0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Kostiumų aprašo konkursas! 2019
« Prieš 8 mėnesius »
Būūū!
Ar jauti? Kažkas tave seka! Stebi neatitraukdamas akių!
Ne, ne, juokauju. Jei ir seka, tai turbūt koks vaiduokliukas išgąsdinti bando... Vis dėlto Helovinas juk jau čia! Ir, žinoma, koks Helovinas be kostiumų, ar ne? Jau įsivaizduoju atskubančius į siaubingai baisų vakarėlį salėje žmogučius, užsimetusius antklodes su iškirptomis skylėmis akims...
Taigi, šia proga buvo nuspręsta padaryti geriausio kostiumo aprašo konkursą. Aišku, koks konkursas be vakarėlio, tiesa? Bus ir vakarėlis! Salėje vakarėlis vyks spalio 30 – lapkričio 2 dienomis „Garbingasis stalas“ temoje. Būtent tada ir galėsite parodyti savo nuostabiausius šedevrus ir gąsdinti praeivius, o dabar linkiu puikiai apsvarstyti, kaip puošitės bei kokį gyvį įkūnysite, ir pasiskaityti, kaip sudalyvauti šiame konkurse.
Norėdami laimėti geriausio kostiumo konkursą turėsite atsiųsti man jo aprašymą. Ne mažiau 600 simbolių. Atsiųstas aprašymas bus patalpintas šioje temoje 31 dieną apytiksliai 11:00. Jūsų veikėjai turės būtinai sudalyvauti vakarėlyje su minėtaisiais kostiumo elementais, užtenka ir vieno posto. Jei posto nebus, jūsų aprašas taip pat nebus užskaitomas. O geriausio kostiumo aprašą išrinkti turės tie, kurie nusprendė nerizikuoti ir nedalyvauti šiame konkurse iki lapkričio 1 dienos 22:00.
Laimėtojas, deja, laimės vos tris kapeikas, tačiau pažiūrėti, kas stilingiausias ir puikiausiai aprašinėja rūbus, reikia patikrinti, ar ne?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 mėnesius sukūrė Elride Endlercat »

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Kostiumų aprašo konkursas! 2019 ruduo
« Atsakymas #1 Prieš 8 mėnesius »
Klaidas be savo Boni
Leono Holland kostiumas

  Ilgai svarstęs, kuo persirengti Helovino šventės proga, vaikinas galiausiai nusprendė įsikūnyti į žymųjį amerikiečių gangsterį, geriau žmonių žinomą kaip Klaidą. Deja, draugai jau seniausiai buvo susikūrę drabužius savo personažams, tad vaikinukas net nedrįso pastarųjų paprašyti būti jo Boni. Rodos, šįmet Klaidas bus be savo gražuolės nusikaltėlės.
  Vaikis ant popieriaus lapo nusipiešė greitą, prastos kokybės eskizą, kaip turėtų atrodyti Klaido kostiumas. Nebuvo jis kuo nors įspūdingas. Tereikėjo baltų marškinių, juodų kelnių su petnešomis, rusvo palto ir, žinoma, juoda oda padengtos avalynės. Nepatikėsite, tačiau šviesiaplaukis rado viską, ko jam reikėjo, nors tai ir pareikalavo apversti miegamąjį aukštyn kojomis. Dabar atėjo metas detalėmis, kurių paskirtis ir buvo sukurti įtikinamą Klaido įvaizdį. Juk nesinorėjo kiekvienam sutiktam ar neteisingai pagalvojusiam aiškinti, į ką jis įsikūnijo. Tai išties erzintų.
  Ant grindų numetęs marškinius, vaikinas pradėjo raustis savuosiuose stalčiuose, tikėdamas rasti dar kažkur užsilaikiusias netikro kraujo atsargas. Pernai metais pastarojo buvo nusipirkęs išties didelį kiekį. Tikrai žinojo, palikęs jį čia.
  - Nagi, - sumurmėjo sau po nosimi, žvilgtelėjęs į laikrodį.
  Laikas nenusakomai greitai seko. Iki to nelemto didžiojo Helovino vakarėlio buvo likęs geras pusvalandis. Taip, vaikinukas viską pasiliko paskutinei minutei. Nesmerkime jo už tai. Juk visiems taip pasitaiko. Žinoma, vieniems dažniau nei kitiems.
  Galiausiai šviesiaplaukio nelaimėlio ranka apčiuopė mažytį buteliuką. Nieko nelaukdamas, ištraukė jį iš stalčiaus gilumos, norėdamas įsitikinti ar tai tai, ko jis ieškojo. Jo laimei, rankoje vaikis laikė tą prakeiktą netikrą kraują, kuriuo buvo pasiryžęs išmarginti baltutėlius marškinius. Juk niekas neįsivaizduoja Klaido be kraujo dėmių ir keleto kulkų kūne, taip? Tad, nenorėdamas pavėluoti į vakarėlį, vaikėzas staigia persirengė iš spintos ištrauktais drabužiais ir, tepdamas kraują ant marškinių, pasileido vienos koledžo draugės, galinčios padėti jam su makiažu, kambario link. Žinojo, kad ji tikrai nesiruošė eiti į tą vakarėlį, kuris po minutės kitos bus perpildytas jaunųjų raganų ir burtininkų.
  Vaikino, šįvakar būsiančio Klaidu, draugė metė visus savo darbus šalin ir iškart kibo į darbą. Buvo likusios tik kelios minutės, o vaikino įvaizdis vis dar nebuvo pabaigtas. Va tokios ir pasekmės, kai viską pasilieki paskutinei minutei. Nežinai ar spėsi, ar ne. Esi nerimo užspaustas į kampą ir tiki, kad galiausiai atsiras plyšys ir paspruksi iš keblios padėties.
  Merginai teptuku tepant paskutinį dažų sluoksnį, šviesiaplaukis neramiai sėdėjo ant lovos. Nejausdamas erzinančiai barbeno netikru krauju išteptais pirštais į lovos staktą ir nekantravo išgirsti, kad gali jau skuosti į vakarėlį.
  - Baigiau, - grožėdamasi savo darbu, pareiškė draugė.
  To vaikėzas ir laukė. Iškart pašoko nuo lovos ir pasileido sudužusio veidrodžio, kabančio ant durų, link. Nors dėl nežinomų priežasčių veidrodis buvo miglotas, bet vaikis vis dėlto išvydo jame savo atvaizdą. Kruvini marškiniai, rusvas paltas, kurio kišenėje gulėjo žaislinis pistoletas, draugės išburtas, juodos kelnės, batai ir dažų pagalba nutapyta kulkos palikta skylė kaktoje. Nuostabu. Dabar tikrai visi supras, į kieno batus įsispyrė šviesiaplaukis.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Kostiumų aprašo konkursas! 2019 ruduo
« Atsakymas #2 Prieš 8 mėnesius »
Delfės Digori kostiumas

Juoda, trumpa suknelė. Ant suknelės priklijuotas voratinklis ir keli vorai. Prie suknelės tinkantys juodi batai su juodu kailiuku. Juoda, permatoma maikutė. Juodos timpos, ant jų nupiešti balti kaulai. Juodam kostiumui, spalvos prideda raudonos spalvos pirštinės. Žinoma ir aksesuarai - apyrankės, grandinėlė, auskarai. Šukuosena gana įdomi. Plaukai surišti į dvi kasas, viena kasa nudažyta raudona spalva, kita - mėlyna. Plaukai šiek tiek garbanoti. Žinoma, prie viso šito makiažas, bet jo ne per daug. Kruvino raudonumo lūpos, mėlyni ir raudoni šešėliai, pudra ir tušas... Rankoje giltinės kaukė, kad kostiumas būtų įdomesnis.
Prie viso to, šiurpoka šypsena ir Sneipo žvilgsnis - Nuostabus kostiumas!

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Kostiumų aprašo konkursas! 2019 ruduo
« Atsakymas #3 Prieš 8 mėnesius »
Na ką! Vakarėlis jau atidarytas, ar nepastebėjote to?! Nejau pamiršote tokią šventę? Ar taip išsigandote kostiumų?
Nai nai nai, juk nėra ko bijoti! Gaila, kad ne visi išdrįso sudalyvauti konkurse, bet visgi, šėlti galima ir be jo. Tad jei dar nepastebėjote "Garbingasis stalas" temoje jau galite lėkti ir rašinėti ką tik norite! O jei jau nežinai ką veikti, tai... užsidėk moliūgą ant galvos. Tai viskas ko tau reikia.
Be to, kadangi jau yra du kostiumėliai, šiems žmogučiams privaloma apsilankyti toje temoje paminint savo kostiumo elementus, o kitiems, jų draugams, darbelis bus atsiųsti man į asmenines žinutes už ką balsuojate ir kurio kostiumas vis dėl to yra geresnis.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Burtininkė
 • *****
 • 609
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Kostiumų aprašo konkursas! 2019 ruduo
« Atsakymas #4 Prieš 8 mėnesius »
Ką gi, konkursas baigėsi. Didžiausi sveikinimai laimėtojui Leonui Holland! Malonu, kad bent kažkas nepatingėjo sudalyvauti.
O dabar dar galite nulėkti kažką gero nuveikti salėje :) vakarėlis baigiasi lapkričio 2 vakare!