0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • ****
 • 385
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
 Jones sėdėjo kerėjimo pamokoje. Ji švilpiui atrodė kiek nuoboka, kadangi daugelį kerų skirtų šiems metams švilpį išmokė tėtis, dar vasarą. Na, bet berniukas vis tik atėjo čia. Jam reikėjo uždirbti taškų Švilpynei. Švilpis išklausė teorijos klausimų, ir kadangi jie buvo super lengvi.
- Kerėjimas yra mokslas apie kerus, burtažodžius, kuriuos galima panaudoti gyvenime. Nedovanotini kerai yra Avada Kedavra, Imperio, Crucio. Mano mėgstamiausi kerai yra:Incendio kerai sukuriantys ugnį, Aguamenti vandenį sukuriantys kerai ir Bombarda kerai, kurie susprogdina tam tikrą daiktą. Šiek kerai man patinka todėl, nes yra savitai įdomūs ir savitai naudingi gyvenimiškose situacijose, - paaiškino vaikinas, o tada atsigulė ant suolo norėdamas pasnausti ir sulaukti šitos pamokos pabaigos.
There's no such thing as fate.

*

Neprisijungęs Reyna Grimm

 • III kursas
 • *
 • 34
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I am real witch. Just with no magic.
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
 Prasidėjus pamokai garbanė gavo klausimus, į kuriuos turėjo atsakyti. Deja, jos dėmesį blaškė nedrausmingi jaunesni mokiniai, kurie jau per pirmą pamoką gavo areštą.  Kadangi varniukei ir taip sunku buvo susifokusuoti, kai aplinkui vykdavo suirutė, mergina suprato - per šią pamoką jai bus nelengva. Galiausiai, užsidengusi savo galvą su rankomis nuo pasaulio, Reyna šiaip ne taip atsakė į profesorės užduotus klausimus.
Citata
1.   Kerėjimas – tai mokslas apie kerus, jų vartojimą, naudojimą. Taip pat tas žodis gali būti naudojamas apibūdinti pačiam kerėjimo procesui.
2.   Nedovanotini yra trys kerai – užvaldymo Imperius, nukryžiavimo Crucio ir nužudymo Avada Kedavra.
3.   Mano mėgstamiausi kerai yra Spongify, nes naudinga, kai kažką ištepi, kad galėtum kažkokį šalia esantį daiktą paversti, kempinėle ir išvalyti, Reparo, nes daiktai lūžta ir juos reikia sutaisyti ir Tarantallegra, nes kartais, kad diena praskaidrėtų reikia tik šiek tiek pajūdėti ir pašokti.
Baigusi pakėlė akis ir pradėjo svarstyti, ar profesorė nepastebės jos netvarkingos būsenos iš galinio suolo. Jos vėlavimo įprotis jai paslaugos nedarė. Kaip ir šiandien. Reyna prisiminė, kaip bėgo Hogvartso koridoriais, šokinėjo judančiais laiptais, gąsdino žmones portretuose, kad tik suspėtų į pamoką. Ir reikėjo jai nusnūsti tarp pamokų. Ir reikėjo jai tada atisėti žadintuvą, sau sakant, kad suspės. Bet kas pa-daryta, jau padaryta. Tik per savo skubėjimą varniukė pamiršo užsirišti Varno Nago spalvų kaklaraištį ir apsiauti batus, tad per Hogvartsą bėgo su šlepetėmis, dėl ko ji dabar ir atrodė kaip balta varna tvarkingoje klasėje. Ne veltui kitų klasių mokiniai į ją žvelgė, kaip į beprotę. Bet jos skubėjimas atsipirko - Prieš akis sušmėžavus Kerėjimo klasės durims ir dar nesigirdint skambučiui, mergina atsikvėpė - nepaisant savo nedoro vėlavimo įpročio ji suspėjo.
  Garbanė prisiminė, kaip usmukusi suole ir bandydama atgauti kvapą  nusičiaudėjo. Jos nosis bylojo apie neseniai esant sujudintas dulkes. Dėstytojos tvarkingas stalas tik patvirtino mintį, kad būta tvarkimosi. Gražiausia. Profesorė taip stengėsi palaikyti klasę tvarkingą, o aš atrodau, kaip iš džiovyklės ištraukta. Todėl dabar ji ir sedėjo toliau nuo profesorės. Ji gerbė Hogvarsto rūbų taisykles, ir visada bandė atrodyti tvarkingai, (Kad ir kaip retai tai pavykdavo). Dabar mergina slėpė savo šlepetuotas pėdas po suolu, klausėsi kaip dirbo kiti mokiniai ir laukė, ką pasakys profesorė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Reyna Grimm »

*

Neprisijungęs Torė Finitsis

 • VII kursas
 • *
 • 209
 • Taškai:
 • We’re dancing on tables
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
Nauji mokslo metai Torei kol kas neatnešė nieko gero. Namų darbus atlikti ji tingėjo, į pamokas keltis buvo taip pat sunku. Tačiau štai dabartinė šeštakursė ir vėl sėdėjo kerėjimo klasėje. Jaunesni vaikiūkščiai kaip visada kėlė didžiulį triukšmą. Ech, atrodo nespės pasikalbėti per visus metus. Ką padarysi, tokie jau tie vaikai. Mokytoja, atrodo, irgi buvo sugalvojusi sau patį paprasčiausią pamokos variantą. Tiesiog išdalino lapelius vaikams liepdama ant jo užrašyti atsakymus. Na, bet bent klausimai atrodė paprasti. Torė išsitraukė rašiklį ir tylomis rašė.
Citata
1. Kas yra kerėjimas? Kerėjimas – mokslas, nagrinėjantis kerus, jų panaudojimą įvairiose situacijose.
2. Kokie yra nedovanotini kerai? Avada Kedavra, Imperio, Crucio.
3. Išvardinkite tris savo mėgstamiausius kerus. Herbifors, Reducto, Levicorpus.
Mergaitė padėjo rašiklį ir pastumė lapelį kiek toliau prieš tai ant jo dar užrašiusi savo vardą ir kursą. Nekreipdama dėmesio į aplinkinių keliamą šurmulį, Torė pasirėmė veidą ranka ir laukė pamokos pabaigos.
You gotta help me, I'm losing my mind.

*

Neprisijungęs Sarah Rebecca Ó Briain

 • V kursas
 • *
 • 128
 • Taškai:
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
 Nors jau buvo ruduo, už lango vis dar buvo justi vasara. O Marlena vis dar vasariškai tingėjo. Deja, tingėjimas neišlaisvino jos iš pamokų prievolės, mat mergaitė ir vėl sėdėjo vienoje iš jų. Šį kartą - kerėjime. Lazdelė gulėjo ant suolo, Konstantinas tupėjo šalimais. Varliokas niekam netrukdė - tiesiog buvo emocinio palaikymo gyvūnėlis jaunajai klastuolei.
-Na, Kosti, kaip manai, šiandien viskas bus gerai?-padėjusi galvą ant suolo, šnabždėdama paklausė Ashley draugo. Mokytoja mergaitei atrodė šiek tiek keistoka, bet ji niekaip negalėjo nusakyti, kodėl. Tiesiog keista. O ir mokiniai, kurie vos gavę lapelius puolė balsu atsakinėti, ją trikdė. Jeigu jau lapeliai - tai raštu, tiesa?
 Marlena išsitraukė pusiau pilną juodo rašalo buteliuką ir nukramtytą plunksną. Konstantinas žiūrėjo į ją padrąsinamai. Akimis permetusi klausimus, rudaplaukė net nustebo. Tik tiek?
 
Citata
1. Kas yra kerėjimas?
Kerėjimas - mokslas apie burtažodžius bei jų veikimą.
2. Kokie yra nedovanotini kerai?
Avada Kedavra, Crucio, Imperius.
3. Išvardinkite tris savo mėgstamiausius kerus.
Episkey, Incendio, Protego.
Berašydama Marlena šiek tiek išsiterliojo pirštų galus bei nejučiomis persibraukė jais per veidą, tad ant žando dabar buvo ryškus juodas brūkšnys. Konstantinas, lyg norėdamas perspėti šeimininkę, tyliai kurktelėjo, bet kadangi ji varlių kalba nekalbėjo, tai nesuprato - tiesiog užsirašė vardą ant lapelio ir laukė, kas įvyks toliau.

*

Neprisijungęs Sebastianas Azrielis Herondeilas

 • VII kursas
 • *
 • 139
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • How would I tell her that she's all I think about?
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Tiesą sakant, Sebastianas pamokose buvo retas svečias. Tad faktas, kad dabar jis sėdėjimo kerėjimo pamokoje buvo beveik neįtikėtinas. Šeštakursis kvidičo žaidėjas nuobodžiavo tušinuku paišydamas stalą. Nesubrendėliai vaikiūkščiai rėkavo, klykavo ir gal netgi mušės. Sebukas per daug nekreipė į juos dėmesio. Nesuprato, kodėl šešiolikmečiams pamokos vyksta kartu su tokiais nieko apie gyvenimą dar neraukiančiais pipirais. Profesorei išdalinus lapelius, vaikinas nustojo teplioti suolą ir rašė ant gauto lapelio.
Citata
1. Kas yra kerėjimas? Kerėjimas – mokslas apie burtažodžius, teisingą jų naudojimą.
2. Kokie yra nedovanotini kerai? Avada Kedavra, Imperio, Crucio.
3. Išvardinkite tris savo mėgstamiausius kerus. Geminio, Engorgio, Everte Statum
Baigęs rašyti, Azrielis padėjo lapelį į šalį ir toliau tušinuku dailino stalą laukdamas pamokos pabaigos.
I've been in love. It's painful, pointless and overrated.

*

Neprisijungęs Élise Juliette Charron

 • VII kursas
 • *
 • 38
 • Taškai:
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
  Juliette beveik pavėlavo į pirmąją kerėjimo pamoką, tačiau tik beveik. Kiek pridususi jau drybsojo suole už varnių dievaičio. Ha, galės pamėtyt į galvą kokių nors skanėstų. Tokias mintis greitai nutraukė jai dar nė karto nematyta profesorė, kaip suprato, tai buvo įvadinė pamoka, tai lyg ir nieko nesiruošė čia kerėti. Trys paprasti klausimai garbanės nenustebino, ši tik šiek tiek apsidžiaugė, kad pernelyg nereikės judinti smegenų. Pastarąsias jau išjudino per savo rytinę treniruotę, kažkaip netyčia pati sau sudavė į galvelę, nuostabiai nepakartojamas vaizdas. Kol visi jau rašė, prancūzaitė dar tvarkėsi savo marškinukų apykaklę, kyšančią iš po juodo megztinio, taip pat neužmiršo ir jos koledžo spalvomis padabinto kaklaraiščio pasitaisyti. Šiek tiek pavėlė plaukus, o tuo metu jau ir pradėjo raityti atsakymus ant lapelio.
Citata
1. Kas yra kerėjimas? Kerėjimas - mokslas apie kerus bei jų atsakingą, teisingą naudojimą.
2. Kokie yra nedovanotini kerai? Avada Kedavra, Crucio, Imperio.
3. Išvardinkite tris savo mėgstamiusius kerus. Reducio, Finite, Depulso.
  Viską parašiusi, mergina nukeliavo perduoti lapelį profesorei, dar prieš tai eidama suraizgė savo vardus ir pavardę. Grįžo į savo suolą, jau buvo užmiršusi, ką žadėjo mėtyti į Sebastiano plaukus, tad tik ramiai nuguldė savo garbanomis apėjusią galvą ant stalo. Laukė pamokos pabaigos.
mais le soleil se couche et tout redémarre

*

Neprisijungęs Martin Grant

 • VII kursas
 • *
 • 252
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • R
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Martin'ui ėjo šešti mokslo metai ir jis jau nebesuskaičiuojamą kartą sėdėjo kerėjimo pamokoje, kurio profesoriai kiekvienais metais buvo vis kiti. Kerėjimas jam nebuvo įdomiausias dalykas, tačiau kiekvieną sykį eidamas į pamoką tikėjosi sužinoti ir išmokti kažką naujo.
Pamokos pradžia nebuvo itin įdomi, tačiau jam patiko tai, kad profesorė prisistatė gan mandagiai. Išklausęs trumpų kalbų ir gavęs lapelį su klausimai, jis pažvelgė į klausimus. Po kelių sekundžių neatkreipdamas į save dėmesio tyliai nusijuokė. Aš tai šešių metų jau būčiau galėjęs atsakyti. Koks burtininkas gali nežinoti bent į vieną klausimą atsakymo?. Supratęs, kad pamoka bus nuobodi, išsitraukė rašalo buteliuką su plunką. Pradėjo patį ''sunkiausią'' savo gyvenime darbą.
Citata
1. Kas yra kerėjimas? Kerėjimas tai mokslas apie skirtingų tipų kerus, jų veikimą ir atsakingą panaudojimą kasdieniame gyvenime, dvikovoje ar mūšyje.
2. Kokie yra nedovanotini kerai? Nedovanoti kerai yra Avada Kedavra (nužudymo), Crucio (nukryžiavimo) bei Imperio (užvaldymo).
3.  Išvardinkite tris savo mėgstamiausius kerus. Aberto, Ascendio, Impedimenta.
Atsakęs į visus klausimus Martin'as susitvarkė savo darbo vietą, padėjo galvą ant rankų ir laukė pamokos pabaigos.
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Mark Fraceller

 • V kursas
 • *
 • 58
 • Taškai:
 • Esu kažkas tarp bejausmio žmogaus ir perdėtai emocionalaus lavono.
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
Mark tyliai sėdėjo kerėjimo pamokoje. Nenoromis nepatogiai įsitaisęs ir taip nepatogiame kietame suole (na, gulint lovoje daug minkščiau) kažkur klasės gale, pradėjo klausytis dar nepažįstamos profesorės. Pajuodę paakiai, susišiaušę plaukai, ir išsiblaškęs žvilgsnis puikiai išdavė, kad klastuolis vėl praleido bemiegę naktį piešdamas. Piešiniai nieko gero apie jų kūrėją nepasakojo. Vienas iš tokių, kuriame demonai apsupę panikos priepuolio ištiktą žmogų, aiškiai rodė, kad garbaniaus mintyse neskraido spalvingi drugeliai. Giliau pasiknisęs atmintyje, prisiminė po lova paslėptą vaikino, panašaus amžiaus kaip ir trečiakursis, piešinį. Tą vaikinuką Fraceller sapnavo. Prabudęs paryčiais, atkartojo kiekvieną jo veido bruožą. Buvo keista tą piešinį slėpti, bet tam buvo (beveik) viską paaiškinanti priežastis - niekas negalėjo sužinoti, kad jis Mark'ui iš tiesų patiko...
Priėjus profesorei, Klastūnynui priklausantis mokinys nutraukė visus savo apmąstymus - kas, jei profesorė pastebėjo, kad Mark jos visiškai nesiklausė?
Laimei, ji tik padavė lapelį su klausimais. Kai kas puolė atsakinėti žodžiu, bet brunetas pasirinko ramesnį būdą - savo atsakymus surašė į lapelį.
Kurį laiką skrebeno plunksna, kol galiausiai lapelis atrodė taip:
Citata
Kas yra kerėjimas?
Kerėjimas - mokslas apie kerus, jų naudojimo galimybes.
Kokie yra nedovanotini kerai? Imperio, Crucio, Avada Kedavra
Išvardinkite tris savo mėgstamiausius kerus. Lumos, Alohomora, Vingardium leviosa (paprastučiai, bet reikalingi)
Lapelio apačioje pasirašęs vardą, pavardę, kursą bei koledžą, atsistojo ir nunešė popierėlį profesorei. Grįžęs į suolą vėl paniro į gilias savo mintis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Mark Fraceller »
Klaidžiojau naktyje ieškodamas atsakymų.


Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
Kerėjimo profesorė išklausiusi visų mokinių atsakymų ir perskaičiusi visus lapelius and jos stalo atsistojo ir tarė:
-Na visi šauniai padirbėjote. Tikiu, kad šiame kurse išmoksite labai daug naujų dalykų, taip pogi jūsų atsakymai buvo neblogi. Aišku visada yra, kur tobulėti, bet mes tik mokomės. Šią pamoką jus paleisiu truputį anksčiau ir tikiuosi, kad susitiksime kitą pamoką.
Žana stebėjo vaikus lekiančius iš kabineto. Ji tikėjosi, kad visi pagarbiai atsisveikins tačiau svajonės nevisada tampa realybe. Likus tik keliems mokiniams ji priėjo prie stalų ir juos visusnuvalė, vis gi virusai Hogvartse irgi siaučia. Nuvaliusi suolus ji linksmai nusišypsojo ir laukė kitos pamokos, kurią teks vesti.

Šiai pamokai tik tiek. Parašykite post'ą mažiausiai 600 simbolių, kaip išeinate iš klasės.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • III kursas
 • *
 • 148
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
Michelle sėdėjo savo suole ir galvojo apie ateinančią žiemą. Ji galvojo apie sniegą, Kalėdas, dovanas, besmegenius. Geltonplaukė norėjo, kad pas jos močiutę, Danijoje, šiemet labai daug prisnigtų...
Staiga Rivera pradėjo galvoti apie praktinę užduotį. Ji labai norėjo išmokti kokį nors naują burtažodį...
Jos mintis nutraukė profesorė, kuri paskelbė ankstesnę pamokos pabaigą. Švilpė apsidžiaugė ir iškart pakilo nuo suolo. Pirmakursė pasiėmė išsitrauktą kerėjimo vadovėlį, plunksną bei rašalą. Visus daiktus sukišo į kuprinę. Italė pristūmė kėdę prie suolo ir pradėjo eiti.
Pirmakursė atsisuko į kerėjimo profesorę ir mandagiai ištarė:
- Viso gero, profesore! Geros dienos.
Mergaitė nusišypsojo ir pajudėjo link kabineto durų.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

 • IV kursas
 • *
 • 365
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #25 Prieš 1 metus »
Į klausimą grifų gūžtos mokinė visai neblogai atsakė. Jau baigėsi pamoka , Kristina norėjo eiti iš klasės, bet pagalvojo padėti mokytojai nuvalyti suolus. Mergaitė neatsiklaususi pasiėmė skudurą ir pradėjo valyti suolus , skudurą apipylė dezinfekciniu skysčiu . Mokinė bevalant klasės daiktus netyčia save apipylė dezinfekciniu skysčiu .Kokia aš nerangi , ką dabar daryti juk rūbų su savimi neatsinešiau ir dar visą dezinfekcinį sunaudojau . Kristina išsigandusi pasakė:
- Aš labai atsiprašau , aš labai neatsargi , aš jums atpirksiu šį dezinfekcinį .
Mokinė prisiminė , kad savo penale ji turėjo mažame indelyje kvepiančio dezinfekcinio pasiėmė jį ir pabandė su juo pavalyti suolus . Kristina pabaigė valyti suolus ir išėjo iš kabineto. Prieš išeinant ji mandagiai atsisveikino:
- Viso gero .*

Neprisijungęs Vilkolakis Svajoklis

 • I kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
 • Gyvenimas vienas, brangink jį
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #26 Prieš 1 metus »
Atėjęs į pirmą kerėjimo pamoką Vilkolakis astsisėdo į suolą ir pradėjo laukti pamokos pradžios. Atėjusi Mokytoja prisistatė ir išdalijo lapelius su klausimais į kuriuos reikėjo atsakyti raštu.
1. Kas yra kerėjimas?
2. Kokie yra nedovanotini kerai?
3. Išvardinkite tris savo mėgstamus kerus.

1. Atsakymas: Kerėjimas yra mokslas kuriame mokomasi kerėti, levituoti daiktus.
2. Atsakymas: Nedovanotini kerai yra Avada Kedavra - žudymo kerai, Crucio - kankinimo arba nukryžiavimo kerai ir Imperio - užvaldymo kerai. Už bent vieno iš jų panaudojimą galima laisvai gauti bilietą į Azkabano kalėjimą į vieną pusę.
3. Atsakymas: Accio, Expelliarmus ir Expecto patronum. Į visus klausimus atsakęs Vilkolakis pasidėjo lapelį ant suolo krašto ir ėmė svajoti.

Pamoka jau baiginėjasi, atsakymų nebepriemu. Prašau perskaityti kitą post'ą ir pataisyti. (Kai pataisysi pastabą ištrinsiu AŠ)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Žana Mokslinčė »

*

Neprisijungęs Élise Juliette Charron

 • VII kursas
 • *
 • 38
 • Taškai:
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #27 Prieš 1 metus »
  Tatuiruotoji, rodos, taip ilgai laukė pamokos pabaigos, kad pačios smegenų vingiuose įsijungė laikrodis, kuris erzinančiai tiksėjo. Manė, dar sekundė ir išprotės. Bet tuomet klausą sudirgino profesorės balsas. Negalėjo skųstis, šis buvo visai malonus ausiai, tik kadangi Élisei skaudėjo galvą nuo rytinio susidavimo, visa aplinka tapo pernelyg erzinanti. Neramiai judino kairiąją koją, kol Žana dar kalbėjo. Susitiksime, kurgi ne. Nemanė, jog rodysis kerėjimo pamokose, jeigu jos bus tokios, kaip ši įvadinė. Įvadinės pamokos skirtos pirmakursiams arba per jas bent jau tegu pateikia visų mokslo metų planą. Ką mokysis, kokie atsiskaitymai, kada egzaminams ruošis, kada papildomos kokios nors pamokos. Ne, čia nieko nebuvo. Tik elementariausi trys klausimai, kuriuos net žiobaras atsakytų.
  Atsidususi atsistojo, burbtelėjo negarsų ,,viso gero" ir apsisuko eiti iš kabineto. Švelniai persibraukė per garbanas, vos girdimai suinkštė iš skausmo, tačiau į sparną eiti nežadėjo. Ką čia žinai, kokiais gėralais girdo mokinius. Nepasitikėjo jokia hilere salyne. Būtų leidusi verčiau josios galva pasirūpinti kokiam varniui, kad ir Sebastianui ar Mireilei. Jie atrodė patikimesni. Prieš dėdama koją per slenkstį, grįžtelėjo atgalios, ar nieko nepaliko. Ne, pasitaisė medžiaginį maišelį, prikrautą knygų ir visokių jai reikalingų dalykėlių, dar pagalvojo, hm, jog bent jau taškų užsidirbo, ir įsisuko tarp kitų mokinių į koridorių.
mais le soleil se couche et tout redémarre

*

Prisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 186
 • Tinginystė tik atrodo viliojamai bet tik darbas teikia pasitenkinimą
Ats: I Kerėjimo pamoka/ visiems kursams
« Atsakymas #28 Prieš 1 metus »
Elizabet nunešusi lapelį ant profesorės Moklinčės stalo, grįžo atgal į suolą ir liko ten sėdėti labai smarkiai pykdama ant profesorės Mokslinčės už tai, kad ji drįso už nieką (na gerai, ne už nieką, bet už tai, kad ji užkliuvo už kažkokios kuprinės) paskirti areštą! Ji taip smarkiai širdo ir pyko (retkarčiais ir nekentė) profesorės, kad net negirdėjo ką šneka visi kiti. Klastuolė su mielu noru būtų užkeikusi profesorę Žaną bet kokiais, kad ir žiauriausiais kerais. Vienuolikmetė visą likusį laiką spardė kojomis stalą ir neapsakomai piktu žvilgsniu stebėjo profesorę Mokslinčę (tikėjosi, kad ji pasijaus labai nemaloniai). Pirmakursė negirdėjo absoliučiai nieko (nes visą dėmesį skyrė pykčiui) todėl ji pasiliko klasėje ilgiau už kitus mokinius, nes nepastebėjo kaip visi išėjo. Ji atsipeikėjo, tik tada kai klasėje liko vos keli mokiniai. Vanesa su tokiu pykčiu išėjo iš klasės, kad geriau net nekalbėti.
Nėra nieko stipriau už norą gyventi