0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Amira Martin

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos specialistė
  • ****
  • 311
  • Lytis: Moteris
  • Prekeivių atstovė
Ats: Baras „Alchemikas“
« Atsakymas #75 Prieš 5 mėnesius »
  Ir kas ją traukė už liežuvio pasisakyt apie aristokratiją? Nekentė savo kilmės visa širdimi. Stiklinė su viskiu buvo tuščia, tačiau neilgai. Amira sau įsipylė dar. Atrodo, kad abi moterys viena kitą sudomino. Tai juk buvo gera pradžia, ar ne? Sunku apsakyt, mat tiek žmonės tiek antgamtinės būtybės kaip Eliadė yra sudėtingi.
  Buvo nejauku ir paklausus kuo baltaplaukė dirba. Jeigu atgal bus užduotas toks pats klausimas ką atsakytų pati juodaplaukė? „Ai, aš esu juodosios magijos specialistė.“ Tai skambėjo taip surežisuotai ir netikrai. Moteris suprato turinti kažką keisti savo gyvenime. Ji buvo nebloga kvidičininke, tačiau negalėtų taip dažnai palikti dukros keliaudama po turnyrus. Hilere praktikantė? Brr tikrai negrįžtų prie tokios patirties. Žurnalistė? Tai buvo jos blogiausias pasirinkimas, net blogesnis už hilerio kelią. Dabartinę profesiją turėjo gan ilgai. Tačiau ir joje jautėsi kaip žuvis apelsinų sultyse. Gal reikėjo tapti kokia nors apsigynimo nuo juodosios magijos specialiste?
  Išgirdus Liucijos žodžius apie tai, kad Amira yra savo pačios išganytoja, privertė vampyrę susimąstyt. - Sunku tuo patikėti. Kad ir kaip nori, išganyti savęs negali, - šiek tiek apgirtusiai skambėjo pasti Eliadė. Senokai ji leisdavo sau taip atsipalaiduoti. Liucija šiek tiek priminę Mayrą. Supratinga, neieškanti žodžio kišenėje, o svarbiausia neatstumianti moters dėl jos aiškiai matomos antgamtinės esybės.
  - Pasakysiu taip, įgimta aristokratija yra tikras šūdas. Kai esi moteris, tave lengvai sulygina su žemėmis ir taip toliau, nes laiko tave verta tik pagimdyti palikuonis. Lyg į viduramžius esam grįžę, - nusišypsojo. Pirmąkart jai tema apie aristokratiją buvo juokinga. Ir išties, nebūtų jos jaunėlis brolis Feliksas prasidanginęs kažkur, vargu ar Amiros saugykloje gulėtų tie paveldėti pinigai, o kažkur Rumunijoj dulkėtų rūmai (o gal ji juos jau pardavė, negalėjo prisimint).
  Politikė. Vampyrei buvo sunku suvokti, kad jos sugėrovė yra pati magijos ministrė. O tai tau, ne kasdien juk sutiksi tokį žmogų ir dar tokioje vietoje. - Anekdotas. Juodąja magija užsiimanti vampyrė ir magijos ministrė susitiko bare, - nusijuokė moteris. Mintis, kad už tokį prisipažinimą gali patekti į Azkabaną Amiros kol kas nejaudino, nes jai irgi pilnai atsirišo liežuvis. Raudonos akys nužvelgė Liuciją dar kartą. Dabar jau ji prisiminė, priešais tikrai sėdėjo magijos ministrė. Liucija Andrersson, savo pačios persona.