0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

 • II kursas
 • *
 • 82
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: Smėlėtas takas
« Atsakymas #180 Prieš 3 savaites »
- Taip yra ir knygos. Bet labai panaši knyga ir filmas yra. Tai manau nieko ir nepraleidai, kad neskaitei.-
Lina atsakė.
- Man tai skaityti patinka. Bet tik tas knygas, kurias pati noriu perskaityti. Kai reikėdavo mokyklai skaityti privalomas tai labai užsiknisdavau. Nuobodu būdavo. Žurnalus mėgstu. Patinka toks „Ausytės uodegytės“ apie gyvūnus ir jų priežiūrą. Dar „SuP.E.R.“ fainas. Turi įdomų komiksą. Kokie tavo mėgstamiausi? Apie kokią temą?
Kajai prisėdus, Lina klestelėjo šalia ir lengviau atsipūtė. Džiaugėsi galėdama atsisėsti, nes tikrai buvo pavargusi nuo ilgo lipimo. O ir nuo viršūnės atsivėrė puikus vaizdas. Matėsi Juodasis ežeras, kuriame atsispindėjo saulė ir keli praplaukiantys debesys. Šalia ežero visu didingumu rodėsi pilis. Ji tikrai atrodė įspūdingai ir magiškai. Tie visi bokštai ir aukštos sienos… Tai buvo stebuklinga ir Lina tą akimirką tikrai suprato, kaip jai pasisekė, kad yra ragana. Ir kad ji to nekeistų į nieką.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

 • III kursas
 • *
 • 182
 • Taškai: 19
Ats: Smėlėtas takas
« Atsakymas #181 Prieš 3 savaites »
Kaja dar kurį laiką pasėdėjo tylėdama. Pagaliau kvėpuoti pasidarė lengviau. Bet skaudėjo kojas.
- Anksčiau skaitydavau „Mergaitę“ ir „Justę“, o dabar mėgstu „Panelę“, - didžiuodamasi pranešė.
O tada apžvelgė panoramą. Vaizdas buvo gražus, tačiau tikrai nevertas tiek kopimo. Grifiukei atrodė, jog Liną tas vaizdas labai sužavėjo.
- Patinka? - paklausė.
O tada prisiminė, dėl kokios priežasties čia iš viso ropštėsi.
- Oi! - staiga sušuko. - Taigi griuvėsiai!
Kaja atsistojo ir atsigręžė. Jos nustebimui, vien griuvėsių tai čia nepamatė. Tai buvo pastatas. Tikrai apgriuvęs, bet nesugriuvęs. Mergaitė iškart nuliūdo, nes atkreipė dėmesį, jog tas pastatas visai nėra šiuolaikiškas. Verčiau jau priminė mažą pilį ar kokį dvarą. Ir šiaip atrodė baugiai. Kaži, ar čia veiks mano telefonas...

*

Neprisijungęs Lina Catamans

 • II kursas
 • *
 • 82
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: Smėlėtas takas
« Atsakymas #182 Prieš 3 savaites »
Viena ausim klausydama apie Kajos mėgstamus žiurnalus Lina stebėjo vaizdą.  Tik išgirdusi Kają klausiant ar jai patinka vaizdas, Lina sugebėjo atplėšti žvilgsnį nuo horizonto.
- Taip tikrai patinka. Man rodos iki šios akimirkos nesupratau, kaip man pasisekė, kad esu ragana, galiu tai matyti ir mokytis tokioje magiškoje pilyje. Vien dėl tokio vaizdo buvo visai verta kopti.- atsakė.
- Na esu „Mergaitę“ ir „Justę“ skaičius, tai visai geri. „Panelė“ irgi patiko. Tik gal visi jie kiek perdaug koncentruojasi į madas, žvaigždes ir kosmetiką. Kartais tai kiek erzina. Man rods yra gyvenime svarbesnių dalykų. Bet kaip kam.
Tai pasakiusi Lina atsigręžė į Kają ir kaip tik spėjo išgirsti kaip ji sušuko apie griūvėsius. Tą akimirką ir Linai daėjo pagrindinis jų kopimo tikslas. Juk ne vien vaizdas buvo svarbu. Taigi ji atsisuko į griūvėsių pusę ir dar labiau nusistebėjo.
Jie buvo įspūdingi, daug mažiau apgriuvę negu atrodė iš tolo. Priminė kokį dvarą ar pilaitę. Atrodė tikrai įdomiai, net truputį priminė vietas kur galėtų vaidentis arba būtų koks lobis paslėptas.
- Oho! Kaip šaunu! Čia kaip kokia apleista pilis iš pasakų! Eisim vidun? Neatrodo, kad būtų labai pavojinga, nėra labai apgriuvę. - Lina pasakė Kajai.
Poto dar prisiminusi paklausė:
- Beje, ar turi lazdelę? Manau reiks pasišviesti, o ir šiaip gal saugiau būtų.

*

Neprisijungęs Kaja Adams

 • III kursas
 • *
 • 182
 • Taškai: 19
Ats: Smėlėtas takas
« Atsakymas #183 Prieš 3 savaites »
Kaja šiek tiek nuliūdo, kai Lina pasakė, jog jos mėgiami žurnalai yra per daug koncentruoti į madas, žvaigždes ir kosmetiką. Juk tai buvo vienos iš šauniausių temų šiame gyvenime. Tačiau dabar laukė ir dar vienas svarbus dalykas. Patikrinti, ar tenais, pastate, veiks telefonas.
- Einam, - ryžtingai pasakė antrakursė. - Turiu, na, bent jau Lumos kerus jau per tiek laiko išmokau, tai gal ir išeis pasišviesti, - šyptelėjo.
Šviesiaplaukė priėjo pastatą ir pravėrė duris. Jos buvo medinės, sunkios ir senos. Labai girgždėjo. Kają pasitiko didžiulis tamsus kambarys, dvelkiantis pelėsiais. Kambaryje buvo purvina bei dulkėta, o jo centre stūksojo milžiniški laiptai.
- Pažiūrėsiu, gal mano telefonas čia veiks, - pasakė grifiukė, nors dabar ši mintis jau ir pačiai skambėjo absurdiškai.
Čia tikrai nebuvo ta vieta, kurioje galėtų veikti telefonas. Kaja išsitraukė jį iš kišenės ir pabandė įjungti. Žinoma, rezultato - jokio.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

 • II kursas
 • *
 • 82
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: Smėlėtas takas
« Atsakymas #184 Prieš 2 savaites »
Linai pasirodė, kad Kaja kiek nuliūdo, kai ji paminėjo, kad jei nelabai patinka žiurnalai apie madas ir žvaigždes. Bet ji nusprendė, kad nereikia tos temos labiau kliudyti. Juk tai tik jos nuomonė, jei Kajai tai įdomu tai ji nekibs. Juk kam to reik.
Išgirdusi ryžtingą grifės balsą, jai sakant, kad sutinka eiti, Lina šyptelėjo. Ji pasidžiaugė, kad ir Kaja turi lazdelę ir moka šiek tiek burti. Ji nesitikėjo, kad bus koks pavojus, bet gali žinot. Ji užsižiebė lazdelę ir paskui Kają šmurkštelėjo pro girgždančias duris. Po kelių sekundžių jai į nosį tvokstelėjo pelėsių ir sudulėjusio oro kvapas. Visur skraidė dulkės, buvo gana tamsu. Kambario viduryje ji įžiūrėjo didelius akmeninius laiptus, kurie vedė į kitus aukštus.
Lina išgirdo kaip Kaja bandė įsijungti telefoną ir suprato, kad jai nepasisekė. Na tai buvo kiek liūdnoka, bet Lina ir neturėjo didelės vilties, kad tai pasiseks. Juk tai visdar Hogvartsas.
Dar kiek pasidairiusi Lina atsigręžė į Kają, parodė į laiptus ir paklausė :
- Gal nori lipti? Galbūt viršuje bus įdomiau? Gal dar kokių paliktų daiktų rasim, kaip manai?

*

Neprisijungęs Kaja Adams

 • III kursas
 • *
 • 182
 • Taškai: 19
Ats: Smėlėtas takas
« Atsakymas #185 Prieš 2 savaites »
Kaja mielai būtų tiesiog apsisukusi ir grįžusi atgal į pilį. Bet jai patiko bendrauti su Lina. O Linai, regis, buvo įdomu, kokios yra šio pastato paslaptys. Todėl grifiukė nusprendė sutikti užlipti laiptais ir pasižiūrėti, kas yra antrame aukšte.
- Gerai, - pasakė dvylikmetė. - Net nenutuokiu, ką galime ten rasti, - nusišypsojo.
Šviesiaplaukė užlipo laiptais į viršų. Švietėsi lazdele. O kitoje rankoje laikė telefoną. Šitie laiptai po didžiulio kalno atrodė tikras juokas. Jais užkopusi Kaja pamatė tamsų koridorių su daug durų. Atvėrus pirmas duris ir įėjus į kambarį čia jau buvo šiek tiek šviesiau, bet taip pat purvina ir nyku. Kambaryje stūksojo dulkėtas stalas ir kėdė, viengulė lova ir didelė spinta. Ant lubų matėsi daugybė voratinklių.
Grifė vėl pabandė įjungti telefoną, aišku, jis neįsijungė. O tada priėjo prie spintos ir ją atvėrė. Po sekundės pradėjo klykti.

*

Neprisijungęs Lina Catamans

 • II kursas
 • *
 • 82
 • Taškai: 10
 • Lytis: Moteris
Ats: Smėlėtas takas
« Atsakymas #186 Prieš 6 dienas »
Kajai sutikus užlipti į antrą aukštą Lina apsidžiaugė. Jai tikrai buvo įdomu kokias paslaptis dar slepia šis dvaras. Juk turėtų būti kas nors įdomaus senam apleistam burtininkų name. Todėl ji kiek nekantraudama ir smalsiai dairydamasi paskui Kają užlipo į antrą aukštą. Užlipusios jos atėjo į gana tamsų, ilgą koridorių, kuris turbūt tesėsi per visą dvaro ilgį. Abiejose pusėse buvo po senas medines duris. Kai Kaja atidarė pirmas duris, Lina išvydo dulkėtą senovinį stalą su kėde, seniai naudotą viengulę lovą ir didelę spintą. Na nuoširdžiai tikėjausi kažko daugiau. Čia net nėra kokios knygų lentynos. Nors tai būtų įdomu. Praskriejo jos galvoje mintis, kai apžiūrėjo kambarį. Nu ji nežinojo ko tiksliai tikėjosi, bet tikrai kažko įspūdingesnio... Jai mąstant Kajai pabuvo veiklesnė ir pabandžiusi įjungti telefoną, kas aišku nepavyko, priėjo prie spintos ir ją atidarė. Ir pradėjo klykti. Išsigandusi Lina pribėgo prie spintos ir spėjo, pastebėti, kad ir kas ten buvo sumirguliavo, pakeitė formą ir prieš ją stovėjo... Profesorius Senkleris?!?!? Kas po galais čia vyksta?! Jo čia tikrai neturėtų būti. Ar čia kokia iliuzijų spinta ar kas? Padaras keičiantis formą? Taip jai mąstant "Profesorius Senkleris" pakėlė galvą ir Lina net žengtelėjo atgal nuo jo žvilgsnio. Tai buvo grynas nusivylimas ir panieka. Tada jis prabilo:
- Lina Lina Lina. Taip ir žinojau, kad esi tu nieko verta. O dar tikėjau, kad būsi puiki kerėtoja, dėjau viltis, kad išmoksi. Tavo mama buvo teisi. Tu tikrai niekada nebuvai pakankamai gera.
Neee!!!! Kas čia vyksta??? Tai neįmanoma, tai viena didžiausių mano baimių. Nuvilti dar kažką... Kažką kas manimi tikėjo, manė, kad aš verta meilės, dėmesio...
Linos mintis vijo mintį. Palaukit sekundėlę... Viena didžiausių baimių, kurios aš niekam nesakiau, keičia formą, gyvena spintoje. Kažką apie tai skaičiau... Kaukas???
-Riddiculus! Riddiculus!!!
Ištarė ji su ryžtu įsivaizduodama, kaip vadinamasis profesorius pavirsta strikinėjančia baidykle, kuri yra labai kvaila ir juokinga.
Jos valios, noro ir kerų užteko ir Kaukas pavirto į įsišiepusią kaliausę, strikinėjančią ant pagalio. Ji įstūmė ją spinton ir užtrenkė duris. Atsigrežė į Kają ir tarė:
- Nu žinai... Kai pasiūliau eiti apžiūrėti, tai visko tikėjausi. Bet čia jau viršūnė. Kaukas? Išgąsdino... O ką tu pamatei?

*

Neprisijungęs Kaja Adams

 • III kursas
 • *
 • 182
 • Taškai: 19
Ats: Smėlėtas takas
« Atsakymas #187 Prieš 2 dienas »
Kaja nieko nesuprato. Prieš ją gulėjo visiškai visos jos išmaniosios technologijos. Ir tos, kurias mergaitė turėjo čia, Hogvartse. Ir tos, kurios liko namie. O ant tų technologijų piktavališkai išsišiepęs šokinėjo Eion. Visi telefonai, planšetės, nešiojamieji kompiuteriai tiesiog dužo ir lūžo akyse.
Bet tada prie spintos pribėgo Lina. Kaja atsitraukė gerokai toliau. Ir netrukus Eion bei žiobariški prietaisai dingo, o vietoj jų atsirado profesorius Auris, kuris, regis, pamokslavo Linai.
- Profesoriau! Padėkit! - sušuko Kaja.
O tuomet Lina ėmė kerėti ir profesorius pavirto kaliause. Bendražygė tą kaliausę uždarė spintoje.
Antrakursę išmušė šaltas prakaitas, o širdis labai stipriai dunksėjo. Varniukė, regis, jautėsi visai rami.
- Kodėl tu pavertei profesorių kaliause? - nusigandusi paklausė Kaja ignoruodama pačios Linos žodžius. - Ką mes darysime? Mes negalime ten jo palikti! Ir kur dingo Eion? Ir mano telefonai, mano planšetės, kompiuteriai!
Kaja pajuto, jog kaupiasi ašaros. Pravirko.