0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 124
 • Lytis: Moteris
    Dideliu žalvariniu raktu Monica atrakino savo naująją klasę. Čia visai neseniai lankėsi - norėjo savitai pakeisti ilgokai nenaudotą kabinetą. Jos jaunatviškai akiai interjeras buvo visai nieko, tačiau vis vien norėjosi kitokių potepių. Sienas perdažė kuklia smėline spalva, čia buvusias užuolaidas perkeitė į raudono aksomo. Kur ne kur buvo seniai nelaistytų vazonėlių su žaliais augalais, tad Moonlight dalį jų sumainė su rožių kerais. Viena puse itin didžiavosi ir žinojo, kad mokiniai arba ims grožėtis, arba palaikys ją beprote: siena buvo padengta sodria sveika gebene, dar retokais lapais, tačiau vis vien įspūdinga. Kažin ar matosi, kad dėsčiau herbologiją?..
    Monica, žinoma, nebuvo "pasipuošusi" tradiciniu profesorių apdaru - juodi nepatogūs apsiaustai ją vemti vertė. Pirmai dėstymo dienai tiesiog išsirinko trumpą baltą palaidinę ir šviesutėlius laisvus džinsus - kas, kad truputį žiobariška? Kad atrodytų šiek tiek profesionaliau, užsimetė ir tamsų švarką, tačiau sagų segtis neketino.
    Kai skambutis nuskambėjo, į kabinetą sparčiai pasipylė mokiniai. Aišku, ne dėl troškimo įgyti vertingiausių istorinių žinių. Studentai greitai rinkosi dėl vienos vienintelės priežasties: didžioji menė stovėjo vos už kelių koridorių, o ką tik pasibaigusi pertrauka buvo pietų. Tačiau buvusi švilpė vis tiek užsidegė džiaugsmu, sąmoningai ignoruodama informaciją apie menės buvimą vos už sienos.
    Kai laimingi, sotūs veidukai įsitaisė pasirinktuose suoluose, Monica atsistojo ir kuo plačiau nusišypsojusi prabilo:
 - Sveiki, aš esu profesorė Monica Moonlight. Dalis jūsų turėtų prisiminti mane kaip buvusią herbologijos profesorę - šį dalyką dėsčiau vos prieš tris mėnesius, na, o dabar leidau pasireikšti Matthew. Dėstysiu savo mylimą magijos istoriją ir tikiuosi, kad net jei ir nuobodžiausite, pasistengsite pasitelkti aktorinius gebėjimus ir per daug plačiai nežiovausite.
    Akimirką nutilus, metė žvilgsnį į langą. Giedras dangus maloniai spindėjo. Tačiau ten, virš ežero, lyg ir matėsi juosvi, lietaus prisisunkę debesys. Tikėkimės, neprapliups tebevykstant pamokai...
 - Dabar greitai pagalvokite apie teorinį klausimą ir, na, nedelskite su atsakymu, nes pamoka ne tokia jau ir ilga. Ar žinote nors vieną dabartinę žiobarų įžymybę, gal istorinę asmenybę, kuri mokėsi čia, Hogvartse? Gal, jei esate girdėję, pasakysite ir mėgstamiausią pamoką ar pasiekimą tam tikrame būrelyje... Na?

    Manau, viskas ganėtinai aišku. Išsirinkite bet kokį su laiku neprasilenkiantį garsų asmenį (dainininką, aktorių, karališkosios šeimos atstovą...) Jei sugalvosite, pasakykite ir įdomesnį faktą. Teorija iki 7 dienos vakaro.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 savaites sukūrė Monica Lilly Moonlight »

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 323
 • Taškai: 94
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 3 savaites »
Deoiridh dūsaudama sėdėjo magijos istorijos kabinete. Neketino eiti į šią pamoką, tačiau į herbologijos profesoriaus vietą grįžęs Matthew šiek tiek keitė situaciją: jis ne tik būtų greitai sužinojęs, jeigu ji praleidinėtų pamokas, bet dar ir dėstė šį dalyką... Tad teko kažkaip kęsti šitą situaciją. Bent jau pietūs buvo skanūs niūriai pagalvojo grifiukė. Visiškai nejuto noro čia sėdėti. Suprato, kad nėra taip jau smagu, kai žmogus, planuojantis tapti tavo globėju, įsidarbina tavo mokytoju.
Pagaliau malonėjusi pakelti akis į profesorę animagė gavo gerokai nustebti: tai buvo ta pati mergina, kuri pernai dėstė herbologiją. Ir dar turėjo tiek įžūlumo paskirti jai areštą! Vis dėlto šis buvo gana keistas, tad Deoiridh pykčio nejuto. Ne, vietoj to jos lūpose sušmėžavo nieko gero nežadanti šypsenėlė. Mergaitė tikėjosi, kad profesorė jos nepastebės: juk daug įdomiau kitiems gadinti gyvenimą tada, kai jie to nežino. Teliko apsispręsti, kada pradėti veiksmą: ar pakentėti iki praktikos, ar nieko nebelaukti? Klausimas buvo sudėtingas, mat teorija buvo klaikiai nuobodus dalykas. Ypač šitos pamokos. Per teoriją galima pamiegoti priminė sau Deoiridh. O štai per praktiką... Niekada negali žinoti, ar nekils čia joks karas ar panaši nesąmonė. Ne, geriau miego laiką tam ir išnaudok. O per praktiką bus galima pasilinksminti. Kaip tarė, taip ir padarė. Vis dėlto prieš padėdama galvą ant rankų, kad galėtų pasnausti Deoiridh teikėsi sumurmėti:
- Sadiq Khan, Londono meras. Nemanau, kad paprastas žiobaras gali taip lengvai užimti itin svarbų politinį postą. Jis tiesiog privalo būti burtininkas.
Atsakymas buvo pateiktas taip tyliai, kad mergaitė tikėjosi, jog profesorė jos neišgirs. Juk nieko nežinojo apie tą žmogų, pasakė tik tai, kas pirmiausia atėjo į galvą. Tiesą sakant, Deoiridh net nežinojo, iš kur iš viso žino tą pavardę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 savaites sukūrė Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith »
https://kableliokeliones.blogspot.com/

Blogas apie mano keliones.

*

Prisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • II kursas
 • *
 • 209
 • Taškai: 20
 • whoops
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 3 savaites »
Teleskopas stovėjo ant stalo. Stalas šį kartą pasitaikė tvirtas, tad buvo galima tikėtis, kad prietaisas per artimiausias kelias minutes ant grindų neatsidurs. Toks variantas Elliw labai tiko, mat ji turėjo rimtesnių problemų: atėjusi prie kabineto ji pamiršo atidaryti duris, tad skaudžiai trenkėsi į jas, o dabar skaudėjo galvą. Tiesą sakant, beveik norėjosi verkti, tačiau švilpė stengėsi to nedaryti.
Mergaitė nebuvo tikra, kokioje pamokoje yra, tad ketino tylėti. Tikriausiai atsakymo į jokį klausimą vis tiek nežinos, tad geriau nė nesivarginti. Tuo labiau, kad apsijuokti nesinorėjo. Nepaisant to, kad profesorė neatrodė pikta (čia tau ne profesorius Koore!), rudaplaukė šiek tiek prisibijojo: ir Koore neatrodė piktas, kol nepradėjo švaistytis teleskopais. Vis dėlto geriau neišsišokti.
Elliw labai džiaugėsi pabaigusi pirmą kursą. Įtarė, kad antrieji metai bus lengvesni: ji jau turėjo draugę, pagaliau įsiminė, kaip vadinasi koledžas (mokyklos pavadinimas vis dar išnykdavo iš atminties vos tik į ją sugrįžęs), žinojo, kurių profesorių geriau privengti. Vis dėlto pamokos nepasidarė lengvesnės, profesoriai ir toliau klausinėjo kažkokių nesuprantamų dalykų, o Elliw ir toliau nežinojo, kam reikalingas teleskopas.
Ši pamoka neatrodė kažkokia išskirtinė: profesorė paklausė kažko, ko velsietė visai nesuprato: argi šioje mokykloje mokosi įžymūs žmonės? Ar tai reiškia, kad ir aš esu įžymi? sutrikusi pagalvojo ji. Ties šia mintimi apsistojo ilgam, svarstė, koks turėtų būti jausmas, kai tave visi pažįsta. Vis dėlto labai norėjosi bent kartą uždirbti koledžui kokį tašką - pernai kažin ar iš jos buvo daug naudos. Tad įsidrąsinusi pakėlė ranką ir ramiai ištarė:
- Liucija! - kiek sutriko, mat neprisiminė draugės pavardės. O gal niekada ir nežinojo? - Ji yra geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje.
Elliw nutilusi susimąstė. Jau buvo pamiršusi, ką reikėjo pasakyti, tačiau buvo tikra: bent jau šį kartą ji pasakė visišką tiesą: juk Liucija iš ties yra geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

 • III kursas
 • *
 • 134
 • Taškai: 62
 • Lytis: Moteris
 • You don't find Urla, Urla finds you
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 3 savaites »
Labai buvo keista, kad pirmojoje magijos istorijos pamokoje Cristal sedėjo su didele motyvacija ir net trupučiu jauduliuko. Paprastai magijos istorijos pamokos reikšdavo, kad ji turės papildomą pamoką pamiegoti, tačiau tą dieną ji kažkodėl buvo labai susidomėjusi istorija. Kaži tik kiek laiko tas susidomėjimas truks.
Jau pažįstama mokytoja tik pagerino grifės nuotaiką, nes profesorės Moonlight Herbologijos pamokos praeitais metais buvo labai įdomios, nors trylikametė ir neapsilankė jose daug kartų. Negalėdama pati atsistebėti savo susikaupimu ir susidomėjimu ji netgi išklausė visą profesorės įvadinę kalbą, nors už kelių minučių pamiršo ką ši tiksliai sakė.
Mokytojai uždavus klausią, mergaitė neskubėjo atsakyti. Geriau palauks kol pasisakys kiti mokiniai, tada bent jau neleptels kokios nesąmonės. Pasiklausiusi bendrakoledžės atsakymo ir visiškai nenustebusi po eilinio Elliw išsišokimo netrukus drąsiai prabilo ir pati Cristal.
- Tiksliai nežinau, bet esu daug kur girdėjusi, kad Hogvarste seniau mokėsi daininkas Maiklas Džeksonas. Nelabai daug ką apie jį žinau, tačiau iš nuotraukų jis man pasirodė kaip visai galimas burtininkas, - užtikrintai, nors nebuvo tikra savo atsakymu, pasakė trečiakursė.
Home is where the waves are

*

Neprisijungęs Vovere Krisina

 • II kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 80
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 3 savaites »
Mergaitė jau buvo pasiruošusi mokintis magijos istorijos mokslo.Ji nežinojo kodėl ,bet jai tas mokslas buvo įdomus .Tad ji laukdama kol profesorės pasakys temą ir užduos klausimą ji negalėjo nustygti vietoje.Ji net nesirūpino ,kad profesorė praeitais metais dėstė herbologiją.Išgirdusi klausimą Vovere nei truputi nesutriko.Ji puikiai žinojo ką atsakys.Ir ji nenorėdama nieko laukti norėjo kuo greičiau atsakyti.Bet deja Kalbėti pradėjo kiti ir jai reikėjo laukti.Kada jie baigs šnekėti ?. Klausė savęs antrakursė.Ir klausėsi kitų atsakymų.Kai visi baigė ji pakėlė ranką ir visiškai tvirtai be jokių abejonių pasakė:
-Esu skaičiusi ,kad karalienė Elžbieta antroji tiksliau Elizabeth Alexandra Mary Windsor.Yra žiobarų kilmės burtininkė.Ji yra seniausiai gyvenusi karalienė ,nes ji magijos pagalbą pasidaro eliksyrus.
Visas savo žinias apie ją pasakė varniukė.Ir nusišypsojusi laukė praktikos ir įvertinimo. 
''Tas kas skaito turi daug gyvenimų ,o kas neskaito tik vieną''

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 124
 • Lytis: Moteris
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 2 savaites »
    Monica ramiausiai stovėjo, laukdama atsakymų, nors žvilgsnis nervingai šaudė į vis artėjančius debesis už lango. Kai paskutinė mokinukė baigė kalbėti, profesorė luktelėjo kiek nusivylusi. Buvo tikra, kad atsakančiųjų bus daugiau - po velniais, taškų galėjo gauti už paprasčiausią spėjimą.
    Bent jau tie, kurie atsakė, daugmaž sugebėjo pataikyti.
 - Taigi, - ji antrąsyk peržvelgė klasę. Akys užkliuvo už kažkada prasižengusios mokinukės. - Deoiridh, puikus atsakymas. Net nesitikėjau, kad kažkas paminės Sadiq. Tai, ko gero, vienas geriausių, bet ir dažniausiai pamirštamų pavyzdžių. - Monica pažvelgė į trumpai apsikirpusią švilpę ir sumišusi nutęsė: - eeee... - Gal ji turėjo omeny kokią daininkę, bet iš jaudulio pamiršo paminėti pavardę? - Kitą sykį pabandyk, hm, paaiškinti plačiau. Panele Daunt, - lengviau atsikvėpė, pasisukusi į ankščiau herbologijoje neblogai pasirodžiusią grifę, - Maiklas Džeksonas iš tiesų studijavo Hogvartse. Įdomus faktas: po penkto kurso paliko mokyklą, mat jam įkyrėjo nesibaigiantys egzaminai.
    Monica skubriai apsižvalgė ir visai nenustebo, kad jos "įdomus faktas" sudomino labai nedidelę dalį mokinių.
 - Krisina, tu taip pat teisi. Tiesa, karalienei Elžbietai siaubingai nesisekė nuodai ir vaistai. Tiesiog pas ją dirba vienas talentingiausių šio amžiaus eliksyrininkų, Tijus Kanasetė. Jis mokėsi Biobe... - profesorė sustojo, kai suprato, kad žiovauja vis daugiau mokinių. Na, na. - Biobetonse. Tai gali būti vienoje egzamino užduotyje, tad įsiminkite, - pridūrė. Iš pradžių tokių faktų kišti neketino, bet gal taip šitie studentai pramoks klausytis?
    Monica išsitraukė popiergalių pripildytą pintą dėžutę ir pastatė ją ant savo stalo.
 - Taigi, praktika. Ateisite ir išsitrauksite vieną lapelį, ant kurio lauks viena žiobarų garsenybė ir tam tikra Hogvartso vieta, gal lauke, o gal pilies viduje. Toji vieta yra svariai susijusi su čia gautąja asmenybe, ir jūsų darbas bus išsiaiškinti, kokia ta sąsaja. Gal jūsų ištrauktas žmogus ten parašė pirmą dainą, gal įsimylėjo, gal susilaužė nosį. Toje vietoje, žinoma, lauks užuomina - išraižytas ženklas, popieriaus ar rūbo skiautė, rašinys, pėdsakas... Kelis turėjau sukurti savus, mat tie nebeišliko, bet daugelis yra originalai.
    Monica stabtelėjo, įsitikino, ar visi klausosi.
 - Pagal gautą žymę turėsit išsiaiškinti, kuo ta vieta tokia svarbi. Turėkite vadovėlį (425-469 puslapiai yra užpildyti čia besimokiusiomis garsiomis asmenybėmis), jei neišmanote žiobarų kultūros. Nieko, jei neturite tikslaus atsakymo: jums reikės pasamprotauti, atkapstyti kelias tikimybes, žodžiu, užuominos visko neatskleis, naudokitės logika. Tada ant pergamento aprašykite, ką radote ir kuo ta vieta svarbi. Darbus suneškite, vertinsiu. Sėkmės.

    Reikalauju trijų postų su mažiausiai 700 simbolių. Pagalbinis planas: pirmame ateinate, išsitraukiate lapelį, parašote, ką gavote, einate į nurodytą vietą. Antrame ieškote užuominos, samprotaujate. Trečiame pabaigsite: pasirinksite citatos šabloną ir surašysite mintis, lyg tai būtų galutinis jūsų veikėjo rašytinis darbas. Būtų neblogai, jei aprašytumėte, kaip grįžtate ir perduodate darbą.
    Žiobarų garsenybė gali būti šių laikų, gali būti istorinė ir jau mirusi - nesvarbu, daininkas, rašytojas, aktorius, valdovas, nusikaltėlis... Vieta gali būti minima knygose (pvz.: gluosnis galiūnas, astronomijos bokštas), tačiau galite patys sugalvoti. Žiūrėkite, kad garsenybės ir vietovės nesikartotų. NEPRASILENKITE SU HOGVARTSO EGZISTAVIMO METAIS.
    Praktika iki 20 dienos vakaro.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Monica Lilly Moonlight »

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • I kursas
 • *
 • 26
 • Taškai: 89
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 2 savaites »
Kiek Mulungu suprato, tai turėjo būti istorijos pamoka. Tai nebuvo tas dalykas, kuris itin domintų berniuką, tačiau praleidinėti pamokas tikrai nesinorėjo. Tad jis sėdėjo klasėje ir stengėsi klausytis. Žinoma, nelabai ką tesuprato, tad tylėjo. Teorinė dalis buvo be proto ilga, tad gerokai nusibodo. Labai norėjosi kažką daryti, nes tą pamokų dalį jis pamažu pradėjo suprasti. Pagaliau profesorė baigė šnekėti ir parodė kažkokį krepšelį ar kokį ten daiktą. Ilgai nesvarstęs afrikietis nulėkė pasiimti to, ką dalino profesorė. Jis ėjo plačiai išsišiepęs ir pasiėmęs lapelį užbaubė:
- Ačiū!
Nežinojo, kas ten bus, nors įtarė, kad nieko nesupras. Grįžęs į savo suolą garsiai perskaitė:
- Nelsonas Mandela, virtūvė.
Žmogus buvo girdėtas. Bet ką reiškia tas antrasis žodis? Afrikietis visai sutriko. Bibliotekoje radęs nemažą žodyną dabar jį visada nešiodavosi su savimi. Ilgokai rausęsis pagaliau išsivertė reikiamą žodį. Deja, tai nepaaiškino, ką reikia daryti. Vis dėlto pamatęs, kad kiti mokiniai eina iš klasės, grifiukas spėjo, kad jam reikia eiti į lapelyje nurodytą vietą. Deja, jis neįsivaizdavo, kur ta "virtūvė" yra. Kiek pasvarstęs jis priėjo prie profesorės ir garsiai, kad visoje pilyje buvo girdėti, paklausė:
- Virtūvė! Kur?!

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 124
 • Lytis: Moteris
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 2 savaites »
    Monica stebėjo mokinukus, besistojančius ir slenkančios prie jos stalo. Kai kurių veidai perskaičius lapelio turinį ištįso, kiti šyptelėjo, tačiau dauguma atrodė tiesiog... nuobodžiaujantys. Lyg tik išėję į koridorių planuotų nebesugrįšti.
    Profesorės žvilgsnį patraukė mažutis tamsiaodis garbanotais plaukais. Teorijos metu jo net neišvydusi, dabar Monica suprato puikiai jį girdinti: vien atėjęs lapelio padėkojo tokiu decibelu, kad vos langai nesutrūkinėjo. O tuomet, kai mokiniai pradėjo palikinėti klasę, jis vis dar neramiai sėdėjo, vartė kažkokią knygutę. Atsidususi Monica stojosi prieiti, tačiau tą akimirką grifas nusprendė palikti suolą ir iš tikro paprašyti pagalbos.
    Dėl seno įpročio buvusi švilpė palinko į priekį - žinojo, kad dauguma drovesnių vaikų nesusipratimus aiškinasi tyliai. Tačiau Monica pamiršo garsią berniuko padėką pamokos pradžioje, ir tam prabilus savo skambiuoju balsu krūptelėjo.
 - Virtuvė? - perklausė. Taip ir žinojau, kad su ja gali kilti problemų. Deja, nedaugelis mokinukų ne iš Švilpynės žinojo, kurgi slepias Hogvartso šedevrus ruošianti patalpa. - Ji prie pat Švilpynės bendrojo kambario, po Didžiąja mene. Susirasi? - pasidomėjo, visa savo širdimi trokšdama, kad nereikėtų trenktis per pusę pilies ir jį lydėti.

*

Neprisijungęs Vovere Krisina

 • II kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 80
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 2 savaites »
Mergaitė nenustebo ,kad teisingai atsakė ,bet vis tiek nudžiugo.Ji šiek tiek nuliūdo kai profesorė daugiau nekalbėjo ir pradėjo aiškinti praktiką.Išgirdusi ką reikės padaryti ji nieko negaišdama išsitraukė lapelį.Ir atėjusi į savo suolą paėmė lapelį kur buvo parašyta.
Citata
Keith Richards kiemas
. Vovere tyliai ,kad niekas negirdėtu perskaitė kas buvo parašytą.Man reikės apieškoti visą kiemą. Mintyse nustebo antrakursė.Ir klausiamai nužvelgė profesorę.Bet ji tai padarė ne tik dėl to ,kad bijojo ,kad ligai užtruks.Bet taip pat ,kad nebuvo niekada girdėjusi tokio vardo ar kažkas kas jį nešiotų.Ji apsidairė tikėdamasi rasti  užuominą ar tas kas pasakytu ką jai daryti.Bet ji nieko tokio nerado.Ir sėdėjo nieko nedarydama.O gaudyti vėjo laukose ji nenorėjo.Tad jai beliko tik tai paklausti mokytojos.Ir varniukė nuėjo prie stalo ir nedrąsiai paklausė:
-O kas yra Keith Richards ?
Po klausimo dvylikametė žiūrėjo į profesorę Moonlight.
''Tas kas skaito turi daug gyvenimų ,o kas neskaito tik vieną''

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • I kursas
 • *
 • 26
 • Taškai: 89
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 2 savaites »
Jeigu Mulungu gerai suprato, profesorė pakartojo tą patį žodį, nors ir ištarė jį kiek kitaip. Ar jis reiškia kažką kito? net sutriko vaikas. Apsižvalgė po klasę, tačiau nepastebėjo nieko, kas galėtų jam padėti. Ir kaip tik tada profesorė pradėjo kalbėti dar kažką. Grifiukas stengėsi sutelkti dėmesį į ją, tačiau buvo be galo sunku. Visų pirma, dėl to, kad jis neįsivaizdavo, ką ji šneka. Suprato tik vieną žodį: Švilpynė. Tikriausiai tai reiškė, kad jam reikia eiti link šio koledžo bendrojo kambario, bet kur yra tai? Afrikietis neįsivaizdavo. Juk pats nesimokė tame koledže... Liūdnai pažvelgė į profesorę.
Tuo metu prie jų priėjo ir kažkokia mergaitė. Lyg ir nebuvo pažįstama, tad Mulungu tiesiog tylėjo. Svarstė, ar verta paprašyti profesorės, kad eitų kartu su juo. Ji turbūt labai supyks nusprendė vaikas, tačiau kito sprendimo niekaip negalėjo sugalvoti.
Berniukas kurį laiką palaukė. Tikėjosi, kad profesorė baigs aiškintis su mergaite ir tada vėl dėmesį skirs tik jam. Tada bus galima paprašyti, kad eitų kartu su juo. Žinoma, tam reikėjo išsiversti reikiamus žodžius. Bijodamas ką nors pamiršti afrikietis nutarė viską užsirašyti. Galiausiai ant lapelio atsirado tekstas:

Citata
Nežinau, kur. Eiti kartu jūs?

Mulungu perskaitė tekstą ir pasijuto patenkintas. Atrodė visai angliškai. Tad nutaisęs sau įprastą plačią šypseną ištiesė lapelį profesorei.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 124
 • Lytis: Moteris
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 1 savaitę »
    Bekalbant su pasiklydėliu, priėjo ta pati Krisina, kuri paminėjo Anglijos karalienę. Monica nekantriai į ją pasisuko, vis dar mąstydama, ką daryti su berniuku.
 - Krisina, nagi, juk sakiau, kad viskas yra knygoje, - kuo švelniau tarstelėjo, nors buvo girdėti ir nemaloni gaidelė. - 425-469 puslapiuose, ieškok pagal abėcėlę. Prie Keith vardo bus parašyta metai, kuriais jis mokėsi, jo nuopelnai, gal net rasi kokį įdomesnį faktą. - Ir mostelėjo varniukei eiti. Vėl nukreipė žvilgsnį į grifą, kuris tiesė kažkokį popieriuką.
    Na, žinoma, - mintyse sudejavo Monica, skaitydamą jo turinį. Padėti vaikams, kuriuos ji mokino, buvo bene mėgstamiausias dalykas jos, kaip profesorės, karjeroje, tačiau ne šiandien. Vis dėl to dar turi sulaukti ir kitų mokinių su savo atsakymais...
    Bet grifo žvilgsnis buvo toks liūdnas, kad Moonlight tiesiog atsistojo ir spėriai patraukė prie durų. Staiga susverdėjo - atsiminė nuotykį pirmojoje herbologijos pamokoje, kai vienas mokinių nebežinojo kelio iš Uždraustojo miško.
 - Žiūrėk, - kuo aiškiau ištarė berniukui ir pritūpė, išsitraukdama lazdelę. Nukreipė ją į grindis ir sušnabždėjo burtažodį. Kaip mat pradėjo rodytis juosvi batų pėdsakiai, lyg nematomas žmogus lėtu žingsniu eitų koridoriumi. - Šitie pėdsakai neišnyks. Eik paskui ir surasi virtuvę, - pasakė, žinodama, kad šiek tiek sukčiauja. Dalis pamokos darbo ir buvo paklajoti mokykla, tačiau ką gali žinoti - šitas vaikas dar numirs požemiuose. - Grįši taip pat jais, supratai?

*

Neprisijungęs Vovere Krisina

 • II kursas
 • *
 • 96
 • Taškai: 80
 • Lytis: Moteris
 • Viskas nėra tu
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 1 savaitę »
Mergaitė gavo švelnu šiek tiek nemalonu atsakymą.Tad jai beliko grįžti prie suolo ir atsiversti vadovėlį.Vovere į savo suolą grįžo visiškai be jausmų ir emocijų.Ji atsivertė vadovėli ir perskaitė kur turėjo būti parašytą apie Keith Richards.Po kelių minučių skaitymo ji dar kartą pažiūrėjo į lapelį kurį buvo ištraukiusi ir dar kartą pasitikslino kur jai reikia eiti.Ir pagaliau po gerų dešimties minučių ji išėjo iš klasės.Gerai man reikia eiti į kiemą. Dar kartą save patikslino antrakursė.Nes nenorėjo nueiti ten kur nereikia.Ir ji pasuko link kiemo.Varniukė eidama nieko nesutiko nei mokinio nei profesoriaus nei dar kažko.Be to tuo metu buvo labai tylu girdėjosi tik tai dvylikametės žingsniai.Po kelių minučių ji jau buvo kieme jame taip nebuvo nei gyvos dvasios.Vovere po jį apsidairė ir pradėjo ieškoti kažkokio ženklo ar ko nors panašaus.
''Tas kas skaito turi daug gyvenimų ,o kas neskaito tik vieną''

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 323
 • Taškai: 94
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 1 savaitę »
Šita profesorė pagyrė Deoiridh. Tai, tiesą sakant, buvo siaubingai netikėta. Mergaitė manė, kad ji prisimins tik išdaigas, kurių praėjusių metų herbologijos pamokose netrūko. O čia... Grifiukė nenoromis pajuto kažką panašaus į pagarbą. Tiesa, tai, kad profesorė ją pagyrė, neturėjo reikšti, kad dabar animagė elgsis kaip gera mergaitė. Magijos istorijos pamokos buvo pernelyg neįdomios, kad per jas būtų galima tiesiog dirbti. Tuo labiau, kad čia buvo ir Elliw, kuri, aišku, teorijoje prišnekėjo kažkokių nesąmonių.
- Ji tikrai nesugebės nieko paaiškinti konkrečiau, gali nesijaudinti, - sumurmėjo grifiukė. Vis dėlto tą padarė pakankamai tyliai, kad profesorė neišgirstų.
Jaunai moteriai pradėjus aiškinti praktiką, Deoiridh demonstratyviai nusižiovavo. Su kiekvienu žodžiu darėsi vis aiškiau: ši pamoka ir bus tokia nuobodi, kokios mergaitė laukė. Ir ko aš čia iš viso atėjau? visai suirzo rudaplaukė. Tiesą sakant, neįsivaizdavo, ko atsivilko į kabinetą. Net į Elliw žiūrėti nebus įdomu: čia tau ne kokie nuodai ir vaistai, kur ji gali susprogdinti pusę klasės. Animagė sunkiai - ir garsiai - atsiduso. Žiūrėjo į vieną tašką nieko nematančiomis akimis. Staiga į galvą šovė mintis. Ji atsistojo ir lyg niekur nieko priėjo prie profesorės stalo pasiimti lapuko. Keli mokiniai jau buvo pradėję užduotį, tačiau popieriukų buvo likę nemažai. Žiūrėdama nekaltomis akutėmis Deoiridh įkišo ranką į dėžutę ir išsitraukė visą šūsnį lapelių. Kadangi keli liko, įkišo ir antrą ranką. Dėžutė liko tuščia, o grifiukė patenkintai šypsodamasi grįžo į savo suolą. Tiesą sakant, neįsivaizdavo, ką dabar daryti su visais tais lapeliais. Negi imsi ir išmesi? Ar jai reikia bent vieną pasilikti? Na, ko gero, reikia. Juk ji - gera mergaitė, profesorė turi matyti, kaip stengiasi atlikti pamokos darbą. Juk noriu jį atlikti daugybę kartų priminė sau Deoiridh ir sukikeno. Galiausiai pasidėjo visus lapukus ant stalo. Staiga suprato: juk ji turėdama gausybę variantų gali pasirinkti tą, kuris jai atrodo pats įdomiausias. Peržiūrinėdama vietas ir žmones dažniausiai atmesdavo dėl vienos labai paprastos priežasties: vieta, į kurią reikėtų eiti, buvo viduje. Deoiridh labai tikėjosi rasti kokią vietelę prie ežero. Galbūt tada pavyktų susitikti su varlėmis? Nepaisant to, kad viena žaliaodė pradėjo atvirai reikšti nepasitenkinimą dėl Deoiridh dinginėjimo, mergaitė vis dar džiaugdavosi leisdama laiką su jomis. Tad kodėl to nepadarius per pamoką? Juk tą užuominą galima rasti tikrai greitai. Bent jau taip galvojo Deoiridh.
Galiausiai pavyko rasti lapelį su užrašu:

Citata
Karolis VIII Maloningasis, ežero pakrantės medis

Rudaplaukė nusišypsojo. Neįsivaizdavo, kas tas Karolis, tačiau užteko to, kad eiti reikės prie ežero. Tik prieš tai reikėjo nuspręsti, ką daryti su jai nepatikusiais lapukais. Galiausiai paprasčiausiai nubraukė juos nuo stalo. Aišku, aplinkui atrodė kaip prisnigta, tačiau ketvirtakursė to nepaisė. Jeigu profesorei nepatinka, tegul pati viską ir sutvarko, tai tikrai ne jos problema.
Vis dėlto staiga Deoiridh pasijuto esanti labai pavargusi. Nemiegojo jau porą naktų, kas pastaruoju metu nutikdavo ne itin dažnai. Tad dabar pradėjo stipriai imti miegas. Kam reikalinga tokia praktika, kurios metu reikia vaikščioti? paklausė savęs mergaitė dar kartą nusižiovaudama. Piktai pažvelgė į profesorę. Ji galėjo suprasti kažkokį vaikščiojimą per herbologiją. Bet per magijos istoriją? Absurdas! Niekur aš neisiu! Kažkada yra tekę ragauti popieriaus - tuo metu tai buvo vienintelis turėtas maistas. Nepaisant to, kad dabar galėjo maitintis tikrai geriau, mergaitę suėmė smalsumas: ar ji dar sugebės nuryti popieriaus kąsnelį? Perplėšusi savo lapuką įsidėjo mažesniąją pusę į burną ir pradėjo neskubėdama kramtyti.
https://kableliokeliones.blogspot.com/

Blogas apie mano keliones.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • I kursas
 • *
 • 26
 • Taškai: 89
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 1 savaitę »
Profesorė kažką aiškino berniukui, tačiau jis suprato tik vieną žodį: virtuvė. Matė atsiradusius pėdsakus, tačiau nežinojo, ar gali manyti, kad jie nuves būtent ten, kur reikia. Šiaip ar taip profesorė buvo moteris, o šiomis afrikietis vis dar bijojo pasitikėti. Juodaodis atsargiai žvelgė į profesorę, bet atrodė, kad ji daugiau nieko nebepaaiškins. Grifiukas buvo kiek išsigandęs, tačiau galiausiai pradėjo lėtai eiti juodaisiais pėdsakais. Jis neįsivaizdavo, kur yra virtuvė, tad nežinojo, ar pėdsakai ten ir veda. Vis dėlto kito pasirinkimo neturėjo, tad žingsniavo ten, kur rodė profesorės sukurta magija.
Nepaisant to, kad pats žodis "magija" vis dar asocijavosi su žmonių gydymų, Mulungu pamažu pradėjo ja žavėtis. Puikiai žinojo, kad daktaras nebus, tačiau magija galėjo sukurti daug įdomių dalykų. Vaikas nekantravo, kada galės grįžti namo ir parodyti tuos dalykus tėčiui ir draugams. Deja, ši pamoka nebuvo iš tų, kuriose buvo daug magijos. Na taip, profesorė sukūrė šituos juodus pėdsakus, tačiau Mulungu spėjo, kad tai nėra pamokos dalis. Tikriausiai jie buvo sukurti tik dėl to, kad jis nieko nesuprato. Grifiukas nutarė, kad profesorė dėl jo pasistengė ir apsisprendė, kad pasistengs ją gerbti labiau.
Galiausiai pėdsakai atvedė jį į kažkokią patalpą. Čia labai skaniai kvepėjo, tad buvo galima spėti, kad tai ir yra toji virtuvė, kurios reikėjo. Po ją lakstė kažkokios mažos būtybės. Jos gerokai išgąsdino afrikietį. Gerai apžiūrėjęs vieną iš jų Mulungu taip ir nesuprato, ar tai berniukai, ar mergaitės. Tiesa, jie buvo tokie maži, kad vaikas bet kuriuo atveju nenorėjo su jais šnekėtis. Padarėliai kažką spygavo, tačiau Mulungu nekreipė dėmesio. Jis žinojo, kad turi kažką rasti, tad stengėsi susitelkti ties tuo.
Afrikietis slankiojo po virtuvę ir stengėsi neužminti nė vieno mažylio. Tai buvo gana sunku, nes jie nuolat malėsi po kojomis.
- Kodėl? - užbaubė jis angliškai. Atrodo, kad padarėliai jo išsigando, nes skubiai atsitraukė. Mulungu tik gūžtelėjo ir slinko toliau. Staiga ant tolimiausio stalo pamatė kažkokį popieriaus lapą. Neatrodė, kad jis ten ir turėtų būti, tad vaikas skubiai priėjo. Perskaitęs tekstą nieko nesuprato, mat jis buvo rašytas angliškai. Vis dėlto lapo apačioje pamatė Nelsono Mandelos pavardę ir suprato: tai yra kaip tik tai, ko jis ir ieškojo. Dar kartą perskaitė tekstą, bet vis tiek nieko nesuprato. Norėjo išsitraukti žodynėlį, tačiau suprato palikęs jį kabinete. Susiraukęs afrikietis išėjo iš virtuvės. Teliko tikėtis, kad juodieji pėdsakai tebėra, mat jis neįsivaizdavo, kaip dabar reikėtų grįžti į klasę.

*

Neprisijungęs Monica Lilly Moonlight

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 124
 • Lytis: Moteris
Ats: I magijos istorijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 1 savaitę »
    Baigusi aiškinti jaunajam Mululungu (Monica vis dar nebuvo tikra, ar tai tikrai jo vardas, nes nesugebėjo tiksliai išskaityti berniuko pavardės ant apsiausto), atsistojo. Vos sulaikė atodūsį. Deja, nors tai tebuvo pirma pamoka, profesorė jautė didžiulį nuovargį. Gal kitais metais pailsėti? - pagalvojo, prisiminusi darbus apie mokinių atradimus, kuriuos turės taisyti vos pasibaigs pamoka.
    Tačiau, žinoma, kelios poilsio minutės nelaukė Monicos tvarkaraštyje - atsisukusi teišvydo Deoiridh, patenkintai besišiepiančią. Lapeliai nuo profesorės drabo stalo metėsi aplink mokinės kojas, o ta puskvaišė, rodos, kažkokį popiergalį ir valgė.
 - Dieve šventas... - sumurmėjo Monica ir spėriai prisiartino. Žinojo, kad ta velnio nešta ir pamesta grifė nesitvarkys, tad mostelėjo lazdele ir gražino lapukus į krepšelį ant stalo. - Deoirdih, nuo praeito karto nepasimokei?
    Laukdama atsakymo, ji pažvelgė į nugraužtą lapelį mokinės delne.
 - Karolis Maloningasis? Žinok, tas ženklas prie ežero visai įdomus, patarčiau nesuryti viso lapo, - tarstelėjo atsiremdama į stalą. - Ar varlės poziciją nutarei pakeisti į graužiko?