0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Eric Nocturn

 • Burtininkas
 • ***
 • 41
 • Lytis: Moteris
 • Actions speak louder than words do, it's pretty quiet, isn't it?
19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Prieš 8 mėnesius »
Vaikinukas jau nuo pat ryto sėdėjo Apsigynimų nuo Juodosios Magijos klasėje ir nagrinėjo pakankamai didelę knygą, kurioje buvo galima rasti daugybę burtažodžių. Kad jam teks dirbti Hogvartse jis niekados nebūtų pagalvojęs, o juo labiau, kad turės tuo pat metu du darbus. Skutelis ir profesorius. Dirbi diena, dirbi naktį. Šauniau juk būti negali, ar ne?
Ir, žinoma, Erikas nenorėjo būti "šiaip sau" profesoriumi, jis norėjo išmokyti bent kažko reikalingo, o jo žinios, ypač kai ėmė stebėti visus nukentėjusius, kurie keliavo į skutelį, kur kas padidėjo. Būtent todėl ir graužė išsijuosęs didžiulę knygą tikėdamasis nepamiršti nieko. Juk tokia ilga pertrauką turėjo nuo visų burtažodžių. Bet ką padarysi, darbas lieka darbu, o vaikinukas jau laukė savo pirmųjų mokynių iš kurių, tiesą sakant, tikėjosi blogiausio.
Erikas nenutuokė, kaip žmogučiai spėjo pasikeisti per laiką, kol jo nebuvo Hogvartse, bet kiek atsiminė, ne visi elgėsi taip, kaip būtų geriausia profesoriui, tiesą sakant, jis elgėsi panašiai. Bet garbanius nenorėjo, kad būtų taip. Jam patiko tvarka.
Į klasę atskubėjus pirmiesiems mokiniams vaikinukas užvertė knygą ir patraukė ją į šalį tuo pačiu pasiimdamas savo mylimą burtų lazdelę. Tada ramiai atsistojo ir nužvelgė jau gerokai papilnėjusią klasę. Pasistengęs draugiškai nusišypsoti ir pastovėjęs dar kelias sekundes, mat norėjo įsitikinti, jog niekas daugiau neateis į klasę, vaikis pradėjo savo prisistatymą.
-Na, laba diena, kaip matote, esu naujasis Apsigynimo nuo Juodosios Magijos profesorius. Tikiuosi iš jūsų drausmės ir pagarbos. Dirbsite daugiausiai vieni tad pletkų nebus. Jums čia atostogų nebus, matysiu, kad tinginiaujat, sunkinsiu užduotis ir neišleisiu iš klasės kol jų neužbaigsite. Tikiuosi pasakiau pakankamai aiškiai...-padaręs šiokią tokią pauzelę pasvarstė, ar reiktų dar kažką primesti, bet pagalvojęs, kad nebus jokio skirtumo pagaliau pradėjo pamoką.
-Tai tikriname jūsų žinias... Atsakę gausite savo koledžui kelis taškelius, tad patariu nepraterioti progos... Na, sakykite, kokius būdus žinote, kad apsigintumėte ar apsisaugotumėte nuo gyvių? Norėčiau išgirsti tuos, kurie jų nenužudys ir per stipriai nesužeis.

Klausimas aiškus, burtažodžiai turėtų būti realus, atsakymų lauksiu iki 14 dienos.

*

Neprisijungęs Guramis Zveris

 • II kursas
 • *
 • 38
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #1 Prieš 8 mėnesius »
Į Apsigynimo nuo Juodosios Magijos pamoką Guramis ėjo gana nenoriai. Kvailokas pavadinimas...ir pati įdėja, skirstyti viską į juodąją ir baltąją magiją. Nei gyvenimas, nei magija nebūna tokie paprasti. Bet pustonių čia turbūt tikėtis neteks. Prieš pamoką jis buvo trumpam atsivertęs vadovėlį, ieškodamas atsakymų į jo galvoje kirbėjusias dilemas, tačiau nusivylė. Jam atrodė, kad Hogvartsas juodąją magiją visai nurašo be priežasties. Kai Guramis pirmą kartą pamatė profesorių, jis irgi daug nesitikėjo. Profesorius jaunas, lygių skruostų ir švelnių akių. Ką jis apie juodąją magiją išmano iš vis? Tačiau gretai Guramis savo nuomonę pakeitė. Profesorius kalbėjo griežtai, ir turbūt nebuvo labai mėgstamas mokinių. Jam paklausus, kaip galima apsisaugoti nuo gyvių, Guramis mestelėjo:
- Lengvai trinktelėti? Kartais paprasčiausias būdas yra pats geriausias, profesoriau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Guramis Zveris »

*

Neprisijungęs Ethan Durwell

 • I kursas
 • *
 • 8
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #2 Prieš 8 mėnesius »
Pamokos. Ethanas buvo gan gerai nusiteikęs link jų, nes knietėjo sužinoti kažką naujo. Ir dar pirmoji buvo Apsiginimas nuo juodosios magijos, kuri iš ties domino pirmakursį. Lėtai atpėdinęs į klasę, Durwell trumpai sustojo kiek apsidairydamas, ir pastebėjo profesorių, kuris buvo stebėtinai jaunas, bei įnykęs šiuo momentu į knygą. Ši profesoriaus veikla ilgai netruko pradėjus eiti daugiau mokinų, tad Ethanas ir pats pajudėjo iš vietos. Praeidamas pro profesorių tamsiaplaukis nedrąsiai linktelėjo, bet pasisveikino parodydamas šiokią tokią šypsenėlę.
- Sveiki profesoriau.- Įprastai tarė berniukas, ir patraukė jau savo nužiūrėto suolo link. Išsitraukęs knygą bei lazdelę, Durwell viską paliko ant stalo, ramiai sunerdamas pirštus, o žvilgsnį nusuko į profesorių, kuris pradėjo savo trumpą prisistatymą bei kalbą. Dėstytojas pasirodė būsiantis griežtas ir gan reiklus, bet tai buvo proga išmokti daugiau. Galbūt kepurė paskyrė Ethan'ą į Varno Nagą ne be reikalo. Sulaukus klausimo, pirmakursis kurį laiką tylėjo, ir vienam iš mokinių baigus sakyti savo pasiūlymą tiesiog trinktelėti padarui, Durwell pakėlė ranką ir prabilo.
- Jeigu nenorima padaryti daug žalos, galima sujungti du burtažodžius. Avis ir Oppugno. Tuo atveju, Avis iškviesti paukščiai puls taikinį, bet kadangi tai tik paukščiai, daug žalos nesukels, ir padarą greičiausiai privers pasitraukti ir sprukti. - Varniukas kiek šyptelėjo užbaigęs savo pasiūlymą, jam knietėjo išgirsti profesoriaus komentarą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Ethan Durwell »
~Throw me to the wolves~
~And I'll come back leading the pack~
*

Neprisijungęs Emma Shade

 • IV kursas
 • *
 • 139
 • Taškai: 58
 • Lytis: Moteris
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #3 Prieš 8 mėnesius »
Emma žingsniavo į apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą. Antrakursė buvo gerai nusiteikusi, bet dar ne tiek, kad būtų švilpiniavusi kokią melodiją. Dar gerokai prieš skambutį pravėrusi duris varnanagė iškart pastebėjo jauną profesorių, įsikniaubusį į storą knygą. Kiek sutrikusi mergaitė porą akimirksniu pamindžiukavo tarpduryje ir įėjo į klasę.
-Sveiki,-maloniai prabilo rudaplaukė ir atsisėdo viename iš vidurinių suolų.
Kadagi iki pamokos buvo dar likę kažkiek laiko, Emma pabandė pastebėti profesorių. Tačiau jis tik įsijautęs skaitė, tad ši veikla gretai atsibodo. Atsidususi škotė išsitraukė lazdelę ir pasidėjo ant suolo. Gal prireiks.
Pagaliau profesoriui pradėjus vesti pamoką varnanagė dar kartą pakėlė akis. Tik burtažodžius, kurie nesužeis? Na gerai...
Ji pakėlė ranką, stengdamasi būti pavyzdinga mokinė:
-Tiktų Aquamenti. Jei nenorima sužeisti, reikėtų paleisti vidutinę srovę. Nors, žinoma, labai stipri srovė galėtų daug pakenkti.
Nutilusi antrakursė stipriai sunėrė pirštus ir kilstelėjo lūpų kampučius.

*

Neprisijungęs Amira Eliadė

 • V kursas
 • *
 • 233
 • Taškai: 199
 • Lytis: Moteris
 • They say miracles are past.
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #4 Prieš 8 mėnesius »
 Gaja nenorom įėjo į apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą, tačiau reikėjo ir čia sudalyvauti, bent vienoje pamokoje. Atsisėdusi į vieną iš laisvų suolų, Kasandra nužiūrėjo profesorių. Dar vienas pakankamai jaunas veidelis kolektyve. Ir kodėl šiemet tiek jaunų profesorių? Prometis, Patvel, Nocturn. Jiems matėsi, kad ne daugiau dvidešimt vienerių. Nejaugi mokyklos pasiilgti spėjo per porą metelių? Rudaplaukės galvelėje praskriejo mintis. Deja, septintakursė negalėjo žinoti tiksliai kas atvedė Emetą, Mają ir Eriką į profesorių vietas. O dar ir į tokias nelengvas. Ateities būrimas, žiobarotyra ir apsigynimas nuo juodosios magijos buvo, Amnetos manymu, vieni iš sunkesnių mokslų Hogvartse, net jei ir skamba lengvai ir paviršutiniškai, bent jau pirmieji du.
 Išklausiusi Eriko Nocturn kalbos, mėlynakė iškart pasižymėjo sau, kad šis ne toks kaip Emetas ar Maja - jis daug rimčiau žiūri tiek į mokslą, tiek į patį gyvenimą. Tereikia tikėtis, kad jis nebus jaunas bambantis "senukas".
 - Pakankamai galingi burtininkai prieš psichus galėtų apsiginti gynėjo kerais, o kalbant apie tokius burtininkus kaip mes, tai manyčiau jog tinka ledo sukūrimo kerai glacius. Jie sušaldytų taikinį ir galima būtų pabėgti, kol jis neatitirpo. Taip pat prisiminus kaukus, tai būtų riddikulus. - Žinojo, kad pasakė greičiausiai per daug, bet tų burtažodžių yra nesuskaičiuojamas kiekis, tikrai kiti atras ką pridurti.
Always and forever

*

Neprisijungęs Olivia Legrand

 • I kursas
 • *
 • 11
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #5 Prieš 8 mėnesius »
Labirinto pavidalu išdėstytais koridoriais, tamsiaplaukė garbanė po gerų dešimties minučių vėlavimo įsmuko į Apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetą. Vėluoti mergaitė jau buvo pripratusi. Kad ir kaip profesoriams galėjo mokyklos išdėstymas atrodyti paprastas - jaunam asmeniui, besilankančiam čia pirmąją savaitę tikras košmaras. Stengdamasi nesukelti daug triukšmo juodaplaukė mikliai atsisėdo į patį galą, kur dar buvo likusi laisva vieta, tačiau nė neatkreipia dėmesio šalia kokio asmens prisėdo, mat visiškai tuščių dviviečių stalų nebelikę. Netrukus stora knyga atsirado priešais mergaitę ant stalo ir ši vartydama puslapius nė nenutuokė ką reiktų skaityti ar atsiversti. O galbūt iš vis, rašyti? Vėlavimas turi savų pliusų ir minusų. Pliusas - trumpesnė pamoka, minusas - sunku susigaudyti kas iš vis vyksta toje pamokoje, o būti apšaukta eilinį kartą Legrand nenorėjo. Pakaks ir moralo iš mamos, kurio be abejonės sulauks dėl kepurės sprendimo paskirti į Klastūnyną. Girdėdama kitų mokinių aiškinimus profesoriui, mergaitė galėjo spėti, jog kalba eina apie burtažodžius, kurie galėtų nerimtai sužeisti, tačiau ką sužeisti ir iki kokio laipsnio, iš atsakymų sunku pasakyti. Nusprendusi tiesiog patylėti ir likti nepastebėta, tamsiaplaukė tarp pirštų įsidėjo plunksną ir švariąją pusę raižė nematomus simbolius ant knygos, norėdama užsiimti bent kažkokia veikla, jog laikas praeitų greičiau. Nepažįstamajam mokiniui pateikus paiką atsakymą "Lengvai trinktelėti", kaštoninių plaukų savininkė net suprunkštė. Mergaitės mintyse nuaidėjo tik vienas žodis - bukas.

Žinutė nuo Eriko: vėluoti į pamokas draudžiama.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Eric Nocturn »
~ Alone, by herself, she built the kingdom that she wanted ~


*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #6 Prieš 8 mėnesius »
Camilla žingsniavo iki klasės. Šį kart mergaitės nuotaika buvo labai gera, bet atrodė lyg klastuolė pyksta ant viso pasaulio ir nenori su nieku kalbėti. Ko nenorėjo mokinė tai to, kad pamoka bus tik iš klausimų ir nebus praktikos tada mėlyna plaukės nuotaika nukris. Cornet jau buvo pasiruošus burti, o atsakinėti net neketino. Burtininkė praeitais metais neturėjo šios pamokos todėl jei buvo labai įdomu.
Priėjus prie klasės dvylikametė netyčia su trenksmu atidarė durys, bet iš šono atrodė lyg tai padaryta specialiai ir iš Cornet liejasi pyktis. Linktelėjus profesoriui kaip pasisveikinimą antrakursė pačiam viduriniam suole atsisėdo ir atsivertė knygą. Milla pradėjo ją vartyti. Po profesoriaus kalbos antrakursė suprato, kad pas šį profesorių visais šansais galima gauti areštą. Gyliai atsidusus prancūze vėl nužvelgė profesorių.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Aleksas82

Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #7 Prieš 8 mėnesius »
Gilbert keikė visus. Jau praeitas metais buvo daug pamokų, kuriomis vaikinas buvo apkrautas, tačiau dabar į tvarkaraštį reikėjo įkišti ir apsiginimą nuo juodosios magijos. Gilinti žinias apie tokius dalykus Aleksui atrodė kvaila. Visi karai jau buvo seniausiai praėję, o apie naujas grėsmes antrakursis nieko nebuvo girdėjęs. Tikriausiai išmoksiu apsiginti nuo nieko. Iš ties, berniūkštis nematė reikalo eiti į tokią pamoką. Jei jam reikia apsiginti prieš kitą mokynį, tą jis ir padaro. Gilbert žinojo kur galima rasti knygų tinkančių įveikti kitą, bet tam sukurtas atskiras mokslas vertė pykti.
 Visgi Aleksas pasirodė kabinete ir nužvelgė nuo kėdės atsistojantį profesorių. Gilbert nieko netaręs greitai nusliūkino į klasės galą ir sukrito laisvame suole. Dabar iš čia buvo galima puikiai nužvelgti mokytoją. Tai buvo palyginus jaunas ir šiek tiek garbanotais plaukais profesorius. Sakyti, kad jis toks pat niūrus ir baisus kaip Greywindas buvo negalima, tačiau jam pradėjus kalbėti Aleksas garsiai nusijuokė.
-Rimtai? - klastuolis buvo sunėręs savo sportiškas rankas ant krutinės, o vešlus antakis išsprūdus ironiškui klausimui, automatiškai pakilo į viršų,- Pagarba? Drausmė? Apie kokį amžių mes kalbam? Norėsiu, trinktelsiu durimis ir išeisiu iš klasės tada kai pats to panorėsiu. Čia ne kalėjimas, o Hogvartsas,-Alekso balse jautėsi aiški ką tik susitvenkusi nepykanta. Jaunasis mokytojas su pirmais savo sakynias jau sugebėjo sukelti mokynio pyktį ir įniršį. Aišku, visai tai buvo išsakyta su aiškiai girdima ironija, tačiau didelės reikšmės tai vis tiek nesudarė. Gilbert tikrai nesiruošė taikstytis su tokia tvarka ir buvo pasiruošęs maištauti prieš šį jauną profesorių.
 Pagaliau buvo pradėta ir pamoka. Mokyto klausimas atrodė toks pat bukas kaip ir jis pats. Aleksas sunkiai atsiduso, bet daugiau išsišokėlio scenų nekėlė, tačiau vieno pirmakursio atsakymas privertė jį nusišypsoti. Šitas vienas iš geriausių. Manau tau reiks ir medalį už tokį atsakymą duot, vien taškų neužteks.
 Po tikriausiai Guramio pasisakymo ėjo ir kitų mokynių atsakymai. Šių nebuvo tokie pat įdomūs kaip pirmakursio, tad Aleksui nebeliko nieko kito kaip pasidėti galvą ant rankos ir nuobodžiaujant žvalgytis pro langus.
 Galiausiai išaušo ir Gilbert akimirka pasireikšti. Šis nesikuklindamas, o tiesiog tingiai atsikeldamas nuo suolo nusižiovavo ir pažvelgė tiesiai į profesoriaus akis.
-Incancerous kerai manau čia tiks kuo puikiausiai. Surakintas gyvis nebus sužeistas ar nužudytas. Tai tik padės išlošti laiko ir sprukti iš tos vietos, paliekant padarą ten. Ką jis darys toliau ir ar nenustips iš bando jau nebe mano reikalas,-baigęs savo trumpą kalbą Aleksas vėl grįžo į pradinę poziciją. Šį kartą pasidėjęs galvą Gilbert pabandė užsimerkti. Juk reikėjo kaip nors pamiegoti.

*

Lukas Duff

Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #8 Prieš 8 mėnesius »
Luke su šypsena veide, sparčias žingnelias ėjo iki reikiamo kabineto. Apsiginimas nuo juodosios magijos skambėjo įdomiai ir naudingai. Berniukas norėjo išmokti apsiginti ir apginti kitus. Dabar pirmakursio žinios buvo velnioniškai skurdžios ir nieko vertos. Vienintelis burtažodžis, kurį jis mokėjo buvo Densaugeo, tačiau šio burto priskirti prie gynybinio buvo negalima.
 Priėjęs reikiamas duris Lukas įkvėpė oro ir jas atidarė. Klasė jau buvo spėjusi papilnėti ir tai išgąsdino klastuolį. Ar vėluoju? Jau buvo skambutis? Lukas greitai sukrito antros eilės suole, palikdamas pirmus suolus ramybėja. Gėdos su pirma eile užteks. 
 Mintis apie vėlavimą paneigė tik dabar kalbėti pradėjęs profesorius. Vos įžengęs į klasę mažasis klastuolis jo nepastebėjo, todėl dar nebuvo pasisveikinęs. Aišku, dabar per visą klasę surikti "Laba diena" buvo kvaila ir šį kartą Luke susilaikė.
 Mažasis klastuolis kantriai išklausė visą mokytojo litaniją, tačiau jam tai susižavėjimo nepaliko. Nebekalbėk, supratau. Šiuos mokslo metus būsi toks pat piktas kaip senas diedas! Iš niūrių ir piktų mokytojų Duff užteko  ir Greywindo. Antras toks profesorius vertė vemti. O gal jis tik nevykusiai juokauja? Berniukui tai atrodė tik kaip pokštas. Džeimso ne tiek nusisekusios kopijos jis nenorėjo, tačiau jei mokytojas nemelavo, teks su tuo susitaikyti.
 Po tokios įprastos ir banalios prisistatymo ceremonijos ėjo ir pirmasis klausimas. Luke girdėjo daug įvairių būdų, tačiau pats nieko nesugalvojo. Atėjus eilei kalbėti jam, Duff garsiai nugurgė seilias ir žiūrėdamas į medinį suolą prakalbo:
-Stupefy kerai sustingdytų padarą ir tada būtų galima nešti kudašių,-supratęs, kad reikėtų pakelti akis į profesorių, Luke nenorom tai padarė. Buvo aišku, kad reikėtų pasakyti dar kažką, bet berniukas daugiau nebeturėjo ko pridėti. Tikriausiai su tokias judesiai ir ataskymu Duff atžala pasirodė kaip bailys, bet taip klastuolis darydavo tik tada kai abejodavo savo tiesa. Klysti jam reiškė nuvilti tėvą, o to jis padaryti nenorėjo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Lukas Luke Duff »

*

Neprisijungęs Eric Nocturn

 • Burtininkas
 • ***
 • 41
 • Lytis: Moteris
 • Actions speak louder than words do, it's pretty quiet, isn't it?
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #9 Prieš 8 mėnesius »
Vaikinukas stebėjo klasėje esančius vaikus ir gėriau įsižiūrėjęs į vieną pakankamai išsišokantį vaikinuką šyptelėjo.
-Jei taip, ponaiti, nori, nuo šiol čia bus kalėjimas,-šiltai nusišypsojęs, nors ir vaikis priklausė kažkada Grifų Gūžtai, suėmė burtų lazdelę ir kelis kartus ja pamosavo kažką burbėdamas panosėj. ant didžiulių langų atsirado grotos, lygiai taip pat ir prie durų. Neslėpdamas pasitenkinimo, visgi, tos grotos Erikui atrodė tikrai šauniai ir jis pasvarstė, kad per kitas pamokas teks jas pasilikti, profesorius tęsė savo draugiškumo minutę. Jis dar kartą mostelėjo ranka ir ant ponaičio išsišokėlio kojos atsirado sunki grandinė. Žinoma, ne paprasta, vaikinukas lengvai nežaidžia. Grandinė jungė mokinio koją ir didžiulį svarmenį, kurį mokinys turės tysiotis visą likusią pamoką.
-Kadangi esi sportiškas, manau, problemų su vaikščiojimu dėl mažo kamuoliuko nebus,-dar kartą nusišypsojęs Erikas apsidairė, ar neatsiras dar koks nors kalėjimo mėgėjas.
Toliau žvelgdamas į mokinius ir būdamas kiek susierzinęs garbanius laukė atsakymų, kurių, visgi, buvo kur kas mažiau nei mokinių klasėje.
Pirmasis atsakymas vaikinuko netenkino. Jis žvelgė į mokinį su šiokiu tokiu liūdesėliu. Gal tas vaikinukas buvo žiobaras? Gal jis šiaip, ne visiškai puikiai suvokė kur yra?
-Deja, nemanau, kad priėjęs prie pikto gyvūno sugebėsi jam trenkti ir viskas tau bus gerai. Magiškajame pasaulyje net ir ramiais laikais yra daugybė pavojų, ypač su agresyviais gyvūnais.
Linkteldamas antrajam mokiniui profesorius liko gerokai sužavėtas.
-Labai puikus būdas, ypač tokiam kaip tu,-ką jis turėjo omeny savo antrąja sakinio dalimi? Nieko blogo, tik tiek, kad toks jaunas mokinukas žinojo jau tiek daug.
-Aguamenti taip pat daugelyje atveju suveikia puikiai, šaunuolė,-džiaugdamasis pagerėjusiais atsakymais Erikas toliau komentavo.-Taip, pasakėte tikrai daugiau nei turėjote, panele, bet labai šaunu, kad dalijatės savo žiniomis,-dar kartą apdovanojęs šypsena švilpukę profesorius atsisuko į tą patį klastuolį.
-Deja, bet tokio burtažodžio kol kas nėra, nebent esi galingas burtininkas ir tokį sukūrei. Pagal apibūdinimą turėjo būti incarcerous kerai,-pasistengęs trumpai atsakyti jis nukreipė žvilgsnį į dar kitą mokinį ir šiam linktelėjo.-Šaunu, šie kerai taip pat turėtų suveikti daugelyje atveju.
Giliai įkvėpęs ir žvilgtelėjęs į laikrodį ant sienos Erikas pasiruošė dar kartą ilgai kalbėti, atėjo praktikos dalis.
-Šiandieną jūs tik praktikuositės, jokių baisybių nutikti negalės. Tikiuosi susikaupsite ir gerai išmoksite gautus burtažodžius,-trumpai tarstelėjęs pirmą mintį vaikinukas mostelėjo burtų lazdele ir klasė pavirto visiškai juoda erdvė. Žinoma, joje liko suolai su juose sėdinčiais vaikais.
-Kaip matote, čia yra daugybė durų, pro jas turėsite eiti po vieną, pasiimkite tik burtų lazdelę. Nieko daugiau neprireiks. Jūsų užduotis paprasta. Žengė pro duris rasite dar vieną juodą erdvę, kurioje bus staliukas. Ant to staliuko buvo vadovėlis, rašalo su plunksna ir pergamentas. Vadovėlyje bus atversti tam tikri kerai, turėsite užsirašyti ką jie daro ir kokius nors svarbesnius faktus apie juos, o tada pasipraktikuoti,-padaręs pauzelę, mat norėjo, kad vaikai viską suvirškintų Erikas tęsė.-Kitą pamoką išmoktus burtažodžius turėsite išbandyti, tad jokiu būdu nesimuliuokite. Jei šiandiena kils problemų tiesiog pašaukite mane vardu, ateisiu. O daugiau, manau, viskas, tad sėkmės,-pagaliau baigęs kalbėti profesorius apsižvalgė, ar viskas buvo taip, kaip turi būti. Erdvėje durys buvo visokiausių spalvų. Vienos žalios su gelsvumu, kitos visiškai juodos, dar vienos tamsiai žalios ir dar vienos tamsiai rudos. Kiekvienos turėjo po savo burtažodį, tačiau koks jis, mokiniai išsiaiškins tik žengę pro duris...

Na, tikiuosi viskas aišku. Pirmasis postas kaip žengiate pro duris  ir prilekiate prie staliuko. Po pirmuoju postuku parašysiu jūsų gautą burtažodį. Toliau jums liks du ilgesni postai, pasistenkite parašyti daugiau nei 1000 simbolių. Jūsų veikėjas paskaitinės apie gautus kerus, užsirašys kažką, ko jiems reikės apie juos (naudokite [.quote][./quote] ir pradės juos mokytis. Nebijokit klysti jūsų veikėjai nėra vunderkindai, jiems gali ir nepasisekti, burtažodžius reikia praktikuotis ilgai ir nuobodžiai, kad jie iš tikrųjų pavyktų. Tad sėkmės ir gero darbo :)

*

Aleksas82

Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #10 Prieš 8 mėnesius »
Aleksas daugiau nieko nespėjo pasakyti kai ant langų ir durų atsirado tikros geležinės grotos. Po kelių akimirkų ant kojų pasijuto didžiulis svoris. Gilbert piktai debtelėjo į Eriką ir vos susilaikę jį neišplūdęs. Prisimink kas įvyko Transfigūracijoje už vieną nekaltutį žodį - tarė sau mintyse vaikis ir tik giliai įkvėpo oro, kad suvaldytų artėjantį pykčio proveržį.
-Incendio, - tvirtai tarę gan dažnai kartojamą burtą Aleksas, iš džinsu kišenės išsitraukdamas savo burtų lazdelę. Tai turėjo suveikti ir grandinės nuo karščiio trūkti, tačiau buvo viena problemėlė. Gilbert tikriausiai buvo praleidęs fizikos pamokos ir nesuprato, kad karštis keliaus po visą grandinę iki jo kojų. Po kelių akimirkų pasijuto milžiniškas skausmas ir Aleksas numetė savo burtų lazdelę ant grindų. Džinsai dabar buvo tapę bridžais, o ant Gilbert kojų švietė aiškūs nudegimai, tačiau grandinė vis dar buvo vietoje.
-Puikumėlis,-sumurmėjo berniukas. Skausmas buvo milžiniškas, bet prašyti profesoriaus pagalbos Aleksas net nesiruošė. Vietoj to klastuolis pakilo nuo suolo. Kabinetas buvo tapęs juoda erdve. Matyt vykdidamas išsilaisvinimo misiją Aleksas kažką praklausė ir nepastebėjo pokyčių. 
 Vos atsistojus vaikis nespėjo žengti nė žingsio. Berniūkštis krito ant žemės ir suiinkštė dėl skausmo. Grandinės trynėsi į nudegimus ir kėlė dar didesnį skausmą. Tai Aleksui atrodė nežmogiška. Kad šito tikėtis reikia iš Greywindo jis jau žinojo, tačiau, kad šito sulauks iš dar vieno mokytojo net pagalvoti negalėjo.
-Man reikia pas Madam Pomfri. Leiskite man iš čia dingti,-nebeiškentęs Aleksas sugebėjo kreiptis į profesorių. Ačiū Dievui, žodžiai dėl patiriamo skausmo nebuvo sumalti į vieną. Šiuo metu Gilbert pagalbos tikėjosi tik iš Madam, o ne kvailo dar vieno profesoriaus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Aleksas Gilbert »

*

Neprisijungęs Miranda Danijelė

 • V kursas
 • *
 • 71
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Laba. Ką nors praleidau?
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #11 Prieš 8 mėnesius »
Atėjusi į pamoką Miranda užsisvajojo, ir nespėjo išgirsti klausimo. Tik įvairių įvairiausius atsakymų variantus. Iš to įvairumo buvo sunkoka susivokti, koks vis dėl to buvo tas klausimas. Klausti profesoriaus nesinorėjo, nes visgi jis sakė, jog čia bus stipri drausmė. O tai reiškia, kad jeigu pražiopsojai klausimą, tai nesitikėk jo išgirsti dar kartą, nes esi nedrausmingas. Juk darei kažką ne tą, jeigu neišgirdai. O grifė kaip tik neklausė, o buvo paskendusi apmąstymuose apie vasaros pabaigą ir jau ketvirtųjų mokslo metų pradžią. Jau beveik pusė mokymosi laiko Hogvartse prabėgo. Tas trylikametę nuliūdino. Kitiems pabaigus atsakinėti, profesorius ėmėsi darbo. Atsižvelgdamas į vieno klastuolio žodžius, jis ant langų uždėjo grotas (tik su lazdele, pats ne) ir net pririšo prie jo kojos grandinę su kamuoliu. Miranda prunkštelėjo, nes tokį vaizdelį buvo mačiusi tik žiobariškose knygelėse vaikams. Netrukus viską apėmė tamsa, o tamsoje sužibo įvairiausių spalvų  durys. Reikės eiti pro vienas iš jų, suprato grifė. Tai tuojau pat patvirtino profesorius, ir grifė nieko nelaukdama šoko ant žemės. Buvo gana keista ja vaikščioti, nematant grindų. Bet šiaip ne taip nusigavo iki gražių, turkio spalva akį traukiančių durų. Jas pradariusi, išvydo būtent tai, ką manė išvysianti, bet burtažodis vadovėlyje buvo per mažas, kad iš čia jį perskaitytų. Teko eiti arčiau. Biškį bijodama ji paliko duris praviras, bet vos žengus žingsnį, jos užsidarė.
- Nu ką padarysi.. taip jau bus,-pamurmėjo grifė panosėje ir toliau tęsė kelionę link stalelio.

Erikas: Tavo burtažodis yra Vipera Evanesca
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Eric Nocturn »
Lightning makes no sound until it strikes.

*

Neprisijungęs Eric Nocturn

 • Burtininkas
 • ***
 • 41
 • Lytis: Moteris
 • Actions speak louder than words do, it's pretty quiet, isn't it?
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #12 Prieš 8 mėnesius »
Viena akimi stebėdamas klastuolį Erikas vis labiau erzinosi. Ir ką tas vaikas bando įrodyti? Ko jam reikia? Nesugeba paprasčiausiai eiti ir atlikti praktikos, gauti taškų, pasiimti reikiamos informacijos ateičiai... Be praktikos žmogutis nieko gero neturės, o mokytis namuose kol yra mokinys negali.
Mokinukas ėmė gerokai kankintis, profesorius supyko. Ką jis sau pasidarė? Protinguolis... Kiek draugiškesnę veido išraišką nustatęs vaikinukas priėjo prie klastuolio ir jam šiaip ne taip išspraudė šypseną.
-Nereikia tau tos Pomfi,-ramiai tarstelėjęs Erikas kiek susierzino. Juk prieš tą vaiką stovėjo skutelio praktikantas! Nejau jis nesugebėtų padėti? Juk jo pašaukimas buvo toks. Aišku, tokiam padariukui nelabai norėjosi padėti, tačiau vaikai yra vaikai... Galbūt po šio karto pasimokys. Jei ne, kentės vėl. Juk tai ne profesoriaus kaltė, o pačio vaikinuko pasirinkimų.
-Vulnera Sanentur,-nusprendęs, kad šis burtažodis turėtų tikti labiausiai profesorius atsargiai nukreipė lazdelę į gerokai nudegintą vietą. Tada jis pašalino grandinę nuo klastuolio kojos ir geriau į jį įsižiūrėjęs vos vos šyptelėjo.
-Pagarba ir drausmė, kitaip kitą kartą ne tik, kad neišleisiu, bet ir padėti neateisiu, o dabar drošk pro kažkurias duris, šiaip, patarčiau pro juodas,-lyg palikdamas neaiškią žinutę, mat, buvo aišku, jog mokinys juo nepasitikės ir ypač jo žodžiais, Erikas patraukė šalin nuo jo ir ėmė klausytis, ar dar niekam neprireikė jo pagalbos vykdant praktikos darbą, o ne žaidžiant su juo.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

 • II kursas
 • *
 • 206
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #13 Prieš 8 mėnesius »
Kol kalbėjo profesorius klastuolė jautė skausmą galvoje, bet Camilla pamanė, kad tai tik nuo nemiegos kurią ją kankina po Herbologijos pamokos. Beveik visi žodžiai praskrisdavo pro mėlyna plaukės ausis. Staiga visa erdvė pasidarė juoda ir atrodė, kad visi daiktai ir mokiniai tuo pačiu mokytojas kibo ore. Kaip ne kaip išgirdo praktine užduoti. Mergaitei atrodė, kad ją kažkas spaudžia. Tokių erdvių ji dar nematė. Viskas juoda o prieš stovi durys. Skirtingų spalvų durys netraukė antrakursės pro jas praeiti. Norėjosi gulėti lovoje ir apie nieko negalvoti. Kai ji čia atėjo nebuvo nei menkiausio požymio, kad po keliu minučių jei pradės labai stipriai skaudėti galva. Cornet susiėmė visas jėgas ir nusprendė, kad viskas greit praeis. Klastuolė girdėjo burtažodžius, bet neatsisuko. Šio metu jai rūpėjo tik gerai atlikti praktika ir nešdintis iš šios erdvės į kambarį arba pakvėpuoti grynų oru.
Pagaliau kai mokinei tapo geriau mėlynos akys pradėjo rinkti durys. Pirmiausiai ji pamatė ryškiai geltonas, bet po to kai Milla pamatė tamsiai žalias ji tik gūžtelėjo pečiais ir nuėjo prie jų, bet eidama antrakursė pastebėjo juodas kurios susiliejo su aplinka, bet kažkas mergaitės viduje sakė, kad geriau ten neeiti. Atidarius durys tolumoje ji pamatė staliuką. Irgi tamsiai žalią. Priėjus arčiau Cornet pastebėjo vadovėlį ir popierių su plunksną. Jai pasidarė labai įdomu koks ten burtažodis.

Erikas: Baltų durų erdvėje nėra, kai išsirinksi kažkurias iš mano minėtų parašysiu burtažodį.
Burtažodis: Diminuendo (gali įsivaizduoti, kad atsirado medinis didelis taikinys ant kurio gali pasipraktikuoti)
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Eric Nocturn »
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho

*

Neprisijungęs Emma Shade

 • IV kursas
 • *
 • 139
 • Taškai: 58
 • Lytis: Moteris
Ats: 19 rudens sezono I ANJM pamoka
« Atsakymas #14 Prieš 8 mėnesius »
Emma nudžiugo, kai mokytojas ją pagyrė. Tik per daug nesipūsk. Dar praktikos nesugebėsi atlikti. Tad škotė grįžo į savo įprastinę būseną, tačiau viduje tikrai buvo gera. Tik tiek tereikia, kad diena būtų nusisekusi.
Kai apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius mostelėjo lazdele, antrakursei iš nuostabos pakilo antakiai, nedaug buvo trūkę ir mergaitės žandikaulis būtų šleptelėjęs ant suolo. Galiausiai susivaldžiusi varnanagė išklausė pamokos praktinę užduotį.
Rudaplaukė matė, kad Aleksas ir su šiuo profesoriumi niekaip negali sutarti, tad tik pakraipė galvą. Kodėl jam niekas netinka? Kiek palaukusi, po šviesiaplaukės mergaitės ir Millos, kurios jau dingo už durų, škotė pakilo iš suolo ir sutriko. Aplinkui vyravo keista tamsi erdvė, ant kurios net buvo neįprasta stovėti, bet mintys laiku grįžo prie užduoties. Kurias pasirinkti? Gūžtelėjusi pečiais ji nuėjo link tamsiai rudų durų. Koks skirtumas. Vis tiek reikės tą patį daryti kaip ir už kitų..
Pravėrusi jas Emma pamatė staliuką ir tokią pačią juodą erdvę, kaip profesorius ir buvo sakęs. Lėtai uždariusi duris antrakursė jaudindamasi priėjo prie staliuko ir pažvelgė į vadovėlį.

Burtažodis: Arania Exumai
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Eric Nocturn »