0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Anmeya

Maža palata
« Prieš 4 metus »
  Taip jau kartais pasitaiko, kad vietų ligoninės sparne visiems neužtenka. Čia žiūrėk guli sužeistas atmušėjas, ant kitos lovos kaulą susilaužęs pirmakursis, ant trečios dar kas nors. Ir jau visos lovos užimtos. O į ypatingą palatą bet ko juk nevesi. Tad neseniai, hilerių nutarimu, ligoninės sparne atsirado viena atskira palačiukė, kur kol kas tilpo tik dvi lovos. Įeiti į šią galimą buvo tik iš Pomfri kabineto, tačiau tai buvo vienintelė išskirtinė šios savybė. Baltos lovos iš abiejų sienų pusių. Šviesios sienos ir šviesios grindys. Dėl visą ko pertvara šalia vienos iš lovų. Kriauklės čia nebuvo. Padvigubinti esamų galimybės nebuvo, todėl teko naudotis esančia kitur. Tiesa, čia nebuvo ir langų. Tik du šviestuvai, pilnai apšviečiantis patalpą.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 358
 • Numirėlių karalienė
Ats: Maža palata
« Atsakymas #1 Prieš 4 metus »
 Jei per Ateities būrimo pamoką Liucija būtų išsibūrusi, kad įlėks į hilerės kabinetą pilna panikos ir kerais atsitempdama prie lentos priklijuotą Elliw, kuri prieš geras penkiolika minučių vos nepasimovė ant šluotos it koks tragiškas šašlykas, būtų pasakiusi, kad ateities būrimas eilinį kartą yra nesąmonė.
 Bet štai visi mergaitės pasirinkimai ir Likimas atvedė į šią akimirką. Uždususi, Liucija įsiveržė į palatą, kurią gerai žinojo esant už tų durų Pomfri kabinete. Po pirmojo nelaimėlės nusivertimo nuo improvizuoto gulto, baltaplaukė labai nenoriai priklijavo Elliw uniformą prie tos lentos kerais, kuriais dažnai svaidydavosi jaunesni mokiniai, norėdami paerzinti vieni kitus. Pasistengusi kuo švelniau nuleisti Elliw su tuo medžio gabalu ant lovos, Liucija, vis dar itin smarkiai pergyvendama dėl bendrakoledžės, iškišo galvą pro duris ir panikos pilnu balsu sušuko:
-Hilere!
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 890
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Maža palata
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Atrodė, kad skauda visą pasaulį. Elliw jau beveik neprisiminė, kas įvyko, tačiau viena buvo aiškiau negu aišku: jai bjauriai skauda ir reikia tikėtis, kad seselė sugebės ką nors padaryti. Ir kodėl ji lindo skraidyti? Argi nebuvo aišku, kuo viskas pasibaigs?
Velsietė nebuvo tikra, tačiau tikriausiai tai buvo ta šviesiaplaukė mergaitė (Liučija?), kuri atgabeno ją į ligoninę. Viskas atrodė tarsi netikra. Skaudėjo galvą, skaudėjo šoną, skaudėjo... Viską. Elliw sunkiai atsiduso. Jai atrodė, kad vis dar juda. Tai galėjo reikšti tik viena: ji vis dar ne ligoninėje. Vadinasi, dar yra laiko nusiristi nuo tos improvizuotos lentos. Tačiau to visai nebesinorėjo, nes tai tik padidintų skausmą.
Pagaliau smegenų kertele Elliw suvokė nebejudanti. Jėgų atmerkti akis nebuvo, tad ji tik spėjo, kad jau yra ligoninėje. Ir tikėjosi, nes jeigu ne, dar visko gali nutikti iki jai atsigulant į saugią lovą.
Vis dėlto velsietė sugebėjo pajusti, kad jai po nugara vis dar yra kieta. Šiek tiek pasimuistė. Girdėjo netoliese kažką šūkaujant, tačiau nesuprato, kas vyksta. Skausmas buvo pernelyg stiprus, kad norėtųsi ką nors daryti. Deja, kietuma trukdė vis labiau, todėl Elliw pasimuistė smarkiau. Nesuprato esanti prilipinta prie nelemtos lentos. Mergaitė pradėjo justi kylančią paniką. Kodėl ta lenta niekur nedingsta?! Ji pradėjo iš visų menkų likusių jėgų muistytis ir judėti. Lenta niekaip nesitraukė. Deja, neilgai trukus po ja buvusi lova (pasirodo, Elliw jau tikrai buvo ligoninėje!) kažkur dingo. Švilpė nustebusi apsidairė. Nors skausmas vis dar neleido visko suvokti labai aiškiai, rudaplaukė suprato: ji ką tik nusidrėbė ant grindų.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Anmeya

Ats: Maža palata
« Atsakymas #3 Prieš 3 metus »
  Roana tvarkėsi vaistų sandėlyje kažką niūniuodama panosėje. Nors beveik visos lovos ligoninės sparne buvo užimtos, tačiau visi pacientai buvo pamaitinti, pagirdyti vaistais ir kai kurie kalbėjosi tarpusavyje, tad galima buvo skirti laiko susitvarkyti sandėliuke ir paruošti vaistus vakarui. Amneta netikrino kurių buteliukų su vaistais jau nebuvo, mat tą jau prieš porą dienų padariusi madam Pomfri. Būtent dėl to seselės šiandien Hogvartse nebuvo - ši buvo išvykusi į Londoną nupirkti trūkstamų vaistų. Nusimatė ilgas kelias, tad bent savaitę laiko Popę pavaduos Roana. Klausą, tapusią kiek jautresnė nuo dažnesnių pasivertimu kate, sudirgino atidaromų durų garsas. Atsirado dar pacientas, iš žingsnių sprendžiant vienas ir jaunas - gal pirmame ar antrame kurse besimokantis vaikas. Tikiuosi nieko rimto pamąstė animagė, dedama paskutinius buteliukus į vietas. Panika. Baltaplaukė nemėgo panikuojančių žmonių. Tačiau padaryti su tuo nieko negalėjo. Nuvaliusi nuo baltos prijuostės dulkes išėjo iš sandėliuko ir nuskubėjo į mažą palatą, iš kurios sklido garsas.
  - Kas nutiko? - Pažiūrėjo į Elliw. Šiuo metu ji dar nežinojo, kad pirmakursė kitąmet jai sukels problemų pamokose. Vos akimirkai nusukusi žvilgsnį nuo švilpės, šios savo vietoje jau neberado. Kerais pakėlusi vargšelę kartu su visa lenta, dėkui Odinui kerų dėka jokia kūno dalis nebus pažeista, liepė baltaplaukei švilpei atklijuoti tą lentą. Antros burtų lazdelės Roana neturėjo, tad pati to nebūtų padariusi.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 358
 • Numirėlių karalienė
Ats: Maža palata
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
 Vietoj pažįstamos ir ją pažįstančios madam Pomfri, Liucija išvydo visai nepažįstamą baltaplaukę hilerę. Akimirkai sustingus mergaitė net pamiršo, ko čia atėjo. Negi kažką pamiršo? Bet ne, lygtais niekas jai apie šiuos pasikeitimus nieko nesakė.
 Susimąsčiusi, Liucija net užmiršo savo paniką. Delne suspaudusi lazdelę, mergaitė nužvelgė nepažįstamą hilerę ir išgirdo tai, ko labiausiai nenorėjo išgirsti. Elliw. Matydama, kaip jos draugė pamažu kerų pagalba kyla į viršų, baltaplaukė susiraukė. Nesistebėjo - čia juk Elliw, bet, sprendžiant iš garso, smūgis nebuvo švelnus.
-Finite Incantatem,-Liucija mostelėjo lazdele ir lenta atlipo nuo bendrakoledžės uniformos. Priėjusi, Liucija patraukė ją ir atrėmė į sieną.
-Ji rėžėsi su šluota į žemę. Pakankamai greitai, kad susitrenkusi galvą pamirštų, kas aš esu. Atvirų lūžių kaip ir nėra,-labai ramiai viską išdėstė mergaitė ir pasitraukė į šoną. Dabar laikas pasireikšti šiai nepažįstamai hilerei, o jeigu ką, ji galės tik buteliukus padavinėt. Ir tai, jeigu visko neis sutvarkyti kerais.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 890
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Maža palata
« Atsakymas #5 Prieš 3 metus »
Skaudėjo. Grindys buvo kietos, lenta irgi neką minkštesnė, o ant lovos Elliw ilgai neišgulėjo... Tad kaip jai galėjo neskaudėti?! Jau nekalbant apie tai, kad vis dėlto skaudžiai plojosi į žemę. Gyvenime daugiau nežaisiu to... pradėjo mintį rudaplaukė, tačiau neprisiminė, kaip vadinasi tas žaidimas ant šluotų, tad mintis taip ir liko nepabaigta.
Staiga Elliw pajuto, kad yra ore. Maža to, netrukus neliko ir lentos. Atrodo, turėtų kaip ir nebeskaudėti, tačiau tai buvo Elliw. Jai niekada nebūdavo taip, kaip turėtų būti. Skausmas niekur nesitraukė. Maža to, švilpė išsigando: nesuprato, kodėl pradėjo kaboti ore. Kas galėjo taip su ja pasielgti? Tik jau ne Liucija. Nors visai nebuvo jėgų, mergaitė pradėjo muistytis. Jautėsi keistai surakinta, tačiau nepasidavė. Nenorėjo daugiau kabėti, didžiausias noras buvo atsidurti lovoje, kuri bent jau yra minkšta.
- Kas čia... - tyliai sumurmėjo rudaplaukė, tačiau užbaigti sakiniui neliko jėgų. Ji dar kartą pabandė apsiversti ir pagaliau pasisekė - kerai jos neišlaikė, ir ji plojosi ant grindų. Ir vėl.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Anmeya

Ats: Maža palata
« Atsakymas #6 Prieš 3 metus »
  Mintyse baltaplaukė hilerė jau svarstė kuo gelbėti šią vargšelę. Jei tik žinotų, kad šią švilpę persekioja nelaimės nuolat. Dar net nežinodama kas tiksliai buvo įvykę, jau buvo nusprendusi, kad bent raminamojo eliksyro tikrai reikėtų. Atvirų lūžių nesimatė, tačiau šie galėjo būti ant nugaros, priklausomai nuo to kas įvyko. Jei tik Pomfri būtų čia. Roanai teliktų stovėti kažkur šone ir stebėti, mat Popė ne itin mėgo kai kažkas įsiterpinėjo tarp jos ir paciento - beveik viską darydavo pati.
  Išgirdusi burtažodį, vėl sutelkė dėmesį ties pirmakurse ir išklausė kitos mergaitės ataskaitą. Susitrenkė galvą. Siaubas. Tikiuosi daugiau tokių atvejų nepasikartos. Amneta jau norėjo paguldyti panelę Goff atgal ant lovos ir apžiūrėti detaliau - kaip ir liepia instrukcijos. Deja, toje vietoje kur turėjo būti rudaplaukė, jos nematė. Išgirdo tik kritimo garsą. Išsigandusi žaliaakė puolė iškart prie pacientės. Pati bent nepanikuok. Netrukus šią kerais paguldė ant lovos. - Prižiūrėk, kad vėl nenukristu. - Greitai tarė Liucijai ir nubėgusi į vaistų sandėlį pradėjo ieškoti reikiamų eliksyrų.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 358
 • Numirėlių karalienė
Ats: Maža palata
« Atsakymas #7 Prieš 3 metus »
 Situacija atrodė šiek tiek tragikomiška. Kažkaip vis nusiverčianti Elliw, ją paguldyti ant lovos bandanti sutrikusi hilerė ir Liucija, kuri jautėsi kaip šuniui penkta koja. Baltaplaukė nepaleido iš rankų lazdelės, tiksliau, spaudė šermukšnio pagaliuką kaip kokį gelbėjimosi ratą, mat, kaip suprato, su Elliw reikia visada būti pasiruošus.
 Hilerei dingus pro duris, švilpė atsargiai priėjo prie lovos ir kaip mažam vaikui užkėlė kraštelius. Nedrąsiai stoviniuodama šalia, Liucija paklausė:
-Elliw, kaip jautiesi?
Mergaitė stengėsi žiūrėti į bendrakoledžę, bet melsvos akys vis lakstė kambario sienomis. Ši palata mergaitei buvo viena iš baisiausių, tarsi grasinanti ją suspausti ir niekada nepaleisti.
 Papurčiusi galvą, mergaitė iškratė tokias mintis. Ne jai dabar reikia prižiūrėti Elliw, nes ji tikrai ką nors sau pasidarys. Liucijos veide vis dar matėsi rūpestis dėl draugės.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 890
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Maža palata
« Atsakymas #8 Prieš 3 metus »
Galiausiai Elliw gulėjo lovoje. Atrodo, aplinkui ją nebebuvo nei lentų, nei dar kokių nors jai tikrai nereikalingų dalykų. Vadinasi, buvo galima ramiai gulėti ir nejudėti. Gal bent tokiu atveju pavyks išvengti visokių griuvimų ir panašių nesąmonių?
- Kodėl aš čia? - liūdnai paklausė ji Liucijos, stovinčios šalia. Jau visiškai neprisiminė, kas atsitiko, kad ją atgabeno į ligoninę. Ir dar į tokią keistai mažą palatą. Ar taip saugo ją, Elliw? Ar kitus mokinius saugo nuo jos? Velsietė atsakymo į šitą klausimą nežinojo, tačiau buvo šiek tiek liūdna. Visą kūną skaudėjo, o ji net neprisiminė, kas atsitiko.
- Noriu gerti, - garsiau pratarė rudaplaukė. Jai pasirodė, kad ant spintelės šalia lovos stovi vandens stiklinė. Ištiesė ranką, kad galėtų ją paimti. Deja, jai tikriausiai ir reikėjo nejudėti: kad ir kas stovėjo ant spintelės, tai buvo labai aštru, tad Elliw sugebėjo persipjauti ranką. Netrukus visa plaštaka paplūdo kraujais.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Anmeya

Ats: Maža palata
« Atsakymas #9 Prieš 3 metus »
  Kuo toliau tuo sunkiau buvo. Hilerės darbas neabejotinai buvo tas, kuris netiko Roanai. Gal ir keista, bet Roana nemokėjo užjausti. Ji dažniausiai į viską reagavo šaltokai. Toks jau buvo jos būdas. Tačiau kažkur užsilikęs rūpestis vis tiek buvo.
  Į mažą palatą būsima kerėjimo profesorė grįžo nešina gal tuzinu buteliukų - nuo skausmo, žaizdų gyjimui ir panašiai.
  Kaip baltaplaukė jau buvo supratusi, mažoji švilpė buvo tikras vaikštantis bėdų maišas. Jei galėtų padarytų "facepalm". Pasisekė, kad rankos buvo užimtos buteliukais. Patraukusi tą, kas sužeidė Elliw ranką, Roana nusprendė pasiųsti velniop Popės Pomfri gydymo metodus. - Episkey. - Išgydė mergaitės ranką. Jos noro išgerti vandens išgirdusi nebuvo, tad iškart pradėjo gydyti mergaitę. Atsargiai pasukusi rudaplaukę ant šono, pačiupinėjo nugarą, kaklą bei galvą. Lūžių nebuvo. Tikras stebuklas. Tačiau kaklas buvo palinkęs ne taip kaip tai turėjo būti. Bežodžiais kerais (dar ko betrūko - kad mokiniai rimtus burtažodžius naudotų) išgydė nevykusią kvidičininkę. - Tau labai pasisekė, kad likai sveika ir gyva. - Trumpai tarė. - Galit eiti, turiu kitų darbų.

*

Neprisijungęs Liucija Andersson

 • Magijos ministrė
 • *
 • 358
 • Numirėlių karalienė
Ats: Maža palata
« Atsakymas #10 Prieš 3 metus »
 Liucijai buvo gaila Elliw. Ji buvo gera, tik kad jai visiškai nesisekė egzistuoti šiame pasaulyje. Ar prisiminti, kad jame egzistuoja.
-Nukritai nuo šluotos, Elliw,-nenorėdama pasakyti, kad ne kiek nukrito, o kiek įsirėžė į su šluota į žemę, ramiai paaiškino Liucija. Ak, kad galėtų kerai sutaisyti Elliw! Kuo ilgiau šalia draugės stovėjo baltaplaukė, tuo liūdniau jai darėsi. Nelaimėlei užsiminus kažką apie gėrimą, mergaitė greitai apsidairė, bet nepastebėjusi kriauklės, jau norėjo sakyti, kad tuoj grįšianti su stikline vandens, bet nespėjo.
 Laimei, netrukus grįžo ta keistoji hilerė. Atsitraukusi, Liucija stebėjo dirbančią merginą. Vienas, du ir sužeidimai buvo išgydyti. Susižavėjusi, baltaplaukė atidžiai akimis sekė kiekvieną hilerės judesį. Gavusi leidimą išsivesti Elliw, Liucija priėjo prie koledžo draugės, pastatė ją ant kojų ir nuvedė prie durų.
-Ačiū,-trumpai tarstelėjo hilerei ir nuvairavo draugę iki bendrojo kambario.
Puppet king, oh puppet king
When you sleep do you dream of control?


*

Neprisijungęs Quentin Yann Beaux

 • Burtininkas
 • ***
 • 82
 • ...
Ats: Maža palata
« Atsakymas #11 Prieš 3 metus »
  Vaikinukas dar girdėjo nepatenkintus vargšės mergaitės šūkčiojimus dėl jos teleskopo, kurio ten prieš tai nė nebuvo, girdėjo prašymus nuleisti ant žemės, bet į visą tai nereagavo. Quentin tik atsargiai, bet taip pat ir greitu žingsniu žingsniavo ligoninės sparno link, stengdamas per daug nejudinti Elliw, kuri buvo jo rankose, kad šios neužgautų ir, kad jai dar labiau neskaudėtų turimų žaizdų. Grifukui buvo gaila mergaitės, šis net jautėsi šiek tiek kaltas, bet taip pat ir žinojo, kad didžiajai nelaimėlei, taip atsitiko jau ne pirmą kartą. Pagal girdimus kitų mokinių pasakojimus, šis žinojo, kad ši švilpukė dažnai apsilankydavo ligoninėj sparne.
  Įžengęs į ligoninės patalpas, berniukas pastebėjo, kad visose lovose buvo po susižeidusį burtininką ar burtininkę. Tuoj pat prie dažytų plaukų savininko pribėgusi sesutė, nuvedė jį į laisvą, maža palatą. Yann atsiduso ir paguldė Elliw ant lovos.
- Ir kaip tu taip sugebi? - Susirūpinusiai, be jokios pajuokos balse, paklausė pirmakursis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Quentin Yann Beaux »

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 890
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Maža palata
« Atsakymas #12 Prieš 3 metus »
Elliw norėjo spardytis ir draskytis - juk ją nešė tolyn nuo laiptų, ant kurių turėtų tebestovėti teleskopas! Vis dėlto berniukas buvo pakankamai stiprus, kad nepaleistų velsietės iš rankų.
Atsidūrusi lovoje Elliw apsižvalgė. Susimąstė, ar yra šioje palatoje galėjusi. Nebuvo tikra, bet turint omenyje, kad tai Elliw, tikriausiai.
- Ką sugebu? - ne visai suprato berniuko klausimą rudaplaukė. Nemanė esanti kažkuo ypatinga, tad apie ką jis galėjo klausti? Pernelyg nelogiškas klausimas, ypač turint omenyje, kad jį uždavė ne Elliw.
Vis dar viską skaudėjo, tad reikėjo tikėtis, kad atsiras pagalba. Galbūt kaip visada iš nežinia kur išlįs Liucija? Tai pernelyg nenustebintų švilpės - juk ta šviesiaplaukė yra geriausia ir protingiausia mergaitė Hogvartse.
Kurį laiką pagulėjusi lovoje Elliw staiga atsisėdo. Nugarą pervėrė skausmas, bet šiuo momentu tai nebuvo svarbu. Ji ir vėl prisiminė teleskopą.
- Jeigu išties nepaėmei mano teleskopo, gal galėtum jį surasti ir man atnešti? - gerokai ramesniu balsu paklausė švilpė.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Quentin Yann Beaux

 • Burtininkas
 • ***
 • 82
 • ...
Ats: Maža palata
« Atsakymas #13 Prieš 3 metus »
  Vaikinukas laukė seselės ir nė nemanė palikti mergaitės vienos palatoje, nes galėjo būti, kad ją dar reikės nugabenti į jos kambarį, o šis vistiek jautėsi kiek kaltas dėl to, kas įvyko.
- Ir kaip tu sugebi išvien taip susižeisti net paprasčiausiuose vietose? - Paklausė pirmakursis ir atsiduso papurtydamas galvą. Juk tai paprasti laiptai. Suprasčiau jeigu nusiridentų vieną kartą, bet ji sugebėjo tai padaryti du kartus iš eilės.
- Elliw, nesisėsk, skaudės tik labiau. - Tarė berniukas, kai pamatė, kad vargšiukė bandė sėstis, bet tai nesutrukdė jai ir ši vistiek atsisėdo. Grifukas tik atsiduso, nieko nesakydamas.
- Surasti? Aš galėčiau pabandyti, jeigu prisimintum, kur paskutinį kartą jį turėjai prieš laiptus. Arba tiesiog galiu padovanoti tau saviškį. Vistiek turiu du. - Netekęs vilties ties jos teleskopu radimu, kadangi žinojo kokia užmirštukė švilpukė yra, tarė dažytų plaukų savininkas, vis dar laukdamas, kol seselė ateis ir sutvarkys Elliw žaizdas.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VII kursas
 • *
 • 890
 • Taškai:
 • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Maža palata
« Atsakymas #14 Prieš 3 metus »
- Paprasčiausioje vietoje? - vėl ne visai suprato Elliw. - Tai buvo laiptai, negi jau pamiršai?!
Iš švilpės tono buvo galima pagalvoti, kad jeigu nenusiriti nuo laiptų, esi kažkoks nenormalus. Elliw tikriausiai nė nepagalvojo, kad didžioji dalis žmonių nenusiverčia nuo laiptų kiekvieną kartą ant jų užlipę.
Elliw gerokai nustebo, kai berniukas nenorėjo jai leisti atsisėsti.
- Man reikia teleskopo! - isteriškai suklykė ji. Kaip šitas berniūkštis gali trukdyti?! Vis dėlto netrukus jis atpirko visas kaltes. - Išties galėtum surasti mano teleskopą?
Švilpė žiūrėjo į berniuką. Niekaip negalėjo jo suprasti: tai jis visiškai blogas, tai jau siūlo surasiantis teleskopą... O kur dar pasiūlymas padovanoti savąjį!
- Turi du teleskopus?! - net pašoko Elliw. Deja, tai buvo didelė klaida. Lova pavojingai susiūbavo. Velsietei taip rūpėjo naujo teleskopo galimybė, kad ji neatkreipė dėmesio. Ji spoksojo į berniuką. Deja, vos jai krustelėjus kažkas trakštelėjo. Tik tada mergaitė suprato, ka kažkas ne taip. Pasilenkė pažiūrėti, ar nenulūžo stalo koja. Vos tik pamatė, kad taip ir yra, nulūžo ir antra koja. Visas kojūgalis atsidūrė ant grindų. Elliw persigando.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko