0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1590
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #120 Prieš 2 metus »
Ir labai greit viską išsiaiškino. Nereikėjo ilgai laukti.
Kadangi žinojo, kokia ši mokinė neprognozuojama, buvo pasiruošęs iškart panaudoti burtų lazdelę. Ir jai pradėjus sakyti burtažodį mikliai ją pertraukė.
- Expelliarmus. - Staigiai pasakė.
Tada dar kartą mostelėjo lazdele ir atsidarė spintos durys. Iš jos išlėkė dėžutė pilna senų pergamentų, su eliksyrų receptais. Jie buvo sudėtingai įskaitomi. Auris padėjo dėžutę ant stalo, tada atsišaukė švaraus pergamento, rašalo ir plunksną.
- Panele Forrm, kaip jau sakiau savo darbo nebaigėt. Kadangi pirmą susprogdinot, dabar visus šiuos senus receptus surašysit iš naujo, perrašysit aišku? Jeigu nedirbsit, nubrauksiu Klastūnynui šimtą taškų, o jūs keliausit pas direktorę aišku? Nejuokaukit verčiau su manimi. Tikiuos viską supratot?
Ir kam aš gaištu su ja laiką? Bet jeigu paleisiu, tai pagalvos, kad gali lipti man ant galvos. Dar ko. Visi norai pasikalbėti su šia mokine išgaravo kaip dūmas.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 597
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #121 Prieš 2 metus »
Klastuolės kerai savo tikslo nepasiekė, nes profesorius taip pat paleido savo kerus. Bet bent jau mano lazdelė neišskrido man iš rankų. Pagalvojo klastuolė.
- Ne tau spręsti kada darbą baigiau! - dar labiau supykusi pasakė klastuolė. Bet vis tiek klastuolė darbą pradėjo. Aišku nenustygo noru dingti iš čia, bet taškų vis vien buvo gaila. Nors klastuolė sutiko nešdintis bet kokia kaina. Šiek tiek perrašiusi klastuolė visus pergamento lapus sudėjo vieną ant kito. Ji norėjo panaudoti kerus apie kuriuos jai pasakė profesorius, bet bijojo, kad jis meluoja. Kas gali pasitikėti tokiu kaip jis? Nesuprato klastuolė. Bet nusprendė kerus pabandyti. Blogiau juk nebus.
- Evanesco! - ištarė klastuolė ir visi lapai akimirksniu pradingo. Vis dėlto jis nemelavo.
- Dabar aš jau tikrai baigiau.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 1590
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #122 Prieš 2 metus »
Kuo toliau, tuo labiau jis norėjo tiesiog išeiti ir pabaigti šį reikalą. Į jos replikas niekaip nesureagavo, o kam? Forrm kurį laiką sėdėjo ir rašė, o paskui ėmė dėti lapus į krūvą. Auris su susidomėjimu žiūrėjo kas čia bus. Sudėjusi juos į krūvelę ji pradangino tuos popierius. O tai kuriems galams tada rašė? Na palauk tu man. Pagalvojo. Šiaip būtų išėjęs, užrakinęs ją klasėje kelioms valandoms ir palikęs. Tegu pasėdi ir pažiopso į voratinklius. Bet nusprendė, kad gal kitaip tegu būna.
Jis ramiausiai priėjo prie mokinės ir ištraukė jos burtų lazdelę mergaitei iš rankos.
- Dabar gali eit sau. Gražinsiu tau ją rytoj, o gal poryt, matysim. - Pasakė lediniu tonu. Dirbti jau jos nusprendė neversti. Nes tai tebuvo jos ir jo laiko gaišimas. O štai lazdelė kitas reikalas. Auris pasisuko išeiti pro duris. Neketino likti čia nė akimirkos daugiau.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • Magijos istorijos profesorė
 • *
 • 597
 • Lytis: Moteris
 • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #123 Prieš 2 metus »
Klastuolė pradanigno lapus. Jai tai patiko. Nepagalvoja profesorius ką pasakoja. Juokėsi mintyse klastuolė. Nieko neapgalvojantis profesorius. Ir kam jį priėmė dirbti? Ir vėl mintyse juokėsi klastuolė. Paskui profesorisu padarė kai ką netikėto. Jis išplėšė lazdelę klastuolei iš rankų. Koks kvailys. Pagalvojo klastuolė. Bet jis pradėjo eiti durų link. Ji neturėjo ką daryti, o laiko buvo nedaug. Klastuolė nenorėjo prarasti savo burtų lazdelės. Tad ji prabėgo pro profesorių ir pastojo jam kelią. Tada staigiai išplėšė savo lazdelę jam iš rankos.
- Atsilyginsiu per kitą pamoką! - išrėkė profesoriui klastuolė ir pabėgo. Kiek pabėgėjusi stabtelėjo pažiūrėti ar lazdelė nesulūžo. Lazdelė buvo kaip nauja. Kadangi lazdelė buvo visiškai sveika tad klastuolė grįžo į klastūnyno bendrajį kambarį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

 • Eliksyrininkas
 • ***
 • 150
 • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #124 Prieš mėnesį »
Negali būti. Kas jam užėjo, kad paskyrė dviems mergaitėms areštą? Už šį papildomą darbą niekas nesumokės, o jeigu Amira kurį nors multisulčių eliksyro išgėrusį mokinį palaikys savo vaiko tėvu, nuo to tik geriau. Gal atšaukti? Kita vertus, toji Mendel jam jau siaubingai nusibodo. Prašėsi nubaudžiama nuo pirmos sekundės, tad atėjo laikas tai ir padaryti. Gal būtų pasakęs sesutei, kad ji gali neateiti, bet jeigu jau baudžia vieną, teks bausti abi. Athenai tai tikrai nepatiks, bet Brendanui tai jau neberūpėjo. Jo darbas yra išmokyti mokinius nuodų ir vaistų, o ne galvoti apie kiekvieno iš jų jausmus.
Atėjus laikui profesorius suprato, kad reikėjo iš karto nurodyti, kur mergaitės turi ateiti. Deja, prisakė pasirodyti jo kabinete, tad teko ištverti kelionę koridoriais. Darbelis laukė sudėtingas ir ne itin malonus. Taip Mendel ir reikia. Na, o Athena… Taip, jos gal ir gaila, bet laikas suprasti, kad jis yra ne tik brolis, bet ir profesorius.
- Ką gi, užeikite, - maloniai pasakė atidaręs reikiamos klasės duris. Šiek tiek paruošė kabinetą darbui: ant vieno stalo stovėjo didelė dėžė, šalia jos - kelios mažesnės dėžutės. Ant kito stalo - įvairūs nuodams ir vaistams skirti indai.
- Užduotis susideda iš dviejų dalių, - dar pasakė profesorius. - Galite susitarti, ar abi pirmiausia sutvarkysite tuos kirminus, - mostelėjo į didžiąją dėžę, - ar viena eis prie kirminų, kita - tvarkys inventorių.
Taip, jam tai visai nerūpėjo. Iš viso nenorėjo čia būti, bet labai pasistengė, kad atodūsis nebūtų išgirstas.

*

Neprisijungęs Leticija Mendel

 • I kursas
 • *
 • 128
 • Taškai: 245
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #125 Prieš mėnesį »
Jie kažkur ėjo, paskui profesoriūkštis atidarė kažkokios klaikios klasės duris. Leticija pastoviniavusi tarpduryje įėjo. Baisi vieta. Kodėl Hogvartse tokios laikomos?
- Ir kaip gi reikia sutvarkyti tuos kirminus? Perrūšiuoti? Geriausia būtų juos tiesiog išmesti.  Aš jų tikrai netvarkysiu. Tegul ji tą daro. - Mostelėjo ranka į nepažįstamą mergaitę ir susiradusi kėdę prisėdo kuo toliau nuo kirminų. Šiaip jų nebijojo, nors nedegė noru čiupinėti. Jau gailėjosi kam gėrė tą eliksyrą. Geriau jau miegotų dabar. Nes kambariokės siautė bendrajame kambaryje, taigi Letė gautų taip norimos vienumos savo miegamajame.
- Kiek laiko čia reikės būti? Jei perplausiu tuos rakandus galėsiu iškart eiti? - Jei greitai susisuktų dar spėtų pabūti kambaryje viena.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • IV kursas
 • *
 • 173
 • Taškai: 144
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #126 Prieš mėnesį »
Athena nesuprato, kaip brolis galėjo jai paskirti areštą. Kodėl Brendanas taip padarė? Juk Athena vis tik buvo jo sesuo. Kažkokia nesąmonė pagalvojo rudaplaukė suraukdama savo antakius.
- Ne, aš kirminų tikrai nerinksiu. NESĄMONĖ! Iš viso, kodėl viena turėčiau juos tvarkyti? Aš nieko blogo nepadariau, - pasakė jauniausioji O'Connor atstovė suraukdama savo antakius. Ji nesuprato, kodėl Brendanas negalėjo jai atšaukti arešto ar bent jau kiek sušvelninti bausmę, o čia rinkti kirminus reikėjo. Ji visiškai neplanavo to daryti. Atrodo, kad tai, jog laukia vaikų jį pakeitė. Smaragdinių akių savininkė visiškai nesuprato, kaip jis taip galėjo. Juk jie taip gerai sutarė iki tol, kol ji nežinojo apie Brendano vaikus. Galbūt jis vis tik buvo daug panašesnis į Bretą, nei Athena galvojo?
- Bet išeisime tuo pačiu laiku? - paklausė O'Connor pavardės savininkė susiraukdama.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

 • Eliksyrininkas
 • ***
 • 150
 • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #127 Prieš mėnesį »
Et, vargšai kirminėliai. Nei Leticija, nei Athena neparodė itin didelio susižavėjimo. Brendanas nejučia atsiduso šiek tiek garsiau.
- Taip, Mendel, perrūšiuoti. Tie, kurie jau netinkami naudojimui, dėti į vieną dėžutę, kitus, geresnius, - į kitą. O jeigu nei viena, nei kita jų netvarkysite, gausime čia sėdėti iki ryto. Ar tikrai to norite? Argi galvojate, kad noriu pyktis? Darbui skirtų eliksyrų gerti negalima. Manau, tai daugiau nei akivaizdu. O kadangi kalbų nesiklausote, tenka imtis kitokių priemonių. Tai galioja ypač tau, Mendel.
Tiesą sakant, sesutės buvo gaila. Ji nebuvo blogas vaikas, tik, regis, labai supyko dėl mažo nuotykėlio su Amira. Iš viso viskas nutiko tik per ją! Kodėl tą naktį Kiauliasodyje negalėjo pasakyti nesanti Sakura? Gerai, jis ir pats buvo neblogai padauginęs, bet atmintis aiškiai bylojo: jis į merginą gal dvidešimt kartų kreipėsi Sakura. Ana to nepaneigė. O vasarą viskas atrodė taip gražu…
- Būsite tol, kol abu darbai bus padaryti. Ir iš arešto išeisite kartu. Bet kol kirminai nebus sutvarkyti, liksite čia.
Pasigailėjęs mergaičių išsitraukė iš kišenės dvi poras pirštinių ir padėjo jas ant vieno iš laisvų stalų.
- Še, užsidėkite, - pridūrė vildamasis, kad tai paskatins mokines greičiau imtis vargšų kirminėlių.

*

Neprisijungęs Leticija Mendel

 • I kursas
 • *
 • 128
 • Taškai: 245
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #128 Prieš mėnesį »
Viskas, ką sakė profesorius nepatiko ir vedė link kirminų rūšiavimo.
- Mes abi nenorim to daryti. Kodėl gi jų tiesiog neišmetus į šiukšlių dėžę? - Pasistengė kuo nekalčiau nusišypsoti. - Profesoriau, mes atsiprašom ir daugiau taip nedarysim. Gal visgi galėtume eiti? - Kalbėjo kuo nekalčiausiu balseliu. Jei ta mergaitė turi proto pritars ir gal jos perkalbės šitą profesorių, kuris niekada neatrodė griežtas. O jei pavyktų, tada ji galėtų eiti miegoti ir daugiau gyvenime nekeltų problemų OConnor. Galbūt nebent kada vėliau. Gal kitais metais ar panašiai.
Nors tiesą pasakius pati labai abejojo, kad dabar nusišypsos sėkmė.
- O jei mes tiesiog perplautume tuos rakandus? - Tas kirmėlių rūšiavimas atrodė tokia baisi beprasmybė. Jei norėtų, tai profesorius mostelėtų lazdele ir jie visi būtų sutvarkyti.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

 • IV kursas
 • *
 • 173
 • Taškai: 144
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #129 Prieš 1 savaitę »
Klastuolė buvo baisiai nepatenkinta. Kas čia per nesąmonė? Kodėl brolis negalėjo paskirti joms arešto skirtingu metu ir tiesiog Athenai atėjus, ją paleisti? Juk jie vis tik yra giminės....
- Puiki idėja. Vis tiek jie tik kirminai, kurių galima prisigaudyti, - ištarė rudų plaukų savininkė. Girdėdama kitus mergaitės žodžius puse lūpų šyptelėjo. Ta kita mergaitė buvo nekvaila, tad O'Connor irgi prisidėjo. - Taip, bro... Brend... Profesoriau Brendanai, mes būsime geros mergaitės ir nieko daugiau nedarysime, - paantrino O'Connor pavardės nešiotoja. Ji labai nenorėjo rinkti kirmėlių ir valyti. Ji norėjo eiti pailsėti arba kažką pasimokyti, kadangi ji kiek atsilikinėjo ir bijojo vėl pasilikti dar kartą. Na, dabar ji jau skristų iš Hogvartso.
Nesvarbu, kad kirmėlių rūšiuoti nesiruošė, pirštines pasiėmė ir užsidėjo, kad plaudama rakandus neišsiteptų.

*

Neprisijungęs Brendanas OConnor

 • Eliksyrininkas
 • ***
 • 150
 • Ar gali rūpėti kitam, jei nerūpi sau?
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #130 Prieš 1 savaitę »
Abi mergaitės nenorėjo rūšiuoti kirminų. Tą Brendanas jau puikiai suprato. O jos aiškiai nesuprato, kad jis lygiai taip pat nenori čia būti. Lūpas paliko dar vienas atodūsis.
- Ką gi, Athena, jeigu pageidauji, galime išeiti į kiemą, kad pririnktum naujų kirminų eliksyrų gamybai, - ne itin patenkintas pareiškė profesorius. - Tik maloniai primenu: lauke yra šalta, tad kažin ar dabar nori ten eiti. Todėl imkitės darbo.
Mendel irgi pasismailino liežuvį. O ji jau tikrai sugebėjo pačiulbėti. Deja, Brendanas tam visiškai neturėjo nuotaikos.
- Mieloji, mokiausi ir baigiau Hogvartsą, - draugiškai pasakė grifiukei. - Kuo puikiausiai žinau, kaip mokiniai “gražiai elgiasi” ir “nieko nedaro.” Deja, tokiems gražiai besielgiantiems mokiniams padeda tik kirminėliai ir eliksyrų gaminimo indai. Todėl imkitės darbo.
Brendanas gerokai prisibijojo, kad galiausiai neteks kantrybės ir išleis mergaites taip ir neatlikusias arešto. Bet negalėjo to padaryti - tada jos iš viso darys ką nori.
- Galite pradėti nuo indų, - po kiek laiko pasakė. - Draugiškai juos išplaukite. O tada draugiškai pereisite prie kirminų rūšiavimo. Kai tai atliksite, lygiai taip pat draugiškai galėsite eiti sau. Tinka?
Pažvelgė į Atheną, vėliau - į Leticiją. Gal jau galima nustoti ginčytis ir pagaliau pereiti prie darbo?..

*

Neprisijungęs Leticija Mendel

 • I kursas
 • *
 • 128
 • Taškai: 245
Ats: Buvusi Nuodų ir Vaistų klasė antrame aukšte
« Atsakymas #131 Prieš 1 dieną »
- O kuo kirminai padeda nuo nepaklusnumo? - Pasiteiravo Letė. Deja, net jos abi niekaip nesugebėjo nuo jų išsivaduoti.
- Ai, jūs tikras despotas. Va kaip. - Pareiškė ir tada užsimovė tas pirštines. Jis draugiškai galėtų burtais surūšiuoti kirminus ir tada mes galėtume draugiškai išsiskirti. Burbėjo mintyse Grifė.
Ne, mergaitė nesiruošė tos beprasmybės pasilikti pabaigai. Leticija prisėdo prie nelemtųjų kirminų. ir be ūpo pradėjo su jais terliotis. Geriausia būtų užleisti jais tą profesorių OConnor ir tiek. Galvojo Mendel dirbdama tą darbą.
Ėjosi lėtokai ir noras išversti šitą šlamštą ant profesoriaus ir pabėgti vis labiau didėjo.
Po kiek laiko, kai baisiai pabodo rūšiuoti nustojo ir paklausė.
- O jums dažnai skirdavo areštus profesoriau?