0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Burtininkas
 • *****
 • 765
 • Lytis: Moteris
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #15 Prieš mėnesį »
Dafydd labai norėjo susigūžti savyje. Tik dabar suprato, kad draugas nežino, kas atsitiko, nežino, kaip stipriai rugsėjo įvykiai pakeitė jo būseną. Vylėsi, kad išvengs klausimų, kur ir kodėl dingo iš akiračio ir beveik nutraukė bendravimą. Vaikinas neturėjo jėgų pasakoti, kas atsitiko.
Ko gero, tai buvo priežastis, kodėl nežinojo, ką atsakyti į tokį paprastą klausimą. Sakyti, kad taip, viskas gerai, buvo šiek tiek kvaila: vieninteliam žmogui, kurį būtų galėjęs pavadinti draugu, meluoti nesinorėjo. Bet ir pasakoti, kaip dabar jaučiasi, negalėjo. Taigi jis tik linktelėjo ir kažką neaiškiai sumurmėjo. Neįsivaizdavo, ar Elijah norės labai gilintis, tad kalbėti apie tai, kaip dažnai jis sužadėtinei ką nors nuperka, buvo gerokai paprasčiau.
- Per dažnai nebūna, - sumurmėjo Dafydd. Mielai būtų kasdien nešęs dovanas Mayrai, bet dabar situacija susiklostė taip, kad anksčiau ar vėliau jis paprasčiausiai nebeturės pinigų. Tik dabar suprato, kad netekęs darbo nebegali išlaikyti šeimos, tad pasitikėjimas savimi, ir taip nukritęs iki jūros lygio, smuko dar žemiau.
- Tas ir yra, kad nežinau, - liūdnai išspaudė raudonplaukis nežiūrėdamas draugui į akis. Ilgokai vargo, kol apsisprendė, kad nupirks suknelę, netgi pasirausė Mayros spintoje, kad bent kiek įsivaizduotų, kas jai galėtų patikti. Deja, niekas nepadėjo. Kaip ir nepadėjo Elijah klausimas, kiek Dafydd ketina tam išleisti pinigų. Žinoma, draugas negalėjo to žinoti, tačiau ši tema ilgainiui pasidarys vis skaudesnė. Ko jis vertas, jeigu nesugebės išlaikyti savo šeimos? Tik dabar faktas, kad jis gėdingai prarado darbą, nušvito kitomis spalvomis.
- Nežinau, - sugebėjo išspausti Dafydd. - Net neįsivaizduoju...
Žvelgė į sukneles, kurias pasiūlė Elijah, ir mąstė. Galiausiai nutarė, kad neįsivaizduoja Mayros, vilkinčios raudoną rūbą.
- Ką galvoji apie šitą? - neužtikrintai paklausė parodydamas į švelniai geltoną suknelę. Suprato, kad Elijah tikrai nežinos, kas patinka nepažįstamai merginai, tačiau juto, kad vienas tikrai nieko neišrinks.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 639
 • Lytis: Vyras
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #16 Prieš mėnesį »
  Elijah nė neabejojo, kad Dafydd jam melavo, gal jis ir nemoka skaityti kūno kalbos, tačiau lengvas paliksėjimas ir neaiškių žodžių sumurmėjimas reiškėsi tik tai, kad tikrai viskas nėra gerai. Bet gerbė draugo nenorą šnekėtis, todėl nevertė, nematė prasmės.
- Na, neversiu kalbėti, tačiau manimi gali pasitikėti, juk žinai, - vos matomai šyptelėjo ir linktelėjo tik patvirtindamas savo žodžius. Chris' as nebuvo plepus, tačiau išklausyti ir patarti gebėjo, gal net daug geriau nei pats buvo manąs.
- Na.. galbūt, bet kai mergina sako, jog per daug dėl jos išlaidauji, verta sustoti, turbūt, - gūžtelėjo pečiais, nenumanė kaip susilaikys nieko nenupirkdamas Lunai, tačiau privalo, nebent ras kažką, kas privers jį pakeisti šią nuostatą.
  Keistas raudonplaukio elgesys glumino vampyrą, nežinojo kaip galėtų padėtį draugui. Nors Chris' as gebėjo suteikti belekokią pagalbą, tačiau nenorėjo išsišokti ar netyčia, visiškai nenoroms jo pažeminti. Nes, ką jau ką, jis sugebėjo, tai pasirodyti tikru šunsnukiu besididžiuojančiu savimi, tačiau taip tikrai nebuvo. Galbūt dėl to jis ir nepritapo prie tų, prie kurių turėjo.
- Na, jei nežinai, bus sudėtingiau.. - Susimąstė, visa tai atrodė taip komplikuota. Antgamtikas nori padėti draugui, tačiau nesugeba, nežino kaip, nors viena idėja ilgą laiką sukosi galvoje, tačiau bijojo viską sumauti, nors pažvelgus iš kitos pusės tai tebūtų draugiškas gestas, bet kaip tai interpretuos šalia stovintis vaikinukas, nežinia.
- Ech.. - Tyliai atsiduso, - na jei neįsivaizduoji, gali pažiūrėti ten, - bakstelėjo pirštu į naujos kolekcijos sukneles, kurios patiktų, bet ką mėgstančioms merginoms. - Ne tik šiuolaikiška, prabrangu, bet ir nesakyk, patrauklu? - Kumštelėjo Dafydd į petį, kad šis bent kiek nusišypsotu.
- Mhh.. - Pakabino rankose laikomas sukneles ir grįžo ties ta, kuria domėjosi kiek žemesnis vyrutis. - Na.. medžiaga ne kokia, nemanai? - Pačiupinėjas apdarą, padarė akivaizdžią išvadą, - jai patinka geltona spalva? - Klausiamai pažvelgė į šalia stovinčią personą ir į rankas paiimė, šiek tiek skoningesnę geltoną suknelę. - O kaip ši?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Burtininkas
 • *****
 • 765
 • Lytis: Moteris
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #17 Prieš mėnesį »
- Ačiū, - sumurmėjo nuleidęs akis. Taip, jis žinojo, kad Elijah yra patikimas žmogus, tačiau kažkodėl vis tiek negalėjo kalbėti. Ko gero, buvo paprasčiausiai gėda. Et, jeigu draugas žinotų, kur Dafydd dar prieš metus gyveno, kažin ar elgtųsi taip draugiškai. Dabar atrodė, kad buvo įmanoma išmetimą iš Hogvartso pergyventi kažkaip tinkamiau, nebuvo būtina kristi į visišką dugną... Ir argi jis iš duobės išlipo ne Mayros dėka? Mergina jam davė viską, o jis nesugeba net išrinkti suknelės!
- Galbūt ji tiesiog pernelyg kukli? - pasiūlė mintį raudonplaukis. Susimąstė, kaip reaguos Mayra. Ar nepradės sakyti, kad nereikėjo? O jeigu pasakys, kaip tai paveiks jį? Bandydamas save raminti, kad mylimoji tik apsidžiaugs, Dafydd susitelkė ties tuo, ką kalbėjo Elijah. Pažvelgęs į sukneles, kurias parodė vyresnis vaikinas, raudonplaukis suprato, kad jis teisus: jos išties buvo tokios, kurios patiktų bet kam.
- Ne, geltona jai netiks, - staiga suprato buvęs auroras ir pasuko prie tų prabangiųjų suknelių. Spėjo, kad jų kaina bus pasibaisėtina, tačiau gimtadienis būna tik kartą metuose, vadinasi, reikia kažko ypatingo. Vos tik priėjo prie artimiausios šviesiai žalios suknelės, į galvą atėjo suvokimas: reikia galvoti ne tik apie tai, kas patiktų Mayrai. Reikia galvoti, kas patiktų jam pačiam. Žinojo, kad mylimoji mėgsta būti akylai stebima. Ką gi, tada reikia išrinkti ką nors, kas atrodys tiesiog nuostabiai. Tiesa, Dafydd visiškai nerūpėjo, ką būdavo apsirengusi jo mylimoji: ryte rydavo ją akimis net ir tada, kai ji apsivilkdavo jo paties megztinį. Deja, tai buvo labai jau sudėtinga.
- Šita gal nieko, - pratarė Dafydd pačiupinėdamas žaliąją suknelę. Deja, pamatęs kainą suprato, kad tiek išleisti neketino. Susiraukęs pradėjo mąstyti. Širdį vėl užgulė sunkumas. Nagi, kvaily, pradžiugink ją! griežtai pratarė sau vaikinas. Atsisuko į Elijah ir staiga pratarė:
- Mane išmetė iš darbo...
Nežinojo, kodėl tai pasakė, neįsivaizdavo, kaip draugas reaguos, bet suprato: kalbėtis reikia. Net jeigu Elijah dabar pradės šaipytis esą Dafydd negali išsirinkti suknelės, nes jos jam per brangios, jis prasitarė ne be reikalo. Jeigu Elijah taip ir reaguos, paaiškės, kad jis tiesiog nėra draugas.
- Atsiprašau, kad anksčiau nepasakiau, - pridūrė tyliai tarsi teisindamasis. Stovėjo nuleidęs akis kaip prasikaltęs vaikas ir nežinojo, ką sakyti ar daryti toliau. O suknelę išrinkti vis tiek reikėjo.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 639
 • Lytis: Vyras
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #18 Prieš mėnesį »
  Už ką Dafydd dėkojo - Elijah' us nesuprato, tačiau ir nesiruošė į tai gilintis. Jei jis nenori šnekėti, vadinasi prievartos nebus. Kai ateis laikas, jis pasakys pats.
- Kukli? - Perklausė raudonplaukį nenulaikydamas šypsenos. - Oj, vyruti, tu jos nepažįsti, šis žodis, tai merginai, svetimas. - Papurtė galvą, negalėjo nė pagalvoti, kad Luna Gardner galėtų tokia tapti - neįmanoma. Nebent pasaulis apvirstu aukštyn kojom, bet ir tai tik fantazija, kuri, rodosi jau ėmė peržengti ribas. Tad sugrįžęs iš savųjų sapalionių susitelkė ties suknelėmis.
- Tu sakai, tu žinai, - padrąsino vyruką, galbūt, žodis "žinai" leis jam patikėti, jog jis ją pažįsta daug geriau nei įsivaizduoja. Juk tikrai.. Kaip galima nepažinoti žmonos, nežinoti jos pomėgių, mėgstamų drabužių, spalvų. Galbūt tik keista baimė suklysti stabdė Dafydd..?
  Draugui pasukus link prabangesnių suknelių, rudaplaukis suprato nesuklydęs, kada jas parodė. Nors iš pradžių dvejojo dėl jų kainos prieinamumo, tačiau žinojo, kad jei reikės - išties draugui pagalbos ranką, juk jis tuose piniguose maudėsi, kodėl turėtų jų gailėti tam, kuris jam svarbus?
- Šita? - Pačiupinėjas apdarą, akimirksniu nusprendė, kad ji - tobula, tačiau iš raudonplaukio veido išraiškos suprato, kad jis nėra tikras ar gali tiek sau leisti. - Ji nuostabi, - neužtikrintai pridurė ir nusekė akimis kiek tolėliau kabėjusį džemperį, jis puikiai žinojo ką sužadėtinė mėgsta, todėl nesuabejo, kad vėliau eidamas pro šalį jį prigriebs.
  Antgamtikas ilgai nebespoksojęs į megztinį grįžo ties žalsva suknele, bet jį išblaškė netikėtas vyruko atvirumas, šią sekundę Chris' as pasimetė, nežinojo kaip jį paguosti, taip - suteikti finansinę paramą galėjo, bet ar tai padės šalia stovinčiam kiek žemesniam vaikinukui, vargu.
- Ech.. Užjaučiu, - kilstelėjęs žalsvai meslvas akis pratarė, - bet nenusimink, juk nesi kvailas, manau, be darbo ilgai nebūsi, - pridūrė, stengdamasis paskatinti nusiminusią personą, tačiau šito jis negebėjo.
  Stovėjo lyg tie parduotuvių manikenai, bet nieko nesumąstė, tik suvokė, kad esą suklydęs parodęs jam tas gundančias sukneles, nors kita vertus, dabar jis turi progą įrodyti, kokia svarbi jam ši draugystė.
- Klausyk, kaip tau ši žalia suknelė, patinka? - Kilstelėjo lupų kampučius auksčiau, nenorėjo prie nuliūdusio Dafydd pats toksai būti. - Nežinau kaip tinkamai tai pasakyti, nemoku, bet tikiuosi suprasi teisingai. Jei nesijauti saugus dėl savo biudžeto galiu padėti, tu tik nesidrovėk ir sakyk. Net ir šį apdarą aš galiu nupirkti, tai būtų mano dovana tau.. - Draugiškai linktelėjo, pateikdamas malonų pasiūlymą, tačiau visiškai nenumanė, kaip tai interpretuos raudonplaukis, mat Dawson' as įžeisti ar pažeminti neplanavo.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • Burtininkas
 • *****
 • 765
 • Lytis: Moteris
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #19 Prieš mėnesį »
Dafydd nesuprato, ar Elijah šaiposi iš tokio nesėkmingo spėjimo apie jo sužadėtinę, ar ne, tačiau tik dar labiau susigūžė. Nutarė, kad reikėjo patylėti, tačiau jau buvo per vėlu. Žinoma, jis negalėjo žinoti, kokia yra draugo mergina, kurios pačiam neteko matyti, tačiau ta šypsena kažkodėl paveikė neigiamai. Raudonplaukis nuleido akis ir, atrodė, daugiau niekada jų nepakels.
Žinau? Ar tikrai žinau? liūdnai paklausė savęs Dafydd. Nepaisant to, kad jis su Mayra kartu buvo jau metus laiko, vis tiek atrodė, kad jos beveik nepažįsta. Galbūt jiems reikėtų daugiau kalbėtis?
Apžiūrinėdamas žaliąją suknelę Dafydd laukė kokios nors draugo reakcijos ar įvertinimo. Neužtikrintas tonas tarsi parodė, kad sutrikimas pamačius kainą buvo pastebėtas. Tai privertė velsietį jaustis dar nejaukiau.
- Nesu kvailas? - perklausė vaikinas netikėdamas savo ausimis. Tik tada suprato, kad draugas nieko nežino. Ne tik apie kanalizaciją - jis nežino ir to, kad Dafydd (buvęs aurorų štabo viršininkas, matote!) nėra baigęs Hogvartso. Ši mintis privertė raudonplaukį susimąstyti: ar jie tikrai gali būti draugai, kai nieko vienas apie kitą nežino?
- Graži, - neužtikrintai tarstelėjo Dafydd. - Tik... Galbūt yra tokia pati, tik mėlyna?
Pradėjęs raustis po sukneles raudonplaukis išgirdo draugo pasiūlymą. Kaip tik pastebėjo mėlyną medžiagą, tad jau tiesė ranką, tačiau sustingo. Negalėjo patikėti, kad tai, ką pasakė Elijah, gali būti tiesa. Dafydd buvo tikras, kad vyresnis vaikinas nenori nei pasityčioti, nei pažeminti. Nesuprato, kodėl, bet buvo įsitikinęs: pasiūlymas yra visiškai nuoširdus. Ir vis dėlto negalėjo jo priimti. Tai buvo gimtadienio dovana. Jeigu Dafydd nesugebės pasirūpinti net tuo, tikrai nėra vertas turėti mylimą žmoną.
- Ačiū... - pratarė Dafydd. - Bet... Viskas gerai.
Galiausiai raudonplaukis ištraukė švelniai mėlynos spalvos suknelę. Iškėlė priešais save.
- Ką manai? - atsisuko į Elijah, nors pats suprato: tai ir yra ta suknelė. Ji nuostabiai su ja atrodys nusprendė vaikinas nejučia pagalvodamas, kad be suknelės mylimoji atrodys dar nuostabiau. Stengdamasis suvaldyti mintis Dafydd vėl pažvelgė į draugą.
- Imu.
Tai, ko gero, buvo tvirčiausiai vaikino ištartas žodis tą dieną. Ir ne veltui: jis buvo tikras, kad Mayrai dovana patiks.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

 • Burtininkas
 • *****
 • 639
 • Lytis: Vyras
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #20 Prieš mėnesį »
- Na, nesi.. - Tyliai burbtelėjo po nosimi, užtikrintumas išnyko. Dar prieš keletą minučių Elijah' aus ištartas teiginys buvęs toks nuoširdus, dabar tapo bereikšmiu. Mat, raudonplaukiui taip nustebus - Dawson' as suabejojo jo istorija. Nors, kita vertus, ar jis ją žinojo? Na, gal tik dalį dabarties apie jo šeimyninį gyvenimą. O į praeitį jiedu niekad nesigilino, nors antgamtikas ir nenorėtu, mat pas šį, ji nebuvo "švari".
  Chris' as stovėjo tylėdamas ir spoksodamas į draugą, jei šį dar galima taip vadinti. Juk iš tiesų, vampyras paslaptyje laiko vieną iš svarbiausių faktų apie save, tad nieko keisto jei ir šis keistuolis kažką nutyli, juk visko apie visus nesužinosi.
- Tai paieškok, - paskatino kiek žemesnį vaikiną susirasti mėlyną suknelę, o tuo tarpu jis dairėsi ieškodamos kažko, kas patiktų jam, tačiau niekas nekrito į akį. Nieko keisto, mat paskutiniu metu jis ne tik kad per daug išsiblaškęs, bet ir visiškai nepailsėjęs, nes visą laiką stengiasi išlikti budrus dėl keistos baimės, kuri jį nuolat persekioja. 
- Nesidrovėk, - padrąsindamas šyptelėjo, - jei tik reikės pagalbos tau ar dvynukams kreipkis, visada padėsiu. - Užbaigė mintį ir žalsvai melsvomis akimis nusekė vaikino veiksmus. Ištraukta mėlyna suknelė nebuvo iš tų, kurias griebtų Dawson' as, tačiau pamatęs Dafydd užtikrintą žvilgsnį linktelėjo pritardamas. Juk svetimas vyras, negali numatyti, kas patiks kito žmonai.
- Puiki! - Kilstelėjo lupų kampučius kiek auksčiau ir džiaugėsi, kada galiausiai jiedu išrinko dovaną raudonplaukio mylimajai.
- Imk, o aš nulėksiu džemperio, - šmestelėjo trumpą žvilgsnį į vyrutį ir pradingo drabužių kruvoje. Pasirinkimas šioje parduotuvėje visada buvo platus, tad nieko keisto, kad pasimesdavai apdaruose.
  Nužingsniavęs link reikiamo skyriaus, ėmė atidžiai apžiūrinėti kabantį megztinį ir tik įsitikinęs, jog jo kokybė prilygsta kainai - jį pagriebė. Žinoma ne sau, o sužadėtinei. Mat šioji juos mėgo, ar bent jau dažnai devėdavo būdama namuose. Tad sutvarkęs šį reikalą, apsigręžė ir grįžo atgal, kur lūkuriavo Dafydd.
- Tau tikrai šiandien viskas gerai? - Stovėdamas eilėje pažvelgė į draugužį. Šio elgesys Chris' ui pasirodė esą neatpažįstamas. O gal toks ir buvo?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 229
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #21 Prieš 2 savaites »
Pavasario atostogos. Per šias atostogas mergaitė beveik nieko prasmingo neveikė, tik vaikštinėjo skersinio skersgatvio gatvėmis ir ieškojo drabužių parduotuvės, į kurią ji ruošėsi tikrai eiti. Drabužių didelės parduotuvės tikrai nebuvo sunku rasti. Užėjusi Christina, ieškojo kur galėtų nusipirkti gražią, ilgą suknelę į tetos vestuves, kurios vyks pas karalių pilyje. Vaikštinėdama parduotuve, mergaitė aptiko baisiai gražų šalikėlį, už jį leisti savo galeonų, ji tikrai nesiruošė, tad greitai susuko jį ir įsidėjo į kuprinę. Vargu ar kas nors tai pamatė, nes dauguma burtininkų žiūrinėjo drabužius, o ne į mergaitę kuri nebuvo niekuo ypatinga, neskaitant to, jog ji karaliaus dukra. Ieškodama suknelės, grifų gūžtos pirmakursė šiek tiek atsegė kuprinę ir išsitraukė savo geriausią draugę- Mailą. Fenekas buvo tylus, tad jį galėdavai vos pamatyti ar išgirsti. Gyvūnėlis ėjo paskui tamsiaplaukę ir padėjo kažkiek paieškoti suknelės. Nu kodėl čia visos tokios, tokios.. keistos, man reikia normalios spindinančios suknelės aš juk princesė, turiu būti gražiai apsirengusi, o ne kaip kokia drakula. Praėjo dvidešimt minučių, o ji vis dar neišsirinko suknelės. Iš tiesų rasti gerą drabužį mergaitei visad būdavo sunku. Su vienu ji atrodydavo kaip kaliausė su kitu kaip pingvinas, o dar su kitu kaip drakula. Bet viena suknelė pasirodė visai graži, auksinės spalvos, ilgoka ir gražia apykakle.
- Ech.. tai kiek nori už suknę?- Paklausė kažkiek nemandagiai pardavėjos, Chris.
Jei bus brangi tai tikrai pirksiu, jei kokie tik septyni galeonai iškart matysiu, jog padėvėta kažkokia suknelė.
If you trusted angels, you will not have to fear the devils

*

Neprisijungęs Benita Black

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • You are wizard!
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #22 Prieš 1 savaitę »
Per šias atostogas, kai orai šiltėja, o mokslo metai traukia į pabaigą, Benita nusprendė pasivaikščioti po Skersinį skersgatvį ir paieškoti padorios rūbų parduotuvės. Vis dėlto ji jau spėjo išaugti visus savo drabužius, o ir į tetos gimtadienį nėra kuo atsirengti... Aišku jeigu ją pasiims. Vakar Black aprėkė savo mama ir išeidama užtrenkė duris, todėl dabar prarado galimybę atsilankyti pas savo mėgstamiausią tetą.
Vaikščiodama Skersiniame skersgatvyje Benita pastebėjo parduotuvę "Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai" ir į ją užėjo. Žmonių buvo ganėtinai daug, bet tai Benitai visai netrukdė praeiti pro lentynas ir paieškoti ko nors gražesnio. Ji čia užėjo pasipirkti kelių suknelių ateinančiai vasarai, bet labai galeonų netaupė ir leido sau rinktis ką nori. Po truputi eidama ir žiūrinėdama drabužius mergaitė pamatė bendrakursę Christiną. Jos niekada nebuvo draugės, netgi nesisveikindavo, bet vis dėlto Benita sutikti jos čia visai nenorėjo. Manau dabar būtų gera proga susibendrauti, gal ir geriau pažinti vienai kitą. Grifiukei Christina visada atrodė draugiška, bet Benita norėjo palaukti geresnės progos ją užkalbinti. Ji per daug negalvojusi nuėjo prie mergaitės ir tiesiog ją užkalbino:
- Sveika.
"Be happy because it is the only way to live wonderful life"

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 229
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #23 Prieš 1 savaitę »
Žiūrinėdama toliau drabužius, išgirdo kažkokį mergaitišką balsą.
- Nu labas, am... ką tu čia darai? Matau esi iš grifų gūžtos.. aš taip pat, noriu tik pasakyti, kad man reikia suknelės į vestuves, kurios vyks pilyje, išrink man suknelę ir nupirk, vis dėl to aš esu karaliaus dukra ir tu.. tu privalai man paklusti, beje išrink man gražią, o ne ten kokią juodą.
Ilgokai pakalbėjusi Christina, nuėjo prie feneko ir paglostė jos gražias, minkštas kiek šaltokas ausytes. Mergaitė vis dar vaikščiojo po parduotuvę ir ieškojo ką dar galėtų nusičiupti ir įsidėti į kuprinę. Granger atrado gražias, pūkuotas, per daug damutiškas pirštinaites. Už jas mokėti taip pat nesiruošė, tad įsidėjo į kuprinę ir užsegė, kad niekas nepamatytų.
- Nu tai išrinkai man suknelę? Patikėk, jei išrinksi ir nupirksi, galėsi nuvažiuoti kartu su manimi į vestuves. - Tarė įtikimai princesė.
Fenekas stebėjo abi mergaites ir laukė kol Christina galės ir vėl Mailą paglostyti. Ji tokia keista.. bet aš jai net nesakiau, jog mano motina tuoj atvažiuos čia vėl aplankyti manęs ir nusipirkti sau taip pat suknelės, nors tai keista, nes mano mama juk moka megzti... gal, gal jai nepatinka, jog aš čia..
- Ee.. yra toks dalykas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Christina Granger »
If you trusted angels, you will not have to fear the devils

*

Neprisijungęs Benita Black

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • You are wizard!
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #24 Prieš 1 savaitę »
Benita tik spoksojo į Christiną su viena už kitą kvailesnėmis mintimis. Viena iš jų buvo tiesiog nepirkti, o kita...
Ji negalvodama iš savo mažos kuprinytės išsitraukė juodą šiukšlių maišą, kurį mama jai įdėjo susidėti visom "šmutkėm" iš parduotuvių, taip pat ištraukė dirželį iš šalia buvusios suknelės ir visą šitą katasrofą įteikė tiesiai mergaitei į rankas:
- Va radau tau suknelę. Tikiuosi dydis tiks!
Black veidas buvo rimtas, bet viduje ji "mirė" iš juoko. Laukiu, nesulaukiu pamatyt jos reakcijos, vis dėlto ji yra princesė. Prisiminusi, kad Christina norėjo aptarti dar kažką, Benita tik pagalvojo, kad nelabai yra reikalo daugiau su ja bendrauti ir nuėjo toliau. Eidama pro visas lentynas ir kabyklas grifiukė rado kelias sukneles kurias visai norėtu pasimatuoti, tad jas pasiėmė ir nuėjo toliau ieškoti drabužių. Gal po dvidešimt minučių matydama mergaitę, dabar tapusia prieše, Benita nusprendė prieiti prie jos, visgi gal ji nori atsiprašyti. Greitai nueidama ir nustumdamas visus kelyje, Black pasivijo Christina ir visai neklusniu tonu tarė:
- Na, tai koks tas reikalas kurį norėjai aptarti???
"Be happy because it is the only way to live wonderful life"

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 229
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #25 Prieš 1 savaitę »
Š.. šiukšlių maišas!? Christina stovėjo be žado ir stumtelėjo mergaitę.
- T.. tu taip mane pažeminai? A.. aš neturiu ką pasakyti! Susikišk tu tą savo maišą kur nori!- Riktelėjo princesė.
Mergaitė uždėjo šiukšlių maišą jai ant galvos ir šyptelėjo. Jei jau ji taip mane pažemino.. tai aš jai atkeršysiu.. Sugalvojusi Granger visai gerą planą prakalbo:
- Am, viskas gerai, reikalas jau dingo, o šiaip tai, kuo tu vardu? Žinai, aš pamaniau, jog galėtume nueiti pasimatuoti kelių suknelių, juk yra čia kur nors kabinos, tiesa?
Christina nusitempė grifę prie kažkokių kabinų ir davė jai kelias sukneles pasimatuoti.
- Žodžiu, ši tau turėtų labai tikti!- Šūktelėjo karaliaus dukra.
Suknelė buvo gana ilgoka, mėlyna ir visa spindėjo. Grifų gūžtos antrakursė ir pati nubėgo pasimatuoti gražaus grifų gūžtos megztinio.
- Nu jau ne, čia ne mano stilius, išvis kodėl aš suknelės nesimatuoju?- Paklausė savęs mergaitė.
Kai padavė grifei sukneles, rado dar vieną, gana baisią ir visiškai išėjusią iš mados. Nu nebūčiau aš jei tos baisios suknelės neduočiau jai.
- Tu neįsivaizduoji kokią aš dar gerą radau, imk, ji nuostabi, labai tiks prie tavo šviesių plaukų.
Tegul matuojasi, greit sužinos kas bus... Pro langą matėsi atpažįstamas veidas, mamos veidas. Tikriausiai ji atėjo pasiimti jaunosios Granger į vestuves, kurios vyks pilyje, nors Christina net nebuvo išsirinkusi suknelės. Šventas Jeronimai..

If you trusted angels, you will not have to fear the devils

*

Neprisijungęs Benita Black

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • You are wizard!
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #26 Prieš 1 savaitę »
Benita leido būti tempiama mergaitės, ne todėl, kad jai pasidavė, bet tik todėl, nes ji norėjo pamatyti kur visa šita situacija nusirutulios. Ji vis dar stypsojo su maišu ant galvos persirengimo kabinoje, bet nieko nelaukusi jį greitai nusiėmė. Kai Christina pradėjo būti draugiška su grifiuke, ji iš karto pamatė, kad kažkas čia ne taip. Nei vienos Granger atneštos suknelės Black net nepalietė, ji žinojo, kad už tai gali patekti į bėdą. Na o paskutinioji... Benita tikrai nežadėjo pasikliauti baisiu priešės drabužių skoniu.
- Ačiū, šita netinkamos išmieros, - pirmakursė sumelavo ir padavė anksčiau mergaitės įteiktą suknelę atgal.
- Ajjj... Ir aš Benita Black jeigu ką, o tu kaip žinau būsi Christina Granger, tiesa? - stengėsi pasirodyti draugiška, bet tuo pat metu mielai jai būtų trenkusi...
Black galėjo įžiūrėti, kad Christina kažką stebi pro langą ir tai jai davė gera progą greitai prasmukti iš kabinos be Granger pastebėjimo. Reikia greičiau lėkti, kol ji nepastebėjo Benita greitai prasmuko pro jaunąją princesę ir nubėgo pasislėpti už artimiausios drabužių kabyklos. Ant pirmosios kurią ji pastebėjo buvo sukabintos suknelės. Greitai smukusi už jos ir laukdama kol Christina išeis, pirmakursė rado nuostabaus grožio, paprastą, tokią kaip ji ir norėjo vasarinę suknelę. Ji buvo raudona, maždaug iki kelių ir visa spindėjo iš grožio.
"Be happy because it is the only way to live wonderful life"

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 229
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #27 Prieš 1 savaitę »
Žvilgtelėjusi grifų gūžtos antrakursė į langą vis dar matė savo mamą kuri ėjo link parduotuvės, bet išgirdo ir mergaitės atsakymą kuris nelabai karaliaus dukrai patiko.
- Netinkamos išmieros? Brangute, čia antrakursių išmiera, neįsivaizduoju kaip gali netilpti, nu, bet ne esmė ir taip aš esu Christina, bet vadink mane princese. - Griežtai tarė Granger.
Mergaitė vis dar žiūrėjo pro langą ir stebėjo kur tas pažįstamas veidas eina. Achh, reikia kuo skubiau pranešti Benitai... Ji atsisukusi pamatė, jog nieko nebėra.
- Nu Benita! Kur tu ten pasislėpei? Nemėgstu aš slėpynių.
Christina pradėjo visur ieškoti kol galiausiai per kokias dešimt minučių ją surado.
- Nu ir ką tu čia darai? Šventas Jeronimai, ko tu stebi tą suknelę, netiks ji tau, mano motina atvaro čia, pasiimti manęs į tas vestuves į kurias aš nenoriu vykti, net suknelės neišsirinkus, einame pasislėpti už va šitos didelės storuliukams skirtos suknelės, nepamatys mūsų tikrai.
Mokinė greitai pasislėpė tikėdamasi, jog Benita pasislėpus kur nors šalia. Pro duris jau matėsi kaip mama žengia žingsnį ir dar kažko ieško. Ne, nieko gero čia nebus... Veronicos pusseserė beviltiškai atsistojo ir nusitempė vėl Benitą kartu. Motina pamačiusi dukrą tik nusišypsojo ir pradėjo ilgai kalbėti.
- Nu labas mergaites, Christina tu juk pati man sakei pasiimti tave į vestuves, kurios vyks muziejuje ir kur tavo suknelė? Gal sumaišei klasikines kelnes su suknele? O kuo tu zuikeli vardu? Jeigu nori, Christina, išsirinkite sukneles ir gali vežtis kartu ir draugę, beje mergaites, ten bus vynelio. - Nusijuokdama sakė Dorotėja.
Vynelio? Tikrai ta motina nukvako, o gal ir gera mintis. Ach, kaip pasiilgau savo naujos mamos, kaip norėčiau jai išsikalbėti, bet ji užsiėmus, ji juk profesorė... Grifiukė šyptelėjo Benitai ir tik tylėjo.
- O Jėzau, kaip pasiilgau aš to magiško pasaulio, taip senai buvau burtininkė , o tėvelis išvis juokiasi kai pasakau kažką su burtais. - Vėl tarė kvaila motina.
Ir ką man dabar daryti... Christina vėl tylėdama pasiėmė feneką į rankas ir paglostė jos švelnias ausytes. Nėra geresnio gyvūno už fenekus. Reikėjo tik galvoti ką atsakyti motinai.
- Nu nežinau, nežinau, o tai kur tos vestuvės vyks ir galėtum gal priminti kieno jos bus?
- Marijos ir Eriko, vestuvės karalystėje bus, tikroje karalystėje, nu ta prasme ne pačioje pilyje, o muziejuje karališkame  viename, todėl sakau visai arti čia, sėskit į limuziną ir važiuojam, tik pirmiau pasiimkite sukneles, nes ten bus griežtas aprangos kodas, tas muziejus žinokite net gražesnis už pilį. - Atsakė jai mama.
Kokiame dar muziejuje? Tai jau koks ten turėtų būti didelis muziejus, jog vyktų vestuvės?
If you trusted angels, you will not have to fear the devils

*

Neprisijungęs Benita Black

 • I kursas
 • *
 • 10
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
 • You are wizard!
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #28 Prieš 4 dienas »
- Aha, būtinai, bjauriausioji jūsų didenybe princese Christina. Iš kur ištraukei, kad ji man per maža? Jeigu taip nori žinoti, aš esu pirmakursė ir ši suknelė man per didelė, - Benitai galvoja buvo tik vienas, Christiną reikia įžeisti, juk nuotykių niekada nebus per daug.
 Žiūrinėdama dailią suknelę Black išgirdo pažystamą balsą. O ne... Tik ir vėl ne ji.... Net nepastebėjusi kaip ji atsidūrė prie karalienės, gražiai nusilenkė ir prisistatė:
- Aš esu Benita Black jūsų šviesybe, mielai sutikčiau keliauti kartu, jei tik mane pasiimtumėte.
Pirmakursė stovėjo su šypsenėle veide ir toliau klausėsi karalienės. Palauk, čia tikrai kažkas ne taip. Ar Christina stengiasi būti draugiška su manimi? Mergaitė lėtai pasisuko į Granger.
- Ko tu iš manęs nori? Žinau, kad tikrai nenori susidraugauti su manim, - tyliai sušnibždėjo melynakė princesei.
Mergaitė dar niekada nebuvo apsilankiusi vestuvėse, ji negalėjo įsivaizduoti kaip ten viskas vyksta. Šviesiaplaukė visada svajojo sudalyvauti tokioje šventėje, bet tikriausiai pirmą kartą galės ten pabūti tik per savo brolio Regulo vestuves. Ji galėjo tik įsivaizduoti kaip Christina ten jau buvo pilną kartų, kad jai tokia šventė net nesukelia jokio malonumo, todėl ji ir nelabai nori ten vykti. Benita atsisuko į tamsiaplaukę ir bandė stebėti jos reakcija. Gerai ji išsišiepusi...
- Tai gal einam pasirinkti suknelių? - Black uždavė klausimą mergaitei, - Mes neturime daug laiko, man nemalonu, kad karalienė turi mūsų laukti...
Nu jo, nemanau, kad Christinai labai tai rūpi, ji nesugeba gerbti žmonių...
"Be happy because it is the only way to live wonderful life"

*

Neprisijungęs Christina Granger

 • II kursas
 • *
 • 229
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • Aš bijau knisiaus. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Madam Malkin drabužiai kiekvienai progai
« Atsakymas #29 Prieš 4 dienas »
Ach.. aš negražiai su ja elgiuosi..
- K.. ką? Tu klysti, aš noriu su tavimi draugauti, ir atleisk man už tą visą nepagarbą, tačiau kartais būnu tikra savanaudė.. - Keistokai atsiprašė grifų gūžtos antrakursė.
Christina išgirdo, jog mergaitė kažko jos paklausė, tačiau net nesiklausė ko, o tik greitai nusitempė ją iki suknelių ir žiūrinėjo kokią galėtų užsidėti.
- Benitaaa, ieškom, perkam, mes į vestuvess pavėluosimm!
Mergaičiukė išsitraukė gražią, spindinančią auksu suknelę ir net nepasimatavusi nusipirko, taip pat nupirko ir draugei tik tai, kad jai nupirko mėlyną primenančią jūrą.
- Net neklausk iš kur turiu pinigų.
Christina greitai viską apipirkusi vėl nusitempė Benitą prie motinos ir tarė:
- Mes jau pasiruošusios, ar jau galime važiuoti į tas kažkokias vestuves?
- Puiku, sėskite į limuziną ir važiuojame į muziejų, tik.. tik nepamirškite, kad ten turėsite elgtis gražiai. - Atsakė nemėgstamoji mama.
Mhm, elgsimės gražiai..
If you trusted angels, you will not have to fear the devils