0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Anmeya

  [Pamoka vyks laisvuoju stiliumi.]

1. Šikšnosparnio sparnai, drakono kraujas, rožių aliejus, vienaragio ragas, doksių kiaušiniai ir žmogaus plaukas.
Sukurkite eliksyrą, kurio sudėtyje būtų šie ingredientai. Aprašykite kaip eliksyras gaminamas, koks jo poveikis, savybės (skonis, kvapas, išvaizda) ir kokiai rūšiai jis priklauso (tirpalas, antidotas, vaistas, nuodas ar priešnuodis). Aprašymas turi būti ilgesnis nei 100 žodžių.   

  [Atsakymų laukiu iki sausio 2 dienos 21:00]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Roana Amneta »

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #1 Prieš 4 metus »
Salutem, tai eliksyras, kuris yra priskiriamas prie vaistų rūšies. Jis padeda nuo visų virškinimo sutrikimų, pavyzdžiui, pykinimas, viduriavimas...  Eliksyras pasižymi itin geru kvapu, kurį sukelia rožių aliejus, tačiau kvapas tik apgaulė, nes skonis yra be galo šlykštus. Taip pat jis yra tamsiai rudos spalvos ir tirštas, todėl daugumai burtininkų asocijuojasi su nemaloniu dalyku. Nors ir savybės nėra pačios geriausios, bet poveikis labai geras ir veiksmingas.
Salutem eliksyro gaminimas:
Reikės: Šikšnosparnio sparnų(2), drakono kraujo, rožių aliejaus, vienaragio rago, doksių kiaušinių(2) ir žmogaus plauko, stiklinių buteliukų, katilo bei įrankio su kuo viską reiks maišyti.
Gaminimas:
Iš pradžių reikės pasiimti katilą į kurį reikią įdėti du šikšnosparnio sparnus(juos suplėšyti į gabalėlius), vienaragio ragą(sumalti į miltelius) ir ant viršaus užpilti drakono kraujo. Kaitinant katilą ir viską supylus maišyti ir laukti kol įvys reakcija, per kuria visi dalykai pavirs į košę. Įvykus reakcijai palaukti dešimt minučių, o tada įdėti du doksio kiaušinių, žmogaus plauką ir ant galo įpilti rožių aliejaus. Viską sudėjus ir išmaišius masė(po burbuliavimo), palaukti pusę valandos ir supilstyti į indelius.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Martin Grant »
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

kablelis

Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Mintinis eliksyras yra priskiriamas priešnuodžiams. Jis apsaugo nuo Mintskaičio eliksyro poveikio. Tai yra eliksyras, padedantis skaityti kito žmogaus mintis. Į jį yra dedamas žmogaus, kurio mintis norima perskaityti, plaukas. Norint pagaminti Mintinį eliksyrą, reikia panaudoti savo plauką ir tada būsi apsaugotas nuo Mintskaičio eliksyro.
Ingredientai: vanduo, šikšnosparnio sparnai, drakono kraujas, rožių aliejus, vienaragio ragas, doksių kiaušiniai ir žmogaus plaukas. Norint kiek susilpninti labai šlykštų skonį galima įdėti mėtų lapelių, tačiau tai nėra būtina.
Mintinį eliksyrą pagaminti yra labai sunku - tai reikalauja daug laiko. Šikšnosparnio sparnai tris mėnesius turi būti laikomi žiobariškoje šaldymo kameroje, atšaldantys kerai tam netinka. Po trijų mėnesių jie turi būti sukapojami mažais gabaliukais. Tie gabaliukai turi dar du mėnesius būti laikomi žiobariškame šaldytuve (kerai vėlgi netinka). Tada jie yra užpilami vandeniu ir virinami tris valandas ir keturiolika minučių. Įpilamas drakono kraujas (jis turi būti kuo šviežesnis, daugiausia trijų su puse valandų senumo) ir rožių aliejus.
Vienaragio ragas turi būti visiškai sveikas. Bent koks menkas įbrėžimas paverčia eliksyrą beverčiu. Jis yra dedamas į verdantį eliksyrą. Eliksyras virinamas tol, kol ragas sutyžta, tas trunka apie trylika valandų. Per tą laiką jo negalima palikti, nes bet kuriuo momentu eliksyras gali išbėgti iš katilo, tokiu atveju jį reikia trims sekundėms patraukti nuo ugnies. Žmogaus plaukas turi būti gerai įtrintas doksių kiaušiniais, jis yra dedamas pačioje pabaigoje. Po to eliksyras virinamas tik tris minutes ir tris sekundes.
Eliksyras turi būti geriamas šaltas. Jeigu norima dėti mėtų, jos yra dedamos prieš pat išgeriant.
Eliksyras yra bekvapis, o jo skonis yra labai šlykštus, tačiau jis kiekvienam žmogui yra skirtingas (priklausomai nuo plauko). Kai kuriems jis primena vemalus, kai kuriems - išmatas ir panašiai. Mėtos skonį gerokai susilpnina, tačiau jo visiškai nepanaikina. Eliksyras yra lygiai toks pat spalvos kaip ir plaukas, gana tirštas.

*

Agnė Šarauskytė

Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #3 Prieš 4 metus »
Migrenaikis yra priskiriamas prie vaistų. Eliksyras yra gaminamas žmonėms, kurie serga migrena. Kvapas primena srutas, o skonis primena pelėsinį sūrį. Eliksyras yra tamsiai violetinės spalvos.
Migrenaikiui gaminti reikės: 1 šikšnosparnio sparno; 5 lašai drakono kraujo; 2 lašai rožių aliejaus; 1 vienaragio rago; 5 doksių kiaušinių; migrena sergančio žmogaus plauko; katilo; stiklinio buteliuko; samčio maišymui; pipetės.
Gaminimo eiga: į katilą įdėti 5 lašus drakono kraujo, 2 lašus rožių aliejaus ir 5 doksių kiaušinius. Viską išmaišyti su samčiu. Visą išmaišytą masę užvirti ir kaitinti iki kol pradės burbuliuoti. Tada į užvirtą masę įdėti smulkiai susmulkintą šikšnosparnio sparną. Viską išmaišyti ir po to įdėti sukapotą vienaragio ragą ir sergančio žmogaus plauką. Viską maišyti iki mažo sprogtelėjimo.
Eliksyro naudojimas: kiekvieną dieną į pusryčius įlašinti po lašiuką su pipete ir diena garantuotai be jokio galvos skaudėjimo!

*

Neprisijungęs Altha Cuffe

  • I kursas
  • *
  • 3
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Hic Et Nunc
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
Altha atskubėjo į savo pirmąją Nuodų ir Vaistų pamoką. Kadangi pirmąją praleido, merginai teko stebėti kitus, kad suprastų kas vyksta klasėje. Kuriamas eliksyras. Imamės darbo. Mintyse sau kalbėjo mergina.
Anima Mea (iš lotynų kalbos išvertus sielos atgaiva) eliksyras, kuris padeda atgaivinti sielą. Sužeistos sielos negydo, tačiau apvalo ją nuo patirtų sunkumų.
Eliksyro išvaizda: Eliksyras ypač sodraus rožių kvapo, o skonis ne itin malonus. Gėralo išvaizda primena tarsi vandenyną, nes yra ypač žydros spalvos. Nors skonis ne koks, tačiau eliksyras veiksmingas ir padeda išgyventi sunkumus, nors kuriam laikui.
Eliksyrui reikės: Vieno šikšnosparnio sparno, aštuonių lašų rožių aliejaus, dviejų vienaragio ragų, trijų žmogaus plaukų, penkių doksių kiaušinių, šešių lašų drakono kraujo.
Eliksyro gaminimas: Smulkiai suplėšomas šikšnosparnio sparnas dedamas į katilą ir užpilamas drakono krauju. Pradedame kaitinti. Nepamirštame nuolat maišyti. Vienas sutrintas vienaragio ragas įberiamas į katilą, kitas susmulkintas įmetamas. Sudedami doksių kiaušiniai, įpilamas rožių aliejus ir įmetami žmogaus plaukai. Visą masę nuolatos maišome ir kaitiname iki kol ims burbuliuoti. Tuomet dar penkias minutes paverdame ir užgesinus ugnį paliekame atvėsti. Eliksyrui atvėsus supilstome į indelius ir palaikome šaltoje temperatūroje.
Vartojimas: Šį eliksyrą patariama naudoti ne daugiau nei vieną kartą per mėnesį. Vartoti šiek tiek sušilusį, įsipylus jo į arbatą, geriausia čiobrelių.

[Pamoka vyksta laisvuoju stiliumi, o ne rpg. Be to, atsakymą prašiau pateikti iki 21:00.]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Roana Amneta »
HIC ET NUNC.

*

Anmeya

Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
[Martin, Stevie ir Katy gauna po 2 taškus. Altha gauna 1 tašką]

2. Sukurkite neilgą (600 - 800 simbolių ilgio) istoriją apie tai, kaip žmonės nusprendė eliksyruose naudoti ugnines sėklas (angliškai: fire seeds). Istorijos pabaigoje paminėkite tris būdus, kur dabar panaudojamos šios sėklos (tokią informaciją galite rasti vikipedijoje, tačiau šį kartą išgalvokite patys).

[Atsakinėti galite iki sausio 3 dienos 21:00]

*

Neprisijungęs Wrena Alder

  • Herbologė
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
Ugninės sėklos buvo naudojamos jau nuo seniausių laikų - žmonės manė, kad ugnis gali juos pagydyti, apvalyti, nes tai įtakojo jų tikėjimas.
Burtininkai prisibijodavo ugnies, tačiau išradus šaldymo burtaždį, jų gyvenimas gerokai palengvėjo. Lengviau užgesinus laužą, jų žvilgsniai nukrypo į ugnines sėklas auginantį krūmą. Šaldant augalą ir sėklas, netrukus jie prisirinkdavo nemažai sėklų. Iš pradžių nežinojo ką sujomis turėtų daryti, tačiau prasidėjus viduramžių laikotarpiui, kuomet išpopuliarėjo priešininkų pašalinimas nuodais, eliksyrininkai pradėjo kurti priešnuodžius. Kadangi ugnį dėl religijos laikė šventa, pamanė, jog ji galėtų panaikinti nuodų poveikį. Ugninės sėklos gerai tiko priešnuodžiams, tad buvo pradėtos naudoti dažniau.
Kiek vėliau, pradėti kurti specialūs tepalai, į kurių sudėtį įeina ugninės sėklos, kurie padeda nušalus galūnes. Galima įsigyti ir purškalo, kuriuo papurškus objektas bus karštas, kas ypač praverčia tėvams, kuomet nori apsaugoti vaiką nuo pavojingų daiktų. Na ir galiausiai - kadangi sėklos yra sprogios, dažnai naudojamos šventiniams fejerverkams kurti. 
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler, "Hamilton"

*

Agnė Šarauskytė

Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #7 Prieš 4 metus »
Žmonėms, seniau, ugnis buvo labai svarbi, bet ji buvo ir pavojinga. Burtininkams iki užgesinimo burto atradimo buvo labai sunku suvaldyti ugnį, bet jei ji buvo paplitusi, reikšdavo, jog tai yra likimas, kurio niekas nepakeis.
Taigi, kai atsirado ugnies užgesinimo burtas viskas pasidarė lengviau. Ugnis buvo suvaldoma, tai nebebuvo vien likimas, ji buvo tramdoma.
Po dar kelių metų burtininkų pasaulyje atsirado krūmas, kurio sėklos buvo ugninės. Jos nedegė, bet jos buvo raudonos, kaip ugnis, o krūmas taip pat turėjo raudoną atspalvį.
Burtininkai visada norėdavo ugnį panaudoti į įvairius eliksyrus, brt jos niekam nepavykdavo įdėti į eliksyrą visko nesudeginus, todėl pasaulyje atsiradus ugninėm sėklom jos buvo naudojamos vaistams bei priešnuodžiams kurti.
Burtininkams tai labai palengvino gyvenimą ir, kai kurios ligos, kurios atrodė nepagydomos, buvo apraminamos vien su šiais eliksyras su ugninėmis sėklomis.

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #8 Prieš 4 metus »
Senai senai žmonės, tuo pačiu ir burtininkai, bijojo ir tuo pačiu gerbė ugnį. Seniau, ją buvo sunku suvaldyti. Dėl tos priežasties, burtininkai ugnies vengė, bijojo. Labiausiai bijojo skausmo. Bet žinoma, tuo pačiu tą ugnį gerbė.
Ilgai taip žmonės gyveno, kol atsirado krūmas, auginantis ryškiai ryškiai raudonas sėklas. Krūmas buvo tamsios spalvos, o jo sėklos ryškiai raudonos spalvos.
Žmonės ilgą laiką nedrįso prieiti prie ugninių sėklų. Bijojo, kad nudegs ir panašiai. Bet galiausiai, vienas žmogus išdrįso paliesti ugninę sėklą. Sėklos nenudegino, tiesiog buvo šiltos. Dėl to, žmonės pradėjo sėklas naudoti eliksyrų gamybai. Ugninės sėklos puikiai tiko vaistams ir priešnuodžiams. Be to, jos išgydydavo sunkiausias to meto ligas.

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
Senovėje žmonės, taip pat ir burtininkai nežinojo kas yra ugnis. Tačiau kai ji netikėtai žaibo sukelta atsirado, jos žmonės bijojo, ją garbino ir nežinojo kaip tinkamai panaudoti. O baimė kilo, nes kai ją priliesdavo patirdavo skausmą.
 Laikui bėgant vis drąsiau buvo prie jos artinamasi, panaudojama ir nebe taip garbinama, nes aptiko krūmą, kuris turėjo ryškiai raudonas sėklas, jos burtininkams priminė ugnį, todėl jas pavadino ugninėmis sėklomis, kurių nelietė tik garbino. Bet vieną sykį burtininkas, kuris buvo pažengęs su savo mąstymų, išdrįso nuskinti vieną sėklą. Ją nusiskynęs įmetė į jo gaminta eliksyrą ir suprato, kad jis padeda apsisaugoti nuo nuodų poveikio. Kai jis sukūrė eliksyrą, papasakojo savo genčiai ir laikui bėgant viskas persidavė iš kartos į kartas ir liko iki šių laikų.
Ugninės sėklos naudojamos: vaistams kurti, aštriems padažams kurti, penkto lygio fejerverkams, nes yra sprogūs, kai kurioms kulkoms.
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Anmeya

Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #10 Prieš 4 metus »
[Wrena ir Martin gauna po du taškus, Katy ir Delfė gauna po vieną tašką (nepaminėjote trijų būdų)]

3. Papasakokite 2 - 3 sakiniais apie vieną eliksyrininką, žinomą Hario Poterio visatoje (minėtas/matytas knygose, filmuose, žaidimuose).

[Atsakinėti galite iki sausio 4 dienos 21:00]

*

Neprisijungęs Martin Grant

  • VII kursas
  • *
  • 252
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • R
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #11 Prieš 4 metus »
Severas Sneipas - žinomas Hogvartso profesorius ir eliksyrininkas, iš pradžių dėstęs nuodus ir vaistus, o paskui apsigynimo nuo juodosios magijos. Jis mokėsi Hogvartse, klastūnyno koledže, taip pat buvo mirties valgytojas. Eliksyrų nesukūrė, bet buvo nepralenkiamas jų žinovas.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Martin Grant »
“Sometimes you need to be alone. Not to be lonely, but to enjoy your free time being yourself.”

*

Neprisijungęs Delfė Digori

  • VII kursas
  • *
  • 168
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • “Everything I know I learned from dogs.” – Nora Roberts
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #12 Prieš 4 metus »
Horacijus Trimitas - garsus, Hogartso nuodų ir vaistų profesorius. Horacijui patinka garsūs žmonės, jis žavisi vaikais kurių giminė yra garsi. Trimitas įkūrė šliužų klubą. Mokėsi Klastūnune, Klastūnyno vadovas.

*

Neprisijungęs Wrena Alder

  • Herbologė
  • ****
  • 254
  • Lytis: Moteris
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #13 Prieš 4 metus »
Zygmunt Budge
Garsus elikstrininkas, išradęs sėkmės eliksyrą, dar žinomą Felix Felicio vardu. Jau mokymosi Hogvartse metais per pamokas galėdavo ištaisyti profesoriaus daromas klaidas verdant eliksyrą. Prašė dalyvauti eliksyrininkų turnyre, tačiau direktorius atmetė jo prašymą, nes jam dar nebuvo septyniolikos metų.
Look around, look around at how lucky we are/ To be alive right now- Elizabeth Schuyler, "Hamilton"

*

Neprisijungęs Bella Cullen

  • II kursas
  • *
  • 34
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • nėra to blogo , kas neišeitų į gera
Ats: Antroji NiV pamoka | '19-'20 žiema
« Atsakymas #14 Prieš 4 metus »
Laverne de Montmorency devyniolikto amžiaus  eliksyrininkė, sukūrusi meilės eliksyrą, kuris dar kitaip žinomas, kaip Amortentija. Ši  eliksyrininkė jį tobulino savo gyvenimo metais, kol tapo vienas pavojingiausių ir galingiausių eliksyru. Šis eliksyras Hogvartse yra uždraustas, tačiau moksleiviai jį atsigabeną įvairiais būdais.