0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Rašalo veidai '20
« Prieš 3 metus »
 Ar kada svajojai būti žurnalistu? Ne? Tai gal tiesiog matydamas „Magijos žiniose“ paskelbtus interviu su pavydu nužvelgdavai juos ir pagalvodavai: ech, o mano būtų įdomesni… Irgi ne? O gal tada tiesiog nori pasikalbėti su savo veikėjais, kaimynams nelaidant kreivų žvilgsnių?
 Siūlome jums nuostabų sprendimą visoms šioms problemoms - interviu su savo personažu! Visas istorijas, kurias turėjome galimybę mėnesių mėnesiais stebėti iš viską žinančio autoriaus pozicijos, šį kartą gali pakomentuoti jose dalyvavę personažai jūsų, jų kūrėjų, pagalba. Pamirštos detalės, graudžios priešistorės ir niekaip nemirštanti neapykanta ar tiesiog nuomonė apie niekada nesibaigiantį Anglijos lietų - interviu temos neribotos!

Bet pirma, žinoma, kaip ir visur kitur, laukia keletas taisyklių:

  • Interviu apimtis - mažiausiai 5 klausimai.
  • Interviu galima imti tik iš savo personažo.
  • Paimtą interviu dalyvis turi atsiųsti renginio organizatoriui, darbai bus talpinami šioje temoje neanonimiškai (virš kiekvieno paskelbto darbo bus iškart parašomas veikėjo vardas su nuoroda į jo profilį).
  • Organizatoriai pasilieka teisę darbų nepriimti, jei jie bus atlikti atmestinai.
  • Trijų geriausių interviu autoriams skiriami galeonų prizai: 1 vietai 15g, 2 vietai 12g, 3 vietai 7g.
  • Kūrinių parašymui skiriamos 7 dienos, balsavimui - 4 dienos.
  • Balsavimas vyks viešai: norintys balsuoti turės tai padaryti toje pačioje temoje, kur bus sukelti darbai. Dalyviai balsuoti negalės. Balsuoti reikės surašant eilės tvarka nuo geriausio iki blogiausio darbo.

 Darbus iki rugpjūčio 15d. 19h atsiųskite asmenine žinute man, žinutės antraštėje nurodydami: Interviu: (personažo, iš kurio imtas interviu, vardas ir pavardė be skliaustelių).

 Neišsigandai? Tai ko lauki? Čiupk kažkurį iš savo veikėjų, pasisodink jį arba ją ant kėdės ir pasiruošk automatinę plunksną, nes klausimų laukia begalė!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #1 Prieš 3 metus »
Vovere Krisina

Ar jūsų nuomonę pasaulyje trūkstą demokratijos ?

Vovere: Manau ,kad taip jos tikrai trūksta nors kartais būna dienų kai jos nelabai nori ir atrodo ,kad gali gyventi be jos.

Koks oras jums yra labiau prie širdies ?

Vovere: Esu toks žmogus kuriam visko reikia po truputi.Man nepatinka didžiulės pūgos ir dideli šalčiai ,bet ir nepatinką saulės kaitros ir karštis.Man reikia ,kad šiltą dieną papūstu vėjelis ir panašiai.

Ar bendraujate su žmonėmis kurie turi kitą religiją ?

Vovere: Jeigu žmogus yra toks su kurio galima pasikalbėti ar kažką aptarti tada jo ,jeigu ne tada abejoju ar su juo bendraučiau.Nes jeigu ir būtu mano religijos žmogus ,bet būtu visiškai š tikriausiai ir su juo nebendraučiau.Čia manau priklauso nuo pačio žmogaus.

Norėtumėt vadovauti kažkokiam verslui ?

Vovere: Abejoju , ne todėl ,kad būtu labai sunku tiesiog manęs tai visiškai netraukia.

Koks yra jūsų plaukų stilius ?

Vovere: Tiesą tą ,kad visai neseniai pakeičiau plaukų stilių.Tai dabartinis mano stilius yra susigarbanoti plaukus ir būti su palaidais plaukais.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #2 Prieš 3 metus »
Domantas Varnananagis

1.Kodėl kai Markas Moore smogė į pilvą Domui jam neskaudėjo?
Nes tą dieną aš buvau apsirengęs daug rūbų ir jų sluoksnis apsaugojo pilvą.
2. Kodėl jis negali apseiti be kerų?
Nes aš tiesiog negaliu be lazdelės. Ji man visas gyvenimas. O magijos pasaulis... Neišsižadėčiau ,net už galimybę valdyti pasaulį.
3. Kodėl jis nebijo ministerijos?
Nes pagal mane ministerija yra tik blusa šuniui ant viso pasaulio. Todėl jo ir nebijau. O bet to ką jie man padarys?
4. Kodėl jūs taip savimi pasitikite?
 Mane taip išmokė gyvenimas.
5. Kodėl jūs taip trokštate tapti profesoriumi Hogvartse?
 Gal tai paskatino didelė meilė vaikams ,o gal ir akys kurios septynerius metus matė tą rojų.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
Luna Gardner

1. Pradedant nuo Hogvartso... Kokią pamoką pakartotum, jei turėtum galimybę?
   Jei turėčiau galimybę? Nekartočiau nei vienos.
Bet visgi... Kokia pamoką pasirinktum?
   Net nežinau, ką už tai turėčiau gauti... Turbūt pasirinkčiau Soreno, kai apsilankiau pragare. Išties - nepamirštamas nuotykis. Arba Starko. Taip, turbūt Starko, kai padegiau jį.

2. Linksmi prisiminimai, o įsimintiniausias nuotykis?
   Oi, netikėtas "šuolis" nuo tilto. Rekomenduoju išbandyti visiems norintiems, ypač tiems, kurie nori, tačiau bijo. Tereikia aklo vaikinuko, kuris kažkokiu stebuklingu būdu nusitemps jus nuo tilto į upę. Po to, beabejo, pavaišins ledais.

3. Kalbant apie prisiminimus... Ką prisiminus nusišypsai?
   Turbūt tikitės atsakymo, susijusio su Elijah'u, tačiau kaskart nusijuokiu prisiminus Dafydd, kai šis Trafalgaro aikštėje tyčia atsitrenkė į mane, o kalta visgi likau aš. Tarsi eiti gatve, užkliūti už išsikišusios plytelės ir apšaukti pro šalį ėjusį žmogų. Kvailu gimęs - protingu netapsi.

4. Koks netikėčiausias gyvenimo vingis?
   Mayra ir Lukas. Luką pažinojau dar Hogvartso laikais. Pamenu, kaip su Elijah'u grasinom sudraskyti jo arklį, jei bus negeras (juokiasi), o Mayrą, pasirinkusią Iano pusę, palikau nieko nepešusią. Neabejoju, kad ji, kaip ir Lukas, manęs nekentė, tačiau Magijos Ministerijos mūšio metu viskas pasikeitė. Niekad nebūčiau pagalvojusi, kad jie galėtų būti kartu. Mayra nenuspėjama ir... Sutrikusi, o Lukas... Manau, jo laukia nuostabus gyvenimas su Mayra (juokiasi).

5. Pusmėnulio vilkai... Bene didžiausia ir geriausiai žinoma gauja. Kas sunkiausia valdant tokią gaują?
   Marlena. Iki tol su visomis problemomis ir sunkumais susitvarkydavau, tačiau ta mergaitė... Ištreniravosi ne vieną savo gaujos narį, bendraudama su pusšimčiu žmonių aš nežinau, kaip bendrauti su ja. Velnio neštas ir pamestas vaikas.

6. Ar kada pagalvojai, kas nutiks, kai pati tapsi motina?
   O, žinoma. Atsakymas paprastas - išprotėsiu. Aš nežinau, kaip deramai elgtis su vaikais ir tie žodžiai "pabus motiniški instinktai" manęs nepaguodžia. Turbūt išmesčiau vaiką iš rankų greičiau nei spėčiau sumirksėti.

7. Nepaslaptis, kad kai kurie vilkolakiai linkę nesutarti. Gerų santykių su Igoriu Greywindu nepavyko užmegzti jau pačioje pradžioje, tiesa? Galbūt teko bendrauti su kitais Greywindais?
   Taip, su Igoriu ėmėm nesutarti dar Hogvartso laikais. Nebepamenu, kodėl netgi per pirmąjį susitikimą susiriejom, tačiau neapykanta išliko ir ji tik auga. Su kitais Greywindais daug bendrauti neteko, tik puikiai pamenu dar vieną susitikimą su Dafydd ir Džeimsu. Šis Greywindas taipogi mano simpatijos neužsitarnavo, tačiau Dafydd turėjo puikią progą gauti papildomų taškų būdamas šeško kailyje. Visgi į Džeimso kelnes neįlindo ir jam neįkando…
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Matthew Turner

Ačiū, kad sutikote pasikalbėti. Vis dėlto kodėl pasirinkote susitikimui būtent šią vietą – El Retiro parką Madride?

Na... (sutrinka) Man tai yra vieta, kelianti tam tikrus prisiminimus, dėl kurių visada yra smagu čia sugrįžti. Nepraleidžiu progos tai padaryti, dėl to manau, kad pokalbiui ši vieta yra labai tinkama.

Galbūt pasidalinsite tais prisiminimais?

(ilgoka tyla) Jeigu galima, norėčiau juos pasilikti sau.

Žinoma. Metęs darbą Hogvartse nemažai keliavote – tiek po Didžiąją Britaniją, tiek po Europą ir netgi po pasaulį. Ar turite kokią nors širdžiai mieliausią vietą? Ar tai ir yra šis parkas?

(parausta) Manau, kad taip, El Retiro parką galėčiau pavadinti ta vieta, kuri man patinka labiausiai. Vis dėlto įsimintina ir Siena Italijoje, nes būtent ten susipažinau su Deoiridh.

Kalbant apie Deoiridh. Kaip jums pavyko užmegzti tokį tvirtą ryšį su mergaite, kuri, atrodo, niekuo nepasitiki? Kaip manote, kodėl būtent jūs buvote tas, kuriam ji padarė išimtį?

Visų pirma, reikia pastebėti, kad ji vis dar manimi iki galo nepasitiki. Dar yra daug dalykų, kurių apie ją nežinau. Tiesą sakant, ir pats dažnai savęs klausiu, kodėl ji parodė bent šiokį tokį pasitikėjimą manimi. Ilgą laiką atrodė, kad jai tai paprasčiausiai yra naudinga: juk apmokėjau tiek maistą, tiek apgyvendinimą. Vis dėlto galiausiai supratau, kad mus sieja daug daugiau. Spėčiau, kad tiesiog abu atsidūrėme tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje.

Kiek žinau, planuojate grįžti į profesoriaus kėdę Hogvartse. Turint omenyje, kad nelaikote savęs galingu burtininku, kodėl nutarėte grįžti? Ar tai susiję su tuo, kad susipažinote su Deoiridh ir vėliau – su Kaylie?

(sutrinka) Per tuos trejus metus, kuriuos praleidau keliaudamas, nemažai patyriau. Teko dirbti keletą darbų, kurie, žinoma, nebuvo mano svajonė. Tai buvo tiesiog būdas sužinoti vis ką nors naujo apie save. Galiausiai supratau, kad mokymas nėra toks svetimas, kaip man visada atrodė. Vis dėlto manau, kad taip, pažintis su dviem mokinėmis prie šito sprendimo kažkiek prisidėjo.

Kaip manote, ar nebus sunku būti tiek Deoiridh, tiek Kaylie profesoriumi, kai tapote jų globėju ir draugu? Turbūt būtų verta pabrėžti, kad situacija gali būti ypač kebli su Deoiridh.

Tiesą sakant, apie tai dar nemąsčiau. Ilgai negalėjau apsispręsti, ar pasakyti joms, kad grįšiu į Hogvartsą, ar ne. Iš anksto neketinau nieko sakyti: o jeigu jos pradės to laukti, o kas nors pasikeis ir man grįžti nepavyks? Sutartis vis dar yra nepasirašyta, tad negaliu būti užtikrintas, kad grįšiu ten dirbti. Vis dėlto tikiu, kad jeigu vėl mokysiu Hogvartse, sugebėsiu su jomis bendrauti profesionaliai. Su mergaitėmis taip pat neturėtų kilti problemų: iš Deoiridh iš viso neišpeši nė žodžio, jeigu ji nenori apie ką nors kalbėti, o Kaylie yra pakankamai suaugusi ir rimta, kad suprastų situaciją.

Mokinių būna įvairiausių, ypač turint omenyje, kad pamokos Hogvartse dažniausiai vyksta skirtingo amžiaus vaikams. Su kokiais mokiniais jums įdomiausia dirbti? Kartais jų būna tikrai problematiškų...

(susimąsto) Jeigu klausiate, su kuo dirbti yra įdomiausia, tai atsakymas, ko gero, ir būtų tie problematiški vaikai. Pavyzdžiui, dvynukai Gilbert. Su jais dirbti lengva tikrai nebuvo, tačiau nepasakysi, kad buvo neįdomu. Tad jeigu klausimas yra, su kuo dirbti įdomu, sakyčiau, kad tikrai su charakterį turinčiais vaikais. Bet jeigu klaustumėte, su kuo dirbti lengva, tai su tokiais, kurie tyliai atlieka pamokos darbą...

Deja, tokių mokinių nėra labai daug. Nemaža dalis paauglių, atradę kažkokią silpną profesoriaus vietą, mėgsta mokytoją paerzinti. Kaip tvarkėtės su tokiomis situacijomis?

(sutrinka) Manau, yra labai svarbu parodyti mokiniams pagarbą. Jeigu jie jausis negerbiami, ir patys elgsis labai nepagarbiai. Sakyčiau, profesorius turėtų neslėpti to savo trūkumo, jeigu jau mokiniai jį pastebėjo, nes tokiu atveju vaikai dar labiau norės tyčiotis. Visada stengiausi palaikyti draugiškus santykius su mokiniais. Manau, profesorius neturi būti „tas baisus dėdė“. Jis turi išmokyti akademinių dalykų, tačiau kartu ir būti pasiruošęs padėti kitokiose situacijose.

Vis dėlto kai mokiniai užauga, jie gali tapti ir draugais. Kaip manote, ar yra buvusių mokinių, kuriuos pats dabar įvardintumėte kaip draugus? Bent iš šono atrodo, kad tokia galėtų būtų Davina Murrell.

(tirštai išrausta) Tiesą sakant, pamokose jos visai neįsidėmėjau, sakyčiau, kad galbūt netgi nepasižymėjo geru lankomumu. Vis dėlto kartą susitikę kažkur pilyje pasišnekėjome kaip du suaugę žmonės, nors tuo metu jai buvo vos septyniolika metų. Tad, ko gero, jūsų tiesa – mokiniai gali tapti draugais. (veidas dar labiau parausta)

Juk būtent Davina jums priminė šaudymą iš lanko, ar ne?

Na, taip. Vis dėlto tenka pastebėti, kad man ten sekėsi itin nekaip. Telieka padėkoti jai, kad parodė didelę kantrybę mane mokydama. Turint omenyje, kad tuo metu buvau profesorius, ko gero, iš jos galėjau išmokti ir mokymo meno.

Galbūt pabaigai norėtumėte ko nors palinkėti Hogvartso moksleiviams, profesoriams ir kitiems magiškojo pasaulio gyventojams?

Pasakysiu paprastai: būkite laimingi ir gavę savo šansą nepaleiskite jo.

Ačiū už pokalbį.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Lukas Dubajus

Seniai seniai ateityje aš ir Lukas ėjome į hipodromą pasižiūrėti arklių varžybų. Būdamas nuostabus darbuotojas nepasiruošiau klausimų, tad beliko juos sugalvoti kol vyko varžybos ir užduoti juos po jų. Nors klausimų gerumas galėjo būti geresnis, bet teko pasitenkinti tokiu.
  -Lukai, -pradėjau kalbėti pasibaigus renginiui. -Už kurį žirgą pastatei daugiausiai?
  -Gašką, -kiek pagalvojęs atsakė šis.
  Šiam atsistojus ir man susiprotėjus, kad jis už mane aukštesnis kokiais dešimt centimetrų sumaniau paklausti visų taip mėgstamą klausimą:
  -Koks oras aukštai?
  -Geresnis negu pas tave rūsy.
  Kaip buvo galima suprasti jam šitas klausimas nelabai patiko, bet dėl atsakymo negalėjau per daug ginčytis, nes tai buvo tiesa. Kiti klausimai ėjosi pakankamai gerai. Aš jo paklausiau koks arklys laimėjo varžybas, kiek prarado pinigų, ką dabar veikia Mayra ir galų gale kada teiksis atsiprašyti Elliw. Galų gale išėjo labai nuostabus interviu atsidūręs ant laikraščio viršelio labai mažomis raidėmis.


Citata

Interviu su Luku Dubajumi
Už kurį žirgą pastatei daugiausiai?
Gašką
Koks oras aukštai?
Geresnis negu pas tave rūsy.
Koks arklys laimėjo varžybas?
Jeigu neklystu jo vardas yra Žėris.
Kiek praradai pinigų?
Na iš viso esu praradęs tikrai nemažai pinigų, na, o dabar tik dvidešimt galų.
Ką šiuo metu daro Mayra?
Aš nesuprantu kas jums yra? Jau neaišku kelintas žmogus klausia ką ji veikia. Iš kur man žinot, nueikit ir pasiklauskit.
Kada planuoji atsiprašyti Elliw?
Kada laikas ateis, tuomet ir atsiprašysiu, o dabar nematau esmės to daryti.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
Sorenas von Sjuardas

Sveiki, profesoriau von Sjuardai! Ačiū, kad sutikote skirti savo laiko interviu.
Sutikau, hm? Mano valia yra dar labiau įsivaizduojama netgi už tavo.
(Tyla, abu šypsomės).

Ką gi, mažumėlę netikėta. Tokiu atveju, galbūt nebūsi prieš, kad į tave kreipsiuosi vardu bei tujinsiu?
O kaip į tave kreiptis turėčiau aš?

Gali vadinti mane tiesiog autoriumi.
(Palinksi galva, šypteli) malonu.

Ar žinai, kur ir kada mes dabar esame?
(Lėtai apsidairo) tai – mano vaikystės namų veranda, viena mano mėgstamiausių vietų, kol buvau mažas. Tu sėdi fotelyje, kuriame dažniausiai sėdėdavau aš, o aš – tame, kur dažniausiai sėdėjo Leopoldas, mano senelis.

O kada?
(Mažumėlę sutrinka) manau, dabar yra saulėtas rytas. (Žvilgteli pro langą) ko gero, ankstyvas pavasaris. Močiutė vis dar gyva, nes ant palangės žydi amerikinė sapnagėlė. Galbūt tai tebėra penkioliktas amžius?

Taip, visiškai teisingai. Ar gali papasakoti, kuo ypatingas tau yra šio kambario atsiminimas?
(Liūdnas šyptelėjimas, tyla). Tiesą sakant, nesmagu pasakoti tai, ką tu ir taip žinai. Šiame kambaryje mano akivaizdoje buvo žiauriai nužudytas žmogus, kas visiems laikams mane atgrasė nuo polinkio į žmonių kraują (nutyla). Šis vaizdinys mane persekioja iki šiol. Matau jį, jei išgeriu migdomojo eliksyro arba patiriu haliucinacijas.

Taip, tiesa, tai labai svarbus tavo gyvenimo įvykis. Visgi nuo įvykių pereikime prie asmenybių – kaip galvoji, kokia asmenybė labiausiai pakeitė tave ir tavo gyvenimą?
Būtų labai sunku išsirinkti vieną. Nežinau... Pirmi du, šaunantys man į galvą, yra senelis Leopoldas ir Natalja Gorenko. Leopoldas davė man tokias moralės nuostatas, kuriomis vadovaujuosi iki šiol ir labai įkvėpė mokytis bei pačiam mokyti. Būdamas gydytojas ir buvęs antgamtų, praradusių moralės jausmą, medžiotojas, Leopoldas turbūt ir man perdavė panašias savybes ir siekius. Natalja... Su ja yra šiek tiek sudėtingiau.
(Erdvė aplinkui mus pasikeičia, dabar esame gigantiškoje ir puošnioje rūmų salėje ir sėdime už stalo, nukrauto valgiais – tai vieta XVII amžiaus Rusijos caro rūmuose).

Po teisybe, tiems, kurie skaito apie tave, labiau žinoma yra Natalie Kavendiš, o Gorenko istorija atskleidžiama tik detalėmis bei užuominomis – didžioji šios istorijos dalis liko juodraščiais stalčiuje.
(Šypteli, patyli) nežinau, ar turėčiau padėkoti, jog ši mano gyvenimo dalis visgi liko paslaptimi, ar papeikti tave kaip rašytoją, kad jos nepaviešinai.

Ar pats norėtum atskleisti ką nors daugiau apie ją?
(Atsilošia, paremia galvą ant rankos) nežinau, ką jie apie ją žino. Tai buvo mano sužadėtinė, nužudyta šioje salėje beveik prieš pat vestuves, nors visiškai to nenusipelnė. Poetė. Inteligentė, neįtikėtinai įžvalgi moteris. Neįtikėtinai drąsi... Turbūt tiek. (Dar pamąsto, bet linkteli, leisdamas man tęsti).

Ačiū tau. Tuomet truputį pakalbėkime apie laiką. Kaip galvoji, kiek tau metų?
Man metų? (Sutrinka) ar turi mintyje Durmštrangą? (Aš papurtau galvą). Man yra 530 metų.

Aš užrašiau, kad tau tiek metų, sukūriau tavo gimimo datą. Iš tiesų tavo amžius kitoks.
Tiesa... Netgi amžius?.. Ką gi... Neįsivaizduoju.

Yra viena įdomiai skambanti sąmokslo teorija, vadinama, berods, Praėjusio Trečiadienio teorija. Ji teigia, kad visi mes esam sukurti praeitą trečiadienį, tad tik savaitė mūsų prisiminimų yra tikri, o visi likę – sukurti, sufalsifikuoti. Šiuo atveju, deja, tai yra arti tiesos, nors tu gyveni kur kas ilgiau nei savaitę. Galbūt pabandyk spėti?
Nežinau... Gal bent šimtas? (Papurtau galvą) penkiasdešimt? Nežinau.

O norėtum sužinoti?
(Šypteli) manau, kad ne.

Ką gi, tuomet tegul tai tau išliks paslaptimi. O ar norėtum sužinoti, kas tavęs laukia ateityje?
Ateities būrimas ir žinios man visuomet atrodė atstumiančiai, todėl manau, kad ne. Man patinka tikėti, jog pats esu savo laimės kalvis (liūdnai šypteli) ir savo ateitį savo veiksmais kurti pačiam. Atrodo nesąžininga, kai mano sprendimams įtaką daro žinios, kurių šiaip neturėčiau turėti.

Man patinka tavo požiūris. Hm, pastebėjau, jog dažnokai pakalbi ką nors filosofiško šia tema – tiek interviu pradžioje užsiminei apie įsivaizduojamą valią, tiek dabar apie žinias, kurių gyvieji gauti neturėtų. Ar dažnai mąstai tokiais klausimais? Ką apskritai manai apie filosofiją, galbūt turi mėgstamą jos šaką?
Vienatvė dažnai priverčia mąstyti apie tokius dalykus. Manau, jog filosofija yra vienas geriausių žmonijos išradimų, puikiai lavinančių protą ir keičiančių pasaulėžiūrą. Išsirinkti mėgstamiausią šaką būtų sunku – galbūt rinkčiausi egzistencializmą, bet bijau, jog tai pernelyg banalus variantas.

Na, taip, ko gero. Ką gi, jei pasirinkai nesužinoti nei savo tikrojo amžiaus, nei ateities, ar apskritai tu turi klausimą, kurį norėtum užduoti savo autoriui?
(Ilgokai mąsto.) Ar visi von Sjuardai ir jų likimai yra sukurti tavo?

Ne. Aš valdau tik tave, Fasirą, Gilbertą ir Leopoldą. Taip pat ir Alisą bei Bernardą, bet jos jau mirusios.
Vadinasi, Sabrina yra valdoma kito autoriaus, kiti autoriai valdė ir Raveną, Solveigą, Natalie bei Gabriellą?

Taip, jų autoriai buvo ar tebėra keturi kiti žmonės.
Ką gi (matau, kaip jis mėgina šyptelėti, bet neišeina). Turbūt man pasisekė, aš bent jau gyvas. Gali perduoti jiems linkėjimų (karčiai).

Ech.
(Dabar vėl sėdime saulėtoje verandoje). Truputį grįžtant prie šio kambario... Žinau, jog tave kankina įvairūs blogi praeities prisiminimai, kurių visgi negaliu – tiksliau, nenoriu – ištrinti todėl, kad tai galėtų visiškai pakeisti tavo asmenybę. Tai nedvejotinai galėtume pavadinti skriauda ar tam tikru negailestingu likimo mostu. Tad dabar tau, Sorenai, turiu turbūt jau paskutinį ir labai svarbų klausimą. Dabar tu žinai, jog visgi tesi literatūrinis veikėjas, kurio visas gyvenimas yra išdėstytas tau nežinomo miesto nežinomo gyventojo vaizduotėje ir atmintyje. Ar tu norėtum atsiminti šiuos faktus ir šį mūsų pokalbį?

(Tyla, Sorenas mažumėlę prisimerkęs stebi mane, po minutėlės blausiai šypteli). Gyventi suvokiant, jog egzistuoji tik žiauriai šėlstančioje kaži kieno vaizduotėje, manau, būtų sunkiai pakeliama net labai stiprioms asmenybėms. Norėčiau tikėti, jog turėčiau stiprybės ir drąsos išlaikyti šį suvokimą savo galvoje, tačiau visgi esu linkęs dvejoti, kad tokiu atveju dar matyčiau prasmę ką nors veikti tame išgalvotame pasaulyje, kad ir kaip stengčiausi grįžti į įprastas savo gyvenimo vėžias. Suprantu, kad Fasiras irgi išgalvotas, taip pat, kaip Sabrina, kaip ir Leopoldas ir turbūt kiekviena būtybė, mano sutikta gyvenime, bet... Manau, jog aš jiems dar būsiu reikalingas, o man pačiam lengviau bus gyventi nieko nežinant. Be to, neišsižadėsiu savo įsitikinimo, jog yra žinių, kurių gyvieji neturėtų gauti. Todėl norėčiau, jog šitą pokalbį bei suvokimus iš manęs atimtum, autoriau.

Tokiu atveju turbūt turiu dar vieną, turbūt mažumėlę garbėtroškiškai skambantį, klausimą. Ar norėtum, kad visgi iš tavo atminties dingtų ir mano veidas, ar mane visgi norėtum atsiminti?
Dabar buvau apie tai pagalvojęs. Tiesą sakant, tavo veidas man atrodo kažkur matytas, nors negaliu atsiminti, kur. Visgi nemanau, jog norėčiau atsiminti tik kažkokį veidą, bet daugiau nieko – tai galimai priverstų mane kankintis, mėginant atsiminti ką nors daugiau, mat nuojauta šnabždėtų, jog šis žmogus turėtų būti man svarbus. Tik tiesa tokia, jog tu tesi mano autorius, o aš galimai tesu dalinis tavo atvaizdas, tad man asmeniškai nesi svarbus, nors galbūt taptum, jei pats taptum veikėju bei užimtum svarbesnę rolę mano gyvenimo istorijoje.

Ką gi, suprantu tave, ačiū, kad kalbėjai sąžiningai. Ačiū tau už interviu ir už įdomius atsakymus. Tokiu atveju, Sorenai, dabar aš spragtelėsiu pirštais ir tu atsidursi Londone, nieko neatsimindamas apie šį interviu...
Tu galėtum sunaikinti mano atmintį taip pat žaibiškai, autoriau, kaip šio susitikimo pradžioje įteikei man suvokimą, jog esu tik veikėjas. Kodėl tau reikia spragtelėti?

Tyla. Sorenas žiūri į mane sunkiai suprantamu žvilgsniu. Aš sustabdau akimirką, kad galėčiau įsižiūrėti į jo veidą, mat šią sekundę jis nesišypso. Dabar aiškiai matau, kad į mane jis žvelgia su šiokia tokia panieka ar nusivylimu, tačiau kartu ir su jautriu supratingumu. Tik dabar imu suvokti, kad tik toks inteligentas gali išlikti ramus, tolerantiškas ir nuolankus, kol jo kūrėjas, jo visatos dievas iš jo tam tikra prasme tyčiojasi, nukėlinėdamas jį į tamsiausias jo praeities akimirkas bei versdamas kalbėti apie svarbius ar net skaudžius jam dalykus, kuriuos ir taip žino geriau nei bet koks šeimos narys. Aš žaidžiu beribės galios magija prieš jo akis, demonstratyviai ir bereikalingai spragsėdamas pirštais, aš netgi ketinau jam atskleisti, jog mano planuose prieš metus buvo numatyta jo mirtis.
Galėčiau paklausti savęs, kas aš toks, kad jį šitaip kankinčiau, nors ir turiu aiškų ir visa pateisinantį atsakymą – aš esu Autorius, juk būtent šitaip ir prisistačiau savo veikėjui. Niekas negali paneigti, jog smagu būti dievu. Tik kokia interviu, kuriame visagalis dievas be gailesčio daužo bejėgės būtybės orumą, esmė? Kur jo grožis?
Manau, tai nebus paskutinis mano ir Soreno pokalbis, tačiau kitas bus jau kitoks.
Po sekundėlės grąžinu Soreną į realybę, bet pasielgiu nesąžiningai. Mes nusikeliame į kelias sekundes prieš mano paskutinę repliką.


Ką gi, suprantu tave, dėkui, kad kalbėjai sąžiningai. Dėl atminties, tai tavo noras bus išpildytas ir tu galėsi toliau ramiai gyventi, net nenutuokdamas apie mane bei savo kilmę. Ačiū tau už interviu ir už įdomius atsakymus.
(Sorenas nelinksmai šypsosi ir linkteli galva. Mudu atsiduriame Londone, per atstumą stebiu jį, nuskubantį už kampo ir beniūniuojantį Kernagio „Kaliforniją“).

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
Ryan Jones

Sveikas Ryan. Šiandien užduosiu tau kelis klausimus apie tavo gyvenime Hogvartse.

Labas. Taip, žinoma.

Taigi pirmasis klausimas būtų apie tave ir James. Kas judu siejo?

Ammm na, James buvo mano pirmoji meilė. Su juo turėjau ir pirmąjį bučinuką ir panašiai. Galbūt kada nors ir būtume susiėję kartu jeigu tas grybukas nebūtų dingęs iš Hogvartso. Nelabai jam ir rūpėjau turbūt.

Hmm supratau. Taigi kokia būtų tavo orientacija? Juk atrodė, kad tu gėjus, bet dabar taip juk nėra, m?

Na, aš esu biseksualus. Šiuo metu turiu simpatiją merginai. Galbūt man ir nepatinka vaikinai. Realiai nesu iki galo apsisprendęs.

Gerai. Trečiuoju klausimu norėčiau sužinoti apie tavo zoologijos sodą. Kaip tu pradėjai jį ir kodėl?

Zoologijos sodą pradėjau nuo feneko Simbos ir šuns Nalos. Juos gavau dovanų. Tada gavau drakoną ir taip prasidėjo mano zoologijos sodo atidarymas jei jį taip galima pavadinti. O kodėl? Todėl, nes prie gyvūnų esu nuo vaikystės ir man labai patinka gyvūnai. Užaugęs norėčiau būti magizoologu.

Tai tikrai labai įdomu. Su kuriuo gyvūnu tu susibendravai labiausiai?

Labiausiai susibendravau su Trėjum. Jis ilgai buvo mano geriausias. Taip pat esu susibendravęs su Varlyte. O su ja susidraugavau, nes VARLĖS YRA JĖGA!!!!

Varlės tikrai yra jėga. O kodėl tu nusprendei nusivesti Trėjų ir Varlytę į kelias pamokas?

Trėjų nusivedžiau į pamoką, nes jam buvau pažadėjęs nusivesti jį. Jam tikrai patiko pamoka, tad nusivedžiau jį ir antrą kartą. Traktorius jam buvo keistas ir nusprendė, kad nebenori vaikščioti į Žiobarotyrą. O Varlytę pradėjau nešiotis kai pamačiau kitas varles vaikščiojančias į pamokas ir nusprendžiau, kad jai reikia draugyčių.

Uuuuu. O dar toks klausimas, kuris kirba mano mintyse seniai. Kodėl tu žaliojai save? Juk atrodo, kad gyveni neblogą gyvenimą.

Na, tuo metu man buvo juodasis periodas. Buvo tikrai labai blogai. Man reikėjo James, namų ir panašiai, bet dabar niekur kitur nenorėčiau būti. Hogvartsas mano namai.

Džiugu, kad dabar viskas gerai. Paskutinis klausimas. Ar tu nustojai žaloti save?

Galbūt. Labai retai imu peiliuką į rankas...

Supratau. Ačiū už interviu!

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Wrena Alder

Taigi, pradėkime nuo to, kad turi kiek neįprastą vardą. Ką jis reiškia? Gal už to slypi kokia nors istorija?
Jokios įdomios istorijos nėra, tačiau mano tėvams patiko su gamta susiję vardai. Vienos iš mano seserų vardas reiškia gausybių pilną žemę, o kita pavadinta gėlės pavadinimu. Tuo metu Wrena yra toks žiobariškas paukštis, karetaitė. Savanaudiška, bet aš mielai pamirščiau jų vardus.
Ar pasisekė pamiršti ankstesnį gyvenimą, ar jis vis dar tave persekioja?
Praėjo beveik dešimt metų. Laikas iš tiesų gydo žaizdas, jau nebeatpažinčiau savo biologinės šeimos, tačiau kartais prisimenu. Primenu sau, kad taip turėjo įvykti ir šioje situacijoje ne aš kalta. Jie manęs nepriėmė, ne aš. Nekeisčiau savo dabartinio gyvenimo į tą, kurį gal būt galėjau turėti.
Dauguma burtininkų į Hogvartsą atėjo iš magų šeimų, tad jau yra susipažinę su magija. Koks buvo tavo gyvenimas prieš mokyklą? Kokia veikla užsiimdavai?
Tiesą sakant, nors ir yra tų skirtumų, tačiau neburtininkai taip pat yra žmonės, tik, žinoma, kasdienybė be magijos. Lankiau mokyklą, nes ji yra privaloma nuo ankstesnio, nei vienuolikos metų amžiaus ir grojau smuiku. Sekėsi visai neprastai, gali būti, kad jei nebūčiau ragana, siečiau karjerą su tuo. Deja, smuikas dabar primena tik tėvus ir seseris, visi jie norėjo, kad aš mokėčiau gerai groti, o gavus laišką vertė mokytis toliau, dėl ko niekad negročiau.
Vasaromis, kai grįždavau namo, stengdavausi pabėgti ir piešdavau lauke.
Dabar studijuoji herbologiją. Ar nebuvo sunku pasirinkti studijų? Nesigaili?
Apie herbologiją mąsčiau jau nuo pirmų kursų, nes ji gerai sekėsi ir patiko. Buvo šiek tiek dvejonių dėl ko nors, susijusio su magiškaisiais gyvūnais, pavyzdžiui, jojimo skraidančiais žirgais, tačiau dabar nesigailiu šitaip pasirinkusi. Tiesą sakant, apie kitus dalykus negalvojau, nes būti aurore, ko anksčiau dauguma norėjo, būtų ne tik sudėtinga, bet ir šiek tiek pavojinga kitų atžvilgiu. Nesu labai gera kerėtoja *nusišypso*.
Sakai, kad nesi gera kerėtoja. Kaip sekasi su gynėjo kvietimu? Koks gyvūnas tave saugo? Kas yra tas laimingiausias prisiminimas?
Esu išsikvietus gynėją kelis kartus, bet manau, kad reikėtų pasipraktikuoti. Tai stirna. Kažkada skaičiau, kad kiti turi magiškus, bet mano yra paprasta stirna, kaip ir animago forma. Dauguma manė, kad bus paukštelis, tačiau dėl kažkokių priežasčių taip nenutiko. Dėl laimingiausio prisiminimo dar nesu tikra, nes ne visuomet pavyksta, tačiau greičiausiai tai būtų skraidymas šluotomis prie Bovey upės su Kajumi tą žiemą ir kas vyko man po to, arba kuomet Igoris pasikvietė į svečius ir pranešė apie globą. Ganėtinai seni prisiminimai, tačiau malonūs.
Jei galėtum auginti kokį nori magišką gyvūną, koks gyvūnas tai būtų?
Nesu pavojingų gyvūnų gerbėja ir man kol kas pakanka katino Akro ir Melijandros pelėdos Gamos, tačiau greičiausiai tai būtų lankutis. Jie draugiški, ramūs. Dar būtų smagu auginti feniksą, tačiau būtų sunku stebėti kaip jis sensta ir vėliau gimsta silpnu paukščiuku. Nors jie nemiršta, bet kada nors man reikėtų su juo atsisveikinti ir nenorėčiau, kad jis paskui kentėtų. Feniksai yra prisirišantys paukščiai
Visai nemažą laiką gyvenai su Lorijanais. Ar nėra baisu gyventi su žmonėmis, kurie gal būt nėra žmonės?
Nemalonu klausyti, kad apie juos kalbama kaip apie pavojingus, tačiau jei aš esu gyva ir sveika, manau tai visiems turėtų būti geras įrodymas, kad nieko blogo tuose namuose nevyksta.
Ar esi mačiusi kauką? Kokia tada yra tavo didžiausia baimė?
Ar jūs bandysite tai vėliau panaudoti prieš mane? Deja, nebuvau per tą pamoką, tačiau manau, kad tai būtų mirę artimieji arba aš juos būčiau labai nuvylus. Na, žinot, kai atrodo, jog dėl to pasikeis visas bendravimas ir niekad tai neišsitaisys, o jie nuo manęs nusisuks? Taip, būtent tai mane palaužtų.
Pakalbėkime apie meilę. Kaip sekasi tuose reikaluose? Ar jau planuojamos vestuvės su Wintersu?
Niekas nieko dar neplanuoja. Mums dar tik po dvidešimt, aš nebaigiau universiteto, o yra nemažai vienišų mūsų amžiaus žmonių. Neaišku dar kaip viskas pasisuks, tad greičiausiai naujienų šiuo klausimu dar ilgokai nebus.
Kajus kvidičininkas. Kaip pačiai sekasi skraidyti šluota?
Pasigirsiu, dabar jau gerokai geriau, paskutiniame kurse net turėjau dalyvauti kvidičo rungtynėse, gal ir gerai, kad jas praleidau, tačiau jei ne Kajus, vis dar bijočiau ant jos užlipti. Iš tiesų, nemokant skraidyti jos net labai pavojingos. Kelis kartus, na gerai, daug kartų labai skaudžiai nusiverčiau ir liko mėlynių. Vargšas Kajus, kartais praktikuojantis neišvengia muštukų.
Kaip manai, ar labai pasikeitei magijos pasaulyje?
Žinoma, žmonės suauga ir pasikeičia, tačiau manau, kad tik į gera. Sunku prisiminti, kokia buvau pirmame kurse, tačiau dabar įgijau daugiau pasitikėjimo savimi ir esu kiek drąsesnė. To palinkėčiau visiems. Jei naudojama su protu, drąsa gali praversti gyvenime. Praleidau nemažai ko tik dėl to, kad bijojau viena kur nors eiti ar kažką daryti. Burtų Trikovės Turnyras labai padėjo. Tik paskui kurį laiką sapnavau košmarus ir teko trumpinti pasvilintus plaukus.
Turnyrui mokeisi burtažodžių? Koks tavo mėgstamiausias burtažodis?
Šimtu procentų protego. Nepuoli, gini, tačiau pakankamai galingas ir gali praversti kovoje.
O plaukų spalva? Ar ji ką pakeitė?
*juokiasi* Plaukus pirmą kartą nusidažiau beveik nepagalvojus apie galimas pasekmes, dažė Gaja, vėliau tai pamatė Roana ir pabėgom į lauką. Gerai, kad Claudie grįžo namo. Ne visiškai tobulai gavosi, bet man patiko. Šioks toks žingsnis, bandant atsiriboti nuo praeities.
Ir paskutinis klausimas: kaip save įsivaizduoji ateityje?
Žinoma, baigsiu universitetą, dar liko šiek tiek, o paskui bandysiu įsidarbinti šiltnamiuose. Būtų įdomu padirbėti prie naujų augalų rūšių kūrimo ar veislių vedimo, tačiau neaišku ar mane priimtų. Gal kada nors Hogvartsas. Kol kas dar nesu pasiruošusi ko nors mokyti kad ir paprasčiausių dalykų.

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 930
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
 Ką gi, ką gi - vasaros tinginystė nesustabdė net aštuonių žmonių! Milžiniškas AČIŪ dalyviams, o dabar atiduodu jų darbus į žiūrovų rankas. Beje, interviu pateikti tokie, kokie ir buvo atsiųsti.
 Primenu: dalyviai balsuoti negali.
 Na, o tie, kurie turi šią teisę, gali balsuoti atsakydami į šią temą. Balsuojant, interviu yra sudėliojami nuo labiausiai iki mažiausiai patikusio, tai yra, pirmoje vietoje stovi pats pačiausias darbas, o paskutinėje - mažiausiai patikęs. Balsuodami, parašykite numerį ir personažo, iš kurio paimtas interviu, vardą, pavyzdys: 1. Kukutis Pūkutis.
 Balsavimas vyks iki 19d. 19h.

Interviu:
Vovere Krisina
Domantas Varnanagis
Luna Gardner
Matthew Turner
Lukas Dubajus
Sorenas von Sjuardas
Ryan Jones
Wrena Alder

P.S. Autoriai, jeigu pastebėjote, kad jūsų darbuose atsirado formatavimo ar kitokių klaidų, praneškite apie jas man asmenine žinute, nepamiršdami nurodyti, kur suklydau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Mayra Wallflower »

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
1. Sorenas Von Sjuardas
2. Domantas Varnanagis
3. Wrena Alder
4. Matthew Turner
5. Luna Gardner
6. Ryan Jones
7. Vovere Krisina
8. Lukas Dubajus
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

varpelis

Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
1. Matthew Turner
2. Sorenas von Sjuardas
3. Ryan Jones
4. Wrena Alder
5. Luna Gardner
6. Lukas Dubajus
7. Domantas Varnanagis
8. Vovere Krisina

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
1. Wrena Alder
2. Luna Gardner
3. Sorenas von Sjuardas
4. Matthew Turner
5. Ryan Jones
6. Domantas Varnanagis
7. Lukas Dubajus
8. Vovere Krisina
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Ethan Foley

  • II kursas
  • *
  • 17
  • Taškai:
Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
1. Luna Gardner
2. Wrena Alder
3. Sorenas von Sjuardas
4. Ryan Jones
5. Matthew Turner
6. Lukas Dubajus
7. Domantas Varnanagis
8. Vovere Krisina

*

Melijandra Julija Lorijan

Ats: Rašalo veidai '20
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
1. Sorenas von Sjuardas
2. Wrena Alder
3. Luna Gardner
4. Matthew Turner
5. Ryan Jones
6. Domantas Varnanagis
7. Vovere Kristina
8. Lukas Dubajus