0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Alekas Argent

Jis žinojęs, kad tai gali būti paskutinis kartas, kai dirba profesoriumi. Pinigų metams pragyventi ir bent kartą į savaitę išgerti užteko. Prastuomemės barus reikės užmiršti, tačiau nėra skirtumo kur geri, svarbiausia gerti. Gal jei ne darželinuko smegenys transfigūrciniais kerais perdėtos į brandžius paauglių veidus Alekas būtų pasilikęs, bet dabar, dabar apie tai nebemąstė. Jis gracingai pakėlė ranką. Su žaviu burtų lazdelės mostu į kabinetą gražino langus. Šyptelėjo sau, bet vargu ar patenkinta šypsena. Šį kartą nevalingais judesiais numetė šermūkšnio lazdelę ant stalo. Medis tyliai drebtelėjo ant tuščios lentos. Tuo tarpu Argent atsiduso. Šaltais pirštais nusmaukęs gobtuvą neslėpė pasibjaurėjimo sau. Charakteris, išvaizda, pasaulėžiūra. Per daug netinkantis į profesoriaus kėdę, tačiau kur tada dėtis? Magijos ministerija? Na jau ne, argi ten dirbantys žmonės nėra parsidavėlei? Korupcijos prismelkusi valdžia, vien tik draudimų ir apribojimų keliai. Paprastam darbuotojui tai mirties nuosprendis. O ministrai? Saugiai ir šiltai laiko subines ant sostų. Laižo Fasirui batus ir tik galvoja kaip šiam įsiteikti. Vieni dėl geresnių atlyginimų, kiti dėl dėmesio stokos. Ne, ne į Magijos Ministeriją Argent reikės dėtis, o ruoštis artėjančiai pasaulio pabaigai. Skerdynėms, kraujo ežerams, baimei dėl savos gyvasties. "Būti ar nebūti - štai kur klausimas?" Skambėjo Hamleto monologo žodžiai vyro galvoje. Į juos Argent atsakymas paprastesnis už moteris. Tai aišku, kad būti. Kovoti, mirti, slėptis, nekovoti. Nesvarbu, svarbiausia gyventi. Varpas suskambėjo. Dabar jau vikriai atsirišęs kaukę vyras pramankštino kaklą. Per savo užsimąstymus nežinojo ar į klasę atėjusi Malia.
- Sveiki į atvykę į dar vieną beprotybę šiais metais, - metaliniu balsu išspjovė žodžius, - šiandien pamoka integruojama su žioborotyra. Kas žino, kas ne - ją jums dėsto Malia Scott. Žodį perleidžiu jūsų dar vienam "autoritetui"

*

Neprisijungęs Malia Scoott

 • Burtininkė
 • ***
 • 65
Gražus, saulėtas rytas. Nors menkas šaltukas ir šiektiek purtė, bet saulutė žaidžianti už langų džiugino aplinkinius ir pačią Malią. Nors ištiesų profesorė būtų labiau patenkinta, jeigu už lango būtų balta, bet iš tokios žiemos ir nebuvo galima to tikėtis.
  Nors ir oro sąlygos džiugino, bet mergina žinojo, kad negali leisti sau tinginiauti, o turi eiti ir pravesti paskutinę šių metų pamoką, kuri bus gan neįprasta. Pamoką aštoniolikmetė ves ne savo kabinete ir neviena, kas šiai yra neįprasta. Ištiesų, turbūt ši Malio's pamoka bus paskutinė ne tik šiais metais, o ir gan ilgesnį laiką, kadangi pilkų plaukų savininkė negalvojo apie grįžimą į profesavimą kitais metais, dėl atsiradusių kitų svarbių reikalų.
  Vienas po kito, žingsniuodama mažais žingsneliais profesorė galiausiai prižingsniavo kerėjimo kabineto duris ir nieko nelaukusi įžengė į jį. Pamoka dar buvo neprasidėjusi, o ir mokinių klasėje nesimatė. Klasėje buvo tik kažko tais savo apmąstymuose paskendęs kerėjimo profesorius - Alekas Argent.
  Po keletos minučių klasė pradėjo po mažu pilnėti. Galiausiai mokiniams susirinkus Alekas pradėjo kalbėti, o Malia įdėmiai jo klausėsi, kad žinotų ką gali pridurti. Profesoriui baigus savo kalbą ir pristačius žiobarotyros profesorė, ši žengė arčiau mokinių.
- Sveiki atėję į paskutinę šiais metais integruotą kerėjimo ir žiobarotyros pamoką, - Gan maloniu, bet ir nepermaloniausiu balsu tarė profesorė, - Taigi, nieko daugiau nelaukdami pradėkime nuo teorijos.  Kokie kerėjimo burtažodžiai yra žiobarų daiktų atitikmenys ir kaip burtažodžiai bei įnagiai yra naudojami? Laukiu atsakymų, bet nesikartokite. - Galiausiai baigė savo kalbą profesorė ir daugiau nieko netarusi žengė kelis mažus žingsnelius atgal ir stebėjo klasę laukdama atsakymų.

[Užduotis kaip ir turėtų būti aiški. Atsakykite į užduotą klausimą. Nesikartokite ir nebūkite vunderkindais! Pamoką pratęsime Sausio 19 dieną.]

*

Neprisijungęs Emma Shade

 • V kursas
 • *
 • 148
 • Taškai: 50
 • Lytis: Moteris
Emma mažais žingsniukais tipeno koridoriumi, vis dar svarstydama ar negrįžus atgal į šiltą ir jaukią lovą. Su knyga ir katinu pašonėj. Ji atsiduso ir palietė šaltą durų rankeną. Kiek girdėjau, kerėjimo profesorius toks pat kaip ir Greywindas. O gal dar blogesnis. Bet varnanagė atverė kabineto duris. Buvo per vėlu dingti.
Mergaitė iškart pastebėjo, kad patalpoje yra du mokytojai. Tad linktelėjusi galva jiems rudaplaukė įsliuogė į pirmą suolą prie lango. Vadinasi, bus integruota pamoka. Ir kas bendro tarp žiobarotyros ir kerėjimo? Laukdama pamokos pradžios škotė dar svajojo apie pradėtą skaityti knygą ir pavasarį. Bet jai prasidėjus, mokinė ėmė klausytis profesorių. Jei Emma kiek nustebo, išgirdusi tokią temą, tai to neparodė: buvo atsargesnė. Bet jos ranka pirmoji šovė į viršų:
-Vieni iš paprastesnių kerų yra Alohomora. Šis burtažodis atitinka žiobariškus raktus.-varnanagė akimirką stabtelėjo,- Ir abu atrakina užrakintas duris ar spynas. Raktą reikia įkišti į spyną ir pasukti, o sakant burtažodį - lazdele padaryti atvirkščios S raidės mostą.
Nutilusi trečiakursė nuleido akis, tarsi abejodama savo atsakymo teisingumu. Tikriausiai dar ir per daug pasakiau.

*

Neprisijungęs Martin Grant

 • IV kursas
 • *
 • 226
 • Taškai: 106
 • Lytis: Vyras
 • R
Martin'as nors ir nenorėjo niekur eiti, bet dėl tikslo žingsniavo link kabineto. Žinoma jis svarstė apie daugybę variantų, bet vis tiek žingsniavo su kerėjimo knyga. Priėjęs kabinetą jis įėjo su nedideliu noru ir atsisėdo kaip visada klasės priekyje bei žinoma vienas.
Ką, kas čia vyksta? Du mokytojai ir dar buvę klastuoliai. Blogiau negali būti.Martin'as negalėjo patikėti, kad vyks integruotos pamokos, nes tie dalykai jam atrodė nesuderinami. Vienas be galo mėgiamas, o kitas tik pakenčiamas, bet švilpis supratęs, kad jau neišeis iš klasės, klausėsi kokia gi bus praktinė užduotis. Jis klausė ir išgirdęs praktinę užduotį pasimetė, nes ji jam buvo pasakyta neaiškiai. Viską apgalvojęs ir supratęs ko jie nori Martin'as su dideliu jauduliu tarė:
- Dar vienas burtažodis, Ferula, kuris manau, kad atitinka žiobariškąjį tvarstį(bintą) Nes jie abudu sutvarsto žaidas.
Pasakęs patį neoriginaliausią Martin'as tylėjo ir laukė ką pasakys kiti mokiniai, o jų mintys jam atrodė visada geresnės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Martin Grant »
-_-

*

Neprisijungęs Katy Valdorf

 • Burtininkė
 • ***
 • 64
 • Lytis: Moteris
 • Viskas ką turi gyvenime yra dabar.
Katy ir vėl žingsniavo ilgais Hogvartso koridoriais ir galvojo, kodėl ji eina į kerėjimo pamoką. Juk ten taaaaip nobuodu, o dar ir profesorius piktas, bet reikia nueiti. Kai pagaliau mergaitė atsidūrė kerėjimo klasėje mergaitė apsižvalgė ir atsisėdo į antrą eilę.
Išklausiusi trumpos žiobarotyros profesijos ir kerėjimo mokytojo kalbos mergaitė ėmė sukti galvą. Pirma reikia pasiklausyti kitų.... Katy atsisėdo patogiai kėdėje ir pradėjo klausytis kitų, kol į galvą šovė vienas burtas.
-Dar vienas burtas yra labai panašus į Alohomora tik burtažodis Colloportus užrakina spynas duris. Paprastai žiobarai taip pat naudoja tiek spynas, tiek duris, todėl šis burtažodis manau tinka, - mergaitė supratusi, kad viską sumalė ir pasakė nesąmonę suglumo ir nutilo laukdama, ką pasakys kiti...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Katy Valdorf »
Say YES to new adventures!

*

Alekas Argent

Apžvelgti atsakymų jis neplanavo. Stovėjo sunėręs rankas ant krūtinęs, išsitiesęs it šaltas, bjaurus strypas. Vėl skendo apmąstymuose. Vis dar galvojo, abėjojo, skaičiavo. Dalis širdies norėjo pasilikti profesoriaus kėdėje. Čia šilta, patogu, o ir kožną dieną nereikia galvoti iš kur parauti skatiką dar vienam bokalui. Deja, pats puikiai suprato, jog negalįs. Jog privalo patraukti tokias mintis į šalį bei šiuo metu pravesti dar vieną kvailą amoką. Alekas sumirksėjo. Ruda akis žybtelėjo saulės šviesoje. Rankos atsinėrė. Šiuo metu vienoje saugiai ir šiltai pirštų apklotį gulėjo šermūkšnio pagaliukas. Kita laisvai daužėsi į koją. Buvo atpalaiduota. Pusamžis vyriškis prasižiojo. Jau rodėsi, kad pradės kalbėti, tačiau dar tylėjo. Lyg pynė, mezgė, mintyse dėliojo žodžius į rišlius ir logiško skambesio sakinius. Šiandien tikrai buvo ne savas. Išsiblaškęs ir pasimetęs jausmų pynėse. Net aplankiusi mintis pas Madam Pomfri nueiti Argent galvelėje sukosi, tačiau aptingo. Iki kabineto dar reikia paėjėti. Pirmą ligoninės sparno bokštą pasiekti. Gylus atokvėpis atsimušė į klasę. Oro perpildyta krūtinė subliuško bei dar kartą prisipūtė. Dabar vyras tikrai buvo pasiruošęs kalbėti.
- Ačiū atsakiusiems į klausimą, - lyg nenoriai išstenėjo, - pereinam prie praktikos. Ant stalo yra lapeliai. Išsitraukiate po vieną ir perskaitote kas ant jo parašyta. O parašyta ten nelabai protingai. Tik būdas kaip atliksite užduotį bei kokią užduotį atliksite. (Žiobariškai/magiškai) Pavyzdžiui: Raktas, Durys. (Su raktu pabandote pora kartų atrakinti duris)
Tokios užduoties atlikimo priemones kaip spynos, raktai, popierius ar medžiagos skiautės sukrautos klasės gale į dėžę Dirbam!

Alekas: Jei kas neaišku rašote man arba Maliai į až. Mažiausiai 3 post'ai. Pirmas post'as kaip ištraukiate lapelį, tačiau kas ant jo parašyta nesugalvojate. Tą parašysime mes.

Praktika iki 01 - 27

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Alekas Argent »

*

kablelis

Itin nenoriai Stevie atsivilko į kerėjimą. Netrukus pamatė, kad jis yra integruotas su žiobarotyros pamoka. Buvo akivaizdu, kad į teorinį klausimą grifė neatsakinės. Vis dėlto praktika pasirodė ne tokia ir bloga, tad ji nutarė, kad reikia pagaliau atlikti bent kažkokią užduotį. Stevie susimąstė apie tai, kad šiais mokslo metais vien tik maištauja. Gal jau reikia pradėti rimtai dirbti? Rimtai? Tai jau ne. Bet padirbėti galima pati į savo klausimą atsakė Green.
Ne itin entuziastingai ji atsistojo ir nusivilko iki profesoriaus (profesorių) stalo, kad pasiimtų lapelį. Buvo kiek apmaudu, kad profesoriai negeba atskraidinti lapelių pas mokinius. Juk, pavyzdžiui, Dafydd Carwynn Llewellyn tikrai nekeltų užpakalio nuo kėdės. Ką gi, tai mokytojų, o ne jos problemos.
Pasiėmusi lapelį, į kurį nė nežvilgtelėjo, Stevie kiek greičiau grįžo į savo vietą. Dabar norėjosi tik gerai išsimiegoti... Deja, jos laukė užduotis.

Alekas/Malia: Diffindo, drabužių skiautė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Alekas Argent »

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 591
 • Lytis: Moteris
 • Now it snows in hell!
 Po paskutinio pasirodymo kerėjimo pamokoje, kai prieš praktiką atsijungė, Mayra visiškai nenorėjo rodytis profesoriui akyse. Vis dėlto, pareigos jausmui dar nebuvo atlikta eutanazija ir klastuolė atsidūrė suole. Nekreipdama dėmesio iš nežinia kur išdygusią žiobarotyros profesorę, Mayra, negalėdama susikaupti, tai kažką braižė ant suolo, tai pro langą spoksojo. Bandydama sugalvoti atsakymą į teorinį klausimą, ji visaip sukiojo, vartaliojo žodžius bei idėjas (Ne, Incendio negalima panaudoti vietoj žiebtuvėlio.). Kai iš to nieko nesigavo, juodaplaukė pasidavė ir prigulė ant suolo, tikėdamasi, kad niekur eiti nereikės. Deja, merginai teko atsistoti ir nuslinkti per visą klasę iki profesoriaus suolo. Pasičiupusi pirmą pasitaikiusį lapelį, Mayra klestelėjo atgal į suolą, taip ir nesupratusi, ką jai reikės daryti.

Alekas/Malia: Raktas, spyna
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Alekas Argent »

*

Neprisijungęs Martin Grant

 • IV kursas
 • *
 • 226
 • Taškai: 106
 • Lytis: Vyras
 • R
Martin nesitikėjo, kad jis atsakė į klausimą teisingai, bet jam ne tai buvo keista. Jis nesuprato kodėl atsakė tik keletas mokinių, nors klasė buvo beveik pilna. Ar jie tiesiog nežinojo ar tiesiog nieko neveikia, tik sėdi? Gal man būti kaip kiti ir per pamoką tik sėdėti? Geriau sieksiu savo tikslo, kad ir kokia lauks nuobodi praktinė užduotis. Padiskutavęs su savimi švilpis visiškai nenustebo, kad mokytojai nepasakė ar atsakymai geri, bet švilpis tikėjosi, kad jie buvo puikus. Išklausęs mokytojo berniukas pajuto didelį susidomėjimą praktiniai užduočiai ir nekantravo pažiūrėti kokią užduotį jam reiks daryt. O jeigu ten bus nesąmonė kaip ir pavyzdys? Šiek tiek suglumo Martin dėl lapuko pasiėmimo, bet apgalvojęs nusprendė, kad pasiims jį ir atliks kaip pridera.
Jis sėdėjo klasės prieky ir visiškai nesuprato kodėl mokytojai tiesiog nepadavė lapuko, bet ilgai negalvojęs jis atsistojo ir nuėjo lapuko link. Nuėjęs jis pasiėmė atsitiktinį lapuką ir grįžo į savo suolą, nesuprasdamas kokia užduotis jo laukia.

Alekas/Malia: Žirklės, drabužių skiautė
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Alekas Argent »
-_-

*

Neprisijungęs Katy Valdorf

 • Burtininkė
 • ***
 • 64
 • Lytis: Moteris
 • Viskas ką turi gyvenime yra dabar.
Katy šiek tiek nusišypsojo, kad į jos atsakymą mokytojas neatsižvelgė, bet išgirdus praktinę užduotį susimąstė. Mergaitė norėjo pasilikti suole ir pamiegoti, bet jai neleido ji pati. Viduje pirmkursės virė kova tarp smegenų ir širdies, tarp lapelio paėmimo ir miego pamokoje. Ilgai mergaitė nesiginčijo su savimi, todėl lėtai pakilo nuo gan patogios kėdės ir nupėdino prie profesoriaus suolo. Grifukė įkvėpė, iškvėpė ir išsitraukė lapelį.
Paprastai mergaitė iškart pasižiūri, kas yra parašyta, bet dabar Katy tik pasiėmė lapelį, šiek tiek suspaudė ir lėtai nužingsniavo prie savo suolo ant kurio buvo sąsiuvinys, kuriame yra VISKO... Grifukė vis dėl to atsisėdo į visai patogią kedę, kurioje nusprendė pasedėti šiek tiek ir tik po ot atversti ir perkaityti lapelį.

Alekas/Malia: tvarstis, savas riešas
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Alekas Argent »
Say YES to new adventures!

*

Neprisijungęs Martin Grant

 • IV kursas
 • *
 • 226
 • Taškai: 106
 • Lytis: Vyras
 • R
Grįžęs į suolą jis nekantravo perskaityti kokia užduotis jo laukė, bet tuo pačiu metu norėjo tiesiog patinginiauti ir nieko neveikti, nes jis nujautė kažką negero. Nors ir buvo užėjęs tingėjimas, jis vis tiek atvertė lapuką ir perskaitė kas ant jo parašyta. Žirklės/drabužio skiautė. Ką?
Perskaitęs švilpis nelabai suprato ko nori užduotis ir kas tos žirklės, todėl norėjo tiesiog nieko neveikt. Iš kur man žinoti kaip tos žirklės atrodo? Kaip aš sukarpysiu drabužio skiautę be burtažodžio, o gal net nekarpyti? Nežinojęs kaip atrodo žirklės patraukė į klasės galą, link dėžės, kurioje jam reikėjo rasti nežinomą daiktą. Pirmasis nuėjęs prie dėžės jis be jokių problemų rado ir pasiėmė kelias drabužių skiautes, o tada pradėjo ieškoti žirkliu. Žirklės? Su jomis gi reikia kirpti, tai jos turi būti aštrios? Visą dėžę apvertęs jis nieko nerado aštraus ir nesuprato, kaip galima kirpti be aštraus daikto. Martin jau buvo žadėjęs klausti mokytojo, kaip atrodo žirklės, bet prisiminė, kad į jas įsikiša du pirštai, todėl dar sykį apžiūrėjęs dėžę rado jo manymų panašų daiktą į žirkles ir grįžo atgal į savo suolą...
-_-

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 591
 • Lytis: Moteris
 • Now it snows in hell!
 Kai Mayrai nusibodo nieko neveikti, ji greitu riešo judesiu atvertė lapuką. Ant jo buvo parašyta: raktas/spyna. Jie ką, mano, kad nemoku spynos atrakinti? Ar Alekui alkoholis visai smegenis ištirpdė? Klastuolė prunkštelėjo ir lėtu žingsniu nusivilko iki klasės gale sudėtų dėžių. Susierzinusi dėl švaistomo laiko, mergina spyrė į arčiausiai buvusią dėžę. Po kelių gilių ir tingių atsidusimų, klastuolė pasilenkė ir įkišo ranką į audinių krūvą. Žarstydama medžiagą į šalis, ji rado kelis raktus ir įsimetė juos į apsiausto kišenę. Žinodama, kad spynos toje pačioje dėžėje neras, vilkdama kojas paėjėjo kelis žingsnius toliau ir pritūpusi (kelių trakštelėjimas nuskambėjo per visą kabinetą) atsargiai patraukė žirkles ir pasiėmė sunkią ir didelę metalinę spyną. Šaltas metalas traukė į save visą aplinkinę šilumą, tad Mayrą atsargiai laikydama spyną greitai nunešė ją prie suolo ir numetė. Metalo takštelėjimas atkreipė aplink buvusių mokinių dėmesį, bet klastuolei nerūpėjo ir išsiėmusi raktus iš kišenės ji pasiruošė nuobodžiam spynų rakinėjimui.

*

Neprisijungęs Martin Grant

 • IV kursas
 • *
 • 226
 • Taškai: 106
 • Lytis: Vyras
 • R
Grįžęs į suolą jis pasiruošė karpyti, pasidėjo drabužių skiautes ant stalo ir žirkles.Gi tai turėtų būti lengva? Antrakursis pasiėmė žirkles nuo stalo ir nežinojo, kuriuos pirštus kišti, todėl sugalvojo išmėginti visus variantus kol ras patogiausią. Pirma įsikišo smilių ir didįjį pirštą, bet buvo visiškai nepatogu ir vienu momentu buvo pastrigę pirštai, todėl jis ištraukė pirštus lauk ir galvojo kaip mėginti toliau. Kaip su tomis žirklėmis elgtis, nieko kvailiau negalėjo sugalvoti padaryt! Pagalvojęs jis įkišo nykštį ir smilių. O, visai patogu.Rankoje žirklės laikėsi keistai, bet tuo pačiu ir patogiai, todėl berniukas pasiėmė skiautę ir mėgino ją sukarpyti. Iš pirmo sykio niekas Martin'ui nepavyko, nes nėjo tuo pačiu metu laikyti žirklių ir skiautės, todėl jis nenuleido rankų ir vėl mėgino perkirpti skiautę. Antrą sykį įkirpo skiautė, bet jos perkirpti ir vėl nepavyko. Taip jis mėgino apie šešis sykius, kol galiausiai jam pavyko elgtis su žirklėmis ir perkirpti drabužio skiautė. Pagaliau pavyko, tai taip sunku ir varginama. Geriau jau būčiau burtažodį ištaręs ir sukarpęs.Nors Martin iš pradžių ir nesisekė, nepatiko, bet berniukas vis tiek pasiėmė kitą skiautė ir ją sukarpė į šešias pakankamai gražias ir lygias skiautes. O tada vargais negalais ištraukė pirštus lauk. Manau užteks.
Pabaigęs praktiką berniukas atsisveikino su mokytojais ir suskambėjus skambučiui išėjo iš kabineto su keistu patyrimu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Martin Grant »
-_-

*

Neprisijungęs Mayra Wallflower

 • Magiškojo transporto departamento darbuotoja
 • *
 • 591
 • Lytis: Moteris
 • Now it snows in hell!
 Nuobodulys baigė išsunkti visą klastuolės motyvaciją ir jėgas. Beveik gulėdama ant stalo, Mayra žarstė raktus ir dėliojo iš jų visokias figūras. Tada surikiavo pagal dydį. Ir svorį. Ir nuo panašiausio metalo į spynos iki visai nepanašaus. Nusprendusi, kad laikas baigti praktiką ir išsinešdinti atgal į Klastūnyno bendrąjį kambarį, Mayrą paėmė sunkią spyną ir pabandė įkišti į ją raktą, kurio metalas buvo panašiausias į spynos. Šiam (netikėtai) netikus, susierzinusi mergina numetė raktą ant žemės - jai nerūpėjo, kad kažkam kitam gali jo prireikti. Paėmusi antrą, trečią ir, galiausiai, ketvirtą raktą, Mayra vis nesėkmingai bandė atrakinti tą suknistą spyną. Su kiekvienu nepavykusiu bandymu, klastuolė vis labiau susierzindavo. Kaip ir tikėjosi, paskutinis, penktasis, raktas tiko ir spyna takštelėjusi atsirakino. Numetusi spyną ant suolo, Mayra net neatsisveikinusi išlėkė iš kabineto. Juk profesoriai ją laikė nevisprote, nemokančia spynos atsirakinti, tad kodėl ji turėtų ir juos kitokiais laikyti?

*

Avery Michel Streikers

Avery neketino čia rodytis su Raynos išvaizda, kai jai nepavyko parašyti nusiskundimo dėl kerėjimo profesoriaus, kita vertus, nemanė, jog šis profesoriūkštis ilgiau čia, Hogvartse, užsibus. Grečiau "apsivems" nuo mūsų, nei pasiliks čia,- karčiai pamanė, atsisėdama į suolą.
Pamoka turėjo būti integruota su žiobarotyra (dar vienas keistas darinys. Dėl kurių kentaurų Argentas sumanė pamoką kartu vesti su Scoott? ), ir kaip vėliau išgirdo pamokos praktiką, susiraukė. Jai nekils problemų, jei tiedu nesuos jos išvaizdų apgaulės. Tačiau, kas jiems darbo?
Ying pakilo iš savo vietos (dingtelėjo galvon, jog galėjo nuo pat pradžių prieiti prie stalo ir pasičiupti tą prakeiktą lapelį) ir nužergliojo prie stalo. Nė nesižvalgiusi pasigriebė pirmą pasitaikiusį lapelį ir kaip mat sugrįžo į savo vietą, pakelyje dar atversdama baltq skiautę ir įsiskaitydama į savo užduotį. Tą akimirką vylėsi, jog kažkokios kvailos ar sadistiškos užduoties negaus, tačiau ką gali žinoti. Argentas tikrai atrodė tas, kuris kažką sudegins ar nužudys. Merline, Malia tu tik jį palaikyk už vadžių.