0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
  Erka žiūrėjo į tą jaunesnę mergaitę, kuri atrodė susimąsčiusi. Įdomu, apie ką ji galvoja? Galbūt apie mane? Labai gali būti, tačiau neturiu jokio noro, kad apie mane kas nors galvotų. Man puikiai užtenka ir to, kad aš apie save galvoju. Man to visiškai užtenka. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė. Ji iš tikrųjų netroško, kad apie ją kažkas galvotų.
- Taip, tai tiesa. - liūdnai tarė. - Tačiau kovoti baigti aš nenoriu. Tu stojai man skersai kelio. Dabar atsiimsi, - tarė klastūnyno atstovė. Rictusempra. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė ir mostelėjo lazdele. Ji labai tikėjosi, kad pavyks. Ji pagaliau norėjo užbaigti šią kovą.
  Ketvirtakursė nusprendė, kad to neužtenka, todėl pasiėmė iš lentynos arčiausiai buvusią knygą ir metė ją į tą jaunesnę varnę, kuri jau norėjo viską pabaigti.
- Ir aš tikrai nežadu baigti iš tavęs šaipytis, mažvaike. Taip, papasakojau apie save, tačiau tu man dar apie savo tėvus neatsakei. Tad atsakyk! Dabar! - tarė violetinių plaukų savininkė žvelgdama į pirmakursę.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Vega Dellal

  • VII kursas
  • *
  • 322
  • Taškai: 18
  • Baigę aukštąjį mokslą, apvalūs kvailiai tampa daugiakampiais.
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
  Vega nusprendė, kad greičiausiai klastuolė nesutiks taip lengvai baigti kovos, todėl tiesiog laukė. Greitai varniukės mintis patvirtino pati klastuolė.
- Ne, prašau, - graudžiai bei nuoširdžiai tarė rudaakė. Tada ji pamatė šviesą ir suprato, kad klastuolė į ją vėl paleido kerus, tačiau jokio burtažodžio ji negirdėjo. Tada prisiminė, kad tėtis jai buvo pasakojęs apie bežodžius kerus. Reikės kada nors juos pabandyti. Pagalvojo rudaakė. Deja, bet mergaitė nespėjo išsisukti nuo kerų ir ji pradėjo juoktis. Atrodė, kad ją kažkas kutentų.
- Ne, ne, ne, - šaukė varniukė per juokus ir pamatė į ją skrendančią knygą, kurią neabejotinai paleido ta pati klastuolė. Bet šį kartą pirmakursei pavyko išsisukti ir knyga nukrito ant žemės visai jos nepalietusi. Rudaakei buvo gaila knygos, tačiau juokas labai trukdė. Kai kerų poveikis susilpnėjo Vega išgirdo klastuolės žodžius.
- Aš tau atsakysiu. Mano mama mirė. Tad gyvenu su tėčiu. Myliu jį, tačiau nieko daugiau tau neaiškinsiu. Pasiimk knygą, - ištarė varniukė ir atidavė knygą klastuolei. Tuo metu jos akyse pradėjo kauptis ašaros ir Vega tyliai verkdama išbėgo iš bibliotekos.
– Man rodos, paskutinį kartą kažką pajutau – lyg kas padus kutentų.
– Tikriausiai per maži sportbačiai, Roni Poni, – metė praplaukdama Hermiona.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #17 Prieš 1 metus »
  Erkos kerai pavyko ir jaunesnė mergaitė nesugebėjo išsisukti. Tai labai nudžiugino keturiolikmetę. Tada ji išgirdo, kad pirmakursė kelis kartus sušuko ne.
- Taip, taip, taip, taip, taip, taip, taip, taip, taip, taip, taip, taip, taip, taip ir dar kartą taip, - besimaivydama tarė violetinių plaukų savininkė. Ji tikrai norėjo padaryti ką nors blogesnio tai kvailai mažvaikei, tačiau nusprendė, kad dar ko nors dabar daryti neverta, tačiau ateityje visko gali būti. Erka su savo nieko gero nažadančia šypsena žvelgė į pirmakursę, kuri tiesiog raitėsi iš juoko. Ne savo noru, žinoma. O Erkos ir jos lazdelės pagalba. Jau per ilgai čia užtrukau su ta mažvaike. Reikia iš jos atimti knygą ir neždintis. Pagalvojo violetinplaukė ir jau norėjo atimti knygą iš jos, tačiau nespėjo - ji pati ją atidavė ir dar apsiverkusi išbėgo iš bibliotekos. Tai mažvaikė. Ir ko čia verkti? Pagalvojo keturiolikmetė bei nusijuokė ir įsidėjusi lazdelę į kišenę išėjo iš bibliotekos su knyga rankose, kurios jai labai reikėjo ir ji džiaugėsi, kad ją gavo išties lengvai.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 243
  • Taškai: 58
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #18 Prieš 1 metus »
  Rytas. Walgunas atėjo į biblioteką. Vietą, kurioje gyveno begalės nuostabių daiktų - knygų. Jis mėgo skaityti, bet mėgo ne tik skaityti, bet ir pačią biblioteką. Tą jaukią, tačiau kartais ir baugią vietą, kurioje visada galėdavai pasijusti laukiamas.
  Jis savo tikslą žinojo. Jam tereikėjo vienos knygos apie nuodus. Eliksyrus berniukui virti patiko, o tuo labiau jam tai sekėsi puikiai. Jis norėjo išsivirti vienus nuodus, kurie buvo aprašyti tik vienoje knygoje, kurios šiandien jis ir susiruošė ieškoti. Eliksyrus jis mėgo labiau nei nuodus, nes nuodai jam atrodė pernelyg žiauriai, tačiau gaminti mėgo ir tuos, ir tuos.
  Priėjęs knygų lentyną, kurioje ramiai gulėjo begalės knygų apie nuodus pradėjo ieškoti tos knygos. Užtruksiu. Pagalvojo jis bei atsiduso. Didžiausia kliūtis buvo tai, kad jis žinojo tik dalį knygos pavadinimo, todėl neįsivaizdavo kokiu nežemišku būdu turėtų ją rasti tarp tokios galybės knygų, tačiau nenorėjo pasiduoti, nes tikrai norėjo išsivirti tuos nuodus. Tik išsivirti, žinoma. Jis tikrai nenorėjo nei pats jų gerti, nei kam nors kitam duoti.
  Taip beieškodamas berniukas išgirdo žingsnius, kurie jį ne juokais išgąsdino. Labiausiai išgąsdino tai, kad jie sparčiai artėjo, todėl Walgunas greitai atsisuko, nes nenorėjo, kad kas nors jį taip lengvai užpultų.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #19 Prieš 1 metus »
Badis žingsniavo į biblioteką. Jo batų, kuriuos jis mūvėjo šiuo metu, padas garsiai kaukšėjo.
- Kai juos pirkau, galvojau, kad tai normalūs batai, o ne kažkokie "būgnininkai", nervuoja tas kaukšėjimas. - Tarė pyktelėjęs berniukas. Kai pirmakursis įžengė į biblioteką, išvydo išsigandusį juodaplaukį berniuką.
- Kodėl tu toks išsigandęs? - Paklausė Badis. - Jei dėl batų, tai suprantama. Turbūt bet kas išsigąstų, girdėdamas aidint kaukšėjimą, bet nematydamas kas tai. Jeigu norisi šiuos batus pavadinti "būgnininkais", nedraudžiu, nes pats juos taip vadinu. - Susakė visą "informaciją" berniukas. Jis nužvelgė knygų lentyną. Iš knygų pavadinimų nusprendė taip:
- Matau esame prie knygų apie nuodus lentynos. Tau irgi patinka nuodų ir vaistų pamokos? Man patinka. Bet vis dėlto mes kalbamės, o net nežinome vienas kito vardų. Tai koks tavo vardas? Kelintame tu kurse? Aš Badis, pirmakursis. - Vėl kalbėjo Badis.
- Atsiprašau, kad daug kalbu, aš tiesiog taip įpratęs. - Ir pirmakursis leido įsiterpti kitam berniukui.
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 243
  • Taškai: 58
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #20 Prieš 1 metus »
  Atsisukęs į garso, kuris labai išgąsdino šaltinį Walgunas pamatė berniuką. Ak, ir ko aš išsigandau? Ką jis man gali padaryti? Pagalvojo Walgunas.
- Ai, nieko, - tarė. Tikrai nenorėjo pripažinti, kad išsigando tų jo žingsnių. Žinojo, kad dėl to iš jo tik pasišaipytų, o to jis visiškai netroško.
- Taip, tikrai labai patinka. Tačiau man labiau patinka juos virti ne pamokose, o tiesiog bet kur kitur ir ne tuos, kuriuos liepia, o tuos, kuriuos noriu. Jaučiu, kad tai mano kraujyje. Dabar ieškau vienos knygos, kurioje turėtų būti nuodo receptas, kuris aprašytas tik toje knygoje, - tarė jis ir padarė pauzę. - Aš Walgunas, - dar pasakė, tačiau visai pamiršo paminėti savo kursą. Walgunas šiandien nenorėjo su niekuo bendrauti. Norėjo pabūti vienas. Norėjo susiradęs reikiamą knygą pasigaminti tuos nuodus, tačiau kokioje nors atokioje vietelėje. Nenorėjo, kad jam kas nors trukdytų, tačiau tuo pačiu nenorėjo ir pasirodyti nemandagus, todėl vis dėlto atsakė į to berniuko klausimus. Stengėsi nustatyti draugišką balsą, tačiau jautė, kad jam ne itin puikiai sekėsi. Neturėdamas ką daugiau pasakyti grifas nusisuko nuo pašnekovo ir toliau ieškojo knygos. Nenorėjo ilgai čia užtrukti, tačiau manė, kad užtruks, o tai jo tikrai nedžiugino.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #21 Prieš 1 metus »
Badis pasijuto šiek tiek nemaloniai, kai Walgunas nuo jo nusisuko.
- Jei jau sutinki žmogų ir pradedi su juo bendrauti, tai nemandagu imti ir nusisukti! - Aiškino Badis juodaplaukiui. Berniukas aprimo.
- Gerai, nešauksiu ant tavęs. Juk tai irgi nemalonu. Gal padėti surasti knygą? - Paklausė Badis. Grifiukas stumtelėjo tą berniuką, kad jis nukristų ant fotelio. Badis prisėdo ir, šiek tiek pasityčiojančiu balsu pasakė:
- Na, ką dabar sakysi? Pagaliau normaliai pasikalbėsime. Knyga palauks. Taigi, arba pamiršai, arba nenorėjai sakyti kurso, todėl vis dar nežinau kelintakursis tu esi. - Kalbėjo Badis Walgunui.
- Be to, sakei, kad tau, kaip ir man patinka nuodų ir vaistų pamokos. Tai ką labiau mėgti gaminti, nuodus, ar vaistus? Ir dar, aš taip pat svajoju kažką išsivirti ne pamokose, bet, prisipažinsiu, bijau. O kokios pamokos mėgstamiausios be nuodų ir vaistų? Kokiame tu koledže? Girdėjau, žaidi kvidičo komandoje. Kokioje pozicijoje? - Badis pajuto, kad per daug kalba. Pirmakursis nusprendė patylėti. Jis šiek tiek ramiai pasėdėjo, kol pats atsigavo nuo kalbėjimo, tada tarė:
- Padėti susirasti knygą? - Tai berniukas pasakė ramiai, nes nebenorėjo pyktis.
- Susitaikykime. - Pasiūlė Walgunui.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Badis Smudge »
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 243
  • Taškai: 58
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #22 Prieš 1 metus »
- Aš nepradėjau su tavimi bendrauti. Tu įžūliai prikibai, - tarė Walgunas. Vos prisivertė ką nors ištarti, nes vis dėlto nenorėjo dabar bendrauti su tuo berniuku. Ypač po tų jo žodžių. Paskui Walgunas dar išgirdo, kad jis pasisiūlė padėti surasti knygą, tačiau grifas tik ignoravo jį, nes žinojo, kad jis nesugebės jam surasti reikiamos knygos, o tuo labiau tiesiog nenorėjo su juo daugiau kalbėti.
  Tačiau tada jis pajuto jėgą. Taip, ji jį išgąsdino, tačiau vis dėlto ta jėga nebuvo pernelyg stipri. Išsigandęs Walgunas pradėjo svirduliuoti. Laimei, Badis jį stūmė fotelio link. Tiesa, laimė buvo tik tame, kad jis nukrito minkštai, tačiau jei ne jis Walgunas net nebūtų pradėjęs svirduliuoti.
- Ei, ko stūmei? Be to, galiu pasakyti, kad esi labai silpnas. Nukritau tik dėl to, nes išsigandau, tačiau jei būčiau matęs kaip tai darai ir reagavęs niekada nebūtum to sugebėjęs, - piktai tarė. - Žinoma, šaipykis. Mano atmintis juk pati blogiausia pasaulyje, - pradėjo maivytis. - Bent jau esu normalus, - dar pridėjo jis. Walgunas nenorėjo su šiuo berniuku praleisti nė sekunde ilgiau, tačiau tuo pačiu ir nenorėjo pasiduoti.
- Rictusempra, scourgify, - tarė išsitraukęs lazdelę bei mostelėjo ja. Walgunas tikėjosi, kad bent vieni iš paleistų kerų suveiks, nes norėjo kuo greičiau atsikratyti priešininku ir pagaliau ramiai susirasti knygą bei pasigaminti tuos nuodus. Daugiau jam netarė nė žodžio. Ir neketino tarti.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #23 Prieš 1 metus »
- Na ir kas, kad prikibau?! - Nesusilaikęs pradėjo šaukti Badis. - Aš norėjau susipažinti su tavimi ir tau padėti susirasti knygą! Bet tu už tai supykai ant manęs! Labai gražiai elgiesi. Tiesiog nuostabiai. - Susinervino grifiukas. Jis nepakentė, kai jo pašnekovas šitaip nemandagiai su juo bendravo. Badis buvo ne toks. Jam patiko ramūs pokalbiai.
- Be to aš siūliausi padėti surasti knygą. Taip, aišku, tu manai, kad aš nesugebėsiu to padaryti. - Pasakė Badis Walgunui.
- O ko gi aš stūmiau mūsų karalaitį? - Jau tikrai šaipėsi grifas. - Tu būtum tiesiai kaip lenta plojęsis ant grindų. Bent padėkotum man. Ir, aš nesu silpnas. Be to, nei aš, nei kiti nesakė, kad tavo atmintis blogiausia pasaulyje! Ir iš viso, kuo čia dėta tavo atmintis? - Tačiau, vietoj atsakymo, Walgunas į Badį paleido kerus. Badis sugebėjo jų išvengti, tačiau tai buvo paskutinis berniuko kantrybės lašas. Grifiukas nubėgo į kamputį ir pradėjo verkti.
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Walgunas Levinsas

  • VII kursas
  • *
  • 243
  • Taškai: 58
Ats: Knygų lentyna apie nuodus
« Atsakymas #24 Prieš 1 metus »
- Tu juokauji? Rimtai? Žinoma, nieko, kad pats kaltas. Galėjai tiesiog nekibti, bet matau, kad tau tai per sunki užduotis, - tarė Walgunas. Išties šiuo metu nė kiek nenorėjo su niekuo bendrauti, bet žinojo, kad šio mažvaikio taip lengvai neatsikratys. Taip, kokią kitą dieną berniukas būtų ramiai su juo pabendravęs, tačiau tikrai ne šiandien. Šiandien Walgunas visai nenorėjo su niekuo bendrauti. Deja, būtent tokiomis dienomis prie jo pradėdavo kas nors kibti.
- Atsiprašau?! Jei tu nebūtum manęs pastūmęs tikrai nebūčiau nei griuvęs ant fotelio, nei ant grindų. Kuo dėta? Juk pats sakei, kad pamiršau. Akivaizdu, kad tavo atmintis blogiausia pasaulyje. Tokia bloga, kad net neatsimeni ką sakei. O dar manai, kad kas nors su tavim bendraus. Aš laikiausi savo tikslo susirasti knygą, o tu pradėjai šaukti, kad dėl to aš esu labai nemandagus. Dar būtų galima pasiginčyti kas šitoje situacijoje iš tiesų yra nemandagus, - tarė grifas, o po to pamatė, kad tas berniukas nubėgo ir pradėjo verkti. - Mažvaikis, - tarė piktai, o paskui susirado knygą, kurios ieškojo ir išėjo iš bibliotekos. Visai nenorėjo daugiau net matyti to mažvaikio. Walgunas tenorėjo ramiai išsivirti tuos nuodus, o tą dabar ir pasiryžo padaryti.
Parduodu Valentino Pašto Prekę: 1 vnt - 6 sikliai, 3 vnt - 1 galeonas.