0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1797
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #885 Prieš 2 metus »
1.   Kuri Kalėdų eglė tau gražesnė: Kauno ar Vilniaus?
 Kauno.
2.   Ar groji kokiu muzikos instrumentu? Jei taip, kokiu?
Groju pianinu. Kažkiek kabinu gitara ir ukulėle. Bandau mokytis grot lūpine armonikėle, bet vis pritrūksta laiko ir kantrybės. Grojimo techniką žinau, bet labai, labai trūksta įgudimo ja groti.
3.   Ar mėgsti žaisti boulingą? Kiek taškų buvai sukinkęs/surinkusi daugiausiai?
Nelabai patinka jį žaisti. Neatsimenu kiek daugiausia taškų yra tekę surinkti.
4.   Kokio žanro knygas mėgsti skaityti labiausiai?
Fantastines, detektyvus. Taip pat patinka knygos, kurios parašytos remiantis tikrais faktais.
5.   Ar turi filmą/serialą, kuris tau patiko labiau nei Haris Poteris. Koks jis?
Haris Poteris jau yra kažkas tradiciško man. Nuo vaikystės jį žinau, turiu jam daug sentimentų. O šiaip man labai patiko filmai žalioji mylia, neliečiamieji, krikštatėvis, žiedų valdovas. Tos trys senos jo dalys. Neateina dabar į galvą kas labiau patiktų už Harį poterį, nes su juo užaugau.

1.   Ką rinktumeisi ilgą žygį su draugais ar triukšmingą vakarėlį?
2.    Ar tau patinka ilgi apsipirkinėjimai?
3.    Kokia tavo mėgstamiausia savaitės diena?
4.    Ar turi seserų arba brolių?
5.   Kokios pamokos labiausiai nemėgsti ar nemėgai mokykloje?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Sofi Barbierato

  • VII kursas
  • *
  • 124
  • Taškai:
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #886 Prieš 2 metus »
1. Ką rinktumeisi ilgą žygį su draugais ar triukšmingą vakarėlį? Vakarėliai!!!
2. Ar tau patinka ilgi apsipirkinėjimai? Jei maisto parduotuvėje tai aišku ne, bet jei rūbų tai aišku taip.
3. Kokia tavo mėgstamiausia savaitės diena? Šeštadienis. Nieko neveiki ir drėbsai ant lovos.
4. Ar turi seserų arba brolių? Turiu du vyresnius brolius. Sunku man.
5. Kokios pamokos labiausiai nemėgsti ar nemėgai mokykloje? Žiauriai neapkenčiu tikybos, nors gal labiau nekenčiu mokytojos. Pikčiausia vienuolė pasaulyje.

1. Ar labiau lauki Kalėdų, ar gal jau ir Velykų?
2. Kaip manai, jeigu tikrame pasaulyje būtų Hogvartsas, į kokų koledžą įstotum?
3. Kokios spalvos tavo plaukai? Ar norėtum keisti jų spalvą?
4. Ledynai ar ištisos dykumos?
5. Ar turi blogiausią dieną gyvenimę?

*

Neprisijungęs Melody Moondragon

  • IV kursas
  • *
  • 141
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Gyvenk dabartimi, ne praeitimi
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #887 Prieš 2 metus »
1. Ar labiau lauki Kalėdų, ar gal jau ir Velykų? Kalėdų, nes ir šiaip smagesnė šventė, ir su giminėmis susitinki, ir dar dovanų nemažai gauni :D
2. Kaip manai, jeigu tikrame pasaulyje būtų Hogvartsas, į kokį koledžą įstotum? Į Grifo Gūžtą arba Švilpynę, nors realiai turiu visų koledžų bruožų.
3. Kokios spalvos tavo plaukai? Ar norėtum keisti jų spalvą? Rudos spalvos. Jei keisčiau spalvą tai nebent į juodus arba galus raudonai nusidažyčiau.
4. Ledynai ar ištisos dykumos? Ledynai. Būtų įdomu pamatyti tuos įspūdingus kraštovaizdžius  ir šiaip pabūti tokioje neįprastoje vietoje. Be to kur žiauriai šalta- gali šilčiau apsirenkti, o kur žiauriai karšta- nelabai ką ir bepadarysi.
5. Ar turi blogiausią dieną gyvenimę? Ir ne vieną. Tik dėja, tikslių datų neprisimenu. Tai tokios dienos, kai ant kiekvieno žingsnio tave užklumpa nelaimės, o man taip būna gan dažnai...

Štai ir mano klausimai:
1. Kokia blogiausia tavo savybė?
2. Jei galėtum auginti kokį nors magišką gyvūną, koks jis būtų ir kodėl?
3. Koks mėgstamiausias tavo desertas?
4. Jei galėtum turėti belenkokią magišką galią, kokia ji būtų?
5. Kokia buvo pati baisiausia/pavojingiausia tavo gyvenimo akimirka?
"Vardan beveik begalvio Niko!"

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #888 Prieš 2 metus »
1. Kokia blogiausia tavo savybė? Gal geriau nesidalinsiu...
2. Jei galėtum auginti kokį nors magišką gyvūną, koks jis būtų ir kodėl? Nežinau, galbūt knisius (ne todėl, kad galėčiau vogti iš kitų, - ne! - o todėl, kad jie mieli) arba lankutis.
3. Koks mėgstamiausias tavo desertas? Obuolių pyragas su ledais.
4. Jei galėtum turėti belenkokią magišką galią, kokia ji būtų? Kitų žmonių minčių skaitymas.
5. Kokia buvo pati baisiausia/pavojingiausia tavo gyvenimo akimirka? Nepamenu  :D

    • Jeigu augintumei vilką, koks būtų jo/jos vardas?
    • Geriau keliauti laivu, lėktuvu, traukiniu ar mašina? Kodėl?
    • Tavo labiausiai trokštamas aplankyti objektas yra...
    • Ko prašysi Kalėdų Senelio šiemet dovanų?  (giggle)
    • Pateik 3 priežastis, kodėl norėtum mokytis Hogvartse.
    [/list]
    « Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Gloria Clarke »
    WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
    TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


    ...because we need him...
    THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

    *

    Neprisijungęs Roma Keit

    • Burtininkė
    • ****
    • 289
    • Personažas priklausė Erkai Forrm
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #889 Prieš 2 metus »
    Sveiki.
    Jeigu augintumei vilką, koks būtų jo/jos vardas?
    Neįsivaizduoju. Galbūt Mėnesiena.
    Geriau keliauti laivu, lėktuvu, traukiniu ar mašina? Kodėl?
    Man asmeniškai laivu, lėktuvu arba traukiniu. Mašinoje man bloga darosi.
    Tavo labiausiai trokštamas aplankyti objektas yra...
    Net nežinau.
    Ko prašysi Kalėdų Senelio šiemet dovanų?  (giggle)
    Paprašiau stalo žaidimo.
    Pateik 3 priežastis, kodėl norėtum mokytis Hogvartse.
    1. Norėčiau išmokti magijos.
    2. Manau, kad būtų tikrai labai smagu.
    3. Tiesiog.

    Mano klausimai:
    Kokia tavo pati mėgstamiausia šventė?
    Tau labiau prie širdies tikra ar dirbtinė eglutė?
    Ar tau patinka lauko gėlės?
    Žiūri ką nors per telefizorių?
    Koks tavo pats mėgstamiausias animacinis filmukas/filmas.

    *

    Neprisijungęs Matthew Turner

    • Herbologas
    • *****
    • 814
    • Lytis: Vyras
    • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #890 Prieš 2 metus »
    Kokia tavo pati mėgstamiausia šventė? Neturiu tokios, nes jų nemėgstu. Kas nors, ką praleidžiu ne su šeima. :D
    Tau labiau prie širdies tikra ar dirbtinė eglutė? Tikra, bet jau N metų nepuošiu iš viso.
    Ar tau patinka lauko gėlės? Nea, nemėgstu gėlių.
    Žiūri ką nors per televizorių? Dabar jo neturiu, bet šiaip tik futbolą ir krepšinį. Arba kokį filmo DVD pasileidžiu.
    Koks tavo pats mėgstamiausias animacinis filmukas/filmas. Garfildas ir draugai (bet ne tie filmai, ten tai nesąmonė).

    1. Esi pesimistas/-ė ar optimistas/-ė?
    2. Ar lengvai priimi sprendimus?
    3. Kokią dalį tavo gyvenimo užima meninis rašymas?
    4. Kurio namų ruošos darbo labiausiai nemėgsti?
    5. Kiek tau svarbi muzika?

    *

    Neprisijungęs Gloria Clarke

    • Burtininkė
    • ***
    • 136
    • I'm the road to the Hell.
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #891 Prieš 2 metus »
    1. Esi pesimistas/-ė ar optimistas/-ė?
    Ironiška, kad rašau iš Glorios, bet į optiminstės pusę linkstu labiau.
    2. Ar lengvai priimi sprendimus? Oi ne, tikrai ne.
    3. Kokią dalį tavo gyvenimo užima meninis rašymas? Didelę, bet ne didžiausią.
    4. Kurio namų ruošos darbo labiausiai nemėgsti? Matematikos ir lietuvių, nors pastaroji, kaip pamoka, yra man pirmoj vietoj, tačiau iš šitų abiejų užduoda kosmiškai daug namų darbų. (tikiuosi teisingai supratau klausimą)
    5. Kiek tau svarbi muzika? Jeigu kaip klausimui, tai tikrai labai svarbi, tačiau jeigu kaip muzikos pamokos, mokymasis natų ir visa kita, tai didžiausias košmaras ir net ne nesvarbi, o nepakenčiama.

    1. Jeigu IH nebeliktų, ar rašytumei RPG stiliumi ir toliau, jei taip kur ir su kuo?
    2. Kur praleistumei savo svajonių dieną, ką veiktumei?
    3. Kuris žmogus Tau yra svarbiausiais?
    4. Koks Tavo tikslas IH'e?
    5. Kokį klausimą dažniausiai sau užduodi?
    WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
    TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


    ...because we need him...
    THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

    *

    Neprisijungęs Matthew Turner

    • Herbologas
    • *****
    • 814
    • Lytis: Vyras
    • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #892 Prieš 2 metus »
    1. Jeigu IH nebeliktų, ar rašytumei RPG stiliumi ir toliau, jei taip kur ir su kuo? Tikėčiausi, kad tęstume Dafydd ir Mayros istoriją. Tikriausiai ir Deo su Sigurd. Teko tą daryti - dariau.
    2. Kur praleistumei savo svajonių dieną, ką veiktumei? Kur nors gamtoj (miške ar prie ežero) su artimais žmonėmis (bet jų nedaug, na, daug ir neturiu). Tiesiog ramiai praleisti dieną, vakare užsikurti laužą ir dainuoti lietuvių liaudies dainas.
    3. Kuris žmogus Tau yra svarbiausiais? Atrodo, toks simple klausimas, bet kažkaip giliai pažiūrėjau. Gal aš? :D O jeigu toks atsakymas nesiskaito, tada, ko gero, mama.
    4. Koks Tavo tikslas IH'e? Rašyti (labiau detalizuoto atsakymo į viešumą leisti nenoriu).
    5. Kokį klausimą dažniausiai sau užduodi? Kodėl? Ką aš padariau? Ir pan.

    1. Ar tau lengva paprašyti pagalbos?
    2. Tobulas savaitgalis - ką veiktum ir koks būtų metų laikas?
    3. Ar noriai išbandai naujoves (naują maistą, naują restoraną, naują veiklą ir pan.)?
    4. Kiek tau svarbus komfortas kelionių metu? (prabangus viešbutis, restoranai ir pan.)
    5. Kokią šalį norėtum aplankyti ir kodėl?

    *

    Neprisijungęs Dori Mendel

    • *****
    • 1785
    • Lytis: Moteris
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #893 Prieš 2 metus »
    1. Pakankamai lengva.
    2. Šilta, bet ne karšta vasaros diena gamtoje. Panašiai, kaip ir tu aprašei, tik kad nedainuočiau. :D Bet būtinai žaistume badmintoną!
    3. Sunku pasakyti. Šiaip smagu išbandyti, bet būna situacijų, kad pasirenku gerai pažįstamus dalykus. Galbūt tikslingiausia būtų pasakyti, kad noriai, jeigu mane į tas naujas vietas kažkas nusitempia. ;D
    4. Man komfortas ir prabanga yra du skirtingi dalykai. Aš noriu, kad būtų komfortas, bet man nereikia prabangos. O kas man yra komfortas? Na, pavyzdžiui, patogi pagalvė palapinėje man jau bus komfortas. :D Man komfortas yra tada, kada aš turiu daug daiktų, kurių man gali prireikti. Ir tada tą komfortą galiu susikurti kitiems tikrai nekomfortiškoje vietoje. Tikrai artimiems draugams, manau, atrodo, kad man tikrai reikia komforto. Keliaujant visada turiu turėti daug megztinių, nes nežinau, ar man bus šalta ir kiek man bus šalta. ;D Daug vandens ir muilo (šiek tiek Juzefiška, ar ne? :D). Jeigu, pvz., mano batai bus šlapi, tai mane erzins ir aš juos bandysiu išsidžiovinti, kai tuo tarpu kitas į tai nekreips dėmesio. Tačiau iš šalies, manau, kitiems pasirodytų, jog man komforto tikrai nereikia, nes būna žmonių, kuriems viešbutyje didžiausia tragedija, jeigu vonioje nėra grindų šildymo arba įjungus plaukų džiovintuvą į rozetę besidžiovindamas plaukus tu nepasieki veidrodžio. Va čia tai jau ne, ne. Ne mano stilius. Kas liečia restoranus, tai kelionių metu man jų išvis gali nebūti. Tai manau, kad atsakant konkrečiai į tai, ką tu turėjai omeny, manau, kad ne, man komfortas nereikalingas. Tačiau iš kitos pusės, man daug kas turi būti patogu ir aš mėgstu apsirūpinti smulkmenomis.
    5. Estiją ir Suomiją. Neaiskinsiu, kodėl, nes per daug užsivesiu. ;D

    1. Kas tau yra labiau prie širdies - meninė ar sportinė veikla ir kodėl?
    2. Ar mėgsti auginti gėles? Jei taip, kokias, o jei ne, tai kodėl nemėgsti?
    3. Koks yra pats įsimintiniausias patiekalas, kurį esi pagaminęs?
    4. Kaip manai, kokiomis progomis reikėtų dovanoti kitiems dovanas? O gal nereikėtų išvis?
    5. Kokia tavo nuomonė apie elektrinius paspirtukus?

    *

    Neprisijungęs Matthew Turner

    • Herbologas
    • *****
    • 814
    • Lytis: Vyras
    • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #894 Prieš 2 metus »
    1. Kas tau yra labiau prie širdies - meninė ar sportinė veikla ir kodėl? Sportas. Meno nesuprantu. :D Na, rašymas gal irgi menas, ir jis man tikrai yra artimas, tačiau dviračiai, krepšinis ar futbolas man tikrai yra artimiau už dailę ar muziką.
    2. Ar mėgsti auginti gėles? Jei taip, kokias, o jei ne, tai kodėl nemėgsti? Iš viso gėlių nemėgstu. Priežasties tam kaip ir nėra.
    3. Koks yra pats įsimintiniausias patiekalas, kurį esi pagaminęs? Eee... Nežinau, labai nemėgstu gaminti, tad nieko ypatingo negaminu.
    4. Kaip manai, kokiomis progomis reikėtų dovanoti kitiems dovanas? O gal nereikėtų išvis? Nemėgstu dovanų, galėtų jų ir nebūti. Manau, daug smagiau, kai kas nors ką nors padovanoja "šiaip sau." Bent jau mane tikrai labiau pradžiugintų, jei artimas žmogus kažką padovanotų ne per gimtadienį ar Kalėdas, o tada, kai tikiuosi mažiausiai. Bet jeigu toks daiktas kaip dovana išnyktų, nepastebėčiau.
    5. Kokia tavo nuomonė apie elektrinius paspirtukus? NAIKINTI JUOS! Žiauriai nemėgstu. :D

    1. Ar lengviau atsakyti į klausimus, ar juos sugalvoti (šitame žaidime)?
    2. Iš kokio žmogaus (garsaus arba ne) norėtum paimti interviu, ir apie ką jis būtų?
    3. Jeigu tektų mokytojauti realioje mokykloje, kokį dalyką imtum?
    4. Jeigu eini į kiną, ar žinai iš anksto, į kokį filmą eisi, ar nueini ir tada renkiesi?
    5. Kaip dažnai eini į parodas ir galerijas?

    *

    Neprisijungęs Dori Mendel

    • *****
    • 1785
    • Lytis: Moteris
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #895 Prieš 2 metus »
    1. Ar lengviau atsakyti į klausimus, ar juos sugalvoti (šitame žaidime)?
    Atsakyti.
    2. Iš kokio žmogaus (garsaus arba ne) norėtum paimti interviu, ir apie ką jis būtų?
    E... iš Arwen apie Hogvartso projektą? ;D
    3. Jeigu tektų mokytojauti realioje mokykloje, kokį dalyką imtum?
    Lietuvių kalbą.
    4. Jeigu eini į kiną, ar žinai iš anksto, į kokį filmą eisi, ar nueini ir tada renkiesi?
    Visą laiką žinau.
    5. Kaip dažnai eini į parodas ir galerijas?
    Neinu. Laaabai nemėgstu.

    1. Ar mėgsti apžvalgos bokštus? Jei taip, koks labiausiai patiko?
    2. Ką galvoji apie plikus gyvūnus? Pvz., sfinksų katinas, Meksikos plikasis šuo.
    3. Tau labiau patinka rašyti ar skaityti RPG? Kodėl?
    4. Koks kambario interjeras tau labiausiai patinka? Šviesus, spalvingas, minimalistinis, retro ir t.t.? Koks kambarys tau būtų jaukus?
    5. Labai keistas klausimas, bet kokią šildymo sistemą pasirinktum šildant namą?  :D

    *

    Neprisijungęs Aurora Ophelia Wright

    • I kursas
    • *
    • 1
    • Taškai:
    • Lytis: Moteris
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #896 Prieš 2 metus »
    1. Ar mėgsti apžvalgos bokštus? Jei taip, koks labiausiai patiko?
    Nelabai... aš bijau aukščio :D
    2. Ką galvoji apie plikus gyvūnus? Pvz., sfinksų katinas, Meksikos plikasis šuo.
    Jeigu nespecialiai nuskustas tai viskas ok
    3. Tau labiau patinka rašyti ar skaityti RPG? Kodėl?
    Dabar šiaip daugiau skaitau, nes man dar reik suprasti čia ;)
    4. Koks kambario interjeras tau labiausiai patinka? Šviesus, spalvingas, minimalistinis, retro ir t.t.? Koks kambarys tau būtų jaukus?
    Minialistinis, šviesių spalvų. Kad būtų jaukus tai reik daug pagalvių
    5. Labai keistas klausimas, bet kokią šildymo sistemą pasirinktum šildant namą?  :D
    Nežinau aš tokių dalyku nesprendžiu  :D


    1. Kokia tavo didžiausia baimė?
    2. Jeigu galėtum išnaikinti vienos rūšies gyvūnus visame pasaulyje, kokius išnaikintum (gali būti ir vabzdžiai žodžiu visi tokie :D)?
    3. Į kurią planetą kosmose labiausiai norėtum nuskristi?
    4. Kokia neonine spalva labiausiai norėtum nusidažyti plaukus?
    5. Tavo mėgstamiausias IH emoji?



    You only live once,
    but if you do it right,
    once is enough
    Mae West

    *

    Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

    • VII kursas
    • *
    • 903
    • Taškai:
    • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #897 Prieš 1 metus »
    1. Kokia tavo didžiausia baimė? Dėl tam tikrų priežasčių į šitą klausimą neatsakysiu.
    2. Jeigu galėtum išnaikinti vienos rūšies gyvūnus visame pasaulyje, kokius išnaikintum (gali būti ir vabzdžiai žodžiu visi tokie :D)? Depends. Gyvenant Lietuvoj uodai. Australijoj - musės. :D
    3. Į kurią planetą kosmose labiausiai norėtum nuskristi? Uh. Venerą gal. Man patinka karštis. :D
    4. Kokia neonine spalva labiausiai norėtum nusidažyti plaukus? Jokia, nemėgstu dažyt plaukų, ypač nenatūraliom spalvom.
    5. Tavo mėgstamiausias IH emoji? Gal :D , nors man jie tokie vidutiniški iš viso.

    1. Koks draugo poelgis tave nuviltų labiausiai?
    2. Ar esi žiūrėjęs/-usi pro teleskopą? Jeigu ne, ar norėtum?
    3. Kokio tipo renginiai tau yra įdomiausi?
    4. Ar tavo gyvenimas labai pasikeistų, jeigu iš pasaulio išnyktų muzika?
    5. Kaip manai, kodėl žmonės įsigyja augintinius?
    Elliw mirė būdama 22 m.
    320 teleskopų (23-11-01)
    "Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

    *

    Neprisijungęs Kaede Siobhán OConnor

    • IV kursas
    • *
    • 150
    • Taškai:
    • „Jeigu lemta žūti, mirsiu kaip nugalėtoja.“
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #898 Prieš 1 metus »
    1. Koks draugo poelgis tave nuviltų labiausiai?
    Manau, išdavystė. Ne tiesiog, kad kažkokį dalykėlį išdavė, bet išdavė tave kaip draugą ir paliko. Bet tą jau teko patirti ir tai yra labai skaudu...
    2. Ar esi žiūrėjęs/-usi pro teleskopą? Jeigu ne, ar norėtum?
    Ne. Bet labiau norėčiau ne pro jį žiūrėti, o juo per galva gauti. :D
    3. Kokio tipo renginiai tau yra įdomiausi?
    Hmm... Arba sportiniai arba tokie, kuriuose galima aktyviai dalyvauti pačiam, išspręsti įvairias užduotis. (tikiuosi teisingai atsakiau į klausimą)
    4. Ar tavo gyvenimas labai pasikeistų, jeigu iš pasaulio išnyktų muzika?
    Gal ne smarkiai, bet tikrai pasikesitų.
    5. Kaip manai, kodėl žmonės įsigyja augintinius?
    Nes jie suteikia džiaugsmo, juos galima mylėti ir daug jaukiau kai namie yra dar vienas padaras, kuris teikia džiaugsmo, kuris tavęs laukia grįžtant namo. Žmogui reikia meilės, o augintinis ją gali suteikti. Na, šiokią tokią.

    1. Jeigu galėtum nukeliaut į bet kokią šalį, kurioje dar nesi buvęs, kokia tai šalis/miestas būtų?
    2. Jeigu sužinotum, kad po savaitės mirsi, kokį dalyką norėtumei įgyvendinti labiausiai ir jam skirtum pirmenybę?
    3. Jeigu galėtumei persikelti į kokį nors fantastinį/knygos pasaulį (pvz. Hario Poterio, Divergentės, Bado Žaidynių ir t.t.), koks pasaulis tai būtų?
    4. Kokiu patiekalu galėtumei maitinis visą likusį gyvenimą?
    5. Kodėl nusprendei atsakyti į šiuos klausimus?
    „Kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais“

    *

    Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

    • VII kursas
    • *
    • 903
    • Taškai:
    • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
    Ats: Susipažinkim
    « Atsakymas #899 Prieš 1 metus »
    1. Jeigu galėtum nukeliaut į bet kokią šalį, kurioje dar nesi buvęs, kokia tai šalis/miestas būtų? Kas nors Pietų Amerikoje, turbūt Peru ar Argentina.
    2. Jeigu sužinotum, kad po savaitės mirsi, kokį dalyką norėtumei įgyvendinti labiausiai ir jam skirtum pirmenybę? Nuskristi į Pertą Australijoje.
    3. Jeigu galėtumei persikelti į kokį nors fantastinį/knygos pasaulį (pvz. Hario Poterio, Divergentės, Bado Žaidynių ir t.t.), koks pasaulis tai būtų? Manau, kad HP. Man patinka tai, kad HP yra magiškas pasaulis, kuris yra mūsų pasaulyje.
    4. Kokiu patiekalu galėtumei maitintis visą likusį gyvenimą? Šaltibarščiais. Yra keli, bet jie pirmi ateina į galvą.
    5. Kodėl nusprendei atsakyti į šiuos klausimus? Ha, geras klausimas. Įdomus tiek žaidimas, tiek klausimai.

    1. Koks tau geriausias būdas užsimiršti, kai kankina sunkios mintys?
    2. Jeigu būtum tinkamo amžiaus, ar svarstytum eiti į kariuomenę? Jei esi tinkamo amžiaus, ar esi apie tai pagalvojęs/pagalvojusi?
    3. Ar manai esąs patriotas/-ė
    4. Kokia tema galėtum diskutuoti valandų valandas?
    5. Ar su kuo nors bendraujant esi tas, kuris veda pokalbį?
    Elliw mirė būdama 22 m.
    320 teleskopų (23-11-01)
    "Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko