0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Leticija Mendel

• II kursas
  • *
  • 178
  • Taškai: 38
Ats: Pagrindinė Skersinio Skersgatvio gatvė
« Atsakymas #75 Prieš mėnesį »
Mergaitė nežinojo apie ką čia Dori kalba, bet ir neklausė. Jokios Rensos nepažinojo. O jei tai dar vienos paslaptys, apie kurias ji nenutuokia, tai ir neklaus. Koks skirtumas kas yra Džam, Rensa ar dar kas nors.
Leticija tylėjo. Kai lazdelė buvo nušveista ant žemės norėjosi ją paspirti, nenorėjo jos kelti nuo žemės, atrodė,kad tai kažkoks žeminimasis prieš šitą merginą. Ar sunku paduoti? Ar tas taip sudėtinga? Sėdėdama ten manė,kad tėvas greičiausiai išvažiavo. Gal jam palengvėjo, kad ji negrįžo sutartu laiku.
Norėjo išrėkti, kad Dori jos neliestų, bet koks skirtumas?
O tos merginos balse skambėjo tokia pat neviltis, kaip Leticijos mintyse. Todėl ji pradėjo kalbėti.
- Aš jų nemačiau nuo tada, kai atvykau į mokyklą. Per kalėdas nesusitikome, nes atsirado kažkokia paskutinės minutės kelionė, per Velykas nesusitikome vėl. o dabar vasarą parnešiau laišką namo nuo aurio. Nežinau ko jis ten prirašė, bet mama supyko, bet iš namų manęs neišsiuntė. Tėvas manau... Na man tai atrodo, kad jis bijo, tai todėl atvežė mane dabar apsipirkti. Ir šiaip apsimeta, kad viskas yra kaip buvę, bet juk nėra. Todėl tiesiog palik mane ramybėje. Man viskas jau nusibodo.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

• 1785
  • Lytis: Moteris
« Atsakymas #76 Prieš 4 savaites »
Kai Leticija pagaliau prakalbo apie įtėvius, Mendel akys sužibo. Ir jose sušmėžavo ne liūdesys, ne užuojauta, o trupinėlis džiaugsmo bei pikdžiuga.
Mergina vos vos šyptelėjo. Kad ir kaip savanaudiška, bet ji nenorėjo, jog šitai mažvaikei būtų gerai. Nes tai reikštų, kad jai pasisekė, o Dori - ne. Tai būtų suknistai neteisinga ir nesąžininga. Kuo juodaplaukė prastesnė už Leticiją, kad šitą mergaitę tie šlykštynės mylėtų, o pačios Dori - ne?
- Ir man taip buvo, - pasakė. - Kol galiausiai per Kalėdų atostogas trečiame kurse, kai svečiavausi pas draugę, sužinojau, kad tie asilai manęs atsižadėjo, - dabar žvilgsnis jau tapo kupinas skausmo. - Atsirado mano biologinė motina, bet ir jai aš nerūpėjau. Teko gyventi vaikų namuose, žinai.
Dalį apie apleistą dvarą Mendel nusprendė praleisti. Šitai snarglei nereikia to žinoti. Kodėl Dori jai turėtų pasakoti savo išgyvenimus? Kodėl užsiminė apie mamą?
- O ką tu darysi? - paklausė. - Ateis diena, kai jie tave išmes kaip šiukšlę. Pamatysi. Jiems taip ir reikia, - primerkė akis. - Kad ir kiek vaikų jie vaikinsis, tikiuosi, kad visi bus burtininkai. Tegul kenčia. Čia jie nenormalūs, bjaurūs žiobarai. Ne mes.
Jausmai taip kaitaliojosi. Paskutinius žodžius ištarė tarsi jausdama bendrumą su Leticija.
- Kevinas yra visiška boba, - pridūrė. - Kvailas Rubėjos pastumdėlis. O aną su malonumu nudėčiau, - pagiežingai pasakė.

*

• II kursas
  • *
  • 178
« Atsakymas #77 Prieš 2 savaites »
Letė nežiūrėjo į Dori. Nenorėjo jos matyti. Jautėsi nekaip. Jei būtų vyresnė. Ne. Jei kvaili įstatymai leistų nepilnamečiams gyventi savarankiškai išvyktų į kitą šalį... Už kokius pinigus brangute? Niūriai užsidavė opus klausimas. Prakeikti pinigai. Kodėl negalėčiau dirbti? Labai norėjosi iškeliauti kur kitur ir pradėti gyvenimą iš naujo. Gal ir neblogai toji magija. Kai tik sukaks septyniolika ir ji bus pajėgi puikiai kerėti maus iš šitos šalies. Cha. Jei ne magija niekada nebūtum apie tai ir pagalvojus. Vėl nutraukė save.
- Tikrai liūdnas reikalas. - Bespalviu balsu atsakė į netikėtai išgirstą pasakojimą. - Tikrai liūdnas. - Pakartojo nepakeldama akių į Dori. Norėjo užrėkti, kad nevadintų tėvų asilais. Bet o kodėl ne velniai rautų? Kodėl gi nepavadinus jų šitaip?
- Šneki nesąmones. - Toliau abejingai kalbėjo. - Pati jauti kaip nusišneki? Kodėl kiti vaikai turi tai patirti? Geriausia būtų jei išvis jie nieko nesivaikintų. O ką aš darysiu tave turėtų jaudint mažiausiai. - Išvis ką ji galėjo atsakyt į tokį klausimą? Jei tėvai išmes. O tas kada gal nutiks. Kai jų negąsdins Aurio laiškas. Tada ji irgi keliaus į vaikų namus ir tiek. Paprasta čia matematika.
- Taip. Kevinas yra pastumdėlis. - Kam neigti faktus? - O kas tada? Kas pasikeistų? Ir toliau liktum išmesta iš namų. Taip kad nereikia. Na ar jau galiu eiti? Ar turi dar kokių klausimų? - Pati neįsivaizdavo kaip drįsta taip kalbėti ar elgtis. Ar ji visuomet buvo tokia? Gal dėl to mokykloje ir buvo vienišė? Ar ji visada spinduliavo tokią griežtą energetiką ir dėl to niekada neturėjo daug draugų? Tas pokytis, Hogvartsas atvėrė joje kažkokią nepažįstamą merginą. Nejau aš visada tokia buvau? Dar kartą paklausė savęs.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

• 1785
  • Lytis: Moteris
« Atsakymas #78 Prieš 1 savaitę »
- Pažiūrėk į mane, kvaiša! - sušuko Dori.
Ji ir vėl ėmė nervuotis. Ją erzino, jog ta mažvaikė į merginą net nepažvelgia kalbėdama su ja.
- Pažiūrėk, pasakiau! - rėkė.
O netrukus ir dar labiau susinervino.
- Man nerūpi kiti vaikai! - suspigo. - Nerūpi nei tu, nei dar kokie nors, jei tik jų bus! Aš tik noriu, kad jie kentėtų! Rubėja ir Kevinas! Jie! Suvoki tai ar ne?! Nes kai jie tave išmes, suvoksi!
Ji negalėjo patikėti, jog, regis, nėra taip, kad Leticija jų nekęstų. Logiškai mąstant, jie dar neatsisakė jos. Bet logiškai mąstyti dabar buvo sudėtinga. Kažkokia proto dalelytė priminė Leticiją minint Aurio laišką. Tai ko jis ėmėsi? Ar ir jis figūruoja čia? Ne, Dori tikrai nieko nedarys. Ji neklaus jo. Man nerūpi, tarė sau mintyse.
- Nekenčiu tavęs! - ir vėl šaukė. - Nekenčiu, tu kvaila mažvaike! Nekenčiu!
Dori pastūmė mergaitę. O tada nukreipė burtų lazdelę į ant žemės besimėtančią knygą ir kerais tiesiog supjaustė ją į skutelius.
- Diffindo! Diffindo! Diffindo!
Suprato, kad blogai elgiasi. Kad vėl daro nesąmones. Ką sakytų Alanas, jei sužinotų? Kuo Leticija kalta, jog tie asilai ją įsivaikino? Bet ji įžūli. Įžūli, bjauri mergiotė.
Mintys ir emocijos, šiek tiek sveiko proto, viskas galvoje ūžė ir pynėsi. Kad nepasielgtų dar labiau beprotiškai, Mendel tiesiog ėmė ir pokštelėjo oru iš šitos vietos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Dori Mendel »

*

• II kursas
  • *
  • 178
« Atsakymas #79 Prieš 1 savaitę »
Kodėl ji turėjo spoksoti į tą merginą? Bet jei jau taip reikia. Mergaitė pakėlė į ją akis kupinas pasipiktinimo.
- Ir ką? Dabar geriau? - Jausmai buvo abipusiai. Leticija irgi jos nekentė. Ir bijojo. Nors ir bandė sau pačiai įrodyti, kad ne. Bet kai knyga išlakstė skutais negalėjo neigti to fakto. Taigi, kai Dori dingo oru žiauriai palengvėjo. Bet ir apėmė graudumas. Išmes. Ar ją rimtai išmes? Staiga panoro pati išeiti. Kol taip nenutiko. Net nežinojo kur reiktų pasidėti. Bet būtų geriau. Ji prisėdo ant žemės ir apsipylė ašaromis. Pykčio, skausmo ir nežinios ašaromis. Būtų neblogai, jei atsivertų žemė ir mane pasiimtų. Pagalvojo po kurio laiko piktai braukdama ašaras nuo akių.
Dar kiek pasėdėjusi, kad nurimtų susirinko sveikus daiktus. Velniop tą Dori sugadintą vadovėlį. Paliko skutus ant žemės. Net dabar nežinojo kurios knygos neteko.
Leticija išlindo iš to užkampio ir nupėdino gatve link išėjimo. Buvo tikra, kad Kevinas jos nelaukė. Gal ir neblogai. Pareis namo per labai ilgą laiką. Tada pagalvojo, kad neturi pinigų metro bilietui. Taigi kaip parsibels namo nežinojo. Ir visgi rado jį laukiant. Taigi namo grįžti pavyko.