0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Prisijungęs Dori Mendel

• VI kursas
  • *
  • 1309
  • Taškai: 10
  • Lytis: Moteris
Ats: Apgriuvusi Hagrido trobelė
« Atsakymas #90 Prieš mėnesį »
- Mes nieko piktybiško nedarome! Jaučiame tas ribas. Mes geros merginos, - teisino save ir draugę.
Dori buvo įdomu klausytis, ką Auris pasakojo apie Alaną ir jo tėvus. Šį bei tą ji žinojo, tačiau ne tiek daug, nes jiedu su Alanu dar nebuvo tokie artimi, be to, tamsiaplaukė tada dar buvo per maža, jog apie tai mąstytų ar pilnai suvoktų.
Ji Alano ir jo tėvo tarpusavio santykius, tokius, kokie jie yra dabar, priėmė labai natūraliai, nes kiek Alaną pažinojo, iš esmės visada viskas taip ir buvo. Tačiau dabar, vyresniajam Senkleriui papasakojus plačiau, pradėjo atrodyti, kad yra dar kažkas. Kažkas, ko nežino nei Dori, nei Auris, ir kad tai susiję su Alanu ir jo tėvu.
- Dėl tų košmarų... Nežinau, pabandysiu su juo kaip nors apie tai pasikalbėti, - prabilo penkiolikmetė. - Galbūt reikia tik laiko, o gal reikia kažko daugiau. O apie tėvą per daug kamantinėti nenoriu. Neatrodo, kad Alanui labai patiktų apie jį šnekėtis, - susimąstė. - Oi, Auri, aišku, pasimirš. Viskas po truputį pasimiršta, tik klausimas, ar jie negrįš. Ar neieškos per mane Vanesos. Nors mes neturime jokio ryšio. O kur dar tavo nesulaužoma priesaika, - atsiduso. - Tie Dolohovai tikri bepročiai. Manau, jog abu suprantame, kad tai dar ne pabaiga. Tik nežinome kas, kur ir kada bus, - prikando lūpą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

• Transfigūracijos profesorius
  • *
  • 483
« Atsakymas #91 Prieš mėnesį »
 Išties. Gyvenimas, o tiksliau ateitis yra didelė paslaptis. Auris tai labai gerai žinojo. Dabar viskas atrodė miglotai. Ir Auris vis dar negalėjo sugalvoti kaip pagaliau pabaigti tas senas istorijas.
- Gerai. Pakalbėkite dėl tų košmarų. O apie tėvą tai jau verčiau nešnekėti. Tegu tai jau lieka jų pačių reikalu. - Pasakė Senkleris.
- Matysim ar jie grįš. Deja, bet tikriausiai dar teks su tais žmonėmis susidurti. O su Dolohovais aš jau kaip nors vieną dieną išsiaiškinsiu. - Jei jie pirmi su manimi neišsiaiškins. Pabaigė sakinį mintyse.
- Na ką gi. Tikriausiai jau eisiu. Nebent norėtum dar ką nors aptarti. - Pasakė. Gitara taip ir liko nepaliesta. Bet užtai nuveikė kai ką svarbesnio. Pasikalbėti reikėjo. Tik va kaip teks atsisveikinti su cigaretėmis? Tai jau buvo didelis klausimas.

*

Prisijungęs Dori Mendel

• VI kursas
  • *
  • 1309
  • Taškai: 10
  • Lytis: Moteris
« Atsakymas #92 Prieš mėnesį »
Dori nukrėtė šiurpas, kai Auris pripažino, jog tikriausiai su tais žmonėmis dar teks susidurti. Ir kad su Dolohovais vyresnysis Senkleris išsiaiškins. Na, Auris rimtai įsivėlęs, mintyse pagalvojo Dori. Bet jis tai pats kaltas. Kiek man pasakojo Alanas, gerbiamasis profesorius pats lindo į tam tikrus reikalus. O štai mane, cha, bėdos pačios randa. Ar aš kalta dėl to, kokia mano mamelė, galvoje užbaigė mintį.
- Ir aš jau eisiu, Auri. Cigaretę sutraukiau, taip daugiau nebedaryt pasižadėjau. Žiūrėsim, kaip mums seksis, ar ne? Tik tu taip ir nepagrojai. Eik geriau į kokį kambarį iki pareikalavimo ar ką. Čia dažnai renkasi toks baisus jaunimas kaip aš, - nusijuokė.
Dori kažką ir toliau čiauškėjo ir jiedu abu kartu paliko trobelę tuščią.