0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 384
Ats: Pagrindinė Skersinio Skersgatvio gatvė
« Atsakymas #105 Prieš 3 savaites »
Nelanna apsidžiaugė, kad Milanas nesureagavo į jos nedrąsų komentarą ir pakeitė temą. Na ir gerai. Be reikalo ji prasižiojo.
- Esi buvęs Prancūzijoje? - pasiteiravo susidomėjusi. - Aš buvau tik kartą. Paryžiuje. Tačiau mano sesuo ten gyveno keletą metų. Ji ištekėjo už prancūzo.
Buvo lengviau kalbėti apie kažką kitą. Apie atostogas ir išvykas į ekspedicijas Nelannai kalbėti buvo lengviausia. Prisiminti, ką pamatė, ką veikė ir ką valgė. Keista, kad išvykose ragautas maistas įsimena ilgam, kai kartais neįmanoma prisiminti, ką ji valgė pietums ar net ką veikė prieš kelias dienas. Gal tai kaip nors susiję su kultūriniais skirtumais? Tarsi maistas būtų viena iš atrakcijų, kaip koks kopimas į kalnus ar plaukimas valtimi. Greičiausiai dėl to nesunku pasakyti, kuo mėgavosi kelionės metu, kai kasdienybėje maistas labiau skirtas išgyventi.
Nelanna jau ruošėsi atsisveikinti ir traukti toliau, tęsti apsipirkinėjimo. Bet Milanas grįžo prie temos, kurią, kaip jai atrodė, jie jau buvo nustūmę į šalį.
- Na, aš... - susigėdusi pratarė. - Galėčiau... - gūžtelėjo pečiais. - Jei tik nori, - po ilgesnės pauzės nedrąsiai pridūrė.

*

Neprisijungęs Milanas Lestreindžas

  • Šluotų meistras
  • ***
  • 77
Ats: Pagrindinė Skersinio Skersgatvio gatvė
« Atsakymas #106 Prieš 1 savaitę »
- Gimiau Paryžiuje ir ten gyvenau. Na mes daug keliaujame. Tai yra keliavome. Į Londoną galutinai persikraustėme, kai pradėjau lankyti Hogvartsą. - Pasidalino trumpai savo istorija.
- Ir kaip tau patiko ta išvyka? -Gal tikrai imti ir grįžti į Paryžių? O gal bandyti kraustytis į trečią vietą. Kur dar niekuomet negyveno. Viskas juk baigiasi. Buvo Paryžiaus etapas, Londono. Gal tiesiog pradėti naują? Bet kur?
- O, supratau. Ar jis kalba angliškai? Sutariat? - Net keista atrodė, kad taip neseniai virė pykčiu ant Nelannos.
Bet štai kam jis kabino tą kraustynių temą?
- Aš... Žinau, kad ten nenueisiu vienas. - Milanas ėmė stotis. - Ačiū. Parašysiu tau. - Niekada gyvenime to nedarysiu. - Sėkmės ir pasisaugok tose savo ekspedicijose. - Kol dar nepriplepėjo nežinia ko nuėjo. Sparčiai traukė gatve tolyn.

*

Neprisijungęs Nelanna Light

  • Hilerė
  • ****
  • 384
Ats: Pagrindinė Skersinio Skersgatvio gatvė
« Atsakymas #107 Prieš 1 savaitę »
- O, tai ir tu prancūzas! - nustebo Nelanna. - Kaip šaunu! O aš visą laiką gyvenau Anglijoje. Ir dabar ten pat gyvenu. Pas tėvus, - gūžtelėjo pečiais. Nesigėdijo to, kad vis dar neišsikrausto ir nesusiranda savo nuosavo būsto.
Nelanna prisiminė tą išvyką su Sakura. Tikrai smagiai jos praleido laiką Eifelio bokšte ir kitose turistų lankomose vietose.
- Na, meluočiau, jei sakyčiau, kad nepatiko Paryžius, - nusijuokė. - Buvau tik savaitgalį, bet šį tą pavyko pamatyti. Nekokį įspūdį padarė tik žiobarų turistai, viską norintys paveiksluoti. Įsivaizduoja jie, kad tos nuotraukos yra svarbiausia, ką jie privalo padaryti užlipę į bokštą. O juk svarbiausia jausmas, kurį patiri, kai esi tokioje išskirtinėje vietoje. Nuotraukos visai neperteikia įspūdžio, patirto ten būnant. O ir vaizdas realybėje kitoks.
Nelanna nusišypsojo Milanui paklausus apie Bernardą.
- Na taip, kalba angliškai, tu juk taip pat kalbi, - Nelanna nežinojo, ar Felissa moka prancūziškai. Niekada apie tai nesusimąstė. Buvo įprasta su visais susikalbėti angliškai. - Taip, jis šaunus. Gerai sutariam, nors jis ir vyresnis už mane. Kurį laiką mane mokė puolamųjų kerų, kad reikalui esant galėčiau apsiginti ekspedicijų metu.
Nelanna linktelėjo atsakydama, kad lauks Milano pelėdos. Jam nueinant, nusekė žvilgsniu pavymui. Dar šiek tiek pasėdėjusi prie sienos, ji atsistojo ir nuėjo į pirmą pasitaikiusią krautuvėlę, prekiaujančią žvakėmis. Niekaip negalėjo išmesti iš galvos Gruodės. Draugės, kurios niekada nebepamatys.