0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #75 Prieš 1 metus »
- Ačiū, - išsiviepė. - Dar vienas panašus pasakymas ir tikrai užsitarnausi areštą, - pridėjo jau tikrai piktu balsu. Roma visiškai nesuprato kaip jis gali taip ramiai elgtis blogai. Atrodė, kad tai net ne jo hobis, o pragyvenimo šaltinis.
- Kaip man nekalbėt jei tu kalbi? Pats uždavinėji klausimus. Gerai, galiu neatsakinėti, bet tada kaip visada aiškinsi, kad aš neatsakinėju į klausimus, - tarė. Puikiai suprato, jog kad ir ką darytų jam tai neįtiks.
  Paskui ji išgirdo eilinį nepasiteninimą.
- Kad įrodytum, jog tikrai žinai burtažodį. Pats sakei, kad žinai burtažodį. Tai kodėl dabar aiškini, kad aš pati blogiausia mokytoja vien todėl, nes naudoju bežodžius kerus? Be to, aš darau kaip tu nori. Užsičiaupu. Bet matau, kad tau ir tai neįtinka. Ir jei žinai burtažodį kam apskritai prašai, kad parodyčiau kaip panaudoti kerus? Ką tada veiki kerėjimo pamokose? Ar į jas nevaikštai tik tavęs dar neišmetė? Ir kodėl staiga nusprendei, kad jo prie manęs nenaudosi? Aš ką gadinu lazdeles? - paklausė nervingu balsu. Taip, nenorėjo rodyti, kad susinervavo, tačiau to nuslėpti nepavyko. Tamsiaplaukė tiesiog nebegalėjo nieko nepadaryti. Atrodo, kad jei tenkinu vieną jo norą blogai darau kažką kitą. Pagalvojo profesorė.
  Paskui Roma pamatė, kad jis patraukė durų link. Tai, žinoma, jos nenustebino, tačiau kartu ir nenudžiugino.
- Sakiau, kad be mano sutikimo neišeisi! Nori arešto? Gausi! Sekmadienį septintą valandą ryto ateini į mano kabinetą! Tavo pasirinkimas. Elgeisi blogai gavai ko nusipelnei, - pasakė pykčio kupinu balsu, o tada pati išėjo iš tualeto. Norėjo pailsėti po šio susitikimo.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 717
  • Taškai: 42
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #76 Prieš 1 metus »
Eion piktai išsišiepė. Profesorė Keit jau ne pirmą kartą kartojo, kad po dar vieno "tokio" pareiškimo jis gaus areštą. Ir vis dar jo negavo. Viskas buvo tiesiog puiku. Vadinasi, gali daryti ką nori, šita vis tiek nenori skirti jam papildomo dėmesio. Galvoje iš karto pradėjo suktis idėjos, ką smagaus galėtų nuveikti.
- Tai tau niekas neįtinka! - baisiausiai pasipiktino berniukas. - Aš žinau burtažodį, bet nė karto jo nenaudojau! Dėl to ir paprašiau, kad parodytumėte. Ir padariau tą kaip mokinys, prašantis mokytojos pagalbos. Bet net ir tai jums netinka! Aš jūsų nekenčiu!
Dabar labiausiai norėjo paleisti prakeiktą čiaupą profesorei į galvą. Nieko kito ji ir nenusipelnė. Ar negali nustoti erzinti viso aplinkinio pasaulio?! Ir kodėl būtinai reikia jį persekioti? Nebūtų čia atėjusi, viskas būtų žymiai geriau.
- Aš neišeidinėjau, o tik ėjau link durų! Kaip ir visada, kaltinate nieko neišsiaiškinusi. Ir SEKMADIENĮ SEPTINTĄ RYTO?! Tu gal juokauji? Nė už ką ten neisiu!
Pagaliau Keit dingo. Buvo galima šiek tiek nusiraminti. Kiek pasvarstęs Eion grįžo prie vargšės kriauklės ir nukreipė lazdelę į čiaupą.
- Reparo, - pratarė, tačiau nieko nenutiko. Pyktelėjęs pakartojo burtažodį, o galiausiai suriko jau visai garsiai: - Reparo!
Vis tiek nieko. Aišku, kad nagus prikišo prakeikta profesorė Keita. Na nieko. Ji man dar atsiims piktdžiugiškai pagalvojo Eion ir ilgiau nedvejojęs pasiėmė čiaupą. Įsimetė jį į kuprinę ir paliko tualetą visai patenkintas.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 455
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #77 Prieš 3 mėnesius »
Oliveris nesutiktų iškrėsti tokio pokšto. Tikrai ne. Ką gi, teks viskuo užsiimti pačiam. Taigi prieš Aurio pamoką Eliotas pasiėmė plaukų dažus ir nužygiavo į tualetą trečiame aukšte. Nelabai žinojo, kaip reikia atlikti tai, ką dabar suplanavo, bet buvo pasiryžęs. Ir tada Auris tikrai turės suprasti, kad jis, Eliotas, daugiau laukti nebegali, nes yra visiškai žilas.
Pasidėjo dažus prie kriauklės ir įsispoksojo į veidrodį. Ar reikia pirmiausia plaukus sušlapinti? Pasirodo, tai labai sunki užduotis, bet tikrai verta. Jis turi įrodyti tėčio draugui, kad laukti yra nuobodu. Gal reikėjo to vyresnioko paklausti, kaip dažus naudoti? Paprašė vieno ketvirtakursio klastuolio iš Kiauliasodžio parnešti žilos spalvos plaukų dažų, bet nesusiprato pasiteirauti, kaip reikia dažyti. Gal ir apsikvailino, bet pasiryžo viską išspręsti. Nutaręs, kad turbūt reikia sušlapinti plaukus, atsuko vandenį ir pakišo galvą po srove.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #78 Prieš 3 mėnesius »
Iš jos ir vėl tyčiojosi. Mažesni vaikai. Šį kartą - būrelis antrakursių švilpių. Kaja bėgo koridoriumi ir įlėkė į bendro naudojimo tualetą. Užtrenkė duris, užsimerkė ir pradėjo verkti. Kartais būdavo be galo sunku.
Su grifėmis iš savo kurso niekuomet nerado bendros kalbos, o dabar jos nuolat apkalbinėjo Kają didžiojoje salėje dėl to, kad ji visai kitaip valgo. Žinoma, keturiolikmetė labai norėjo numesti svorio, tačiau valgė taip dėl kitų priežasčių, dėl to refliukso. O svoris vis tiek nekrito. Viskas skaudino.
Tos patyčios iš mažesnių vaikų, kada jos liausis? Ak, jei tik Kaja mokėtų kerėti, tai ko tik tiems mokiniams nepadarytų. Bet, deja, nemokėjo. Ir daugelis tai žinojo. Galvoje skambėjo žodžiai: žiūrėk, čia ta burtų lazdele nemokanti naudotis storulė.
Kas čia bėga? Kaja tik dabar suprato, jog tualete girdisi kažkoks garsas. Atsimerkusi ji pamatė pirmakursį klastuolį, vieną iš dvynių. Prisiminė dvynius iš to karto, kuomet Walgunas buvo pasiryžęs pamokyti mažesniuosius skraidymo.
Šviesiaplaukė staigiai ėmė valytis ašaras.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 455
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #79 Prieš 3 mėnesius »
Trinkt! Pirmiausia Eliotas pagalvojo, kad trenkė galvą į čiaupą. Bet ne, negali būti. Neskaudėjo, be to, ir garsas buvo ne toks. Išlindęs iš vandens srovės atsisuko. Plaukai varvėjo, o Eliotas nustebęs spoksojo į tą gerokai vyresnę merginą, kuri kažkodėl atėjo į kvidičo treniruotę. Tada rūpėjo visai kiti dalykai, tad nesusipažino. Bet štai dabar... Galvoje gimė planas.
- Kas nutiko? - paklausė, nors iš tiesų tai visai nerūpėjo. Bet dabar turėjo pasirodyti esąs draugiškas - reikėjo pagalbos. Bandė suteikti bent kelias akimirkas atsakyti į užduotą klausimą, bet labai jau nekantravo užsiimti tuo, ko čia atėjo. Taigi taip ir neleidęs pasisakyti pridūrė: - Gal galėtum man padėti?
Maloniai šypsojosi ir atrodė esantis draugiškiausias mokyklos mokinys. Na, panašiai ir buvo. Visai nesvarbu, ką galvoja visokios Leticijos.
- Padėsi? - dar kiek nekantriai paklausė.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #80 Prieš 3 mėnesius »
- Nieko, - burbtelėjo Kaja.
Nežinojo, ar šitas berniukas galėtų tyčiotis, ar ne. Tada aikštėje vienas iš dvynių neatrodė labai paklusnus. Bet... Kaja? Negi dabar bijosi vieno pirmakursio?
Šią akimirką berniukas atrodė labai draugiškas. Ir prašė pagalbos.
- O... o kas atsitiko? - paklausė grifė.
Iš pradžių ji pagalvojo, kad berniukui kas nors į plaukus įvėlė kramtomąją gumą ir jis bando susitvarkyti. Tačiau pirmakursis neatrodė liūdnas. Tuomet Adams pastebėjo ant kriauklės kažkokią dėžutę.
- Ar... ar ten... plaukų dažai? - nustebusi paklausė.
Būtų labai keista, jeigu šis pirmo kurso mokinys sugalvotų dažytis plaukus. Kam? Koks to tikslas? Gal kokia nors šventė koledže, svarstė.
Dar pagalvojo apie tai, ar šis vaikas iš jos šaipytųsi grupėje. Na, jeigu būtų kompanijoje su kitais vaikais, kurie pradėtų patyčias iš Kajos. Ar jis prisidėtų?..

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 455
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #81 Prieš 3 mėnesius »
Mergaitė nieko nepaaiškino, ir Eliotas gūžtelėjo pečiais. Oliveris gal ir bandytų išsiaiškinti daugiau. Nors ne, jis pernelyg drovėtųsi. O štai jo broliui tiesiog nerūpėjo.
- Man reikia pagalbos. Nieko neatsitiko, - atsakė Eliotas, nors pradėjo atrodyti, kad be reikalo paprašė. Ji jau seniai galėjo pradėti dažyti. Na, arba pasakyti, kad nepadės. Kol kas berniukas nežinojo, ar šita mergaitė draugiška. O gal pasipūtusi kaip Lumita ar nuobodi kaip Leticija? Tikiuosi, jos vardas ne iš L raidės nutarė ir paklausė:
- Kuo tu vardu? Taip, ten plaukų dažai. Draugas parnešė juos iš Kiauliasodžio, bet aš nežinau, kaip tiksliai naudotis. Tokios pagalbos man ir reikia. Ar gali nudažyti plaukus?
Stengėsi atrodyti kuo draugiškesnis. Ji čia atėjo būdama liūdna. Bet su juo liūdna nebūna. Jeigu tik mergaitė tą supras, būtinai padės. Na, nebent jos vardas iš L raidės, ir ji yra visai kvaila.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #82 Prieš 3 mėnesius »
- Aš Kaja, - atakė.
O tada pagalvojo, jog berniukas galimai ją žinos. Storulę Kają iš Grifų Gūžtos... Kodėl jis klausia? Negi pradės tyčiotis? Nors taip neatrodė.
- O tavo koks vardas? - irgi paklausė. - Žinau, kad turi dvynį brolį.
Buvo įdomu, kuris čia berniukas. Tas ramesnis, ar tas patrakęs.
- O kodėl tu nori nusidažyti plaukus? - uždavė dar vieną klausimą ir priėjo arčiau.
Tuomet paėmė dėžutę, kuri buvo šalia kriauklės. Lūpose atsirado nuostaba, paskui - šypsnis.
- Plaukų dažai „Tapk žilagalviu“? Tikriausiai pirkti Vizliuose. Kodėl nori pražilti? - ketvirtakursė nusijuokė, akivaizdžiai pralinksmėjo. - Neužilgo apsigynimo nuo juodosios magijos pamoka. Kaip į ją eisi? Plaukai juos dažant turi būti sausi.
Šį kartą Kaja neaiškino apie influenceres ir jų vaizdo įrašus. Buvo pratusi, jog daugelis vis tiek nieko nesuprasdavo.
- Tačiau nežinau, kaip dėl magiškų plaukų dažų. Gal čia reikia sušlapinti, - gūžtelėjo pečiais ir ėmė skaityti instrukciją.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 455
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #83 Prieš 3 mėnesius »
- Kaja? Puiku! - džiaugsmingai sušuko Eliotas. Tikrai džiaugėsi, kad jos vardas ne iš L. - Aš Eliotas. Taip, turiu patį geriausią brolį dvynį pasaulyje. Jo vardas Oliveris, - smagiai paaiškino. Tiesa, sakyti, kodėl nori pražilti, neketino. Viskas paaiškės per pamoką. Bet kadangi Kaja taip pat apie ją užsiminė, teko kažką pasakyti.
- Auris turi pamatyti, kad aš visiškai pražilau. Aš per ilgai visko laukiu ir baigiu pasenti! - rimtai paaiškino. Nepaisė, kad Kaja galimai nesupras, ką jis turi omenyje. Bet ji jau nusijuokė, ir Eliotas pasijuto patenkintas. Su juo tikrai nebūna liūdna. Gal visai netrukus ji taps nuotykių partnere. Koks skirtumas, kad mergaitė? Ji vyresnė, tad mokės visokių šaunių kerų, be to, garantuotai puikiai pažįsta mokyklą. Bet apie tai vėliau - dabar reikėjo užbaigti (tiksliau, pirmiausia pradėti) dažymo procedūrą.
- Plaukai turi būti sausi? - pakartojo ir susiraukė. Stipriai papurtė galvą taip turbūt aptaškydamas ir Kają. Bent jau ant veidrodžio pritiško lašelių, kas Eliotui baisiausiai patiko. - Aš nežinau, kaip dažyti. Ar kada dažei plaukus? - dar paklausė mergaitės. Jeigu ir ji neturi patirties, gal be reikalo prašė pagalbos?..

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #84 Prieš 3 mėnesius »
Kaja kiek sutriko, mat Eliotas labai nudžiugo išgirdęs jos vardą.
- Eee... Kažką apie mane žinai? - paklausė.
Regis, berniukas taip pat džiaugėsi ir savo broliu. Keturiolikmetė net užpavydėjo. Gal visai šaunu būtų turėti brolį ar sesę?
- Auris? Profesorius Auris? - pasitikslino grifė. - O... o kodėl? Ko tu lauki?
Viskas skambėjo labai įdomiai. Ir keistai. Buvo šiek tiek neramu, jog tik tai nepasirodytų esą koks kvailas kitų mokinių pokštas. Vis tik kodėl Eliotas taip nudžiugo sužinojęs, jog ji - Kaja? Bet iš kur kas nors galėjo žinoti, kad Kaja užeis būtent čia?
Pirmakursis pasipurtė kaip koks šuniukas ir šiek tiek aptaškė paauglę. Kaja ir vėl nusijuokė. Linksmas atrodė šitas vaikas.
- Taip, turi būti sausi, - tarė baigusi skaityti instrukciją. - Ne, bet čia juk viskas parašyta. Ir atrodo daug legviau už žiobarišką plaukų dažymą, - paskutinį sakinį pridūrė tik sau mintyse. - Tačiau plaukai turi būti tikrai sausi. Visiškai sausi. Ar... ar moki juos kerais išsidžiovinti?
Ketvirtakursė net šiek tiek užraudo. O jeigu Eliotas paprašys Kajos išdžiovinti burtais jo plaukus?

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 455
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #85 Prieš 3 mėnesius »
Ką jis gali žinoti apie mokinę, su kuria niekada nebendravo? Kiek sutrikęs Eliotas spoksojo į Kają ir galiausiai sugalvojo atsakymą:
- Taip! Kad tavo vardas prasideda ne iš L raidės. Tai labai gerai.
Nusišypsojęs berniukas norėjo pagaliau imtis darbo. Bet Kaja ir toliau klausinėjo. Tai, žinoma, nebuvo blogai - jam patiko smalsūs žmonės, mat ir pats buvo toks.
- Auris jau kokius dvidešimt metų man liepia kažko laukti. Anksčiau Hogvartso. Per pirmą pamoką sakė vėl laukti, kol su kažkuo susikausime. Man nepatinka laukti! Todėl jis turi pamatyti, kad aš visiškai pražilau belaukdamas. Supranti?
Nė nepagalvojo pasakęs, kad profesorių pažinojo dar iki mokyklos. Bet, kita vertus, koks skirtumas?
- Sausi? Tikrai sausi? - nusivylęs pasitikslino Eliotas. Kam tada šlapino? - Aš nežinojau. Maniau, kad... Et, tiek to. Bet nežinau kerų. O tu moki? Galėtum man parodyti! - džiaugsmingai pridūrė. Pačiam iš viso gana retai pavykdavo kerai - tam reikėjo pastangų ir susikaupimo, o kaip tik šių savybių Eliotui ir trūko.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #86 Prieš 3 mėnesius »
- O kuo blogai vardas iš L raidės? - paklausė.
Netrukus Kaja ir vėl nusijuokė.
- Dvidešimt metų? Tai, kad tau dar tiek nėra, - šypsojosi ketvirtakursė. - Gerai, kad tu pažįsti profesorių Aurį, tai supratau, bet kas tas kažkas? Su kuo turite susikauti?
Gal profesorius turi omeny, jog galės Eliotą papildomai pamokyti, kai šis bus vyresnis, mintyse pagalvojo. Susikauti su kokiu... kauku?
- Suprantu, - linktelėjo.
Galbūt ir norėjosi pasakyti, kad žili plaukai amžiaus nepakeis, tačiau jau labai smalsu bus pamatyti, kaip šis pirmakursis atrodys žilas. Aišku, jeigu pavyks... O kas, jei ne?
Žinoma, Eliotas galvojo, jog Kaja moka reikalingus kerus. Kas iš to, kad mintyse skambėjo jų pavadinimas? Vis tiek neišeitų.
- Eee... Mano burtų lazdelė dabar neveikia, - pamelavo.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 455
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #87 Prieš 3 mėnesius »
- Mergaitės, kurių vardas prasideda L raide, yra kvailos, - labai rimtai paaiškino Eliotas, o netrukus Kaja pradėjo juoktis, ir jis kiek sutriko. Ar juokiasi iš jo? Gal be reikalo paprašė pagalbos? Gal ir K raidė nėra daug geresnė?
- Aš nežinau, su kuo mes susikausime. Bet aš noriu pamatyti visokias tamsos būtybes, nes Aurio pamokos yra apie tai! Ir va jau visai baigiu pražilti belaukdamas, - kalbėjo berniukas. Panašu, kad Kaja jo nesuprato, nors pati aiškino priešingai. Na, bet jeigu ji padės nusidažyti plaukus, bus gerai. Tik... Ar gali būti, kad ji sako tiesą? Eliotas išpūtęs akis spoksojo į mergaitę ir paklausė:
- Kaip burtų lazdelė gali neveikti? Ji visada veikia!
Jau žinojo, kokį klausimą užduos Auriui, kai pagaliau prasidės ta pamoka. Bet prieš tai reikėjo pabaigti pražilti. Ką gi, jeigu nepavyks kerais (nors neveikianti lazdelė vis dar buvo pernelyg neaiškus daiktas), teks imtis žiobariškų priemonių. Nusivilkęs uniforminį apsiaustą išėmė iš jo kišenės savo lazdelę ir pradėjo įnirtingai šluostyti plaukus. Po kelių akimirkų patraukė drabužį ir pažvelgęs į veidrodį nusijuokė. Buvo visiškai susitaršęs. Beveik kaip Hannah.
- Jie sausi! - patenkintas pranešė Kajai ir nusiteikė, kad ji pagaliau išties padarys pavers jį žilu.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 444
  • Taškai: 39
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #88 Prieš 2 mėnesius »
Kaja kilstelėjo antakį. Nemanė, jog vardo raidė lemia, protingas žmogus ar kvailas.
- O berniukai, kurių vardai prasideda iš šios raidės? Irgi kvaili? - paklausė. - Ir kaip dėl pavardės? Kaip tie, kurių pavardė prasideda iš L?
Brrr... Jis nori pamatyti tamsos būtybes. Kaip galima to norėti? Visai žmonės nemoka gyvent.
- Mano neveikia, - gana griežtai atsakė. - Ji tiesiog... sugedo.
Ketvirtakursė stebėjo, kaip Eliotas šluostėsi savo plaukus. Kai jis baigė, grifiukė palietė pirmakursio ševeliūrą. Plaukai, aišku, buvo drėgni.
- Na... jie... jie turi būti visai sausi, - tarė Adams. - O dabar yra drėgni. Jeigu bandysiu dažyti ant tokių plaukų, dar nupliksi, - prikando lūpą.
Kol Kaja galvojo, ką daryti, į tualetą įlėkė kažkoks vyresnis vaikinas. Jis atsidūrė prie kriauklės ir ėmė plautis rankas burbėdamas kažką apie trolio snarglius.
- Gal... gal galėtum šitam berniukui išdžiovinti plaukus?.. - nedrąsiai paklausė vyresnėlio Kaja.
- Ką? - susiraukęs metė žvilgsnį į Eliotą.
Tada gūžtelėjo pečiais, išsitraukė burtų lazdelę ir mostelėjo ja kerėdamas. Po to nieko nelaukęs pasišalino iš patalpos.

*

Neprisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 455
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Bendro naudojimo tualetas
« Atsakymas #89 Prieš 2 mėnesius »
Ne, ji nieko nesupranta. Tos mergaitės tikrai kvailos. Kiek pagalvojo bandydamas prisiminti bent vieną berniuką, kurio vardas prasidėtų L raide. Mokykloje buvo Ledlis. Jis labai prastai mokėsi, bet buvo labai šaunus.
- Ne! Su berniukais, turinčiais L vardą, viskas gerai. O pavardei tai iš viso pati geriausia raidė! Gal tavo pavardė prasideda iš L? - atsakė? Nelabai rūpėjo nei vardas, nei pavardė, kad tik ji padėtų. Kol kas viskas buvo neblogai, bet mergaitės kartais labai jau greitai įsižeisdavo. Nereikia, kad Kaja pabėgtų.
Kaip lazdelė gali neveikti, vis dar buvo mistika. Na nieko, Auris viską paaiškins. Didesnė problema buvo su plaukais. Tikrai kvailai padarė, kad sušlapino, bet neketino to pripažinti.
- Nenoriu nuplikti, - pareiškė. - O gal plikumas irgi parodo senatvę? Kaip manai, ar Levinsas labai senas?
Žilų plaukų idėja vis tik atrodė geresnė, todėl reikėjo kažkaip išspręsti problemą. Laimei, pasirodė kažkoks mokinys, kuris tarsi sutiko išdžiovinti plaukus. Eliotas drąsiai laukė, kada jis atliks darbą, o tam vaikinui dingus pasičiupinėjo galvą.
- Jie sausi! - patenkintas pranešė. - Dabar jau tikrai galima dažyti!
Nekantriai laukė, kada Kaja imsis darbo. Dar betrūko pražilti belaukiant, kol plaukai bus nudažyti būtent ta spalva.