0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 438
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #15 Prieš 2 metus »
Bretas buvo siaubingai ištroškęs. Pusę dienos klaidžiojęs po Londoną vakarykštės gražuolės taip ir nerado. Kadangi buvo karšta, pajuto, kad jam siaubingai reikia praryti bent kelis lašus vandens. Kišenėse švilpaujantys vėjai neleido užeiti į parduotuvę ir nusipirkti, tad teko ieškoti kokios nors nemokamo tualeto, kuris pasižymėtų veikiančia kriaukle. Deja, pirmi du kriauklių iš viso neturėjo, tad beviltiškos paieškos tęsėsi ir toliau. Vyrukas nutarė, kad ieškoti panelės yra daug smagiau nei kriauklės, iš kurios tekėtų vanduo, tačiau dabar neturėjo iš ko rinktis. Atrodė, kad jeigu artimiausiu metu neatsigers, tiesiog nusigaluos.
Galiausiai įsigavęs į kažkokią stotį vos susilaikė nesumušęs mergaitės, godžiai tuštinančios Coca-cola buteliuko. Vis dėlto ji buvo ne viena, tad reikėjo kuo skubiau ieškoti tualeto ir melstis, kad ten ras bent vieną kriauklę.
Laimei, pasisekė. Atsukęs vandenį ilgokai godžiai gėrė vandenį ir pasijuto visai kitu žmogumi. Pagaliau nutaręs, kad tam kartui užteks, pradėjo raustis kišenėse. Deja, ten buteliuko nebuvo, tad vyrukas neturėjo galimybės apsirūpinti atsargomis.
Dabar reikėjo nuspręsti, ką daryti toliau. Bretas nežinojo, ar verta ieškoti tos pačios panelės, kai galima nesunkiai nusikabinti bet kurią kitą. Stotyse paprastai būdavo nemažai žmonių, tad, ko gero, geriau išties daugiau nevargti. Neabejojo netrukus pamatysiąs kokią gražuolę, kurią bus galima nusivesti į romantiškesnę vietą ir itin smagiai praleisti laiką.
Priėmęs šį sprendimą vyrukas apsižvalgė savimi pasitikinčiu žvilgsniu. Ilgokai spoksojo į veidrodį, kol nutarė, kad šiandien atrodo ypatingai žaviai. Apdovanojo save patį "žaviąja" šypsena ir išslinko į bendrą patalpą. Gretimos durys vedė į moterų tualetą, tad Bretas vylėsi netrukus pamatysiantis iš ten išeinančią kokią dėmesio vertą gražuolę.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #16 Prieš 2 metus »
Zoey klaidžiojo Kings Kroso stotimi. Ji buvo vos neseniai grįžusi iš kelionės į Prancūziją. Pasirodė, kad ten buvo likę keletas jos daiktų, tad iš prieglaudos teko juos atsiimti. Ir ponai prieglaudos vadovai daiktų negalėjo atsiųsti, tad merginai teko važiuoti jų pasiimti pačiai. Pasibaisėtina, tačiau globėjas ją išleido vieną, mat pats buvo per daug užsiėmęs su savo vaikinu, kuris dar ir Hogvartse dėstė. Baisu. Tačiau Richter vis tik važiavo viena. Juk ji buvo pakankamai suaugusi, kad galėtų tai padaryti.
Vos tik išlipusi iš traukino, spalvotų plaukų savininkė po visą stotį ieškojo tualeto. Būtent dėl to ji klaidžiojo. Galiausiai Zoey pasiekė savo tikslą, tad buvo labai patenkinta. Pasinaudojusi tualetu ir atlikusi visus reikalus jautėsi kiek geriau. Po visko mergina žinoma nusiplovė rankas ir pasitvarkė savo išsitaršusius plaukus. Jie buvo išsitaršę todėl, kad švilpė kelionės metu buvo užsnūdusi nelabai tvarkingoje pozicijoje.
Aukštaūgė paliko moterų tualetą ir išėjo į bendrąją patalpą. Čia pamatė kažkokį labai jau įtartinai atrodantį vaikiną, o gal labiau vyrą. Jo drabužiai buvo kiek apšiurę, nesvarbu, kad pats jo veidas gal ir turėjo šiek tiek žavesio. Supratusi, kad į jį žiūri per ilgai Zoey nusipurtė ir pajudė durų link.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 438
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #17 Prieš 2 metus »
Kažkodėl nuotaika pasitaisė. Galbūt taip buvo dėl to, kad pagaliau pavyko atsigerti, ir Breto nebekamavo siaubingas troškulys. O gal dėl to, kad jis neabejojo visai netrukus sulauksiąs kokios gražuolės, išeinančios iš moterų tualeto. Vienaip ar kitaip, geidžiamiausias Britanijos bomžas jautėsi puikiai, tad dabar stovėjo atsišliejęs į sieną ir "žaviai" šypsojosi.
Laimei, netrukus nutiko tai, ko vyrukas ir laukė: pro moterų tualeto duris išlindo jauna ir daili panelė. "Žavioji" šypsena dar labiau paplatėjo, o kai Bretas suprato, kad gražuolė į jį žiūri, atrodė, kad tuoj veide netilps. Skubiai pradėjo svarstyti, kaip reikėtų užkalbinti šitą panelę. Vieta buvo pakankamai privati, tačiau vis dėlto bet kurią akimirką galėjo kažkas užeiti. Vadinasi, reikėjo pradėti subtiliai.
Gražuolei patraukus durų link vyruką apėmė nusivylimas, ir jis skubiai apsigalvojo. Dviem žingsniais pasivijęs auką čiupo jai už rankos ir "galantiškai" priglaudė prie lūpų. Bučiavo ranką gerokai ilgiau nei buvo būtina, bet galiausiai atitraukė lūpas ir timptelėjęs tą pačią ranką prisitraukė gražuolę arčiau savęs. Vis dar nepaleisdamas pirštų laisva ranka švelniai perbraukė per skruostą ir apdovanojo merginą dar viena "žavia" šypsena. Nesinorėjo žodžiais sutrikdyti šitos palaimingos tylos, tad rudaplaukis tylėjo ir tiesiog spoksojo į panelę. Ji buvo tikrai graži ir, kas svarbiausia, pakankamai suaugusi, kad žavus jaunuolis susidomėtų. Nužvelgęs ją nuo galvos iki kojų galiausiai nusivedė iki sienos ir priglaudęs abu delnus prie vėsių plytelių uždarė gražuolę į tam tikrą dėžutę. Nuo veido niekaip nedingo šypsena, o mintys jau piešė įvairiausius vaizdus, ką galėtų su šita panele nuveikti. Įvykių skubinti nebuvo prasmės, nes, ko gero, abu puikiai žinojo, kuo susitikimas baigsis. Bretui tai visiškai tiko. Kad panelė tam galėtų prieštarauti, geidžiamiausias Britanijos bomžas nė nesusimąstė.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #18 Prieš 2 metus »
Tas vyras buvo tikrai labai keistas. Jo žvilgsnis į merginą buvo kiek nemalonus. Richter jautėsi labai nemaloniai ir norėjo kuo greičiau dingti iš čia. Tiesa, jai nepavyko, kadangi vyras pagriebė ją už rankos ir pabučiavo tą ranką. Richter veidas persikreipė iš šiokio tokio pasibjaurėjimo. Ar visi vyrai tokie šlykštūs? Ir visi turi taip lįsti prie normalių merginų? Juk tai pasibaisėtina... Spalvotų plaukų savininkė pasimuistė mėgindama išsivaduoti iš vyro gniaužtų, tačiau jai labai jau nesisekė. Vyras visiškai nenorėjo jos paleisti. Žalsvųjų akių savininkė pasitvarkė savo plaukus laisvąja ranka kartu mėgindama ir išsilaisvinti, tačiau nepavyko. Rudaplaukis pirštu perbraukė jai per skruostą. Švilpė papurtė savo galvą. Vyras nusitempė ją į vieną iš tualetų. Zoey pasimuistė dar kartelį norėdama pabėgti. Tiesa, tai ir vėl nepasiteisino. Švilpynės koledžo atstovė niekaip negalėjo pabėgti. Rudaplaukio gniaužtai buvo it geležiniai, bet spavotų plaukų savininkė bijojo scenarijaus, kuris gali įvykti. Juk būtent tokių vaikinų ir liepta saugotis mažoms mergaitėms klaidžiojančioms gatvėmis.
- Prašau mane paleisti, - ištarė švilpė rimtu tonu. Tiesa, jos balsas šiek tiek sudrebėjo, tačiau ji apsimetė, kad to neįvyko.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 438
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #19 Prieš 2 metus »
Panelė muistėsi, tačiau tai Bretui be galo patiko. Daug smagiau laiką leisti su ta, kuri apsimeta, kad žavaus vaikinuko kompanija yra ne prie širdies. Rudaplaukis nė neabejojo, kad jau visai netrukus gražuolei nusibos žaisti tuos žaidimus, ir ji mielai sutiks su tuo, ką jis gali pasiūlyti. Vis dėlto kol kas nė neketino atlaisvinti gniaužtų. Žengęs žingsnelį į priekį panaikino jį ir panelę skyrusį tarpą ir dabar visai prispaudė ją prie sienos. Nuo lūpų niekaip nedingo "žavioji" šypsena, o žvilgsnis darėsi vis godesnis ir godesnis. Bretas suprato anksčiau ar vėliau turėsiantis nusivesti gražuolę į kiek privatesnę vietą, tačiau kol kas jiedu nedarė nieko, kas verstų slapstytis. Kol kas.
- Žinau, kad to nori, - tyliai sumurmėjo rudaplaukis vėl pažvelgdamas panelei į akis. Gal ji buvo kiek jaunoka, tačiau pakankamai suaugusi, kad sprendimus priimtų pati. Nė į galvą neatėjo, kad tie sprendimai galėtų nesutapti su tuo, ką planavo pats. Pasitikėjimas savimi išaugo iki padebesių, tačiau geidžiamiausias Britanijos bomžas niekur neskubėjo. Laiko tikrai turėjo, tad geriau veikti taip, kad neišgąsdintų panelės. Galėjo leisti dar kurį laiką apsimesti, kad priešinasi tokiai šauniai kompanijai.
Vis dar prispaudęs merginą prie sienos Bretas suprato, kad vis dėlto amžinai laukti negalės. Staigiu judesiu trūktelėjo gražuolę prie savęs ir viena ranka tvirtai apkabino. Antrąją pakišo po rūbais ir pradėjo švelniai pirštais bėgioti po odą. Vaizduotė piešė labai nepadorius veiksmus, ką jiedu galėtų vos po kelių akimirkų veikti. Tai dar galėjo šiek tiek palaukti, o kol kas vyrukas dar labiau pritrėškė panelę prie savęs ir godžiai įsisiurbė į lūpas.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #20 Prieš 2 metus »
Richter nežinojo ko griebtis. Ji norėjo kuo greičiau išsilaisvinti iš šito vyro gniaužtų, tačiau nieko nesugalvojo, kadangi muštis nemokėjo. Tačiau ji mokėjo burti. Nors ir netobulai, tačiau truputį mokėjo. Galbūt šios žinios jai padės apsiginti ir ji galės pabėgti? Arba Zoey galėtų tiesiog jam trenkti ir bėgti? Tai juk irgi variantas. Deja, mergina buvo per silpna ir muštis visai nemokėjo. Violetinplaukė išleido tylų atodūsį ir vėl pasimuistydama.
- Aš nenoriu nieko iš tavęs, prašau mane paleisti arba aš, - mergina nutilo kiek susimąstydama ką ji dary. - Aš rėksiu, - galiausiai pasakė visiškai rimtai Richter. Juk kažkas turės ją išgirsti ar ne? Stotyje juk pilna burtininkų ir ne tik, kurie naudojasi traukiniais. Taip Zoey galėtų išsigelbėti nuo šito priekabiautojo. Tačiau, jai reikėjo rėkti kuo greičiau. Zoey buvo vyro prisitraukta dar arčiau. Ant savo odoso Richter pajuto rudaplaukio pirštus. Violetinių plaukų savininkė pasimuistė, kadangi tai jau buvo šlykštu. Kažkoks vyras ją tiesiog grabinėjo. Visai negalvodamas, kad ji yra mergina, kurios jis visiškai nepažįsta. Visi vyrai vienodi pasibaisėjo švilpynės koledžo atstovė sukandusi savo lūpą.
Po kelių akimirkų žalsvų akių savininkė pajautė nemalonias vaikino lūpas ant savų. Ji žinoma iš karto pradėjo muistytis, mat bučinių visai nenorėjo. Juolab, tai buvo vienas iš pirmųjų jos bučinių, o vaikinai merginai nelabai patiko.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 438
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #21 Prieš 2 metus »
Užtat aš iš tavęs noriu, gražuole iš karto atsakė į keistus žodžius Bretas, tačiau padarė tai tik mintyse. Panašu, kad mergaičiukė šiek tiek išsigando, tad geidžiamiausias Britanijos bomžas nutarė šiek tiek ją nuraminti. Ką nors įdomesnio nuveikti dar suspės, o kol kas geriau leisti panelei šiek tiek aprimti.
Viena rudaplaukis suprato puikiai - tikrai nereikia leisti jai rėkti. Tokiu atveju būtinai atlėktų koks kvailys, kuris sugadintų šitą privatų pasibuvimą. Keista, kad iki šiol dar niekas neatėjo, ir vyrukas galiausiai suprato: reikia imtis priemonių, kad niekas jų neužtiktų. Kiek pasvarstęs pasirinko moterų tualetą. Jeigu ką, pabaigęs reikalus su išsirinkta panele galbūt susitiks dar vieną, kuri sutiks pratęsti smagų vakarą.
Taigi galiausiai atitraukęs lūpas skubiai užspaudė panelės burną ranka ir grubiai nutempė ją į moterų tualetą, o netrukus - ir į vieną iš kabinų. Skambiai nuleidęs tualeto dangtį atsisėdo ir pasisodino gražuolę ant kelių. Rankos visai nebeklausė, o lūpos pakštelėjo panelės ausį. Vyrukas juto, kaip lūpos šiepiasi, bet kol gražuolė nepradėjo rėkti vėl skubiai ją pabučiavo. Kiek pasvarstęs atsistojo ir pakėlė panelę nuo žemės. Prispaudė ją prie sienos ir nepaliko nė menkiausio tarpelio. Tiesą sakant, jeigu kas būtų paklausęs, Bretas nebūtų galėjęs pasakyti, ar gražuolė gali kvėpuoti. Vis dėlto dabar tai nebuvo svarbu, daug smagiau buvo tai, kad jis buvo visiškai tikras: niekas nesutrukdys turėti nuostabaus laiko. Kad ir ką panelė sakė, Bretas neabejojo: ji nori lygiai to paties. Argi mergaičiukė gali nesidžiaugti, kai toks jaunuolis parodo atvirą susidomėjimą? Tuo labiau, kad tai buvo ne eilinis jaunuolis - Bretas puikiai žinojo esąs ypatingai žavus ir patrauklus. Toks, nuo kurio dėmesio išsilydo bet kuri normali panelė.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #22 Prieš 2 metus »
Zoey buvo labai nepatenkinta vaikino rankomis. Jos buvo nevaldomos ir jis merginos panašu, kad visiškai nenorėjo paleisti. Richter viena ranka ėmėsi ieškoti savo lazdelės, tačiau jos niekur nerado. Na, jai buvo labai sunku ir ieškoti, kadangi jai maišė vaikino rankos. Kur ji tik pajudėjo, ten ir jo rankos. Tiesa, kuriam laikui vaikinas sustojo, tačiau tik tam, kad nusitemtų merginą į moterų tualetą, o ten į vieną iš kabinetų. Spalvotų plaukų savininkė sunkiai nurijo savo seiles. Jai buvo baisu, kadangi žinojo, jog vaikinas tikrai nesivaldys. Juk visi vaikinai yra tokie, jie vienodi ir iš merginų nori tik tais vieno.
Richter norėjo pradėti rėkti, tačiau ant jos burnos vėl atsirado rudaplaukio lūpos. Iš tiesų, Zoey tikėjosi, kad jei neatsakinės į vaikinos jausmus jisai atstos, tačiau ši taktika irgi neveikė. Tas šiknius ir toliau kibo prie vargšės Zoey, kuri nežinojo ką galėtų padaryti, jog apsigintų nuo šito priekabiautojo.
Švilpynės koledžo atstovė ir vėl pabandė pabėgti, tačiau buvo prispausta prie sienos. Ji išleido tylų prancūzišką keiksmažodį, kadangi vaikinas užgavo jos nugarą. Mergina labai norėjo pabėgti, tačiau lazdelės nieko nerado. Po velnių, kodėl jis turėjo prisikabinti būtent prie manęs? paklausė savęs mintyse mergina atsidusdama.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 438
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #23 Prieš 2 metus »
Šiokį tokį panelės spurdėjimą Bretas interpretavo savaip - neabejojo, kad ji yra patenkinta dėl to, kas čia vyksta, o keistus veiksmus lemia tik patirties stoka. Na, nieko, geidžiamiausias Britanijos bomžas parodys, kaip viskas vyksta. Jeigu kada pasiseks susitikti dar kartą, gražuolė žinos, kaip elgtis, tad viskas bus dar nuostabiau.
Tiesą sakant, su nepatyrusiomis merginomis Bretas dažniausiai neprasidėdavo. Sautende gyvenančios laisvo elgesio merginos patirties turėjo neką mažiau už jį patį, o sostinėje paprastai stengdavosi nusičiupti šiek tiek vyrėlesnę panelę. Vis dėlto neketino dabar visko mesti. Nutaręs, kad ankštoje tualeto kabinoje yra pernelyg karšta, padėjo panelei išsivaduoti nuo nemalonių pojūčių. Kad staiga nepasidarytų šalta, reikėjo tvirtai apkabinti. Ranka perbraukė per švelnią odą ir apdovanojo gražuolę dar viena "žavia" šypsena, kurią palydėjo dar vienas ilgas ir aistringas bučinys. Atrodė, kad Bretas tuoj sumūrys panelę į sieną, mat visai nesistengė elgtis atsargiai. Atrodė, kad rankų raumenys rytoj tiesiog degs iš nuovargio, bet dabar tai nebuvo svarbu. Daili panelė leidžia laiką kartu, tad tokios smulkmenos kaip rytojus Bretui visai nerūpėjo.
- Nelabai romantiška vieta, ar ne? - trumpam atitraukęs lūpas sumurmėjo vyrukas, tačiau suprato, kad ieškoti kitos paprasčiausiai nėra kada. Vėl atsisėdęs ant klozeto pasisodino gražuolę ten, kur jai ir vieta - ant kelių. Priglaudė lūpas prie kaklo, o pirštais glostė nugarą. Nebuvo galima leisti mergaitei sušalti, ar ne? Taigi vyrukas darė viską, kad jai nebūtų šalta.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Zoey Richter

 • VII kursas
 • *
 • 185
 • Taškai:
 • Kartais visko baigimas geriau nei kančia
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #24 Prieš 2 metus »
Zoey tenorėjo pabėgti nuo vaikino. Jai reikėjo kaip nors dingti, tačiau ji nežinojo ką turėtų daryti. Vaikinas buvo ženkliai vyresnis už ją ir tai tik labiau apsunkino visą šitą situaciją. Kas patikės mergina, kuriai yra septyniolika metų ir kurios plaukai spalvoti? Teisingai, tokia mergaite nepatikės niekas. Juk ji atrodo kaip kokia nors anarchistė, pasibaisėtina.
Greitai spalvotų plaukų savininkei pasidarė tikrai šaltą. Ji savo rankomis užsidengė viršutinę savo kūno dalį ir vėl pasimuistė. Buvo labai nepatenkinta vaikino veiksmais, kadangi jie buvo netoleruoti ir nepriimtini. Jai visai nepatiko ką jis darė toliau. Jo veiksmai tavo aistringesni, o ji visai nenorėjo jokios aistros. Zoey tenorėjo pabėgti kažkur kitur.
Galiausiai vaikinas ir vėl pabučiavo jos lūpas. Richter ir vėl neatsakė į bučinį tikėdamasi, kad rudaplaukis nustos ją bučiuoti savo šlykščiomis lūpomis. Jo lūpos merginai labai nepatiko. Apskritai kuo toliau veiksmas rutuliojosi, tuo labiau mergina suprato, kad jai vaikinai visiškai nepatinka. Jie šlykštūs ir labai šiurkštūs. Jiems reikia tik vieno dalyko apie kurį mergina šnekėti nenorėjo.
- Vieta šlykšti ir visiškai neromantiška, - rimtu tonu ištarė švilpė. Jos balse buvo galima išgirsti ir pyktį susikaupusį jos balse. Pyktį, kuris buvo skirtas vaikinui. Violetinių nublukusių plaukų savininkė pasimuistė kai vaikinas bučiavo merginos kaklą ir glostė nugarą. Jai viskas labai nepatiko.

*

Neprisijungęs Brett OConnor

 • Burtininkas
 • ****
 • 438
 • Nori į galvą? Parašyk PM, susitarsim.
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #25 Prieš 2 metus »
Ilgainiui panelės pasipriešinimas pradėjo erzinti. Visai ne tam Bretas leido su ja laiką tokioje kvailoje vietoje kaip tualeto kabina, kad gražuolė bandytų išsprūsti. Tvirtai laikydamas ją savo gniaužtuose vyrukas nė neketino jos paleisti. Na, bent jau ne anksčiau nei abu supras, kaip gali būti smagu kartu leisti laiką. Išgirdęs rimtu tonu ištartus žodžius be galo "žaviai" nusišypsojo.
- Tokiai gražuolei kaip tu ir žaviam vaikinui kaip aš bet kuris užkampis gali būti romantiškas. Tereikia įdėti šiek tiek pastangų, - tiesiai į ausį iškvėpė žavusis vaikinas ir vėl atsistojo. Suprato, kad paprasčiausiai nebegali laukti. Prispaudęs panelę prie sienos išlaisvino save iš drabužių kalėjimo ir dar kartą godžiai nužvelgė gražuolę. Suprato, kad šį kartą viskas bus tiesiog nuostabu.
Daugiau nelaukęs nė akimirkos užbaigė reikalus. Jie čia susirinko ne veltui, tad leido sau mėgautis kiekviena akimirka. Nepaleido panelės iš glėbio nė akimirkai ir galiausiai nusprendė, kad ji visai neprieštarauja. O argi gali būti kitaip? Vis dėlto laiką su ja praleisti nusprendė ne kas kitas, o geidžiamiausias Britanijos bomžas.
Galiausiai vėl atsisėdęs ant klozeto pasisodino gražuolę ant kelių ir dar kartą pabučiavo. Mielai būtų praleidęs čia dar ilgą laiką, tačiau pabijojo, kad ilgainiui pasidarys nuobodu.
- Gal norėsi dar kada susitikti? - lipšniu balsu paklausė Bretas ir paglostė panelės skruostą. Ilgą laiką nužiūrinėjęs merginą nutarė, kad reikėtų iš čia nešdintis. Vylėsi netrukus susirasiantis kitą gražuolę, su kuria bus ne mažiau smagu.
Staigiai atsistojęs nuo klozeto stumtelėjo panelę toliau nuo savęs. Nepagalvojo, kad nustūmė gal per stipriai. Lengvai apsivilkęs drabužius nė nepažvelgė į vakaro draugę ir nieko jai nepasakęs paliko kabiną. Laimei, bendroje patalpoje nesimalė keistai spoksančios panelės, tad buvo galima ramiai palikti tualetą.
Brett O'Connor - geidžiamiausias Britanijos bomžas. (faktą įrodė Meghan/Tobias)
Žavioji Breto šypsena (faktą įrodė Mayra/Liucija):

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Dvasininkas
 • ****
 • 300
 • Lytis: Vyras
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #26 Prieš 2 metus »
Laikrodis mušė vidurnaktį. Vegard žygiavo Londono gatvėmis pasiruošęs ilgai kelionei iki Kings Kroso stoties. Saeterhaug veidą puošė minimalistiškas makiažas, vaikinas vilkėjo juodą paltą, senus, tačiau labai gerus sportbačius. Galvos kepurė nepuošė, švelnus vėjelis kedeno juodus, vešlius plaukus. Rankoje rūko cigaretė. Kišenėje gulėjo užsakymas, buteliukas geriausių nuodų visame pasaulyje, peilis, pakelis cigarečių ir žiebtuvėlis. Londonas buvo ramus, pro šalį praeidavo tik keli žmonės, mašinos nevažinėjo. Kings Kroso stotis buvo tolokai, bet Saeterhaug prie to buvo pripratęs, tiek daug kilometrų pravaikščiota naktiniame Hogvartse...
       Praėjo maždaug valanda ir Vegard priartėjo prie stoties. Apsidairęs, jis įėjo vidun. Giliai įkvėpęs ir atsidusęs, artėjo prie stoties tualetų - vietos, kur turėjo susitikti su tikriausiai jaunausiu klientu gyvenime. Vaikinas nesidomėjo, kam visiems tiems klientams reikia įvairių, Vegard siūlomų prekių, pinigai buvo svarbiausi. Stotis buvo beveik tuščia, reisų daug nebuvo. Buvęs klastuolis išsiviepė, kuo mažiau ausų, tuo geriau. Įžengęs į tualetą, atsirėmė į sieną ir laukė, kol ateis klientas (arba neateis).
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Conan Emmerton

 • II kursas
 • *
 • 45
 • Taškai:
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #27 Prieš 2 metus »
Rytoj jis jau turėjo išvykti į Hogvartsą, tą burtininkų mokyklą. Įprasta mokykla buvo nemažai atsipykusi, o kito pasirinkimo berniukas neturėjo, kaip tik sėsti į traukinį ir važiuoti ten. Tačiau viskas nebuvo taip paprasta: naujos vietos turėjo bjaurų įprotį pritraukti pačius šlykščiausius žmones visame pasaulyje. Todėl reikėjo pasiruošti laukiantiems netikėtumams, kad ir kaip Ijo, naujasis augintinis, bandė prieštarauti tokiems veiksmams. Galų gale paukštis turėjo sutikti veltis į šią avantiūrą, nes suprato, kad atkalbėti Conan nepavyks. Kas jau kas, bet jis tiesiog norėjo užtikrinti, kad būnant Hogvartse nenusibostų. O kranklys, spėjęs tapti nepamainomu pagalbininku įprastuose darbuose, taps šio sąmokslo bendrininkas.
Silpnas nakties vėjelis taršė plaukus. Be pavienių mašinų ir žmonių jis neturėjo ko jaudintis, tačiau tas jausmas niekaip neapleido. Sukandęs dantis ėmė skaičiuoti žingsnius, kurių skaičiui didėjant pamažu artėjo link savo kelionės tikslo. Nors rankoje gniaužė aklojo lazdelę, dabar daugiausiai pasikliovė juodasparnio rega. Pastarasis puikiai žinojo, kad būsimasis pirmakursis sąmoningai pasirinko kone aklai tikėti juo - jei suklys, pameluos, aplinkiniams kaltas bus tik jis, o ne vargšas berniukas.
-Gatvėje nieko nėra. Laiptai už dešimties žingsnių, tiesiai. Durys dar už kokių dviejų metrų. - atraportavo jis, tupėdamas ant siaurų pečių. Šie neabejotinai buvo patyrę daugiau skausmo nei buvęs šeimininkas, vadinęs jį Mjorniru. Dabartinis buvo šiek tiek supratingesnis ir leido pačiam pasirinkti, kaip norėtų būti šaukiamas. Tiesa, ties tuo ir pasibaigė visas gėris. Išmintingam paukščiui, mačiusiam nemažai pasaulio, ištisi konfliktai berniuko galvoje rodėsi kaip karo laukas, iš kurio norėjosi kuo greičiau ištrūkti. Todėl mintinio bendravimo metu buvo perduodama tik pati svarbiausia informacija.
Tuo tarpu Conan be jokio vargo nusigavo iki įėjimo ir kiek privargęs atvėrė sunkias duris. Aidinti tyla pakeitė vėjo ūžesį. Nauja erdvė baugino, vertė dilgsėti pirštų galiukus, tačiau Ijo čia ne kartą lankėsi, tad puikiai žinojo, kur kas yra. Nueiti iki tualetų taip pat nebuvo problema. Be amžinų triukšmautojų - žmonių  stotis atrodė netekusi esminės savo dalies, bet juodaplaukiui tokia ji patiko labiausiai.
-Ar tikrai nori kenkti žmonėms, kurie tau nieko blogo nepadarė? Gal ten nuvykęs pamatysi, kad viskas labai... faina? - augintinis bergždžiai bandė atkalbėti tvirtai apsisprendusįjį, nors tam net nukniaukė porą banknotų iš motinos giminaičių, pas kuriuos buvo apsistojęs.
-Ne. - lyg kirviu nukirto būsimasis pirmakursis ir įžengė į tualetą, kur jau turėjo laukti žmogus, kuris perduos prekę.
Nežymi smarvė surietė nosį, tad jis liko stovėti tarpduryje. Be to, turėjo būti tikras, kad bet kuriuo momentu galės apsisukti ir dingti. Nepasitikėjimas nepažįstamasiais ypač išaugo tada, kai visiškai netikėtai buvo suspardytas vyriškio, kuris iš pradžių elgėsi gana maloniai. Vis dėlto
Conan tikėjo, jog dėl pinigų žmonės gali laikytis savo žodžio.
-Klausyk, gal geriau jau bėk iš čia? Tas vaikinas labai keistai atrodo. Ant jo veido yra kažkokių dažų, kuriuos jūs vadinat makiažu. - Ijo sunerimo, bet ketino laukti, kol pavojus išties bus rimtas.
-Ne, kol negausiu to, ko noriu. - širdis krūtinėje, rodės, tuoj iššoks nuo įtampos. Tačiau reikėjo suimti į save rankas ir visų pirma įsitikinti, ar ten pataikė. - Ar jūs tas, kuris laukia susitikimo su Conan?

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Dvasininkas
 • ****
 • 300
 • Lytis: Vyras
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #28 Prieš 2 metus »
Laukdamas kliento, Vegard jau pešė trečią cigaretę. Kvapas tualete žudė. Ar jie žino kažką apie valytojų paslaugas? Vaikinas nemėgo Kings Kroso, čia prasidėjo pragariškiausi metai jo gyvenime. Hogvartsas jam nebuvo tokia nuostabi vieta kaip daugumai, nors Saeterhaug ten praleido ir smagių akimirkų... Juodaplaukis ilgėjosi savo draugų, ar bent tų, kurie bent jau vadinosi draugais. Vaikis prisėdo ant švariausios rastos vietos ir užsimerkė toliau rūkydamas cigaretę, galvoje skambėjo jo mėgstama daina. Laikas ėjo labai lėtai, klientas čia jau turėjo būti prieš pusvalandį, arba bent taip jau atrodė Vegard. Žvilgtelėjęs į laikrodį, suprato, kad pats atėjo daug ankščiau nei reikėjo ir riebiai nusikeikė, laukti jam nepatiko. Klastuolis žaibiškai atsimerkė, sulaukęs vienos, labai nepadedančios minties galvoje. Jeigu tas berniūkštis kažkam pasakys ir mane uždarys. Kojų išsukioti vienutėje man jam nepavyks.
     Veidu, rodos, nubėgo viena ašara. Šį vakarą minčių ir jausmų jo viduje buvo milijonai, mintys kramtė smegenis, o jausmai kramtė sielą. Kodėl jį staiga ištiko baisinga jausmų audra, Saeterhaug nesuprato ir suprasti nenorėjo, nes jam tai patiko. Ausis pasitiko prasiveriančių durų garsas, jaunuolis atsimerkė ir pažvelgė į įėjusį žmogų. Čia jis. Pagalvojo Saeterhaug, susitvarkė išsitaršiusius plaukus, išsitraukė dar ir veidrodėlį, apžiūrėjo kaip atrodo makiažas ir šyptelėjo. Išgirdęs klausimą nesutriko, o tik dar labiau apsidžiaugė.
- Taip, Conan. Dar kartą į mane kreipsies „jūs“, prekės savo tikrai negausi. - Piktai išvebleno.
Susitvarkęs dar ir drabužius, dar kartą žvilgtelėjęs į veidrodėlį ramiai atsirėmė į sieną ir užgesino numestą cigaretę, ant jos užlipdamas.
- Judėkime prie reikalo, neturiu daug laiko ir nuoširdžiai, nenoriu čia būti. Taigi, ko tau ten reikia? - Įtartinu žvilgsniu pažvelgė Vegard į Conan, pastebėdamas paukštį. Kažkas čia ryškiai negerai, reikia iš čia bėgti. ŠŪDAS. Nekenčiu vaikų...
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Conan Emmerton

 • II kursas
 • *
 • 45
 • Taškai:
Ats: Stoties tualetai
« Atsakymas #29 Prieš 1 metus »
Kiekviena kūno ląstelė buvo įsitempusi. Conan turėjo sutelkti visas jėgas, kad laikysena neišduotų tikrųjų emocijų, lyg penktos kategorijos uraganas siaučiančių sieloje. Išgirdus patvirtinimą kiek nusiramino, nors... Balsas pasirodė įtartinai jaunas, bet pagaliau ne tame buvo esmė. Svarbiausia - prekė. Į piktą repliką berniukas susilaikė nieko neatsakęs, netrokšdamas erzinti žmogystos. Dar to betrūko, kad būdamas taip arti tikslo suklystų. Be to, neketino demonstruoti savo aklumo kaip pasiteisinimo ar būdo gauti apsimestinės užuojautos trupinėlį. Tik stipriai sučiauptos lūpos liudijo apie vidinę būseną.
Tuo tarpu Ijo kantriai laukė kokių nors nurodymų; paukštiškos akys atidžiai skenavo aplinką ir puikiai matė jaunuolio elgseną. Vis dėlto padaręs atitinkamas išvadas nepranešė jų šeimininkui, mat antrasis sandorio dalyvis prabilo. Beveik akimirksniu gyvūnas pajuto nuo Conan pasklidusią nebylaus pritarimo bangą, o po kelių sekundžių išgirdo atsakymą:
-Lėtai veikiančių nuodų.
Tačiau net dabar vienuolikametis nesijautė tikras, ar viskas pavyks puikiai. Ar intonacija pardavėjo balse, ar nosį riečianti aplinka, ar dar kokia nors kliautis niekaip neleido įtvirtinti pasitikėjo ir vertė nerimti. Nors norėjosi tai kaip nors pakeisti, jis liko mindžiukuoti tarpduryje, laukdamas, kol gaus išsvajotąją prekę. Ak, taip. Pinigai. Prisiminė berniukas ir ėmė kuistis kišenėse. Vos tik šiurkštaus ir kieto popieriaus gniutulas įslydo tarp pirštų, mintyse nuskambėjo baiminga augintinio replika, privertusi sustingti:
-Jis į mus pradėjo labai keistai žiūrėti. Tiksliau, į mane. Nuo pat pradžių sakiau, kad tas žmogus nenormalus. - dar pridūrė paukštis prieš pat išsižiojant Conan.
-Ko spoksai? - visai nedraugiškai leptelėjo jis. Jei kas nors trukdė tam nepažįstamajam, reikėjo iš karto išsiaiškinti.