0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1017
Ats: Oksfordo gatvė
« Atsakymas #150 Prieš 3 mėnesius »
Ir nuostabu. Auris pradėjo prarasti kantrybę. Turėjo begalę reikalų. Atrodė taip paprasta paimti telefoną, paskambinti ir perduoti jį pareigūnams. Bet ta idėja kažkaip nepatiko. Nors buvo pati logiškiausia iš visų. Eion taip nepatiktų. Jam nepatiktų net ir tada, jei prižiūrėtum jį šią vasarą. Bet kaip aš galiu jį palikti gatvėje vieną?
- Ką čia dabar šneki? - Na dar to betrūko. Kalbų apie mirtį. Gal tikrai vertėtų paskambinti... Bet tada Eion pasakė, kad yra alkanas ir Auris eilinį sykį neklausydamas savo proto balso ištarė.
- Einam. Pavalgysim ir pagalvosim ką daryti toliau. Juk ir pats supranti, kad likti gatvėje nėra geras sprendimas. - Ir jie patraukė iš ten. Auris paliko savo apmąstymus toje gatvėje. O gal reikėjo elgtis ir visai kitaip. Vėliau daug sykių pagalvos, kad turėjo daryti kitaip. Kad reikėjo parsiųsti Eion į Airiją.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • IV kursas
  • *
  • 405
  • Taškai: 26
Ats: Oksfordo gatvė
« Atsakymas #151 Prieš 3 mėnesius »
Ne. Jis tikrai to nesakė. Tikrai nebūtų toks kvailas, kad imtų ir prisipažintų profesoriui norintis valgyti. Tai tiesiog pernelyg absurdiška. Akivaizdu, kad šitas būtinai dabar padarys ką nors, kad sugadintų atostogas. Kaip dabar išsisukti? Aišku, profesorius Senkleris ne tik per daug mato, bet ir viską girdi. Taip pat ir užuomina apie mirtį, bet apie tai Eion jau nieko nesakė. Viskas staiga pasidarė tiesiog beviltiška. O dar taip neseniai būsimas trečiakursis nuoširdžiai džiaugėsi atostogomis.
- Pavalgyti gerai, bet galvoti nieko nereikia, - suburbėjo Eion varstydamas profesorių akimis. Kaip pakeisti situaciją sau tinkama linkme? Ir kaip jis įsivėlė į šitą nesąmonę?
Na, bet pilvas ir toliau gurgė, tad kol kas prieštarauti neverta. Klastuolis atsisuko į profesorių ir koja už kojos nusivilko paskui jį. Keikė save už tai, kad taip apsikvailino, bet kol kas nebuvo ką daryti. Vėliau suras tinkamą sprendimą.