0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Cristal Daunt

  • VI kursas
  • *
  • 213
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • carpe diem
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #780 Prieš 3 metus »
1. Ar mėgsti kalbėti apie save? Kartais  ;D
2. Miegas - laiko švaistymas, tačiau būtinas poreikis ar galimybė pasinerti į kitą pasaulį? Kodėl? Man miegas nėra laiko švaistymas, nes miegoti man patinka. O sapnuoju irgi nelabai dažnai.
3. Ar tavo sapnai turi kokius nors bendrus bruožus (pvz., dažniausiai padriki, dažniausiai ne apie tave ar dar kas nors)? Nežinau kodėl, bet labai dažnai sapnuoju labai senus laikus. Vieną kartą sapnavau, kad esu kažkokiam laive XVII amžiuje, o kitą kartą - viduramžius.
4. Apie ką kalbėtum nuėjęs pas psichologą? Labai dažnai jaudinuosi dėl visokių nereikšmingų dalykų, kurie tą akimirką atrodo nepaprastai svarbūs, todėl pas psichologą atėjusi visus juos iškločiau.
5. Kokį juokingiausią/smagiausią įvykį atsimeni iš mokyklos (nebūtinai su tavimi, bet kad būtum pats/-i matęs/-usi, net tik nuogirdos)? Labai daug juokingų įvykių esu patyrusi mokykloje, bet dabar visi kažkaip išgaravo.  :D

1. Ką veiktumei, jei šiandien būtų tavo paskutinė tavo diena, kai esi gyvas/a?
2. Ar tiki reinkarnacija ir karma?
3. Jei turėtumei laivą, kaip jį pavadintum?
4. Kokį turi visiškai niekam nereikalingą talentą?
5. Ar mieliau negalėtum šnekėti, ar girdėti?
my morning face:

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #781 Prieš 3 metus »
1. Ką veiktumei, jei šiandien būtų tavo paskutinė tavo diena, kai esi gyvas/a? Sakyčiau, kad skrisčiau į Pertą, tačiau kadangi skrydis trunka apie parą... :D Turbūt pasiimčiau papūgą ir važiuočiau į savo kaimą.
2. Ar tiki reinkarnacija ir karma? Kartais pasitaiko, kad pasakau ką nors apie tai (na, pvz., kad praeitame gyvenime gal buvau tas ar anas ir pan.), tačiau vis dėlto sakyčiau, kad ne.
3. Jei turėtumei laivą, kaip jį pavadintum? Uf, neįsivaizduoju, tačiau nemanau, kad duočiau žmogišką vardą.
4. Kokį turi visiškai niekam nereikalingą talentą? Kodėl šitas klausimas yra taip mėgstamas šitam žaidime? :D Anksčiau mokėjau kortų namelius statyt, seniai nebandžiau, nežinau, ar dar išeitų.
5. Ar mieliau negalėtum šnekėti, ar girdėti? Vienareikšmiškai šnekėti. Visų pirma, su mano šnekėjimo "sugebėjimais" tai nebūtų didelis nuostolis. :D Be to, nemokant šnekėt vis tiek galima normaliai bendrauti neprarandant muzikos, paukščių garsų ir t.t.

1. Ką darytum, jeigu gatvėj rastum piniginę su dokumentais ir grynaisiais pinigais joje?
2. Kaip dažnai kaitaliojasi tavo nuotaikos ir vidinė būsena?
3. Ar tave erzina, kai pastebi, kad tave kas nors kopijuoja (nusirašomi ND nesiskaito)?
4. Ar mėgsti leisti laiką viena(s)?
5. Vienas, vienišas, vienatvė. Kuo tau šios sąvokos skiriasi?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

domutis

Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #782 Prieš 3 metus »
1. Ką darytum, jeigu gatvėj rastum piniginę su dokumentais ir grynaisiais pinigais joje? Nuneščiau į policiją.
2. Kaip dažnai kaitaliojasi tavo nuotaikos ir vidinė būsena? Dažnokai.
3. Ar tave erzina, kai pastebi, kad tave kas nors kopijuoja (nusirašomi ND nesiskaito)? Ne.
4. Ar mėgsti leisti laiką viena(s)?  Taip.
5. Vienas, vienišas, vienatvė. Kuo tau šios sąvokos skiriasi?  Skaičius,būsena,būsena.

1. Ką tau reiškia gyvenimas?
2. Koks didžiausias tavo nuopelnas?
3. Kur norėtum dirbti?
4. Kiek praleidi laiko IH?
5. Kas geriau tušinukas ar rašiklis?

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #783 Prieš 3 metus »
1. Ką tau reiškia gyvenimas? uf, kaip nemėgstu tokių filosofijų. :D vienintelis dalykas, kurį tikrai ir nenuginčijamai turi žmogus.
2. Koks didžiausias tavo nuopelnas? hm. Nežinau. Gal kad baigiau bakalaurą, jeigu tai galima laikyti nuopelnu.
3. Kur norėtum dirbti? tobuliausia būtų kokioje nors milžiniškoje fermoje (bet mano, o ne kitiems). Kadangi kol kas fermos nenusimato... Gal kokiam kruiziniam laive.
4. Kiek praleidi laiko IH? per daug. :D nežinau, nematuoju iš tikrųjų.
5. Kas geriau: tušinukas ar rašiklis? šiaip tai yra tas pats, tik tušinukas nevartotinas žodis/barbarizmas ar pan. :D jeigu turima omeny ar tušinukas, ar parkeris, tikrai parkeris (jeigu popierius nelieja :D).

1. Kokiu savo poelgiu tikrai gali didžiuotis?
2. Kokie artimiausi tavo tikslai?
3. Ar daug laiko jautiesi iššvaistanti(s)? Kam?
4. Kuo tau patinka ir kuo nepatinka RPG žanras?
5. Su kuriuo iš IH personažų (bet ne savo) norėtum susitikti? Kodėl?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

domutis

Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #784 Prieš 3 metus »
1. Kokiu savo poelgiu tikrai gali didžiuotis? Apgyniau draugę.
2. Kokie artimiausi tavo tikslai? Mokyti vaikus IH'e.
3. Ar daug laiko jautiesi iššvaistanti(s)? Kam? IH'ui. Taip.
4. Kuo tau patinka ir kuo nepatinka RPG žanras? Nėra man tokio dalyko kas patinka ,kas ne.
5. Su kuriuo iš IH personažų (bet ne savo) norėtum susitikti? Kodėl? Su Mayra,Edgar,Rosemarie. Nežinau.

1. Ar norėtum studijuoti Oksforde?
2. Ar mėgsti stalo žaidimus?
3. Koks tavo Hogvartso koledžas mėgstamiausias?
4. Koks tavo mėgstamiausias HP personažas?
5. Koks mėgstamiausias tavo serialas?

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #785 Prieš 3 metus »
1. Ar norėtum studijuoti Oksforde? Jeigu mokyklos laikais būčiau pakankamai gerai mokėjusi angliškai ir turėjus pinigų, gal būčiau norėjus. Bet dabar esu jau baigus, tad ne. Nors norėčiau studijuoti kitame universitete.
2. Ar mėgsti stalo žaidimus? Taip, tai viena didžiausių mano aistrų.
3. Koks tavo Hogvartso koledžas mėgstamiausias? Neturiu.
4. Koks tavo mėgstamiausias HP personažas? Galbūt Vizlių dvyniai. Jeigu jau būtinai vienas, tai Džordžas. Man patiko kai jis, pvz., kartais suprasdavo, kad jiedu užmina ant išmetimo iš mokyklos linijos ir pan.
5. Koks mėgstamiausias tavo serialas? Nelabai žiūriu, bet Czas Honoru (Šlovės dienos).

1. Apie ką kalbėtumeis, jeigu sutiktum vaiduoklį (kai žmogus buvo gyvas, jo nepažinojai)?
2. Ką mėgsti veikti ilgai važiuodama(s) autobusu, traukiniu, automobiliu, skrydyje, etc.?
3. Ar mėgsti švęsti gimtadienį? Kaip tą darai?
4. Jeigu mokėtum skraidyti, kur pirmiausia skristum?
5. Kokią gyvūno savybę norėtum turėti (puiki uoslė, klausa, rega, daugiau kojų, uodega, kailis ir pan.)? Kodėl?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

domutis

Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #786 Prieš 3 metus »
1. Apie ką kalbėtumeis, jeigu sutiktum vaiduoklį (kai žmogus buvo gyvas, jo nepažinojai)? Negalvoju apie tai nes tai neįmanoma.
2. Ką mėgsti veikti ilgai važiuodama(s) autobusu, traukiniu, automobiliu, skrydyje, etc.? Mėgstu žaisti su telefonu,klausytis muzikos.
3. Ar mėgsti švęsti gimtadienį? Kaip tą darai? Patinka ,bet tik su mama nueinam į kavinę.
4. Jeigu mokėtum skraidyti, kur pirmiausia skristum? Į Orlandą. Į Hario Poterio pasaulį.
5. Kokią gyvūno savybę norėtum turėti (puiki uoslė, klausa, rega, daugiau kojų, uodega, kailis ir pan.)?Kodėl? Rega ,nes blogai matau reikia akinių.


1. Kas geriau? Messi ar Rolando?
2. Ar tau patinka sėdėti IH'e?
3. Ar mėgsti ,,kebabus''?
4. Kokia mėgstamiausia tavo automobilio markė?
5. Norėtum skristi lėktuvo pirmają klase?

*

Neprisijungęs Zoey Richter

  • VII kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #787 Prieš 3 metus »
1. Kas geriau? Messi ar Ronaldo?
Na, aš nesidomiu futbolu, bet apie Ronaldo daugiau girdėjus, tad jis  :D
2. Ar tau patinka sėdėti IH'e?
Kai mane čia atitempė draugas aš abejojau, kad čia leisiu tiek laiko ir man čia taip patiks. Plius žmogeliukai labai faini ir linksmi bei draugiški. Visada liksiu dėkinga savo draugui, kad mane atitempė.
3. Ar mėgsti ,,kebabus"
Jeigi kalbi apie tikrus taip, o jei apie įsivaizduojamus ne :D
4. Kokia mėgstamiausia tavo automobilio markė?
Nežinau net.
5. Norėtum skristi pirmąja lėktuvo klase?
Taip aišku.

1. Ar turi augintinių?
2. Įdomiausias tau netyčia nutikęs dalykas?
3. Mėgstamiausias koledžas ir kodėl?
4. Koledžas į kurį norėjai patekti ir patekai ar ne?
5. Daugiausiai simbolių kiek parašei savo post'e?

*

Neprisijungęs Mayra Llewellyn

  • Ateities būrėja
  • *****
  • 933
  • Lytis: Moteris
  • Šventieji skirstosi ir dalos dangų rėžiais
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #788 Prieš 3 metus »
1. Ar turi augintinių?
Taip. Cornish Rex veislės juodą katę Nikę. Ir dar sesę jei tai skaitosi.
2. Įdomiausias tau netyčia nutikęs dalykas?
Esu įsitikinusi, kad niekas nevyksta netyčia, nes viskas yra vienaip ar kitaip susiję. Taigi, gyvenimas kaip domino kaladėlės ir nė viena negriūna netyčia - kažkas visada tam daro įtaką.
3. Mėgstamiausias koledžas ir kodėl?
Suktas klausimas. Visi koledžai turi tiek gerų, tiek blogų savybių, kiekviename skirtingi ir savaip įdomūs žmonės, tad nė vieno iš koledžų kažkaip neišskiriu.
4. Koledžas į kurį norėjai patekti ir patekai ar ne?
Kažkada vaikystėje labai norėjau į Varno Nagą, bet kai pottermore gavau Klastūnyną, kažkaip su tuo susitaikiau ir nebuvo didelės tragedijos (nors, cha, iš pradžių pykau).
5. Daugiausiai simbolių kiek parašei savo post'e?
Kažkuriame iš BTT postų tarp 3000 ir 4000. Realiai nežinau, gal kada reiktų bandyti perspjauti 4k, kai dabar paprasti postai eina ~1k simbolių

1.Aksoločiai bjaurybės ar faini gyvūnai?
2.Bado žaidynių stiliumi gali sumesti 5 IHo veikėjus į areną pasimušti. Kokius imi ir kodėl?
3.Ar išsisaugai kokias patikusias citatas iš kitų žmonių įrašų? Jei taip, kokia tavo mėgstamiausia?
4.Sviesto molekulės metodas - kažkurio vieno daikto itin detalus aprašymas. Ar naudoji jį rašydama/s RPG?
5.Labiausiai neįtikėtinas faktas apie tave?

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #789 Prieš 3 metus »
1.Aksoločiai bjaurybės ar faini gyvūnai? Looks lovely, bet kas ten žino, kaip būtų realiai pamačius.
2.Bado žaidynių stiliumi gali sumesti 5 IHo veikėjus į areną pasimušti. Kokius imi ir kodėl? Džei. Tiesiog įdomus ir gerai vystytas veikėjas, be to, įdomiai kovotų, manau.
Bastiano. Man atrodo, būtų gana juokinga, be to, tai, kad jis aklas, suteiktų kovai įdomumo.
Davina. Būtų įdomu pamatyt, kaip toks geras žmogus kovotų tokioje kovoje.
Elliw. Matthew. Ne, šitie abu iš karto nusigaluotų. Vis dėlto Dafydd siųsčiau, nes įdomu, kaip jo pyktis jam padėtų arba trukdytų.
Mayra. Kelios asmenybės, stabilumo stoka - pats tas tokiems dalykėliams.
3.Ar išsisaugai kokias patikusias citatas iš kitų žmonių įrašų? Jei taip, kokia tavo mėgstamiausia? Ne, nebent su kuo nors pasidalinu. Bet labai patiko "Laikoma Elliw ir aš drebėčiau." :D
4.Sviesto molekulės metodas - kažkurio vieno daikto itin detalus aprašymas. Ar naudoji jį rašydama/s RPG? Ne. Juodai negaliu pakęsti aprašymų, dar betrūko, kad pati tą daryčiau. :D
5.Labiausiai neįtikėtinas faktas apie tave? I'm lazy. (tingiu sugalvoti ką nors įdomesnio :D)

1. Ar mėgsti planuoti RPG? T.y. susitarti, kur, kaip ir kada viskas vyks? Ar rašai spontaniškai?
2. Ar mėgsti susikurti veikėjo paveikslą prieš jį pradėdama(s) vystyti, ar sukuri be nieko ir viską vystai tik per RPG?
3. Kokį vieną dalyką pakeistum savyje, jeigu galėtum? (ne išvaizdą)
4. Ar mėgsti diskutuoti filosofinėmis temomis? Kokiomis?
5. Ar galėtum pasakyti, kad dabar esi laiminga(s)?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

domutis

Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #790 Prieš 3 metus »
1. Ar mėgsti planuoti RPG? T.y. susitarti, kur, kaip ir kada viskas vyks? Ar rašai spontaniškai? Įvairiai
2. Ar mėgsti susikurti veikėjo paveikslą prieš jį pradėdama(s) vystyti, ar sukuri be nieko ir viską vystai tik per RPG? Be nieko
3. Kokį vieną dalyką pakeistum savyje, jeigu galėtum? (ne išvaizdą) Mandagumą
4. Ar mėgsti diskutuoti filosofinėmis temomis? Kokiomis? Ne. Taip giliai nelendu.
5. Ar galėtum pasakyti, kad dabar esi laiminga(s)? Taip

1. Ar norėtum turėti nuosavą ZOO?
2. Ar patinka būti forume?
3. Ar norėtum būti Magijos Ministru(e)?
4. Kokius labiausiai mėgsti saldainius?
5. Ar norėtum pabūvoti tikrame Hogvartse?

*

Neprisijungęs Claudie Amneta

  • Prekybininkė
  • ****
  • 316
  • Lytis: Moteris
  • Cukrinio Kiškučio savininkė
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #791 Prieš 3 metus »
1. Ar norėtum turėti nuosavą ZOO? Ne, nes tai gyvūnų kankinimas. Žinoma, įdomu paspoksoti į gyvūnus, o kai kurie laukinėje gamtoje netneišgyventų, tačiau apart tų vargšelių, nenorėčiau auginti nė vieno laukinio gyvūno, kuris turėtų būti narve ir nesijaustų mylimas.
2. Ar patinka būti forume? Taip, jei nepatiktų, būčiau seniai išėjusi.
3. Ar norėtum būti Magijos Ministru(e)? Jokiu būdu ne, nes man būtų per daug atsakomybės.
4. Kokius labiausiai mėgsti saldainius? m&m's su žemės riešutais ir miglutes.
5. Ar norėtum pabūvoti tikrame Hogvartse? O kas nenorėtų?



1. Kokia tavo nuomonė apie rašymą be lietuviškų rašmenų (ne tik didesniuose tekstuose, bet ir susirrašinėjant)?
2. Aš esi sapnavęs/sapnavusi savo didžiausią/-sias baimę/-es?
3. Esi vyturys ar pelėda?
4. Ar mokykla/studijos/darbas/atostogos/karantinas įtakoja tavo miego rėžimą, ar jis visuomet išlieka maždaug toks pats? (išskyrus tuos atvejus, kai, pavyzdžiui, reikia anksti atsikelti į kelionę ar pan.)
5. Ar galėtum pasakyti, jog mėgsti saldumynus?
He was right, you will never be satisfied. - Angelica Schuyler

*

domutis

Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #792 Prieš 3 metus »
1. Kokia tavo nuomonė apie rašymą be lietuviškų rašmenų (ne tik didesniuose tekstuose, bet ir susirrašinėjant)? Grynai mano stilius.
2. Aš esi sapnavęs/sapnavusi savo didžiausią/-sias baimę/-es? Ne, kaip pamenu.
3. Esi vyturys ar pelėda? Pelėda
4. Ar mokykla/studijos/darbas/atostogos/karantinas įtakoja tavo miego rėžimą, ar jis visuomet išlieka maždaug toks pats? (išskyrus tuos atvejus, kai, pavyzdžiui, reikia anksti atsikelti į kelionę ar pan.) Galima sakyti ,kad ne
5. Ar galėtum pasakyti, jog mėgsti saldumynus? Negalėčiau.

1. Ar moki važiuoti riedlentę?
2. Kokį burelį lankai?
3. Koks tavo mėgstamiausias mineralinis vanduo?
4. Kur toliausiai esi nuvykęs(usi)?
5. Koks forumietis tau atrodo geriausias? Ir kodėl?

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 901
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #793 Prieš 3 metus »
1. Ar moki važiuoti riedlentę? Bandžiau, bet taip ir neišmokau.
2. Kokį būrelį lankai? Jau seniai nieko nelankau.
3. Koks tavo mėgstamiausias mineralinis vanduo? Vytautas, bet tik neišsigazavęs.
4. Kur toliausiai esi nuvykęs(usi)? Christchurch Naujojoje Zelandijoje.
5. Koks forumietis tau atrodo geriausias? Ir kodėl? Nemanau, kad galiu atsakyti į šitą klausimą, nes vienus pažįstu mažiau, kitus - daugiau.

1. Mėgstamiausi ledai?
2. Ar mėgsti imtis lyderio vaidmens?
3. Atsakomybę geriau prisiimi pats/-ti ar perleidi kitiems?
4. Geriausias būdas praleisti savaitgaliui?
5. Kokią kalbą norėtum gerai išmokti?
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

domutis

Ats: Susipažinkim.
« Atsakymas #794 Prieš 3 metus »
1. Mėgstamiausi ledai? Neturiu.
2. Ar mėgsti imtis lyderio vaidmens? Ne.
3. Atsakomybę geriau prisiimi pats/-ti ar perleidi kitiems? Kitiems.
4. Geriausias būdas praleisti savaitgaliui? Ih'as.
5. Kokią kalbą norėtum gerai išmokti? Anglų.

1. Mėgstamiausia daina?
2. Nemėgstamiausias forumietis?
3. Gimtadienis?
4. Geriausia gauta dovana?
5. Ką myli labiau tėtį ar mamą? (negalima taip spręst ,bet nieko nesugalvoju)