0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
Kristina po visų pamokų buvo labai nuvargusi ir kadangi grifė labai mėgo kavą, netyčia apsipylė ją ant savęs todėl greitai persirengė apsiaustą ir norėjo eiti kur nors pasivaikščioti. Kristinai patiko būti lauke , gryname ore ir ypatingai hogvartse tikrai galėdavai rasti gerų vietų. Grifiukė net nepastebėjo kaip nuėjo link uždraustojo miško. O koks skirtumas? Bala ne matė ir vis tiek
 niekas gal manęs nepastebės.
Ji eidama aptiko trobelę ji buvo visa apgriuvusi, bet atrodė visai įdomiai. Bet ant žolės augo dar porą gražių gėlių, todėl grifė nusiskynė kelias ir užėjo į tą trobelę. Užėjus jai pamatė keistą fotelį, buvo labai nešvaru ir daug dulkių tuomet dar išgirdo kažkokius verksmus. Grifiukė paėjo dar kelis žingsnius ir išvydo verkiančią mergaitę. Kristina jos paklausė:
- Labas, aš Kristina Granger man atrodo esu tave mačiusi ir dar norėjau paklausti kodėl verki kas atsitiko?



*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #31 Prieš 3 metus »
 Amelija niekaip negalėjo sustoti verkti, kai jau pradėjo. Ji taip šniurpščiojo, kad nuo jos kvėpavimo skraidė dulkės. Bet buvo geriau, negu sėdėt bendrajame kambaryje ir šypsotis, nors tavyje balaganas. Amelija iki soties prisiverkus jau galvojo eiti. O išsiverkus ir lengviau kažkaip pasidarė. Varno Nago mokinė buvo visai patenkinta. Bet tada ji išgirdo žingsnius ir kažkas priėjo prie jos, kol ji dar nebuvo nustojus verkti. Amelija išsigando ir nusivalė akis apsiausto rankove. Bet kad ji verkia, atėjęs žmogus jau buvo pastebėjęs. Amelija pakėlė galvą. Mergaitė jai irgi buvo matyta.
- Aš Amelija, - negarsiai pasakė ji ir pradėjo galvoti kaip atsakyt kodėl ji verkia.
- Nes gavau blogą pažymį ir pavargau nuo pamokų ir namų darbų, - pagaliau atsakė. - bet dabar jau viskas gerai.
 Amelija nusišypsojo Christinai.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #32 Prieš 3 metus »
Kodėl ta mergaitė verkė Kristinai buvo aišku, ji atsakė:
- Na jo, suprantama man irgi labai nepatinka kai daug namų darbų na, o dėl blogo pažymio neliūdėk kitą kartą geriau parašysi! - tarė bandydama nuraminti Kristina.
Grifų gūžtos mokinė nenorėjo dar išeiti, todėl apsižvalgė dar kartą trobelę. Eidama dar labiau ji pamatė kažkokio barzdoto vyro paveikslą ant kurio buvo parašyta ,, Hagridas" . Kristina susimastė, kad tai yra ne kieno kito, o Hagrido trobelė. Hmm.. įdomu noriu dar čia kažką naujo atrasti.  Mokinė dar ir pamatė laišką kuriame tikriausiai kažkada rašė Hagridas. Grifei visą laiką patikdavo papuošti kokias nors purvinas, dulkėtas trobeles, todėl Kristina panaudodama kerus papuošė trobelę , lempučių girliandomis, nebebuvo dulkių.
- Gal nori kažką paveikti? Tarkim galime paskaityti kokią knygą, nes matau, kad daug įdomių čia yra.



*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #33 Prieš 3 metus »
 Christina pradėjo apžiūrinėti trobelę. Amelija atsistojo ir pradėjo daryti tą patį. Kai Christina išbūrė girliandas Amelija labai apsidžiaugė.
- Labai gražu, - pasakė ji. Amelija dar truputį burtų pagalba pataisė langus, nes jie buvo sulūžę ir ant jų išbūrė smėlio salvos užuolaidas. Labiausiai Amelijai patiko, kad nebebuvo dulkių, nes ji labai nemėgo, kai įkvėpdavo dulkes arba jos papuldavo į gerklę. Tada mergaitė dažnai pradėdavo kosėti arba čiaudėti. Amelija pradėjo galvoti ką gali veikti. Ji norėjo čia pabūti, nes dabar trobelėje buvo jauku.
- Gerai, galime paskaityti knygų, - atsakė ji Christinai ir nuėjo paieškoti kokios nors geros knygos. Staiga ji sugalvojo vieną dalyką, todėl pasakė mergaitei:
- Man regis per kerėjimo pamoką mus mokė burtažodžio, kuris išburia gėrimą. Galim pabandyti išsiburti arbatos. Kaip manai?
Galbūt...

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #34 Prieš 3 metus »
Hagrido trobelėje tikrai buvo smagu, o ypač ne vienai.
- Taip žinoma, su arbata ne taip bus šalta ir tikrai smagiau- nusišypsojusi atsakė Kristina.
- Katiniausius!
Arbata per sekundę atsirado. Kaip gerai, kad moku šiuos kerus.. Arbata buvo labai skani, o Kristina stebėjosi kodėl. Hmm.. labai keistas skonis juk arbata niekada nebūna tokia skani kaip ši, na, bet nieko kodėl aš dėl to pergyvenu? Juk gerai, kad ji skani, o dabar pradėsiu skaityti knygą. Grifiukė  rado knygą apie paslaptingąjį kambarį, mirties relikvijas, netikrą princą , norėjo šias visas knygas perskaityti, bet atrodė tos knygos kažkur labai girdėtos. Man atrodo, kad profesoriai apie tai aiškino.. Mergaitė rado knygą apie demonus, pasiėmė ją ir pradėjo garsiai skaityti, beskaitydama atskrido pelėda ir atsiuntė laišką.



*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #35 Prieš 3 metus »
 Amelija labai apsidžiaugė kai Christina išbūrė arbatos, nes ji pati to burtažodžio niekada neišbandė ir nežinojo ar jai pavyktų. Ji labai nenorėjo, kad jai tektų vis bandyti burtažodį, kuris neišeina prie kitos mergaitės. O jeigu ji dar ir juoktis pradėtų...
 Amelija atsigėrė arbatos.
- Kokia skani... Kaip tau taip gerai pavyko? - paklausė ji. Amelija nusprendė, kad jai irgi reikės išmokti tą burtažodį, nes ji labai mėgo arbata ir norėjo dažniau tokios pasidaryti.
 Kai Christina pasiėmė kažkokią knygą ir Amelija išsitraukė iš lentynos knygą apie senovės burtininkus. Ji irgi pradėjo skaityti. Kai pas jas atskrido pelėda Amelija labai nustebo, net nežinojo dėl ko.
- Čia tau laiškas? - paklausė ji Christinos.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #36 Prieš 3 metus »
- Na taip man, reikia paskaityti.
Laiške buvo parašyta:
Citata
Kristina ir Amelija, jūsų ieško visa mokykla ir kodėl jūsų nebuvo didžiojoje salėje kai visi valgė ir jūsų nėra bendruosiuose kambariuose, siūlau jums bėgti kol dar galite, nes troba tuoj užsirakins.
Kristina sušaukė:
- Bėgame! Tuoj durys užsirakins...
Grifiukė jau norėjo bėgti, bet užsidarė durys. O ne, ką daryti? Ji pabandė panaudoti burtažodį Alohomora , bet ir tas nepavyko.
- Na ką gi turėsime likti čia visai nakčiai, o gal ir daugiau labai tikiuosi, kad atsidarys rytoj ryte durys ir šiaip kaip taip gali palikti čia pirmakurses? - stebėjosi Kristina.
Mokinė užsinorėjo valgyti iš tos visos baimės. Norėjo išsiburti, bet ant lentynos rado šokolado, jai nebuvo svarbu ar jis senas ar ne, tiesiog labai norėjo valgyti.



*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #37 Prieš 3 metus »
 Amelija išsigandus klausėsi kaip Christina skaito laišką.
- Kas jį atsiuntė? - bėgdama link durų dar sušuko ji. Amelija pamačius, kad durų nepavyko atverti net su Alahomora kerais dar labiau išsigando. Ji dar kartą pabandė paklebenti rankeną. Nepavykus spyrė į duris. Jautėsi nemaloniai, kad prie Christinos elgiasi taip žiobariškai, bet dabar svarbiausia buvo ištrūkti iš ten. Staiga ji pagalvojo, kad gal jos galėtu parašyti laišką ir išsiųsti su ta pelėda kuri joms atnešė laišką, nes ji dar nebuvo išskridus. Amelija dar kartą pažvelgė į langą ir įsitikino, kad jis per mažas joms išlipti į lauką.
- Galim pabandyti išsiųsti laišką, kad mus čia užrakino, pelėda dar čia, - pasiūlė Amelija Christinai, - gal mus išgelbės, o jei ne, tai tikėkimės, kad bent koks nors žvėris iš Uždraustojo miško naktį neateis.
 Amelija pamatė, kad Christina rado šokolado, ji irgi labai norėjo valgyti, bet jai pasirodė įtartina iš kur čia šokoladas.
- Atsargiai, tas šokoladas gali būti užnuodytas, juk nežinom iš kur jis čia atsirado, - perspėjo Christiną Amelija.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Amelija Harmon »
Galbūt...

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #38 Prieš 3 metus »
- Taip, parašom laišką tik reikia greičiau kol pelėda neišskrido.
Kristina pradėjo rašyti kuo greičiau laišką:
Citata
Laba diena, mus užrakino šioje trobelėje ir nespėjome pabėgti, labai tikiuosi, kad gausite šį laišką ir, kad atrakinsite mus.

Parašiusi sulenkė laišką ir perdavė pelėdai, o pelėda nešdama laišką išskrido.
- Kaip manai atrakins mus?
Grifiukei buvo baisiai nuobodu todėl ieškojo kokių nors lapų papiešti arba klausinėjo Amelijos klausimus.
- Galime pažaisti žaidimą ,, Ką tu darytum" .
- Tai aš pirma pradėsiu, ką darytum jeigu tau lieptų būti profesorė? - paklausė mokinė klausimo kuris pirmas šovė į galvą.
Laukdama atsakymo dar nuėjo pasiimti šokolado, nes buvo visai skanus. Atsilaužė jo ir atsisėdo vėl ant pledo kurį buvo išburusi.



*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #39 Prieš 3 metus »
 Amelija žiūrėjo kaip Christina rašo laišką.
- Nemanai, kad reikėtų pasirašyti? - paklausė ji. Amelija paglostė išskrendančią pelėdą ir palydėjo ją akimis. Kaip keista, kad jos čia sėdi ir negali išeiti, o tas padaras, nors ir daug už jas silpnesnis gali išskristi... Gerai tai pelėdai, ji niekur neužrakinta... Pagalvojo Amelija. Bet ar tikrai ji neužrakinta? Juk ji nelaisva, ji priklauso žmonėms, kurie ja naudojasi, nuo kurių ji priklauso. Ir žmonės taip pat užrakinti... Tarp kitų žmonių. Amelija baigė mąstyti šiame užrakintame pasaulyje apie užrakintus žmones, kad ir jos smegenys netyčia neužsirakintų. Ji pažvelgė į Christiną.
- Gerai, pažaidžiam, - sutiko. Vis tiek nebuvo ką daugiau veikti.
- Hm... Manau, kad visai sutikčiau. Tai nebūtų mano svajonių profesija, bet būtų visai neblogai, - Amelija mintyse maldavo, kad Christina nepaklaustų kokia ta jos svajonių profesija, nes Amelija paprasčiausiai nežinojo.
- Ką darytum, jeigu tau paskirtų areštą... Profesorius Moore? - nieko geriau nesugalvojus paklausė Amelija. Gal tas profesorius ir nebuvo pats baisiausias, bet kol kas ko nors blogesnio ji dar nematė, na arba nesugalvojo.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #40 Prieš 3 metus »
- Manau, kad tiesiog jo atsiprašyčiau.
Kristina atsakydama išgirdo kažkokį juoką.
- Amelija, girdi?
Juokas buvo kažkokio vaiduoklio. Vaiduoklis atrodė su suplyšusiais marškiniais, juoda skrybėle, su žaliais botais ir mėlynais plaukais.
- Gerbiamoji Amelija, gerbiamoji Kristina ką jus čia darote? Be to į mano plaukus galite net nespoksoti aš ir taip žinau, kad jie yra nerealūs, o jus? Kur jūsų šukuosenos? Va nesupratau kažkoks tortas ant galvos, pas tave kažkokia kasa nu gi yra plaukų dažai ko jūs tokios nuobodos norite būti?
- Šiaip tai man tavo plaukai visiškai nepatinka, o mano kasa yra kaip kasa gal dar žaliai man nusidažyti plaukus? - pasipiktinusi pasakė Kristina.
Išgirdęs tas vaiduoklis Kristinos žodžius atrodė, kad tuoj jai trenks.



*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #41 Prieš 3 metus »
 Amelija klausė kaip atsako Christina ir galvojo, kaip pati pasielgtų tokioje situacijoje. Deja sugalvoti taip ir nespėjo, nes pasigirdo kažkoks garsas. Tiksliau jukas, bet labai jau nepanašus į žmogaus.
- Žinoma girdžiu. Kaip manai kas ten? - paklausė Amelija. Atsakymo laukti nereikėjo, nes šaliai atsirado kažkoks labai keistas vaiduoklis. Amelijos nuostabai jis buvo apsirengęs kaip žmogus. Mergaitė jau norėjo jam atsakyti į pirmąjį klausimą, bet anas vėl pradėjo kalbėti. Mergaitė kiek sutrikus ir nelabai patenkinta pačiupinėjo savo plaukus. Nieko keisto ten nepajuto. Jokio torto. Amelija įsmeigė priekaištingą žvilgsnį vaiduoklį, bet greitai nusprendė, kad šioje situacijoje pyktis labai neprotinga. Ji pradėjo raminti kitus du, nes jie jau buvo besusipykstantys.
- Viskas gerai, nesipykit, - pasakė Amelija.
Tada kreipėsi į vaiduoklį. - mes čia atėjome ir mus čia netyčia užrakino, dabar nežinome ką daryti.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #42 Prieš 3 metus »
- Aš ant jo pykstu, nes jis mane įžeidė - susirūpinusi pasakė Kristina.
Vaiduoklis tik juokėsi ir taip pat atsakė į Amelijos klausimą:
- Oi mergyt, tu net neįsivaizduoji kiek aš šitoje būdoje pragyvenau nori žinoti? Dešimt metų!! Ir vis ateidavo čia vienas plikis ir man vis kartodavo Petrauskai, Petrauskai eik gyventi, o aš, kaip man gyventi? Aš neturiu kur eiti ir tik jūs man galite padėti, o aš jums, taip pat jūsų niekas negirdi apart manęs ir jūsų pačių be to esate įstrigusios lyg kalėjime, o aš tik paprastas besmegenis kuris sėdi čia ir burba nesąmones.
Kristina nusprendė paieškoti žemėlapio, nes kai tik buvo čia užėjus buvo radusi kažkokį žemėlapį. Dar grifų gūžtos mokinė paklausė to vaiduoklio:
- Kur man rasti žemėlapį?



*

Neprisijungęs Amelija Harmon

  • III kursas
  • *
  • 193
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #43 Prieš 3 metus »
-Jeigu kas nors čia vis ateidavo, tai turėjo kažkaip ir išeiti, - pradėjo garsiai mąstyti Amelija. Jai visai nepatiko šitas nuotykis, o vaiduoklis buvo kažkoks keistas. Be to, jis dar ir visą laiką skraidė aplinkui, bei kartais pradėdavo kikenti. Išgirdęs Christinos klausimą vaiduoklis atsisuko ir atrodė kiek nustebęs. Jis apsidairė ir staiga labai garsiai nusijuokė (Amelija net užsidengė ausis delnais).
- Žemėlapis ten, kur tavo šokoladas, mergyt. Cha cha, padėjai šokoladą tiesiai ant žemėlapio! - vaiduoklis vėl pradėjo juoktis. Amelijai visai nebuvo juokinga ir ji tuo tarpu apžiūrinėjo namelį ir bandė surasti kokį nors išėjimą.
 Staiga pasigirdo kažkoks labai keistas bildesys ir Amelija atsisuko į vaiduoklį. Jis išdarinėjo visokius keistus judesius ir niūniavo kažkokią melodiją.
- Nustebot mergaitės? Cha cha, juk reikia pasilinksmint ir pašokti, nereikia čia liūdniems sėdėti. Tra lia lia, tra lia lia, - vaiduoklis skraidydamas aukštyn žemyn vartė visokius daiktus. Staiga pro langą įskrido pelėda ir numetusi laišką kažkur prie Christinos greitai išskrido atgal.
- Kas ten parašyta? Greičiau skaityk! - nekantraudama prie Christinos priėjo Amelija.
Galbūt...

*

Neprisijungęs Mikasa Sei Yoshitaka

  • IV kursas
  • *
  • 365
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Aš bijau knisių ir ančiasnapių. Antraštės niekada nekeisiu.
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #44 Prieš 3 metus »
- Na gerai, gerai, taigi čia parašyta, kad mes galime grįžti pro slaptas duris, kurios yra šioje trobelėje ir galime pro jas išlipti! - su džiaugsmu tarė Kristina.
Vaiduoklis išgirdęs Kristinos išvykimą pradėjo rėkauti.
- Ė jūs mažules, niekur jūs neišvyksite na, bet jai jau norite palikti šį gražųjį dėduką tai bent padainuoti leiskit man jums, gerai pradedu. Dzedas aš esu alutį labai myliu išprotėjęs jau esu be jūsų bus baisuu.
Tai jis čia repuoja ar dainuoja? Kristina nekreipus dėmesio į tą vaiduoklį nusitempė Ameliją prie tų slaptų durų ir norėjo pro jas šokti. Durys buvo dar ir su užraktu tai buvo sunku atrakinti. Bet grifiukė prisiminė burtažodį Alohamora ir durys atsirakino. Atidarius mergaitė duris šoko tiesiai pro duris ir tikėjosi, kad Amelija neliko viena ir taip pat nušoko.