0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #855 Prieš 2 metus »
1. Jeigu galėtum atsukti laiką atgal į praeitį, ar atsirastų įvykis, kurį pakeistum? Kodėl? Savo gyvenime taip (prasitęsčiau AU vizą, kad galėčiau negrįžti į Lietuvą). Pasaulyje... Nebent sustabdyčiau koroną, kol nepasklido, bet gal netgi ir ne.
2. Jeigu sužinotum, kad gyventi tau liko vos septynios dienos ką likusias dienas darytum ir ko - ne? Skrisčiau į Pertą (Australijoj, ne Škotijoj). Stengčiausi nepraleisti to laiko prie kompo.
3. Kokia tavo dažniausiai vartojama frazė? Turbūt arba "tingiu", arba "oh my."
4. Jei privalėtum įvykti į kitą šalį, kokia šalis tai būtų? Kodėl? Australija, nes ir taip ten noriu.
5. Ar sutiktum dvidešimt gyvenimo metų atiduoti mainais į populiarumą? Tikrai ne. Nemanau, kad populiarumas yra geras dalykas (ypač in a long run).

1. Ar pats/pati jautiesi pasikeitęs/-usi per pastaruosius keletą metų (kalbu ne apie fizinius pokyčius)?
2. Kiek savęs įdedi į mėgstamą veiklą? Ar labai įsitrauki?
3. Kaip save motyvuoji, jeigu turi atlikti nemėgstamą darbą?
4. Jeigu būtum priversta(s) kažkur savanoriauti (bet ne renginiai, o "problematiški" dalykai: senukai, benamiai gyvūnėliai, neįgalūs vaikai ir pan.), kur eitum? Kodėl?
5. Kaip lengvai susibendrauji su naujais žmonėmis?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1785
  • Lytis: Moteris
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #856 Prieš 2 metus »
1. Labai!
2. Dažniausiai turiu be galo daug idėjų, bet jos ir lieka tik idėjomis. Įgyvendinti neprisiruošiu...
3. Kad kuo greičiau baigsiu, tuo greičiau bus ramu. :D
4. Man tai nebūtų prievarta. Tokia svanorystė skamba įdomiai. Mieliau pasavanoriaučiau visose išvardintose vietose.
5. Susibendrauti susibendrauju pakankamai lengvai, bet dažnai pati nežinau kodėl nubrėžiu kažkokią liniją tarp savęs ir kitų.

1. Ar tu laikai save kūrybingu?
2. Esi ekstravertas ar introvertas?
3. Tau geriau sekasi humanitariniai ar tikslieji mokslai?
4. Kaip manai, kas žmogui yra svarbiau: rega ar klausa ir kodėl?
5. Ką manai apie sfinksų veislės katinus?

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #857 Prieš 2 metus »
1. Ar tu laikai save kūrybingu? Eee... To be perfectly honest, nežinau. Idėjų turiu, bet dažnai nepavyksta jų įgyvendinti.
2. Esi ekstravertas ar introvertas? Dunno, kaip tai atrodo internete, bet realybėj tikrai introvertė esu.
3. Tau geriau sekasi humanitariniai ar tikslieji mokslai? Mokykloj sekėsi plius minus vienodai, nors gal kiek geriau tikslieji, nes anglų k. buvo sunkiausias mokslas. :D
4. Kaip manai, kas žmogui yra svarbiau: rega ar klausa ir kodėl? Rega. Galbūt tai lemia mano tam tikras abejingumas muzikai ir aistra kelionėms, kur man svarbiausia yra kažką pamatyti. Vis dėlto manau, kad kurčiam žmogui įsilieti į visuomenę yra lengviau nei aklam.
5. Ką manai apie sfinksų veislės katinus? Tbh, pagooglinau. Nelabai man jie, nors ir šiaip katėms esu gana abejinga.

1. Ar geriau vasara mieste, ar darže? Kodėl?
2. Ko niekada neatleistum draugui?
3. Kuris paros metas tau patinka labiausiai ir kodėl?
4. Ar mėgsti mąstyti apie egzistencinius klausimus?
5. Ar ryžtiesi paprašyti pagalbos, kai tau to reikia?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Charlotte Wolfman

  • I kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #858 Prieš 2 metus »
Atsakymai:

1. Ar geriau vasara mieste, ar darže? Kodėl? Šiaip mėgstu savo vasarą praleisti kaime. Ten man daugiau vietos, nes vasarą labai mėgstu būti laisvai, o ne miesto triukšme.
2. Ko niekada neatleistum draugui? Šiaip esu labai ištikkima draugė. Net jeigu akivaizdžiai padarė tia dažniausiai atleidžiu. Bet vienas iš tokių šiaip labiausiai nepakenčiamų dalykų tai melas į akis.
3. Kuris paros metas tau patinka labiausiai ir kodėl? Rytas. Kai daugelis dar miega galiu pabūti tyliai su savim kokią knygą paskaityti ar pasivaikščioti.
4. Ar mėgsti mąstyti apie egzistencinius klausimus? Plius minus. Sakykim kartais, bet jai kartais tai kokią minutę. Poto atsibosta. Man atrodo beprasmiška.
5. Ar ryžtiesi paprašyti pagalbos, kai tau to reikia? Dažniausiai taip. Bet jeigu esu tikra, kad įstengsiu tai dažniausiai dar ryžtuosi pabandyti. Dažniausiai suveikia.

Klausimai:

1. Jei galėtum išrinkti klasės išvyką, kur rinktumeisi keliauti?
2. Apibūdink savo svajonių gimtadienio tortą.
3. Jeigu dailininkas pasisiūlytu nupiešti tavo portretą, kokį tapymo / piešimo stiliu pasirinktum ?
4. Jei gu norėtum išbandyti kokį nors naują drabužių stilių, koks maždaug jis būtu (galima siųsti vaizdus arba apibūdinti)
5. Kokiu iš šių egzotiškų gyvūnų norėtum pajodinėti (jei tai būtu įmanoma): žirafa, leopardu, didžiule gorila?
The feeling of missing someone or something

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #859 Prieš 2 metus »
1. Niekur, nekenčiu savo klasiokių. O jeigu rimtai tai gamtoje kur nors, vakare.
2. Asmeniškai nemėgstu labai saldžių dalykų tokių kaip tortas, dėl to apibūdinti tai būtų sunku. Realiai nežinau, man patiktų paprastas tortas kuriame dominuotų juoda ir balta spalvos.
3. Paprastu grafitiniu pieštuku, tai yra geriausias piešimo būdas (bent jau pagal mane).
4. Išbandyčiau visus stilius, vieno išskirti aš negaliu.
5. Leopardu. Nagi, azartas ir jėga...

1. Jeigu galėtum sugrįžti į praeitį, kur keliautum?
2. Kaip manai, ar knygos lavina žmogaus sielą?
3. Koks tavo mėgstamiausias mokomasis dalykas mokykloje?
4. Ar norėtum įsiverti auskarą į bet kurią kūno vietą?
5. Ar tau patinka DIY?
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #860 Prieš 2 metus »
1. Jeigu galėtum sugrįžti į praeitį, kur keliautum? Hmm... Gal kur nors į tuos laikus, kai Egipte buvo statomos piramidės ir karaliavo faraonai?
2. Kaip manai, ar knygos lavina žmogaus sielą? Nu čia be abejonių - taip (giggle)
3. Koks tavo mėgstamiausias mokomasis dalykas mokykloje? Neturiu vieno mėgstamiausio, bet man patinka istorija, geografija, kūno kultūra, teatras, užsienio kalbos, informacinės technologijos, lietuvių kalba ir literatūra.
4. Ar norėtum įsiverti auskarą į bet kurią kūno vietą? Ne ne ne. Ačiū, bet ne.
5. Ar tau patinka DIY? Eee... Kas tai?

1. Jeigu galėtumei apsikeisti vietomis su bet kuriuo IH'o personažu, kuris (o gal kurie) tai būtų?
2. Jeigu tau pasakytų, jog nuo šiandien nebereikėtų lankyti mokyklos/eiti į darbą, apsidžiaugtumei ar nusimintumei? Kodėl?
3. Kokioje planetoje norėtumei gyventi? (Žemėje negalima!)
4. Kokį gyvūną norėtumei auginti? (tik neapsiribokite vien kačiukais ir šuniukais, imkite kad ir liūtą, nuodingą gyvatę, o gal net drakoną)
5. Koks būtų Tavo svajonių vardas?
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #861 Prieš 2 metus »
1. Selena.
2. 50/50. Man patinka mokykla, bet tuo pačiu ir erzina, so, pusiau taip.
3. Neptūne. Ten šalta ir vandens daug, svajonių planeta.
4. Varlę. Jos labai mielos, kodėl gi jų neauginti?
5. Hmmmm, Dondonas gal? Juokauju. Nežinau realiai, man patinka mano vardas, dėl to apie tai negalvojau.

1. Ar turi antrąją pusę?
2. Koks vardas tau gražiausias?
3. Mėgsti sportuoti?
4. Palaikai LGBTQ+?
5. Kokia kalba tau gražiausia?
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 243
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #862 Prieš 2 metus »
1. Ar turi antrąją pusę? Kol kas dar ne.
2. Koks vardas tau gražiausias? Jugi visi gražūs, nėra vieno to vienintelio gražiausio.
3. Mėgsti sportuoti? Taip, netgi labai!
4. Palaikai LGBTQ+? Aš taip nei palaikau, nei nepalaikau. Tiesiog manau, jog tai yra visai normalu, bet taip po gi, manau, jog nereikėtų to pervertinėti.
5. Kokia kalba tau gražiausia? Prancūzų ir italų (giggle)

1. Koks yra Tavo mylimiausias žmogus?
2. Jeigu reikėtų turėti (dar vieną) brolį arba seserį, kas tai būtų - brolis ar sesuo? Kodėl?
3. Kodėl rašai RPG?
4. Kokie yra 3 Tavo mėgstamiausi kvapai?
5. Kaip rytais keliauji į darbą/mokyklą?
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #863 Prieš 2 metus »
1. Mama, i guess?
2. Brolis. Nes broliai dažniausiai faini būna. Btw, nenorėčiau turėt nei brolių nei seserų, man ir vienam gerai.
3. Duosi galų? Nu tada nerašysiu. Po šio sakinio manau atsakymas aiškus.
4. Lietaus, Knygų, Levandų (ir daug kitų)
5. Pėstute, gyvenu 5 minutės iki mokyklos, tad keistai atrodytų važiuot mašina, o autobusu to padaryt ,net neįmanoma.

1. Kokiomis kalbomis šneki?
2. Kokią kalba norėtum išmokti?
3. Į kokią klasę eini?
4. Tau patinka kaktusai?
5. Koks IH mokytojas tau labiausiai patinka?
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #864 Prieš 2 metus »
1. Kokiomis kalbomis šneki? Lietuvių, Anglų, Vokiečių.
2. Kokią kalba norėtum išmokti? Prancūzų ir italų!
3. Į kokią klasę eini? Ei! Šitas tai paslaptis.
4. Tau patinka kaktusai? Hmm... kodėl gi ne?
5. Koks IH mokytojas tau labiausiai patinka? Gloria Clarke :-\ :D O jeigu iš dabartinių, tai nežinau... Gal Raya?
1. Jeigu augintumei katę, koks būtų jos vardas?
2. Paspausk CTRL+V - kas įsiklijuoja?
3. Kas IH'e labiausiai Tave domina? Kodėl?
4. Jeigu būtum mokytoja(s), kokį dalyką dėstytumei? Kodėl?
5. Kokios būtų Tavo svajonių atostogos?
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1785
  • Lytis: Moteris
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #865 Prieš 2 metus »
1. Mėta gal.
2. Aš prie telo, bet įklijavus atsirado šitie klausimai, nes ką tik nusikopinau, kad būtų patogiau atsakinėt. :D
3. RPG! Nes man labai patinka juos rašyti, auginti savo personažą, vystyti jį, kad personažas bendrautų su kitais IH'o personažais, patirtų nuotykių ir t.t.
4. Nenorėčiau būti mokytoja, nes tai mane užkinstų, manau. :D Kartais mokytojai įdeda tiek darbo, o nieks jų nevertina. :( O mokyčiau tikriausiai lietuvių kalbos, nes nemanau, kad daugiau gebėčiau kažko mokyti.
5. Tokios, kuriose būtų daug daug gamtos, aplankytos įvairios atodangos, pažintiniai takai, apžvalgos bokštai ir t.t.

1. Ką pasirinktum, ar kad niekada nesutemtų, ar kad niekada neprašvistų?
2. Ką geriau augintum, du didelius akvariumus ar vieną didelį šunį?
3. Koks tavo mėgstamiausias kvapas?
4. Kokiomis raidėmis tau patogiau pasižymėti ką nors užrašuose: rašytinėmis ar spausdintinėmis?
5. Garbanoti ar tiesūs plaukai?

*

Neprisijungęs Gloria Clarke

  • Burtininkė
  • ***
  • 136
  • I'm the road to the Hell.
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #866 Prieš 2 metus »
1. Ką pasirinktum, ar kad niekada nesutemtų, ar kad niekada neprašvistų?
Niekada nesutemptų, be abejonių. Kokia prasmė gyventi amžinoje tamsoje? Nors aš ir esu toks žmogus, kuriam vakaras geriau už rytą, ar naktis už dieną, bet niekada nepadaryčiau tokios kvailystės ir nepasirinkčiau amžinos nakties.
2. Ką geriau augintum, du didelius akvariumus ar vieną didelį šunį?
Didelį šunį.
3. Koks tavo mėgstamiausias kvapas?
Šviežiai nupjautos žolės, po lietaus, miško, kuriame daug pušų ir kavos.
4. Kokiomis raidėmis tau patogiau pasižymėti ką nors užrašuose: rašytinėmis ar spausdintinėmis?
Va čia tai geras klausimas! Tiesą sakant, aš pati nežinau. Vieną dieną rašau rašytinėmis, o kitą - jau spausdintinėmis. Kaip kada.
5. Garbanoti ar tiesūs plaukai?
Čia irgi toks klausimas, į kurį neturiu tiesaus atsakymo. Kadangi mano pačios plaukai - tiesūs, tai kažkaip man "įgimta" manyti, jog garbanoti gražiau. Bet ir tiesūs, žinoma, gražūs.
1. Banalus klausimas, bet katė ar šuo? Kodėl?
2. Geriau nebemokėti skaityti ar kalbėti? Kodėl?
3. Kelintą eini miegoti? O kelintą keliesi? Savaitgaliais ir darbo dienomis.
4. Ką pasirinktum - sustabdyti laiką, ar atsukti jį atgal? Kodėl?
5. Ką pasirinktum - sužinoti kada mirsi, ar sužinoti kaip mirsi? Kodėl?
WE CAN ASK OURSELVES WHY WE INVENT GOD, AND THEN,
TEN MINUTES LATER, WE INVENT SATAN - WHY?


...because we need him...
THERE'S SOMETHING FASCINATING ABOUT THE OTHER SIDE OF THE COIN.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1030
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #867 Prieš 2 metus »
1.    Manau šuo. Gal todėl, kad katės niekada neauginau. Nors šiaip visai norėčiau ir ją turėti.
2.    Gal nemokėti kalbėti. Tai, ko negalėčiau pasakyti užrašyčiau, o gyventi be jokio skaitymo man atrodo labai nyku būtų.
3.    Ir savaitgaliais ir darbo dienomis gana vėlai, apie pirmą nakties. Kartais anksčiau, kartais vėliau. Keliuosi nuo devynių ryto iki vienuolikos.
4.    Atsukti jį atgal, nes tada galėčiau pakeisti kokį savo poelgį ar šiaip ką nors, ko nenorėčiau, kad būtų nutikę.
5.    Manau norėčiau sužinoti kada mirsiu. Tada gal spėčiau nuveikti viską, apie ką svajoju ir tiesiog smagiai pagyvenčiau.

1.    Kuris Hario Poterio veikėjas tau labiausiai patinka?
2.    Koks yra tavo svajonių namas? Kaip jį įrengtum?
3.    Kokią žmogaus savybę vertintum labiausiai? Kodėl?
4.    Koks tavo mėgstamiausias patiekalas?
5.    Jei galėtum virsti gyvūnu, kokį pasirinktum?

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1785
  • Lytis: Moteris
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #868 Prieš 2 metus »
1. Remas Lubinas.
2. Vieno aukšto loftinis, erdvia svetaine ir virtuve kartu, aukštyn miegamasis ir drabužinė, apačioj plius vienas kambarys. Rąstinis (taip taip) kaip sode, viduje irgi visur mediena (šviesi). Terasėlė, bent 5 arų kiemas.
3. Draugiškumą. Tiesiog patinka draugiški žmonės.
4. Nuolat keičiasi. :D Šiuo metu gal paelija.
5. Kate.

1. Kokį automobilį norėtum vairuoti?
2. Kaip įsivaizduoji savo svajonių Kalėdas?
3. Ar yra tokia šventė, kuri, tavo nuomone, neturi prasmės ir kodėl.
4. Kokia gamta tave žavi labiausiai? (miškas, laukai, pajūrys ir pan.) ir kodėl.
5. Koks balso tembras tau yra malonus klausyti?

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Susipažinkim
« Atsakymas #869 Prieš 2 metus »
1. Kokį automobilį norėtum vairuoti? Dunno. Gal kada nors ir netingėsiu išsilaikyti teises... Toyota gal.
2. Kaip įsivaizduoji savo svajonių Kalėdas? Neegzistuojančios. :D Šiaip smagu buvo Australijoj, kai butiokas suorganizavo BBQ, o vakare dar nuvažiavau prie vandenyno. Tai gal kažkas tokio.
3. Ar yra tokia šventė, kuri, tavo nuomone, neturi prasmės ir kodėl. Emh... Visos? Labai nemėgstu "švenčių", ypač tokių, kur reikia tverti šeimos pietus. O visokiose vestuvėse/krikštynose ir pan., galima sakyti, nesu buvusi.
4. Kokia gamta tave žavi labiausiai? (miškas, laukai, pajūris ir pan.) ir kodėl. Turbūt praktiškai bet kokia. Miškas, pajūris, ežeras, kalvos... Kartais net ir kokie javų laukai yra gerai.
5. Koks balso tembras tau yra malonus klausyti? No idea. :D Kad nebūtų šaižus balsas tiesiog.

1. Kaip atšventei gimtadienį, kuris tau buvo smagiausias?
2. Ar manai, kad sapnai turi kažkokią svarbią reikšmę?
3. Ar domiesi vardų reikšmėmis? Ar žinai savo vardo reikšmę?
4. Koks tavo įprotis tave labiausiai erzina? Ar ką nors darai, kad jo atsikratytum?
5. Įsivaizduok, kad staiga atsiduri miške tik su kompasu rankoje. Kaip į tai reaguotum?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight