0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Deoiridh Elspeth Ailith Lyall Galbraith

  • Žurnalistė
  • *****
  • 857
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Suvenyrų krautuvėlė
« Atsakymas #15 Prieš 1 metus »
- Keisti tavo klausimai, - sukikeno Deoiridh ir apsidairė. Dabar labai reikėjo išgerti ar praryti raminančią tabletę. Deja, kišenės buvo visiškai tuščios, tad teko kęsti vis didesnį blogumą. Dar kiek, ir ji neišsilaikys ant kojų.
- Nesu visai viena, - staiga atsakė į klausimą. Iš tiesų ji turėjo Matthew. Jis, ko gero, labai ja nusivils, bet sutiks padėti. Sigurdas… Na, jis turbūt yra be galo įžeistas, bet kas žino, gal ir Dori galėtų pasiūlyti kokią pagalbą? Ar ji jau baigė Hogvartsą? Prisiminė ir Zoey, bet ta mergina pati turėjo problemų, tad jos apsunkinti nereikėtų. - Palaikau… Na, palaikiau ryšius su Matthew. Na, žinai. Hogvartso herbologijos profesoriumi. Bet nė nežinau, ar jis tebedirba. Ir… Man būtų gėda jam apie tai pasakoti…
Kažkur smegenų kertelėje krustelėjo mintis, kad gal apie Matthew sakyti nereikėjo, bet apdujusios mintys iki galo to nesuvokė. Be to, ką Dafydd padarys? Net jeigu ir kokiu nors būdu praneš Matthew, tas niekuo nepatikės. Kiek laiko jau jie nesimatė? Turbūt kokius pora metų.
- Aš bijau, - garsiai ir piktai rėžė Deoiridh ir visai koncentruotu žvilgsniu įsispoksojo į Dafydd. - Negi tu nesupranti?! Aš negaliu sustoti vartoti! Ir žinau, kad tai kenkia vaikui! Ir neįsivaizduoju, ar norėsiu jį auginti! Taip neturėjo būti! Aš nenoriu būti girtuoklė ir narkomanė, negi tu to nesupranti?!
Staiga pyktis atvėso. Dafydd užsiminus apie namus, maistą ir ligoninę škotė suprato, kad jis išties nori padėti. Namai… Na, norint galima apsistoti Aberdine. Paprasčiausią alohomora ji kaip nors panaudos. Maistas, ligoninė… Tai buvo sudėtingiau, bet Dafydd buvo pasirengęs padėti. Ko gero, reikėjo priimti tą pagalbą.
- Ar galėtum palydėti iki Aberdino? - galiausiai paklausė. - Turiu ten kur apsistoti, tik bijau, kad… Na, man sunku…
Sakinys taip ir liko neužbaigtas, tačiau Deoiridh labai tikėjosi, kad Dafydd ją supras.
"Visa tiesa apie Deoiridh" by Monica Lilly Moonlight


*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

  • Menininkas
  • *
  • 1967
  • Lytis: Vyras
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Suvenyrų krautuvėlė
« Atsakymas #16 Prieš 1 metus »
Netrukus Dafydd gavo nustebti. Kažkodėl jį gerokai apstulbino merginos reakcija: pats, regis, klausė visiškai normalių klausimų, kurie turėjo padėti išsiaiškinti, kaip galima padėti. O štai ji kažko nesuprato.
Vis tik ta nuostaba buvo niekinė, palyginus su ta, kuri aplankė išgirdus apie Matthew. Akys iššoko ant kaktos, o galvoje netrukus praskriejo paskutinis susitikimas su tuo žmogumi. Jis buvo keistas ir nemaloniai nejaukus, tačiau dabar Dafydd nieko prieš tą žmogų neturėjo. Taip atkakliai veržėsi padėti jam, tad ir šitos merginos neatstums. Tik įdomu, kas juos sieja. Vaikas juk ne Matthew, ar ne? klausinėjo savęs velsietis, tačiau garsiai to klausti buvo nepatogu. Tai jau būtų ne tik “keisti”, bet ir gerokai nemandagūs klausimai.
Dafydd spėjo tik linktelėti, kai jaunoji narkomanė ir vėl pratrūko. Šį kartą tonas buvo visai kitas: atrodė, kad ji pyksta ant savęs. Na, gal ir ant jo, Dafydd, tačiau ji gailėjosi, kad viskas taip atsitiko. Ko gero, gailėjosi ne tik to, kad tapo nėščia, bet ir to, kaip visa tai prasidėjo.
- Suprantu. Puikiai tave suprantu… - murmėjo, tačiau balsas buvo toks tylus, kad mergina galėjo ir neišgirsti. Tiesą sakant, būtų geriausia, jeigu ji negirdėtų. Nereikėjo priminti savo tamsios praeities, gyvenimo kanalizacijoje ir įvairių pardavimų. Gerai, kad bent jau vartoti nepradėjo…
- Į Aberdiną? - kiek nepatogiai perklausė Dafydd. Darbas ministerijoje ir banke privertė neblogai susipažinti su šalies žemėlampiu, tad dabar puikiai žinojo, kaip toli tas miestas yra. Su tokios būsenos mergina oru tikrai nesikels, tad panašu, kad užtruks labai jau ilgai. Bet juk žadėjo padėti… Taigi teko išsitraukti telefoną ir parašyti Mayrai, kad užtruks. Širdį degino siaubinga kaltė. Ir kodėl jis iš viso čia lindo? Kodėl negalėjo tiesiog praeiti pro šalį? Atsirado pasaulio gelbėtojas! Ak, Mayra, prašau, tik nepyk. Nemaniau, kad viskas taip pasisuks… Grįšiu kaip galėdamas greičiau mintyse šnekėjo su mylimąja Dafydd ir nejučia paklausė savęs, ar žmonai jo grįžimas yra toks pat svarbus, kaip ir jam. Stengdamasis šias mintis nuvyti į šalį pažvelgė į merginą ir pratarė:
- Gerai, vykstame į Aberdiną. Tik gal gali pasakyti savo vardą?
Paėmęs porą niekučių velsietis už juos sumokėjo ir atsargiai išsivedė jaunąją narkomanę iš parduotuvėlės. Jų laukė labai ilga kelionė į šiaurę…