnas, kad nežinotų kas yra bitė. Juk jų skraidė ir kartais visai nemažai laukuose, kartą vos neužmynė. Bitės nėra žiobarės. Jos tiesiog bitės. Paprastų paprasčiausios bitės. Mama kartais įdėdavo medaus į arbatą, kuomet susirgdavo ir tos žolelės su medum buvo pakankamai šlykščios, tad nebūtų pasakęs, jog medus yra pats nuostabiausias saldainis. Mintis, kad jį reikės valgyti buvo visai nepatraukli. Aš būsiu suknista bite? Ar aš einu į mokyklą tam, kad visokie neaiškūs profesoriai maitintų mane kažkokiom nesąmonėm, kurio sukelia... Ką jos sukelia? Kam aš išvis atėjau į šitą pamoką? Būtų geriau dar viena kerėjimo ar transfigūracijos, bent padėtų kuo nors. Kuo man padės mintis, kad aš buvau bite?
 Berniukas nepatenkintas nuėjo prie profesoriaus stalo, pasiėmė tamsiai geltono medaus indelį ir kažkokį popieriuką ir pagaliau padėjęs savo tingų užpakalį ant kietos mokyklinės kėdės, norėjo padaryti kitaip ir pirma perskaityti, kas ten parašyta, tačiau pasirodė, kad profesorius į jį pažiūrėjo ir grifas išsitraukė lazdelę, kurią laikė labai tvirtai.
 -Apestamel,- pasakė burtažodį, lazdelės galiuką laikydamas per porą centimetrų nuo medaus, tačiau jis nusidažė šlykščia Klastūnyno spalva. Nuostabu. Aš dar labiau bitė. Tikėdamasis, jog bent gaus ką nors įdomesnio (o kas tas įdomesnis ir pats nežinojo), pasiėmė vokelį.

||Bitė darbininkė, lizdas.||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Darren Hasley »
If you stand for nothing, what’ll you fall for?- A.Ham "Hamilton"


*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 891
 • Varliokas
Deoiridh kurktelėjo. Ji tupėjo ant kėdės ir tikėjosi sulauksianti atsakomojo kurkimo. Deja, nepanašu, kad klasėje buvo varlių - ar bent jau tokių, kurios būtų nusiteikusios bendrauti. Matthew buvo kažkur dingęs, animagė savo varlės nematė jau keletą dienų. Ji puikiai žinojo, kad mažoji draugė atsiras, tad pernelyg nesijaudino. Didesnį jaudulį kėlė klausimas: ką jai daryti dabar? Negi imti ir atlikti praktiką? Tai skambėjo labai jau neįdomiai...
Kurį laiką grifiukė ketino tiesiog tupėti ant kėdės varlės pavidale. Kadangi kėdė nebuvo minkšta, taip jai paprasčiausiai buvo patogiau. Jeigu ji daugiau nebekurks, galima tikėtis, kad profesorius nepastebės ir nebegrūs į tą kvailą narvą, ką labai mėgo daryti ankstesniais mokslo metais.
Vis dėlto kiek patupėjus Deoiridh pajuto kylantį nuobodulį. Pasigailėjo, kad pasirodė šioje pamokoje - juk atėjo tikėdamasi susitikti seniai matytas drauges... Kadangi neplanuotai liko viena, nebežinojo, ką daryti. Vis dėlto atrodė, kad teks atlikti pamokos darbą. Atsidususi (o varlės dūsauja?) ji atvirto į žmogų. Kurį laiką ramiai sėdėjo, mat nenorėjo atkreipti į save pernelyg daug dėmesio. Pamačiusi, kad jau yra gerų vaikučių, kurie klusniai atlieka pamokos darbą, rudaplaukė nenoromis atsistojo. Dar kartą nužvelgė klasę - ar čia tikrai nėra nė vienos žaliaodės? Panašu, kad ne. Kiek galėdama lėčiau mergaitė nudūlino profesoriaus stalo link. Ilgokai rinkosi vokelį ir medų. Eilinį kartą pagalvojo nieko nedaryti. O ką jis man už tai padarys? pagalvojo mergaitė ir kilstelėjo antakius. Areštas? Tarsi jai tai rūpėtų! Ką jau kalbėti apie kvailus koledžo taškus.
Galiausiai Deoiridh grįžo į savo suolą taip ir nepasiėmusi reikalingų priemonių. Daug įdomiau buvo stebėti, kaip pamokos darbą atlieka kiti. Mergaitė nebuvo tikra, ar išgirdo gerai, tačiau jeigu taip, ji turėtų kažkuriuo momentu virsti bite. Visiškai nejuto tokio poreikio. Užtat stebėti, kaip skraido klasės draugai... Tai skambėjo visai įdomiai.
Deja, klasės draugai, atrodo, nebuvo nusiteikę pademonstruoti, kaip iš tiesų atrodo praktika. Deoiridh atidžiai juos stebėjo, tačiau niekaip nepastebėjo nė vienos skraidančios bitės.
- Ar jūs šiandien atliksit pamokos darbą, ar ne? - kiek garsiau nei ketino suburbėjo rudaplaukė. Negi jai viską teks atlikti pačiai? Demonstratyviai atsidususi ji atsistojo. Piktai pažvelgė į profesorių - argi jis negali priversti mokinių dirbti?! Vėl nuslinko link jo stalo. Plačiai nusižiovavo, bet galiausiai paėmė reikiamas priemones. Neprisiminė, ką reikia padaryti pirmiau, tačiau nutarė pradėti nuo medaus. Išsitraukė lazdelę ir nukreipė ją į skystį.
- Apestamel, - burbtelėjo mergaitė. Pavyko ne iš pirmo karto, tačiau galiausiai medus tapo tamsiai raudonas. Tiesą sakant, atrodė labai nemaloniai. Aš tikrai šito negersiu nusprendė rudaplaukė. Ji sėdėjo suole ir svarstė, ar verta praplėši vokelį. Žinoma, kol neišgėrė medaus, nieko nebus, tačiau nežinojo, ar nori išsiaiškinti, kokia bite taps. Gal geriau vis dėlto nedaryti nieko? Tiesiog parnešti viską profesoriui, ir tiek? Arba gal netgi išeiti iš klasės? Ką jis man tada padarys? ir toliau mąstė Deoiridh. Klasėje, atrodo, vis dar nebuvo nė vienos bitės. Tad galiausiai mergaitė apsisprendė.
- Bailiai, - suburbėjo ji ir galiausiai praplėšė vokelį. Kažkodėl nebuvo labai jauku skaityti, kas ten buvo parašyta, tačiau galiausiai pažiūrėjo į tekstą. Lūpas paliko nusivylimo kupinas atodūsis.

||Bitė motinėlė, avilys.||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Darren Hasley »
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Cassidy Melens

 • Burtininkė
 • ****
 • 212
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Mergaitė išgirdusi ,kad jos atsakymas teisingas ji nudžiugo ir tokiu būdu ji gavo daugiau ryžto atlikti darbą.Kai ji išgirdo temą  ji šiek tiek  išsigando ,nes prisiminė kaip praeitą vasarą ji vaikščiojo po mišką.Ir kaip jai įgėlė bitė.Dėl to jai buvo gan kraupu ,kad ji pati turės kažkam įgelti.Tad ji net nepajuto kaip prabėgo pora minučių.Kai Vovere pagaliau grįžo į tikrovę.Ji nuėjo prie profesoriaus stalo ir pasiėmė voką ir medų.Kai ji grįžo prie savo suolo.Jos galvoje vis dar buvo praeitos vasaros įvykiai.Tad ji neiškarto pažiūrėjo į voko vidų.Po kiek laiko antrakursė atplėšė voką ir tyliai mintyse perskaitė voką.Ooo gal ... visai įdomu. Pagalvojo varniukė.Ir netikėtai ji prisiminė ,kad reikia pakeisti medaus spalvą tad ji pasiėmė lazdelę ir ištarė:
-Apestamel.
Jos laimiai burtažodis pavyko.Ir ji galėjo lengviau atsikvėpti.
||Tranas, lizdas.||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Darren Hasley »
Pasaulis mane stebina.

*

Neprisijungęs Elina Lun

 • I kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
Žiobarotyros pamoka nebuvo viena iš Elinos mėgstamiausių. Gal priežastis buvo ta, kad mergina mažai ką nusimanė apie žiobarus, nes būdama grynakrauje ji mokėsi ir skaitė kitokius dalykus negu paprastas žiobaras. Tiesa ta, kad mergina kartais pasvajodavo apie kitokį gyvenimą, kuris nesisietų su magija ar burtažodžiais, jai patinka išbandyti naujus dalykus tad nieko nuostabaus, kad vienai dienai ji sugebėtų pakeisti savo rutiną.
Kad ir kaip Elin stengėsi susikaupti jai buvo gana sunku, tad pirmąjį klausimą ji paliko atsakyti kitiems mokiniams ir nesuklydo, nes išgirdusi atsakymus suprato, kad nieko panašaus į tai nebūtų atsakiusi. Kitaip nei teorija, ją sudomino praktika. Nieko nelaukusi ji atsistojo ir grakščia eisena pasiekė Profesoriaus stalą, nuo kurio pasiėmė du svarbiausius reikmenis - voką ir medų. Grįžusi atgal į suolą pasiėmė burtų lazdelę į kurią visada žiūrėjo su kažkokia keista viltimi.
-Apestamel.-ištarė burtažodį gana užtikrintai ir vos po kelių sekundžių medus prarado savus atspalvius, lyg į jį būtų įsiskverbę kažkas kito. Elin vokelį atsidarė ir perskaičiusi žodžius ir jų per daug neapgalvojusi. Na, nėra to, ko aš negaliu, tiesa?

|| Bitė darbinikė, avilys.||
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Darren Hasley »

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • ****
 • 398
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
 Jones labai tikėjosi, kad bite darbininke bus įdomu būti. Juk apskritai bitės gyvenimas yra turbūt labai įdomus, tad ir buvimas tiesiog paprasta darbininke bus įdomus. Galiausiai pamąstęs apie įdomumus pilkaplaukis suvalgė medų esantį stiklainį. Po kelių akimirkų jo kūnas nebebuvo jo kūnas. Jis buvo bite! Jam pavyko. Berniukas nelabai žinodamas ką daryti tiesiog skraidė po avilį. Galiausiai susiprato, kad jam reikia skristi laukan ir rinkti medų bei apdulkinti gėles, kad šios augtų. Pilkaplaukis bitutės kailyje išskrido iš avilio ir surinko vienos gėlės nektarą. Tada skrido prie kitos ir padarė lygiai tą patį. Berniukas labai stengėsi viską padaryti gerai ir teisingai. Norėjo pabūti nors gera bite, jei nelabai sugeba būti geru žmogum.
 Kadangi skrisdamas į priekį vaikinukas galvojo tik apie nektaro rinkimą, jis pradėjo žvalgytis. Žmonės sėdintys šioje pievoje buvo labai dideli. Tiesiog milžinai. Rudaakis jų bijojo, kadangi šie galėjo sutraiškyti mažąją bitutę tai yra jį. Tada berniukas nužvelgė pievą, kurios gėlės irgi buvo didelės. O jos įprastai juk tokios mažos ir gležnos pamąstė berniukas stebėdamasis viskuo. Viskas tiesiog atrodė visiškai kitaip nei įprastai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ryan Jones »
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Elina Lun

 • I kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
Elina nieko nelaukė, netgi per daug negalvojo. Daugelis sakydavo, kad jos protas, o tuo labiau išvaizda yra visai ne pirmakursės, bet mergina nieko negalėjo pakeisti, o tuo labiau ir nenorėjo.
Vos perskaičiusi, kad taps bite darbininke nebuvo sužavėta, nes net neįsivaizdavo kaip viskas turi atrodyti paprasčiausio vabzdžio akimis. Medaus įsidėjo sau į burną ne daug, žinojo, kad medus saldus, o Elin nemėgo kai jos organizmą apkraudavo per didelis kiekis cukraus, nors šiuo atveju jo čia nebuvo. Merginai šiek tiek apsisuko galva ir suspaudė smilkinius tad ji prisimerkė, bet kai jau norėjo atsimerkti ji nebematė to, ką matė anksčiau. Ji buvo kažkokioje uždaroje patalpoje, kaip atsiminė - avilyje. Aplink buvo begalė bičių, tiek daug, kad nežinojai nei kur pasisukti ar ką daryti. Ši situacija buvo gana siaubinga merginai, įstrigusiai bitės darbininkės kūne. Elina klaustrofobikė, mažos erdvės jai buvo vienas iš košmarų. Staiga patalpa, kurioje buvo bitės ėmė šviesėti ir atsirado mėlynas dangus. Šalia stovėjo milžininas, kaip numanė mergina, žiobaras. Truko vos kelias minutes, kol Elin išskrido iš ten kai tik sugebėjo. Buvo neįtikėtinas jausmas skristi tarp oro, tarp gėlių ir viso kito, kas buvo nepastebima. Ji žinojo, kad jos darbas apdulkinti gėles bei rinkti nektarą, bet tai buvo darbas, kurio mergina nesiruošė vykdyti. Ji daug mieliau nuskrido į kažkokį balkoną ir pritūpė ant šalto vamzdžio, džiaugėsi, kad nutūpti iš viso pavyko, nes akys mažai ką įžiūrėjo kai viskas aplink buvo tik padidinto dydžio gigantai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Elina Lun »

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • Žurnalistė
 • *****
 • 891
 • Varliokas
Deoiridh visiškai nebuvo patenkinta tuo, ką gavo. Jai būtų daug įdomiau skraidžioti po žiedus, tyrinėti pasaulį ir veikti ką nors įdomaus. O čia... Panašu, kad teks tik sėdėti avilyje ir viskam vadovauti. Nuobodus jų gyvenimas... pagalvojo grifiukė vėl pradėdama svarstyti, kad gal visai neverta atlikinėti šitos pamokos darbo. Na taip, gal ir smalsu, koks jausmas būti bite. Vis dėlto... Aš juk žinau, koks yra jausmas būti varle, koks man įdomumas? pabandė dar vieną argumentą "prieš" pateikti rudaplaukė. Plačiai nusižiovavo ir pasidėjo galvą ant suolo. Bet koks noras ką nors daryti kažkur paslaptingai išnyko. Ne, ji geriau pasėdės čia  ir palauks, kol baigsis pamoka. O jeigu profesorius ką nors sakys... Na, blogiausiu atveju pasakys, kad yra klaikiai alergiška medui. Kilstelėjusi antakius Deoiridh pasijuto patenkinta: štai ir būdas išvengti darbo.
Ir vis dėlto po kokių dešimties minučių jai nusibodo tiesiog taip būti. Nesugalvojo, ką galėtų veikti, nes būti sugrūsta į narvą mergaitė visiškai nenorėjo. Pakėlusi galvą Deoiridh paėmė medaus indelį. Vis dar nenorėjo jo gerti. Deja, nesugalvojo, ką dar būtų galima nuveikti pamokos metu. Tai yra paskutinė mano gyvenime žiobarotyros pamoka apsisprendė škotė ir galiausiai išgėrė medų.
Kurį laiką atrodė, kad kažkas nesuveikė. Mergaitė net pradėjo mąstyti, kad gal pamiršo panaudoti burtažodį. Ar dar kas atsitiko. Aplinkui niekas nepasikeitė. Susiraukusi Deoiridh žvalgėsi aplinkui, kai staiga pajuto turinti sparnus ir keistą kojų skaičių. Na, pagaliau pagalvojo ji ir pabandė susiraukti, tačiau būnant bite šis veiksmas buvo gana sudėtingas.
Pirmiausia Deoiridh atkreipė dėmesį į tai, kad labai pasikeitė regėjimas. Jis skyrėsi tiek nuo žmogiško, tiek nuo varliško. Tai, reikia pripažinti, buvo gana įdomu. Varlės mato geriau galiausiai nusprendė grifiukė, nutarusi, kad laikas paskraidyti. Kadangi žaliaodės šio gebėjimo neturi, naudotis sparnais buvo gana sunku. Deoiridh suvokė esanti svarbiausia bitė avilyje, tačiau dabar jai norėjosi patyrinėti bitišką pasaulį. Negi sėdės ir lauks nežinia ko?! Tikrai ne!
Deja, skraidyti nebuvo lengva. Buvo šiek tiek apmaudu, kad kaip animago formos negavo kokio paukščio. Ne, varlės pačios geriausios! pati save subarė mergaitė. Deja, ta mintis buvo tokia netikėta, kad sparneliai atsisakė klausyti, ir mergaitė bitė motinėlė nukrito ant avilio grindų.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • ****
 • 398
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
 Bitė Ryan'as pristatė medų į avilį. Jis ir vėl išskrido iš avilio į lauką ir pradėjo rinkti antrą partiją medaus. Tada prisiminė, kad jam reikia kaip nors sugrįžti į klasę. Jis norėjo tai padaryti kerais arba įgėlimu. Kaangi įgėlimas atrodė daug įdomesnis variantas, berniukas nusprendė tai ir padaryti. Jis pradėjo ieškoti kokio nors žmogaus. Galiausiai pamatė rudų plaukų, gana neaukštą merginą. Vaikinukas būdamas bite lėtai priskrido prie jos. Tada nutūpė ant rankos ir suleido savo geluonį moteriškei į ranką. Po kelių akimirkų pamatė šviesą tunelio gale. Tada atsibudo ir vėl žiobarotyros klasėje. Pilkaplaukis šyptelėjo, kadangi buvimas bite buvo labai nuostabus nuotykis per pamokas. Jis paėmė pergamento lapelį ir plunksną, o tada pradėjo rašyti.
Citata
Buvau bitė darbininkė. Rinkau medų ir buvo labai smagu bei įdomu tai daryti. Tada įdėliau žmogui ir taip grįžau į savo kūną.
Ryan Jones III kursas

Viską parašęs padėjo lapą profesoriui ant stalo ir dingo iš klasės.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

 • Burtininkas
 • ***
 • 58
 • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Darren'as visą pamoką nuolatos stebėjo dirbančius mokinius, jų pasinėrimą į haliucinacijas, grįžimą iš jų, kad net nepajuto, kaip greitai praskriejo pirmoji žiobarotyros pamoka. Atrodė, kad laikas pradėjo eiti greičiau net nebūnant haliucinacijose, kurioje laiko nuovoka dingsta. Mokiniai dirbo puikiai, atrodė ir tikriausiai jautėsi pailsėję po vasaros atostogų. Be to, už lango buvo nepakartojamas oras, kuris kėlė nuotaiką.
Visiems sutvarkius lapelius, pergamentus ir nudundėjus mokyklos varpui Darren‘as atsistojo prieš visą klasę užbaigti pamokos. 
-Ačiū, kad šiandien puikiai padirbėjote. Tikiuosi, kad tapti bitėmis patiko ir iš pamokos išsinešėte tik geriausias emocijas, o jeigu kam ir nepatiko, tikiuosi kita pamoka tai atpirks. Tad iki kitos pamokos. Geros likusios dienos. – Pasakė Darren‘as ir pradėjo tvarkymo bei vertinimo darbus.
Pirma tvarkytis ar įvertinti mokinių darbus?. Nusprendęs, kad geresnė atmosfera vertinimui yra  švarioje klasėje prie puodelio kavos, pradėjo savo tvarkymo darbus.