0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 760
 • Lytis: Vyras
 • "Ir dar - išmok kerėti." - Melijandra Julija Lorijan
Turint omenyje, kad Sautendas yra itin turistų mėgstamas kurortas, apleistų namų kvartalas nėra tai, ką būtų galima tikėtis rasti šiame mieste. Vis dėlto nuo jūros atokiausiame pakraštyje yra būtent tai. Čia renkasi turistaujantis jaunimas, kuris nori nelegalių pramogų. Čia tiesiog klesti narkotikų prekyba ir įvairūs juodosios rinkos turgeliai. Policija apie šią vietą puikiai žino, tačiau tikintis, kad nusikaltimai neišplis į palyginus saugų miestą nieko nedaro.
Kvartalą sudaro maždaug dešimtis įvairių namų, kurių kiemai yra užgriozti įvairiomis šiukšlėmis. Miesto gyventojai čia atgabena nereikalingus daiktus, tad galima rasti ir senų sofų, ir lentynų ir retkarčiais netgi maisto.
Daugelis namų yra mediniai, langai iškulti, namai yra pusiau griūnantys. Geriau atrodančiuose namuose kartais įsikuria vietiniai benamiai, tad iš jų sklinda nekoks kvapas, be to, yra gana pavojinga. Jaunimėlis dažniausiai trinasi gatvėmis, kas vasaromis sukelia pavojų tiek dienos, tiek nakties metu.
Žiemą čia yra visiškai ramu, nes turistų nėra, o benamiai šildosi kažkur kitur.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 78
 • Taškai: 84
Ats: Apleistų namų kvartalas Sautendo pakraštyje
« Atsakymas #1 Prieš 2 mėnesius »
Mergaitė tiesiog bėgo tolyn. Ji nebenorėjo grįžti namo. Jos skruostais tekėjo ašarų upeliai. Ji anksčiau netgi negalėjo suprasti, kad brolis buvo toks beširdis. Suvalgyti jos augintinį. Tai buvo nepriimtina ir tiesiog pasibaisėtina. Tai ir buvo paskutinis lašas rudų plaukų savininkės kantrumo taurėje. Jaunoji klastūnyno koledžo atstovė norėjo tiesiog prasmegti. Bėgdama galiausiai atbėgo į apleistų namų kvartalą Sautendo pakraštyje. Ji nežinojo kur kitur galėtų prisiglausti, tad lėkė būtent ten. Ten ji turėjo savo kampelį vieno iš benamių namų name.
Greitais žingsniai smaragdinių akių savininkė pasiekė savo namą. Šį vakarą jame nedegė jokia švieselė(tai yra joks lauželis nesikuriano), o tai reiškė, kad merginai labai nuskilo. Ji greitai atsidarė duris ir įlindo į namą. Jame būdama greitai nubėgo į namo kampą. Čia įlindo į tarpą sienoje. Ji atsirado kambarėlyje, o tarpą greitai uždengė savo lenta esančia čia.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 230
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Apleistų namų kvartalas Sautendo pakraštyje
« Atsakymas #2 Prieš 2 mėnesius »
Kadangi Bretas iš karto nepuolė Athenai iš paskos, natūralu, kad pametė ją iš akių. Neįsivaizdavo, kur reikėtų ieškoti. Ta maža mergiotė baigė visiškai išvesti žavų jaunuolį iš kantrybės. Kodėl jis turi ieškoti kažkokios mažvaikės, kai galėtų eiti ir susipažinti su dailiausia turiste Sautende ir daug prasmingiau praleisti laiką?! Jeigu jau nenorėjo, kad tas šunėkas būtų suvalgytas, kokio velnio parsitempė jį iš Hogvartso?! Jeigu ne Bretas, kuris nors kitas šeimos narys būtų padaręs lygiai tą patį! Argi Bretas kaltas, kad yra protingiausias šeimoje, ir susiprotėjo pasinaudoti proga?! O motinai, aišku, viskas bus papasakota taip, tarsi jis būtų kažkoks pabaisa šunų žudikas!
Būtent dėl to ir reikėjo kuo greičiau surasti tą mažę ir išaiškinti jai, kad tylėtų. Jeigu reikės, privers ją tylėti. Tik kur vis dėlto ją rasti?
Kiek pasvarstęs nutarė išbandyti apleistų namų kvartalą. Ten nuolat trindavosi neaiškūs tipai - mažei Athenai pats tas. Bretas ten dažnai neidavo: gražios panelės tokiose vietose nesilankydavo, tad ką ten veikti geidžiamiausiam Britanijos bomžui? Vis tik lankytis teko, tad dabar nesunkiai surado reikiamą vietą. Čia buvo visai tylu, kas netgi kiek stebino. Kita vertus, tai buvo labai gerai - bus lengviau išgirsti tą mažę ir ją surasti. O kai suradęs paaiškins, kad tylėtų, niekas negirdės kvailų klyksmų. Taigi viskas ne taip jau ir beviltiška.
- Geriau ateini čia gražiuoju! - garsiai suriko rudaplaukis. Nežinojo, kur tiksliai slepiasi ta mažė, bet kažkodėl buvo tikras, kad ji būtent čia. Deja, lygiai taip pat buvo tikras, kad ji nesiteiks pasirodyti savanoriškai. Po kiekvieną namą raustis Bretas tikrai neketino. Tik kaip vis dėlto ją surasti?..
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 78
 • Taškai: 84
Ats: Apleistų namų kvartalas Sautendo pakraštyje
« Atsakymas #3 Prieš mėnesį »
Mergaitė prisitraukė savo kelius prie krūtinės ir susisuko į savotišką kamuoliuką. Ji nežinojo ką turėtų daryti. Gal reikėtų vis išlįsti tada kada išgirs žingsnius, o jei tiksliau lipimo laiptais garsą? Bet jei ten lips ne brolis ji gali patekti tiesiai jam į nasrus... O jei pabandžius pasidaryti kitą išėjimą? Tiesa, namas gali taip sugriūti, o tada ji būtų tiesiog palaidota po griūvėsiais. Kažkokio tai apleisto namo griūvėsiai tikrai nebus jos mirties vieta. Ji nusipelnė ko nors geriau nei tokia mirtis. Juk ji buvo tikrai gera mokinė. Na, šeimoje ji buvo tik tyli sesuo, kurią kiti vaikai besimokantys Hogvartse bijojo sutikti. Juk tik ji vaikščiojo su tokiais prastais drabužiais...
Jai besėdinti pasigirdo ir skriaudiko balsas. Athena iš karto pradėjo įkvėpinėti daugiau kartų, o jos širdis ėmė kalatotis it pašėlusi. Ji liko sukaustyta kamuoliuke, kadangi bijojo pajudėti. Visai šalia jos prabėgo žiurkė. O'Connor trumpai aiktelėjo, tačiau greitai užsidengė savo burną. O jei brolis arčiau nei ji galvoja? Tada ji tikrai mirusi. Na, arba bent jau labai stipriai sumušta. Ji nežinojo ar brolis tikrai galėtų ją nužudyti, bet jos baimės tai tikrai nesumažino. Brett'as tikras pykčio nevaldantis psichopatas, tad jo rudaplaukei tikrai reikėjo saugotis.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 230
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Apleistų namų kvartalas Sautendo pakraštyje
« Atsakymas #4 Prieš 3 savaites »
Bretas tikrai neketino švaistyti laiko mažės paieškoms. Vasara neamžina - per tą laiką jis turi pasisotinti dar neišbandytomis turistėmis. Vadinasi, buvo tiesiog būtina greičiau surasti Atheną ir partempti ją namo. O gal nė nesivarginti? Gal verčiau užversti ant jos namą ir pasakyti motinai, kad atsitiko nelaimė?
Vis dėlto šita vieta nebuvo tokia jau bloga. Kartais Bretas rasdavo čia maisto. Nereikėjo visiškai suniokoti kvartalo. Geriau jau kaukštelėti tą kvailą Athenos galvą į šaligatvį. Vis viena burna maitinti mažiau. Tik kur ji vis dėlto yra?!
Apslinkęs nedidelį ratą suprato, kad teks eiti vidun. To daryti visiškai nesinorėjo, bet kaip jam vis dėlto sesutę rasti? Aišku, kad šaukiama nesirodys. Ką gali žinoti, gal ji pernelyg žavaus brolio dar ir bijo?! Bretas tikrai nebūtų supratęs, kodėl jo reikėtų bijoti, bet spėjo, kad tokia tikimybė yra. Tai dar labiau sugadino ir taip prastą nuotaiką.
- Athena, tiesiog ateik čia. Keliaujame namo, - sugebėjo nutaisyti visiškai ramų ir draugišką toną rudaplaukis. Nedavęs sesutei nė akimirkos nutarė, kad ji nepasirodys, ir vėl supyko. Kumščiu žiebė į artimiausio namo sieną, ir ji kiek sudrebėjusi lentomis nuvirto ant žemės.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • III kursas
 • *
 • 78
 • Taškai: 84
Ats: Apleistų namų kvartalas Sautendo pakraštyje
« Atsakymas #5 Prieš 2 savaites »
Baimė - tikro ar įsivaizduojamo pavojaus sukeliama emocija susijusi su pastangomis išvengti šio pavojaus. Tai visiškai natūralus jausmas. Visi jaučia baimę ir kartais ją pajusti yra netgi sveika. Na, tai atvejais kai reikia kam nors apkarpyti sparnus. Tačiau ar baimės jutimas pastoviai yra sveika? Ar tai nekenkia žmogaus emociniai ir fiziniai būklei? Ar tai gali nužudyti žmogų? Juk sakoma, kas per daug tas nesveika. Vadinasi ir per didelis kiekis baimės turėtų būti nesveika, tačiau ar kam nors tai rūpi? Tikrai ne. Niekam nerūpi baimė, kurią Athena patiria kiekvieną dieną būdavo arti brolio, kadangi mergaitė paprasčiausiai niekam nerūpi. Ji yra niekam nereikalinga, tad niekam ir nerūpi. Juk ji tėra kažkokia papildoma burna šeimoje...
Greitai ir vėl pasigirdo Breto balsas. Smaragdinių akių savininkė persigando ir sukando savo dantis. Jai reikėjo kažką daryti, tačiau ji nežinojo ką turėtų daryti. Dabar išsiduoti būtų per daug kvaila, tad jai reikėjo tylėti ir būti ramiai. Galbūt tas velnias tiesiog dings iš čia ir aš pabėgsiu? Toli, toli... pagalvojo jauniausioji O'Connor atžala ir tyliai atsiduso. Būtent tą akimirką ant Athenos nukrito krūva lentų. Ji suprato, jog namas sugriuvo ir, kad jį sugriovė jos brolis, kadangi namas negalėjo tiesiog magiškai nugriūti. Čia ne Hogvartsas pamąstė mergaitė pradėdama kabarotis iš nuolaužų.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Magijos įstatymų priežiūros departamento vadovas
 • *
 • 230
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Apleistų namų kvartalas Sautendo pakraštyje
« Atsakymas #6 Prieš 1 dieną »
Bretas stovėjo ir laukė. Nesitikėjo sugriovęs būtent tą namą, kuriam slepiasi prakeikta mažė. Vis dėlto tikėjosi, kad išgąsdino ją pakankamai. Gal pagaliau kvaiša susipras nuo brolio nepasislėpsianti? Dabar tereikėjo sulaukti, kol ji išlįs. Tuomet bus galima partempti ją namo, ten užrakinti ir pamiršti, kad tokia Athena iš viso egzistuoja.
Netrukus išgirdo kažkokį brazdėjimą. Ar tai galėjo būti jo mieliausioji sesutė, kuri nieko daugiau gyvenime neveikia, tik veda nepalyginamai žavesnį brolį iš proto? Dar kiek palaukęs lyg ir pamatė judančias lentas. Lūpose iš karto atsirado nieko gero nežadanti ypatingai “žavi” šypsena. Dabar jau Athenai geruoju nesibaigs.
Nagi, ateik greičiau. Neturiu visos dienos. Vakare turėsiu tikrai rimtesnių užsiėmimų nei terliotis su tokia kaip tu. Einam namo, ir tiek mintyse kalbėjo vyrukas jusdamas, kad vis labiau pyksta. Kodėl būtent jis turi užsiimti visokiais mažvaikiais? Kažkodėl kai likti Hogvartse, galimybė suteikiama visiems, tik ne jam! Tegul didieji burtininkai ir raganos prižiūri šitą nepakenčiamą sesutę!
- Athena, ateini čia! - nesusilaikęs įsiūčio kupinu tonu suriko rudaplaukis. Čiupęs didelę nuolaužą paleido ją bruzdesio pusėn. Nuoširdžiai vylėsi, kad lenta pataikys į tą kvailą makaulę ir gerai ją pritvos.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):