0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VII kursas
 • *
 • 337
 • Taškai: 70
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
  Iš pirmo žvilgsnio tai buvo paprasta greito maisto užkandinė Beiker stryte, na, arba kitiems geriau žinomoje, kaip Šerloko Holmso gyvenamoji gatvė. Ir išties, ji ir buvo paprasta, tačiau žavinti.
  Išorę puošė įvairūs skelbimai, taip pat gana didelė, išsikišusi palangė, skirta lankytojams, norintiems mėgautis tuo dieviško skonio maistu lauke. Užėjus vidun, iškart pasitinka šiltos spalvos ir nosį kutenantys egzotiškųjų prieskonių kvapai. Nebuvo normalių staliukų, aplinka tikrai priminė išorę, tik vietoj išsikišusios palangės - aukštas suolas, šiek tiek silpnokai pritvirtintas prie sienos, tad dažniausiai ir girdėdavosi pastovus dunksėjimas, vos tik koks klientas atsisėsdavo ar mažumėlę pasijudindavo. Stalai taip pat aukštoki, svyrantys į tą pusę, kurioje sudėtos rankos. Na, irgi pakankamai nepriveržti prie grindinio, nors dažnas abejodavo, ar išvis kaip nors pritvirtinti. Akis galėjo užkabinti ir viršuje, beveik prie šiltos spalvos lempų, kabantys skylėtieji vazonėliai su augaliukais. Tikriausiai jie buvo priežastis, kodėl kartais galėdavai jausti lietų viduje, jeigu sėdėdavai tiesiai po jais, neseniai palietais.
  Pats darbas vyko tiesiai prieš akis, už stiklo, o norint užsisakyti reikėdavo atstovėti eilę, o iki to išsirinkti iš meniu lentos, esančios ant sienos, ko norėtum, niekas, o ypač super greiti darbuotojai, nemėgo ilgai laukti atsakymo į klausimą 'ko užsisakysite' bei 'ir kieno vardu'. Į pastarąjį atsakydavo žymiai lėčiau nei tikėtasi, netgi užsakymas sugebėdavo būt pateiktas turbo greičiu. Prie maisto gamybos darbuodavosi vyrai, tikriausiai vien dėl to, jog tos gilios keptuvės svėrė visą toną. Jie visai nesistengė elegantiškai mėtyti ingredientus į keptuvę, galbūt tai ir buvo žaviausioji gamybos proceso dalis. Patys jie labiausi išsišiepdavo, kuomet ausis pasiekdavo šnypščiantis garsas nuo kepamos vištienos, jautienos ar dar kokios kitos mėsos gabaliukų. O visą makaronų - ryžinių, kiaušininių ar įprastų - bambukų ūglių ar pomidorų (pasirinkimas milžiniškas), mėsos ir padažiuko (nuo saldžiojo teriyaki iki žaliojo kario) mišinį sudėdavo į kartotinę, logotipais apipaišytą dėžutę. Ir voila. Bon apetit.  Adelė neįsivaizdavo, kur jie keliavo, tačiau ir nelabai tuo rūpinosi. Tik laukė akimirkos, kada josios akys užmatys kažką palankaus pustuščiui skrandžiui. Supynusi savuosius pirštus su Markusio, suktelėjo kažkur, nežinia kur. Ha, taip ir pasiklyst galima. Adelė buvo kaip koks sugedęs gps, vedantis visur, kur tik akys mato. Ir čia ji sustojo. Beiker stryte. Net kelių pėdų atstumu jautė nuostabų kvapą, primygtinai prašantį apsilankyti toje užkandinėje. Tad nieko nelaukusi, sparčiais žingsniais nusibeldė iki, panašu, jos širdžiai ir, žinoma, skrandžiui mielos vietos. Jautė, norinti praleisti čia likusią savo vasaros dalį. Gal ne kiek ji, kiek jos skrandis.
- Skaniai kvepia,- įėjo vidun.
  Akis patraukė tie keisti vazonėliai, kabantys virš josios galvos. Kilstelėjo antakius, kai ant veido netrukus užtiško vanduo, sumišęs su žemėm. Ir sukikeno. Menka čia bėda apsitaškyt žemiuotu vandeniu. Nubraukusi tą gigantišką lašą nuo savojo gražaus veidelio, žengtelėjo tos didžiulės meniu lentos link. Ir čia prasidėjo. Visa maišalynė josios galvoje. Per daug pasirinkimų. Iš kur jai žinoti, ar troško ryžių makaronų, ar pilno grūdo, ar kiaušininių. Siaubeli. Žioptelėjus vėpsojo į tą rojaus meniu.
- Tai gal paprašom, jog visus įmanomus variantus pagamintų?- pasisuko į Marką. Ha, kombinatorika.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 330
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #1 Prieš 5 dienas »
 Markas leido Adelei eiti ten, kur ji nori. Jau pakankamai šiandien prisidirbo, neskirdamas merginai jos norimo kiekio dėmesio. Jeigu jie pasiklys, lygtais, kišenėje, prie piniginės, gulėjo išjungtas telefonas (išjungtas, mat dažnai keliaujant iš ir į burtininkijai skirtas vietas šie žiobariški aparačiukai mėgdavo pradėti durniuoti).
 Taip besisukiojant Londone, pora atėjo į kažkokią gatvę, kurioje vėjas nešiojo nuostabų maisto kvapą. Šio aromato šaltinis greitai buvo identifikuotas - kažkokia greito maisto užkandinė. Kad ir šiek tiek aptriušusi, išalkusiam vaikinui ji prilygo šventyklai. Tokios pačios nuomonės, turbūt, buvo ir Adelė.
 Jaunuoliams įėjus į vidų, Marko žvilgsnį patraukė kažkokie kvaili augaliukai, kabantys palubėje. Susiraukęs dėl tokios beskonybės, vaikinas nukreipė akis į menu. Net nespėjus garbaniui, kurio plaukai nuo patalpoje vyravusios drėgmės pradėjo pūstis, perskaityti visų variantų, iš merginos lūpų nuskambėjo sakinys, privertęs jį trumpam sustingti.
-Gal geriau tiesiog pasiklausiam? Žmonių nėra gi.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VII kursas
 • *
 • 337
 • Taškai: 70
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #2 Prieš 5 dienas »
  Mergina įdėmiai skaitė visus tuos įmantrius pavadinimus. Išgirdusi Marko klausimą, susiraukė.
- Jeigu nori klausk, jie pasakys, kas jiems atrodo skaniausia ir tuomet gausi visišką nesąmonę. Aš pagal save rinksiuos,- gūžtelėjo pečiais,
  Adelei ne kartą teko nusivilti tais pasiūlymais, kas skaniausia, tad šįkart jau rinkosi pati. Makaronų ilgai išsirinkti netruko, ir taip aišku, jog kiaušininiai, ryžiniai jai visad atrodė beskoniai. Ties mėsa irgi ilgai netruko, tačiau ties priedais ir padažiukais jau teko stabtelėti. Norėjo išbandyti visus, bet būtų buvę gana fui, tad susivaldė. Nieko nesakiusi vaikinui, priėjo prie merginos, priimančios užsakymus ir, jai net nespėjus paklausti, subėrė savo norus:
- Kiaušininiai makaronai, vištiena ir tofu, pomidoriukai, bambukų ūgliai ir teriyaki,- o darbuotoja liko sužavėta Adelės greitumu.- Hmm, Marko vardu, jis ir sumokės- pasisuko į garbanių. Kaip pudelis.
  Vos šios troškimai buvo priimti, blondinė prisiplojo prie stiklo ir stebėjo (tikėjosi, jog šįkart nereikės bandyt grūst tos darbuotojos į karštą keptuvę), kaip jos svajonė virsta realybe. Šiai nebuvo svarbu, jog prie stiklo jau tikriausiai tūkstančiai taip buvo prisiploję ir akimis viską rijo. Žioptelėjo vos tik vištienos gabaliukai sudribo į keptuvę. Stebuklas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 dienas sukūrė Adelė Ginger »
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 330
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #3 Prieš 5 dienas »
 Rinkis pats. Kaip lengva pasakyti tai šiai gražuolei, kai ji ne pirmą kartą susiduria su tiek nežinomų ingredientų. Po velnių, kuo skiriasi visi tie makaronai tarpusavyje? Markas tuščiai spoksojo į menu. Na ir dabar apsikvailins. Kodėl pats negalėjo išsirinkti kur nors paprasčiau pavalgyt?
 Kovodamas su viduje kylančiu nepasitenkinimu, vaikinas priėjo prie pardavėjos.
-Man tą patį,-burbtelėjo, traukdamas piniginę. Sudie, sunkiai uždirbti svarai. Šis apsistojimas Londone tikrai nepagerino jo finansinės padėties, bet grįžti į Dubliną? Šiuo metu, ačiū ne. Geriau sėdėti užsidarius Kiaurame Katile. Iš toliau stebėdamas prie stiklo nosį prikišusią Adelę, Markas šyptelėjo. Bent kam smagu. Priėjęs prie merginos, apsikabino ją iš už nugaros.
-Į ką taip spoksai?-pasiteiravo jis.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VII kursas
 • *
 • 337
 • Taškai: 70
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #4 Prieš 4 dienas »
  Išsišiepė dar labiau, pajutusi to gyvačioko rankas aplink save. Užvertė galvą, kad galėtų geriau jį matyti, nors vargiai ten ką geriau ir matė. Pagurklį, smakrą, nosį, na, ir akis vos vos.
- Į būsimą šedevrą mano skrandžiui,- grąžino galvą į pradinę padėtį, ranką kilstelėjo ir lengvai pakuteno garbaniaus smakrą.- Eii, dabar pomidoriukai,- suspurdėjo taip, jog net mažumėlę šoktelėjo sutrenkdama pakaušį į Marko žandikaulį.
  Išsyk vėl užvertė blondinišką galvą, tūkstančius kartų atsiprašydama išbučiavo, o tuomet teko jau pasiimti savas dėžutes, pripildytas skanumėlio. Mažomis rankomis apglėbė jas, nerūpestingai prisislinko prie padėtų lazdelių ir eilinį kartą pasinaudojo savo dantimis jas paimdama. Sušveplavo garsų ačiū. Laukas ar vidus, tatuiruotoji net neklausė, nes norėjo lauko, tad nešina gėrybėmis, kažkokiu būdu išsiropštė iš užkandinės. Sudribo ant plačiosios palangės, kuri šiek tiek netgi priminė savo siaurumu lovą Marko spintos kambarėlyje. Pasidėjo ant josios dėžutes, iš burnos išsitraukė lazdeles.
- Tikiuosi, nebus labai blogai,- ištiesė vieną dėžutę su lazdelėmis Markui.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 330
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #5 Prieš 3 dienas »
 Nesuprato Markas, į ką čia galima spoksoti. Į keptuvę tą, aną - šitai sugebėtų padaryti ir jis. Bet turėjo pripažinti - šio jovalo kvapas buvo pasakiškas. Arba tik taip atrodė jo maisto ištroškusioms smegenims. Adelės entuziazmas tryško į visas puses, kaip koks šiek tiek užsikišęs fontanas, aptaškydamas vaikiną, kuriam netrukus barkštelėjo dantys, blondinės pakaušiui susidūrus su jo galvos kaulais. Priėmęs tuos atsiprašymo bučinius, Markas, it koks paklusnus išdresiruotas šuniukas, sekiojo paskui Adelę, stebėdamas, kaip mergina viską susirenka ir patraukia durų link. Na, garbanius bent jau palaikė šiai stipriai ir nepriklausomai būtybei atidarytas duris, o po ir pats klestelėjo ant to keisto paviršiaus. Gavęs savo maistą, pasilenkė arčiau Adelės ir, priglaudęs savo lūpas prie jos žando, iš blondinės bliuzono kišenės išsitraukė iki šiol ten slypėjusį fotoaparatą. Reikėjo išbandyti šį daiktą.
 Kol maistas šalo, Markas tvarkėsi su kamera. Atlenkęs blykstę, atsuko objektyvą į valgančią Adelę. Gal ir ne pati gražiausia nuotrauka išeis, bet bus prisiminimai. Nuspaudus mygtuką, blykstelėjo Jėzaus antro sugrįžimo šviesa, pasigirdo tylus ūžimas ir, galiausiai, išlindo būsima nuotrauka, kurią tuoj pat nuo šviesos paslėpė vaikinas, apversdamas ją žemyn. Ir tik tada jis galėjo imtis to skaniai kvepiančio jovalo. Nebuvo visiškas kaimietis - lazdelėmis naudotis mokėjo - tad atsidarė dėžutę ir pradėjo grūstis vis dar šiltą maistą į burną.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VII kursas
 • *
 • 337
 • Taškai: 70
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #6 Prieš 2 dienas »
  Mergina sukikenusi išlupo lazdeles iš popieriaus, patrynė vieną į kitą, jo neliktų kokių nors atplaišų. Rakščių dantenose nereikalavo. Pravėrusi dėžutę lazdelėmis paėmė pirmąjį vištienos gabalėlį, lūpas paliko palaiminga aimana nuo skonio. Viena akimi stebėjo, kaip Markas knisosi su fotoaparatu ir tik vėliau suprato, jog šis ruošėsi fotografuoti ją valgančią. Ryjančią kaip kiaulę.
- Ne, ne, ne, Markai,- užsiparinusi susigrūdo lazdeles burnoj, sukando jas dantimis plačiai išsišiepdama, iškėlė dėžutę su maistu ir buvo apakinta blykstės, tad šiek tiek susiraukė.- Labai ačiū, jaučiu, atrodau ten, kaip koks gnomikas,- lazdelėmis pakabino makaronus.
  Bekeliaujant tiems teriyaki padažu padengtiems makaronams į skrandį, vienas jų labai sėkmingai išslydo tiesiai ant Adelės džemperio. Nusikeikusi paėmė tą kiaušininį kirminą pirštais, šis netrukus irgi neišvengiamai pasiekė josios burną. Tarp šlaunų paliko maistą, prisiartinusi, su labai daug pastangų paėmė fotoaparatą. Neliks jis be šedevringos fotačkos. Išties, po ilgo laiko teko laikyti tokį daiktą rankose, tikriausiai paskutinį kartą juo naudojosi dar būdama su tėvais. Atsuko objektyvą į garbanių, gatvę nutvieskė persiko saldumo saulės spinduliai, sulaukė momento, kai šis gražuolis bus išsižiojęs ir spustelėjo mygtuką. Išlindusią nuotrauką užvertė, pasekė Marko pavyzdžiu, per tiek laiko jau buvo užmiršusi visus tuos polaroidinių dalykų niuansus.
- Pas mane nebeliko pomidoriukų,- pasiknisusi dėžutėje kilstelėjo galvą į vaikiną. Atėjo laikas, kuomet ir Ginger prireikė prašyti dalintis maistu. Ko ji nedarė. Tiesiog prisislinko prie garbaniaus maisto, lazdelėmis captelėjo pomidoriuką ir įsimetė burnon.- Ačiū,- sučepsėjo.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 330
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #7 Prieš 2 dienas »
 Kad ir kas ten buvo primaišyta (jau buvo pamiršęs, ką užsisakė Adelė), Markui patiko. Prie valgymo su lazdelėmis nepratusiems pirštams nebuvo itin patogu, o ir iš medinių gniaužtų pabėgdavo koks makaronas ar vištienos gabalėlis. Bet buvo smagu. Štai, netoliese vaikščiojo neįtikėtinai riebūs balandžiai, burkuodami ir drąsiai sukiodamiesi aplink atvykėlius, regis, tik ir laukdami, kol kažkas atiteks jiems, o iš už debesų vis išlįsdavo saulė, nemaloniai apakindama prie tokios šviesos nepratusį vaikiną. O gal tai buvo ne saulė, o fotoaparato blykstė? Markas net nepastebėjo, kaip Adelė paėmė tą daiktą. Na, bet dabar jie turi jau net dvi nuotraukas.
-Pomidorų vagilė,-šyptelėjo garbanius, į merginos dėžę įdėdamas tris sužvejotus pomidoriukus. Paskutinius, mat ir maisto pas jį nebuvo daug likę - vis dar buvo įpratęs valgyti greitai. Padėjęs jau teoriškai tuščią dėžutę į šalį, Markas vėl paėmė fotoaparatą. Liko tik viena nuotrauka. Ar būtų įmanoma kasetes kerais padauginti? Nereiktų lakstyti, ieškant, kur nusipirkti. Užlenkė blykstę. Užtruko, kol vaikinas susiprato, kad fotoaparato į kišenę nesusigrūs, tad teko šį gėrį gražinti į Adelės bliuzono užuovėją. Ankščiau nufotografuotos nuotraukos jau irgi baigė išryškėti. Vienoje matėsi išsišiepusi Adelė, o kitoje - į maistą intensyviai spoksantis Markas. Kaip ir pridera. Įsidėjęs nuotraukas į kišenę, vaikinas paklausė:
-Pavalgei?

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VII kursas
 • *
 • 337
 • Taškai: 70
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #8 Prieš 1 dieną »
  Blondinė išsišiepė gavusi dar kelis tuos nerealiai raudonus miniatiūrinius pomidoriukus. Įsimetė dar vieną į burną, kitą sugraibė pirštais, mestelėjo į orą ir, atlošusi galvą atgalios, pagavo, kramtydama vėl nusišypsojo. Kaip kokia pomidorų gaudyklė.
  Mėlynomis, it senovinis rašalas, praskiestas vandeniu, akys stebėjo priešais buvusį vaikiną. Šią akimirką pasirodė, jog kartu jie tokie žmogiški, niekuo neišsiskiriantys. Gal tokią mintį užnešė už lango, užkandinėje, buvę žiobarai kepėjai, o gal ir pats Beiker strytas atrodė merginai per daug žiobariškai, normaliai. Ir blondinei tai patiko. Senokai nebuvo tokio ramaus vakaro, kai šie nesėdėjo ant Aideno užeigos nutrintų kėdžių, negadino plaučių tuo sumišusi rūku bei nemėtė kortų visomis pasaulio kryptimis.
- Pavalgiau,- lyg atsigavusi iš transo, prabilo Adelė.- Dar galim pasidaryt vieną nuotrauką. Kartu. Bet nežinau, kur reiktų rasti šių fotolapeliūkščių,- išsitraukė iš tos plačiosios, beveik sterblinės kišenės fotoaparatą. Apsižvalgė. Ir labai laiku.- Eii, atsiprašau,- pašokusi nuo palangės pribėgo prie nepažįstamų žmonių būrelio.- Gal galėtumėt mus įamžinti?
  Gavusi teigiamą atsakymą, nesveikai apsidžiaugė, bent nereikėjo balandžio prašyt tokios paslaugos. Rankomis apsivijo garbaniaus liemenį, priglaudė nuperoksidintą galvelą prie jo krūtinės ir mielai išsišiepė. 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 dieną sukūrė Adelė Ginger »
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 330
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #9 Prieš 1 dieną »
 Markas bandė prisiminti, kada taip ramiai paskutinį kartą sėdėjo kur nors. Gal per paskutinį Frėjos gimtadienį, kai išsivedė ją miestą? Kai jie sėdėjo šv. Patriko parke kalbėdamiesi, o nerimas dėl sesers vis neapleido jo. Bet Frėją vargu ar po paskutinio susitikimo su tėvu dar pamatys. Kaip jau abiems pusės tapo akivaizdu, greičiau ministras panaikins Slaptumo statutą nei tėvas su sūnumi susitaikys.
 Markas ruošėsi eiti kai Adelė, pašokusi ant kojų, pradėjo priekabiauti prie pro šalį ėjusių žiobarų. Patraukęs tuščias maisto dėžes iš vaizdo, garbanius padėjo ranką ant merginos liemens ir šyptelėjo. Blykstelėjo šį kartą jo neapakinusi blykstė ir paskutinė plokštelė pasirodė pasauliui. Dabar jau pats stryktelėjęs ant kojų, Markas nuskubėjo nepažįstamųjų būrelio link atsiimti savo nuosavybės. Ką žinai, gal dar sugadins ką tie žiobarai, kaip jie mėgsta. Padėkojęs juos nufotografavusiai moteriškei, garbanius paslėpė nuotrauką kišenėje ir laikydamas fotoaparatą rankoje, grįžo pas Adelę. Jau nutuokė, kur galėtų rasti tinkamų kasečių (pirma, žinoma, reikėjo dar išsiaiškinti kokios yra tos tinkamos). Išmetęs dėžes į netoliese buvusią šiukšlinę, Markas tarė:
-Adele, hm... Padėtum man internete susirast, kur parduoda tas kasetes koks žiobaras?

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VII kursas
 • *
 • 337
 • Taškai: 70
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #10 Prieš 1 dieną »
  Šįkart jau ne Adelė bėgo prie žiobarų (nors kas ten žinojo, gal šie tokie ir nebuvo) būrio. Prisimerkusi, delnu paslėpdama spindulius, deginančius akis, mergina šyptelėjo, stebėjo vaikiną. Susikėlė koją ant kojos, tarp šlaunų įkalino rankas, papurčiusi galvą nusižiovavo.
- Žinoma,- netrukus pradėjo knistis treningų ir džemperio kišenėse.- Tik pati neturiu telefono,- kilstelėjo blondinišką galvą į Marką.
  Prieš imdama raustis vyro kišenėse, pasilenkė ir šiek tiek užsilenkė treningų klešnes, nes jos beveik vilkosi žeme ir neatrodė labai žaviai. O tuomet kyštelėjo smulkią ranką į savo žaviojo berniuko kelnių kišenę, ten neradus, ko ieškojo, perėjo prie kitos ir jau tuomet ištraukė tą žiobarišką daiktą. Nuspaudė įjungimo mygtuką, o kol laukė, nusprendė dar kartą pasimėgauti vaizdu priešais. Nugara atsirėmusi į langą, vėl prisidengė nuo saulės. Ir pagalvojo, jog ši pati sėkmingiausia ir laimingiausia panelė pasaulyje, turinti tokį nuostabumą su menkais trūkumais (deja, kai kuriems jie visai nemaži galėjo pasirodyti). Buvo kažkada girdėjusi, o gal skaičiusi, jog tai meilė daro vyrą aklą, tačiau pagerina moters regėjimą. Blondinei čia pasirodė atvirkščiai, tai ji buvo apakusi ir apsėsta. Tai ji pasinėrė į meilės vergiją, savo noru.
- Galėčiau pamatyti nuotraukas?- prabilo švelniausiu balsu, koks tik galėjo praskrieti per ausis.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 330
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #11 Prieš 18 valandų »
 Žiobarų būriui nuėjus tolyn, jų vietą užėmė stori miesto balandžiai, it kokie karoliukai pabirę po visą gatvę. Jų burkavimas jau tapo priimtinu fono garsu, kaip mašinų ūžimas ir medžių lapų šnarėjimas. Markui pasisekė, kad Adelė gaudėsi žiobariškame pasaulyje geriau nei jis. Mergina, pasiraususi vaikino kelnių kišenėse, išsitraukė gyvybės ženklų nerodantį telefoną. Tuo tarpu, Markas toliau tvarkėsi su fotoaparatu. Atidaręs kasetės skyrių, susiraukė. 600 - skaičius, matyt, nurodantis jų tipą. Apie kasetes ir aplamai apie momentinius fotoaparatus garbanius pripažino, kad žino mažai, kaip ir apie žiobariškas technologijas, tad visą tą informacijos ieškojimo interneto platybėse magiją paliko Adelei. Telefonui merginos rankose įsijungus, Markas trumpam paėmė jį iš blondinės rankų, suvesdamas reikiamus kodus. Grąžinęs aparatą Adelei, tarė:
-Na, tikiuosi žinai, kaip ten ką daryt.
Iš kišenės susižvejojęs jau išryškėjusias nuotraukas, tylėdamas padavė mėlynakei. Na, dabar jau prasidės komentarai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 18 valandų sukūrė Markas Moore »

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • VII kursas
 • *
 • 337
 • Taškai: 70
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: Greito maisto užkandinė Beiker stryte
« Atsakymas #12 Prieš 17 valandų »
  Smulkūs merginos pirštais greitai bėgiojo per telefončiko ekraną, o mamyte, niekada negalvojo, jog įvedus 'fotolapeliai' jai pradės siūlyti milijonus kitų fotoaparatų. Siaubelis. Iš vaikino paėmė nuotraukas, pasidžiaugė savo menu ir sėkme, užgaudžius bevalgantį Marką. Kitoje nuotraukoje jie buvo kartu, pagalvojo, kad atrodo kaip iš saldaus ir kažkokio nelabai realaus filmo. Bet mielai, išpūstos mėlynos akys pridėjo šiokio tokio mielumo ir komiškumo. Ir kaip jis dar su ja tveria?
- Ei, sakiau, kad atrodysiu kaip gnomikas,- išsižiojo, kuomet pažvelgė į paskutiniąją fotografiją.- Pasalūnas, galėjai perspėti,- susiraukusi iškišo liežuvį ir grąžino lapelius jam.
  Atsistojo nuo palangės, vienoje rankoje laikė telefoną, kita suėmė Marko ir, spoksodama į akis deginantį ekraną, patraukė nuo užkandinės tolyn. O galėjo pirmiau susirasti tą žiobarišką fotografijų parduotuvę. Smart Adelė.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.