0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
Žana išvydusi kalėdines lenputes tiesiog nušvietė iš džiaugsmo. Mergina visai buvo jas pamiršusi. Mama linksmai atsiduso ir padėkojo savo dukrai, Nikolei. Koks džiaugsmas turėti tokią nuostabią ir šaunią dukrą, ji man visada labai pagelbėja ir yra labai draugiška bei maloni. Žana pastebėjo, kad nikolė jau ėjo į Varno Nago bokštą, mamai nespėjus nei pratarti žodžio kabinete durys užsitrenkė. Aš tau norėjau pasakyti, kad labai tave, Nikole, myliu... mąstė Žana Mokslinčė Paker.
Po kelių minučių Žana ramiai užsidėgė savo cinamoninę žvakę ir ir vėl pasileido visokios Kalėdiškai skambančios muzikos.
-Na tikiuosi dabar pelėdos nebesulauksiu, -tyliai sau tarė kerėjimo profesorė Žana.
Žana atsiduso, ak kokia graži žiema čia, Hogvartse.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #31 Prieš 3 metus »
Šiandien Vanesa vos neapsiverkė kai gavo tokį raštelį iš kerėjimo profesorės:
Citata
Laba diena,
judviem skiriu areštą savo kerėjimo kabinete. Lauksiu jūsų vakare savo kabinete.

Pagarbiai kerėjimo profesorė Žana Mokslinčė.
Jai kilo nemažai klausimų: kelintą valandą? Ką reiškia judviem? Ką ji darys? ir pan. Bet viską apsvarsčiusi nusprendė, kad geriausias laikas bus šešta vakaro. Taigi be kelių minučių šešios į Žanos Mokslinčės kabineto duris nedrąsiai pasibeldė Elizabet. Ji įžengė į kabinetą ir sulaikiusi kvapą laukė pirmo profesorės žodžio. Jai vis į mintis lindo tas "kadras" kaip ji griūva ant profesorės stalo, tada išsipila rašalas ir viską aplieja. Kodėl man areštas? Juk ne mano kaltė. Aš juk ne specialiai užkliuvau už tos prakeiktos kuprinės.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #32 Prieš 3 metus »
Gavęs laiškelį iš kerėjimo profesorės Žanos Mokslinčės kuriame buvo parašyta:
Citata
Laba diena,
judviem skiriu areštą savo kerėjimo kabinete. Lauksiu jūsų vakare savo kabinete.

Pagarbiai kerėjimo profesorė Žana Mokslinčė.
Vaikinukas nė trupučio nenustebo ,o prieš šešias vakare nuėjo į Kerėjimo profesorės kabinetą. Pradaręs duris jis ten jau pamatė sėdinčią Elizabet Vanesą Von Chang.
-Ką gi, prisidirbome.,-Pasakė berniukas prisėsdamas šalia.,-Įdomu ką profesorė sugalvojo mums, ar ne?
Vaikinukas truputį jaudinosi ,bet kai šalia sėdi tokia graži panelė nesvarbu ,kas nutiks.
-Elizabet, bijai?,-Paklausė berniukas.
Vaikinukas išsitraukė lazdelę. Galbūt prireiks man atliekant bausmę.
Netrukus į kabinetą turėjo įžengti profesorė.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #33 Prieš 3 metus »
Elizabet jau sėdėjo suole, kai duris prasivėrė (klastuolė manė, kad ten profesorė) ir pro jas įžengė Vegard'as Saeterhaug. Jis prisėdo prie Vanesos ir Elizabet džiaugėsi, kad užduotį turės atlikti ne su kuo nors kitu, o su Vegard'u. Galiausiai vaikinas prabilo, bet pirmakursė nelabai jam pritarė.
- Na, gal tu ir tikrai prisidirbai, bet aš tai ne. Ta profesorė! Ji man areštą skyrė už tai, kad kažkas ne vietoje pasidėjo kuprinę ir aš už jos užkliuvau! - pyktis merginoje tiesiog virte virė. Bet kai Vegard pasidomėjo ar ji bijo, ji šiek tiek apsiramino ir prabilo:
- Tiesą sakant - ne. Bet jaudinuosi. O tu?
Tada ji pažvelgė į duris - ar profesorė dar neatėjo. Atrodo, kad dar ne.
- Vegard, kaip manai, kokia bus užduotis?
Ji tikrai jaudinosi, bet sėdėdama su Vegard'u jautė kažką... Kažką, ko dar niekada nejautė. Staiga sukrebždėjo durų rankena ir Elizabet pasitempė (pati nesuprato kodėl).

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #34 Prieš 3 metus »
Kerėjimo profesorė įpykusi ėjo link savo kabineto. Tikiuosi Vegard'as ir Elizabet ten nieko nepridirbo... Mergina priėjusi prie savo kabineto durų stipriai patraukė durų rankeną. Įėjusi į savo kabinetą ji pastebėjo, kad prie suolų jau sedėjo abu arešto nusipelnę vaikai. Jie elgėsi pakankamai pagarbiai, nes niekas nebuvo susižeidęs, kabinete visi daigtai buvo savo vietose, suolai buvo neapibraižyti.
-Labas vakaras, mokiniai. Kaip matau jūs jau čia. Pirmiausia noriu jums, vaikai, paaiškinti užduotį, kurią turėsite atlikti, kadangi nusipelnėte arešto.
Žana iš savo žieminės mantijos išsitraukė lapelį ant kurio buvo užrašytos kelios užduotys, kurias reiks atlikti mokiniams Vegard'ui ir Vanesai.
-Taigi pirmoji užduotis bus pakabinti man šias lemputes,-tarė mokytoja. (Žana ranka numojo į lemputes, kurios buvo visiškai susipainiojusios). Galite naudoti ką tik norite, bet kokius burtus arba naudotis savo rankomis. Tai jūsų pasirinkimas.  Antoroji jūsų užduotis, Vanesa, bus tau. Kadangi apliejai mano užrašus, tai dabar mieloji būk garbinga ir man viską perrašyk. Ten buvo penki pilni lapai mano užrašų, todėl semės tai darant. O, Vegard'ai, tau reikės parašyti 1šimto penkiadešimties žodžių atsiprašymo laiškelį vaikui, kurį pastūmei.
Žana kelias minutes galvojo...ar jiems daugiau jokių užduočių nereikia? Na manau, kad kolkas užteks, o jei dar kažką pridirbs tai tada užduočių aš tikrai sugalvosiu.
-Na tai pradėkite nuo lempučių pakabinimo. Tai turite daryti kartu, -priminė Mokslinčė.
Tada Žana nusišuko ir girdėjo vaikų balsus, tačiau jai nerūpėjo ką jie sakė. Ji užsikaitė arbatinuką ir pasidarė arbatos. Nors jos ji niekada negerdavo.
Įdomus vakaras belaukia...galvojo Kerėjimo profesorė.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #35 Prieš 3 metus »
Elizabet išgirdusi užduotį išsižiojo ir net neketino užsičiaupti. Kai profesorė baigė, ji staigiai pakilo iš suolo ir pradėjo rėkti/"protestuoti":
- KĄ?! Perrašyti 5 pilnus lapus, kurių jau nebėra ir aš nežinau kas ten buvo ir dar išpainioti visas tas lemputes?! Jūs negalite! Paskyrėte man areštą už tai, kad kažkas ne vietoje pasidėjo kuprinę ir aš už jos užkliuvau!!! - Vanesa neketino tvardytis. Tai NE-SĄ-ŽI-NIN-GA! Ji dar parėkė ant profesorės, bet po kiek laiko pavargo, ji buvo visa raudona. Išsirėkusi ji klestelėjo į suolą ir pažvelgė į Vegard'ą. Tada kai profesorė išėjo iš kabineto, ji dar kartą atsisuko į Vegard'ą ir vis dar raudona prabilo:
- Na ką, metas imtis darbo.
Ji išsiropštė iš suolo, nuėjo iki tuščių lapų ir pažvelgė į juos. Tada pabandė prisiminti kerus, apie kuriuos skaitė knygoje. Jie gali priversti plunksną rašyti, tereikia sugalvoti tekstą, kurį norėjai užrašyti. Staiga mergina prisiminė, ir ištraukusi iš kuprinės plunksną, nukreipė lazdelę į ją ir sušuko:
- Scripturram
Tada plunksna pasimirkė į rašalą ir pradėjo kreivalioti tekstą ant tuščių lapų. Tada klastuolė nuėjo apžiūrėti lempučių. Jos tikrai buvo smarkiai susipainėjusios. Vanesa atsigręžė į Vegard'ą.
- Gal žinai kokius kerus, kurie padėtu jas išpainioti? Nes aš žinau tik kaip galėsime jas pakabinti - su Winggardium leviosa kerais.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #36 Prieš 3 metus »
Vegard išgirdęs užduotį veržėsi pykčiu kaip koks ugnikalnis.
-KĄ!!! TU NETURI TEISĖS TAIP ELGTIS IR TIEK UŽDUOTI DARBŲ, 150 ŽODŽIŲ? KĄ AŠ TEN RAŠYSIU? GAL APIE NUOSTABŲ RUDENIO ORĄ?,-Pykčiu netvėrė Vegard.
Pyktis truputį nuslūgo kai profesorė išėjo iš kabineto.
-Atsiprašau už šį jausmų antplūdį, žinau tokius kerus Lempukus interpetus tik abejoju ar man pavyks ,nes kerai gana sunkūs ,bet reikia pabandyti.
Vegard nukreipė lazdelę į susipainiojas lemputes.
-Lempukus interpetus!
Antras bandymas, trečias, ketvirtas...
-LEMPUKUS INTERPETUS!!!
Žalia su raudonu atspalviu šviesa išpainiojo lemputes ir plius trenkė berniuką į kitą kabineto galą. Visas suodžiais, dulkėm ir dar kosėdamas Saterhaug tarė:
-Na bent jau lemputes išpainiojome.
Berniukas nukreipė lazdelę į lemputes:
-Salve xmus lemputis pakambariaja.
Greitas lazdelės mostėlijimas į viršų sėkmingai pakabino lemputes ir dar priedu jas įžiebė.
-Smagu?
Vegard prisėdo rašyti.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

  • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorė
  • *
  • 220
  • Kas nusprendžia, kas yra „teisinga“?
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #37 Prieš 3 metus »
Staiga berniukas paminėjo Vanesai dar negirdėtą ir nežinomą burtažodį. Tada Vegard pabandė, bet nieko gero iš jo nesigavo, bet kadangi klastuolis nebuvo vienas iš tų, kurie iš kart pasiduoda, jis pabandė net kelis kartus. Galiausiai iš penkto karto pavyko! Bet kažkokia jėga sviedė Vegard'ą per visą klasę ir trenkė jį į sieną. Elizabet išsigandusi priskubėjo padėti.
- Kaip tu? Ar neužsigavai?
Išgirdusi vaikinuko atsakymą mergina pralinksmėjo, tada pirmakursis panaudodamas dar vieną nežinomą Elizabet'ai burtažodį, pakabino tvarkingai lemputes.
- Gerai padirbėta, - pagyrė Vanesa Vegard'ą. Po šių žodžių jaunuolis sėdo rašyti jam paskirtos užduoties. Klastuolė negalėjo patikėti.
- Nejau rimtai, ketini rašyti ranka?! - ji vis dar netikėjo tuo ką mato. - Jau geriau panaudok Scripturram burtažodį ir tekstas per kelias minutes bus baigtas! Tiesiog prieš ištariant burtažodį, sugalvok tekstą, kurį norėtum užrašyti. - patarė Elizabet ir šyptelėjo.

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #38 Prieš 3 metus »
Pasidariusi juodos arbatos ir ją išgėrusi panelė pagalvojo vis dėl to kava nėra toks gėris kaip maniau, o vat juoda arbata yra kažkas tokio.
Profesorė Žana ėjo link savo kabineto ir išgirdo garsų trenksmą į sieną. Prašau, na tiksliau maldauju, kad tik nebūtų Vegard'as. Žana greitesniu žingsniu ėjo link kabineto ir sustojo prie milžiniškų durų. Ji pradėjo klausytis ką šnekasi Elizabet ir Vegard'as. Atrodė, kad mergina berniukui pasakė kažkokį burtažodį. Šaunuolė ta Vanesa. Nebereikalo jai iš Kerėjimo būna geri pažymiai. Po kelių minučių mergina atidarė duris ir viskas buvo savose vietose ir lemputės pakabintos buvo ir vaikai antrąsias užduotis darė.
- Na ir puiku, vaikai, jau galite iš čia nešdintis, daugiau jūsų veidų matyti čia nenoriu.
Žana išvijo vaikus iš kabineto ir prisnūdo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Žana Mokslinčė »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #39 Prieš 3 metus »
Profesorė jau kelias valandas sėdėjo savo kabinete ir gurkšnojo karštą arbatą su medumi. Moteris bandė nurimti, kadangi trečioji jos kerėjimo pamoka visiems kursams buvo tragedija, todėl aišku privalėjo kažkam paskirti areštą, kurio kažkas ir nusipelnė. Taigi šio vakaro aštuonioliktą valanda į kabinetą turėjo atsibelsti Žanos dukra vardu Nikolė, kuri su teleskopu vis trankė Elliw per galvą, o po jos turėjo atsibelsti ir pati žiobarų kilmės burtininkė - Elliw.
Moteris likus pusvalandžiui iki arešto pradžios vis dar nebuvo sugalvojusi užduoties, kurią turės atlikti neklaužados. Gal Mokslinčei nedavė ramybės ta mintis, kad profesorės dukra „prisiprašė“ arešto jos pačios pamokoje? O gal profesorei ramybės nedavė ta mintis, kad Elliw net ant kedės nesusižeisdama pasėdėti negali? Mokytojai aišku nebuvo niekas, bet ji suprato, kad užduotis turi būti rimta, kad ir kokie monstrai vaikai pas ją lankytųsi. Taip ji pragalvojo dar dešimt minučių iki kol ji kažką sumanė.
Jiems reikės parašyti rašinį ir aišku, ne su automatine plunksna. Kadangi areštas turėjo prasidėti už penkiolikos minučių moteris greitai užsivirė kelis karštos arbatos puodelius ir pamaitino savo feneką, kuris gyveno šiame kabinete. Tai profesorė darė ne šiaip, ji nežinojo kiek laiko jai teks staugti ir laukti, kol vaikai atliks įdomią užduotį.
Dabar tereikia sulaukti tik tų neklaužadų, kurios pasirodyti turėtų po penkių minutėlių. Galvojo profesorė Mokslinčė.
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #40 Prieš 3 metus »
Elliw atsitrenkė į duris ir pasitrynė suskaudusią galvą. Neprisiminė, ko čia reikėjo, ir jei ne Liucija, tikrai būtų nesivarginusi kažkur eiti. Vis dėlto geriausia ir protingiausia mergaitė pasaulyje atlydėjo Elliw kažkur, tad rudaplaukė spoksojo į duris ir svarstė, ką daryti dabar. Išplėšusi draugei iš nagų savo teleskopą velsietė ryžtingai ištiesė ranką, tačiau nesugebėjo sugriebti rankenos. Ilgokai čiupinėjo duris, kol pagaliau rado, ko ieškojusi, ir jas atidarė. Nieko nesuprasdama žvelgė į kažkokį kabinetą. Galiausiai susivokė, kad jai tikriausiai reikia į vidų, tad skubiai tą ir padarė. Jau pamiršo, kad čia buvo ir Liucija, tad nė nepažiūrėjusi, ar draugė neina iš paskos, užtrenkė duris.
Apsižvalgiusi pamatė profesorę. Ji tikrai buvo kažkur matyta, tačiau Elliw niekaip neprisiminė, kur. Ilgai laužė galvą, tačiau šios informacijos prisiminti vis tiek nesugebėjo. Pasvarstė variantą paklausti jos pačios, tačiau nesiryžo. Ar tai ji liepė man čia ateiti? susimąstė mergaitė tikėdamasi, kad Liucija ją čia atvedė ne be reikalo.
Elliw stovėjo viduryje kabineto ir nežinojo, ką dabar daryti. Kažkur sėstis nesiryžo, tačiau ir stypsodama jautėsi šiek tiek kvailai. Metė žvilgsnį į teleskopą - jis, laimei, tebebuvo sveikas. Dar kartą atsisuko į profesorę, bet vis tiek nieko nepasakė. Priėjusi prie laisvos kėdės jau norėjo sėstis, tačiau staiga pritrūko drąsos: Elliw prisiminė, kad šita profesorė dėl kažkokių priežasčių turėjo mėlyną veidą ir buvo labai pikta. Su tam tikru smalsumu vėl pažvelgė į ją: dabar veidas buvo normalios spalvos, tačiau mergaitė nutarė, kad profesorė vis tiek be galo pikta. Šiek tiek nusiminusi velsietė galiausiai paklausė:
- Kodėl per pamoką jūsų veidas buvo mėlynas?
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Nikolė Parker

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Noriu gyventi, o ne egzistuoti
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #41 Prieš 3 metus »
   Nikolė širdo ant mamos kai sužinojo, kad ji paskyrė jai areštą. Ji paskyrė areštą SAVO DUKRAI! Kas be ko, areštas privalėjo vykti su ta prakeikta Elliw, juk ji dėl viso šito kalta.
   Kad ir kaip nenorėjo šį gražų žiemos vakarą praleisti kerėjimo kabinete su profesore-mama ir prakeikta Elliw atlikinėdama areštą, ji privalėjo leistis iki kerėjimo kabineto.
   Penktą  valandą vakaro, mergina jau buvo atsibeldusi iki kerėjimo kabineto durų. Staiga ji prie jų pastebėjo tą bjauriąją būtybę - Elliw. Kas buvo kavailiausia, kad ji net į duris sugebėjo atsitrenkti, tarsi būtų akla. Kas be ko, ji dar įžengusi pirma į kabinetą, užtrenkė duris tiesiai prieš rožinių plaukų savininkės nosį! Na jai dar atsirūgs...
   Galiausiai patekusi į kerėjimo profesorės-mamos kabinetą panelė Parker nužvelgė jas abi (mamą ir Elliw) piktai. Žaną - nes paskyrė Nikolei (dukrai) areštą paprasčiausiai už NIEKĄ, o Elliw - nes ši sugebėjo taip supykdyti ir įsiutinti Nikolę jau nebe pirmą kartą, be to - ką tik užtrenkė jai duris prieš pat nosį!
   Atsisėdusi į suolą ji mestelėjo profesorei:
- Aš čia, galim pradėti, - žodžiai nuskambėjo per daug piktai (Nikolė net nesitikėjo), bet vis vien - varniukė neketino jų atsiimti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Nikolė Parker »
Vieną dieną aš priversiu svogūnus verkti


*

Neprisijungęs Simonas Xasis

  • I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
Pamoka
« Atsakymas #42 Prieš 3 metus »
Dvi savaitės prabėgo nepaprastai greitai. Benas treniravosi kiekviena diena kol Simonas tik retkartčiais
užmesdavo akį į kerėjimu knygą kurią pasiskolino iš bibliotekos. Simonas matė kaip Benas patobulėjo ir
suprato, jog jai nieko nesigriebs jam šansų nėra tad kartą po kerėjimo pamokos priėjo prie tomo (bendrakursio) ir paklausė:
-Sveiki, kaip neseniai užsiminiau rytoj ketinu stoti prieš Bena, vieną iš klasiokų ir norėčiau paklausti ar negalėtumėte pasiūliti kokios knygos ar burtažodžio?
-O kam tau tu juk pirmūnas ir taip laimėsi.
-Bijau, kad visgi ne praėjo dvi savaitės, o aš nieko naujio nemoku.
-Na jaigu jau taip tai reikia kažką daryti jug neleisiu tokiam pavizdingam mokiniui nusileisti šešiatukininkui na jau ne.
-Tai ką pasiūlisite?
-Ateik pas mane į kabinetą venuoliktą valandą išmokisiu kelių įsidemėtinų burtažodžių palydėsiu pats.
Tomas nusivedė Simoną į savo kabinetą ir greitai bei aiškiai paaiškino:
-Kerai kurių aš norėčiau tave išmokinti yra lengvi, bet prakriški kovose, tai nuginklavimo kerai (Expelliarmus),skydo kerai (Protego) ir jai suspėsime norėčiau dar pamokinti atstumimo kerų (Flipendo). Taigi, nuginklavimas. Nuginklavimo kerai yra vieni paprasčiausiu iš kovoje naudojamų kerų. Tam, kad panaikinti stiprausia priešų ginklą tereikia ištarti burtažodį Expelliarmus tik aiškiai ir pebrėšk AR. Supratai?
-Taip Tomuk.
-Gerai pamėgink.
Berniukas išsitraukė lazdelę ir dailiai mostelėjas aiškiai pabrėždamas reikiama sakinį ištarė burtažodį:
-Expelliarmus.
Iš lazdelės galo iššovė raudonas spindulys ir perskriejas per puse klasės atsitrenkė į vieną iš mokinių suolų.
-Puiku tikrai nisitikėjau, jog tau tai pavyks iš pirmo karto, o dabar pamegink nuginkluoti mane.- Tomas išsitraukė lazdele, o Simonas nieko nelaukes pakartojo burtus ir išmušė lazdele iš jo rankų. Lazdelė nulekė gera metrą ir nukrito prie stalo ant kurio stovėjo keletas keistų metalinių daigčiukų.- Puiku, sakykime pramokai kaip nuginkluoti priešininką, bet dabar pamokinsiu ką daryti, kad pats nebūtum nuginkluotas. Tomas pamokė Simoną skydo kerų kurie pasirodė žymiai sunkesni nei Expelliarmus. Apie antrą valandą nakties Simonas jau sugebėjo  išburti vaiduokliškai atrodantį skyda kuris sugebėjo atlaikyti nuginklavimo kerus. Simonas jau ruošėsi eiti kai prie jo priėjo Tomas ir tarė:
-Klausyk, o tu gal dar kada norėtum ateiti pasitreniruoti, žinai tu turi gabumu ir tai puikiai matosi, nebutinai nakti aš priimsiu tave beveik, bet kada, tik po pamokų aišku.
-Aš irgi norėjau prašyti, būsiu pas jus ryt šešiolika trisdešimt jums tinka?
-Tinka.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Simonas Xasis »

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #43 Prieš 1 metus »
   Jennifer tyliai sėdėjo savo kabinete. Šiandien ji buvo nerami, nuo pat ryto kankino bloga nuotaika, jai po truputį pradėjo dilgčioti pirštai. Klasėje buvo erdvu, o už lango švietė skaisti rudens saulė. Bet merginos veide nesimatė nei šviesos, nei saulės. Ji buvo labai rimtai nusiteikusi, bet visiškai nenorėjo su niekuo pyktis. Aišku tai buvo neįmanoma.
   Šiandien buvo pirmoji diena po tos pamokos, kai ji vėl pamatė Forrm. Forrm, kuri sugadino profesorės pamoką. Bet šiandien buvo dar blogesnė diena negu pastaroji. Ji su savo pirmakursiu padauža turėjo ateiti pas profesorę "pasikalbėti", bet Jennifer tikrai žinojo, kad čia kvepia stipriu areštu.
   Kuo labiau artėjo ta minutė, kol jie įžengs į klasę, tuo buvo neramiau. Jennifer pasidėjo burtų lazdelę prieš save ir įdėmiai ją peržiūrėjo. Ji susidėjo rankas ant stalo. Dar kartą pažvelgusi į lazdelę, tada į duris ji ją greitai pasiėmė ir susikišo atgal į kišenę. Ką gali žinoti? Gal tas Eion paims ir ją sulaužys. Mergina negali to leisti. Jos burtų lazdelė buvo bene brangiausias jos daiktas. Dabar teliko sulaukti kol tie Klastūnyno asai įženks į klasę, atrodo ausyse Jennifer jau zvimbė jų kojų dunksėjimas.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 715
  • Taškai: 42
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #44 Prieš 1 metus »
Argi buvo būtina rėkautis su profesore ir taip tik atkreipti jos dėmesį? Tik per tą kvailą mergą Eion dabar turėjo eiti į kerėjimo profesorės kabinetą "pasikalbėti". Daugiau nei aišku - tai tik dar vienas areštas, kurio metu teks kęsti net du žmones - ne itin protingą profesorę ir dar kvailesnę Klastūnyno mergą. Norėjosi ją susirasti ir taip trinktelėti paveikslu ar bet kuo kitu, kad ji daugiau neatsikeltų ir netrukdytų gyventi. Berniukas visiškai nenorėjo švaistyti savo laiko "pokalbiams". Jis neplanavo šnekėti, tad ką jam ten veikti?
Vis dėlto į nurodytą klasę žygiavo. Priežastis buvo panaši į tą, kuri jį atvedė ir į ateities būrimo profesorės skirtą areštą. Bendrauti su koledžo vadovu ir direktore reikštų reikalus su dar daugiau žmonių. Geriau jau kažkaip atkentėti tas tris minutes, kuris jis praleis kabinete, ir keliauti sau.
Priėjęs reikiamas duris nei pasibeldė, nei atidaręs tas duris pasisveikino. Kur jau ten - tai būtų tik laiko gaišimas. Taigi tiesiog apdovanojo profesorę neapykantos kupinu žvilgsniu ir įėjęs su trenksmu uždarė duris. Vis dar neištarė nė žodžio. Nužingsniavo per visą kabinetą iki tolimiausio jo kampo ir tylomis atsisėdo ant grindų. Apsikabino kelius ir mintyse meldėsi, kad tiek profesorė Henderson, tiek Erka išnyktų iš šio pasaulio.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.