0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: 13 palata
« Atsakymas #45 Prieš 3 mėnesius »
  Kiekvieną kartą, kuomet Ariellai tekdavo virti viralus, moteris prisimindavo mokymosi laikus. Juk ir pati raudonplaukė mokykloje sėdėjo suole ir stengėsi įsiskaityti į kiekvieną eliksyro virimo nurodymą, atsargiai kapodavo, pjaustydavo ir traiškydavo gėrimo sudedamąsias dalis ir atsakingai atlikdavo kiekvieną menką judesį, kuris prisidėdavo prie nuodų ir vaistų pamokoje gaminamo rezultato. Dabar viskas atrodė daug paprasčiau, o ir klysti, gaminant vaistą, hilerė nebijojo. Annė buvo ganėtinai pažengusi šioje srityje, tad vos užmetus akį galėjo išaiškinti, ar virale ko trūksta. Taip pat, ligoninėje sukosi daug gydytojų, kurie išmanė savo darbą puikiai, kas reiškė tai, jog trisdešimtmetė galėjo jų pasiteirauti kiekvieno su medicina susijusio klausimo. Galbūt mokytojavimo dėka ir gėdos jausmas moters neaplankydavo, mat ji pati vaikams vis aiškindavo, kaip svarbu yra klausti ir išsiaiškinti viską, kas neleidžia sklandžiai ir teisingai dirbti.
  - Žinoma, - linktelėjo, vos išgirdusi pastabą dėl bendravimo su ragana. Kažkaip to net nesureikšmino, nes, visgi, ta empatija ir ganėtinai neįprastas moters bendravimas, ne kiekvienam patiko. - O, dirbi Hogvartse, įdomu. Žadi profesoriauti ir kitąmet? - dar pasidomėjo Brown, mat pavasariui įsibėgėjus dažnas mokytojas, o kartu ir ji, vis svarstydavo, ar liks burtų ir kerėjimo mokykloje ilgesniam laiko tarpui. - Ir aš kaip tik baigiau virti viralą, tad išgerk jį, - pastūmusi buteliuką, su viralu, turėsiančiu išgydyti astronomijos profesorės nudegimą, jos link, Ariella šyptelėjo. - Skonis ne iš saldžiųjų, tačiau nemanau, kad tai - problema, - dar pridūrė moteris ir žvilgsniu paskatino neseniai nualpusią moterį, išgerti hilerės išvirtą eliksyrą. Perdėtas Ariellos rimtumas, privertė vilkolakę kiek vyptelėti.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Roma Keit

• Ateities būrimo profesorė
  • *
  • 103
  • Lytis: Moteris
  • Dingsti iš akių arba nužudysiu!
Ats: 13 palata
« Atsakymas #46 Prieš 3 mėnesius »
  Laikas bėgo greitai. Ar taip ir buvo ar tik atrodė Romai nerūpėjo. Buvo pats vidurdienis. Tad iki rytojaus laiko dar turiu. Galvojo profesorė. Kai Ariella uždavė klausimą, o po to davė eliksyro ji nusprendė atsakyti vėliau. Eliksyras svarbiau. Manė Roma. Tad vienu gurkšniu jį ir išgėrė.
- O jis ne toks ir bjaurus. Kaip multisulčių eliksyras, - šyptelėjo ji. Roma prisiminė kaip paskutiniame kurse mėgino gaminti šį eliksyrą. Ir ne tik gaminti, o ir naudoti.
- O ar liksiu nežinau. Man labai patinka, bet jaučiu, kad mano vieta ne hogvartse, - tarė profesorė. Šis klausimą ją kamavo jau kelis mėnesius. Ji mielai liktų, bet taip pat mielai vyktų tyrinėti slibinų.
- O kokį dalyką ar dalykus tu dėstei? - paklausė ji prisiminusi kaip ilgai prieš mokslo metus rinkosi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 savaites sukūrė Roma Keit »
– Oi, Hari, turėsi būti labai labai atsargus. Neieškok bėdos, Hari…
– Aš ir neieškau, – pyktelėjo Haris. – Pati mane susiranda.