0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 650
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #45 Prieš 1 metus »
  Erka keliavo kerėjimo profesorės kabiento link. Profesorė sakė, kad jie tik pasikalbės, tačiau ji nemanė, kad tai bus tik pasikalbėjimas. O net jei ir tik pasikalbėjimas ji žinojo, kad nesikalbės. Vienintelis klastuolės tikslas - žodžiais kiek paprovokuoti profesorę, kad ši įsižeistų ir profesorės vietoje neiškęstų net metų. Būtų nuostabu jei net šiandien jos jau nebebūtų. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė. Deja, ji žinojo, kad negalės ramiai šaipytis iš profesorės, nes ten taip pat turėjo ateiti Eion - keisčiausias ir galimai kvailiausias jos sutiktas pirmakursis.
  Erka pasibeldė į duris bei įėjo į kerėjimo profesorės kabinetą. Ten kampe jau sėdėjo Eion.
- Viso gero, profesore, - tarė bei tyliai nusijuokė, o tada apsižvalgė. - Šis kabinetas taip baisiai atrodo todėl, nes jūs neturit pinigų niekam moderniau ir norite tą prisiminti? - dar paklausė su panieka balse. Taip, tas kabinetas buvo visai normalus, tačiau Erka vis tiek norėjo pasišaipyti. Tuo labiau ji žinojo, kad jei reiks būtinai įrodys, kad šis kabinetas tikrai nėra normalus.
- Nesugebi pastovėti ar atsisėsti ant kėdės? - paklausė pirmakursio atsisukusi į jį. Taip, norėjo bent kiek atkeršyti ir jam. Spėjo, kad patyčios jam nieko nereiškia, todėl galvoje jau kūrė planus ką jam padarys po šio pasikalbėjimo.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #46 Prieš 1 metus »
   Iš pradžių atėjo Eion. Jis atsisėdo ant grindų, bet atrodė gan ramus. Ne taip kaip paskiausiai atėjusi ERka. Ji iš karto pradėjo mėtyti keistas frazes ir profesorė leptelėjo:
 - Tu man Erka nerūpi, taigi sėskis ir patilėk. Abu atsisėskit, gerai? Aš žinau, kad vargu ar iš jūsų būtų galima tikėtis kažkokio darbo atlikimo. Bet kai ką sugalvojau. Šie suolai, juk jūs ant jų sėdit, taip?,- ji pasiėmė moliūgų sulčių dvi stiklines. Vieną išpylė ant vieno, kitą ant kito suolo,- Šveisit šiuos suolus, kol jie bus tokie švarūs, net blizgės. Ant šių kėdžių sėdėsit per visas kerėjimo pamokas. Taigi patys spręskit ant kokių norit, purvinų ar ne. Lazdelėmis naudoti draudžiu. Greitai atiduokit man jas.- Ji žinojo, kad vargu ar jie jas atiduos, taigi buvo pasiruošusi juos nuginkluoti.- Kibiras padėtas prie palangės, o kempinės bei šluostės ant jos. Vandens prisipilkit iš čiaupo.
   Ji laukė kol jie pradės darbą, nesitikėjo, kad tai bus greitai, bet ji buvo įsitikinusi, kad taip bus, nes ji buvo pasiryžusi padaryti bet ką, kad juos pamokytų.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 745
  • Taškai: 42
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #47 Prieš 1 metus »
Eion neketino šnekėtis nei su erzinančia mergiote, nei su lygiai taip pat erzinančia profesore. Sėdėjo kampe ir tylėjo. Erka, aišku, pradėjo sapalioti savo nesąmones, bet berniukas jos nepaisė. Nė nepasuko galvos ar nepakėlė akių. Kai pagalvoji, tai, kaip ji tyčiojasi iš profesorių, gal ir buvo visai smagu, bet ar būtina kabinėtis prie jo? Tik per šitą mergą jie turi būti šitame kvailame kabinete. Būtinai reikėjo ją gerai paauklėti.
Deja, netrukus paaiškėjo, kad profesorė yra daug blogesnė. Eion taip pasipiktino, kad pamiršo planą sėdėti ir nieko nesakyti. Jis pašoko iš savo kampo ir piktai įsispoksojo į moteriškę.
- Jūs sakėte, kad ateitume pasikalbėti. Tad dabar ir kalbėkite! Kas aš jums, kažkoks tarnas?
Liepimas dirbti nemaloniai priminė visus atvejus, kai “giminaičiai” pasiimdavo jį namo. Paprastai jeigu jis dirbdavo per lėtai, dar ir gaudavo lupti.
- Pati ir valyk tuos stalus, - dar pridėjo ir vėl atsisėdo ant žemės. Daugiau tikrai iš čia nesijudins iki profesorė pasakys, kad galima eiti sau.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 650
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #48 Prieš 1 metus »
  Erka išgirdo, kad ji profesorei nerūpi.
- Jei aš jums nerūpiu tai jau galiu eiti, ar ne? - paklausė violetinplaukė. Dažniausiai tą profesoriai pasakydavo norėdami parodyti, kad bando ja atsikratyti ir į areštus jiem nusispjaut, bet klastuolė nebuvo tokia tikrai dėl šios profesorės, nes vis dėlto ji buvo kiek keistesnė už kitus savo kolegas, tačiau Erka jau buvo pripratusi, kad vieni profesoriai daug keistesni už kitus. Nors, tiesą sakant, pradžioje nustebdavo kaip atsirasdavo dar keistesnių už tuometinius
  Paskui violetinių plaukų savininkė išgirdo, kad tas pasikalbėjimas virto areštu. Na, to ir reikėjo tikėtis. Bet tai vis tiek neteisinga! Pagalvojo Erkos makaulė. Ne, ji pati negalvodavo. Tik jos makaulė.
- Bet, profesore, jūs sakėte, kad reikės ateiti pasikalbėti. Aš labai maloniai atėjau. Taip, pora frazių buvo, bet negi norite daug daugiau? Be to, čia vis tiek darbas, todėl jūs vis tiek verčiate mus dirbti. Jau geriau kaip Eion sėdėsiu ant žemės, - tarė mergina. - Taip, pati ir valyk tuos suolus, - pritarė pirmakursiui. Dabar jis neatrodė toks jau kvailas, tačiau Erka žinojo, kad pasikeitus situacijai visa tai pasikeis, todėl nusprendė jam neduoti šanso. Tuo labiau dabar turėjo pasitaupyti jėgas prieš profesorę, todėl nenorėjo jų eikvoti net galvojimui.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #49 Prieš 1 metus »
   Paleido gerkles tie maži klastuoliai. Bet Jennifer buvo nusispjaut.
 - Erka, man nesvarbu ką tu kalbi, visiškai. Tik noriu pasakyti, kad jūs neišeisit iš šios klasės kol neatliksit darbo. Žinau, kad žadėjau pasikalbėti, bet gerai pergalvojus jūsų elgesį aš supratau, kad šitai negali būti tai laisvai atleistina.
  Profesorė atsisėdo kuo patogiausiai ir nuo stalo pasiėmė knygą, kurią pradėjo skaityti, visi tolimesni vaikų žodžiai praslydo pro ausis ir mergina jų nebegirdėjo. Ji išgirdo, kad jie kažką sumurmėjo.
 - Eikit dirbti.- visiškai nekreipdama dėmesio pasakė kerėtoja net neatsisukusi į du Klastūnyno atstovus jos kabinete. Ji vertė knygos puslapius ir net nesitikėjo parodyti, kad jai irgi visai nesmagu skriausti tuos vaikus, bet ką ji tūrėjo daryti? Gal leisti jiems toliau kelti sąmyšį? Na jau ne.- Jeigu nenorit daryti šio darbo teks, Erka, sutvarkyti kabinetą. Juk pati sakei, kad jis atrodo baisiai. Jums teks iššluostyti grindis, spintas, stalus. Be lazdelių pagalbos. Darykit kaip norit. Man nesvarbu.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 745
  • Taškai: 42
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #50 Prieš 1 metus »
Ne, šitos tai viena už kitą kvailesnės. Viena iš jų akivaizdžiai nesupranta, ką reiškia šnekėtis. Kaip profesorė gali taip apgaudinėti mokinius?! Jeigu būtų žinojęs, kad čia “reikės” kažką valyti ir tvarkyti, Eion nė už ką nebūtų ėjęs. Net koledžo vadovo draugija būtų geriau nei stalų šluostymas. Bet profesorė sakė visai ne tai. O Erka, nors ir buvo gerokai vyresnė, tesugebėjo pakartoti tai, ką sakė jis. Irgi, matote, protinguolė atsirado!
Pats berniukas neketino kur nors judintis. Jam visai tiko dar kiek pasėdėti čia. Žinoma, šioje patalpoje buvo per daug žmonių, tačiau bet kur šioje mokykloje jų buvo per daug. Atrodė, kad visiškai nėra kur pasislėpti ir atrasti vienatvę.
- Argi tau dar neaišku, kad aš neisiu dirbti? - apsimestinai nustebo Eion, kai profesorė ir vėl liepė daryti būtent tai. Ir toliau sėdėjo savo kampe. Žinojo, kad anksčiau ar vėliau tai nusibos, bet tai visai nereiškė, kad jis ketino atlikti šitą labai kvailą užduotį. Jeigu panelė Erka nori, prašom, bet jis nė už ką nebus mokytojos tarnu.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 650
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #51 Prieš 1 metus »
  Erka tikrai neketino dirbti. Ne, ji patikėjo, kad jie čia atėjo pasikalbėti, todėl tik tą ir sutiktų daryti. Na, o jei ir to nereiks daryti bus dar geriau.
- Žinai burtininkų šeimos tokius kaip tu ir naudoja tvarkymui, - pasakė atsisukusi į Eion. Tiesa, tą pasakė taip, kad negirdėtų mieloji profesorė. Jos šiandien violetinplaukei jau užteko.
- Aš tikrai nedirbsiu. Be to, kokiu būdu jūs padarysit, kad aš neišeičiau? Išeisiu dabar ir viskas. Galit versti Eion dirbti. Jis nieko kito nevertas, tačiau prie ko čia aš? - pasakė ji. Taip, minutei buvo pamaniusi, kad pirmakursis galėtų būti neblogas išdaigų kompanionas, tačiau dabar suprato, kad jis tam tiesiog per kvailas. Ne, jai reikėjo normalaus žmogaus, tačiau be jos dar vieno tokio šiame kabinete nebuvo.
- Negi tikrai manote, kad aš valysiu stalą ar kabinetą? Galvokit iš naujo, - suburbėjo. - Aš niekada nedarysiu to. Na, gal kada nors dėl kokio normalaus žmogaus, tačiau tikrai ne dėl jūsų. Jūs sakėte, kad kalbėsimės. Aš to ir laukiu. Ar to nebus ir man iškart išeiti?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Erka Forrm »
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Jennifer Emma Henderson

  • Burtininkė
  • ***
  • 69
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #52 Prieš 1 metus »
   Jennifer visiškai nebesuprato kaip juos suvaldyti. Jie darė visiškas nesąmones. Kilo baisus chaosas. Mergina nusprendė nebekreipti dėmesio į jų tarpusavio ginčus. Bet taip pat ji neketino pasiduoti ir jų išleisti. Jai jų veiksmai svarbūs nebuvo, tik jai buvo įdomu kaip jie į tai reaguos ateityje.
 - Man nesvarbios šitos jūsų nesąmonės. Gali eiti Erka jeigu bijai išsitepti gražiąsias savo rankeles. Žinau, kad jūs čia būti nenorit, bet sąlygos nesikeičia. Kaip ir sakiau pradžioj, šie stalai jūsų, o kabinetą taip pat galite tvarkyt. Jeigu nenorite eikite. Tik dėl jūsų neišmanymo kentės taškai. Bet kaip jų ir minėjau, man nesvarbu.
   Ji toliau užsiminėjo savo reikalais. Šiek tiek apšvarino stalą, nušluostė dulkes ir patenkintai sėdėjo vis darinėdama stalčius. Jennifer tūrėjo daug kantrybės. Dabar jos nebuvo likę daug, bet kol dar liko reikėjo naudoti ir ji stengėsi tuos vaikus pakankinti. Aišku, jai nebuvo ypač malonu, bet vis geriau nei klausyti Erkos nesąmonių toliau pamokose.

*

Neprisijungęs Eion Faolán Bláán Breathnach

  • V kursas
  • *
  • 745
  • Taškai: 42
  • Su kuo sutampi, tuo ir pats tampi.
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #53 Prieš 1 metus »
Aišku, Erka vylėsi, kad profesorė privers dirbti jį. Išgirdęs pasiūlymą versti jį dirbti, Eion garsiai prunkštelėjo. Abi buvo kvailos per visą pilvą. Norėjosi tiesiog atsistoti ir išeiti. Tiesa, tai reikštų tik dar daugiau vargo bendraujant su kvailu koledžo vadovu ir gal netgi direktore. To visai nereikėjo, tad Eion liko kabinete. Tiesa, tai visiškai nereiškė, kad jis dirbs. Profesorė Henderson viską sutvarkytų per minutę, tad kam taip žeminti mokinius? Erka gal to ir verta, tačiau jis nė už ką neužsiims tokiomis nesąmonėmis.
- O tu manai, kad man svarbios tavo nesąmonės? - pasipiktinęs garsiai paklausė, kai profesorė eilinį kartą kažką nusišnekėjo. Neketino daugiau su ja turėti reikalų. Tuo labiau, kad visai netrukus pareiškė, kad jie gali išeiti. Tarsi tik to ir laukęs Eion iš karto pašoko ant kojų. Saldžiai nusišypsojo nemėgstamai moteriškei ir piktai pažvelgė į Erką.
- Gerai. Jeigu jau galiu eiti, tai taip ir padarysiu. Žinoma, jūs turbūt ir vėl pamelavote - kaip ir tada, kai sakėte, kad tai bus ne areštas, o pokalbis. Bet man ne-be-į-do-mu.
Nutilęs Eion atsisuko į duris ir nesižvalgydamas į šalis ryžtingu žingsniu paliko kabinetą.
Visi mes norim būti įdomūs, svarbūs ir reikalingi, ar ne? Ypač tiems, kurie mums patiems yra įdomūs, svarbūs ir reikalingi. Ką daryti, jeigu taip nėra? Gana paprasta: išmok būti neįdomus, nesvarbus ir nereikalingas. Išmok dėl to nesijausti blogai. Išmokus gyvenimas pasidaro žymiai paprastesnis. Taip spėju, nes buvimas niekam neįdomiu, nesvarbiu ir nereikalingu padaru vis dar skaudina. Bet aš mokausi. Galbūt vieną dieną galėsiu žodžius patvirtinti ar paneigti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 650
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #54 Prieš 1 metus »
  Erka nieko neketino daryti. Na, gal nebent išeiti, tačiau dėl to rietis su profesore ji irgi neketino. Neturėjo nei noro, nei jėgų tą daryti. Violetinplaukė jau mieliau rinktųsi tiesiog sėdėti čia ir tik spoksoti į profesorę. Iki kol jai išseks kantrybė, žinoma. Ir nė minute ilgiau.
- Kas man iš to, kad tai mano suolas? Negi manai, kad jei vieną pamoką prie jo sėdėjau tai sėdėsiu amžinai? Eik jau, - nuisjuokė klastuolė. - Vietas aš keičiu dažnai. Iš dalies dėl to, nes man tai patinka ir dar dėl to, nes kartais atėjus mano vieta būna užimta. Beje, jau geriau sėdėsiu ant žemės arba išvysiu iš jo suolo kokį kvailą mažvaikį. Bus daug paprasčiau nei valyti. Ir ne, taip žemintis aš tikrai nesiruošiu, - pasakė ji.
  Profesorei paminėjus, kad jie gali išeiti Eion taip ir padarė. Nuo jo atsilikti nenorėjo ir Erka. Jei jau gavo leidimą teisėtai paliks šią pragaro irštvą. Ji tikrai nenorėjo daugiau matyti šios profesorės. Na, nebent pamokose, kurias ji gadins.
- Taip, labai bijau, - pasimaivė, o tada išdūmė iš kabineto Klastūnyno bendrojo kambario link.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #55 Prieš 10 mėnesių »
Badis sėdėjo kabinete. Jis laukė dviejų mergaičių paliktų po pamokų. Smudge buvo joms išsiuntęs raštelius. Juose taip pat buvo parašęs, kad abi atsineštų visus savo žiobariškus daiktus. Badis nenorėjo palikti mokiniams blogo įspūdžio, bet jas, tas mergaites juk reikėjo palikti. Už kokių dešimties minučių turėjo ateiti Kaja Adams ir Džezefa Blek. Profesorius žinojo, kad panelė Blek labiau už viską nekenčia Hogvartso, o tuo labiau pamokų. Dėl pamokų jis ir buvo ją palikęs. Nuo mokslo metų pradžios Blek dar nebuvo nuėjusi nei į vieną pamoką. Šiandien užtikęs panelę koridoriuje, Badis ją nuvedė į apsigynimo nuo juodosios magijos pamoką. Tikriausiai už tai baisiai niršta ant manęs. Na, o panelė Adams per vieną paties Smudge pamoką užsiiminėjo žiobariškais dalykais. Na, ji bent jau lanko pamokas...
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Džezefa Blek

  • III kursas
  • *
  • 104
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #56 Prieš 10 mėnesių »
Džez turėjo eiti pas kerėjimo profesorių atlikti arešto. Prieš eidama ten trumpam grįžo į bendrą kambarį ir... Ant lovos gulėjo raštelis nuo to profesoriaus, o jame buvo parašyta atsinešti visus turimus žiobariškus daiktus! Dar ko! Jis gal išprotėjo... Džez pamatė, kad ant kitos mergaitės lovos guli toks pat raštelis. Aš ne viena palikta po pamokų? Kieno čia lova? Tik spėjo taip pagalvoti, tuoj į mergaičių miegąmąjį įėjo kažkokia mergaitė. Džez pastebėjo, kad mergaitės akys nukrypo į lovą, ant kurios buvo tas kitas raštelis.
- Čia raštelis tau? Tu eisi pas tą kvailą profesorių atlikti arešto? Žinok, jis iš beprotnamio! Šitam raštelį jis prašo atsinešti visus turimus žiobariškus daiktus. Aš pas jį neisiu. Tas profesorius yra beeeeegalybę kartų kvailys ir tegu jis bus prakeiktas! Nekenčiu jo! - Viską išrėkė tiesiai Kajai į veidą Džez ir išbėgo į koridorių. Blek buvo pilna pykčio.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Džezefa Blek »

*

Neprisijungęs Kaja Adams

  • V kursas
  • *
  • 452
  • Taškai: 49
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #57 Prieš 10 mėnesių »
Kaja buvo liūdna. Šiandien ji rado ant savo lovos raštelį, jog jai reikia eiti pas kerėjimo profesorių ir dar pasiimti visus savo žiobariškus daiktus. Grifė nutuokė, jog taip yra dėl to, kad praeitą pamoką antrakursė pražaidė su tais daiktais. Ji tikrai neketino imti visų daiktų. Tad pagriebė tik tuos, kurių nelabai naudojo. Tai buvo keli seni žiobariški žurnalai ir virtualus gyvūnėlis, kuris Hogvartse net neveikia.
Pasibeldusi į profesoriaus kabineto duris šviesiaplaukė įžengė į kabinetą. Jame jau buvo kitas Grifų Gūžtos mokinys, kurio Adams nepažinojo.
- Laba diena, - pasisveikino mergaitė su abiem. - Ar ir šitas berniukas per pamokas žaidė su žiobariškais daiktais? - paklausė profesoriaus ir padėjo ant Smugde stalo žurnalus bei gyvūnėlį. - Aš Kaja, - nusišypsojo bendrakoledžiui.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Kaja Adams »

*

Neprisijungęs Badis Smudge

  • Burtininkas
  • ***
  • 141
  • Lytis: Vyras
  • Prekeivis
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #58 Prieš 8 mėnesius »
Badis atsitempė Džezefą tiesiai iš ligoninės į savo kabinetą. Jaunasis profesorius pamažu ėmė suprasti, kad būnant Hogvartso dėstytoju gelbės ne švelnumas su mokiniais, o griežtumas. Taip, tada jam pavyko įtikinti Džezefą elgtis gražiai. Turbūt tai buvo laikina.
- Ką tu sau galvoji šitaip elgdamasi?! Profesoriui Hallgrimsson iškrėti pokštą apgaudama, kad jis tau davė realų Laiko Atsuktuvą. Kodėl šitokiems tikslams panaudojai nešyklės kerus, kurių tave išmokiau, a? Profesorei Keit prikalbi šitiek negražių dalykų ir dar paleidi į ją kerus! Kur tai matyta, klausiu?! Ir čia pamokose! O kur dar ėjimas į virtuvę vogti maisto! Ir apskritai, per mokslo metus prikrėtei turbūt daugiau išdaigų, negu bet kuris klastuolis.
- Žinote, kaip mes sakome: "Paprastas lankininkas treniruojasi kol pataiko. Žvalgas...
- ...treniruojasi, kol niekada neprašauna", - užbaigė keliolika balsų.
Holtas mažumėlę susigėdęs šyptelėjo.
- A, kaip matau, jau girdėjot, - tarė.

*

Neprisijungęs Džezefa Blek

  • III kursas
  • *
  • 104
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Kerėjimo profesorės/profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #59 Prieš 8 mėnesius »
Man atrodo, baigėsi seni geri laikai su šituo profesoriumi.
- Badi, kaip tu drįsti šitaip rėkti ant manęs?! Man lūžo ranka, galėtum būti malonesnis! Aš neprikrėčiau daugiau išdaigų už klastuolius. Aš žinau tokį klastuolį. Jo vardas lygtais yra Eion. Jis prikrėtė daugiau šunybių už mane! - Džez iškvėpė. Ne, ji neleis šitam kvailam aštuoniolikmečiui, vadinančiam save profesoriumi elgtis su ja šitaip. Laimė, mergaitė turėjo kuprinę. Be jos ji niekur nė kojos nekeldavo. Taigi atsegė kuprinę ir išsiėmė porą supuvusių kiaušinukų, laikytų būtent tokiam atvejui su bet kuriuo profesoriumi. Blek pavaidino, kad taikosi kaip per žiobarišką kvadrato žaidimą, kuriame reikia mėtyti kamuolį, ir sviedė vieną kiaušinį Badžiui į pilvą. O antru varniukė pataikė tiesiai Smudge į veidą.
- Cha cha cha! Vadini save mokytoju?!