0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Adam Wei Guk

  • I kursas
  • *
  • 12
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I don't mind you screaming, I just have to cover my ears
Adamo pusseserės Cosimos Wei namas
« Prieš 5 mėnesius »
Cosimos Wei namas visai mažytis, dviejų aukštų, kelių kambarių: virtuvė, miegamasis, vonia, svetainė ir darbo kabinetas.
Namelis stovėjo Londono kraštelyje šiauriau, visai šalia Stratfordo. Šalia esantys namai buvo pastatyti lanku, šalia vienas kito. Kiekvienas namas turėjo po mažą kiemelį, kur vos už dešimt metrų buvo nutiestas geležinkelis. Čia gyvenantys žiobarai vienareikšmiškai senai pripratę prie pravažiuojančių traukinių ir jų keliamo triukšmo. Tuo tarpu Cosimo vis pašoka iš vietos kai suklykia traukiniai, nors ji čia gyvena gerus devynerius metus. Besimokant mokykloje ji vis eidavo tyrinėti Londoną, visus jo kampelius. Ir vos tik parsirado čia, ji įsimylėjo viską kas aplinkui, išsikėlė tikslą apsigyventi viename iš šių namukų, svajojo kaip sėdės savo kiemelyje, ir klausysis per bėgius riedančių traukinių.
Kai tik baigė mokyklą, išleido visas sukauptas santaupas ir nusipirko ko gero mažiausią namuką gatvėje, visai ant lanko galo. Ji parašė laiškus visiems giminaičiams girdamasi kaip čia nuostabu. Adamas netgi gavo kvietimą pasisvečiuoti kai pasitaikys proga. Jam gi mokykla buvo arčiausiai už visus. Oksima labai mėgo savo pusbrolį, siuntinėjo laiškus dažniau nei kam kitam, dėl jo važiavo iki Plimuto, kad pasveikinti su gimtadieniu. Adamas spėjo, kad ji buvo visai vieniša. Kadangi Wei giminė buvo išdidi ir neperlabiausiai mėgstantys santykiauti, nors Adamo tėvas išaugo labai malonus ir mylintis vyras ir tuo pačiu labai rimtas magijos reikalų atžvilgiu.

Gavęs dar vieną laišką iš savo pusseserės Adamas atsiduso ir patogiai įsitaisęs pataluose skaitė visas naujienas. Akys jam lipo, žiovavo, bandė pasitrinti akis, kad neužmigti, bet veltui. Miegas kvietė jį sapnan.
Laiško gale Oksima pakvietė Adamą atšvęsti Kalėdas pas ją namelyje.
"Vis gi, čia tau arčiau nei namo."
Tvirtino ji.
Rašė, kad parodytų miestą ir visus fainus kampelius, kur burtininkai renkasi, kur žiobarams nėra ko bastytis. Adamas šyptelėjo ir padėjęs laišką į šalį užmigo su mintimi aplankyti pusseserę, nes Kalėdos ne už kalnų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 mėnesius sukūrė Adam Wei Guk »