0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sabrina von Sjuard

 • Magizoologė
 • ****
 • 279
 • Šuo - taurus gyvis. Norėčiau patekti šunų rojun, ne žmonių.
Ats: Guelodigarto gatvė (Merter Tidvilis, Velsas)
« Atsakymas #30 Prieš 2 metus »
   Stipriau įsisupo į apsiaustą. Vėjo vis dar nebuvo, tačiau keistas šaltukas, visai nedraugiškai besisveikinantis su mergina, ėmė kandžiotis. Nebuvo malonu, net jei mergina buvo prie to pratusi gyvendama Khomriche. Maudydamasi sniege su Saiko to nepastebėdavo. Niekuomet neatkreipdavo dėmesio į šaltį, tačiau dabar, stoviniuojant ir belaukiant Elliw, darėsi nuobodu.
   Patrypčiojo vietoje apsidairydama. Gatvėje buvo keistai tylu, o tai net vampyrei nekėlė didelio pasitikėjimo. Atrodė, kad netrukus įvyks kažkas labai blogo. Oda pašiurpo vien nuo tokios minties. Vylėsi, kad netrukus klastuolė pasirodys ir ji galės nurimti.
   Giliai įkvėpė, lėtai iškvėpė. Garais virtęs oras nepasirodė. Štai, ką iš jos atėmė vampyriškumas. Tik ji niekuomet įprasto, neatgamtiško gyvenimo nepasigedo. Galbūt dėl to, kad tai buvo jos dalis. Tai buvo ji.
   Užvertė galvą. Pamažu danguje ėmė ryškėti žvaigždės. Nedideles, bet net ir plika akimi puikiai matomos. Regis, jos sumanymas pavyks. Pavyks, jei Elliw pasirodys.
   Pirmiausia išgirdo, o tik po to pajuto, kaip kažkas į ją trenkiasi. Skyrusi visą dėmesį dangui nepastebėjo besiartinančios personos. Nuojauta neapgavo. Staigiai žvilgtelėjusi žemyn išvydo ne ką kitą, kaip tik lauktą asmenį, atsitempusį čia ir teleskopą. Plačiai nusišypsojo, tik ir šypsena ilgai netruko. Nieko naujo. Elliw užsikabino ir tėškėsi ant žemės. Laimei, teleskopas liko sveikas. Bent jau taip atrodė. Pravėrė lūpas ketindama išsakyti, ką norėjo, bet draugė buvo greitesnė. Ir Sabrinai teko nustebti.
   Ji iš tiesų neprisimena, kur ėjo...
   - Nusprendžiau aplankyti tave, argi pamiršai? - šyptelėjo prisiartindama ir ištiesdama ranką, kad klastuolė turėtų tvirtą ir patikimą atramą galimybei atsistoti ant kojų. - Senokai matėmės, pamaniau, kad būsi manęs pasiilgusi, tad ir nelaukiau ilgiau.
   Ji džiaugėsi matydama Elliw ir visai nesvarbu, kad ji pamiršo apie susitikimą. Ji prisiminė ją, o tai buvo svarbiausia.
Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VI kursas
 • *
 • 851
 • Taškai: 118
 • 310 teleskopų (23-01-05)
Ats: Guelodigarto gatvė (Merter Tidvilis, Velsas)
« Atsakymas #31 Prieš 11 mėnesių »
Praėjo vos kelios vasaros atostogų dienos, o Elliw jau buvo pamiršusi, kad mokosi kažkokioje mokykloje. Neprisiminė ir to, kad laikė kažkokius egzaminus, kurių tikriausiai vis tiek neišlaikė. Taigi dabar buvo galima niekuo nesirūpinti ir tiesiog smagiai gyventi.
Kambaryje ant palangės stovėjo du teleskopai. Jie vis dar buvo sveikut sveikutėliai, tad nebuvo kuo skųstis. Trečiasis teleskopas stovėjo ant stalo. Jis buvo šiek tiek apdaužytas, kas kėlė labai rimtą susirūpinimą. Elliw niekaip negalėjo prisiminti, kada ir kodėl taip nutiko, tad nežinojo, kokių priemonių reikėtų griebtis šiai sudėtingai problemai išspręsti.
Deja, šitam reikalui neliko laiko. Mergaitė prisiminė, kad jai reikia atsidurti… Kažkur. Ji tiksliai neprisiminė nei vietos, nei, tuo labiau, priežasties, tačiau puikiai žinojo, kad ten reikia nueiti. Kadangi brolio nebuvo namuose (arba Elliw to neprisiminė), ji negalėjo šios informacijos pasitikslinti. Vis dėlto jeigu reikia, tai reikia, tad ši gera mergaitė išėjo.
Netrukus pasiekė gatvę ilgu pavadinimu, kuris neturėjo įpročio užsilikti atmintyje. Ji tikrai čia yra buvusi, bet daugiau detalių negalėtų pasakyti. Ilgokai vaikščiojo pirmyn ir atgal, kol susiprato nepasiėmusi nė vieno teleskopo. Tai gerokai išgąsdino, tad teko grįžti namo. Kadangi pamiršo, kur gyvena, vos neįsibrovė pas kaimynus, bet pagaliau pavyko pareiti į savo kambarį ir nuo palangės pasiimti vieną iš sveikųjų teleskopų. Jau buvo pamiršusi, kad tas, kuris stovėjo ant stalo, yra sudužęs, tad nė nepatikrino, kaip jis jaučiasi (nemandagu, ar ne?). Tiesiog čiupo vieną iš prietaisų ir išskubėjo į lauką. Nė nepastebėjo, kad yra su šlepetėmis. VIena iš jų buvo kiek suplyšusi, tad einant kiek kliuvo už žemės. Velsietė to tikriausiai nebūtų nė pastebėjusi, tačiau kažkuriuo metu atplyšusi dalis užkliudė šaligatvio nelygumą, ir Elliw plojosi ant žemės.
- AUČ! - nuaidėjo visame Merthyr miestelyje.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 19 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Prisijungęs Dori Mendel

 • VII kursas
 • *
 • 1445
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
Ats: Guelodigarto gatvė (Merter Tidvilis, Velsas)
« Atsakymas #32 Prieš 11 mėnesių »
Dori visiškai nebuvo kas veikti. Bet buvo pinigų, ar ne? Šią vasarą ji buvo turtinga ir turėjo kur miegoti. Žinoma, namai pasirodė labai šalti ir nykūs. Galbūt reikės pasikviesti Juzefą ir jis galės pasidarbuoti, bent šiek tiek kerais aptvarkyti tuos apgriuvusius rūmus? Aišku, jeigu sutiks, nes gi šiaip yra savanaudis savimyla.
Savaime suprantama, Dori stengėsi laikyti tai paslaptyje. Kad jos mamos nėra namuose. Žinoma, ji nebūtų prieš vasarą praleisti pas Deoiridh ar Alaną, tačiau ir ten, ir ten būtų suaugę, kurie aiškintų, kaip Mendel gyventi. O juk už nepilnų trijų mėnesių jai visi keturiolika, tai kodėl jinai turėtų kažko klausyti? Ji jautėsi tokia suaugusi ir savarankiška, kad šiuo metu pasirodė kvaila, jog galėjo susimąstyti klausydamasi Aurio žodžių ar ašaroti ant Matthew peties. Aišku, tada nebuvo pinigų. O dabar yra. Ir Dori nieko daugiau nereikia.
Gaila, kad Dori vis dar neturėjo savo burtų lazdelės. Magijos Ministerijos nutarimu, lazdelė gulėjo Hogvartse po pagalve. Būnant vienai apleistame dvare bei šmirinėjant gatvėmis, ir ne tik Londono, ši buvo išties reikalinga, tačiau Mendel nenorėjo rizikuoti. Jeigu dabar įkliūtų, garantuotai prarastų lazdelę visiems laikams. O dabar gi ji grynakraujė. Negali leisti sau tokios prabangos, ar ne?
Na, o šiandien... O šiandien Mendel sugalvojo tokį vieną dalyką: nuvykti pas bendrakoledžę Elliw, padovanoti jai teleskopą, kurio neturėjo galimybės įteikti visus metus, ir nusivesti ją į astronomijos muziejų. Bėda buvo ta, kad Dori buvo Londone, Elliw gyveno Velse, o muziejus stūksojo Koukvorte. Tačiau Dori pasitelkė Juzefą ir šis jai parūpino nelegalią nešyklę, kuri ką tik mergaitę nuskraidino į Velsą, o po dešimties minučių išvyks į Koukvortą.
Tos minutės labai greitai lėkė ir šią akimirką Mendel stovėjo kažkokioje gatvėje, kurioje turėjo susitikti su teleskopininke, tačiau jos nesimatė. Liko nedaug laiko. Dori buvo pasiuntusi pelėdą, kurioje parašė, kur ir kada turi pasirodyti Elliw. Tačiau žinojo, kad bendrakoledžė tikrai pamirš, kur turi ateiti. Jeigu ji išvis mokėjo skaityti. Bet juk Elliw negyvena viena, taip? Kažkas iš namiškių turėjo pamatyti laišką. Mergaitė tikėjosi, jog Elliw pasirodys.
Nors merginų pažintis prasidėjo ne kaip ir Dori vis dar nežinojo, ką Elliw apie ją galvojo (jeigu išvis galvojo), Dori jautė teleskopų mylėtojai didelę pagarbą. Kvidičo rungtynės, pyktis Alrisai ir sniego žaidynės. Elliw tikrai buvo talentinga, tačiau to nesuprato. Tačiau, dėl Merlino barzdos, kur ji?
Su ta mintimi Mendel išgirdo bendrakoledžę. Jau plojosi ant žemės. Atsisukusi pamatė ją ir pribėgo.
- Labas, Elliw, nagi, kelkis! Turim skubėti į astronomijos muziejų!
Rankoje Dori laikė teleskopą, beje, teleskopą turėjo ir Elliw. Tačiau šnekėtis nebuvo laiko, dabar reikėjo persikelti. Tapkės? Trylikmetė pagriebė teleskopininkės ranką ir tvirtai pridėjo ją prie nešyklės - plastikinio limonado butelio. Tą pačią akimirką Mendel pajuto, kaip kažkas truktelėjo už bambos ir viskas ėmė suktis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 11 mėnesių sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VI kursas
 • *
 • 851
 • Taškai: 118
 • 310 teleskopų (23-01-05)
Ats: Guelodigarto gatvė (Merter Tidvilis, Velsas)
« Atsakymas #33 Prieš 11 mėnesių »
Skaudėjo. Ranką, koją, galvą, dar kažką… Ak taip, turbūt teleskopą. Bet ar teleskopą gali skaudėti? Ko gero, gali, juk būtent taip dabar Elliw ir jautėsi. Jai tiesiog nepakeliamai skaudėjo astronomijos prietaisą, ir tiesiog nebebuvo kur dėtis.
Kažkas pradėjo šnekėti. Tai, tiesa, tikrai nebuvo teleskopas: jos didžiausia brangenybė vis dar nepratarė nė žodžio. Kartais tai šiek tiek liūdindavo, tačiau dabar kitas klausimas buvo nepalyginamai svarbesnis: kas galėjo šnekėti? Velsietė neprisiminė turinti čia bent vieną draugą (ak, kad taip Liucija atvyktų į šitą miestelį!), tad iš pliurpti nebuvo kam. Negi tai neLiucija, ne neLiucija ar ne ne neLiucija?! Elliw bandė pašokti, tačiau jai vis dar skaudėjo… Ką jai ten skaudėjo? Na, šitą ji buvo pamiršusi, bet vis tiek skaudėjo.
- Astronomijos? - sugebėjo vieną žodį įsiminti velsietė. Tai šiek tiek sudomino, tad kol nepamiršo, kuo susidomėjo, pažvelgė į kalbančiąją. Gavo gerokai nustebti: tai buvo ne ne ne neDori. Iš kur ji čia galėjo atsirasti?
- Ne ne ne neDori! Ką tu čia veiki?! - nustebusi paklausė Elliw. Faktas, kad toji keista mergaitė užsiminė apie astronomiją, jau buvo išnykęs iš atminties. Bet išties, kaip ji galėjo atsirasti čia… Kaip šitas miestas vadinosi? Tai, deja, buvo neįmenama mįslė, kurios atsakymo mergaitė nebesistengė surasti. Ne, viskas buvo pernelyg sudėtinga.
Klastuolė niekaip negalėjo suprasti, kodėl ne ne ne neDori ją kažkur tempia. Atkakliai bandė priešintis, tačiau atrodė, kad toji keista mergaitė buvo stipresnė. Tai gerokai gąsdino ir trikdė. Geriau jau paaiškintų, kaip sutaisyti teleskopą užuot čia tampiusis!
Deja, nespėjo daugiau nieko padaryti: palietė kažkokį daiktą (ir tai buvo tik ne ne ne neDori kaltė!) ir kažkur išskrido - ar bent jau taip atrodė jai pačiai.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 19 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko