0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #15 Prieš 4 mėnesius »
Negi herbologija yra vienintelis egzaminas, kuriam reikia ruoštis? beviltiškai paklausė savęs Deoiridh, o tada su susierzinimu suvokė, kad laiko iki egzaminų dar yra tikrai pakankamai nemažai. Susidarė įspūdis, kad vaikinas tik nori ją paerzinti. Gal net ir tada Godriko Grifo bibliotekoje jis specialiai atsekė iš paskos? Ką gi, tikriausiai teks dažniau klajoti po mokyklą varlės pavidalu - juk taip daug lengviau pasislėpti nuo nepageidaujamų žvilgsnių.
Neilgai trukus Domantas užvertė knygą. Deoiridh smalsiai pažvelgė į jį - ką gi dabar pasiims šitas knygų graužikas? Gal kokią rimtesnę knygą, kuriai skaityti reikės bent šiek tiek daugiau laiko? Ar vėl kokią nors trijų puslapių ilgio knygpalaikę, kurią perskaitys per kelias sekundes?
Ne, deja, Domantas nusprendė ir vėl prašnekti. Grifiukė kokį penkioliktą kartą šiandien atsiduso.
- Koks susirūpinimas kitų linksmumu, - kandžiai tarstelėjo ji. Į klausimą, žinoma, neatsakė. Toliau spoksojo į vieną tašką puslapyje ir apsimetė, kad skaito. Gal jis pagaliau atstos?

*

domutis

Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #16 Prieš 4 mėnesius »
Nu ne su ja neįmanoma. Koks tų pralinksminimo kerų burtažodis kur pralinksmina žmogų. Cherro?Man atrodo ,kad šis.
Domantas išsitraukė lazdelę ir ją pasidėjo ant stalo ateičiai ,kad naudoti kerus. Bet ne dabar einu papiešti ant pergamento. Grifas savo krepšyje rado sugadintą pergamentą ,kad būtų galima piešti, ir rašalą su plunksna. Ir pradėjo piešti Hogvartso eskizą. Piešė gan ilgai apie pusvalandį. Na bent Domantui tai atrodo labai ilgai. Baigęs piešti jį pakišo merginai.
-Įvertink. Ar gražiai nupiešiau?.,-Pasakė Grifas merginai.
Gal būt jau laikas ją pralinksminti cherro kerais? Ne reikia palaukti kol ji nestebės manęs ir tada slaptai veikti ,kad kerai pavyktų. Domantas tyliai pasiėmė lazdelę ir ją padėjo už nugaros. Atsistojo. Nukreipė lazdelę į merginą ir tarė.
-Cheero.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #17 Prieš 4 mėnesius »
Pagaliau Domantas rado užsiėmimą ir nutilo. Deoiridh patenkinta skaitaliojo knygą, nors ir toliau nesuprato, ką ten skaito. Gal reikės nusiųsti laišką Matthew su klausimais? Juk jam tikrai patiks, jeigu parodysiu susidomėjimą! apsidžiaugė grifiukė. Vis dėlto nutarė, kad gerokai vyresnis draugas pirmiau įtars veidmainiškumą negu kad apsidžiaugs. Ak, kodėl jis negalėjo būti kokio nors įdomesnio dalyko profesorius?
Nespėjus atsakyti į šitą klausimą, Domantas kažką pakišo. Deoiridh be susidomėjimo nužvelgė piešinį.
- Nuostabiai, - tarstelėjo mergaitė, nors balse buvo galima justi ironiją.
Ar dėl to, ar ne, tačiau Domantas staiga pradėjo daryti įtartinus judesius ir, maža to, atsistojo. Deoiridh kiek sunerimo - ką gali žinoti, kokios mintys šaus šitam vaikinui į galvą?
Staiga rudaplaukė pradėjo juoktis. Niekaip negalėjo suprasti, kodėl, tačiau niekaip negalėjo sustabdyti juoko. Po kiek laiko susivokė, kad tai galėjo būti Domanto darbas. Deja, negalėjo tam pasipriešinti. Ir toliau juokėsi, kol galiausiai pradėjo trūkti oro. Knyga nulėkė ant grindų.

*

domutis

Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #18 Prieš 4 mėnesius »
-Ačiū.,-Padėkojo Domantas.
Mergina pradėjo juoktis ,bet matėsi ,kad jei trūksta oro.
-Finite.
Atšaukė kerus Domantas.
-Ką aš padariau blogai?.,-Sau pasakė Domantas.
Grifas labai ant savęs pyko ,kad jis vos neuždusino merginos. Koks aš Grifas?
Domantas taip ant savęs pyko ,kad norėjo sulaužyti savo lazdelę. Domantas krito ant kelių ir užsiėmė už galvos. Aš vos nebuvau pasmerktas pūti azkabane. Domantas labai gailėjosi ,kad į merginą paleido tuos nelemtus kerus.
-Atsiprašau aš nenorėjau tavęs nužudyti tik norėjau ,kad tu būtum linksma ,bet kerai ne taip suveikė ir...ir...,-Atsiprašė Grifas.
Aš labai būsiu laimingas jei manęs vidury mokslo metų neišmes iš Hogvarsto. Grifas labai ant savęs pyko.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #19 Prieš 4 mėnesius »
Nė nepastebėjo, kaip nustojo juoktis. Deoiridh apsižvalgė ir pagaliau susivokė, kad Domantas teikėsi atšaukti savo kerus.
- Kam tau reikia, kad aš būčiau linksma? - suirzusi paklausė ji. Tenorėjo būti dabar palikta ramybėje. - Jeigu nori mokytis, tau neturėtų rūpėti, kas dedasi aplink.
Deoiridh atsidususi atsistojo ir paėmė knygą. Suprato, kad ne tik nieko nebeperskaitys, bet iš viso nebeturi noro laikyti ją rankoje. Tiek jau to. Padėjo ją į vietą ir grįžo prie stalo. Daugiau jokios neėmė - suprato, kad per tą vaikiną vis tiek negalės paskaityti.
- Aš ir nemanau, kad tu mane norėjai nužudyti, - nekantriai tarstelėjo mergaitė. - Vis dėlto galėtum kitą kartą taip netikėtai ir neužpulti.
Ji atidžiai nužvelgė vaikiną.
- Gal nori nupiešti ir mane? - kuo sarkastiškiau paklausė.

*

domutis

Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #20 Prieš 4 mėnesius »
-Man nepatinka ,kai žmonės būna liūdni.,-Atsakė Grifas.
Domantas atsistojo ir atsisėdo.
-Gerai.,-Atsakė Grifas.
Netrukus atsisėdo ir mergina.
-Gerai...,-Su nusivylimu savimi pasakė Grifas.
Domantas nesitikėjo tokio merginos klausimo. Aš ne dailininkas ,bet jei ji taip to nori aš pabandysiu.
-Na gerai nupiešiu.,-Pasakė Grifas.
Rašalas ir plunksna liko gūlėti ant stalo reikėjo tik nereikalingo pergamento. Grifas gerai pasikuisęs rado nereikalingo pergamento ir pradėjo piešti. Portretą buvo piešti nejuokai ,bet Domantas galiausiai baigė ir pastūmė lapą merginai.
-Įvertink nelabai moku piešti ,bet gal sueis.,-Pasakė Grifas merginai.
Domantas laukdamas merginos atsakymo susidėjo visu daiktus į krepšį ir atsisėdo atgal.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #21 Prieš 4 mėnesius »
Deoiridh nusprendė tiesiog patylėti. Jeigu kažkam norisi, kad ji juoktųsi... Ką gi, prašom, tik būtų galima labiau pasistengti.
Išgirdusi, kad Domantas sutiko ją nupiešti, Deoiridh vos neprunkštelėjo. Ar jis yra girdėjęs, kas per dalykas yra sarkazmas? paklausė savęs mergaitė, visiškai nenorinti, kad vyresnis vaikinas užsiimtų tokiomis nesąmonėmis. Deja, Domantas priėmė žodžius už gryną pinigą, tad dabar teko laukti, kol jis baigs. Jeigu jau pradėjo piešti, negalima paimti ir pabėgti, ar ne? Tad rudaplaukė sėdėjo ir baisiausiai nekantravo. Kai galiausiai darbas buvo baigtas, ji pajuto, kad nenori pamatyti to darbo rezultatų. Vis dėlto vaikinas natūraliai tikėjosi įvertinimo, tad nužvelgti piešinį teko. Deoiridh žvilgtelėjo į jį - ir nerado ką pasakyti. Panašumo buvo... Nelabai daug.
- Na, kaip "nelabai mokančiam piešti" gal ir visai nieko, - galiausiai gana diplomatišką atsakymą sugalvojo grifiukė. Vis dėlto tikėjosi, kad dabar Domantas grįš prie knygų skaitymo - nors tas irgi kaži ar taip jau gerai vaikinui sekėsi.
Deoiridh atsistojo ir nužvelgė lentyną. Kiek padvejojusi pasiėmė naują knygą. Atsivertė kažkokį puslapį ir pradėjo skaityti. Stengėsi pamiršti, kad šalia kažkas yra.

*

domutis

Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #22 Prieš 4 mėnesius »
Domantas išgirdo vertinimą. Na tikrai nėra labai jau gražiai. Tuo metu pagalvojo: gal ji sakė nerimtai ,kad nupiešti jos portretą. Bet Grifas nebuvo tuo visai tikras. Mergina pradėjo skaityti knygą. Tegul skaito aš tai tikrai neskaitysiu. Nors Grifui ir kilo noras paskaityti knygą ,bet jis vistiek jos neskaitė. Staiga  pradėjo lyti tai suprasti galėjai iš barbenimo į bibliotekos langą. Puiku atsigaus žemė ,nes juk senai nelijo ,o juo labiau sniegas netirpo.  Po dešimties minučių prasidėjo ir šlapdriba. Bjaurus dalykas ta žiema.
Tokie krituliai buvo panašūs į rudenį. Domantas atsistojo ir vis dėl to nuėjo prie lentynos. ,,Herbologija,,.
Ši knyga man turėtų tikti. Grižęs prie stalo Grifas atsivertė knygą ir pradėjo skaityti.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #23 Prieš 4 mėnesius »
Prasidėjęs lietus neketino sutrukdyti Deoiridh skaityti knygos - ji tikrai nebūtų to leidusi. Tad grifiukė ramiai skaitė knygą ir stengėsi nekreipti į nieką dėmesio. Jautė, kad Domantas niekur neišėjo, tačiau pagaliau vaikinas teikėsi kurį laiką patylėti, tad ir rudaplaukė mergaitė tylos nenutrauks.
Akies krašteliu Deoiridh pastebėjo, kad Domantas atsistojo ir nuėjo prie lentynos. Ar jis vėl perskaitys knygą per tris sekundes? kandžiai paklausė savęs mergaitė. Pervertė lapą ir staiga suvokė, kad neprisimena nieko, ką skaitė praėjusiame. Ak, Matthew nusivils ja! Tai šiek tiek liūdino, tačiau ji nieko negalėjo pakeisti. Kažkodėl pernelyg trikdė šalimais sėdintis vaikinas, nors dabar ir elgėsi tyliai.
Deoiridh pažvelgė į langą. Liūtis, šlapdriba ar dar kažkas tik stiprėjo. Mergaitė sunkiai atsiduso.
- Nekenčiu žiemos, - tyliai sumurmėjo ji ir pasistengė vėl įsigilinti į knygą.

*

Domantas Varnanagis

Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #24 Prieš 4 mėnesius »
Mergina nors ir skaitė ,bet vistiek stebėjo Domantas. Kiek ji gali mane stebėti. Grifas atsivertė knygos turinį.
Citata
Turinys
Herbologija...........5p.
Pabaiga.............280 p.
Normali knygos apimtis. Domantas atsivertė penktą puslapį ir pradėjo skaityti. Skaitė ilgokai ,nes šriftas buvo gana mažas. Skaitydamas Grifas mąstė: Įmanoma perskaityti visą biblioteką per dieną? Nuo šios minties Grifas nebegalėjo susikaupti knygai. Tad ją užvertė ir iš visų jėgų drėbė į šoną. Nebeskaitysiu tikrai šiandien. Grifas atsistojo ir padėjo tą knygą į vietą.
-Viskas šiandien tikrai nebeskaitysiu prisiekiu Grifų Gūžta.,-Sau pasakė septintakursis Grifų Gūžtos mokinys. Ir grįžo į vietą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

 • IV kursas
 • *
 • 456
 • Taškai: 301
 • Lytis: Moteris
 • Varliokas
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #25 Prieš 4 mėnesius »
Palaiminga tyla, kuria be galo mėgavosi Deoiridh. Deja, ji tęsėsi neilgai, mat Domantas staiga nušveitė knygą. Mergaitė su tam tikru susidomėjimu pažvelgė į jį. Jam tikrai negerai su galva nutarė Deoiridh. Atrodė, kad vaikinas dievina knygas, o čia dabar tiesiog... Mėto. Tarsi būtų Deoiridh.
- Daugiau pagarbos knygoms, vyruti, - kandžiai tarstelėjo grifiukė. Susimąsčiusi užvertė savo knygą. Galų gale apsisprendė: teks skaityti vėliau. Kada nors kitą kartą. Galbūt naktį, kai bus galima tikėtis, kad šitas knygų žiurkinas miegos.
- Tai ir nebeskaityk, - atsiliepė Deoiridh, nors suprato, kad Domantas kalba ne su ja. Bet o koks skirtumas? Gal jis pagaliau teiksis išsinešdinti? Vis dėlto mergaitė suprato, kad tai, ko gero, teks padaryti jai. Vaikinas atrodė itin nusiteikęs sėdėti čia dar kokius trejus metus ir skaityti visas knygas iš eilės.
Animagė atsistojo ir žiobariškai nunešė knygą į vietą.
- Ate, - burbtelėjo ji Domantui. Tada pasivertė varle ir iššokavo iš bibliotekos.

*

domutis

Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #26 Prieš 4 mėnesius »
Žinau ,kad reikia gerbti knygas geriau eitum iš čia lauk. Grifo svajonė išsipildė mergina pasivertė varle ir išokavo iš bibliotekos. Be jos bus ramiau. Domantas pamatė ,kad ant stalo guli kažkieno paliktos knygos. Man sutvarkyti nesunku. Grifas išsitraukė lazdelę ir burtų pagalba sudėjo knygas į vietas. Tvarka. Domantas grįžo prie stalo ir atsisėdo dar pabūti ,o paskui eis į Grifų Gūžtos bokštą. Dar turiu namų darbus atlikti. Grifas iš krepšio išsitraukė namų darbus ir pradėjo juos rašyti ant pergamento. Namų darbų ilgai atlikti nereikėjo ,nes buvo užduota tik Transfigūracija. Kokie protingi mokytojai dirba Hogvartse nekankina vaikų. Atlikęs namų darbus Grifas susidėjo visus daiktus ir pasuko link Grifų Gūžtos bokšto.

*

Neprisijungęs Indio Dellso

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
 • live
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #27 Prieš 1 savaitę »
Plavinėdamas po mokyklą Indio nepamiršo užsukti ir į biblioteką. Užsigalvojęs klastuolis nepajautė kaip priėjo knygų lentyną, kur visos knygos, atrodo, buvo apie herbologiją. Pasibaisėjęs prie kokio baisaus mokslo knygų jį atvedė likimas, arba berniuko kojos, Indio apsisuko ir grįžo iš ten kur atėjęs. Kaip vaiduoklis pats vienas paslampinėjęs po biblioteką ir nieko naujo neradęs, juodaplaukis vėl atsidūrė prie tos pačios kvailos lentynos su knygomis apie visokio tipo žoles. Nesupratęs kaip jis ėjęs į visiškai kitą pusę vėl grįžo prie tų pačių knygų, Indio pasvarstė, kad galbūt čia kažkas yra užburta ar panašiai. Tad išsitraukęs pirmą pasitaikiusią knygą, kuri nebuvo pati ploniausia, berniukas dėl kažkokios priežasties apsimėtė, kad skaito, nors iš tikrųjų buvo perskaitęs tik du žodžius - "magiški" ir "gydomieji". Padūsavęs Indio vis dėlto nusprendė, kad nelabai turi daugiau ką veikti, tad pasiliko dar keletą minutėlių prie tos pačios knygos. Pažiūrėti paveikslėlių.

*

Neprisijungęs Michelle Rivera

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai: 108
 • Lytis: Moteris
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #28 Prieš 1 savaitę »
Michelle nelabai mėgo skaityti knygas, tačiau po visų pamokų švilpė sėdėjo bibliotekoje ir vartė knygą apie stebūklingus eliksyrus. Akimis perbėgus kelių eliksyrų receptus mergaitė atsistojo, padėjo knygą atgal į lentyną ir pradėjo iš lėto vaikščioti po biblioteką. Mergaitė sustojo prie knygų lentynos, kurioje knygos buvo apie įvairius augalus. Michelle pradėjo ieškoti kokios nors knygos, tačiau bėda buvo tame, kad nežinojo ko ieškoti. Švilpė sustojo prie knygos, kuri buvo su storu žaliu viršeliu, o ant knygos pavadinimas buvo ,,Herbologija pradedantiems". Pirmakursė iš karto atvertė knygos galą ir pasidomėjo, kiek šioje knygoje yra puslapių. Jų buvo 520. NE, likimas man ką tik pasakė, kad herbologija ne man. Mergaitė šiek tiek nusišypsojo nuo šios minties ir pradėjo išeidinėti iš bibliotekos. Michelle ėjo nuleidus galvą ir, nepamačius, kad netoli jos stovėjo kažkas, atsitrenkė į kažkokį žmogų. Švilpė labai išsigando iš iškart pradėjo atsiprašinėti:
- Labai atsiprašau, nepamačiau tavęs! Ar viskas gerai?

*

Neprisijungęs Indio Dellso

 • I kursas
 • *
 • 3
 • Taškai:
 • live
Ats: Lentyna su knygomis apie Herbologiją
« Atsakymas #29 Prieš 2 dienas »
Pats to nenorėjo pripažinti, tačiau berniukas tikrai susidomėjo knyga. Žinoma, jis jos nežadėjo neštis į Klastūnyno bendrąjį kambarį, būtų per daug didelė gėda, tačiau tokioje nuošalioje vietikėje, kur niekas jo nemato, paskaityti apie Velnio raizgus buvo visai įdomu. Deja, visą jo ramybę turėjo sugadinti kažkokia kerėpla, maždaug jo metų, mergaitė, kuri ryškiai nežiūrėjo kur ėjo. Nepažįstamoji pradėjo atsiprašinėti, tačiau tai niekaip negalėjo Indio grąžinti tos geros nuotaikos, kurią jis jautė skaitydamas kaip Velnio Raizgai gali žmogui užspausti kvėpavimo organus ir pasmaugti.
- Tiesiog kitą kart žiūrėk kur eini, - truputį dramatiškai ir, žinoma, surauktais antakiais, bet nusipelniusiai mergaitei atsakė jaunasis klastuolis. Berniukas už viską labiausiai vylėsi, kad mergaitė jį paliks vieną, kad jis galėtų tęsti knygą, nors turbūt ir pats tuoj dings iš bibliotekos.