0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #15 Prieš 3 metus »
Aštunta užduotis: sukurti už širdies griebiantį meilės prisipažinimą.

Komanda A
(Manoverio) Prisipažinimas meilėje (Maryai)
O, mano meile Marya, tavosios akys kaip šmaukštas kvidičo aikštėje, saulės šviesą atspindėdamas apšviečia visus mano trūkumus, priversdamas susigėdyti. Tavasis balsas kaip mandragoros klyksmas, priverčiantis mane apalpti. Tavosios rankos švelnios, lyg testralio oda. Tavosios lūpos drėgnos kaip Aralo jūra. Bet aš tave vis tiek labai myliu. - Tavo Borisas Manoveris.

Komanda B
Didelė, stačiakamė dėžė, į kurią žvelgė baltapūkis Paris, rodė kažkokius įdomius žmones. Paris buvo pratęs matyti tik savo šeimininkės (čia tik formaliai, taip tai tarnaitės) veidą, todėl kažkokie kiti dvikojai padarai katinukui buvo keistas, bet vis tiek dominantis stebėjimų objektas. Dažniausia į juos žvelgė gana pašaipiu žvilgsniu, klausiančiu, ką nenaudingo ir bereikšmio šiandien padarysi, taip maitinant savo ego ir vis iš naujo įsitikinant savo neaprėpiamu intelektu. Bei žavesiu. Tik dabar, stebint tą plačiaektranį stačiakampį, Pario viduje dėjosi kažkas, ko niekada anksčiau nepajuto.
- Rozalinda, - iš dėžės atsklido jaunas vyro balsas. – Rozalinda…
Įprastomis sąlygomis Paris būtų nusivaipęs ir besišlykštėdamasis nusisukęs. Kokia prasmė kartoti tą patį per tą patį arba „Kas čia per vardas?“, arba dar „Ar ji gal neprigirdi?“. Pariui užtekdavo mygtelt ir jo tarna… šeimininkė Liusinda jau bėgdavo su vištienos pilna skardine ar šiaip kokiu skanėstu (pastaruoju metu tų naujųjų skanėstų tokiais nepavadintum - kažkoks makaronas, apibarstytas neaiškiu prieskoniu („Štai, ką karantinas daro iš tų padarų“ – mintydavo Paris)). Tačiau šįkart baltapūkiui tas šnabždesys atrodė kitoks… Kažkoks nepaprastas, kažkaip švelniai grojantis jo stuga širdies, kuri, girdėdama kažkokį prieskonį to vyro balse, pamažu tirpo.
- Taip, Džonai? – pasisuko į jį raudonskruostė mergina ir jų akys susidūrė. Paris užgniaužė kvapą. Čia vyko kažkas nepaprasto. Kažkas, ko jis niekada nepatyrė ir ką visada trokš patirti, nors abejotina, ar kada nors galės. - Aš… - perbraukė savo ilgais pianisto pirštais sau per plaukus ir nužvelgė rudeniu papuošą parką, raudona ir geltona spalvų gama nudažytus ir ant žalios žolės nugulusius lapus. Nejučia vėl priėjo prie merginos ir suėmė jos gležną ranką. Bet nieko nepasakė.
„Nagi… Po galais, sakyk kažką, sakyk kažką!“ – nenusėdėdamas vietoje ir letenėlėmis įnirtingai minkydamas sofos pagalvį neramiai murkė Paris. Jį erzino tas keistas, niekaip nesprogstantis ir ilgai pučiamas bubulas. Jis niekada nieko nenorėjo taip, kaip sužinoti, koks kas to žodžių burbuliuko viduje.
- Nieko nesakyk, Džonai. Aš žinau. Nesakyk nieko, nes taip tik sukelsi sau daugiau skausmo… Juk žinai, kad man nebedaug liko, - savo akimis glosdydama jo skruostus, akis, jo rankas laikančias jos plaštaką šnibždėjo ji.
- Ne, aš turiu… Rozalinda, aš tave…
„…myliu,“ - prie vištienos gabalėlių pasilenkęs ir nosiuke juos liesdamas užbaigė Paris. Štai, ką jis juto.  Štai, kas jam iš tiesų buvo svarbiausia. Jam nereikėjo nieko kito, jam nereikėjo jokių kvailų stebėjimų. Jis tenorėjo tos paskutinės jų sandėliuke likusios skardinės vištienos, kurios turinys ilsėjosi jo mėlyname dubenėlyje.
Ant vištienos kalnelio kaptelėjo ašara. Katinukas suprato, kad vištienai nebedaug liko. Galiojimas jau buvo beveik pasibaigęs.
Paris pasilenkė ir prarijo aukščiausiai esantį vieštienos gabaliuką kartu su ašara. „Skausmą reikia nuryti,“ - pamintijo jis, dorodamas antrą gabaliuką.
Komanda C
Keturios kojos šaltame nakties upės vandenyje. Kebabai rankose. Ir nejaukiai nutrūkęs pokalbis. Abu žmonės buvo nedrąsūs. Vienas iš jų taip susijaudino, kad išmetė savo kebabą į upę. Mėnulio šviesa spigino pakankamai, kad pamatytum aliejaus burbuliukus šalia.
-A-aš... Klausyk... Matai tą kebabą? Aš jį išmečiau antims. Tu rūpiniesi manimi ir verti mane rūpintis kitais. Tiesą sakant, tu man patinki... Aš tave jau pamilau. Taip, taip... Aš tave myliu kaip nuvytęs medžio lapas krentantis žemyn. Myliu tave taip, kad išvydus tavo veidą mane pradeda pykinti. Be tavęs jaučiuosi kaip vonios kambarys be tualetinio popieriaus, kaip karstas be duobės, kaip žiema be vėjo ir kaip varžtas be skylės. Kaip upė be užtvankos. Ar tu myli mane?

Komanda D
Tu esi mano cinamonas, vanilė ir medus. Rožė mano širdyje, vėjo gūsis mano plaukuose, lietaus prisilietimas prie mano skruostų ir šiltas saulės apkabinimas, fleitos čiulbesys...mano deguonis ir dvasia.
Aš bejėgis(ė) - kurčia(s), akla(s) be tavęs! Tu į mano sielą įkvėpei naujos, karštos gyvybės, ak, kritau į tavo akių gilumą ir nerandu kelio atgal!
Ak, "Tikėk, kad vietoj stovi saulė, tikėk, kad žvaigždės - ne liepsna, tikėk, jog tiesa - apgaulė, bet mano meilė amžina" tau!

Komanda E
Mieloji Mayra,
tave stebėjau nuo pirmųjų dienų, kai patekai į Klastūnyną. Sunku buvo stebėti tavo pajuodusius paakius ir liesas rankas - gal būtų buvę geriau tau pakliūti į Švilpynę, esančią prie virtuvės? Stebėjau tave bendrajame kambaryje, žiūrėjau kaip susikaupusi (ir nelabai) dirbi per pamokas ir kaskart, kai būdavo sunku, norėdavau padėti, tačiau maniau, kad supyksi ir atstumsi su tokiu pykčiu, kaip išmeti nepavykusio eliksyro buteliuką.
Kuomet tave išrinko į Trikovės turnyrą, pasidarė baugu. O kas, jeigu tau kas nors nutiks? Neištversiu. Tu tokia stipri ir nepriklausoma, kad kartais pasidaro baisu, dėl to ilgą laiką tau to neprisipažinau.
Tačiau dabar, einant septintiems metams tylėjimo, supratau tik tai, kad tu mane žavi labiau, nei bet kas kitas pasaulyje, tave pasirinkčiau iš visų kitų, dėl tavęs padegčiau Grifų Gūžtos bokštą, išsižadėčiau meilės gyvūnams ir paaukočiau viską, ką turiu.
Mayra, tu pati nuostabiausia iš visų merginų pasaulyje ir man teko garbė su tavimi mokytis tame pačiame koledže, pamilti ir, tikiuosi, nepajusti sudaužytos širdies skausmo.
Mayra, tu pavogei mano širdį.
Ar būtum mano pora Burtų Trikovės Turnyro puotoje?

Viską dėl tavęs padarysiantis,
Morisas Banoveris
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #16 Prieš 3 metus »
Devinta užduotis: sugalvoti NIV pamokai 5 kitokius pavadinimus.

Komanda A
1. Soreno valandėlė
2. Viralai ir vėmalai
3. NPNH (Naikinimas prasideda nuo Hogvartso)
4. Post-alcheminė destrukcija
5. Katilai bum bum

Komanda B
1.Pykšpokštija
2.Eliksyrologija
3.Mirtini ir gydantys eliksyrai(Mige)
4.Farmacija
5.Gėralchemija

Komanda C
1. KNSIKN (Kaip nenunuodyti savęs ir kitų netyčia)
2. KUKIJPKP (Kaip užkaisti katilą ir jame padaryti kažką padoraus)
3. MGPPVE (Maisto gaminimo patirties pritaikymas verdant eliksyrus)
4. KŽIDKGDM (keistų žolelių ir dar keistesnių gyvūnų dalių maišymas)
5. MOIŠSMKPMMNT (miegapelių odos ir šikšnosparnio sparnų maišymas katile pagal Magijos Ministerijos nustatytą tvarką)

Komanda D
1. Alchemija
2. Stebuklingų skysčių gamyba
3. Eliksyrika
4. Nuodijantys ir gydantys viralai
5. Žolinė chemija

Komanda E
1. Eliksyrų gamyba
2. Smegenų plovimas su eliksyrais
3. Stebuklingi viralai
4. Birzalai ir jų sudėtis
5. Magiška chemija
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #17 Prieš 3 metus »
Dešimta užduotis: sugalvoti 3 dalykus, kuriuos galima veikti tualete (be visų įprastų).

Komanda A
1. Bandyti nusiplauti į Magijos Ministeriją.
2. Paskaityti knygą.
3. Išsiplauti galvą.
4. Pavalgyti.
5. Paverkti.
6. Išvirti eliksyrą.

Komanda B
1. Įkurti voriukų rezervatą visuose tualeto kampuose.
2. Su voriukais žaisti kortomis iš tualetinio popieriaus ritinėlių (esant deficitui - tik iš tualetinio popieriaus lapelių).
3. Šukuotis plaukus, o iš iššukuotų plaukų sukti žmonių figūrėles ir užsiimti vudu magija.

Komanda C
1. Žvejoti vandens bake
2. Rengti nuotolinius darbo pokalbius
3. Tualete galima tiesiog įsikurti gyvenvietę ir ten praleisti visą savo likusį gyvenimą, tai yra ten galima daryti viską, ką tik nori, jeigu tavo namuose (šiuo atveju tualete) yra tokia galimybė

Komanda D
1. Patekti į Magijos Ministeriją.
2. Patekti į Paslapčių kambarį.
3. Virti eliksyrus.
4. Valgyti tualete.
5. Kovoti su troliu.
6. Aukoti kates.

Komanda E
1. Lankstyti iš popierio gėlytes
2. Plėšyti wc tapetus
3. Piešti ant sienų (prieš tai pasiimti rašiklį, geriausia markerį)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #18 Prieš 3 metus »
Vienuolikta užduotis: išvardyti 8 būdus, ką galima nuveikti su 1 molio plyta.

Komanda A
1. Trenkti kažkam per galvą.
2. Suvalgyti.
3. Padaryti dėklą telefonui.
4. Padovanoti.
5. Padažyti.
6. Bakstelėti lazdele.
7. Mesti į sieną.
8. Apkabinti.

Komanda B
1.Suskaldyti plyta į mažus kubelius ir pastatyti mažą bokštelį.
2. Išdaužti namo ar mašinos langą.
3. Mušti ir pritvatyti kitą asmenį.
4. Ginti save nuo kito asmens.
5. Piešti ar gravituoti ant plytos.
6. Žaisti žaidimą, kas daugiau kartų pakels plytą arba kas toliau ją numes.
7. Iškrėsti pokštą ir pagalvėje paslėpti plytą.
8. Smulkinti įvarius pipirus ir žoleles.

Komanda C
1. Nulipdyti vazą močiutėms pelenams sudėti;
2. Kažką ant jos nupiešti ir pasiūlyti ją muziejui kaip eksponatą;
3. Pastatyti vienaplytį namą;
4. Užvožti kažkam per galvą ir nužudyti;
5. Pasidėti po pagalve, kad būtų patogiau miegoti;
6.Sutvarkyti namo sienoje esančią skylę;
7. Išvesti pasivaikščioti arba parodyti savo draugams;
8.Nuglazūruoti rožiniai ir papuošti šuniuko būdą.

Komanda D
1. Žaisti su plyta, įsivaizduojant, kad tai yra automobilis
2. Piešti ant plytos
3. Paleisti į užknisantį žmogų
4. Sudėti maistą ant plytos
5. Sėdėti ant plytos
6. Palaikyti plytą kaip pagalvę ir ant jos miegoti
7. Plytą laikyti rašomuoju staleliu
8. Transfigūruoti plytą

Komanda E
1. Suknežinti kam nors galvą
2. Įdėti tą plytą kam nors į kuprinę
3. Pagrasinti, kad jei nevergaus, užmuši
4. Tiesiog išmest
5. Įkaitinti ir pasidaryti valgyt
6. Panaudot šašlykų iešmams  atremti
7. Išpaišyti plytą
8. Išraižyt/užrašyt draugui žinutę ant plytos ir palikti sutartoje vietoje
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #19 Prieš 3 metus »
Dvylikta užduotis: įvardyti 5 kankinimo būdus.

Komanda A
1. Amortencija.
2. Skausmo ,,Margarita” - druskos, citrinos rūgšties bei alkoholio pylimas ant žaizdų.
3. Skandinimas.
4. Neteisingai naudojami skyrybos ženklai sakiniuose (ypač tinka prieš Varno nago atstovus).
5. Galūnių gręžimas elektriniu suktuvu.

Komanda B
1.Pririšti žmogų prie medžio/stulpo, ilgą laiką jam neduodi vandens, tačiau prieš jį pastatyti puodelį vandens, kad žiūrint į jį jis patirtu kančias.
2.Žmogui ant galvos uždėti lamos kaklo skiautę (ji labai suspaudžia galvą), uždaryti uždaroje tačiau labai šiltoje patalpoje ir tris dienas neduoti jokio maisto bei niekur neišleisti.
3.Surišti žmogų taip, kad jis negalėtų pajudėti ir ant kaklo karts nuo karto užlašinti vandens.
4.Crucio kerų naudojimas.
5.Uždarymas patalpoje, kurioje būtų skleidžiamas didelis garsas bei būtų labai ankšta.

Komanda C
1. Surišti žmogų, tuomet ant jo pilvo/krūtinės uždėti apverstą dubenį su žiurke ir kaitinti jo viršu. Tuomet žiurkė ims graužtis pro žmogaus kūna ieškodama išėjimo
2. Nukirpti pirštus ir pabarstyti pipirų
3. Palikti naktį lauke prie minuso su vasariniais rūbais
4. Ignoruoti svarbias žinutes
5. Valgyti Fasiro kebabus.

Komanda D
1. Daugybe katukų/šunų nuotraukomis spaminti žmogų.
2. Arachnofobui nusiųsti mielų voriukų nuotraukų.
3. Prieš žmogų valgyti jo mėgstamiausią valgį ir jam to neduoti.
4. Girdėti visą laiką Cindy sarkazmą
5. Nudažyti draugei plaukus jai netinkančia spalva

Komanda E
1. Sulaužyti visus pirštus
2. Lėtai ir skausmingai pjaustyti įvairias vietas
3. Nukryžiavimo kerai
4. Prikalti prie kryžiaus
5. Įleisti į kambarį su ilgai neėdusiomis žiurkėmis, kad suėstų gyvą
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #20 Prieš 3 metus »
Trylikta užduotis: sukurti trumpą anekdotą apie Filčą ir madam Pensnė.

Komanda A
- Bum bum katilėliai. Dainuoju aš, - į biblioteką įsiveržė Filčas.
- Bum bum katilėliai? - nustebusi paklausė Pensnė.
Netikėtai, Filčas šią apipylė buteliu ugninės ir pradėjo žvengti.
Kritęs ant grindų jis žvengė toliau ir sprogo.

Komanda B
Filčas visada buvo romantikas. Na, tik labai giliai širdyje. Tačiau ponios Noris tragiška žūtis sukrėtė jaunuolį iki pat širdies gelmių. Visa jo romantika prasiveržė it cunamis.
Madam Pensnė buvo pirmoji po ranka pasitaikiusi dama, kuriai jis ir norėjo išlieti visą savo krauju pasruvusią širdį. Ne šiaip išlieti. Jis norėjo išrėkti. Išrėkti, kaip stipriai jam patinka jos burokėlių spalvos suknelė, ar kaip jam patinka tos mažos, kiaulės dydžio akelės.
Bet. Bet bet bet... Viskas baigėsi tuo, kad Filčas neteko ir tų kelių ant galvos likusių plaukų ir turėjo skuosti taip, kad net kelių sąnariai traškėjo kaip mikrobangų krosnelėj spraginami kukurūzai.

Komanda C
Ką pasakė Filčas madam Pensnė pamatęs mokinius persirengusius knygomis?
- Jūsų knygos išsivaikščiojusios. Prašome jas susirinkti.

Komanda D
Madam Pensė tekina įbėga prie Filčo.
- Madam, kas jums buvo?
- Filčai, šiais laikas nieko negali pasitikėti. Buvau pas gydytoją ir jis sakė, kad einant į lauką užtenka tik kaukės ir pirštinių. Išeinu į lauką su kauke ir pirštinėmis, o ten visi ir batus, ir kelnes, ir striukes dėvi!

Komanda E
Filčas, kurį laiką laukė madam Pesnė, kol ši atsilaisvins.
Baigusi darbus priėjo prie Filčo:
-Na, laikas neprailgo? Tavo katė nenudvėsė?
-Kur gi prailgs, abu suskaičiavom, kad bibliotekoj yra 13 574 knygos storais viršeliais ir 5 315 plonais viršeliais.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #21 Prieš 3 metus »
Keturiolikta užduotis: nupiešti Kruvinąjį Baroną atostogose.

Komanda A


Komanda B


Komanda C


Komanda D


Komanda E
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #22 Prieš 3 metus »
Penkioliktoji užduotis: paaiškinti tai: 1056-437-462.

Be abejo, tų skaičių paaiškinimą jau galėjote rasti čia, tačiau žemiau patalpinsime jūsų teorijas, ką tie skaičiai galėjo reikšti.

Komanda A
1056 - 1+0+5+6=12 - tiek metuose mėnesių (visi tai žino)!
437  - 4+3+7=14 1+4=5 Sabrina penktam kurse!
462 - 4+6+2=12 1+2=3 ar kartais ne tiek pas Mayrą asmenybių, hmm?
17 - tiek Mayrai (ir bet kuriam septintakursiui) metų!

Komanda B
+Koordinatės
+Kanalizacijos dangčio numeris
+Nusikaltėlio kalinio numeris
+Velso vyskupo mirimo metai
+Klozeto numeris

Komanda C
+Matematinis veiksmas
+Koordinatės
+Slaptažodis įeiti į ŠV koledžo kambarius
+Soreno buvusių namų durų kodas

+1056 - Kvidičas Gg prieš Vn
437 - Gryffinpuff vs. Slytherclaw
462 - Gryffinpuff vs. Slytherclaw

+1056 - 1
437 - 1
462 - 2

Komanda D
+Lazdelių ilgiai
+Pranešimų skaičiai

+ (Pagal veikėjų eiliškumą sąraše):
0 - Akilanda
1- Argas Filčas
2- Avery
3- Fasiras
4- ponia Noris
5- Kupidonas
6- Mayra
7- Morisas
8- Nora
9- Sabrina
10- Tristanas

1056
10 -Tristanas
5- Kupidonas
6-Mayra
437
4 ponia Noris
3 Fasiras
7 Morisas
462
4 - ponia Noris
6 - Mayra
2 - Avery


Komanda E
+Ištrauka iš Biblijos
+Seifo kodas
+Soreno gimimo data
+Posto numeris
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #23 Prieš 3 metus »
Įvykio teorijos

   Dar viena įdomi renginio pusė, kuri buvo labiau neoficiali, bet vis tiek labai įdomi - tai jūsų teorijos apie įvykį. Kviečiu jas pasiskaityti ir dar sykį su savo komandos nariais paanalizuoti, kas galėjo įvykti.

Fabrielės draugės
Katę nužudė multisulčių eliksyro išgėrusi ir Mayra apsimetusi Sabrina.

Igorio *cenzūruotas
Nuo pat pirmo tavo teksto mąsčiau apie Avery, nes ji vienintelė nebuvo paminėta. Ir šiaip, jai būtų tikę tai padaryt, tik nenutuokiu dėl kokios priežasties jai katę paskandint. Fasas nežinojo, Norai iš vis kam kates skandinti, juk VN yra katukų mylėtojai, tai būtų nesąmonė, Kupidonui trūksta dėmesio. Su gyvūnais nesusidraugauja, kiek pamenu, tai nenutuokiu kaip jis prisiartintų prie Moris, Mayra kates aukotų, bet vargu ar ji taip rizikuotų. Ji ten išsigando, nes niekas kitas nežinojo, jog aukoja demonams. Sabrinai ką daryt tai irgi nesąmonė, nes iš postų ir jos charakterio tai nesišviečia, nes ne von Sjuardams skriaust gyvūnų. O tas kebabas tai tik atsitiktinumas, pasirinktas tik akių dūmimui, nes nesąmonė, kam katinieną kebaban dėt. Tristanui iš viso, ich, mgp profas. Akilanda per tiek laiko turėjo be galę  laiko paskandinti Moris, bet to nepadarė, tai kam jam dabar ją skandint - nėr logikos. Filčui iš viso kosmosas. Žodžiu, arba Avery arba Mayra, dabar pasvarsčiau.

Mayros
1. Fasiras tų kebabų net nevalgė ir Kupidonas čia kažkodėl  viską išsigalvojo (bet vis dėlto Fasiras valgė tuos kebabus).
2. Fasiras padarė kebabų su raminamaisiais ir davė Norai, nes BTT ir šiaip vaikas neramus. Bet Ponia Noris kažkaip tų kebabų gauna, ir visi mano, kad ją paskandino.
3. Fasiras, prisirijęs migdomųjų, čia savo ofise sapnuoja.

Mionos
Baronas. Visą jovalą užvirė baronas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #24 Prieš 3 metus »
Renginio paslaptis

   Dalyviai, sumąstę susidėlioti užuominas chronologine tvarka, galėjo pastebėti, kad nebuvo pateiktos 12-oji ir 14-oji istorijos detalės. Tai pastebėjo trys komandos - A, B ir E. Deja, papildomą galvosūkį išspręsti pavyko tik B komandai, E komandai iki teisingo atsakymo pritrūko labai nedaug...
   Šios dvi trūkstamos detalės buvo renginio Easter egg (Gabrielle teigė, jog ši frazė į lietuvių kalbą verčiama kaip „šokoladinis kiaušinis su kremuku“, sau labiau patinkantį variantą pasirinksite patys). Susisiekę su savo informantu dalyviai galėjo sužinoti, jog jie pamiršo kažkokią būtybę, figūravusią istorijoje. Ši būtybė netgi nebuvo pateikta veikėjų sąraše - niekam ne paslaptis, kad visi ją nuolat pamiršta. 12 ir 14 detales galėjote gauti atsiminę, kad 2-ojo aukšto tualetuose vaidenasi Vaitoklė Mirta.

Trūkstamos istorijos detalės:
12. Sabrina buvo nusiminusi, todėl į antrą aukštą nueina, kad pasikalbėtų su Mirta.
14. Tristanas iš Mirtos sužino, kad segtukas priklauso Mayrai.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #25 Prieš 3 metus »
Komandų pateiktos įvykio teorijos

Komanda A
   Hogvartse vykstant Burtų Trikovės turnyrui, į mokyklą atvyksta Magijos ministras Fasiras von Sjuardas, o Filčas, sužinojęs, kad Akilanda išsiuntė Kruvinąjį Baroną atostogų, nusprendžia poltergeistui atkeršyti už visas jo “nuodėmes”, tačiau savų rankų susitept nenorėdamas, suranda kitą žmogų. Hogvartso ūkvedys sugirdo Mayrai amortensijos, įsigytos iš Avery, ir klastuolė paklusniai įvykdo šio įsakymus. Tačiau amortensija įvaro dar vieną psichologinę traumą Mayrai ir ši, sugirdžiusi savo katinui multisulčių eliksyro su ponios Noris plauku, paskandina augintinį. Tikroji ponia Noris paslepiama Filčo ir jis dėl katės mirties viešai apkaltina Akilandą, bet pastarasis savo kaltę visaip neigia, nors į atostogas, kaip ir pernai, išsiuntė Kruvinąjį Baroną ir mėgavosi laisve nieko netramdomas.
   Supykęs poltergeistas iškrečia pokštą - užtvindo pilies tualetus. Susipykęs su Sabrina, Fasiras dingsta Hogvartso virtuvėje, o įsižeidusi Sabrina nueina į antro aukšto tualetus. Avery paskleidžia gandus apie Fasirą, besinešantį mėsos gabalą į virtuvę, o vėliau valgantį iš šių pagamintus kebabus su Nora. Avery tikisi, kad Norai dingus visas įtarimas kris ant Fasiro ir Gabrielle galės tuo pasinaudoti norėdama šantažu valdyti ministrą.
   Tuo metu Sabrina tualetuose suranda nuskandintą katę. Avery krikštamotė liepia šiai dar kurį laiką nepaleisti tikrosios Noros ir pabandyti užvaldyti Fasirą. Tiesa išaiškėja, kai Avery-Norai nepasireiškia įprasti ADHD trikdžiai, tai pastebi kiti, tačiau nusprendžia stebėti keistai besielgiančią mergaitę.
   Tristanas aplanko savo auklėtinius švilpius. Kupidonas netikėtai sušunka, kad tai jis nudobė katę, bet po kelių sekundžių tai paneigia. Suerzintas čempiono nebrandumo Tristanas patraukia į antrojo aukšto tualetus, kuriuose aptinka plaukų segtuką. Nusprendęs patikrinti dar ir trečiojo aukšto tualetus, profesorius aptinka Mayrą, demonams aukojančią pelę paskandinimo būdu. Mayra išsigąsta ir nusitaiko Užmaršinimo kerais į profesorių, tačiau šis išsisuka, o kerai pataiko į pro šalį ėjusią Avery-Norą, mergaitė skubėjo į laidotuves. Tristanas sustingdo Mayrą ir praneša apie ją Hogvartso vadovybei, konfiskuojama merginos lazdelė ir ji uždaroma į bokštą. Avery-Nora išsiunčiama į ligoninę tikintis atkurti jos atmintį. Čia Avery atvirsta ir seselė visiems praneša, kad Avery buvo pavirtusi Nora.
   Palaidojamas Mayros Katinas ponios Noris vardu, o Tristan laidotuvėse pasigenda tikrosios Noros. Išgirdęs jos pagalbos šauksmą, suranda merginą ir parveda į pilį. Rodos, kad kaltininkas išsiaiškintas, bet Morisui iš Klastūnyno atrodo kitaip. Jam Mayra labai patinka, todėl jis pasiryžta įrodyti klastuolės nekaltumą. Hogvartsui pusryčiaujant Morisas įsiveržia į Didžiąją salę, gniauždamas rankoje tuščią buteliuką nuo amortensijos, kuris kvepia kaip jo mylima klastuolė, ir šaukdamas, kad Mayra Filčo katės nenudobė. Visi nueina pas Mayrą, norėdami ją apklausti. Iš po lovos pasigirsta katės kniaukimas, Filčas bando meluoti, kad tai jis kniaukia iš sielvarto. Niekas juo nebetiki. Filčas supranta nuėjęs per toli bei prisipažįsta.

Komanda B
   Akilanda, pasinaudojęs proga, kad pavyko atostogauti išsiųsti gerbiamą ir jam įsakinėti galintį Kruvinąjį Baroną, tampa beveik nevaldomas. Filčas sumąsto apkaltinti Akilandą sunkiu nusikaltimu, už kurį skirta bausmė gerai pamokytų poltergeistą (labiausiai troško, kad jo išvis neliktų). Kažkokiu būdu Avery pastebėjo, kaip Filčas perka katę (beje, labai panašią į Ponią Noris), o tai iš tiesų keista, turint minty, koks jisai ištikimas Poniai Noris. Tačiau intrigas mėgstanti Avery pasilieka stebėtojų pozicijoje.
   Filčas nutaria bendradarbiauti su Mayra. Jis anksčiau žinojo, kad jinai kviečiasi demonus bei užsiima viralų virimu (kas neteisėta), todėl nutaria ją šantažuot. Tačiau taip pat pasiūlo sandorį: neteisėta veikla bus pamiršta, o ji išvirs amortensijos ir dangstys jį. Mayra sutinka. Filčas sugirdo amortensiją Fasirui, tikėdamasis juo pasinaudoti, mat ministro tai niekas neįtars, o jei ir įtars, tai Filčas liks sausas. Be to, ministro užtarimas labai reikalingas. Filčas liepia ministrui nudaigoti katę, todėl Fasiras tą ir padaro. Užtaikę palankią progą, kai Akilanda aiškiai parodo, kur buvęs (t.y. užtvindo tualetą), Mayra nuneša katę į tualetą. Čia ir pameta savo segtuką. Priedo, tą katę paaukoja demonams ir pasišalina. Belieka laukti, kol kas nors ras.
   Fasiras bando nuraminti savo neramią širdį. Jis suvokia, ką padaręs, bet nesuvokia, kodėl, todėl užsiima tuo, ką mėgsta – gamina valgyti. Kadangi maisto per akis, pasidalina juo kartu su pirmu pasitaikiusi žmogumi – Nora. Aišku, Fėja Krikštamotė – tiesą sakant, Avery - paskleidžia gandus (smagumo dėlei) apie kačių mėsą į virtuvę besinešusį ministrą, kas apjuodina Fasirą. Bet  šis per daug paniręs į savo mintis, kad tokius dalykus girdėtų.
   Akilanda tvirtina nieko nepadaręs, nes, nors ir pasiutęs, nors ir bjaurus nusikaltėlis, bet tikrai ne žudikas. Tačiau tas, kuris iš tiesų yra pavojingas, tai yra Mayra, jau kurpia planus, kaip reikės išsisukti nuo atsakomybės. Ji išsiburia, kad visas melas išaiškės, todėl nutaria, kad demonų pagalba reiks kažkaip užvaldyti Filčą, jog šis tylėtų.
   Kadangi išgėręs amortensijos žmogus tampa nepastoviu kitų atžvilgiu (išskyrus mylimojo), Fasiras susipyksta su Sabrina, nes ši kažkodėl tikras energijos kamuoliukas ir jai reikėjo dėmesio, ko ministras, deja, savo tetai nesuteikė. Sabrina nueina į tualetą pasiguosti Mirtai ir taip, Akilandos nelaimei, atranda negyvą katę. Vėliau Ponia Noris yra paskelbta mirusi, įvyksta laidotuvės. Visiems baisu, nes kažkur slankioja žudikas, todėl pilyje neįprastai tylu (na, kažkiek tyliau, bet nesvarbu), ką galima priskirti ir gedului.
   Susirūpinę ir profesoriai. Tristanas pasišauna išsiaiškina, kur šuo pakastas, todėl pasiteirauja švilpiukų, tačiau iš jų pagalbos nesulaukia, o tik išvysta jų nebrandumą. Tad nueina į nusikaltimo vietą. Ten atranda segtuką ir, iškvotęs Mirtą, sužino, kad jis priklauso Mayrai. Kvidičininkas Tristanas išeina ieškoti Burtų Trikovės Turnyro čempionės Mayros ir atranda ją tualete. Mayra norėjo paprašyti demonų, kad nutildytų Filčą, tačiau jai sutrukdo Tristanas. Ten įvyksta apsišaudymas burtais, Mayra uždaroma bokšte, o nelaimėlė Nora išvežama į ligoninę.
   Nora pabunda ir nebesuvokia, kur esanti. Jai potrauminis šokas, todėl ima šauktis pagalbos, mat Norai pradeda vaidentis visokie demonai, kurie blaškėsi nesuvokdami, ką daryti, mat jų vasalė taip ir nebaigė aukojimo. Tuo tarpu Morsisas pasiryžta surasti tikrąjį kaltininką, nes netiki paskelbta tiesa. Jis šniukštinėja po pilį ir atranda amortensiją. Paskelbęs tai visai mokyklai, susilaukia dėmesio. Nemažai kas buvo atkreipę dėmesį į keistą Fasiro elgesį. Amortensijos poveikis yra pašalinamas ir Fasiras papasakoja, ką daręs ir kieno liepiamas. Hogvartso vadovybė įsiveržia į Filčo apartamentus, kur po lova ir randama Ponia Noris.
   Viską stebėjusi Avery palaimingai šypsosi. Susižiūrėjo kaip geras detektyvinis serialas.

Komanda C
   Taigi Filčui nusibodo galynėtis su Akilanda ir jis nusprendė vieną ir paskutinį kartą įrodyti visiems, kad jis turi būti išmestas kuo toliau nuo čia. Ministro atvykimas buvo puikus laikas tam. Ūkvedys sugalvojo pakišti Akilandą Ponios Noris nužudymu, tačiau jis ją tik paslėptų, o nužudytų atsitiktinę panašiai atrodančią katę. Bet jis to negalėjo padaryti savo rankomis, jeigu kas netyčia užmatytų. Taigi, Filčas į šią vietą nusprendė pastatyti Varno Nago čempionę Norą, tačiau ūkvedys žinojo tik vieną būdą kaip merginą palenkti į savo pusę – amortensija. Poną pamilusi mergaitė turėtų daryti viską, ką tik yra Filčo liepiama. Slapta eliksyrą įsigijęs ūkvedys galvojo, kad yra saugus, tačiau Avery viską matė.
   Negana to, šalia sukiojosi asmenines problemas išgyvenantis ministras. Avery papasakojo jam ką mačiusi. Von Sjuardas apsimetė susirūpinęs ir tą patį vakarą nuėjo pas Filčą į kabinetą. Slapčia Fasiras vistiek niekuomet iš širdies nepaleido Amikos, tad su ūkvedžiu susitarė, kad Norai įkiš ką tik reikia su sąlyga, kad pats gaus lašelį amortensijos. Galima pagalvoti, kad tai nesąmonė, tačiau ir taip krizę išgyvenantis ministras norėjo būti šimtu procentu įsitikinęs, kad to niekas nesužinotų, o pakeliniai pardavėjai ar tėvas per daug įtartini.
   Kitą dieną su pretekstu padėti užduotyje ministras su Nora užkandžiavo kebabais, nors iš tikrųjų mokinės kebabas buvo pilnas amortencijos. Visai netrukus ji jau siekė bučiuotis su Filču, bet šis įsakė varnanagei pirma nužudyti katę. Mergaitė neabejotinai sutiko ir nutempė katę į tualetą. Ten katė turėjo buvo nužudyta. Tačiau atsitiko sutapimas – tuo metu tualetą norėjęs užtvindyti Akilanda buvo te pat, tačiau abu veikėjai vienas kito nematė. Pamačiusi ant grindų tekantį vandenė nuo ADHD kenčianti Nora susimaišė ir pabėgo, palikdama katę gulėti gyvą, bet kenčiančią. Akilanda matė pro duris išbėgančią Norą ir išgirdo gailų miauksėjimą. Būdamas garbingas blogietis, Akilanda pribaigė katę, neleidamas jai kankintis.
   Tuo metu segtuką įvykio vietoje palikusi Nora bėgo pas Filčą. Šis išgirdęs kas įvyko įsakė burtais užvaldyti pirmą žmogų, kuris bus susijęs su tuo ir galėtų apkaltinti juos abu. Pasimetusi, bet iki ausų amortencijos užvaldyta mergina taip ir padarė – tai buvo Tristanas. Nora iš nugaros užvaldė Švilpynės vadovą burtais, ir privertė jį apkaltinti Mayrą. Tačiau netyčia praradus atmintį apsimetė pro šalį ėjusia auka. Pamiršusi kas ji yra Nora automatiškai ir prarado Tristano kontrolę. Kadangi vyras buvo užvaldytas trumpam laiko tarpsniui, jis nieko neįtarė.
   Grįžkime prie Fasiro. Iš praeito karto jis dar turėjo pasilikęs amortencija apnuodytos mėsos gabalą. Netikros Ponios Noris laidotuvėse dalyvavo ir buvo pakviesta kažkada ryšius su von Sjuardais turėjusi Amika. Deja, ji amortensija prisotinto kebabo atsisakė. Nusivylęs ministras maistą išmetė.
   Tačiau Tristanas iš galvos negalėjo išmesti to jausmo, kad Mayrą apkaltino ne jis. Sunerimęs jis pradėjo ieškoti jau atmintį atgavusios Noros. Ją rado kūkčiojančią ir pamiršusią viską, kas vyko pastaruoju metu. Švilpynės vadovas suprato, kad ji nekalta.
   Bet tikras detektyvas čia buvo Morisas. Tik išgirdęs apie Mayros apkaltinimą, vaikinas pasiryžo tapti tikruoju Hogvartso Erkiuliu Puaro. Išsiklausinėjęs Avery, jis slapčia įsliūkino į Filčo kabinetą. Visgi jį ten pričiumpa Filčas, kuris sako, kad ten nieko nėra ir tuojau berniūkštį paskers. Tačiau ūkvedys neatsargiai netyčia mesteli užuominą apie tai, kad jis turėjo pokalbį su ministru, kas įkvėpė Morisą ieškoti toliau. Klastuolis pabėgo apsiėjęs tik grasinimu ir užtaikęs momentą įsilaužė į pono von Sjuardo buveinę. Iškart užuodęs Mayros kvapą klastuolis atrado buteliuką amortencijos, o iš po Filčo lovos pasigirsta miauksėjimas.

Komanda D
   Hogvartse vykstant Burtų Trikovės turnyrui, į mokyklą atvyksta Magijos ministras Fasiras von Sjuardas. Po kelių dienų dingsta Filčo katė. Filčas dėl šito viešai apkaltina Akilandą, bet pastarasis savo kaltę visaip neigia, nors į atostogas, kaip ir pernai, išsiuntė Kruvinąjį Baroną ir mėgavosi laisve.
   Iš Švilpynės pasklinda gandai apie pastebėtą į Hogvartso virtuvę mėsos gabalą besinešantį Fasirą, kuris vėliau iš jos pagamintus naminius kebabus Priekiniame Hole valgė kartu su BTT čempione Nora. Fasiras kurį laiką apie gandus nieko nežino. Vėliau negyvą katę Sabrina atranda užtvindytame antro aukšto tualete.
   Tristanas aplanko savo auklėtinius švilpius. Kupidonas netikėtai sušunka, kad tai jis nudobė katę, bet po kelių sekundžių tai paneigia. Suerzintas čempiono nebrandumo Tristanas patraukia į antrojo aukšto tualetus, kuriuose aptinka plaukų segtuką. Nusprendęs patikrinti dar ir trečiojo aukšto tualetus, profesorius aptinka Mayrą, demonams aukojančią pelę paskandinimo būdu. Mayra išsigąsta ir nusitaiko Užmaršinimo kerais į profesorių, tačiau šis išsisuka, o kerai pataiko į pro šalį ėjusią Norą. Tristanas sustingdo Mayrą ir praneša apie ją Hogvartso vadovybei, konfiskuojama merginos lazdelė ir ji uždaroma į bokštą. Nora išsiunčiama į ligoninę tikintis atkurti jos atmintį.
Rodos, kad kaltininkas išsiaiškintas, bet Morisui iš Klastūnyno atrodo kitaip. Jam Mayra labai patinka, todėl jis pasiryžta įrodyti klastuolės nekaltumą. Hogvartsui pusryčiaujant Morisas įsiveržia į Didžiąją salę, gniauždamas rankoje tuščią buteliuką, kuris kvepia kaip jo mylima klastuolė, ir šaukdamas, kad Mayra Filčo katės nenudobė.
   Gudriojo Moriso dėka, dėl jo meilės Mayrai, kaltininkas išsiaiškintas. Tai tas pats ūkvedys Argas Filčas, kuris ir paskelbė savo katės „dingimą“, o vėliau ir „mirtį“. O viskas vyko taip: Avery gudrios akys pastebėjo keistą, neįprastą Filčo pirkinį. Tai buvo meilės eliksyras. Vargšas Filčas buvo iki ausų įsimylėjęs Hogvartso bibliotekininkę Pensnė, o jai labai nepatinka katės, todėl šis ir ruošėsi tokiam žingsniui - neva paskandinti savo mylimausią ponią Noris. Tuo tarpu, diena buvo ne itin gera von Sjuardams. Dėl nemalonaus ankstesnio susitikimo tarp Sabrinos, Soreno ir Fasiro prie jo [Fasiro] namų, Sabrina akis į akį susidūrė su Fasiru, įvyko ginčas, skriejo žaibai, kol parūgęs Fasiras nudundėjo su mėsos gabalu į virtuvę išsikepti kebabo, ne veltui pas jį dirbo viena penktojo lygio vadovė švilpė. Vėliau, Fasiras kartu Nora kompanijoje skaniai šlamštė kebabą.
   Tuo tarpu Akilanda patvindė tualetą, kas sukėlė įniršį Filčui, bet čia jam kyla šiurpi idėja. Keršydamas Akilandai, jis politergeistui nė nesuprantant, juo pasinaudoja, kas vėliau tai iššaiškėja per Sabriną - vegetarė vampyrė, susidomėjusi gandais apie dingusią katę, ją randa užtvindytame tualete. Tada po Tristano apsilankymo pas švilpius, Kupidono išsišokimo ir išsigandusios Mayros ir vargšelės Noros (kuri pasirodė tik dėl ADHD trikdžių) ir kitų virtinės įvykių, Hogvartse iškeliamos ponios Noris laidotuvės. Morisas, nepatenkintas Mayros apkaltinimu, jausdamas jai meilę, pasiryžta išsiaiškinti kaltininką, todėl pirmiausia bando susieškoti kvidičininkę Norą, deja, jos išklausinėti nepavyksta, nes ši nieko neprisimindama, išsigąsta Moriso ir pradeda šauktis pagalbos. Visgi, Morisas išgauna šiek tiek informacijos ir blaiviai mąstydamas, bando suprasti nusikaltėlio autoritetus ir garbės kodeksą, kurie galėtų nusikaltėlį priremti į kampą. Morisas susitinka su Filču, šį bando iškvosti, deja, Morisą sunku apgauti ir pagaliaus jis atneša tiesą ir teisingumą - Filčas prisipažįsta esąs kaltas ir išaiškėja, jog ponia Noris yra gyva iš polovės kniaukimo.

Komanda E
   Keršto troškimas už visus Akilandos šunybių metus privedė Filčą prie puikios idėjos: apkaltinti Akilandą už ponios Noris mirtį. Viską ideliai suplanavęs Filčas nusiperka katės iškamšą, kuri be galo panaši į jo mylimą ponią Noris. Neįprastą Filčo pirkinį pamato Avery, tačiau bijodama nedrįsta niekam to sakyti.
   Tuo tarpu Mayra nusprendžia imtis demonui pagerbti skirtų apeigų, tačiau žinodama, kad gali įkliūti, sugrido amortensijos eliksyrą Morisui. Filčas visais būdais bando paskandinti katės iškamšą, tačiau nesėkmingai. Čia nė pats to nesuprasdamas į pagalbą atskuba Akilanda, kuris užtvindo antrojo aukšto tualetus. Hogvartse atvykusi jaunoji von Sjuard daugeliui sukelia smalsumą. Kai kurie mano, jog ši dar viena Soreno dukra, kiti bando kitus įmanomus variantus.
   Nieko nežinodamas apie savo tetą, į Hogvartsą atvyksta Fasinas von Sjuardas. Norėdamas pasveikinti BTT čempionus nusprendžia šiuos pavaišinti savo paties gamintais kebabais. Nors pačiam maistas nėra reikalingas, vis dėl to vakarą smagiai praleidžia su Varno Nago čempione.
   Tuo metu Filčas ruošiasi netikroms laidotuvėms ir apsimestinai gedi, o Mayra aukoja pelę trečiojo aukšto tualete. Nors Mayra ir skandina pelę, tačiau ji niekuomet negalėtų nuskandinti katės, nes jos jai patinka. Kuomet pamato Tristaną, paleidžia į jį užmaršinimo kerus, nes nenori, kad kiti sužinotų apie jos sutartį. Deja, burtai pataiko į pro šalį einančią Norą, ši išsigandusi, jog nieko nebepamena ima klykti.
   Mayrą uždarius bokšte, klastuolis nebegali be jos gyventi ir pradeda jos ieškoti, nes nemano, jog ji galėjo taip pasielgti. Morisas įbėga į Didžiąją salę skelbdamas tiesą - Mayra yra nekalta ir pasiūlo patikrinti Filčo kambarį, iš kurio ponia Noris turėjo pradingti. Iš po lovos pasigirsta katės kniaukimas, Filčas bando meluoti, kad tai jis kniaukia iš sielvarto. Niekas juo nebetiki. Filčas supranta nuėjęs per toli bei prisipažįsta.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #26 Prieš 3 metus »
Tikroji istorija

   Filčui visiškai įsiėda Burtų Trikovės turnyro triukšmas bei siaučiantis Akilanda, išsiuntęs Kruvinąjį Baroną Velykų atostogų, todėl jis sugalvoja jį pakišt kaip nusikaltėlį. Kiauliasodyje Filčas nusiperka amortencijos. Tai pamato Avery, tačiau nieko blogo nepagalvoja. Filčas susiranda Mayrą ir prievarta ją prigirdo amortensijos, taip priversdamas ją trumpam jį visiškai įsimylėti bei jam paklusti. Filčas liepia jai paslėpti jos katę Ponią Noris; katė sustingdoma ir paliekama antro aukšto mergaičių tualete. Jos nepastebėjęs iškart po to tualetą užtvindo Mirtą suerzinti panoręs Akilanda.  Mayra, besigaivaliodama nuo eliksyro, tualete palieka savo plaukų segtuką.
   Filčas kitą dieną paskleidžia gandą, kad dingo jo katė ir apkaltina Akilandą. Tačiau įtarinėjamas ne tik Akilanda. Dėl turnyro į Hogvartsą atvykęs Magijos ministras Fasiras von Sjuardas susitinka su savo giminaite Sabrina, dėl šeimos priežasčių ji vis dar ant jo pyksta. Norėdamas nusiraminti, Fasiras eina į Hogvartso virtuvę, kuri yra prie pat Švilpynės bendrojo kambario, daryt kebabų ir jį, piktą ir besinešantį gabalą mėsos, užmato Kupidonas ir Avery.
   Kupidonas nieko nepamano, tik tai jam atrodo truputį keista, o Avery prisimena savo krikštamotės Gabrielės Devertes ir Fasiro blogus santykius ir nusprendžia padaryti krikštamotei mažytę paslaugą. Apie gabalą mėsos ji praneša savo vadovui Tristanui bei keliems savo draugams. Logiška, kad gandai labai greitai iš Švilpynės paplinta po visą Hogvartsą, tokiu būdu daug kas katės nužudymu ima įtarinėti Fasirą, juolab, kad jis vėliau pastebėtas kieme kartu su BTT čempione Nora valgantis kebabus. Fasiras apie gandus nežino, išgirsta tik vėliau.
   Filčas, išgirdęs gandus, nenori užsitraukt negarbės tiek sau, tiek ministrui – visgi jo tikslas buvo pakenkti Akilandai, todėl jis vėl imasi gudrybių. Priekiniame Hole užtikęs besikalbančius ministrą ir čempionę Norą jis išgeria sėkmės eliksyro ir palaukia, kol Fasiras pasišalins. Tuomet grandinėmis požemyje įbauginęs Norą paliepia jai užvaldyti Kupidoną, kad šis viešai prisipažintų, jog tai jis nudobė katę. Deja, Nora dėl ADHD negali susikaupti ir ilgai išlaikyti užkeikimo, tad Kupidonas susipainioja ir prisipažįsta, tačiau po sekundės paneigia.
   Sabriną vis dar kamuoja prasta nuotaika dėl pokalbio su Fasiru, tad ji nueina pas Mirtą pasikalbėti ir atranda katę antro aukšto tualete. Apie tai ji nedelsdama praneša Hogvartso vadovybei, Filčas katę pasiima, visiems pameluoja, kad ketina palaidoti, ir paslepia po savo lova.
Tristanas, vis dar susinervinęs dėl Kupidono nebrandumo, nueina pats apžiūrėti nusikaltimo vietos ir randa ten Mayros plaukų segtuką (kam segtukas priklauso, Tristanas sužino iš Mirtos).
   Tristanas išeina ieškoti Mayros ir randa ją trečio aukšto tualetuose mėginančią demonams paaukoti pelę paskandinimo būdu. Supratęs, kad tai ji yra katės žudikė, Tristanas siekia ją sulaikyti ir priversti prisipažinti įvykdžius nusikaltimą.
   Mayra išsigąsta ir pamėgina kerais užmaršinti Tristaną, tačiau pataiko į netoliese staiga atsiradusią Norą, kuri staiga įgijo drąsos ir nusprendė kokiam nors suaugusiam žmogui pranešti apie Filčo kėslus, o būtent Tristanas yra pirmasis, kurį ji sutinka. Užmaršinta Nora išgabenama į Šv. Skutelio ligoninę, o Mayra uždaroma bokšte konfiskavus jos lazdelę iki kol Hogvartso atstovybė nuspręs, kaip ją nubausti.
   Atrodo, kad katės nužudymo kaltininkas išsiaiškintas, tačiau Morisas mano kitaip. Jam labai patinka Mayra, todėl jis pasiryžta surasti įkalčių, kurie įrodytų Mayros nekaltumą. Jis nusprendžia apie katės mirtį paklausinėti Filčo. Atėjęs į Filčo kabinetą, Morisas ūkvedžio neranda, tačiau būdamas klastuolis, pasilieka ir nusprendžia pašniukštinėti aplinkui.
   Besiknaisiodamas po Filčo stalčius, Morisas spintoje atranda tuščią butelį, kuriame likęs eliksyro šlakelis jam kvepia visai kaip Mayra (nes jis ją įsimylėjęs, o tai – amortensijos eliksyras). Supratęs, kad tai gali būti kaip nors susiję su kate ir Mayra, Morisas įpuola į Didžiąją salę ir apskelbia apie savo radinius profesoriams ir ministrui. Profesoriai ir ministras, įtikinti amortencijos likučių, susiranda Filčą. Filčui bandant teisintis iš po lovos pasigirsta katės kniaukimas. Filčas bando įtikinti profesorius, kad tai jis kniaukia iš sielvarto, tačiau niekas juo nebetiki.
   Filčas supranta nuėjęs per toli ir viską prisipažįsta.


   Beje, Ponia Noris sveika ir gyva, Mayra išsisuka su areštu pas Tristaną dėl gyvūnėlio kankinimo bei pasikėsinimo į profesorių, Nora sėkmingai išgydoma dėl per silpnų Mayros Užmaršinimo kerų, o Fasiras kartu su švilpiais po Burtų Trikovės turnyro visam Hogvartsui prigamina naminių kebabų.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #27 Prieš 3 metus »
Tyrimo pabaiga: rezultatai

   Štai ir atėjo lemiama renginio akimirka. Tyrime besiaiškindamos, kas iš tikrųjų per Velykas įvyko Hogvartse, pypkes surėmė penkios detektyvų komandos. Padedamos informantų jos vykdė užduotis, aiškinosi užuominas ir dėliojo istoriją...

   Įtampa auga...

   Trečiąją garbingą vietą užima komanda C - Caucainiukai!

   Į antrą vietą užšoka komanda, visą renginį pirmavusi su užduotimis - ji pirmoji atliko visas užduotis iki penkioliktosios, o ir penkioliktąją - prakeiktų skaičių užduotį - išsprendė pirmoji. Tai komanda A - Pika&Apči-ū!

   Kas buvo tie, kurie perspjovę visus kitus išsiaiškino tiksliausią istorijos versiją?! Galbūt ne keista, kad Velykų renginio laimėtojai yra paties velykiškiausio pavadinimo komanda B - Kodas M.A.R.G.U.T.I.S.!

   Sveikiname nugalėtojus!

   Komentaras iš Gabrielės, informantės ir organizatorės:
Visų jūsų dalyvavimas labai pradžiugino - ir pats faktas, kad dalyvavot, ir nuostabūs nepaprasti užduočių įvykdymai, ir visas įstraukimas. Negalima užmiršti ir tų milijono kartų, kai prakeikėte Soreną. Dar labai smagu matyt, kad jūsų smegenys kartais susisinchronizuoja - daugely užduočių panašiai mąstėt (detektyvę aprašinėjot Mayrą, meilės prisipažinimai irgi buvo Mayrai nuo Boriso, plytos užduotyje daugelis paminėjot plytą kaip pagalvę ir kaip įrankį smurtui įvykdyti). Žodžiu, labai džiaugiuos ir širdingai dėkoju už dalyvavimą. Ir dar sveikinu laimėtojus. Adios.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: CSI HOGVARTSAS: Velykų paslaptis 2020
« Atsakymas #28 Prieš 3 metus »
Prizai išdalinti. Veikiu metu MM5 departamentas vykdys anoniminę apklausą dėl šio renginio (organizatoriai norėtų gauti jūsų atsiliepimus), labai prašome joje sudalyvauti:)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.