0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
Tie du nei nemanė klausyti Aurio ir lipti žemyn bei palikti profesoriaus ramybėje. Priešingai. Tiek vienas, tiek antras įsitaisė kuo patogiausiai ir atrodė nusiteikę paplepėti.
- Sakai atsiprašyti profesorės Alanuk? Geeerai, jei jau taip nori, aš galiu jos atsiprašyti. Bus smagu. - Bet jau kas dėjosi paskui tai...
- Tai gal judu dinkit iš čia ir eikit paburkuoti kur nors į kitą vietą? - Pasiteiravo Auris.
- Girdi mažuti, atsipalaiduok. Teisingai tau sako. Atsipalaiduok ir nykit man iš akių. Nes jeigu ne, aš pradėsiu tikrinti paskutinio jūsų rašyto testuko atsakymus. Aš jau mačiau, kad ten prirašinėjot visokių keistų dalykų. Norit, kad pradėčiau aptarinėti judviejų atsakymus? Geriau nereikėtų. - Deja. Juos nukrapštyti nuo stogo sekėsi labai prastai. Tai atrodė tiesiog neįmanomas reikalas.
- Aišku pykstu Dori. Sakai mano užduotis pasibaigė? O kaip mano reputacija? Ji prasmego skradžiai. Kaip aš dabar pažiūrėsiu kolegoms į akis? Net nežinau... Siaubas...

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #46 Prieš 1 metus »
Gal ir tikrai truputį viską sureikšminau. Bet nežinau... Vis tiek. Galvojo sau Alanas. Jei taip būtų padaręs koks mokinys, tai dar suprasčiau. O čia...
- Gal nereikia... - Pasakė Auriui žinodamas, kad iš to atsiprašymo irgi gautųsi kažkokią Auriška nesąmonė.
- O kodėl blogai elgtis kaip Sakura? - Pasiteiravo žiūrėdamas į Dori. Tik dabar jau akyse nebeliko rimtumo.
- Na gal truputį ir perdedu gerai jau. - Pasakė.
- Bet va tu pati ir sakai. Suaugęs... Tai ir turėtų elgtis kaip suaugęs žmogus ar ne? - Nors kalbėjo apie tai, šiuo metu mintyse sukosi visai kas kita. Ir balsas nebeskambėjo taip rimtai kaip anksčiau. Dabar jis pasislinko arčiau prie merginos. Alano vaizduotėje dabar jie buvo čia tik dviese naktį. Vaizdas nuo stogo turėtų būti tikrai įspūdingas. Manė. Įsivaizdavo visur aplinkui zujančias pelėdas. Naktį juk paukščių būtų daug daugiau. Visokių, pačių įvairiausių rūšių pelėdų. Ar tai būtų labai keista vieta pirmam tikram pasimatymui?
- Ai nutilk. - Rėžė Auriui į kažkokią pusbrolio repliką,  kurią tiesą pasakius praleido pro ausis.
- Vargšelis. - Ironiškai pasakė vaikinukas išgirdęs paskutinius Aurio žodžius.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #47 Prieš 1 metus »
- Auri, ko tu toks piktas? - nusijuokė Dori. - Nepatinka, kad kažkas burkuojasi? Aš ir sakau, tau reikia merginos. Juk jam reikia merginos, Alanai, ar ne? - mirktelėjo grifui. - Pabandžiau supiršti, bet nepavyko. Ji tikrai velniškai graži, na, Clarke. Pripažinkit. Bet tikra pasiutėlė. Sakura yra minėjusi, kad kiekviename žmoguje yra gėrio, tik reikia jį atrasti. Sakė, kad mūsų nuostabiajai profesorei galbūt reikia meilės, kad ji sušvelnėtų. Gal tikrai? - ėmė kvatotis. - Nors dabar ji nepasirodė švelnumo įsikūnijimas. Kai ji paleido į tave Erkos katilą, - metė žvilgsnį į Aurį, - oi, tai jau buvo tikra viršūnė.
Regis, kad Alanas išties truputį atsipalaidavo. Tad Dori jam nusišypsojo. Viduje pasidarė jaukiau ir ramiau, kad jis nepyksta.
- Sakura tiesiog, nežinau, kartais per daug gera ir visais susirūpinusi, - atsakė į Alano klausimą apie basakoję. - Tiesą pasakius, gal dabar ji jau kitaip galvoja apie Clarke. Nežinau. Nuo žiemos ji truputėlį pasikeitė, - Alanas žinojo, apie ką Dori kalba, nes buvo tai papasakojusi grifui ir paprašiusi visiškai niekam nesakyti. - Bet vis tiek ji į viską žiūri taip atsakingai. O dėl tavo pusbroliuko, - toliau kalbėjo su Alanu, - jis tikrai visiškai suaugęs ir daug išmano. Juk žinai. Tiesiog kartais Auris mėgsta pakvailioti, - nusijuokė. - Nenukentės ta tavo reputacija, - dabar jau tarė vyresniajam Senkleriui. - Manai, kad toji rėksnė kam nors pasakos? Kam? Matthew, kuris girtas miega šiltnamiuose? Ar Roux, kuris kartą per pamoką panaudojo kerus prieš Meg? Galiausiai pažiūrėkime į pačios Clarke elgesį. Nieks jos nenurungs. O mokiniai. O prieš mokinius tu būsi kietas, Auri. Drįsti kabinti tą ugnikalnį pasiryžtų ne kiekvienas. Be to, nuo kada tau rūpi, ką pasakys kiti? O jeigu dabar ji tave įsimylės? - ėmė kurti scenarijus ir suprunkštė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #48 Prieš 1 metus »
Aurio Senklerio aptarinėjimas jam pačiam visai nepatiko. Viršūnė, ta mergiotė visai... Mano reikalai, yra tik mano reikalai po galais.
- Klausyk tu, Mendel, kraustykitės man iš čia kuo greičiau. Gi sakau, kad trukdot man. - Tik ištaręs tuos žodžius suprato, kad taip tik pakurstys visą šitą pliurpalų lauželį.
- Žinai tu reikia man ko ir ko nereikia. Vienu žodžiu lauk iš čia. - Supiršti matai ji bandė. Kiek nusigręžęs nuo tų dviejų šypsojosi Senkleris.
- Džiaukis, kad tas katilas nepataikė į jus abu. Va tada būtų buvusi tikra viršūnė. Dievo bausmė tau Mendel už visokius bandymus. Supiršti matai ji bandė. - Bet išties įdomu kodėl Clarke taip į viską reaguoja. Kodėl ant viso pasaulio taip siunta. Ar čia šiaip toks charakteris ar kas nors atsitiko jos gyvenime. Susimąstė Auris. O gal susimąstyti privertė taip dažnai minimas Sakuros vardas. Šią žiemą jis labai gerai atsiminė. Sakurai ji buvo sunki.
- Ką žinai apie žiemos įvykius Dori? Tik nesakyk nieko. Nes aš irgi žinau pakankamai. - Staiga absoliučiai surimtėjo Auris.
- Tik šiaip kvailioju. - Pasakė trumpai jai prašnekus apie jo reputaciją. Nuostabus pedagogų kolektyvas. Problemos su alkoholiu, nusikaltimais, nervais. Tobula... Visas rinkinukas. Nusivaipė mintyse Senkleris.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #49 Prieš 1 metus »
Alanas pradėjo juoktis. Visos mintys apie tokį gedingą Aurio elgesį kol kas pasimiršo.
- O taip. Aš tau pritariu Dori. Gal tada ir rimtesnis pasidarytų. - Toliau erzino pusbrolį Alanas.
- Aš prisimenu kai jam buvo šešiolika... Auri, pameni tą vasarą, kai mes ėjom į Lizdą? Kartu ėjo ir Linėja. Su kuria grojote grupėje. Kad tu būtum tada jį mačiusi vaje... Toks susikaupęs, rimtas. Alanai, pasitrauk. - Mėgdžiojo tuometinį Aurį Alanas.
- Vaikščiojo kartu, o man reikėjo sėdėti ant sofos. Bet aš vis tiek juos visur sekiojau. - Tik Aurio nuotaikos galėjo keistis tokiu tempu. Staiga tas regis pamiršo visas praeitas kalbas ir prakalbo apie Sakurą. O Alanas nežinojo ką atsakyti. Ar jis ką nors žino apie tą žiemos rytą? Susimąstė vaikinas. Jam viską papasakojo Dori. Alanas manė, kad tai blogai, niekam nieko nesakyti. Bet tylėjo. Nors žinojo, kad jei kas panašaus pasikartotų, jo tyla tikrai pasibaigtų.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #50 Prieš 1 metus »
- O gal tu turi merginą? - toptelėjo mintis galvon. - Alanai, prašau, pasakyk, kad jis neturi merginos, - kone maldaujamai pažiūrėjo į draugą. - Nes jeigu turi, tai aš labai atsiprašau, - nuoširdžiai pasakė.
Jeigu dabar kas nors Alanui dėl kažkokio kaip ir žaidimo lieptų pabučiuoti kitą panelę, mintyse ėmė galvoti Mendel, dėl Merlino, aš nudėčiau tiek žmogų, liepusį tai padaryti, tiek tą merginą, tiek Alaną. Taip, taip. Mudu kaip ir nesam pora. Bet vis tiek, galvoje užbaigė mintis.
Vėliau Alanas papasakojo apie kažkokią Linėją, kurią, kaip klastuolė suprato, Auris buvo įsižiūrėjęs paauglystėje. Dori ėmė kvatotis, nes raudonplaukis juokingai pamėgdžiojo pusbrolį. Paauglė pagalvojo, kad Alanas turėjo būti tikra rakštis pašėlusiam Auriui. Na, arba pedagogas iš prigimties, pamanė ir šyptelėjo.
O paskui kalba pasisuko rimtesne linkme. Apie Sakurą. Juk Dori, o ne kas kitas, suruošė basakoję į papildomą transfigūracijos pamoką praėjus vos porai dienų po to įvykio, kai ją kažkas užpuolė miške. Penktakursei taip ir nepavyko išsiaiškinti, kas tai padarė. Ir daugiau merginos apie tai nesikalbėjo. Tačiau Mendel žinojo, kad vyresnysis Senkleris - tikras pastabumo įsikūnijimas. Jis turėjo kažką įtarti.
- Neturiu teisės tau pasakoti, - rimtai atsakė Dori Auriui. - Manęs Sakura paprašė su niekuo apie tai nekalbėti. Kad ir kaip ten bebūtų, žinai, ji mano draugė. Negaliu jos išduoti.
Tada dar metė žvilgsnį į Alaną tarsi bandydama pasakyti, kad jis neva nieko apie tai nežino.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #51 Prieš 1 metus »
Už viską tenka atkentėti. Ir už kvailystes nuodų bei vaistų kabinete deja taip pat. JO bausmė šį kartą buvo du niekaip ramybėje nepaliekantys vaikigaliai.
- Ot iš kur Alanui dabar žinoti turiu aš merginą ar ne? - Paklausė Auris Dori. Vis tiek jau buvo neverta liepti jiems dingti iš akių. Tai Auris daugiau to ir nebedarė.
- Neturiu aš laiko merginoms Dori. Nes man ir jūsų visų per akis. Ir baigiam šitą temą. - Rimtai, metas dėti tašką šiame pokalbyje. Tik kur tau. Alanas pradėjo kažką skiesti apie senus laikus.
- Tai gal dabar tu pasikviesk į Lizdą Dori? - Į Linėjos temą Auris nutarė nekreipti dėmesio. Merginos jam trūko. Bet kažin ar kada nors jie dar kalbėsis.
- Apipaišei ten visas sienas. Ten tave prisimins ir įleis, jei kartais sugalvosi ten nulėkti. - Į lizdą įleisdavo nuo pilnametystės. Nebent aišku būdavai su tėvais ar panašiai. Bet Auris buvo Felicijos, kuri ten prižiūrėjo tvarką senas pažįstamas. O Alaną ji tikrai turėjo prisiminti.
Na žinoma Dori neketino nieko aiškinti apie Sakurą net jei ir žinojo ką nors. Tai keistuolė. Čia yra išdavystė? Jos draugę kažkas sužeidė, bet ne, reikia tylėti. Tie paaugliai... Jeigu tai būtų pasikartoję, Auris nebūtų taip lengvai pasidavęs. Bet jo žiniomis tas kartas buvo vienintelis.
- O jeigu dėl tavo tylėjimo tai pasikartos antrą kartą? - Pasakė. Greičiausiai ir didysis teisuolis Alanas viską žino. Bet kaip visada...
Pasidarė aišku, kad bent jau šią popietę namų darbai ir seniau rašyti testai taip ir liks nepatikrinti. Susikraus kitam kartui. Bet tada Auris prisiminė, kad yra dar visas vakaras ir naktis. Taigi laiko tokiems darbams per akis.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #52 Prieš 1 metus »
- O Lizdas dar veikia? Buvai ten? - Paklausė Alanas Aurio. Pagalvojo, kad ten nueiti su Dori kada nors būtų visai smagu. Gal vasarą, per atostogas. Tik aišku reikėjo paaiškinti jai kas tai išvis yra.
- Žinai, ten tokia vieta, kur groja pradedančios grupės. Toks pusrūsis. - Pradėjo pasakoti jai Alanas.
- Bet aš neatsimenu kur ten važiuoti reikia. Tau reiktų mus pavežti. - Vėl kreipėsi į Aurį. Tais laikais buvo dar mažas. Vakarais piešdavo, klausydavo muzikos. Visada kas nors duodavo ką nors skanaus. Būdavo su kuo pakalbėti. Paskui dažnai užmigdavo ant sofos. Jausdavo tik, kad kažkas, dažniausiai Auris, Linėja arba Felicija užklostydavo jį apklotu. Lizdas buvo ne visai kavinė. Alanas net nežinojo kaip tiksliai tą vietą pavadinti.
Regis Auris nebuvo nusiteikęs daugiau aiškintis apie Sakurą. Gal ir gerai, Alanas nenorėjo apie tai kalbėti. Vis tiek jie nežinojo kas ją nuskriaudė. O jei tikrai tai pasikartotų? Susirūpino jis. Vėl tyliu, kaip tada, kai niekam nesakiau apie Dori. Bet aš vis tiek nieko tikro nežinau. Ramino save tokiomis mintimis.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #53 Prieš 1 metus »
- Nepasikartos, - rimtai atsakė Auriui. - Tai atrodė kaip... na, kaip vienetinis atvejis.
Norėjosi pridurti, kad veikiausiai ne tiek daug jis ir žino apie tą įvykį, bet nepridūrė. Nenorėjo skatinti vyresniojo Senklerio smalsumo, o dar labiau - tiesiog noro iš principo sužinoti tai, ką žino Dori. Aišku, tamsiaplaukė negalėjo būti tikra, kad tai nepasikartos. Vis dėlto ji nežinojo, kas per paukštelis varnę nuskriaudė.
Po to Dori norėjo paklausti, kas gi tas Lizdas, tačiau Alanas tarsi perskaitė penktakursės mintis ir pats papasakojo. Vieta, kurioje kažkas groja, ir dar pradedantieji, Mendel nelabai domino, tačiau ji tikrai nebūtų atsisakiusi ten nueiti su Alanu. Galvoje kirbėjo mintis, kad tai galėtų būti kaip pasimatymas ir Dori šyptelėjo.
- O mielai nueičiau su tavimi į Lizdą, - pasakė žiūrėdama tik į Alaną.
Tada visiškai netyčia taip sušnairavo į Aurį, lyg nebyliai sakydama, kad jeigu jau jis pametės paauglius iki tos vietos, kad tik nedrįstų pasilikti pats ir negandintų pasimatymo.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #54 Prieš 1 metus »
- Gal ir nepasikartos. Jei taip, tai puiku. - Dėl tokių dalykų niekada negalėjai būti tikras. Auris susimąstė apie tuos bepročius mokinius, kurie užkerėjo laiptus. Per juos pats susilaužė ranką ir dar pirmakursė Varniukė koją. Kas būtų, jei manęs nebūtų tada šalia? Kiek laiko ta mergaitė ten pragulėtų? Ar laiptai ir Sakura nesusiję? Ar tai padarė ne tas pats žmogus?
- Veikia dar. Buvau ten neseniai. Ir jūsų nevežiosiu. Tu jau didelis berniukas, duosiu adresą ir susirasi pats. - Bet tada pastebėjo kaip į jį pažvelgė Mendel ir jos nebylų grasinimą akyse.
- Nors gal ir nuvešiu. Kas jus prižiūrės jei ne aš? Dori iki kokios dešimtos turės jau grįžti į vaikų namus. O ir tau Alanai, toli iki namų. Gerai nuvešiu. - Dabar Auris kuo plačiausiai šypsojosi. Nei jis ketino kažkur trenktis nei ką. Bet truputį užnervinti Dori visada būdavo smagu.
- Bus be galo linksma. Pasėdėsime visi trise. Paplepėsime. Idilė.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #55 Prieš 1 metus »
Nueiti vasarą į Lizdą jam dabar pasirodė puiki mintis. Galėtų paklausyti muzikos, pašokti. Ir pabūti kartu. Bet tik Auris ėmė išsidirbinėti. Alanas išgirdęs ką pusbrolis kalba pradėjo juoktis.
- Eik tu. Prižiūrėtojas atsirado. Man dar įdomu ką reiktų prižiūrėti. Ten su tais savo draugais prisigalvotum visko. Iki ryto negrįžtume namo. Ne. Duosi man adresą ir mes patys nuvažiuosim. - Pareiškė vaikinas. Gal teks truputį paklaidžioti, kol toje gatvelių raizgalyneje atras reikiamas duris, bet tai juk niekis.
- Tai puiku. Mes būtinai ten nueisime šią vasarą. - Pasakė jis merginai.
- Ten smagu. Laisvė. Ir muzika groja dažniausiai visai nebloga. - Toliau kalbėjosi su ja.
Aišku, Alanas nemėgo šokti. Bet tai visai kas kita, nei šokiai šventinėje mokyklos aplinkoje.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #56 Prieš 1 metus »
- Aha, imsiu ir tavęs klausysiu, - pavartė akis Mendel, kai Auris ėmė kalbėti apie grįžimą į vaiknamį iki dešimtos valandos vakaro.
Kai Alanas pasakė, kad ten groja nebloga muzika, penkiolikmetė ėmė svarstyti, kokia. Tikiuosi, kad bus kas nors roko stiliaus, mintyse pagalvojo. Tada pažiūrėjo į Aurį ir sukirbėjo viltis, kad gal tame Lizde bus visai neblogai. Vis dėlto vyresnysis Senkleris nėra kažkoks nevykėlis, ar ne? Ir Alanas sako, kad tai nebloga vietelė, nors galbūt tik iš vaikystės jam taip gali atrodyti. Bus matyt. Kantrybės, vėl kalbėjosi su savimi mintyse.
- Taip, nueisime ten, o jeigu ateis Auris, jį išspirsime, - pasakė ir sukikeno. - Alanai, gal vis tik palikime gerbiamą profesorių vieną? - pasiūlė išeiti. - Tikriausiai jis norėtų vienas apmąstyti visą šitą reikalą apie savo gyvenimo meilę Glorią, - prunkštelėjo, o paskui pradėjo juoktis. - Sėkmės, profesoriau, - mirktelėjo Auriui ir nusitempė Alaną žemyn nuo stogo.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Pelėdyno stogas
« Atsakymas #57 Prieš 1 metus »
- Tik pabandytum neklausyti. - Pasakė Auris. Mintyse jau svarstė apie tai ar tikrai gerai padarė pakišdamas jiems tą Lizdą. Faktas, kad jie ten užsibus. O kur dėsis paskui? Gal į dvarą? Na vienaip ar kitaip, ten bus Felicija. Reikės ją perspėti.
- Atsiprašau ką aš turėčiau apmąstyti? - Jis atsiduso. Dabar aišku prasidės. Įdomu kada jie pamirš tą kvailystę? Gal po metų jau viskas bus pamiršta?
- Teisingai. Pagaliau susipratot. Viso gero. - Pasakė, kai pasakiškoji porelė pagaliau teikėsi dingti jam iš akių. Ir kodėl kai Dori sako gerbiamas profesorius, o žodį profesorius pakartoja du kartus girdžiu tame didelį kiekį ironijos? Pasijuokė mintyse Senkleris.
Kadangi tie du iškeliavo savais keliais Auris ėmėsi daryti to, ko ir atėjo. Pradėjo taisyti mokinių namų darbus ir neseniai rašyto testo atsakymus.
Kai pagaliau baigė susidėjo viską į kuprinę ir nulipęs kopėčiomis žemyn paliko stogą. Puiki vietelė dirbti. Nutarė išeidamas iš pelėdyno.