0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

• Magiškojo transporto departamento vadovas
  • *
  • 340
  • Lytis: Vyras
- O taip, šeimoje yra daug daug seserų ir brolių. Jau miręs John Saeterhaug, tuomet nelabai mėgiamas Jacob Saeterhaug ir panašaus likimo kaip tavo, sesuo Gabrielle Selena Saeterhaug. Mūsų šeima labai didelė. - Atsakė į sesers klausimą Vegard. Vegard išties džiaugėsi, jog surado savo seserį, beliko sulaukti, kol į Hogvartsą atvyks Gabrielle, tuomet bus galima su ja susipažinti daugiau, apie ją Vegard žino tik iš tėvo pasakojimų.
- Damulį? Galiu panešti aš, man jis patinka. Labai meilus katinukas. - Šyptelėjo Saeterhaug.
Naktis pradėjo šiltėti, nuostabus oras pasivaikščioti, klastuolis džiaugėsi, jog sesuo sutiko pasivaikščioti, juodaplaukis mėgo pasivaikščiojimus. Vegard sutriko, kuomet pajuto, jog jo ranka paliesta, tačiau nesakė nieko. Išgirdęs Victorios klausimą sutriko dar stipriau, ilgai negalvojęs, atkirto:
- Gali.
Ant rankos pasidėjęs ir prie savęs lengvai prisispaudęs katinėlį, Vegard pradėjo eiti.
- Gaila, jog tu iš Varno Nago, sausainius galėtumėme krimsti bendrajame kambaryje, tačiau, aš paiimsiu sausainių iš kambario, tau teks luktelėti ir tuomet galėsime pasislėpti bibliotekoje, krimsti sausainius ir šnekučiuotis. - Maloniai pasakė Saeterhaug.
Vegard ir Victoria patraukė link Hogvartso, mėnulis apšvietė juos, o švelnus vėjelis kuteno skruostus.