0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Marlena Ashley Hatfield

 • II kursas
 • *
 • 64
 • Taškai: 89
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #30 Prieš 2 savaites »
 Marlena miegojo ant suolo. Tiesą pasakius, visos šios kalbos apie neaiškios kilmės ir naudos marmalus vertė įprastai viskuo susidomėjusią varniukę knarkti. Nepadėjo ir tai, kad visą praeitą naktį ji praslampinėjo miške stebėdama gyvūnus. Na, gerai. Dar kai kuriuos ir pašerdama, bet tai nekeitė fakto, kad rudaplaukė į Varno Nago bokštą grįžo paryčiais. Vėliau net pusryčius pramigo!
 Pajutusi tai bala žino kokį sujudimą netoliese, Marlena pramerkė akį ir išsišiepė. Barsukšeškis! Ir dar šalia jos! Tingiai pasirąžiusi, ji nusižiovavo ir tarė:
-Nebijai, kad tavo ranką įkišiu į katilą ir laikysiu tol, kol mėsa nuo kaulų atšoks?
Šyptelėjusi, mergaitė pašoko ant kojų ir užsikaitė katilą. Ir išgirdo kurkimą. Pagalvojusi, kad jai pasivaideno, Ashley atidžiai nužvelgė klasę, bet matė tik dirbančius mokinius. Nė vienos varlės. Konstantino ji šiandien nesinešiojo, nes bijojo, kad kur užmigusi gali savo mažąjį draugą prispausti. Ak, jis jau išbandė savo laimę slėpdamasis nuo Lunos, nereikia Likimo dar labiau erzinti.
 Nusprendusi, kad varlės, kurios kurkia, nėra vertos jos dėmesio, Marlena grįžo prie barsukšeškio. Ir praktikos. Paėmusi abudu salamandros kiaušinius, sumetė juos į katilą ir išmaišė. Po to sekė beveik visos šermukšnio uogos, o ir tos, kurios buvo likę dėžutėje, „netyčia“ buvo Marlenos suspaustos delne. Raudoną masę mergaitė greitai nusivalė į švilpio plaukus.
-Vajėj, turbūt dabar turėsi eit maudytis ir maldaut kitų mokinių, kad tau duotų ingredientų. Kokia tragedija!-dramatišku balsu kalbėjo varnė, bet šypsena jos veide ir akyse išdavė pašaipą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Dorotėja Hopes »
Are you dead?/Sometimes I think I'm dead/'Cause I can feel ghosts and ghouls wrapping my head/But I don't wanna fall asleep just yet

*

Neprisijungęs Ashton Hughes

 • I kursas
 • *
 • 21
 • Taškai: 93
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #31 Prieš 2 savaites »
 Varlius buvo tos visai nedraugiškos draugiškiausio koledžo mokinės įkaitu. Moras kurktelėjo ištiesęs savo ilgas žalias kojas ir Ashtonas atsiduso. Būtų ji klastuolė... Bet ne, nebūtų gerai prisidirbti per pirmą pamoką, tad nepatenkintas kėblino link profesorės. Nepastebėjo pro jį praskrendančio Moro, jo lemties katile ir nebylaus varliško pagalbos prašymo.
 Prie profesorės stovinti mergaitė skundėsi, Ashtonui tai buvo neįdomu, tad jis žvalgėsi po klasę. Ant vieno suolo pamatęs vargšeles varles nebegalėjo išbūti ramiai ir nekreipdamas dėmesio į kitus mokinius, priėjo ir atsirinkęs Morą, kuris turėjo ilgiausias kojas iš visų, pasiėmė jį ir lyg kažką suprasdamas apie varlių gydymą ir mediciną, spustelėjo baltą varliaus pilvą, dėl ko gavo nestiprų smūgį iš kojos. Įsitikinęs, kad jis bent jau dabar gyvas, atsargiai įsidėjo į apsiausto kišenę ir sugrįžo prie profesorės Hopes.
 - Profesore, ar galima daugiau distiliuoto vandens?- prisiminęs ko švilpei reikėjo, paprašė ir įkišo ranką į kišenę, norėdamas patikrinti, ar gerokai pakaitintas varliagyvis vis dar gyvas ir kvėpuoja.
If you stand for nothing, what’ll you fall for?- A.Ham "Hamilton"


*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 109
 • Lytis: Moteris
 • Vivre est un acte égoïste
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #32 Prieš 2 savaites »
Jaunoji profesorė slėpė šypseną prisidengusi ranka. Nuodai ir Vaistai vyko lygiai taip pat kaip ji ir prisiminė - su visais gyvūnais, išpiltais ingredientais ir sumaištimi. Nors ir stengėsi vaizduoti pavyzdingą mokytoją negalėjo slėpti šilumos kurią kėlė šurmulys klasėje. O varge, negi ji tikrai mano, jog niekas nemato jos mažų išdaigų, nusijuokė sau mergina pamačiusi Galbraith skraidinant varles į katilą. Aš tikiuosi ji suvokia, jog čia klasė požemyje, o ne Didžioji salė. Vis dėl to dar kol kas ji nesistojo. Norėjo pamatyti kaip dėmesio ištroškusi grifė dar sugalvos. Per tą laiką ji sulaukė pirmojo užbaigto eliksyro iš varniukės (kaip netikėta...), ji linktelėjo mergaitei, jog ji galinti eiti ir tik tada atkimšusi buteliuką pauostė viralą. Hmmm, gan įmanomas naudoti pavyzdys, nusistebėjo ji. Tikėjosi daug blogesnio rezultato. Staiga, jai net nespėjus užkimšti buteliuko, prie jos pribėgo grifė ir pradėjo kažką malti.
-Oi, ramiai ir iš lėto,- atsisuko ji į ją. -Girdžiu tik Elliw, Elliw, Elliw. Būk atlaidesnė merginai, juk žinai, kad Hogvartse labai svarbu tolerancija. Pamoka dar nesibaigė, gali iš tuščių suolų gale pasiimti trūkstamų ingredientų ir pradėti iš naujo, o apsiausta vakare nunešk namų elfams. Be to, niekas netrukdo pakeisti partnerį arba dirbti vienai. O dabar šiu šiu,- ji pasiūbavo rankomis.
Tik mergina spėjo pasižymėti "nepakanti ir netolerantiška" prie Cristal vardo ir viena akimi užmatyti, jog viena mergytė kažkodėl iš dėžės ištraukė vietoj vieno kiaušinio du, prie jos priėjo dar vienas grifas. Kas jiems visiems yra? Nuo pat mokyklos laikų Hopes grifams neturėjo didelės meilės, nes buvusi varnė amžinai su jais konkuravo dėl pirmos vietos klasėje ir taškų. Net ir tapus profesore ši nuoskauda neišnyko ir nežadėjo greit to daryti.
-Ypač kai jiems vis ko reikia kas dvi minutes,- suniurzgė ji tyliai. - Kaip, kas čia pasakė? - Nekaltai pakėlė akis staiga supratusi, jog mintis ištarė garsiai. -Taip vanduo, taip distiliuotas, turėtų pakakti tiek kiek yra nepanaudotuose dėžėse gale, eik pasirausk, bet manau sakiau nešvaistyti medžiagų?
Dar kaltinamai žvilgtelėjo ji į vaikiuką ir vėl nudelbė akis į sąsiuvinį pasižymėdama, jog turi atidžiau skaičiuoti sudedamas medžiagas, kadangi dabar vienas eliksyras su dviem kiaušiniais taps ekspermentiniu. Nėra to blogo kas neišeitų į gerą, gal tai varnei pavyks sukurti visiškai naują eliksyrą, pagalvojo ji.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Dorotėja Hopes »

*

Neprisijungęs Ryan Jones

 • III kursas
 • *
 • 218
 • Taškai: 108
 • Lytis: Moteris
 • Niekada nesakyk niekada
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #33 Prieš 2 savaites »
 Jones visiškai nenorėjo atlikti praktikos su ta varne. O gal višta? mestelėjo smegeninė idėją Ryan'ui. Šis pusę lūpų šyptelėjo. Tada atsisėdo šalia atrodo Marlenos, kadangi prieš tai visą laiką stovėjo. Berniukas atsiduso.
- Ne, nemanau, kad tu taip padarysi, nes aš visų pirma klyksiu, o visų antrą turiu nemažai jėgos rankose, - pasakė berniukas, kadangi po praeitų muštynių pilkaplaukis vasarą treniravosi kartu su savo tėčiu. Jis mokėjo muštis ir ant rankų užsiaugino šiek tiek masės, tad buvo stiprus. Daugiau nebegalvodamas apie mergaitės grąsinimą švilpukas gamino eliksyrą. Dabar jis nusprendė, kad laikas įdėti kiaušinį. Tik, kad abu kiaušiniai jau buvo sumesti į katilą. Tikėjosi, kad netyčia nesusprogdins katiliuko. Tada lėtai įpylė šiek tiek distiliuoto vandens.
- Tu sudėk šermukšnius ir čiobrelius, - pasakė Jones. Staiga pajautė, kad ant jo plaukų atsirado košė. Berniukas suprato, kad tai šermukšniai. Pilkaplaukis suurzgė ir tą raudoną košę nuo savo plaukų nustūmė į katilą. Jis buvo labai nepatenkintas savo išteptais plaukais. Tikrai neragausiu eliksyro pagalvojo berniukas. Staiga išgirdo gailų sukurkimą.
- Varlytė! - sušuko berniukas. Jis nubėgo prie suolo kur matė varles. Jam neberūpėjo jo dabar rausvos ar raudonos spalvos plaukais. Jam reikėjo išgelbėti Varlytę. Jones nusinešė ją ant savo stalo ir iš dėžutė ištraukė likusį distiliuotą vandenį. Tada užpylė jį ant Varlytės ir tikėjosi, kad šiai bus geriau, kadangi ji atrodė prastai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Ryan Jones »

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • II kursas
 • *
 • 48
 • Taškai: 30
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #34 Prieš 2 savaites »
Greitai mergaitė sulaukė pasisveikinimo. Ji nusišypsojo, kadangi berniukas pasisveikino tikrai linksmai ir draugiškai. Zoey kiek nustebo nuo jo labai garsaus tono, bet jam pamokos matyt nėra labai įprastas dalykas, tad nebuvo nieko super keisto.
 Mergaitė nužvelgė visus likusius ingridientus. Tada paėmė du džiovintus laumžirgius ir juos įmetė į katilą. Po kelių akimirkų sulaukė afrikiečio klausimo.
- Todėl, nes mums reikia pagaminti eliksyrą ir visų šių ingridientų. Tokia yra šios pamokos užduotis, - ištarė Richter ir vėl nusišypsojo draugiška šypsena. Ji stengėsi būti pozityvesnė nei buvo šią labai blogą vasarą.
 Berniukui paragavus šermukšnio uogos Zo suraukė savo antakius, o jam pasakius ne nusijuokė.
- Geriausia neuostyti jokių eliksyrų. Jeigu jie neišneina turi labai šlykštu kvapą ir yra fe, - ištarė bondinukė ir išėmė distiliuotą vandenį bei čiobrelius iš dėžutės.

*

Neprisijungęs Mulungu Kinyonga

 • I kursas
 • *
 • 26
 • Taškai: 89
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #35 Prieš 2 savaites »
Zoey kažką šnekėjo, tačiau Mulungu nieko nesuprato. Vis dėlto mergaitė nusišypsojo, tad ir afrikietis atsakė plačia šypsena. Nors ir buvo nejauku sėdėti šalia mergaitės, grifiukas drąsiai laikėsi. Buvo akivaizdu, kad ji geriau supranta, ką čia reikia padaryti. Tai vaiką vertė jaustis nepatogiai: kažkokia mergiūkštė geriau nei jis, pirmojo genties vyriausiasis sūnus, geriau supranta užduotį? Tai buvo visiškai neatleistina! Vis dėlto Mulungu buvo jam nepažįstamoje šalyje ir aplinkiniai kalbėjo kalba, kuria jis be "skanaus" nelabai ką mokėjo pasakyti. Taip bandė save teisinti berniukas, nors vis tiek nesijautė gerai.
Jis žiūrėjo, ką daro Zoey. Taip iki galo ir nesuprato, ar jiedu turi dirbti kartu. Vis dėlto šviesiaplaukė Mulungu sumestų uogų neištraukė, tad jis spėjo, kad nesuklydo. Apsidžiaugęs Mulungu išrėkė:
- Gerai!
Apsižvalgęs po klasę suprato, kad ši pamoka yra labai triukšminga. Tokia triukšminga, kad net ir jo balsas skambėjo gana tyliai. Tad kiek pamąstęs įsidrąsino pasilenkti arčiau Zoey ir dar garsiau užbaubė:
- Gerai!
Įkišęs ranką į dėžę ištraukė kiaušinį. Šis priminė liūdnus dalykus, nes kiaušiniais jo šeima maitindavosi tada, kai nebūdavo, ką valgyti. Mulungu buvo sunku patikėti, kad tokio daikto gali reikėti tame katile. Vis tik ketino tai padaryti, bet vis nesiryžo. Jis atsisuko į mergaitę. Galvojo, kokiais žodžiais paklausti, ar tai ir reikia padaryti. Deja, niekas neatėjo į galvą. Dar kiek pasėdėjęs Mulungu galiausiai nutarė neklausti nieko. Jis įmetė kiaušinį į katilą. Tas sudužo. Mulungu, pamatęs, kaip yra švaistomas maistas, suirzo. Tiksliau, netgi supyko. Jis nusisuko nuo Zoey ir vėl kuo garsiau išrėžė:
- Ne!

*

Neprisijungęs Marlena Ashley Hatfield

 • II kursas
 • *
 • 64
 • Taškai: 89
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #36 Prieš 2 savaites »
 Švilpis bandė apsimesti stipriu ir rimtu mokinius, dėl ko Marlena tik prunkštelėjo. Ją erzino tokie žmonės. Visuomet teisūs, visuomet tobuli, visuomet viską žino. O ji? Maža, kvaila mušeika. Viskas.
 Katilas toliau raminančiai burbuliavo. Supratusi, kad jos porininkas net nesiruošia imt samčio į rankas, varnė ėmė pati tą marmalą maišyti. Jai patiko stebėti, kaip pamažėle keičiasi spalvos eliksyre skęstant įvairiems ingredientams. Gal netgi būtų pati sugalvojusi įkišti ranką į tą spalvų sūkurį, bet jai užteko smegenų, kad to nepadarytų, o tik grožėtųsi iš tolėliau.
 Viralo gaminimas sparčiai ėjo į pabaigą, kai švilpis išbėgo ieškoti savo varlės. Marlena prunkštelėjo. Neštis įvairiems skysčiams ir temperatūroms jautrų gyvūną į tokią pamoką? Tik peroksido išgraužtų smegenų savininkas galėtų taip pasielgti. O jos vargšas Konstantinas toliau tupi sau ramiai kambaryje, nes yra protinga ir kantri varlė.
 Kol jos porininkas vaikėsi varlę, Ashley subėrė čiobrelius, dar pamaišė viralą, pažaidė su ugnies stiprumu ir, galiausiai, supylė dalį į buteliuką. Skysčiui pravėsus, Marlena žiūrėjo į varlę gelbstintį švilpį. Šyptelėjusi, priėjo prie jo ir, beveik sugrūdusi buteliuką iki gerklės, suvertė neaiškų eliksyrą berniukui į burną.
 Atsitraukusi šiokiu tokiu saugiu atstumu, mergaitė skubiai pripylė dar vieną viralo buteliuką, greitai pakeverziojo vardus ir padėjo ant mokytojos stalo.
 Nelaukdama, kol barsukšeškis ją susiras ir parodys oi koks stiprus jis tapo per vasarą, Marlena išsinešdino iš klasės. Velniop viską.
Are you dead?/Sometimes I think I'm dead/'Cause I can feel ghosts and ghouls wrapping my head/But I don't wanna fall asleep just yet

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • II kursas
 • *
 • 48
 • Taškai: 30
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #37 Prieš 1 savaitę »
Greitai visi ingridientai jau buvo katile. Dabar reikėjo maišyti ir panašiai. Mergaitė paėmė samtį į savo rankas ir pradėjo maišyti. Kažkas katile smagiai spragsėjo. Labiausiai Zoey prašė savęs, kad katilas nesprogtų ir neišsitaškytų po kabinetą. Staiga, bemaišant katilą Zo išgirdo Mulungu. Jis garsiai užrėkė žodį gerai. Vėliau antrą kartą mergaitei prie ausies. Richter atsiduso, kadangi nebuvo pratusi prie tokių klyksmų. Plius jis kiek bijojo berniuko, kadangi po gyvenimo su teta ji bijojo beveik visų garsių garsų.
- Kas nutiko, Mulungu? - pasidomėjo mergytė kai Mulungu supyko ir nusisuko nuo jos. Ji nesuprato ką blogo padarė, tad kiek susinervino. Po kelių minučių baigė virti ir eliksyras. Blondinukė supylė eliksyrą į buteliuką ir užrašė vardus. Tada nunešė buteliuką profesorei. Iš tiesų buvo gana džiugu, kad su Mulungu darbas ėjosi gerai. Apie tai mąstydama mergaitė dingo iš kabineto.

*

Neprisijungęs Ashton Hughes

 • I kursas
 • *
 • 21
 • Taškai: 93
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #38 Prieš 1 savaitę »
 Grifas tik gūžtelėjo pečiais - jei jau taip saugojo eliksyrų dalis, galėjo kiekvienam atskirai išdalinti. Juo labiau, kad kažkokio vandens gaili. Ar taip sudėtinga gauti vandens? Juk ne lazdelę kainuoja. Jeigu ne tai, kad nuodų ir vaistų miškas buvo panašiai miškingas kaip ir herbologijos, būtų įpylęs paprasčiausio vandens ir nesukęs galvos, juk pats nežino, koks eliksyras gali išeiti ir jis neprivalo pavykti. Juk jam jo nereikia.
 Ashtono rausimasis dėžėse buvo panašesnis į bandymą susitvarkyti ir visko sugrūdimą atgal, nei rausimąsi it kurmiui žemėje, bet po kurio laiko iškilmingai atrado apdulkėjusį distiliuoto vandens buteliuką, kurio nebūtų atpažinęs, jei ne nublukusi etiketė. Ar mokykla saugo šitas priemones nuo Merlino laikų?
 Sugrįžęs prie suolo, grifas padėjo buteliuką priešais švilpės katilą ir pamatęs, kad pusė vandens išgaravo, o čiobreliai smirda dar labiau, nei namuose, nusikeikė. Pamaišė mediniu šaukštu, tuomet įmetė kelias šermukšnio uogas ir jas sutrynė tuo pačiu mediniu šaukštu. Juk sakė, kas čia beveik neįmanoma susimauti, tiesa? Viralui nusispalvinus oranžine spalva, sutrupino vieną laumžirgį į katilą ir nemaišęs įmetė kiaušinį. Šaukštu pramušė lukštą ir baltymas sušoko į gabalus. Fe, čiobrelių arbata su vabzdžiais ir kiaušiniu. Skystis katile nusidažė šleikščia ruda spalva ir Hughes pradėjo jį kuo greičiau maišyti, jog visi ingredientai suvirtų iki pamokos pabaigos. Tai vyko gan greitai, jie tirpo ir buvo keista, kad eliksyras skystėjo, o ne tirštėjo.
 Kuomet sutežo paskutinė šermukšnio uoga ir grifas ją dar kartą patrynė su šaukštu, eliksyras buvo beveik paruoštas. Berniukas dar truputį pamaišė, tuomet užgesino ugnį po katilu ir pasiėmęs buteliuką, ant jo užrašė savo vardą ir pavardę. Šiek tiek išlaistė pildamas, tačiau buvo įpylęs per daug vandens, tad skysčio buvo daugiau ir jo pakako buteliukui užpildyti. Na jau ne, negersiu šito marmalo. Jei profesorė norės, galės pati išbandyt. Aš ne laboratorinė žiurkė.
 Ashtonas patikrino, ar Moras gyvas (nors nebuvo ko tikrinti, kelis kartus maišant tą rudą smirdantį skystį jis sukurkė kišenėje) ir vos prisivertęs pasikelti iš suolo, nunešė eliksyro buteliuką profesorei.
If you stand for nothing, what’ll you fall for?- A.Ham "Hamilton"


*

Neprisijungęs Dorotėja Hopes

 • Nuodų ir vaistų profesorė
 • *
 • 109
 • Lytis: Moteris
 • Vivre est un acte égoïste
Ats: Pirma NiV pamoka visiems kursams/'20 ruduo
« Atsakymas #39 Prieš 1 savaitę »
Dora su džiaugsmu stebėjo klasėje basivystantį darbą. Atrodė, jog daugiau nuotykių ir nesklandumų nebebus - mokiniai artėjo prie darbo pabaigos, o tie kurie nespėjo atrodė pasidavę. Ji žvilgtelėjo į laikrodį ant riešo. Trys minutės ir baigsis jos pirmoji, įvykių kupina pamoka. Negalėjo sakyti, jog nesidžiaugia, nes atrodė, jog yra taip pavargusi, jog iš kojų išvirs. Vis dėl to ji tikėjosi turėsianti daugiau laiko pažinti mokinius. Na nieko, ramino ji save. Dar atsiras progų.
Paskutiniai trys vaikai atnešė buteliukus, o likusiems mergina mostelėjo ranka, kadangi aiškiai matėsi, jog darbo jie nebepabaigs. Išėjus paskutiniam mokiniui mergina mostelėjusi lazdele ir sutvarkiusi kaip uragano nusiaubtą klasę užrakino jos duris. Iki kitos pamokos.