1
4

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gaja Kasandra Amneta

 • VII kursas
 • *
 • 104
 • Taškai: 118
 • Lytis: Moteris
 • Keksiukų maniakė
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 1 savaitę »
  Jaunoji burtininkė nežinojo kokiems dievams reikėjo dėkoti už tai, kad bent šia herbologijos pamoka  nešals kaip anksčiau. Prieš tris savaites prasidėjęs herbologijos darbas buvo labai įdomus. Matthew turbūt buvo vienas iš tų profesorių, kuris siekė sudominti mokinius iš tikrųjų, o ne priverstinai kalti kažkokią informaciją, kurios turbūt gyvenime neprireiks.
  Šypsodamasi, septintakursė ėjo šiek tiek ištirpusiu sniegu šiltnamių link. Dvi savaites burokėlis išlaikė ar ne? Tą ji greitu metu sužinos. Išlaikė pirmąją, turėtų išlaikyti ir antrąją savaitę mąstė rudaplaukė. Užėjusi į šiltnamį rado savo auginamą burokėlį nesušalusį. Burtai pavyko. Jau buvo nemažas kuokštas lapų. Kaip man apdulkinti burokėlį? Suraukė antakius švilpė. Ir paėmė dulkių mišinį. Gal nieko nepadarius augalas vis tiek užaugs?
Roses are red,
Violets are blue,
God made me pretty,
What happened to you?

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 204
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 5 dienas »
Ir dar viena pamoka, kurioje teks kęsti šaltį. Nieko, liko jau tik dvi bandė raminti save Matthew Turner, keliaudamas į šalčio karalystę - šiltnamį, kuriame mokiniai augino savo augalus. Grifų Gūžtos vadovas visai nejuto noro vesti pamoką. Deja, darbą atlikti reikėjo. Ir reikėjo apsimesti, kad yra viskuo patenkintas - juk negali mokiniams parodyti, kad visiškai nenori čia būti, ar ne? Juk jeigu jau paaugliai atsivelka į pamoką, mokytojas turi būti itin entuziastingas.
Atėjęs į šiltnamį Turner tingiai nužvelgė augalus. Panašu, kad mokiniams sekėsi pakankamai neblogai, bent jau kai kuriems. Galima tikėtis, kad kitą savaitę bus bent viena kita užaugusi daržovė. Ką gi, gal ne taip ir blogai. Matthew bandė įtikinti save, kad tai yra pozityvas, kuriuo reikia pasinaudoti vedant šią pamoką.
- Sveiki, - kreipėsi į mokinius, kai susirinko visi norintys ir toliau kęsti siaubingą šaltį. - Kaip matau, mums sekasi visai neblogai. Tikiu, kad bus tokių, kurie kitą savaitę galės pasiimti savo daržoves ir vėliau jas suvalgyti. Šią savaitę turite pasirūpinti pačiais vaisiais. Tiems, kurių daržovė auga po žeme, reikia apžiūrėti, kad visi lapeliai būtų žali. Jeigu yra nudžiūvusių ar nušalusių, reikia juos išskinti, tik turėkite omenyje, kad nuskinant net ir mirusį lapą augalas yra pažeidžiamas. Tiems, kurių augalai vaisius augina virš žemės, reikės apžiūrėti pačius vaisius. Dažnu atveju reikia juos šiek tiek išretinti, ypač jeigu yra nušalusių ar kaip kitaip sugedusių. Nemanau, kad reikia priminti, jog turite saugoti augalą nuo šalčio. Jeigu kažkieno augalas nušalo, paimkite atsarginį augalą. Jeigu dėl kažkokių priežasčių tik dabar pirmą kartą atėjote į pamoką, taip pat paimkite atsarginį daigą.
Matthew nutilo. Tikėjosi, kad mokiniai suprato, ką reikia padaryti. Profesorius ypatingai tingėjo atsakinėti į bet kokius klausimus.

[Viskas parašyta, ką turite padaryti. Primenu, kad, jeigu norit, augalas gali nušalti bet kada. T.y. ir dabar galite imti kitą. Jeigu auginate pomidorą, agurką, žirnį ar pan., apžiūrite vaisius, nušalusius nuskinate ir pan. Jeigu auginate morką, burokėlį, bulvę ar pan., apžiūrite lapus ir taip pat nušalusius ir t.t. nuskinate. Visada galite atlikti ir kažką papildomai (palaistyti ar pan.). Tik nepamirškite, kad yra labai šalta. Pamoka bus tęsiama spalio 18 d.]

Melijandra Julija Lorijan

*

Prisijungęs Amber Autumn

 • I kursas
 • *
 • 5
 • Taškai: 10
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #17 Prieš 2 dienas »
Nors Amber nedalyvavo antroje ir trečioje pamokose, bet susiruošė dalyvauti ketvirtoje. Tiesiog ją buvo aplankiusi jos sena draugė - tinginystė. Na, ir jos pradėjo valgyti sausainius kartu, vėliau nusprendė pamiegoti, o kai švilpė atsibudo - draugės neberado. Kelias minutes pagalvojusi ji suprato, kad praleido herbologijos pamoką! O kitą savaitę ji tiesiog neturėjo noro ką nors daryt ir šiaip buvo šalta.
Šį kartą margaitė nepamiršo surasti ir užsidėti kepurę. Švilpė ėjo greitu žingsniu link šiltnamių. Kol juos pasiekė švilpė sušilo ir tikėjosi jog šiandien nesušals.
Išklausiusi profesoriaus monologo Amber nuėjo pasiimti naujo ridiko, nes žinojo, kad senas jau bus miręs. Nuostabu, Amber, dėl tavo kaltės vienas ridikas mirė negavęs galimybės gyventi. Mintimis palinkėjusi pirmąjam augalui laimės anapus, mergaitė pasiėmė vazoną su kitu, jau su išskleistais lapeliais ir nuėjo link stalo kur vėl gi pastatė augalą ir galvojo ką toliau daryti.
Visų pirmą pastebėjusi visai nereikalingas žoleles Amber neužsidėjusi darbo pirštinių jas išrovė ir sudėjo ant stalo viena šalia kitos. Nors ji ir buvo burtininkė, bet atlikusi darbą žiobarišku būdu ji džiaugsis labiau, nei vos ne visą laiką pratinginiavusi.
Antru punktu ką ji nusprendė padaryti, tai palaistyti augaliuką. Kiek pavaikščiojusi po šiltnamį ji rado laistytuvą, bet deja, vandens jame nebuvo. Pastačiusi daiktą į vietą mergaitė grįžo prie antrojo ridiko kuriam ji tikrai neleis mirti. Burti ji moka ne per geriausiai, todėl užtvindyti šiltnamį nėra geriausias sprendimas. Kiek pagalvojusi švilpė nusprendė paieškoti kokių drėkinančių žemę trašų. Priėjusi prie lentynų su įvairiausiais milteliais ir mišiniais ji pradėjo skaityti pavadinimus. Dauguma iš jų net girdėti švilpei nebuvo, bet paskaičiusi aprašymus kam ir kaip naudajoma ji iškarto padėdavo maišelius į vietą.

*

Neprisijungęs Gaja Kasandra Amneta

 • VII kursas
 • *
 • 104
 • Taškai: 118
 • Lytis: Moteris
 • Keksiukų maniakė
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #18 Prieš 2 dienas »
  Ėjo ketvirta savaitė tęstinės, praktinės herbologijos pamokos. Gaja ir taip kiekvienai pamokai įvykus vis labiau tingėjo kažkur išeiti iš bendrojo kambario. Apsigynimas nuo juodosios magijos, ateities būrimas, magiškų gyvūnų priežiūra, transfigūracija, žiobarotyra. Tiek daug pamokų praėjo, septyni metai šiaip ne taip pralėkė. Rudaplaukė vėl  žygiavo šiltnamių link. Šiandien buvo priešpaskutinė savaitė, kai reikia eiti prižiūrėti augalėlio. Burokėlis jau turėtų būti beveik užaugęs. Kitą savaitė Amneta jau turėtų traukti burokėlį  lauk iš žemės. Su Turneriu nebesisveikino. Nubėgo prie savo vazonėlio. Ji tiek stengėsi, kad augalas užaugtų, tačiau prieš porą dienų buvo labai šalta naktis ir augalas galėjo nušalti. Tikiuosi, kad burtai liko veikti. Apžiūrėjo daržovę. Buvo nušalęs tik vienas lapas. Atsargiai jį išrovusi, patepė surastu tepalu nuo žaizdų, paliejo ir išrovė nereikalingas žoleles. Papildomai dar sykį panaudojo apvalkalo burtus. Atlikusi reikiamą darbą, paliko šiltnamį iki kitos savaitės, augalėli.
Roses are red,
Violets are blue,
God made me pretty,
What happened to you?

*

Prisijungęs Amber Autumn

 • I kursas
 • *
 • 5
 • Taškai: 10
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #19 Prieš 2 dienas »
Po kelių minučių ieškojimo Amber pagaliau rado reikiamus miltelius. Ji tikėjosi, kad neperduozos jų ir nenužudys dar vieno ridiko.
Pasiskaičiusi naudojimo instrukciją mergaitė sužinojo jog vos lapelius išskleidžiusiam augalui žemės drėkinančių miltelių reikia įberti du žiupsnelius. Šį kartą dirbdama su dirvožemiu švilpė užsidėjo pirštines ir patogiai pasistačiusi maišelį ji pasiruošė darbui.
Įbėrusi vieną žiupsnelį miltelių Amber stebėjo ar kas įvyks. Bet nieko neįvyko. Matyt instrukcija vis dėl to gera. Įbėrusi antrą porciją miltelių mergaitė vėl stebėjo ar įvyks kokia reakcija.
Vis dar nieko neįvykus mokinė nusprendė paisyti taisykles ir daugiau miltelių nebeberti. Sutvarkiusi darbo vietą ji grįžo prie augaliuko ir šį kart jau mąstė kaip jį sušildyti.
Faktas tas, kad laužo neužkurs ir nepaliks, nes augalas gali sudegti, tad šis variantas atmetamas. Galima būtų surasti miltelius arba augalą šildantį skysti, bet yra tikimybė jog gali įvykti neigiama reakcija su žeme drėkinančiais milteliais ir augalas išdžiūs ar sprogs. Tad Amber nusprendė eiti buitiniu keliu: pasiims šiltnamiams uždengti skirtą plėvelę ir padarys mažą šiltnamio kopiją ridikui.
Nešdama plėvelę link savo darbo vietos mergaitė prisiminė dar vieną profesoriaus užduotį - reikia apžiūrėti augalo lapus. Padėjusi materialą ji priėjo arčiau vazono ir pradėjo apžiūrinėti lapelius. Kiekvienas buvo žalias, stipriai laikėsi ant stiebo ir nebuvo jokio ženklo, kad augalui šalta. Kol kas. Per savaitę tikrai sušals jei nieko gero nesugalvosiu.
Baigusi šią tikrai lengvą procedūrą Amber pasiruošė sunkiausiam etapui. Ji net neįsivaizdavo nuo ko reikia pradėti. Iš karto mergaitė bandė apvynioti plėvelę aplink vazoną, bet ji vis nuslysdavo ir tai tikrai neapsaugotų augalo nuo šalčio.
Po ilgų galvojimų minučių švilpė nusprendė ką padarys. Susiradusi dar pagaliuką ir virvių, nusprendė įgyvendinti keistą mintį, bet gal veiksmingą. Įsmeigusi pagaliuką į vazono dirvožemį švilpė uždėjo plėvelę taip, kad į jos centrą remtusi medinis daiktas. Pasiėmusi virvę Amber aprišo plėvelę aplink vazoną jog ši laikytusi, žinoma nepamiršdama palikti skylučių orui įeiti ir išeiti.


*

Neprisijungęs Aeron Desiderio Shaughnessy Hemker

 • I kursas
 • *
 • 21
 • Taškai: 32
 • Gyvenimas per trumpas gyventi ramiai
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #20 Prieš 2 dienas »
  Viena diena. Trys dienos. Penkios dienos. Savaitė. Maždaug septynios dienos praėjo nuo pirmakursio paskutinio apsilankymo herbologijos pamokje, jis jau net pamiršo ką augino. Vėl Aeronas Desiderijus Shawnesis Hemkeris žingsniavo šiltnamių link šypsodamasis. Eilinį kartą visi kiti buvo apsirėdę keliais sluoksniais viršutinių rūbų, o švilpis dėvėjo marškinėlius ilgomis rankovėmis, megztinį, odinę striukę ir apsiaustą (kvailos mokyklos taisyklės). Jau trečią kart tarp mokinių, einančių į šią pamoką nepastebėjo Gerdos. Ne tokia jau ji ir moksliukė. Arba varno nagas tikrai ne moksliukų koledžas. Ha įžengė į šiltnamį. Toje vietoje, kur jis buvo palikęs savo augalą, buvo nušalęs stiebas ir lapai.
  Matyt praėjusia pamoka pomidorui (tik dabar juodaplaukis prisiminė kas per daržovę jis bandė užauginti) nepatiko jo rūpestingumas. Rudaakis nesiskundė. Juk jo niekas būti rūpestingu neišmokė. Mamos dėmesys visad buvo nukreiptas į kažką kito. Kelioms akimirkoms vaikinukas ir pats pasijuto esąs (tiksliau buvęs) vienu iš tėvų tam pomidorui. Jis, visai kaip ir jo motina, lyg ir rūpinosi mažuoju, bet dėmesį skyrė visai kitiems dalykams.
  Shawnesis puikiai suprato, kad šiuo metu reikia pasiimti kitą augalą, o tą palikti - vis vien jau negyvas.  Paauglys apsižvalgė. Buvo dar keletas jau beveik pilnai užaugusių daržovių. Pasirinko patį „šviežiausią“ - mažiausiai nuo šalčio nukentėjusį sodinuką. Ant lapelio buvo parašyta, kad tai agurkas. Paliejęs augalą, Aeronas daugiau nenumanė ką galėtų padaryti.
Tu duona, aš tavo sviestas

*

Neprisijungęs Wrena Alder

 • VII kursas
 • *
 • 189
 • Taškai: 38
 • Lytis: Moteris
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #21 Prieš 2 dienas »
 Vieną savaitę prasirgo. Aplinkui buvo arbatos puodeliai, servetėlių kalnai, o seselei nepavyko greitai nustatyti, ar čia įprasta liga, ar kokia kita, sukelta magiškų gyvūnų ar augalų. Būt buvę daug paprasčiau, jei būtų kamavę tik vienos ligos simptomai, tačiau po tos siaubingos savaitės ją išleido į mokyklą su milžinišku kiekiu įvairių buteliukų ir tablečių ir liepimu ateiti į ligoninės sparną kas vakarą. Nes juk ji - ne pirmakursė, į sniegą nešokinės, o mokytis irgi reikia.
 Herbologiją tada praleido. Savo noru. Kad nesijaustų tokia kalta, paskaitė vadovėlį ir pasidomėjo apie naujus mandragorų panauddojimo būdus, kuriuos atrado Gilis Smitas. O pamokos darbas... Nutuokė, kad augalas bus labiausiai nevykęs per visą mokymosi laikotarpį. Jeigu išvis dar gyvas.
 Turbūt vienintelis dalykas, kuris nepasikeitė per tas dvi savaites, buvo šaltis. Žiobarams pastoviai rašant apie klimato atšilimą darėsi keista, kodėl tik šaltėja. Bent jau Kalėdos su sniegu...
 Šiltnamyje vėl buvo šalta, o radusi savo augalą, Wrena nuliūdo. Žinojo, kad to reikia tikėtis, ji irgi tokiame šaltyje būtų numirusi, tačiau atidžiau pasižiūrėjusi pamatė ne tik nušalusius, bet ir apdegusius lapelius. Tie prakeikti milteliai...
 Reikėjo išsirinkti naują augalą. Nebepasitikėdama savo jėgomis pasiėmė mini pomidoro versiją. Buvo mačiusi tokius - vaisiai ne didesni, nei šilauogė. Atidžiai apžiūrėjo užsimezgusius pomidoriukus, keli buvo nušalę, juos nuskynė (kaži, ar čia bus pmidorų maras?), pagalvojo ar reikėtų nuskinti tuos kelis lapelius... Nenuskynė. Šalta, o nuskynimas lyg kokia siaubinga žaizda, dar greičiau pakenks. Čia ne tie plonyčiai stiebeliai.
 Įpylus į metalinį laistytuvėlį ledinio vandens, lazdele pašildė bent iki įprastos kambario temperatūros, o tada pagalvojus - dar truputį. Palaistė, šį kartą nusprendė apseiti be jokių trąšų ir pradėjo barbenti pirštais į stalviršį, nežinodama ką daryti. Šiluma traukia šaltį, tad augalas gali dar labiau sušalti...
 Alder paėmė dar vieną, didesnį vazoną ir ant dugno pabėrė žemių ir suradus, šiek tiek tų tragiškų miltelių. Tik šiek tiek. Įstatė vazoną su pomidoru į tą didesnį, vazoną, turėtų žemė būti šiltesnė. Reikia pasirūpinti, kad vaisiai nenušaltų.
 Šalimais dirbanti mergaitė pradėjo naudoti plėvelę. Švilpė nusišypsojo Mažiukas šiltnamiukas jos augaliukui. Ir deja, pati to nesugalvojo, teks mokytis iš pirmakursės. Tas faktas stipriai trenkė per herbologiją mėgstančios merginos širdį.
 Tik plėvelę naudojo kiek kitaip, padarė it didelę kepurę ir kraštus įkišo tarp vazonų ir užpylė žemėmis. Ir dar šiek tiek tų siaubingų miltelių. Ir vandens.
 Liko vienintelis klausimas - kaip augalas neuždus? Žinojo, kad pats augalas gamina deguonį, tad įprastomis sąlygomis jį reikėtų atidengti. Tačiau dabar žiema, o kai būna tamsu, augalai patys naudoja deguonį... Mano smegenys neveikia. Reik važiuot į Amazonės miškus, ten visuomet šilta ir nėra ligų, turičių peršalimo simptomų, jei tik nesuvalgai penkiolikos porcijų ledų.
 Taip Alder sugalvojo emigracijos planą. Kilstelėjo plėvelę, jog nesiliestų su šakelėmis, pagalvojo, kad jei labai pergyvens dėl augalo, pasiprašys profesoriaus į šiltnamį anksčiau nei vyks kita pamoka.
 Darėsi šalta, o manė, kad darbą atliko.

*

Neprisijungęs Matthew Turner

 • Herbologijos profesorius
 • *
 • 204
 • Lytis: Vyras
 • Astronomai duobkasiai - mes pakasim jus skersai!
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #22 Prieš 1 dieną »
Pagaliau paskutinė pamoka! Matthew, ko gero, šiais mokslo metais dar nebuvo toks laimingas. Beliko iškęsti šią pamoką ir bent kuriam laikui pamiršti, kad herbologija iš viso egzistuoja.
Pakeliui į šiltnamį Matthew mąstė. Oras ir vėl atšalo, visas sniegas, kuris buvo kiek aptirpęs, virto ledu. Įdomu, kiek mokinių ateis sulaužytomis rankomis pasakė sau Turner, svajodamas, kad nė vienas mokinys iš viso nepasirodytų pamokoje. Deja, buvo tokių, kurie kantriai vaikščiojo kiekvieną savaitę, vadinasi, tikėtis, kad į paskutinę pamoką staiga nebeateis, ko gero, buvo naivu. Matthew buvo nevykėlis, tačiau ne naivuolis, tad puikiai suprato, kad ir šią pamoką reikės vesti.
- Sveiki, - pratarė susirinkus mokiniams. Profesorius įtarė, kad ir jie džiaugiasi jau visiškai čia pat esančia pamokos pabaiga. - Šiandienos užduotis paprasta: išraunate augalą. Jeigu tai yra daržovė, auginanti vaisius paviršiuje, prieš tai, žinoma, turite juos nuskinti. Jeigu tai yra šakniavaisis, tiesiog išraunate. Nežinau, ar reikia priminti šitą šaltį, tačiau jūs vis dar galite sušaldyti augalą, tad pagalvokite, kaip jį išrauti, kad nesusigadintų valgoma dalis. Atnešite valgomą dalį man. Jeigu ji bus išties valgoma, galėsite pasiimti. Parodę augalą man galite keliauti į pilį.
Matthew nutilo. Labai tikėjosi, kad bus tokių, kuriems pavyko augalą užauginti tinkamai.

[Išraunate augalą, valgomą dalį parodot Matthew. Savaime aišku, mano atsakymo (žodžių) nerašote, tačiau galite parašyti, kad Matthew leido ar neleido pasiimti daržovę (t.y. patys nuspręskite, ar jūsų personažas susimovė, ar ne). Po to galite keliauti į pilį, klausimai: "ar dabar galiu eiti?" neturi prasmės, nes neturėsiu laiko atrašinėti.
Jeigu dar nebuvote pamokoje, paimkite vieną iš Matthew užaugintų augalų, tačiau čia jeigu susimausite, tai reiškia, kad skindami/raudami kažką sugadinote.
Pamoka bus uždaryta spalio 21 d.]

Melijandra Julija Lorijan

*

Neprisijungęs Gaja Kasandra Amneta

 • VII kursas
 • *
 • 104
 • Taškai: 118
 • Lytis: Moteris
 • Keksiukų maniakė
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #23 Prieš 1 dieną »
  - Pagaliau paskutinė diena! - Gaja pašoko iš lovos. Šios penkios savaitės tikrai nepraėjo veltui, jei jos augalas vis dar nenušalo. O tą ji greitu metu patikrins. Susiruošus, rudaplaukė nuskubėjo šiltnamių link. Jau net žiemos šaltukas neberūpėjo ir tinginystė kažkur dingo. Šiaip ar taip juk liko mažiau nei pusmetis iki mokslų pabaigos. Jeigu burokėlis bus užaugęs, gal jai herbologijos mokslais pradėt domėtis? Nors Kasandra tuo abejojo. Jai labiau patiko rašyti įvairius apsakymus, straipsnius, rašinius ir panašius dalykus. Priartėjusi prie šiltnamių, užėjo į reikiamą. Pasisveikinusi su profesoriumi, priėjo prie savo vazono. Burokėlis jau buvo užaugęs. Amneta šį apžiūrėjo. - Testaforma. - Panaudojo burtą ir atgal įsidėjo burtų lazdelę. Tada atsargiai išrovė daržovę ir parodė ją Turneriui. Gaja pastebėjo, kad šis berods linktelėjo leisdamas pasiimti jį. Padėkojusi septintakursė nuskubėjo atgal į pilį - atiduos daržovę elfams.
Roses are red,
Violets are blue,
God made me pretty,
What happened to you?

*

Neprisijungęs Aeron Desiderio Shaughnessy Hemker

 • I kursas
 • *
 • 21
 • Taškai: 32
 • Gyvenimas per trumpas gyventi ramiai
Ats: II Herbologijos pamoka visiems kursams
« Atsakymas #24 Prieš 13 valandų »
  Keturios savaitės lankymosi herbologijos tęstinėje pamokoje pagaliau priėjo prie pabaigos.  Paskutinį kartą eidamas į šiltnamius bent jau šiai pamokai, Aeronas susimąstė. Tądien, pirmą kart einant į Matthew'o pamoką, jis šypsojosi tyčiodamasis iš tų vargšelių. Ir dabar jis ėjo šypsodamasis. Vėl dėl šios pačios priežasties - visi buvo susikūprinę, įsisukę į šiltus rūbus, o jis ėjo išsitiesęs, su odine striuke. Šiandien jau turėjo nuskinti derlių. Skambėjo nuobodžiai, tačiau jei tokiais dalykais užsiiminėjo ir klastuoliai, tai kodėl gi nepabandžius ir pačiam juodaplaukiui? Blogiau nuo to juk niekam nebus, o ir pačiam Shawnesiui nebuvo ką veikti niūroje, žiemos apsuptoje pilyje.
  Takelis šiltnamių link kaip visad buvo nuklotas žmonių pėdsakais. Vieni iš šviežiausių buvo ir pačio profesoriaus. Buvo keista, kad pats profesorius netingėjo eiti čionai penkias savaites iš eilės, ypač po to, kai pirmakursis sužinojo Turnerio trūkumą - jis nemoka normaliai kerėti. Kas jam išvis leido tapti profesoriumi su tokiomis galimybėmis? Pamintijo rudaakis ir atidarė šiltnamio duris bei įžengė vidun. Jautėsi ir pomidorų ir agurkų, būtent sunokusių daržovių, kvapas. Surasti savo augalą sunku nebuvo - šis ištiso labiausiai. Paėmęs kibirą, priėjo prie vazono ir nuskynė visus agurkus. Juos sudėjęs į kibirą išrovė patį stiebą. Šį išmetęs priėjo su derliumi prie profesoriaus. Parodęs rezultatą paliko kibirą ten ir pasuko pilies link.
Tu duona, aš tavo sviestas

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019